UEFA taurė 1998–1999 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 1998–1999 m.
AC Parma 3-0 Olympique Marseille
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=1998/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec199899.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/1998-1999/

UEFA taurė 1998–1999 m. – 28-asis UEFA taurės turnyras (41-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Sadam Tallinn (est) Polonia Warszawa (pol) 0-2 1-3
Germinal Ekeren (bel) FK Sarajevo (bih) 4-1 0-0
Belsina Bobrujsk (blr) CSKA Sofia (bul) 0-0 1-3
Mura Murska Sobota (slo) Daugava Riga (1996) (lat) 6-1 2-1
Sahtar Doneck (ukr) FC Birkirkara (mlt) 2-1 4-0
Tiligul Tiraspol (mda) Anderlecht Bruxelles (bel) 0-1 0-5
Sirak Gyumri (arm) FF Malmo (swe) 0-2 0-5
Ferencvaros Budapest (hun) Principat Andorra (and) 6-0 8-1
Omonoia Leukosia (cyp) Linfield Belfast (nir) 5-1 3-5
Shelbourne Dublin (irl) Rangers Glasgow (sco) 3-5 0-2
AFC Newtown (wal) Wisla Krakow (pol) 0-0 0-7
US Luxembourg (lux) IFK Goteborg (swe) 0-3 0-4
HB Torshavn (fro) VPS Vaasa (fin) 2-0 0-4
IA Akranes (isl) Žalgiris Vilnius (ltu) 3-2 0-1
Zeljeznicar Sarajevo (bih) FC Kilmarnock (sco) 1-1 0-1
Arges Pitesti (rom) Dinamo Baki (aze) 5-1 2-0
Hapoel Tel Aviv (isr) FinnPa Helsinki (fin) 3-1 3-1
Inter Bratislava (svk) SK Tirane (alb) 2-0 2-0
Otelul Galati (rom) Sloga Skopje (mkd) 3-0 1-1
Kolxeti Poti (geo) Crvena zvezda Beograd (scg) 0-4 0-7

Antrasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Polonia Warszawa (pol) Dinamo Moskva (rus) 0-1 0-1
Germinal Ekeren (bel) Servette Geneve (sui) 1-4 2-1
FK Molde (nor) CSKA Sofia (bul) 0-0 0-2
Mura Murska Sobota (slo) IF Silkeborg (den) 0-0 0-2
FC Zurich (sui) Sahtar Doneck (ukr) 4-0 2-3
NK Osijek (cro) Anderlecht Bruxelles (bel) 3-1 0-2
Hajduk Split (cro) FF Malmo (swe) 1-1 2-1
Ferencvaros Budapest (hun) AEK Athina (gre) 4-2 0-4
Omonoia Leukosia (cyp) Rapid Wien (aut) 3-1 0-2
Rangers Glasgow (sco) PAOK Thessaloniki (gre) 2-0 0-0
Wisla Krakow (pol) SK Trabzon (tur) 5-1 2-1
IFK Goteborg (swe) Fenerbahce Istanbul (tur) 2-1 0-1
VPS Vaasa (fin) AK Graz (aut) 0-0 0-3
Brann Bergen (nor) Žalgiris Vilnius (ltu) 1-0 0-0
Sigma Olomouc (cze) FC Kilmarnock (sco) 2-0 2-0
Arges Pitesti (rom) AS Istanbul (tur) 2-0 2-4
Hapoel Tel Aviv (isr) Stromsgodset Drammen (nor) 1-0 0-1
(baud. 2-4)
Slavia Praha (cze) Inter Bratislava (svk) 4-0 0-2
BK Vejle (den) Otelul Galati (rom) 3-0 3-0
Crvena zvezda Beograd (scg) Rotor Volgograd (rus) 2-1 2-1

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Dinamo Moskva (rus) Skonto Riga (lat) 2-2 3-2
Sparta Praha (cze) Sociedad San Sebastian (esp) 2-4 0-1
Servette Geneve (sui) CSKA Sofia (bul) 2-1 0-1
Atletico Madrid (esp) Obilic Beograd (scg) 2-0 1-0
IF Silkeborg (den) AS Roma (ita) 0-2 0-1
Leeds United (eng) Maritimo Funchal (por) 1-0 0-1
(baud. 4-1)
Vitoria Guimaraes (por) Celtic Glasgow (sco) 1-2 1-2
FC Zurich (sui) Anorthosis Ammochostos (cyp) 4-0 3-2
Anderlecht Bruxelles (bel) Grasshopper Zurich (sui) 0-2 0-0
Fiorentina Firenze (ita) Hajduk Split (cro) 2-1 0-0
Vitesse Arnhem (ned) AEK Athina (gre) 3-0 3-3
Girondins Bordeaux (fra) Rapid Wien (aut) 1-1 2-1
Calcio Udine (ita) Bayer Leverkusen (ger) 1-1 0-1
Beitar Jerusalem (isr) Rangers Glasgow (sco) 1-1 2-4
NK Maribor (slo) Wisla Krakow (pol) 0-2 0-3
Fenerbahce Istanbul (tur) AC Parma (ita) 1-0 1-3
Liteks Lovec (bul) AK Graz (aut) 1-1 0-2
LKS Lodz (pol) AS Monaco (fra) 1-3 0-0
Brann Bergen (nor) Werder Bremen (ger) 2-0 0-4
(prat.)
Sigma Olomouc (cze) Olympique Marseille (fra) 2-2 0-4
Arges Pitesti (rom) Celta Vigo (esp) 0-1 0-7
Aston Villa (eng) Stromsgodset Drammen (nor) 3-2 3-0
FC Kosice (svk) FC Liverpool (eng) 0-3 0-5
Steaua Bucuresti (rom) CF Valencia (esp) 3-4 0-3
Sporting Lisboa (por) FC Bologna (ita) 0-2 1-2
Schalke Gelsenkirchen (ger) Slavia Praha (cze) 1-0 0-1
(baud. 4-5)
Willem II Tilburg (ned) Dinamo Tbilisi (geo) 3-0 3-0
BK Vejle (den) Betis Sevilla (esp) 1-0 0-5
Crvena zvezda Beograd (scg) FC Metz (fra) 2-1 1-2
(baud. 4-3)
Blackburn Rovers (eng) Olympique Lyon (fra) 0-1 2-2
VfB Stuttgart (ger) Feyenoord Rotterdam (ned) 1-3 3-0
Ujpest Budapest (hun) Club Brugge (bel) 0-5 2-2

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Dinamo Moskva (rus) Sociedad San Sebastian (esp) 2-3 0-3
CSKA Sofia (bul) Atletico Madrid (esp) 2-4 0-1
AS Roma (ita) Leeds United (eng) 1-0 0-0
Celtic Glasgow (sco) FC Zurich (sui) 1-1 2-4
Grasshopper Zurich (sui) Fiorentina Firenze (ita) 0-2 3-0 [1]
Vitesse Arnhem (ned) Girondins Bordeaux (fra) 0-1 1-2
Bayer Leverkusen (ger) Rangers Glasgow (sco) 1-2 1-1
Wisla Krakow (pol) AC Parma (ita) 1-1 1-2
AK Graz (aut) AS Monaco (fra) 3-3 0-4
Werder Bremen (ger) Olympique Marseille (fra) 1-1 2-3
Celta Vigo (esp) Aston Villa (eng) 0-1 3-1
FC Liverpool (eng) CF Valencia (esp) 0-0 2-2
FC Bologna (ita) Slavia Praha (cze) 2-1 2-0
Willem II Tilburg (ned) Betis Sevilla (esp) 1-1 0-3
Crvena zvezda Beograd (scg) Olympique Lyon (fra) 1-2 2-3
VfB Stuttgart (ger) Club Brugge (bel) 1-1 2-3
(prat.)

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Sociedad San Sebastian (esp) Atletico Madrid (esp) 2-1 1-4
(prat.)
AS Roma (ita) FC Zurich (sui) 1-0 2-2
Grasshopper Zurich (sui) Girondins Bordeaux (fra) 3-3 0-0
Rangers Glasgow (sco) AC Parma (ita) 1-1 1-3
AS Monaco (fra) Olympique Marseille (fra) 2-2 0-1
Celta Vigo (esp) FC Liverpool (eng) 3-1 1-0
FC Bologna (ita) Betis Sevilla (esp) 4-1 0-1
Olympique Lyon (fra) Club Brugge (bel) 1-0 4-3

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Atletico Madrid (esp) AS Roma (ita) 2-1 2-1
Girondins Bordeaux (fra) AC Parma (ita) 2-1 0-6
Olympique Marseille (fra) Celta Vigo (esp) 2-1 0-0
FC Bologna (ita) Olympique Lyon (fra) 3-0 0-2

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Atletico Madrid (esp) AC Parma (ita) 1-3 1-2
Olympique Marseille (fra) FC Bologna (ita) 0-0 1-1

Finalas


1999-05-12
AC Parma
3-0 Olympique Marseille
Stadionas: „Lužniki“, Maskva
Žiūrovai: 62 000
Hernan Crespo Scored after 26 minutes 26'
Paolo Vanoli Scored after 36 minutes 36'
Enrico Chiesa Scored after 55 minutes 55'


Nuorodos

  1. Rungtynės nutrauktos po pirmojo kėlinio 2-1 pirmaujant italams, kadangi jų fejerverkai sužeidė oficialų asmenį. Italams skirtas techninis pralaimėjimas 0-3.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 99% (+7135-0=7135 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+72-22=50 wiki spaudos ženklai).