UEFA Europos lyga 2012–2013 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2012–2013 m.
Chelsea London 2-1 Benfica Lisboa
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2013/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec201213.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2012-2013/

UEFA Europos lyga 2012–2013 m. – 4-asis UEFA Europos lygos turnyras (55-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Santa Coloma (and) NK Osijek (cro) 0-1 1-3
Cliftonville Belfast (nir) FF Kalmar (swe) 1-0 0-4
Bangor City (wal) Zimbru Chisinau (mda) 0-0 1-2
Renova Depciste (mkd) Libertas Borgo Maggiore (smr) 4-0 4-0
Vikingur Gota (fro) FK Gomel (blr) 0-6 0-4
Flamurtari Vlore (alb) Honved Budapest (hun) 0-1 0-2
FC Birkirkara (mlt) Metalurg Skopje (mkd) 2-2 0-0
Teuta Durres (alb) Metalurgi Rustavi (geo) 0-3 1-6
Trans Narva (est) Inter Baki (aze) 0-5 0-2
Levadia Tallinn (est) FK Šiauliai (ltu) 1-0 1-2
Druids Cefn Mawr (wal) MYPA Kouvola (fin) 0-0 0-5
FK Sarajevo (bih) Hibernians Paola (mlt) 5-2 4-4
JJK Jyvaskyla (fin) Stabaek Baerum (nor) 2-0 2-3
Pyunik Erewan (arm) Zeta Golubovci (mne) 0-3 2-1
FH Hafnarfjordur (isl) USV Eschen-Mauren (lie) 2-1 1-0
Xazar Lankaran (aze) Kalju Nomme (est) 2-2 2-0
Lech Poznan (pol) Zetisu Taldykorgan (kaz) 2-0 1-1
Torpedo Kutaisi (geo) FK Aktobe (kaz) 1-1 0-1
FC Differdange (lux) NSI Runavik (fro) 3-0 3-0
Dacia Chisinau (mda) NK Celje (slo) 1-0 1-0
Elfsborg Boras (swe) FC Floriana (mlt) 8-0 4-0
Olimpija Ljubljana (slo) Jeunesse Esch (lux) 3-0 3-0
Borac Banja Luka (bih) Celik Niksic (mne) 2-2 1-1
MTK Budapest (hun) FC Senica (svk) 1-1 1-2
KF Tirane (alb) CS Grevenmacher (lux) 2-0 0-0
Skendija Tetovo (mkd) FC Portadown (nir) 0-0 1-2
FK Baki (aze) Mura Murska Sobota (slo) 0-0 0-2
Rudar Pljevlja (mne) Sirak Gyumri (arm) 0-1 1-1
Sūduva Marijampolė (ltu) Daugava Daugavpils (lat) 0-1 3-2
Fiorita Montegiardino (smr) Metalurgs Liepaja (lat) 0-2 0-4
EB Streymur (fro) Ganjasar Kapan (arm) 3-1 0-2
Crusaders Belfast (nir) Rosenborg Trondheim (nor) 0-3 0-1
FK Jagodina (srb) Ordabasy Symkent (kaz) 0-1 0-0
KuPS Kuopio (fin) AFC Llanelli (wal) 2-1 1-1
Twente Enschede (ned) UE Santa Coloma (and) 6-0 3-0
Bohemian Dublin (irl) Tor Akureyri (isl) 0-0 1-5
SPA Dublin (irl) IBV Vestmannaeyjar (isl) 1-0 1-2
(prat.)

Antrasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
NK Osijek (cro) FF Kalmar (swe) 1-3 0-3
Young Boys Bern (sui) Zimbru Chisinau (mda) 1-0 0-1
(baud. 4-1)
Renova Depciste (mkd) FK Gomel (blr) 0-2 1-0
Anzi Mahackala (rus) Honved Budapest (hun) 1-0 4-0
Lokomotiv Plovdiv (bul) Vitesse Arnhem (ned) 4-4 1-3
Ruch Chorzow (pol) Metalurg Skopje (mkd) 3-1 3-0
Metalurgi Rustavi (geo) Viktoria Plzen (cze) 1-3 0-2
SK Eskisehir (tur) Saint Johnstone Perth (sco) 2-0 1-1
Inter Baki (aze) Asteras Tripoli (gre) 1-1 1-1
(baud. 2-4)
GF Arhus (den) Dila Gori (geo) 1-2 1-3
Levadia Tallinn (est) Anorthosis Ammochostos (cyp) 1-3 0-3
Naftan Novopolock (blr) Crvena zvezda Beograd (srb) 3-4 3-3
Spartak Trnava (svk) Sligo Rovers (irl) 3-1 1-1
Rapid Bucuresti (rom) MYPA Kouvola (fin) 3-1 2-0
Levski Sofia (bul) FK Sarajevo (bih) 1-0 1-3
JJK Jyvaskyla (fin) Zeta Golubovci (mne) 3-2 0-1
AIK Solna (swe) FH Hafnarfjordur (isl) 1-1 1-0
Xazar Lankaran (aze) Lech Poznan (pol) 1-1 0-1
Milsami Orhei (mda) FK Aktobe (kaz) 4-2 0-3
Slovan Bratislava (svk) Videoton Szekesfehervar (hun) 1-1 0-0
FC Differdange (lux) KAA Gent (bel) 0-1 2-3
Dacia Chisinau (mda) Elfsborg Boras (swe) 1-0 0-2
Hajduk Split (cro) Skonto Riga (lat) 2-0 0-1
Olimpija Ljubljana (slo) IL Tromso (nor) 0-0 0-1
(prat.)
Metalurg Doneck (ukr) Celik Niksic (mne) 7-0 4-2
APOEL Leukosia (cyp) FC Senica (svk) 2-0 1-0
KF Tirane (alb) FK Alesund (nor) 1-1 0-5
Žalgiris Vilnius (ltu) Admira Wacker Modling (aut) 1-1 1-5
Slaven Koprivnica (cro) FC Portadown (nir) 6-0 4-2
Mura Murska Sobota (slo) CSKA Sofia (bul) 0-0 1-1
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) Sirak Gyumri (arm) 2-0 1-0
Vojvodina Novi Sad (srb) Sūduva Marijampolė (ltu) 1-1 4-0
Sahter Soligorsk (blr) SV Ried (aut) 1-1 0-0
Metalurgs Liepaja (lat) Legia Warszawa (pol) 2-2 1-5
Servette Geneve (sui) Ganjasar Kapan (arm) 2-0 3-1
Rosenborg Trondheim (nor) Ordabasy Symkent (kaz) 2-2 2-1
Maccabi Netanya (isr) KuPS Kuopio (fin) 1-2 1-0
Twente Enschede (ned) Inter Turku (fin) 1-1 5-0
FK Mlada Boleslav (cze) Tor Akureyri (isl) 3-0 1-0
NK Siroki Brijeg (bih) SPA Dublin (irl) 1-1 1-2
(prat.)

Trečiasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FF Kalmar (swe) Young Boys Bern (sui) 1-0 0-3
FK Gomel (blr) FC Liverpool (eng) 0-1 0-3
Anzi Mahackala (rus) Vitesse Arnhem (ned) 2-0 2-0
Ruch Chorzow (pol) Viktoria Plzen (cze) 0-2 0-5
SK Eskisehir (tur) Olympique Marseille (fra) 1-1 0-3
Asteras Tripoli (gre) Maritimo Funchal (por) 1-1 0-0
Dila Gori (geo) Anorthosis Ammochostos (cyp) 0-1 3-0
Crvena zvezda Beograd (srb) Omonoia Leukosia (cyp) 0-0 0-0
(baud. 6-5)
Dundee United (sco) Dinamo Moskva (rus) 2-2 0-5
Steaua Bucuresti (rom) Spartak Trnava (svk) 0-1 3-0
SC Heerenveen (ned) Rapid Bucuresti (rom) 4-0 0-1
FK Sarajevo (bih) Zeta Golubovci (mne) 2-1 0-1
AIK Solna (swe) Lech Poznan (pol) 3-0 0-1
KRC Genk (bel) FK Aktobe (kaz) 2-1 2-1
Videoton Szekesfehervar (hun) KAA Gent (bel) 1-0 3-0
AC Horsens (den) Elfsborg Boras (swe) 1-1 3-2
Hajduk Split (cro) Internazionale Milano (ita) 0-3 2-0
IL Tromso (nor) Metalurg Doneck (ukr) 1-1 1-0
APOEL Leukosia (cyp) FK Alesund (nor) 2-1 1-0
Admira Wacker Modling (aut) Sparta Praha (cze) 0-2 2-2
Athletic Bilbao (esp) Slaven Koprivnica (cro) 3-1 1-2
Arsenal Kiiv (ukr) Mura Murska Sobota (slo) 0-3 2-0
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) PAOK Thessaloniki (gre) 0-2 1-4
Vojvodina Novi Sad (srb) Rapid Wien (aut) 2-1 0-2
SV Ried (aut) Legia Warszawa (pol) 2-1 1-3
Servette Geneve (sui) Rosenborg Trondheim (nor) 1-1 0-0
KuPS Kuopio (fin) SK Bursa (tur) 1-0 0-6
Twente Enschede (ned) FK Mlada Boleslav (cze) 2-0 2-0
SPA Dublin (irl) SV Hannover (ger) 0-3 0-2

Ketvirtasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Midtjylland Herning (den) Young Boys Bern (sui) 0-3 2-0
Heart Edinburgh (sco) FC Liverpool (eng) 0-1 1-1
Anzi Mahackala (rus) AZ Alkmaar (ned) 1-0 5-0
F91 Dudelange (lux) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-3 0-4
KSC Lokeren (bel) Viktoria Plzen (cze) 2-1 0-1
Sheriff Tiraspol (mda) Olympique Marseille (fra) 1-2 0-0
Maritimo Funchal (por) Dila Gori (geo) 1-0 2-0
Atromitos Peristeri (gre) Newcastle United (eng) 1-1 0-1
Crvena zvezda Beograd (srb) Girondins Bordeaux (fra) 0-0 2-3
VSC Debrecen (hun) Club Brugge (bel) 0-3 1-4
VfB Stuttgart (ger) Dinamo Moskva (rus) 2-0 1-1
Ekranas Panevėžys (ltu) Steaua Bucuresti (rom) 0-2 0-3
FK Molde (nor) SC Heerenveen (ned) 2-0 2-1
Slovan Liberec (cze) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 2-2 2-4
Zeta Golubovci (mne) PSV Eindhoven (ned) 0-5 0-9
AIK Solna (swe) CSKA Moskva (rus) 0-1 2-0
FC Luzern (sui) KRC Genk (bel) 2-1 0-2
SK Trabzon (tur) Videoton Szekesfehervar (hun) 0-0 0-0
(baud. 2-4)
AC Horsens (den) Sporting Lisboa (por) 1-1 0-5
FC Vaslui (rom) Internazionale Milano (ita) 0-2 2-2
IL Tromso (nor) Partizan Beograd (srb) 3-2 0-1
Neftci Baki (aze) APOEL Leukosia (cyp) 1-1 3-1
Feyenoord Rotterdam (ned) Sparta Praha (cze) 2-2 0-2
Athletic Bilbao (esp) HJK Helsinki (fin) 6-0 3-3
Mura Murska Sobota (slo) Lazio Roma (ita) 0-2 1-3
PAOK Thessaloniki (gre) Rapid Wien (aut) 2-1 0-3
Legia Warszawa (pol) Rosenborg Trondheim (nor) 1-1 1-2
Dinamo Bucuresti (rom) Metalist Harkiv (ukr) 0-2 1-2
FC Motherwell (sco) Levante Valencia (esp) 0-2 0-1
SK Bursa (tur) Twente Enschede (ned) 3-1 1-4
(prat.)
Slask Wroclaw (pol) SV Hannover (ger) 3-5 1-5

Grupių etapas (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Liverpool Bola de futebol.jpg 1-0 2-2 2-3 6 3 1 2 119 10
2. Anzi Mahackala 1-0 Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 6 3 1 2 75 10
3. Young Boys Bern 3-5 3-1 Bola de futebol.jpg 3-1 6 3 1 2 1413 10
4. Calcio Udine 0-1 1-1 2-3 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 712 4

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Viktoria Plzen Bola de futebol.jpg 1-0 3-1 4-0 6 4 1 1 114 13
2. Atletico Madrid 1-0 Bola de futebol.jpg 2-1 1-0 6 4 0 2 74 12
3. Academica Coimbra 1-1 2-0 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 2 3 69 5
4. Hapoel Tel Aviv 1-2 0-3 2-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 411 4

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Fenerbahce Istanbul Bola de futebol.jpg 0-3 2-2 2-0 6 4 1 1 107 13
2. Borussia Monchengladbach 2-4 Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 6 3 2 1 116 11
3. Olympique Marseille 0-1 2-2 Bola de futebol.jpg 5-1 6 1 2 3 911 5
4. AEL Lemesos 0-1 0-0 3-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 410 4

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Girondins Bordeaux Bola de futebol.jpg 2-0 1-0 4-0 6 4 1 1 105 13
2. Newcastle United 3-0 Bola de futebol.jpg 1-1 1-0 6 2 3 1 75 9
3. Maritimo Funchal 1-1 0-0 Bola de futebol.jpg 2-1 6 1 3 2 46 6
4. Club Brugge 1-2 2-2 2-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 611 4

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Steaua Bucuresti Bola de futebol.jpg 1-5 1-0 2-0 6 3 2 1 99 11
2. VfB Stuttgart 2-2 Bola de futebol.jpg 0-0 0-1 6 2 2 2 96 8
3. FC Kobenhavn 1-1 0-2 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 2 2 56 8
4. FK Molde 1-2 2-0 1-2 Bola de futebol.jpg 6 2 0 4 68 6

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Dnipro Dnipropetrovsk Bola de futebol.jpg 3-1 2-0 4-0 6 5 0 1 168 15
2. SSC Napoli 4-2 Bola de futebol.jpg 1-3 4-0 6 3 0 3 1212 9
3. PSV Eindhoven 1-2 3-0 Bola de futebol.jpg 1-1 6 2 1 3 87 7
4. AIK Solna 2-3 1-2 1-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 514 4

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. KRC Genk Bola de futebol.jpg 0-0 3-0 2-1 6 3 3 0 94 12
2. FC Basel 2-2 Bola de futebol.jpg 1-0 3-0 6 2 3 1 74 9
3. Videoton Szekesfehervar 0-1 2-1 Bola de futebol.jpg 3-0 6 2 0 4 68 6
4. Sporting Lisboa 1-1 0-0 2-1 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 410 5

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Rubin Kazan Bola de futebol.jpg 3-0 2-0 1-0 6 4 2 0 103 14
2. Internazionale Milano 2-2 Bola de futebol.jpg 1-0 2-2 6 3 2 1 119 11
3. Partizan Beograd 1-1 1-3 Bola de futebol.jpg 0-0 6 0 3 3 38 3
4. Neftci Baki 0-1 1-3 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 48 3

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Olympique Lyon Bola de futebol.jpg 2-1 2-1 2-0 6 5 1 0 148 16
2. Sparta Praha 1-1 Bola de futebol.jpg 3-1 3-1 6 2 3 1 96 9
3. Athletic Bilbao 2-3 0-0 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 2 3 79 5
4. Ironi Kiryat Shmona 3-4 1-1 0-2 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 613 2

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Lazio Roma Bola de futebol.jpg 0-0 3-0 1-0 6 3 3 0 92 12
2. Tottenham Hotspur 0-0 Bola de futebol.jpg 3-1 3-1 6 2 4 0 84 10
3. Panathinaikos Athina 1-1 1-1 Bola de futebol.jpg 1-0 6 1 2 3 411 5
4. NK Maribor 1-4 1-1 3-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 610 4

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Metalist Harkiv Bola de futebol.jpg 2-0 3-1 2-0 6 4 1 1 93 13
2. Bayer Leverkusen 0-0 Bola de futebol.jpg 1-0 3-0 6 4 1 1 92 13
3. Rosenborg Trondheim 1-2 0-1 Bola de futebol.jpg 3-2 6 2 0 4 710 6
4. Rapid Wien 1-0 0-4 1-2 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 414 3

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. SV Hannover Bola de futebol.jpg 2-1 3-2 0-0 6 3 3 0 118 12
2. Levante Valencia 2-2 Bola de futebol.jpg 1-0 3-0 6 3 2 1 105 11
3. IF Helsingborg 1-2 1-3 Bola de futebol.jpg 2-2 6 1 1 4 912 4
4. Twente Enschede 2-2 0-0 1-3 Bola de futebol.jpg 6 0 4 2 510 4

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Tottenham Hotspur (eng) Olympique Lyon (fra) 2-1 1-1
Internazionale Milano (ita) CFR Cluj (rom) 2-0 3-0
FC Basel (sui) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 2-0 1-1
Zenit Sankt-Peterburg (rus) FC Liverpool (eng) 2-0 1-3
Ajax Amsterdam (ned) Steaua Bucuresti (rom) 2-0 0-2
(baud. 2-4)
Sparta Praha (tch) Chelsea London (eng) 0-1 1-1
Levante Valencia (esp) Olympiakos Peiraias (gre) 3-0 1-0
Atletico Madrid (esp) Rubin Kazan (rus) 0-2 1-0
SSC Napoli (ita) Viktoria Plzen (cze) 0-3 0-2
BATE Borisov (blr) Fenerbahce Istanbul (tur) 0-0 0-1
VfB Stuttgart (ger) KRC Genk (bel) 1-1 2-0
Borussia Monchengladbach (ger) Lazio Roma (ita) 3-3 0-2
Bayer Leverkusen (ger) Benfica Lisboa (por) 0-1 1-2
Dinamo Kiiv (ukr) Girondins Bordeaux (fra) 1-1 0-1
Anzi Mahackala (rus) SV Hannover (ger) 3-1 1-1
Newcastle United (eng) Metalist Harkiv (ukr) 0-0 1-0

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Tottenham Hotspur (eng) Internazionale Milano (ita) 3-0 1-4
(prat.)
FC Basel (sui) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 2-0 0-1
Steaua Bucuresti (rom) Chelsea London (eng) 1-0 1-3
Levante Valencia (esp) Rubin Kazan (rus) 0-0 0-2
(prat.)
Viktoria Plzen (cze) Fenerbahce Istanbul (tur) 0-1 1-1
VfB Stuttgart (ger) Lazio Roma (ita) 0-2 1-3
Benfica Lisboa (por) Girondins Bordeaux (fra) 1-0 3-2
Anzi Mahackala (rus) Newcastle United (eng) 0-0 0-1

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Tottenham Hotspur (eng) FC Basel (sui) 2-2 2-2
(baud. 1-4)
Chelsea London (eng) Rubin Kazan (rus) 3-1 2-3
Fenerbahce Istanbul (tur) Lazio Roma (ita) 2-0 1-1
Benfica Lisboa (por) Newcastle United (eng) 3-1 1-1

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Basel (sui) Chelsea London (eng) 1-2 1-3
Fenerbahce Istanbul (tur) Benfica Lisboa (por) 1-0 1-3

Finalas


2013-05-15
Chelsea London
2-1 Benfica Lisboa
Stadionas: Amsterdam Arena, Amsterdamas
Žiūrovai: 46 163
Fernando Torres Scored after 60 minutes 60'

Branislav Ivanovic Scored after 90+3 minutes 90+3'

Oscar Cardozo Scored after 68 minutes 68' (11 m)


Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 127% (+17937-0=17937 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+73-3906=-3833 wiki spaudos ženklai).