UEFA taurė 2002–2003 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2002–2003 m.
FC Porto 3-2
(sid. įv.)
Celtic Glasgow
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2002/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200203.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2002-2003/

UEFA taurė 2002–2003 m. – 32-asis UEFA taurės turnyras (45-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Sliema Wanderers (mlt) Polonia Warszawa (pol) 1-3 0-2
Koba Senec (svk) NK Siroki Brijeg (bih) 1-2 0-3
Avenir Beggen (lux) Ipswich Town (eng) 0-1 1-8
Bangor City (wal) SARTID Smederevo (scg) 1-0 0-2
Dinamo Tbilisi (geo) TVMK Tallinn (est) 4-1 1-0
AIK Solna (swe) IBV Vestmannaeyjar (isl) 2-0 3-1
Liteks Lovec (bul) Atlantas Klaipėda (ltu) 5-0 3-1
FC Kobenhavn (den) Lokomotivi Tbilisi (bul) 3-1 4-1
Shamrock Rovers Dublin (irl) Djurgarden Stockholm (swe) 1-3 0-2
FK Atyrau (kaz) Matador Puchov (svk) 0-0 0-2
Stabaek Baerum (nor) Linfield Belfast (nir) 4-0 1-1
Pobeda Prilep (mkd) Midtjylland Herning (den) 2-0 0-3
(prat.)
Varteks Varazdin (cro) FC Dundalk (irl) 5-0 4-0
FC Vaduz (lie) FC Livingston (sco) 1-1 0-0
Kajrat Almaty (kaz) Crvena zvezda Beograd (scg) 0-2 0-3
Primorje Ajdovscina (slo) Zvartnoc Erewan (arm) 6-1 0-2
Glentoran Belfast (nir) Wisla Krakow (pol) 0-2 0-4
FK Gomel (blr) HJK Helsinki (fin) 1-0 4-0
Leixoes Matosinhos (por) Belasica Strumica (mkd) 2-2 2-1
FC Encamp (and) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 0-5 0-8
Fylkir Reykjavik (isl) Excelsior Mouscron (bel) 1-1 1-3
Sigma Olomouc (cze) FK Sarajevo (bih) 2-1 1-2
(baud. 3-5)
Brann Bergen (nor) Sūduva Marijampolė (ltu) 2-3 2-3
Dinamo Minsk (blr) CSKA Sofia (bul) 1-4 0-1
MyPa Anjalankoski (fin) BK Odense (den) 1-0 0-2
Ferencvaros Budapest (hun) AEL Lemesos (cyp) 4-0 1-2
FK Ventspils (lat) FC Lugano (sui) 3-0 0-1
FC Domagnano (smr) Viktoria Zizkov (cze) 0-2 0-3
Zimbru Chisinau (mda) IFK Goteborg (swe) 3-1 2-2
Rapid Bucuresti (rom) HIT Gorica (slo) 2-0 3-1
Spartak Erewan (arm) Servette Geneve (sui) 0-2 0-3
Amica Wronki (pol) TNS Llansantffraid (wal) 5-0 7-2
Metalurg Zaporizza (ukr) FC Birkirkara (mlt) 3-0 0-0
Metalurgs Liepaja (lat) Karnten Klagenfurt (aut) 0-2 2-4
Hapoel Tel Aviv (isr) Partizani Tirane (alb) 1-0 4-1
FC Aberdeen (sco) Nistru Otaci (mda) 1-0 0-0
Hajduk Split (cro) GI Gota (fro) 3-0 8-0
SK Tirane (alb) National Bucuresti (rom) 0-1 2-2
KI Klaksvik (fro) Ujpest Budapest (hun) 2-2 0-1
Levadia Tallinn (2001) (est) Maccabi Tel Aviv (isr) 0-2 0-2
Anorthosis Ammochostos (cyp) CS Grevenmacher (lux) 3-0 0-2

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Austria Wien (aut) Sahtar Doneck (ukr) 5-1 0-1
FC Porto (por) Polonia Warszawa (pol) 6-0 0-2
Sparta Praha (cze) NK Siroki Brijeg (bih) 3-0 1-0
SK Denizli (tur) FC Lorient (fra) 2-0 1-3
Ipswich Town (eng) SARTID Smederevo (scg) 1-1 1-0
Slovan Liberec (cze) Dinamo Tbilisi (geo) 3-2 1-0
AIK Solna (swe) Fenerbahce Istanbul (tur) 3-3 1-3
Liteks Lovec (bul) Panathinaikos Athina (gre) 0-1 1-2
(prat.)
FC Kobenhavn (den) Djurgarden Stockholm (swe) 0-0 1-3
Girondins Bordeaux (fra) Matador Puchov (svk) 6-0 4-1
Anderlecht Bruxelles (bel) Stabaek Baerum (nor) 0-1 2-1
Midtjylland Herning (den) Varteks Varazdin (cro) 1-0 1-1
Sturm Graz (aut) FC Livingston (sco) 5-2 3-4
Levski Sofia (bul) IF Brondby (den) 4-1 1-1
Lazio Roma (ita) Skoda Xanthi (gre) 4-0 0-0
Crvena zvezda Beograd (scg) Chievo Verona (ita) 0-0 2-0
CSKA Moskva (rus) AC Parma (ita) 1-1 2-3
Primorje Ajdovscina (slo) Wisla Krakow (pol) 0-2 1-6
Legia Warszawa (pol) FC Utrecht (ned) 4-1 3-1
FK Gomel (blr) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-4 0-4
Leixoes Matosinhos (por) PAOK Thessaloniki (gre) 2-1 1-4
Grasshopper Zurich (sui) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 3-1 1-2
Sporting Lisboa (por) Partizan Beograd (scg) 1-3 3-3
(prat.)
Excelsior Mouscron (bel) Slavia Praha (cze) 2-2 1-5
Gucu Ankara (tur) Alaves Vitoria (esp) 1-2 0-3
Besiktas Istanbul (tur) FK Sarajevo (bih) 2-2 5-0
Celtic Glasgow (sco) Sūduva Marijampolė (ltu) 8-1 2-0
Blackburn Rovers (eng) CSKA Sofia (bul) 1-1 3-3
Celta Vigo (esp) BK Odense (den) 2-0 0-1
Chelsea London (eng) Viking Stavanger (nor) 2-1 2-4
Ferencvaros Budapest (hun) Kocaeli Izmit (tur) 4-0 1-0
VfB Stuttgart (ger) FK Ventspils (lat) 4-1 4-1
Viktoria Zizkov (cze) Rangers Glasgow (sco) 2-0 1-3
(prat.)
Zimbru Chisinau (mda) Betis Sevilla (esp) 0-2 1-2
Vitesse Arnhem (ned) Rapid Bucuresti (rom) 1-1 1-0
Metalurg Doneck (ukr) Werder Bremen (ger) 2-2 0-8
Zeljeznicar Sarajevo (bih) CF Malaga (esp) 0-0 0-1
Servette Geneve (sui) Amica Wronki (pol) 2-3 2-1
Leeds United (eng) Metalurg Zaporizza (ukr) 1-0 1-1
Karnten Klagenfurt (aut) Hapoel Tel Aviv (isr) 0-4 1-0
APOEL Leukosia (cyp) AK Graz (aut) 2-0 1-1
FC Aberdeen (sco) Hertha Berlin (ger) 0-0 0-1
Dinamo Zagreb (cro) TE Zalaegerszeg (hun) 6-0 3-1
Hajduk Split (cro) Fulham London (eng) 0-1 2-2
National Bucuresti (rom) SC Heerenveen (ned) 3-0 0-2
Saint-Germain Paris (fra) Ujpest Budapest (hun) 3-0 1-0
Maccabi Tel Aviv (isr) Boavista Porto (por) 1-0 1-4
Iraklis Thessaloniki (gre) Anorthosis Ammochostos (cyp) 4-2 1-3

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Austria Wien (aut) FC Porto (por) 0-1 0-2
Sparta Praha (cze) SK Denizli (tur) 1-0 0-2
Ipswich Town (eng) Slovan Liberec (cze) 1-0 0-1
(baud. 2-4)
Fenerbahce Istanbul (tur) Panathinaikos Athina (gre) 1-1 1-4
Djurgarden Stockholm (swe) Girondins Bordeaux (fra) 0-1 1-2
Anderlecht Bruxelles (bel) Midtjylland Herning (den) 3-1 3-0
Sturm Graz (aut) Levski Sofia (bul) 1-0 0-1
(baud. 8-7)
Lazio Roma (ita) Crvena zvezda Beograd (scg) 1-0 1-1
AC Parma (ita) Wisla Krakow (pol) 2-1 1-4
(prat.)
Legia Warszawa (pol) Schalke Gelsenkirchen (ger) 2-3 0-0
PAOK Thessaloniki (gre) Grasshopper Zurich (sui) 2-1 1-1
Partizan Beograd (scg) Slavia Praha (cze) 3-1 1-5
(prat.)
Alaves Vitoria (esp) Besiktas Istanbul (tur) 1-1 0-1
Celtic Glasgow (sco) Blackburn Rovers (eng) 1-0 2-0
Celta Vigo (esp) Viking Stavanger (nor) 3-0 1-1
Ferencvaros Budapest (hun) VfB Stuttgart (ger) 0-0 0-2
Viktoria Zizkov (cze) Betis Sevilla (esp) 0-1 0-3
Vitesse Arnhem (ned) Werder Bremen (ger) 2-1 3-3
CF Malaga (esp) Amica Wronki (pol) 2-1 2-1
Leeds United (eng) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-0 4-1
APOEL Leukosia (cyp) Hertha Berlin (ger) 0-1 0-4
Dinamo Zagreb (cro) Fulham London (eng) 0-3 1-2
National Bucuresti (rom) Saint-Germain Paris (fra) 0-2 0-1
Boavista Porto (por) Anorthosis Ammochostos (cyp) 2-1 1-0

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Porto (por) RC Lens (fra) 3-0 0-1
SK Denizli (tur) Olympique Lyon (fra) 0-0 1-0
Slovan Liberec (cze) Panathinaikos Athina (gre) 2-2 0-1
Girondins Bordeaux (fra) Anderlecht Bruxelles (bel) 0-2 2-2
Sturm Graz (aut) Lazio Roma (ita) 1-3 1-0
Wisla Krakow (pol) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-1 4-1
PAOK Thessaloniki (gre) Slavia Praha (cze) 1-0 0-4
Besiktas Istanbul (tur) Dinamo Kiiv (ukr) 3-1 0-0
Celtic Glasgow (sco) Celta Vigo (esp) 1-0 1-2
Club Brugge (bel) VfB Stuttgart (ger) 1-2 0-1
Betis Sevilla (esp) AJ Auxerre (fra) 1-0 0-2
Vitesse Arnhem (ned) FC Liverpool (eng) 0-1 0-1
CF Malaga (esp) Leeds United (eng) 0-0 2-1
AEK Athina (gre) Maccabi Haifa (isr) 4-0 4-1
Hertha Berlin (ger) Fulham London (eng) 2-1 0-0
Saint-Germain Paris (fra) Boavista Porto (por) 2-1 0-1

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Porto (por) SK Denizli (tur) 6-1 2-2
Panathinaikos Athina (gre) Anderlecht Bruxelles (bel) 3-0 0-2
Lazio Roma (ita) Wisla Krakow (pol) 3-3 2-1
Slavia Praha (cze) Besiktas Istanbul (tur) 1-0 2-4
Celtic Glasgow (sco) VfB Stuttgart (ger) 3-1 2-3
AJ Auxerre (fra) FC Liverpool (eng) 0-1 0-2
CF Malaga (esp) AEK Athina (gre) 0-0 1-0
Hertha Berlin (ger) Boavista Porto (por) 3-2 0-1

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Porto (por) Panathinaikos Athina (gre) 0-1 2-0
(prat.)
Lazio Roma (ita) Besiktas Istanbul (tur) 1-0 2-1
Celtic Glasgow (sco) FC Liverpool (eng) 1-1 2-0
CF Malaga (esp) Boavista Porto (por) 1-0 0-1
(baud. 1-4)

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Porto (por) Lazio Roma (ita) 4-1 0-0
Celtic Glasgow (sco) Boavista Porto (por) 1-1 1-0

Finalas


2003-05-21
FC Porto
3-2
(sid. įv.)
Celtic Glasgow
Stadionas: „Olímpico“, Sevilija
Žiūrovai: 52 140
Derlei Scored after 45 minutes 45'

Dmitrij Alenicev Scored after 54 minutes 54'

Derlei Scored after 115 minutes 115'

Henrik Larsson Scored after 47 minutes 47'

Henrik Larsson Scored after 57 minutes 57'


Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 98% (+9437-0=9437 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+180-0=180 wiki spaudos ženklai).