UEFA taurė 2008–2009 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2008–2009 m.
Sahtar Doneck 2-1
(prat.)
Werder Bremen
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2009/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200809.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2008-2009/

UEFA taurė 2008–2009 m. – 38-asis UEFA taurės turnyras (51-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Pelister Bitola (mkd) APOEL Leukosia (cyp) 0-0 0-1
Honka Espoo (fin) IA Akranes (isl) 3-0 1-2
Vėtra Vilnius (ltu) Viking Stavanger (nor) 1-0 0-2
Omonoia Leukosia (cyp) Milano Kumanovo (mkd) 2-0 2-1
EB Streymur (fro) Manchester City (eng) 0-2 0-2
Bangor City (wal) Midtjylland Herning (den) 1-6 0-4
Zeta Golubovci (mne) Interblock Ljubljana (slo) 1-1 0-1
Hertha Berlin (ger) Nistru Otaci (mda) 8-1 0-0
Olimps Riga (lat) SPA Dublin (irl) 0-1 0-2
FC Koper (slo) Vllaznia Shkoder (alb) 1-2 0-0
Ararat Erewan (arm) AC Bellinzona (sui) 0-1 1-3
TVMK Tallinn (est) Nordsjaelland Farum (den) 0-3 0-5
NK Siroki Brijeg (bih) Partizani Tirane (alb) 0-0 3-1
Sūduva Marijampolė (ltu) TNS Llansantffraid (wal) 1-0 1-0
RB Salzburg (aut) Bananc Erewan (arm) 7-0 3-0
Cerno more Varna (bul) UE Sant Julia (and) 4-0 5-0
ETO Gyor (hun) FC Zestaponi (geo) 1-1 2-1
FC Vaduz (lie) Zrinjski Mostar (bih) 1-2 0-3
Ironi Kiryat Shmona (isr) Mogren Budva (mne) 1-1 3-0
FH Hafnarfjordur (isl) CS Grevenmacher (lux) 3-2 5-1
Dacia Chisinau (mda) Borac Cacak (srb) 1-1 1-3
MTZ-RIPO Minsk (blr) MSK Zilina (svk) 2-2 0-1
Glentoran Belfast (nir) Metalurgs Liepaja (lat) 1-1 0-2
Legia Warszawa (pol) FK Gomel (blr) 0-0 4-1
Cliftonville Belfast (nir) FC Kobenhavn (den) 0-4 0-7
Vojvodina Novi Sad (srb) Olimpik Baki (aze) 1-0 1-1
Hapoel Tel Aviv (isr) Juvenes Dogana (smr) 3-0 2-0
Cork City (irl) Haka Valkeakoski (fin) 2-2 0-4
IF Brondby (den) B36 Torshavn (fro) 1-0 2-0
Djurgarden Stockholm (swe) Flora Tallinn (est) 0-0 2-2
Sahter Karagandy (kaz) VSC Debrecen (hun) 1-1 0-1
FC Marsaxlokk (mlt) Slaven Koprivnica (cro) 0-4 0-4
Hajduk Split (cro) FC Birkirkara (mlt) 4-0 3-0
RFCU Luxembourg (lux) FF Kalmar (swe) 0-3 1-7
Spartak Trnava (svk) Georgia Tbilisi (geo) 2-2 0-1
Tobol Kostanaj (kaz) Austria Wien (aut) 1-0 0-2
Xazar Lankaran (aze) Lech Poznan (pol) 0-1 1-4

Antrasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
APOEL Leukosia (cyp) Crvena zvezda Beograd (srb) 2-2 3-3
(prat.)
Stabaek Baerum (nor) Stade Rennes (fra) 2-1 0-2
Honka Espoo (fin) Viking Stavanger (nor) 0-0 2-1
AEK Athina (gre) Omonoia Leukosia (cyp) 0-1 2-2
Manchester City (eng) Midtjylland Herning (den) 0-1 1-0
(baud. 4-2)
Interblock Ljubljana (slo) Hertha Berlin (ger) 0-2 0-1
Elfsborg Boras (swe) SPA Dublin (irl) 2-2 1-2
Vllaznia Shkoder (alb) SSC Napoli (ita) 0-3 0-5
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) AC Bellinzona (sui) 3-2 1-2
Queen of South Dumfries (sco) Nordsjaelland Farum (den) 1-2 1-2
NK Siroki Brijeg (bih) Besiktas Istanbul (tur) 1-2 0-4
Sūduva Marijampolė (ltu) RB Salzburg (aut) 1-4 1-0
Maccabi Netanya (isr) Cerno more Varna (bul) 1-1 0-2
VfB Stuttgart (ger) ETO Gyor (hun) 2-1 4-1
FC Zurich (sui) Sturm Graz (aut) 1-1 1-1
(baud. 4-2)
SC Braga (por) Zrinjski Mostar (bih) 1-0 2-0
Liteks Lovec (bul) Ironi Kiryat Shmona (isr) 0-0 2-1
FH Hafnarfjordur (isl) Aston Villa (eng) 1-4 1-1
Borac Cacak (srb) Lokomotiv Sofia (bul) 1-0 1-1
Slovan Liberec (cze) MSK Zilina (svk) 1-2 1-2
Metalurgs Liepaja (lat) FC Vaslui (rom) 0-2 1-3
Legia Warszawa (pol) FK Moskva (rus) 1-2 0-2
FC Kobenhavn (den) SK Lillestrom (nor) 3-1 4-2
Vojvodina Novi Sad (srb) Hapoel Tel Aviv (isr) 0-0 0-3
Haka Valkeakoski (fin) IF Brondby (den) 0-4 0-2
Djurgarden Stockholm (swe) Rosenborg Trondheim (nor) 2-1 0-5
Young Boys Bern (sui) VSC Debrecen (hun) 4-1 3-2
Aris Thessaloniki (gre) Slaven Koprivnica (cro) 1-0 0-2
Deportivo La Coruna (esp) Hajduk Split (cro) 0-0 2-0
KAA Gent (bel) FF Kalmar (swe) 2-1 0-4
Georgia Tbilisi (geo) Austria Wien (aut) [1] 0-2
Lech Poznan (pol) Grasshopper Zurich (sui) 6-0 0-0

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
APOEL Leukosia (cyp) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-4 1-1
SK Kayseri (tur) Saint-Germain Paris (fra) 1-2 0-0
Stade Rennes (fra) Twente Enschede (ned) 2-1 0-1
RRC Santander (esp) Honka Espoo (fin) 1-0 1-0
Omonoia Leukosia (cyp) Manchester City (eng) 1-2 1-2
Hertha Berlin (ger) SPA Dublin (irl) 2-0 0-0
SSC Napoli (ita) Benfica Lisboa (por) 3-2 0-2
AC Bellinzona (sui) Galatasaray Istanbul (tur) 3-4 1-2
Nordsjaelland Farum (den) Olympiakos Peiraias (gre) 0-2 0-5
Besiktas Istanbul (tur) Metalist Harkiv (ukr) 1-0 1-4
FC Sevilla (esp) RB Salzburg (aut) 2-0 2-0
Cerno more Varna (bul) VfB Stuttgart (ger) 1-2 2-2
FC Timisoara (rom) Partizan Beograd (srb) 1-2 0-1
Sampdoria Genova (ita) FBK Kaunas (ltu) 5-0 2-1
Everton Liverpool (eng) Standard Liege (bel) 2-2 1-2
Borussia Dortmund (ger) Calcio Udine (ita) 0-2 2-0
(baud. 3-4)
Tottenham Hotspur (eng) Wisla Krakow (pol) 2-1 1-1
Dinamo Zagreb (cro) Sparta Praha (cze) 0-0 3-3
NEC Nijmegen (ned) Dinamo Bucuresti (rom) 1-0 0-0
Banik Ostrava (cze) Spartak Moskva (rus) 0-1 1-1
Vitoria Setubal (por) SC Heerenveen (ned) 1-1 2-5
AC Milan (ita) FC Zurich (sui) 3-1 1-0
SC Braga (por) Artmedia Petrzalka (svk) 4-0 2-0
FC Portsmouth (eng) Vitoria Guimaraes (por) 2-0 2-2
(prat.)
VfL Wolfsburg (ger) Rapid Bucuresti (rom) 1-0 1-1
Liteks Lovec (bul) Aston Villa (eng) 1-3 1-1
Borac Cacak (srb) Ajax Amsterdam (ned) 1-4 0-2
MSK Zilina (svk) Levski Sofia (bul) 1-1 1-0
SV Hamburg (ger) Unirea Urziceni (rom) 0-0 2-0
Slavia Praha (cze) FC Vaslui (rom) 0-0 1-1
FK Moskva (rus) FC Kobenhavn (den) 1-2 1-1
Hapoel Tel Aviv (isr) AS Saint-Etienne (fra) 1-2 1-2
IF Brondby (den) Rosenborg Trondheim (nor) 1-2 2-3
Young Boys Bern (sui) Club Brugge (bel) 2-2 0-2
Maritimo Funchal (por) CF Valencia (esp) 0-1 1-2
Slaven Koprivnica (cro) CSKA Moskva (rus) 1-2 0-1
Brann Bergen (nor) Deportivo La Coruna (esp) 2-0 0-2
(baud. 2-3)
Lorraine Nancy (fra) FC Motherwell (sco) 1-0 2-0
Feyenoord Rotterdam (ned) FF Kalmar (swe) 0-1 2-1
Austria Wien (aut) Lech Poznan (pol) 2-1 2-4
(prat.)

Grupių turnyras (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Manchester City Bola de futebol.jpg 3-2 0-0 - - 4 2 1 1 65 7
2. Twente Enschede - Bola de futebol.jpg - 1-0 2-1 4 2 0 2 58 6
3. Saint-Germain Paris - 4-0 Bola de futebol.jpg 2-2 - 4 1 2 1 75 5
4. Racing Santander 3-1 - - Bola de futebol.jpg 1-1 4 1 2 1 65 5
5. Schalke Gelsenkirchen 0-2 - 3-1 - Bola de futebol.jpg 4 1 1 2 56 4

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Metalist Harkiv Bola de futebol.jpg - 1-0 0-0 - 4 3 1 0 30 10
2. Galatasaray Istanbul 0-1 Bola de futebol.jpg 1-0 - - 4 3 0 1 41 9
3. Olympiakos Peiraias - - Bola de futebol.jpg 4-0 5-1 4 2 0 2 93 6
4. Hertha Berlin - 0-1 - Bola de futebol.jpg 1-1 4 0 2 2 16 2
5. Benfica Lisboa 0-1 0-2 - - Bola de futebol.jpg 4 0 1 3 29 1

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Standard Liege Bola de futebol.jpg - 3-0 1-0 - 4 3 0 1 53 9
2. VfB Stuttgart 3-0 Bola de futebol.jpg - - 2-0 4 2 1 1 63 7
3. Sampdoria Genova - 1-1 Bola de futebol.jpg 1-0 - 4 2 1 1 45 7
4. FC Sevilla - 2-0 - Bola de futebol.jpg 3-0 4 2 0 2 52 6
5. Partizan Beograd 0-1 - 1-2 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 18 0

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Calcio Udine Bola de futebol.jpg 2-0 - - 2-1 4 3 0 1 64 9
2. Tottenham Hotspur - Bola de futebol.jpg - 2-2 4-0 4 2 1 1 74 7
3. NEC Nijmegen 2-0 0-1 Bola de futebol.jpg - - 4 2 0 2 65 6
4. Spartak Moskva 1-2 - 1-2 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 56 4
5. Dinamo Zagreb - - 3-2 0-1 Bola de futebol.jpg 4 1 0 3 49 3

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. VfL Wolfsburg Bola de futebol.jpg - - 3-2 5-1 4 3 1 0 137 10
2. AC Milan 2-2 Bola de futebol.jpg 1-0 - - 4 2 2 0 85 8
3. SC Braga 2-3 - Bola de futebol.jpg 3-0 - 4 2 0 2 75 6
4. FC Portsmouth - 2-2 - Bola de futebol.jpg 3-0 4 1 1 2 78 4
5. SC Heerenveen - 1-3 1-2 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 313 0

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. SV Hamburg Bola de futebol.jpg 1-0 3-1 - - 4 3 0 1 73 9
2. Ajax Amsterdam - Bola de futebol.jpg - 1-0 2-2 4 2 1 1 54 7
3. Aston Villa - 2-1 Bola de futebol.jpg 1-2 - 4 2 0 2 56 6
4. MSK Zilina 1-2 - - Bola de futebol.jpg 0-0 4 1 1 2 34 4
5. Slavia Praha 0-2 - 0-1 - Bola de futebol.jpg 4 0 2 2 25 2

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AS Saint-Etienne Bola de futebol.jpg 2-2 - - 3-0 4 2 2 0 94 8
2. CF Valencia - Bola de futebol.jpg 1-1 1-1 - 4 1 3 0 84 6
3. FC Kobenhavn 1-3 - Bola de futebol.jpg - 1-1 4 1 2 1 45 5
4. Club Brugge 1-1 - 0-1 Bola de futebol.jpg - 4 0 3 1 23 3
5. Rosenborg Trondheim - 0-4 - 0-0 Bola de futebol.jpg 4 0 2 2 18 2

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. CSKA Moskva Bola de futebol.jpg 3-0 2-1 - - 4 4 0 0 125 12
2. Deportivo La Coruna - Bola de futebol.jpg - 1-0 3-0 4 2 1 1 54 7
3. Lech Poznan - 1-1 Bola de futebol.jpg 2-2 - 4 1 2 1 55 5
4. Lorraine Nancy 3-4 - - Bola de futebol.jpg 3-0 4 1 1 2 87 4
5. Feyenoord Rotterdam 1-3 - 0-1 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 110 0

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Saint-Germain Paris (fra) VfL Wolfsburg (ger) 2-0 3-1
SC Braga (por) Standard Liege (bel) 3-0 1-1
Dinamo Kiiv (ukr) CF Valencia (esp) 1-1 2-2
Sampdoria Genova (ita) Metalist Harkiv (ukr) 0-1 0-2
Aston Villa (eng) CSKA Moskva (rus) 1-1 0-2
Sahtar Doneck (ukr) Tottenham Hotspur (eng) 2-0 1-1
Olympique Marseille (fra) Twente Enschede (ned) 0-1 1-0
(baud. 7-6)
Fiorentina Firenze (ita) Ajax Amsterdam (ned) 0-1 1-1
Werder Bremen (ger) AC Milan (ita) 1-1 2-2
Olympiakos Peiraias (gre) AS Saint-Etienne (fra) 1-3 1-2
Lech Poznan (pol) Calcio Udine (ita) 2-2 1-2
Zenit Sankt-Peterburg (rus) VfB Stuttgart (ger) 2-1 2-1
NEC Nijmegen (ned) SV Hamburg (ger) 0-3 0-1
Girondins Bordeaux (fra) Galatasaray Istanbul (tur) 0-0 3-4
FC Kobenhavn (den) Manchester City (eng) 2-2 1-2
BK Alborg (den) Deportivo La Coruna (esp) 3-0 3-1

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Saint-Germain Paris (fra) SC Braga (por) 0-0 1-0
Dinamo Kiiv (ukr) Metalist Harkiv (ukr) 1-0 2-3
CSKA Moskva (rus) Sahtar Doneck (ukr) 1-0 0-2
Olympique Marseille (fra) Ajax Amsterdam (ned) 2-1 2-2
(prat.)
Werder Bremen (ger) AS Saint-Etienne (fra) 1-0 2-2
Calcio Udine (ita) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 2-0 0-1
SV Hamburg (ger) Galatasaray Istanbul (tur) 1-1 3-2
Manchester City (eng) BK Alborg (den) 2-0 0-2
(baud. 4-3)

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Saint-Germain Paris (fra) Dinamo Kiiv (ukr) 0-0 0-3
Sahtar Doneck (ukr) Olympique Marseille (fra) 2-0 2-1
Werder Bremen (ger) Calcio Udine (ita) 3-1 3-3
SV Hamburg (ger) Manchester City (eng) 3-1 1-2

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Dinamo Kiiv (ukr) Sahtar Doneck (ukr) 1-1 1-2
Werder Bremen (ger) SV Hamburg (ger) 0-1 3-2

Finalas


2009-05-20
Sahtar Doneck
2-1
(prat.)
Werder Bremen
Stadionas: „Şükrü Saracoğlu“, Stambulas
Žiūrovai: 52 000
Luiz Adriano Scored after 25 minutes 25'

Jadson Scored after 97 minutes 97'

Naldo Scored after 35 minutes 35'


Nuorodos

  1. Dėl karo Gruzijoje rungtynės atšauktos, paliekant vieninteles rungtynes Austrijoje.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 133% (+15741-0=15741 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+73-4013=-3940 wiki spaudos ženklai).