UEFA taurė 2005–2006 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2005–2006 m.
FC Sevilla 4-0 FC Middlesbrough
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2005/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200506.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2005-2006/

UEFA taurė 2005–2006 m. – 35-asis UEFA taurės turnyras (48-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Longford Town (irl) Carmarthen Town (wal) 2-0 1-5
FC Rhyl (wal) Atlantas Klaipėda (ltu) 2-1 2-3
FC Portadown (nir) Viking Stavanger (nor) 1-2 0-1
FK Baki (aze) MSK Zilina (svk) 1-0 1-3
Ekranas Panevėžys (ltu) Cork City (irl) 0-2 1-0
Baskimi Kumanovo (mkd) NK Zepce (bih) 0-3 [1] 1-1
Allianssi Vantaa (fin) CS Petange (lux) 3-0 1-1
Ferencvaros Budapest (hun) MTZ-RIPO Minsk (blr) 0-2 2-1
Linfield Belfast (nir) FK Ventspils (lat) 1-0 1-2
FC Birkirkara (mlt) APOEL Leukosia (cyp) 0-2 0-4
TVMK Tallinn (est) MyPa Anjalankoski (fin) 1-1 0-1
Bananc Erewan (arm) Lokomotivi Tbilisi (geo) 2-3 2-0
Torpedo Kutaisi (geo) BATE Borisov (blr) 0-1 0-5
NSI Runavik (fro) Metalurgs Liepaja (lat) 0-3 0-3
Teuta Durres (alb) NK Siroki Brijeg (bih) 3-1 0-3
Nistru Otaci (mda) Xazar Lankaran (aze) 3-1 2-1
FB Esbjerg (den) Flora Tallinn (est) 1-2 6-0
Omonoia Leukosia (cyp) Hibernians Paola (mlt) 3-0 3-0
IBV Vestmannaeyjar (isl) B36 Torshavn (fro) 1-1 1-2
FC Domagnano (smr) NK Domzale (slo) 0-5 0-3
UE Sant Julia (and) Rapid Bucuresti (rom) 0-5 0-5
KF Elbasan (alb) Vardar Skopje (mkd) 1-1 0-0
FC Vaduz (lie) Dacia Chisinau (mda) 2-0 0-1
FSV Mainz (ger) Mika Astarak (arm) 4-0 0-0
Etzella Ettelbruck (lux) IF Keflavik (isl) 0-4 0-2

Antrasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Kobenhavn (den) Carmarthen Town (wal) 2-0 2-0
FC Rhyl (wal) Viking Stavanger (nor) 0-1 1-2
MSK Zilina (svk) Austria Wien (aut) 1-2 2-2
Djurgarden Stockholm (swe) Cork City (irl) 1-1 0-0
Baskimi Kumanovo (mkd) Maccabi Petah Tikva (isr) 0-5 0-6
Brann Bergen (nor) Allianssi Vantaa (fin) 0-0 2-0
MTZ-RIPO Minsk (blr) FK Teplice (cze) 1-1 1-2
Legia Warszawa (pol) FC Zurich (sui) 0-1 1-4
Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) Dukla Banska Bystrica (svk) 4-1 0-0
BK Halmstad (swe) Linfield Belfast (nir) 1-1 4-2
APOEL Leukosia (cyp) Maccabi Tel Aviv (isr) 1-0 2-2
(prat.)
Grasshopper Zurich (sui) Wisla Plock (pol) 1-0 2-3
MyPa Anjalankoski (fin) Dundee United (sco) 0-0 2-2
Bananc Erewan (arm) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 2-4 0-4
Kryla Sovetov Samara (rus) BATE Borisov (blr) 2-0 2-0
Liteks Lovec (bul) HNK Rijeka (cro) 1-0 1-2
Metalurgs Liepaja (lat) KRC Genk (bel) 2-3 0-3
Zeta Golubovci (scg) NK Siroki Brijeg (bih) 0-1 2-4
Nistru Otaci (mda) AK Graz (aut) 0-2 0-1
FB Esbjerg (den) IL Tromso (nor) 0-1 1-0
(baud. 3-2)
Inter Zapresic (cro) Crvena zvezda Beograd (scg) 1-3 0-4
Dinamo Bucuresti (rom) Omonoia Leukosia (cyp) 3-1 1-2
Midtjylland Herning (den) B36 Torshavn (fro) 2-1 2-2
Publikum Celje (slo) Levski Sofia (bul) 1-0 0-3
MS Ashdod (isr) NK Domzale (slo) 2-2 1-1
FC Sopron (hun) Metalurg Doneck (ukr) 0-3 1-2
Rapid Bucuresti (rom) Vardar Skopje (mkd) 3-0 1-1
FC Vaduz (lie) Besiktas Istanbul (tur) 0-1 1-5
OFK Beograd (scg) Lokomotiv Plovdiv (bul) 2-1 0-1
Superfund Pasching (aut) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 2-2 1-1
FSV Mainz (ger) IF Keflavik (isl) 2-0 2-0

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Bayer Leverkusen (ger) CSKA Sofia (bul) 0-1 0-1
SV Hamburg (ger) FC Kobenhavn (den) 1-1 1-0
Viking Stavanger (nor) Austria Wien (aut) 1-0 1-2
AS Monaco (fra) Willem Tilburg (ned) 2-0 3-1
Slavia Praha (cze) Cork City (irl) 2-0 2-1
Maccabi Petah Tikva (isr) Partizan Beograd (scg) 0-2 5-2
Citta Palermo (ita) Anorthosis Ammochostos (cyp) 2-1 4-0
Brann Bergen (nor) Lokomotiv Moskva (rus) 1-2 2-3
FK Teplice (cze) Espanyol Barcelona (esp) 1-1 0-2
IF Brondby (den) FC Zurich (sui) 2-0 1-2
Valerenga Oslo (nor) Steaua Bucuresti (rom) 0-3 1-3
RC Lens (fra) Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) 1-1 4-2
BK Halmstad (swe) Sporting Lisboa (por) 1-2 3-2
(prat.)
APOEL Leukosia (cyp) Hertha Berlin (ger) 0-1 1-3
Vitoria Setubal (por) Sampdoria Genova (ita) 1-1 0-1
Grasshopper Zurich (sui) MyPa Anjalankoski (fin) 1-1 3-0
FC Middlesbrough (eng) Skoda Xanthi (gre) 2-0 0-0
Hibernian Edinburgh (sco) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 0-0 1-5
Kryla Sovetov Samara (rus) AZ Alkmaar (ned) 5-3 1-3
Liteks Lovec (bul) KRC Genk (bel) 2-2 1-0
FC Basel (sui) NK Siroki Brijeg (bih) 5-0 1-0
AK Graz (aut) RC Strasbourg (fra) 0-2 0-5
IL Tromso (nor) Galatasaray Istanbul (tur) 1-0 1-1
AS Roma (ita) Aris Thessaloniki (gre) 5-1 0-0
Crvena zvezda Beograd (scg) SC Braga (por) 0-0 1-1
Dinamo Bucuresti (rom) Everton Liverpool (eng) 5-1 0-1
Banik Ostrava (cze) SC Heerenveen (ned) 2-0 0-5
CSKA Moskva (rus) Midtjylland Herning (den) 3-1 3-1
Germinal Ekeren (bel) Olympique Marseille (fra) 0-0 0-0
(baud. 4-1)
AJ Auxerre (fra) Levski Sofia (bul) 2-1 0-1
Stade Rennes (fra) Osasuna Pamplona (esp) 3-1 0-0
VfB Stuttgart (ger) NK Domzale (slo) 2-0 0-1
Sahtar Doneck (ukr) VSC Debrecen (hun) 4-1 2-0
PAOK Thessaloniki (gre) Metalurg Doneck (ukr) 1-1 2-2
Feyenoord Rotterdam (ned) Rapid Bucuresti (rom) 1-1 0-1
Besiktas Istanbul (tur) FF Malmo (swe) 0-1 4-1
Bolton Wanderers (eng) Lokomotiv Plovdiv (bul) 2-1 2-1
Zenit Sankt-Peterburg (rus) AEK Athina (gre) 0-0 1-0
Vitoria Guimaraes (por) Wisla Krakow (pol) 3-0 1-0
FC Sevilla (esp) FSV Mainz (ger) 0-0 2-0

Grupių turnyras (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AS Monaco Bola de futebol.jpg 2-0 - - 2-1 4 3 0 1 62 9
2. SV Hamburg - Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 - 4 3 0 1 52 9
3. Slavia Praha 0-2 - Bola de futebol.jpg - 4-2 4 1 1 2 68 4
4. Viking Stavanger 1-0 - 2-2 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 36 4
5. CSKA Sofia - 0-1 - 2-0 Bola de futebol.jpg 4 1 0 3 57 3

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Citta Palermo Bola de futebol.jpg - 0-0 3-0 - 4 2 2 0 62 8
2. Espanyol Barcelona 1-1 Bola de futebol.jpg - - 1-0 4 2 2 0 42 8
3. Lokomotiv Moskva - 0-1 Bola de futebol.jpg 4-2 - 4 2 1 1 83 7
4. IF Brondby - 1-1 - Bola de futebol.jpg 2-0 4 1 1 2 58 4
5. Maccabi Petah Tikva 1-2 - 0-4 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 19 0

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Steaua Bucuresti Bola de futebol.jpg 4-0 - - 3-0 4 2 2 0 70 8
2. RC Lens - Bola de futebol.jpg - 2-1 5-0 4 2 1 1 75 7
3. Hertha Berlin 0-0 0-0 Bola de futebol.jpg - - 4 1 3 0 10 6
4. Sampdoria Genova 0-0 - 0-0 Bola de futebol.jpg - 4 1 2 1 43 5
5. BK Halmstad - - 0-1 1-3 Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 112 0

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Middlesbrough Bola de futebol.jpg - 2-0 3-0 - 4 3 1 0 60 10
2. AZ Alkmaar 0-0 Bola de futebol.jpg - - 1-0 4 3 1 0 51 10
3. Liteks Lovec - 0-2 Bola de futebol.jpg - 2-1 4 2 0 2 45 6
4. Dnipro Dnipropetrovsk - 1-2 0-2 Bola de futebol.jpg - 4 1 0 3 49 3
5. Grasshopper Zurich 0-1 - - 2-3 Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 37 0

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. RC Strasbourg Bola de futebol.jpg - - 2-2 2-0 4 2 2 0 73 8
2. AS Roma 1-1 Bola de futebol.jpg 3-1 - - 4 2 1 1 76 7
3. FC Basel 0-2 - Bola de futebol.jpg - 4-3 4 2 0 2 79 6
4. Crvena zvezda Beograd - 3-1 1-2 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 78 4
5. IL Tromso - 1-2 - 3-1 Bola de futebol.jpg 4 1 0 3 79 3

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Olympique Marseille Bola de futebol.jpg - 1-0 - 2-1 4 3 0 1 53 9
2. Levski Sofia 1-0 Bola de futebol.jpg - - 1-0 4 2 0 2 44 6
3. SC Heerenveen - 2-1 Bola de futebol.jpg 0-0 - 4 1 2 1 22 5
4. CSKA Moskva 1-2 2-1 - Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 34 4
5. Dinamo Bucuresti - - 0-0 1-0 Bola de futebol.jpg 4 1 1 2 23 4

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Rapid Bucuresti Bola de futebol.jpg - - 1-0 2-0 4 3 0 1 52 9
2. Sahtar Doneck 0-1 Bola de futebol.jpg - 1-0 - 4 3 0 1 41 9
3. VfB Stuttgart 2-1 0-2 Bola de futebol.jpg - - 4 3 0 1 64 9
4. PAOK Thessaloniki - - 1-2 Bola de futebol.jpg 5-1 4 1 0 3 65 3
5. Stade Rennes - 0-1 0-2 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 110 0

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Sevilla Bola de futebol.jpg - - 3-0 3-1 4 2 1 1 84 7
2. Zenit Sankt-Peterburg 2-1 Bola de futebol.jpg - - 2-1 4 2 1 1 54 7
3. Bolton Wanderers 1-1 1-0 Bola de futebol.jpg - - 4 1 3 0 43 6
4. Besiktas Istanbul - 1-1 1-1 Bola de futebol.jpg - 4 1 2 1 56 5
5. Vitoria Guimaraes - - 1-1 1-3 Bola de futebol.jpg 4 0 1 3 49 1

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Calcio Udine (ita) RC Lens (fra) 3-0 0-1
Artmedia Petrzalka (svk) Levski Sofia (bul) 0-1 0-2
Slavia Praha (cze) Citta Palermo (ita) 2-1 0-1
Schalke Gelsenkirchen (ger) Espanyol Barcelona (esp) 2-1 3-0
OSC Lille (fra) Sahtar Doneck (ukr) 3-2 0-0
Lokomotiv Moskva (rus) FC Sevilla (esp) 0-1 0-2
Bolton Wanderers (eng) Olympique Marseille (fra) 0-0 1-2
Rosenborg Trondheim (nor) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 0-2 1-2
Hertha Berlin (ger) Rapid Bucuresti (rom) 0-1 0-2
FC Thun (sui) SV Hamburg (ger) 1-0 0-2
SC Heerenveen (ned) Steaua Bucuresti (rom) 1-3 1-0
Betis Sevilla (esp) AZ Alkmaar (ned) 2-0 1-2
(prat.)
FC Basel (sui) AS Monaco (fra) 1-0 1-1
Liteks Lovec (bul) RC Strasbourg (fra) 0-2 0-0
VfB Stuttgart (ger) FC Middlesbrough (eng) 1-2 1-0
Club Brugge (bel) AS Roma (ita) 1-2 1-2

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Calcio Udine (ita) Levski Sofia (bul) 0-0 1-2
Citta Palermo (ita) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-0 0-3
OSC Lille (fra) FC Sevilla (esp) 1-0 0-2
Olympique Marseille (fra) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 0-1 1-1
Rapid Bucuresti (rom) SV Hamburg (ger) 2-0 1-3
Steaua Bucuresti (rom) Betis Sevilla (esp) 0-0 3-0
FC Basel (sui) RC Strasbourg (fra) 2-0 2-2
FC Middlesbrough (eng) AS Roma (ita) 1-0 1-2

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Levski Sofia (bul) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-3 1-1
FC Sevilla (esp) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 4-1 1-1
Rapid Bucuresti (rom) Steaua Bucuresti (rom) 1-1 0-0
FC Basel (sui) FC Middlesbrough (eng) 2-0 1-4

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Schalke Gelsenkirchen (ger) FC Sevilla (esp) 0-0 0-1
(prat.)
Steaua Bucuresti (rom) FC Middlesbrough (eng) 1-0 2-4

Finalas


2006-05-10
FC Sevilla
4-0 FC Middlesbrough
Stadionas: „Philips“, Eindhovenas
Žiūrovai: 36 500
Luis Fabiano Scored after 27 minutes 27'
Enzo Maresca Scored after 78 minutes 78'
Enzo Maresca Scored after 84 minutes 84'
Frederic Kanoute Scored after 89 minutes 89'


Nuorodos

  1. Rungtynės baigėsi 0-0, tačiau bosnių gretose žaidė diskvalifikuotas žaidėjas, todėl jiems skirtas techninis pralaimėjimas.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 135% (+14850-0=14850 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+36-3889=-3853 wiki spaudos ženklai).