UEFA Europos lyga 2013–2014 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2013–2014 m.
FC Sevilla 0-0
(baud. 4-2)
Benfica Lisboa
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2014/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec201314.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2013-2014/

UEFA Europos lyga 2013–2014 m. – 5-asis UEFA Europos lygos turnyras (56-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Drogheda United (irl) FF Malmo (swe) 0-0 0-2
Vikingur Gota (fro) International Turku (fin) 1-1 1-0
Teuta Durres (alb) Dacia Chisinau (mda) 3-1 0-2
IBV Vestmannaeyjar (isl) HB Torshavn (fro) 1-1 1-0
Žalgiris Vilnius (ltu) SPA Dublin (irl) 2-2 2-1
Teteks Tetovo (mkd) Pyunik Erewan (arm) 1-1 0-1
Fiorita Montegiardino (smr) FC Valletta (mlt) 0-3 0-1
Crusaders Belfast (nir) Rosenborg Trondheim (nor) 1-2 2-7
IF Fuglafjordur (fro) Linfield Belfast (nir) 0-2 0-3
KR Reykjavik (isl) Glentoran Belfast (nir) 0-0 3-0
Milsami Orhei (mda) F91 Dudelange (lux) 1-0 0-0
Bala Town (wal) Levadia Tallinn (est) 1-0 1-3
Metalurg Skopje (mkd) Qarabag Agdam (aze) 0-1 0-1
Trans Narva (est) IF Gavle (swe) 0-3 1-5
Ganjasar Kapan (arm) FK Aktobe (kaz) 1-2 1-2
Breidablik Kopavogur (isl) FC Santa Coloma (and) 4-0 0-0
Cixura Sacxere (geo) FC Vaduz (lie) 0-0 1-1
Sūduva Marijampolė (ltu) Horizont Turnovo (mkd) 2-2 2-2
(baud. 4-5)
Levski Sofia (bul) Irtys Pavlodar (kaz) 0-0 0-2
FC Tiraspol (mda) Skonto Riga (lat) 0-1 1-0
(baud. 2-4)
Videoton Szekesfehervar (hun) Mladost Podgorica (mne) 2-1 0-1
Rudar Pljevlja (mne) Mika Erewan (arm) 1-0 1-1
Prestatyn Town (wal) Metalurgs Liepaja (lat) 1-2 2-1
(baud. 4-3)
Torpedo Kutaisi (geo) MSK Zilina (svk) 0-3 3-3
UE Santa Coloma (and) Zrinjski Mostar (bih) 1-3 0-1
FK Astana (kaz) Botev Plovdiv (bul) 0-1 0-5
Flora Tallinn (est) FK Kukes (alb) 1-1 0-0
FK Sarajevo (bih) Libertas Borgo Maggiore (smr) 1-0 2-1
Kruoja Pakruojis (ltu) Dinamo Minsk (blr) 0-3 0-5
Hibernians Paola (mlt) Vojvodina Novi Sad (srb) 1-4 2-3
Celik Niksic (mne) Honved Budapest (hun) 1-4 0-9
IL Tromso (nor) NK Celje (slo) 1-2 2-0
Inter Baki (aze) IFK Mariehamn (fin) 1-1 2-0
KF Lac (alb) FC Differdange (lux) 0-1 1-2
NK Domzale (slo) Astra Giurgiu (rom) 0-1 0-2
Airbus Broughton (wal) FK Ventspils (lat) 1-1 0-0
Jeunesse Esch (lux) TPS Turku (fin) 2-0 1-2
Sliema Wanderers (mlt) Xazar Lankaran (aze) 1-1 0-1

Antrasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FF Malmo (swe) Hibernian Edinburgh (sco) 2-0 7-0
Petrolul Ploiesti (rom) Vikingur Gota (fro) 3-0 4-0
Cornomorec Odesa (ukr) Dacia Chisinau (mda) 2-0 1-2
Crvena zvezda Beograd (srb) IBV Vestmannaeyjar (isl) 2-0 0-0
Žalgiris Vilnius (ltu) Pyunik Erewan (arm) 2-0 1-1
Honka Espoo (fin) Lech Poznan (pol) 1-3 1-2
FC Valletta (mlt) FK Minsk (blr) 1-1 0-2
Rosenborg Trondheim (nor) Saint Johnstone Perth (sco) 0-1 1-1
Skoda Xanthi (gre) Linfield Belfast (nir) 0-1 2-1
(prat.)
KR Reykjavik (isl) Standard Liege (bel) 1-3 1-3
Sahter Soligorsk (blr) Milsami Orhei (mda) 1-1 1-1
(baud. 2-4)
FK Jagodina (srb) Rubin Kazan (rus) 2-3 0-1
Levadia Tallinn (est) Pandurii Targu Jiu (rom) 0-0 0-4
Beroe Stara Zagora (bul) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-4 2-2
Qarabag Agdam (aze) Piast Gliwice (pol) 2-1 2-2
(prat.)
Anorthosis Ammochostos (cyp) IF Gavle (swe) 3-0 0-4
Hodd Ulsteinvik (nor) FK Aktobe (kaz) 1-0 0-2
Breidablik Kopavogur (isl) Sturm Graz (aut) 0-0 1-0
Sparta Praha (cze) Hacken Goteborg (swe) 2-2 0-1
FC Thun (sui) Cixura Sacxere (geo) 2-0 3-1
Hajduk Split (cro) Horizont Turnovo (mkd) 2-1 1-1
Dila Gori (geo) BK Alborg (den) 3-0 0-0
Irtys Pavlodar (kaz) NK Siroki Brijeg (bih) 3-2 0-2
Skonto Riga (lat) Slovan Liberec (cze) 2-1 0-1
Mladost Podgorica (mne) FC Senica (svk) 2-2 1-0
Slask Wroclaw (pol) Rudar Pljevlja (mne) 4-0 2-2
Stromsgodset Drammen (nor) VSC Debrecen (hun) 2-2 3-0
HNK Rijeka (cro) Prestatyn Town (wal) 5-0 3-0
Olimpija Ljubljana (slo) MSK Zilina (svk) 3-1 0-2
Zrinjski Mostar (bih) Botev Plovdiv (bul) 1-1 0-2
FK Kukes (alb) FK Sarajevo (bih) 3-2 0-0
Dinamo Minsk (blr) Lokomotiva Zagreb (cro) 1-2 3-2
SK Trabzon (tur) Derry City (irl) 4-2 3-0
Vojvodina Novi Sad (srb) Honved Budapest (hun) 2-0 3-1
IL Tromso (nor) Inter Baki (aze) 2-0 0-1
FC Differdange (lux) FC Utrecht (ned) 2-1 3-3
IFK Goteborg (swe) AS Trencin (svk) 0-0 1-2
Astra Giurgiu (rom) Omonoia Leukosia (cyp) 1-1 2-1
FK Ventspils (lat) Jeunesse Esch (lux) 1-0 4-1
Maccabi Haifa (isr) Xazar Lankaran (aze) 2-0 8-0

Trečiasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Swansea City (eng) FF Malmo (swe) 4-0 0-0
Petrolul Ploiesti (rom) Vitesse Arnhem (ned) 1-1 2-1
FC Motherwell (sco) Kuban Krasnodar (rus) 0-2 0-1
Cornomorec Odesa (ukr) Crvena zvezda Beograd (srb) 3-1 0-0
Žalgiris Vilnius (ltu) Lech Poznan (pol) 1-0 1-2
FK Minsk (blr) Saint Johnstone Perth (sco) 0-1 1-0
(baud. 3-2)
Skoda Xanthi (gre) Standard Liege (bel) 1-2 1-2
AS Saint-Etienne (fra) Milsami Orhei (mda) 3-0 3-0
FC Randers (den) Rubin Kazan (rus) 1-2 0-2
Pandurii Targu Jiu (rom) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-1 2-1
Qarabag Agdam (aze) IF Gavle (swe) 1-0 2-0
FK Aktobe (kaz) Breidablik Kopavogur (isl) 1-0 0-1
(baud. 2-1)
Hacken Goteborg (swe) FC Thun (sui) 1-2 0-1
Asteras Tripoli (gre) Rapid Wien (aut) 1-1 1-3
Hajduk Split (cro) Dila Gori (geo) 0-1 0-1
NK Siroki Brijeg (bih) Calcio Udine (ita) 1-3 0-4
Slovan Liberec (svk) FC Zurich (sui) 2-1 2-1
GD Estoril (por) Hapoel Ramat Gan (isr) 0-0 1-0
FC Sevilla (esp) Mladost Podgorica (mne) 3-0 6-1
Slask Wroclaw (pol) Club Brugge (bel) 1-0 3-3
Baumit Jablonec (cze) Stromsgodset Drammen (nor) 2-1 3-1
HNK Rijeka (cro) MSK Zilina (svk) 2-1 1-1
Botev Plovdiv (bul) VfB Stuttgart (ger) 1-1 0-0
FK Kukes (alb) Metalurg Doneck (ukr) 2-0 0-1
Dinamo Minsk (blr) SK Trabzon (tur) 0-1 0-0
Vojvodina Novi Sad (srb) SK Bursa (tur) 2-2 3-0
IL Tromso (nor) FC Differdange (lux) 1-0 0-1
(baud. 4-3)
AS Trencin (svk) Astra Giurgiu (rom) 1-3 2-2
FK Ventspils (lat) Maccabi Haifa (isr) 0-0 0-3

Ketvirtasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Swansea City (eng) Petrolul Ploiesti (rom) 5-1 1-2
FC Sankt Gallen (sui) Spartak Moskva (rus) 1-1 4-2
Kuban Krasnodar (rus) Feyenoord Rotterdam (ned) 1-0 2-1
Cornomorec Odesa (ukr) Skenderbeu Korce (alb) 1-0 0-1
(baud. 7-6)
RB Salzburg (aut) Žalgiris Vilnius (ltu) 5-0 2-0
Elfsborg Boras (swe) Nordsjaelland Farum (den) 1-1 1-0
FK Minsk (blr) Standard Liege (bel) 0-2 1-3
FB Esbjerg (den) AS Saint-Etienne (fra) 4-3 1-0
Zulte Waregem (bel) APOEL Leukosia (cyp) 1-1 2-1 [1]
FK Molde (nor) Rubin Kazan (rus) 0-2 0-3
Grasshopper Zurich (sui) Fiorentina Firenze (ita) 1-2 1-0
Pandurii Targu Jiu (rom) SC Braga (por) 0-1 2-0
(prat.)
Kalju Nomme (est) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 1-3 0-2
Qarabag Agdam (aze) Eintracht Frankfurt (ger) 0-2 1-2
Maccabi Tel Aviv (isr) PAOK Thessaloniki (gre) [2]
FK Aktobe (kaz) Dinamo Kiiv (ukr) 2-3 1-5
FH Hafnarfjordur (isl) KRC Genk (bel) 0-2 2-5
Partizan Beograd (srb) FC Thun (sui) 1-0 0-3
Rapid Wien (aut) Dila Gori (geo) 1-0 3-0
Calcio Udine (ita) Slovan Liberec (cze) 1-3 1-1
GD Estoril (por) FC Pasching (aut) 2-0 2-1
FC Sevilla (esp) Slask Wroclaw (pol) 4-1 5-0
Baumit Jablonec (cze) Betis Sevilla (esp) 1-2 0-6
HNK Rijeka (cro) VfB Stuttgart (ger) 2-1 2-2
Apollon Lemesos (cyp) OGC Nice (fra) 2-0 0-1
FK Kukes (alb) SK Trabzon (tur) 0-2 1-3
Vojvodina Novi Sad (srb) Sheriff Tiraspol (mda) 1-1 1-2
Dinamo Tbilisi (geo) Tottenham Hotspur (eng) 0-5 0-3
IL Tromso (nor) Besiktas Istanbul (tur) 2-1 0-2 [3]
Maccabi Haifa (isr) Astra Giurgiu (rom) 2-0 1-1
Atromitos Peristeri (gre) AZ Alkmaar (ned) 1-3 2-0

Grupių etapas (1/32 finalo)

Dėl Fenerbahce Istanbul (ji turėjo teisę patektį į Europos lygos grupinį turnyrą kaip Čempionų lygos ketvirtojo atrankos etapo pralaimėjota) komandos diskvalifikavimo UEFA sprendimu, burtų keliu parinkta papildoma komanda iš pralaimėjusiųjų Europos lygos ketvirtajame atrankos etape – burtai išrinko APOEL Leukosia klubą.

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. CF Valencia Bola de futebol.jpg 0-3 1-1 5-1 6 4 1 1 127 13
2. Swansea City 0-1 Bola de futebol.jpg 1-1 1-0 6 2 2 2 64 8
3. Kuban Krasnodar 0-2 1-1 Bola de futebol.jpg 4-0 6 1 3 2 77 6
4. FC Sankt Gallen 2-3 1-0 2-0 Bola de futebol.jpg 6 2 0 4 613 6

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Ludogorec Razgrad Bola de futebol.jpg 1-1 2-0 3-0 6 5 1 0 112 16
2. Cornomorec Odesa 0-1 Bola de futebol.jpg 0-2 2-1 6 3 1 2 66 10
3. PSV Eindhoven 0-2 0-1 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 1 3 45 7
4. Dinamo Zagreb 1-2 1-2 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 311 1

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. RB Salzburg Bola de futebol.jpg 3-0 4-0 2-1 6 6 0 0 153 18
2. FB Esbjerg 1-2 Bola de futebol.jpg 1-0 2-1 6 4 0 2 88 12
3. Elfsborg Boras 0-1 1-2 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 1 4 510 4
4. Standard Liege 1-3 1-2 1-3 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 613 1

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Rubin Kazan Bola de futebol.jpg 1-1 4-0 1-0 6 4 2 0 144 14
2. NK Maribor 2-5 Bola de futebol.jpg 0-1 2-1 6 2 1 3 912 7
3. Zulte Waregem 0-2 1-3 Bola de futebol.jpg 0-0 6 2 1 3 410 7
4. Wigan Athletic 1-1 3-1 1-2 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 67 5

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Fiorentina Firenze Bola de futebol.jpg 2-1 3-0 3-0 6 5 1 0 123 16
2. Dnipro Dnipropetrovsk 1-2 Bola de futebol.jpg 2-0 4-1 6 4 0 2 115 12
3. FC Pacos de Ferreira 0-0 0-2 Bola de futebol.jpg 1-1 6 0 3 3 18 3
4. Pandurii Targu Jiu 1-2 0-1 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 311 2

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Eintracht Frankfurt Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 3-0 6 5 0 1 134 15
2. Maccabi Tel Aviv 4-2 Bola de futebol.jpg 0-0 1-0 6 3 2 1 75 11
3. APOEL Leukosia 0-3 0-0 Bola de futebol.jpg 2-1 6 1 2 3 38 5
4. Girondins Bordeaux 0-1 1-2 2-1 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 410 3

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. KRC Genk Bola de futebol.jpg 3-1 1-1 2-1 6 4 2 0 105 14
2. Dinamo Kiiv 0-1 Bola de futebol.jpg 3-1 3-0 6 3 1 2 117 10
3. Rapid Wien 2-2 2-2 Bola de futebol.jpg 2-1 6 1 3 2 810 6
4. FC Thun 0-1 0-2 1-0 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 310 3

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Sevilla Bola de futebol.jpg 1-1 2-0 1-1 6 3 3 0 94 12
2. Slovan Liberec 1-1 Bola de futebol.jpg 1-2 2-1 6 2 3 1 98 9
3. SC Freiburg 0-2 2-2 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 3 2 58 6
4. GD Estoril 1-2 1-2 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 58 3

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Olympique Lyon Bola de futebol.jpg 1-0 1-1 1-0 6 3 3 0 63 12
2. Betis Sevilla 0-0 Bola de futebol.jpg 1-0 0-0 6 2 3 1 32 9
3. Vitoria Guimaraes 1-2 0-1 Bola de futebol.jpg 4-0 6 1 2 3 65 5
4. HNK Rijeka 1-1 1-1 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 4 2 27 4

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. SK Trabzon Bola de futebol.jpg 3-3 4-2 2-0 6 4 2 0 136 14
2. Lazio Roma 0-0 Bola de futebol.jpg 2-1 1-0 6 3 3 0 84 12
3. Apollon Lemesos 1-2 0-0 Bola de futebol.jpg 0-2 6 1 1 4 510 4
4. Legia Warszawa 0-2 0-2 0-1 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 28 3

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Tottenham Hotspur Bola de futebol.jpg 4-1 2-1 3-0 6 6 0 0 152 18
2. Anzi Mahackala 0-2 Bola de futebol.jpg 1-1 1-0 6 2 2 2 47 8
3. Sheriff Tiraspol 0-2 0-0 Bola de futebol.jpg 2-0 6 1 3 2 56 6
4. IL Tromso 0-2 0-1 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 110 1

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AZ Alkmaar Bola de futebol.jpg 1-1 2-0 1-0 6 3 3 0 84 12
2. PAOK Thessaloniki 2-2 Bola de futebol.jpg 3-2 2-1 6 3 3 0 106 12
3. Maccabi Haifa 0-1 0-0 Bola de futebol.jpg 2-1 6 1 2 3 69 5
4. Sahter Karagandy 1-1 0-2 2-2 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 510 2

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Porto (por) Eintracht Frankfurt (ger) 2-2 3-3
Swansea City (eng) SSC Napoli (ita) 0-0 1-3
NK Maribor (slo) FC Sevilla (esp) 2-2 1-2
Betis Sevilla (esp) Rubin Kazan (rus) 1-1 2-0
Maccabi Tel Aviv (isr) FC Basel (sui) 0-0 0-3
Ajax Amsterdam (ned) RB Salzburg (aut) 0-3 1-3
Lazio Roma (ita) Ludogorec Razgrad (bul) 0-1 3-3
Dinamo Kiiv (ukr) CF Valencia (esp) 0-2 0-0
Slovan Liberec (cze) AZ Alkmaar (ned) 0-1 1-1
Anzi Mahackala (rus) KRC Genk (bel) 0-0 2-0
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) Tottenham Hotspur (eng) 1-0 1-3
PAOK Thessaloniki (gre) Benfica Lisboa (por) 0-1 0-3
Cornomorec Odesa (ukr) Olympique Lyon (fra) 0-0 0-1
Viktoria Plzen (cze) Sahtar Doneck (ukr) 1-1 2-1
Juventus Torino (ita) SK Trabzon (tur) 2-0 2-0
FB Esbjerg (den) Fiorentina Firenze (ita) 1-3 1-1

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Porto (por) SSC Napoli (ita) 1-0 2-2
FC Sevilla (esp) Betis Sevilla (esp) 0-2 2-0
(baud. 4-3)
FC Basel (sui) RB Salzburg (aut) 0-0 2-1
Ludogorec Razgrad (bul) CF Valencia (esp) 0-3 0-1
AZ Alkmaar (ned) Anzi Mahackala (rus) 1-0 0-0
Tottenham Hotspur (eng) Benfica Lisboa (por) 1-3 2-2
Olympique Lyon (fra) Viktoria Plzen (tch) 4-1 1-2
Juventus Torino (ita) Fiorentina Firenze (ita) 1-1 1-0

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Porto (por) FC Sevilla (esp) 1-0 1-4
FC Basel (sui) CF Valencia (esp) 3-0 0-5
(prat.)
AZ Alkmaar (ned) Benfica Lisboa (por) 0-1 0-2
Olympique Lyon (fra) Juventus Torino (ita) 0-1 1-2

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Sevilla (esp) CF Valencia (esp) 2-0 1-3
Benfica Lisboa (por) Juventus Torino (ita) 2-1 0-0

Finalas


2014-05-14
FC Sevilla
0-0
(baud. 4-2)

Benfica Lisboa
Stadionas: Juventus Stadium, Turinas
Žiūrovai: 33 120
----



Carlos Bacca Penalty scored


Stephane Mbia Penalty scored


Coke Penalty scored


Kevin Gameiro Penalty scored

----


Rodrigo Lima Penalty scored


Oscar Cardozo Penalty scored ()


Rodrigo Penalty scored ()


Luisao Penalty scored


Nuorodos

  1. Kipro komanda irgi pateko į kitą etapą (burtų keliu).
  2. Dvikova atšaukta, kadangi graikai gavo teisę pratęsti kovas Čempionų lygos atrankoje.
  3. Turkų klubas UEFA sprendimu diskvalifikuotas.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 123% (+18065-0=18065 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 3% (+395-3806=-3411 wiki spaudos ženklai).