UEFA Europos lyga 2019–2020 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2019–2020 m.
FC Sevilla 3-2 Internazionale Milano
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2020/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec201920.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2019-2020/

UEFA Europos lyga 2019–2020 m. – 11-asis UEFA Europos lygos turnyras (62-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Preliminarus etapas (1/1024 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Ballymena United (nir) NSI Runavik (fro) 2-0 0-0
Barry Town United (wal) Cliftonville Belfast (nir) 0-0 0-4
UE Sant Julia (and) Europa Gibraltar (gib) 3-2 0-4
FC Prishtine (kos) Saint Josephs Gibraltar (gib) 1-1 0-2
Progres Niederkorn (lux) Cardiff Metropolitan University (wal) 1-0 1-2
Fiorita Montegiardino (smr) UE Engordany (and) 0-1 1-2
KI Klaksvik (fro) Tre Fiori Fiorentino (smr) 5-1 4-0

Atrankos etapai

I atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Balzan (mlt) NK Domzale (slo) 3-4 0-1
FF Malmo (swe) Ballymena United (nir) 7-0 4-0
Pandev Strumica (mkd) Zrinjski Mostar (bih) 0-3 0-3
Speranta Nisporeni (mda) Neftci Baki (aze) 0-3 0-6
Honved Budapest (hun) Žalgiris Vilnius (ltu) 3-1 1-1
Sabail Baki (aze) Universitatea Craiova (rom) 2-3 2-3
Cliftonville Belfast (nir) FK Haugesund (nor) 0-1 1-5
Brann Bergen (nor) Shamrock Rovers Dublin (irl) 2-2 1-2
Kauno Žalgiris (ltu) Apollon Lemesos (cyp) 0-2 0-4
Radnik Bijeljina (bih) Spartak Trnava (svk) 2-0 0-2 (baud. 2-3)
Maccabi Haifa (isr) Mura Murska Sobota (slo) 2-0 3-2
Zeta Golubovci (mne) Fehervar Szekesfehervar (hun) 1-5 0-0
Breidablik Kopavogur (isl) FC Vaduz (lie) 0-0 1-2
Flora Tallinn (est) Radnicki Nis (srb) 2-0 2-2
Alaskert Erewan (arm) Makedonija Gorce Petrov (mkd) 3-1 3-0
FCSB Bucuresti (rom) Milsami Orhei (mda) 2-0 2-1
Ordabasy Symkent (kaz) Torpedo Kutaisi (geo) 1-0 2-0
FK Ventspils (lat) Teuta Durres (alb) 3-0 0-1
Gzira United (mlt) Hajduk Split (cro) 0-2 3-1
Jeunesse Esch (lux) Tobol Kostanaj (kaz) 0-0 1-1
Europa Gibraltar (gib) Legia Warszawa (pol) 0-0 0-3
KuPS Kuopio (fin) FK Vitebsk (blr) 2-0 1-1
DAC Dunajska Streda (svk) Cracovia Krakow (pol) 1-1 2-2 (prat.)
Saint Josephs Gibraltar (gib) Rangers Glasgow (sco) 0-4 0-6
Cork City (irl) Progres Niederkorn (lux) 0-2 2-1
Dinamo Tbilisi (geo) UE Engordany (and) 6-0 1-0
SPA Dublin (irl) IFK Norrkoping (swe) 0-2 1-2
FK Liepaja (lat) Dinamo Minsk (blr) 1-1 2-1
KF Lac (alb) Hapoel Beer Sheva (isr) 1-1 0-1
NK Siroki Brijeg (bih) Kajrat Almaty (kaz) 1-2 1-2
Riteriai Vilnius (ltu) KI Klaksvik (fro) 1-1 0-0
Stjarnan Gardabaer (isl) Levadia Tallinn (est) 2-1 2-3 (prat.)
CSKA Sofia (bul) Titograd Podgorica (mne) 4-0 0-0
Trans Narva (est) Buducnost Podgorica (mne) 0-2 1-4
AEK Larnaka (cyp) Petrocub Hincesti (mda) 1-0 1-0
MFK Ruzomberok (svk) Levski Sofia (bul) 0-2 0-2
Fola Esch (lux) Cixura Sacxere (geo) 1-2 1-2
FC Aberdeen (sco) RoPS Rovaniemi (fin) 2-1 2-1
IF Brondby (den) Inter Turku (fin) 4-1 0-2
VSC Debrecen (hun) FK Kukes (alb) 3-0 1-1
Sahter Soligorsk (blr) Hibernians Paola (mlt) 1-0 1-0
Pyunik Erewan (arm) Skupi Skopje (mkd) 3-3 2-1
Crusaders Belfast (nir) B36 Torshavn (fro) 2-0 3-2
Connahs Quay Nomads (wal) FC Kilmarnock (sco) 1-2 2-0
Olimpija Ljubljana (slo) RFS Riga (lat) 2-3 2-0
FK Molde (nor) KR Reykjavik (isl) 7-1 0-0
Cukaricki Beograd (srb) Bananc Erewan (arm) 3-0 5-0

II atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
HB Torshavn (fro) Linfield Belfast (nir) 2-2 0-1
Ararat-Armenia Erewan (arm) LRI Gibraltar (gib) 2-0 2-1
Skendija Tetovo (mkd) F91 Dudelange (lux) 1-2 1-1
NK Domzale (slo) FF Malmo (swe) 2-2 2-3
FC Utrecht (ned) Zrinjski Mostar (bih) 1-1 1-2 (prat.)
Arsenal Tula (rus) Neftci Baki (aze) 0-1 0-3
Piast Gliwice (pol) FC Riga (lat) 3-2 1-2
Honved Budapest (hun) Universitatea Craiova (rom) 0-0 0-0 (baud. 1-3)
FK Haugesund (nor) Sturm Graz (aut) 2-0 1-2
Shamrock Rovers Dublin (irl) Apollon Lemesos (cyp) 2-1 1-3 (prat.)
Partizani Tirane (alb) Sheriff Tiraspol (mda) 0-1 1-1
Lokomotiv Plovdiv (bul) Spartak Trnava (svk) 2-0 1-3
RC Strasbourg (fra) Maccabi Haifa (isr) 3-1 1-2
Fehervar Szekesfehervar (hun) FC Vaduz (lie) 1-0 0-2 (prat.)
Flora Tallinn (est) Eintracht Frankfurt (ger) 1-2 1-2
Alaskert Erewan (arm) FCSB Bucuresti (rom) 0-3 3-2
FK Mlada Boleslav (cze) Ordabasy Symkent (kaz) 1-1 3-2
FK Ventspils (lat) Gzira United (mlt) 4-0 2-2
Jeunesse Esch (lux) Vitoria Guimaraes (por) 0-1 0-4
Legia Warszawa (pol) KuPS Kuopio (fin) 1-0 0-0
DAC Dunajska Streda (svk) Atromitos Peristeri (gre) 1-2 2-3
Rangers Glasgow (sco) Progres Niederkorn (lux) 2-0 0-0
FK Qabala (aze) Dinamo Tbilisi (geo) 0-2 0-3
IFK Norrkoping (swe) FK Liepaja (lat) 2-0 1-0
Hapoel Beer Sheva (isr) Kajrat Almaty (kaz) 2-0 1-1
FC Luzern (sui) KI Klaksvik (fro) 1-0 1-0
Espanol Barcelona (esp) Stjarnan Gardabaer (isl) 4-0 3-1
CSKA Sofia (bul) NK Osijek (cro) 1-0 0-1 (baud. 4-3)
Buducnost Podgorica (mne) Zora Lugansk (ukr) 1-3 0-1
Valur Reykjavik (isl) Ludogorec Razgrad (bul) 1-1 0-4
Tre Penne San Marino (smr) Sūduva Marijampolė (ltu) 0-5 0-5
AEK Larnaka (cyp) Levski Sofia (bul) 3-0 4-0
KAA Gent (bel) Viitorul Constanta (rom) 6-3 1-2
Cixura Sacxere (geo) FC Aberdeen (sco) 1-1 0-5
Lechia Gdansk (pol) IF Brondby (den) 2-1 1-4 (prat.)
FC Torino (ita) VSC Debrecen (hun) 3-0 4-1
Sahter Soligorsk (blr) FB Esbjerg (den) 2-0 0-0
Pyunik Erewan (arm) FK Jablonec (cze) 2-1 0-0
Wolverhampton Wanderers (eng) Crusaders Belfast (nir) 2-0 4-1
Slovan Bratislava (svk) Feronikeli Drenas (kos) 2-1 2-0
AZ Alkmaar (ned) Hacken Goteborg (swe) 0-0 3-0
Connahs Quay Nomads (wal) Partizan Beograd (srb) 0-1 0-3
Yeni Malatya (tur) Olimpija Ljubljana (slo) 2-2 1-0
FK Molde (nor) Cukaricki Beograd (srb) 0-0 3-1
Aris Thessaloniki (gre) AEL Lemesos (cyp) 0-0 1-0
FC Santa Coloma (and) FK Astana (kaz) 0-0 1-4

III atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Sutjeska Niksic (mne) Linfield Belfast (nir) 1-2 2-3
Ararat-Armenia Erewan (arm) Saburtalo Tbilisi (geo) 1-2 2-0
F91 Dudelange (lux) Kalju Nomme (est) 3-1 1-0
FF Malmo (swe) Zrinjski Mostar (bih) 3-0 0-1
Neftci Baki (aze) Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) 2-2 1-2
FC Riga (lat) HJK Helsinki (fin) 1-1 2-2
Universitatea Craiova (rom) AEK Athina (gre) 0-2 1-1
Sparta Praha (cze) SK Trabzon (tur) 2-2 1-2
FK Haugesund (nor) PSV Eindhoven (ned) 0-1 0-0
Austria Wien (aut) Apollon Lemesos (cyp) 1-2 1-3
Sheriff Tiraspol (mda) AIK Solna (swe) 1-2 1-1
Lokomotiv Plovdiv (bul) RC Strasbourg (fra) 0-1 0-1
FC Vaduz (lie) Eintracht Frankfurt (ger) 0-5 0-1
FCSB Bucuresti (rom) FK Mlada Boleslav (cze) 0-0 1-0
FK Ventspils (lat) Vitoria Guimaraes (por) 0-3 0-6
Legia Warszawa (pol) Atromitos Peristeri (gre) 0-0 2-0
Midtjylland Herning (den) Rangers Glasgow (sco) 2-4 1-3
Feyenoord Rotterdam (ned) Dinamo Tbilisi (geo) 4-0 1-1
IFK Norrkoping (swe) Hapoel Beer Sheva (isr) 1-1 1-3
FC Luzern (sui) Espanol Barcelona (esp) 0-3 0-3
CSKA Sofia (bul) Zora Lugansk (ukr) 1-1 0-1
Ludogorec Razgrad (bul) TNS Llansantffraid (wal) 5-0 4-0
Maccabi Tel Aviv (isr) Sūduva Marijampolė (ltu) 1-2 1-2
AEK Larnaka (cyp) KAA Gent (bel) 1-1 0-3
HNK Rijeka (cro) FC Aberdeen (sco) 2-0 2-0
IF Brondby (den) SC Braga (por) 2-4 1-3
FC Thun (sui) Spartak Moskva (rus) 2-3 1-2
FC Torino (ita) Sahter Soligorsk (blr) 5-0 1-1
Pyunik Erewan (arm) Wolverhampton Wanderers (eng) 0-4 0-4
Slovan Bratislava (svk) FC Dundalk (irl) 1-0 3-1
FK Mariupol (ukr) AZ Alkmaar (ned) 0-0 0-4
Royal Antwerpen (bel) Viktoria Plzen (cze) 1-0 1-2 (prat.)
Partizan Beograd (srb) Yeni Malatya (tur) 3-1 0-1
FK Molde (nor) Aris Thessaloniki (gre) 3-0 1-3 (prat.)
FK Astana (kaz) FC Valletta (mlt) 5-1 4-0
FK Sarajevo (bih) BATE Borisov (blr) 1-2 0-0

IV atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Linfield Belfast (nir) Qarabag Agdam (aze) 3-2 1-2
Ararat-Armenia Erewan (arm) F91 Dudelange (lux) 2-1 1-2 (baud. 4-5)
FF Malmo (swe) Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) 3-0 1-0
FC Kobenhavn (den) FC Riga (lat) 3-1 0-1
AEK Athina (gre) SK Trabzon (tur) 1-3 2-0
PSV Eindhoven (ned) Apollon Lemesos (cyp) 3-0 4-0
Celtic Glasgow (sco) AIK Solna (swe) 2-0 4-1
RC Strasbourg (fra) Eintracht Frankfurt (ger) 1-0 0-3
FCSB Bucuresti (rom) Vitoria Guimaraes (por) 0-0 0-1
Legia Warszawa (pol) Rangers Glasgow (sco) 0-0 0-1
Feyenoord Rotterdam (ned) Hapoel Beer Sheva (isr) 3-0 3-0
Espanol Barcelona (esp) Zora Lugansk (ukr) 3-1 2-2
Ludogorec Razgrad (bul) NK Maribor (slo) 0-0 2-2
Sūduva Marijampolė (ltu) Ferencvaros Budapest (hun) 0-0 2-4
KAA Gent (bel) HNK Rijeka (cro) 2-1 1-1
SC Braga (por) Spartak Moskva (rus) 1-0 2-1
FC Torino (ita) Wolverhampton Wanderers (eng) 2-3 1-2
Slovan Bratislava (svk) PAOK Thessaloniki (gre) 1-0 2-3
AZ Alkmaar (ned) Royal Antwerpen (bel) 1-1 4-1 (prat.)
Partizan Beograd (srb) FK Molde (nor) 2-1 1-1
FK Astana (kaz) BATE Borisov (blr) 3-0 0-2

Grupių etapas (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Sevilla Bola de futebol.jpg 1-0 2-0 3-0 6 5 0 1 143 15
2. APOEL Leukosia 1-0 Bola de futebol.jpg 2-1 3-4 6 3 1 2 108 10
3. Qarabag Agdam 0-3 2-2 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 2 3 811 5
4. F91 Dudelange 2-5 0-2 1-4 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 818 4

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FF Malmo Bola de futebol.jpg 1-1 4-3 2-1 6 3 2 1 86 11
2. FC Kobenhavn 0-1 Bola de futebol.jpg 1-1 1-0 6 2 3 1 54 9
3. Dinamo Kiiv 1-0 1-1 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 4 1 77 7
4. FC Lugano 0-0 0-1 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 25 3

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Basel Bola de futebol.jpg 2-1 5-0 2-0 6 4 1 1 124 13
2. CF Getafe 0-1 Bola de futebol.jpg 3-0 1-0 6 4 0 2 84 12
3. FK Krasnodar 1-0 1-2 Bola de futebol.jpg 3-1 6 3 0 3 711 9
4. SK Trabzon 2-2 0-1 0-2 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 311 1

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. LASK Linz Bola de futebol.jpg 3-0 4-1 1-0 6 4 1 1 114 13
2. Sporting Lisboa 2-1 Bola de futebol.jpg 4-0 1-0 6 4 0 2 117 12
3. PSV Eindhoven 0-0 3-2 Bola de futebol.jpg 1-1 6 2 2 2 912 8
4. Rosenborg Trondheim 1-2 0-2 1-4 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 311 1

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Celtic Glasgow Bola de futebol.jpg 2-0 2-1 3-1 6 4 1 1 106 13
2. CFR Cluj 2-0 Bola de futebol.jpg 2-1 1-0 6 4 0 2 64 12
3. Lazio Roma 1-2 1-0 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 0 4 69 6
4. Stade Rennes 1-1 0-1 2-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 58 4

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Arsenal London Bola de futebol.jpg 1-2 4-0 3-2 6 3 2 1 147 11
2. Eintracht Frankfurt 0-3 Bola de futebol.jpg 2-1 2-3 6 3 0 3 810 9
3. Standard Liege 2-2 2-1 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 2 2 810 8
4. Vitoria Guimaraes 1-1 0-1 1-1 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 710 5

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Porto Bola de futebol.jpg 1-1 2-1 3-2 6 3 1 2 89 10
2. Rangers Glasgow 2-0 Bola de futebol.jpg 1-1 1-0 6 2 3 1 86 9
3. Young Boys Bern 1-2 2-1 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 2 2 87 8
4. Feyenoord Rotterdam 2-0 2-2 1-1 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 79 5

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Espanol Barcelona Bola de futebol.jpg 6-0 1-1 0-1 6 3 2 1 124 11
2. Ludogorec Razgrad 0-1 Bola de futebol.jpg 1-1 5-1 6 2 2 2 1010 8
3. Ferencvaros Budapest 2-2 0-3 Bola de futebol.jpg 0-0 6 1 4 1 57 7
4. CSKA Moskva 0-2 1-1 0-1 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 39 5

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. KAA Gent Bola de futebol.jpg 2-2 3-2 2-1 6 3 3 0 117 12
2. VfL Wolfsburg 1-3 Bola de futebol.jpg 1-0 3-1 6 3 2 1 97 11
3. AS Saint-Etienne 0-0 1-1 Bola de futebol.jpg 1-1 6 0 4 2 68 4
4. FK Oleksandria 1-1 0-1 2-2 Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 610 3

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Basaksehir Istanbul Bola de futebol.jpg 0-3 1-1 1-0 6 3 1 2 79 10
2. AS Roma 4-0 Bola de futebol.jpg 1-1 2-2 6 2 3 1 126 9
3. Borussia Monchengladbach 1-2 2-1 Bola de futebol.jpg 0-4 6 2 2 2 69 8
4. AC Wolfsberg 0-3 1-1 0-1 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 78 5

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. SC Braga Bola de futebol.jpg 3-3 2-2 3-1 6 4 2 0 159 14
2. Wolverhampton Wanderers 0-1 Bola de futebol.jpg 1-0 4-0 6 4 1 1 115 13
3. Slovan Bratislava 2-4 1-2 Bola de futebol.jpg 4-2 6 1 1 4 1013 4
4. Besiktas Istanbul 1-2 0-1 2-1 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 615 3

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Manchester United Bola de futebol.jpg 4-0 3-0 1-0 6 4 1 1 102 13
2. AZ Alkmaar 0-0 Bola de futebol.jpg 2-2 6-0 6 2 3 1 158 9
3. Partizan Beograd 0-1 2-2 Bola de futebol.jpg 4-1 6 2 2 2 1010 8
4. FK Astana 2-1 0-5 1-2 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 419 3

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Olympiakos Peiraias (gre) Arsenal London (eng) 0-1 2-1 (prat.)
Wolverhampton Wanderers (eng) Espanol Barcelona (esp) 4-0 2-3
CFR Cluj (rom) FC Sevilla (esp) 1-1 0-0
AS Roma (ita) KAA Gent (bel) 1-0 1-1
AZ Alkmaar (ned) LASK Linz (aut) 1-1 0-2
Club Brugge (bel) Manchester United (eng) 1-1 0-5
Sporting Lisboa (por) Basaksehir Istanbul (tur) 3-1 1-4 (prat.)
FC Kobenhavn (den) Celtic Glasgow (sco) 1-1 3-1
Ludogorec Razgrad (bul) Internazionale Milano (ita) 0-2 1-2
CF Getafe (esp) Ajax Amsterdam (ned) 2-0 1-2
Rangers Glasgow (sco) SC Braga (por) 3-2 1-0
Bayer Leverkusen (ger) FC Porto (por) 2-1 3-1
VfL Wolfsburg (ger) FF Malmo (swe) 2-1 3-0
Sahtar Doneck (ukr) Benfica Lisboa (por) 2-1 3-3
Eintracht Frankfurt (ger) RB Salzburg (aut) 4-1 2-2
APOEL Leukosia (cyp) FC Basel (sui) 0-3 0-1

Aštuntfinalis

Ištikus COVID-19 pandemijai, buvo sužaistos 6 iš 8 pirmųjų rungtynių. Turnyras buvo sustabdytas, o pratęstas tik 2020 m. rugpjūtį Vokietijos stadionuose. 6 porų antrosios rungtynės vis dar buvo sužaistos namų aikštėse, o 2 likusios – jau Vokietijoje neutraliose aikštėse.

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Olympiakos Peiraias (gre) Wolverhampton Wanderers (eng) 1-1 0-1
FC Sevilla (esp) AS Roma (ita) 2-0 ×
LASK Linz (aut) Manchester United (eng) 0-5 1-2
Basaksehir Istanbul (tur) FC Kobenhavn (den) 1-0 0-3
Internazionale Milano (ita) CF Getafe (esp) 2-0 ×
Rangers Glasgow (sco) Bayer Leverkusen (ger) 1-3 0-1
VfL Wolfsburg (ger) Sahtar Doneck (ukr) 1-2 0-3
Eintracht Frankfurt (ger) FC Basel (sui) 0-3 0-1

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda Rungtynės
Wolverhampton Wanderers (eng) FC Sevilla (esp) 0-1
Manchester United (eng) FC Kobenhavn (den) 1-0 (prat.)
Internazionale Milano (ita) Bayer Leverkusen (ger) 2-1
Sahtar Doneck (ukr) FC Basel (sui) 4-1

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda Rungtynės
FC Sevilla (esp) Manchester United (eng) 2-1
Internazionale Milano (ita) Sahtar Doneck (ukr) 5-0

Finalas


2020-08-21
FC Sevilla
3-2 Internazionale Milano
Stadionas: RheinEnergieStadion, Kelnas
Žiūrovai: 0

Luuk de Jong Scored after 12 minutes 12'
Luuk de Jong Scored after 33 minutes 33'

Romelu Lukaku Scored after 74 minutes 74' (į savus)
Romelu Lukaku Scored after 5 minutes 5' (11 m)


Diego Godin Scored after 36 minutes 36'


Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 103% (+16019-440=15579 wiki spaudos ženklai).