UEFA Europos lyga 2009–2010 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2009–2010 m.
Atletico Madrid 2-1
(prat.)
Fulham London
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2010/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200910.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2009-2010/

UEFA Europos lyga 2009–2010 m. – 1-asis UEFA Europos lygos turnyras (52-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Trans Narva (est) Rudar Velenje (slo) 0-3 1-3
Sligo Rovers (irl) Vllaznia Shkoder (alb) 1-2 1-1
FC Randers (den) Linfield Belfast (nir) 4-0 3-0
Olimpi Rustavi (geo) B36 Torshavn (fro) 2-0 2-0
CS Grevenmacher (lux) Vėtra Vilnius (ltu) 0-3 0-3
Anorthosis Ammochostos (cyp) UN Kaerjeng (lux) 5-0 2-1
Bananc Erewan (arm) NK Siroki Brijeg (bih) 0-2 1-0
Haladas Szombathely (hun) Ertis Pavlodar (kaz) 1-0 1-2
Buducnost Podgorica (mne) Polonia Warszawa (pol) 0-2 1-0
FC Motherwell (sco) AFC Llanelli (wal) 0-1 3-0
FC Valletta (mlt) IF Keflavik (isl) 3-0 2-2
NSI Runavik (fro) Rosenborg Trondheim (nor) 0-3 1-3
Fram Reykjavik (isl) TNS Llansantffraid (wal) 2-1 2-1
FC Lahti (fin) Dinamo Tirane (alb) 4-1 0-2
Simurq Zaqatala (aze) Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) 0-1 0-3
Dinaburg Daugavpils (lat) Kalju Nomme (est) 2-1 0-0
Zimbru Chisinau (mda) Okzetpes Koksetau (kaz) 1-2 2-0
Distillery Lisburn (nir) FC Zestaponi (geo) 1-5 0-6
IF Helsingborg (swe) Mika Erewan (arm) 3-1 1-1
Spartak Trnava (svk) Inter Baki (aze) 2-1 3-1
Dinamo Minsk (blr) Renova Depciste (mkd) 2-1 1-1
Slaven Koprivnica (cro) FC Birkirkara (mlt) 1-0 0-0
Sutjeska Niksic (mne) MTZ-RIPO Minsk (blr) 1-1 1-2
(prat.)

Antrasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FK Sevojno (srb) FBK Kaunas (ltu) 0-0 1-1
Crusaders Belfast (nir) Rabotnicki Skopje (mkd) 1-1 2-4
Metalurgs Liepaja (lat) Dinamo Tbilisi (geo) 2-1 1-3
Rudar Velenje (slo) Crvena zvezda Beograd (srb) 0-1 0-4
Rapid Wien (aut) Vllaznia Shkoder (alb) 5-0 3-0
Sūduva Marijampolė (ltu) FC Randers (den) 0-1 1-1
IF Brondby (den) Flora Tallinn (est) 0-1 4-1
Legia Warszawa (pol) Olimpi Rustavi (geo) 3-0 1-0
Skonto Riga (lat) Derry City (irl) 1-1 0-1
Vėtra Vilnius (ltu) HJK Helsinki (fin) 0-1 3-1
KR Reykjavik (isl) AE Larisa (gre) 2-0 1-1
FC Basel (sui) FC Santa Coloma (and) 3-0 4-1
BK Alborg (den) Slavija Sarajevo (bih) 0-0 1-3
Naftan Novopolock (blr) KAA Gent (bel) 2-1 0-1
Sliema Wanderers (mlt) Maccabi Netanya (isr) 0-0 0-3
Tobol Kostanaj (kaz) Galatasaray Istanbul (tur) 1-1 0-2
Anorthosis Ammochostos (cyp) OFK Petrovac (mne) 2-1 1-3
(prat.)
Sturm Graz (aut) NK Siroki Brijeg (bih) 2-1 1-1
FC Differdange (lux) HNK Rijeka (cro) 1-0 0-3
FC Falkirk (sco) FC Vaduz (lie) 1-0 0-2
(prat.)
Elfsborg Boras (swe) Haladas Szombathely (hun) 3-0 0-0
Juvenes Dogana (smr) Polonia Warszawa (pol) 0-1 0-4
NAC Breda (ned) Ganjasar Kapan (arm) 6-0 2-0
Steaua Bucuresti (rom) Ujpest Budapest (hun) 2-0 2-1
Flamurtari Vlore (alb) FC Motherwell (sco) 1-0 1-8
SPA Dublin (irl) FC Valletta (mlt) 1-1 1-0
Honka Espoo (fin) Bangor City (wal) 2-0 1-0
Rosenborg Trondheim (nor) Qarabag Agdam (aze) 0-0 0-1
Sigma Olomouc (cze) Fram Reykjavik (isl) 1-1 2-0
Omonoia Leukosia (cyp) HB Torshavn (fro) 4-0 4-1
ND Gorica (slo) FC Lahti (fin) 1-0 0-2
MSK Zilina (svk) Dacia Chisinau (mda) 2-0 1-0
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) Dinaburg Daugavpils (lat) 4-0 1-0
Zimbru Chisinau (mda) FC Pacos de Ferreira (por) 0-0 0-1
Cerno more Varna (bul) Iskra-Stal Ribnita (mda) 1-0 3-0
FC Zestaponi (geo) IF Helsingborg (swe) 1-2 2-2
(prat.)
FK Sarajevo (bih) Spartak Trnava (svk) 1-0 1-1
Dinamo Minsk (blr) IL Tromso (nor) 0-0 1-4
Milano Kumanovo (mkd) Slaven Koprivnica (cro) 0-4 2-8
Metalurg Doneck (ukr) MTZ-RIPO Minsk (blr) 3-0 2-1

Trečiasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FK Sevojno (srb) OSC Lille (fra) 0-2 0-2
Rabotnicki Skopje (mkd) BK Odense (den) 3-4 0-3
Dinamo Tbilisi (geo) Crvena zvezda Beograd (srb) 2-0 2-5
IFK Goteborg (swe) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-3 1-1
Rapid Wien (aut) APOP Kinyras Pegeia (cyp) 2-1 2-2
(prat.)
FC Randers (den) SV Hamburg (ger) 0-4 1-0
IF Brondby (den) Legia Warszawa (pol) 1-1 2-2
Valerenga Oslo (nor) PAOK Thessaloniki (gre) 1-2 1-0
CSKA Sofia (bul) Derry City (irl) 1-0 1-1
Vėtra Vilnius (ltu) Fulham London (eng) 0-3 0-3
KR Reykjavik (isl) FC Basel (sui) 2-2 1-3
Slavija Sarajevo (bih) MFK Kosice (svk) 0-2 1-3
AS Roma (ita) KAA Gent (bel) 3-1 7-1
Maccabi Netanya (isr) Galatasaray Istanbul (tur) 1-4 0-6
OFK Petrovac (mne) Sturm Graz (aut) 1-2 0-5
HNK Rijeka (cro) Metalist Harkiv (ukr) 1-2 0-2
FC Vaduz (lie) Slovan Liberec (cze) 0-1 0-2
SC Braga (por) Elfsborg Boras (swe) 1-2 0-2
Polonia Warszawa (pol) NAC Breda (ned) 0-1 1-3
Steaua Bucuresti (rom) FC Motherwell (sco) 3-0 3-1
SPA Dublin (irl) Kryla Sovetov Samara (rus) 1-0 2-3
Fenerbahce Istanbul (tur) Honved Budapest (hun) 5-1 1-1
Honka Espoo (fin) Qarabag Agdam (aze) 0-1 1-2
FC Aberdeen (sco) Sigma Olomouc (cze) 1-5 0-3
FC Vaslui (rom) Omonoia Leukosia (cyp) 2-0 1-1
FK Fredrikstad (nor) Lech Poznan (pol) 1-6 2-1
Club Brugge (bel) FC Lahti (fin) 3-2 1-1
MSK Zilina (svk) Hajduk Split (cro) 1-1 1-0
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) FC Pacos de Ferreira (por) 1-0 1-0
PSV Eindhoven (ned) Cerno more Varna (bul) 1-0 1-0
IF Helsingborg (swe) FK Sarajevo (bih) 2-1 1-2
(baud. 4-5)
Athletic Bilbao (esp) Young Boys Bern (sui) 0-1 2-1
IL Tromso (nor) Slaven Koprivnica (cro) 2-1 2-0
Metalurg Doneck (ukr) Interblock Ljubljana (slo) 2-0 3-0
Vojvodina Novi Sad (srb) Austria Wien (aut) 1-1 2-4

Ketvirtasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Ajax Amsterdam (ned) Slovan Bratislava (svk) 5-0 2-1
Dinamo Zagreb (cro) Heart Edinburgh (sco) 4-0 0-2
KRC Genk (bel) OSC Lille (fra) 1-2 2-4
Stabaek Baerum (nor) CF Valencia (esp) 0-3 1-4
CFC Genoa (ita) BK Odense (den) 3-1 1-1
Slavia Praha (cze) Crvena zvezda Beograd (srb) 3-0 1-2
FK Teplice (cze) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-2 1-1
Rapid Wien (aut) Aston Villa (eng) 1-0 1-2
EA Guingamp (fra) SV Hamburg (ger) 1-5 1-3
IF Brondby (den) Hertha Berlin (ger) 2-1 1-3
PAOK Thessaloniki (gre) SC Heerenveen (ned) 1-1 0-0
CSKA Sofia (bul) Dinamo Moskva (rus) 0-0 2-1
Fulham London (eng) Amkar Perm (rus) 3-1 0-1
FK Baki (aze) FC Basel (sui) 1-3 1-5
MFK Kosice (svk) AS Roma (ita) 3-3 1-7
Galatasaray Istanbul (tur) Levadia Tallinn (est) 5-0 1-1
Sturm Graz (aut) Metalist Harkiv (ukr) 1-1 1-0
Dinamo Bucuresti (rom) Slovan Liberec (svk) 0-3[1] 3-0
(baud. 9-8)
Lazio Roma (ita) Elfsborg Boras (swe) 3-0 0-1
NAC Breda (ned) CF Villarreal (esp) 1-3 1-6
Steaua Bucuresti (rom) SPA Dublin (irl) 3-0 2-1
FC Sion (sui) Fenerbahce Istanbul (tur) 0-2 2-2
Twente Enschede (ned) Qarabag Agdam (aze) 3-1 0-0
Benfica Lisboa (por) Vorskla Poltava (ukr) 4-0 1-2
BATE Borisov (blr) Liteks Lovec (bul) 0-1 4-0
(prat.)
Everton Liverpool (eng) Sigma Olomouc (cze) 4-0 1-1
FC Vaslui (rom) AEK Athina (gre) 2-1 0-3
Lech Poznan (pol) Club Brugge (bel) 1-0 0-1
(baud. 3-4)
SK Sivas (tur) Sahtar Doneck (ukr) 0-3 0-2
Partizan Beograd (srb) MSK Zilina (svk) 1-1 2-0
SK Trabzon (tur) FC Toulouse (fra) 1-3 1-0
NK Maribor (slo) Sparta Praha (cze) 0-2 0-1
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) PSV Eindhoven (ned) 0-1 0-1
FK Sarajevo (bih) CFR Cluj (rom) 1-1 1-2
Athletic Bilbao (esp) IL Tromso (nor) 3-2 1-1
Metalurg Doneck (ukr) Austria Wien (aut) 2-2 2-3
(prat.)
Nacional Funchal (por) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 4-3 1-1
Werder Bremen (ger) FK Aktobe (kaz) 6-3 2-0

Grupių turnyras (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Anderlecht Bruxelles Bola de futebol.jpg 1-1 0-1 3-1 6 3 2 1 94 11
2. Ajax Amsterdam 1-3 Bola de futebol.jpg 2-1 0-0 6 3 2 1 86 11
3. Dinamo Zagreb 0-2 0-2 Bola de futebol.jpg 1-2 6 2 0 4 68 6
4. FC Timisoara 0-0 1-2 0-3 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 49 5

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. CF Valencia Bola de futebol.jpg 3-1 3-2 1-1 6 3 3 0 128 12
2. OSC Lille 1-1 Bola de futebol.jpg 3-0 3-1 6 3 1 2 159 10
3. CFC Genoa 1-2 3-2 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 1 3 810 7
4. Slavia Praha 2-2 1-5 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 513 3

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Hapoel Tel Aviv Bola de futebol.jpg 1-0 2-1 5-1 6 4 0 2 138 12
2. SV Hamburg 4-2 Bola de futebol.jpg 0-0 2-0 6 3 1 2 76 10
3. Celtic Glasgow 2-0 0-1 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 3 2 77 6
4. Rapid Wien 0-3 3-0 3-3 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 814 5

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Sporting Lisboa Bola de futebol.jpg 1-0 1-1 1-1 6 3 2 1 86 11
2. Hertha Berlin 1-0 Bola de futebol.jpg 0-1 1-1 6 3 1 2 65 10
3. SC Heerenveen 2-3 2-3 Bola de futebol.jpg 5-0 6 2 2 2 117 8
4. FK Ventspils 1-2 0-1 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 310 3

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AS Roma Bola de futebol.jpg 2-1 2-1 2-0 6 4 1 1 105 13
2. Fulham London 1-1 Bola de futebol.jpg 1-0 1-0 6 3 2 1 86 11
3. FC Basel 2-0 2-3 Bola de futebol.jpg 3-1 6 3 0 3 107 9
4. CSKA Sofia 0-3 1-1 0-2 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 212 1

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Galatasaray Istanbul Bola de futebol.jpg 1-0 4-1 1-1 6 4 1 1 124 13
2. Panathinaikos Athina 1-3 Bola de futebol.jpg 3-0 1-0 6 4 0 2 74 12
3. Dinamo Bucuresti 0-3 0-1 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 0 4 412 6
4. Sturm Graz 1-0 0-1 0-1 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 36 4

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. RB Salzburg Bola de futebol.jpg 2-0 2-1 1-0 6 6 0 0 92 18
2. CF Villarreal 0-1 Bola de futebol.jpg 4-1 1-0 6 3 0 3 86 9
3. Lazio Roma 1-2 2-1 Bola de futebol.jpg 0-1 6 2 0 4 910 6
4. Levski Sofia 0-1 0-2 0-4 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 19 3

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Fenerbahce Istanbul Bola de futebol.jpg 1-2 1-0 3-1 6 5 0 1 83 15
2. Twente Enschede 0-1 Bola de futebol.jpg 2-1 0-0 6 2 2 2 56 8
3. Sheriff Tiraspol 0-1 2-0 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 2 3 45 5
4. Steaua Bucuresti 0-1 1-1 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 4 2 36 4

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Benfica Lisboa Bola de futebol.jpg 5-0 2-0 2-1 6 5 0 1 133 15
2. Everton Liverpool 0-2 Bola de futebol.jpg 0-1 4-0 6 3 0 3 79 9
3. BATE Borisov 1-2 1-2 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 1 3 79 7
4. AEK Athina 1-0 0-1 2-2 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 511 4

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Sahtar Doneck Bola de futebol.jpg 0-0 4-0 4-1 6 4 1 1 143 13
2. Club Brugge 1-4 Bola de futebol.jpg 1-0 2-0 6 3 2 1 108 11
3. FC Toulouse 0-2 2-2 Bola de futebol.jpg 1-0 6 2 1 3 611 7
4. Partizan Beograd 1-0 2-4 2-3 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 614 3

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. PSV Eindhoven Bola de futebol.jpg 1-0 1-0 1-0 6 4 2 0 83 14
2. FC Kobenhavn 1-1 Bola de futebol.jpg 1-0 2-0 6 3 1 2 74 10
3. Sparta Praha 2-2 0-3 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 1 3 79 7
4. CFR Cluj 0-2 2-0 2-3 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 410 3

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Werder Bremen Bola de futebol.jpg 3-1 4-1 2-0 6 5 1 0 176 16
2. Athletic Bilbao 0-3 Bola de futebol.jpg 2-1 3-0 6 3 1 2 108 10
3. Nacional Funchal 2-3 1-1 Bola de futebol.jpg 5-1 6 1 2 3 1112 5
4. Austria Wien 2-2 0-3 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 416 2

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Club Brugge (bel) CF Valencia (esp) 1-0 0-3
(prat.)
Twente Enschede (ned) Werder Bremen (ger) 1-0 1-4
Atletico Madrid (esp) Galatasaray Istanbul (tur) 1-1 2-1
Everton Liverpool (eng) Sporting Lisboa (por) 2-1 0-3
Hertha Berlin (ger) Benfica Lisboa (por) 1-1 0-4
FC Kobenhavn (den) Olympique Marseille (fra) 1-3 1-3
OSC Lille (fra) Fenerbahce Istanbul (tur) 2-1 1-1
FC Liverpool (eng) Unirea Urziceni (rom) 1-0 3-1
SV Hamburg (ger) PSV Eindhoven (ned) 1-0 2-3
Athletic Bilbao (esp) Anderlecht Bruxelles (bel) 1-1 0-4
Panathinaikos Athina (gre) AS Roma (ita) 3-2 3-2
Standard Liege (bel) RB Salzburg (aut) 3-2 0-0
Ajax Amsterdam (ned) Juventus Torino (ita) 1-2 0-0
Fulham London (eng) Sahtar Doneck (ukr) 2-1 1-1
Rubin Kazan (rus) Hapoel Tel Aviv (isr) 3-0 0-0
CF Villarreal (esp) VfL Wolfsburg (ger) 2-2 1-4

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
CF Valencia (esp) Werder Bremen (ger) 1-1 4-4
Atletico Madrid (esp) Sporting Lisboa (por) 0-0 2-2
Benfica Lisboa (por) Olympique Marseille (fra) 1-1 2-1
OSC Lille (fra) FC Liverpool (eng) 1-0 0-3
SV Hamburg (ger) Anderlecht Bruxelles (bel) 3-1 3-4
Panathinaikos Athina (gre) Standard Liege (bel) 1-3 0-1
Juventus Torino (ita) Fulham London (eng) 3-1 1-4
Rubin Kazan (rus) VfL Wolfsburg (ger) 1-1 1-2
(prat.)

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
CF Valencia (esp) Atletico Madrid (esp) 2-2 0-0
Benfica Lisboa (por) FC Liverpool (eng) 2-1 1-4
SV Hamburg (ger) Standard Liege (bel) 2-1 3-1
Fulham London (eng) VfL Wolfsburg (ger) 2-1 1-0

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Atletico Madrid (esp) FC Liverpool (eng) 1-0 1-2
(prat.)
SV Hamburg (ger) Fulham London (eng) 0-0 1-2

Finalas


2010-05-12
Atletico Madrid
2-1
(prat.)
Fulham London
Stadionas: „Nordbank Arena“, Hamburgas
Žiūrovai: 49 000
Diego Forlan Scored after 32 minutes 32'

Diego Forlan Scored after 116 minutes 116'

Simon Davies Scored after 37 minutes 37'


Nuorodos

  1. Rungtynės baigėsi 0-2, bet įskaitytas techninis pralaimėjimas už netvarką stadione baigiantis rungtynėms.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 126% (+17481-0=17481 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+91-3670=-3579 wiki spaudos ženklai).