UEFA taurė 2003–2004 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2003–2004 m.
CF Valencia 2-0 Olympique Marseille
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2003/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200304.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2003-2004/

UEFA taurė 2003–2004 m. – 33-asis UEFA taurės turnyras (46-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Karnten Klagenfurt (aut) UMF Grindavik (isl) 2-1 1-1
Etzella Ettelbruck (lux) Kamen Ingrad Velika (cro) 1-2 0-7
IF Brondby (den) Dinamo Minsk (blr) 3-0 2-0
Viktoria Zizkov (cze) Zenis Astana (kaz) 3-0 3-1
Nordsjaelland Farum (den) Sirak Gyumri (arm) 4-0 2-0
Matador Puchov (svk) Sioni Bolnisi (geo) 3-0 3-0
Torpedo Moskva (rus) FC Domagnano (smr) 5-0 4-0
Hapoel Tel Aviv (isr) Bananc Erewan (arm) 1-1 2-1
Cementarnica Skopje (mkd) GKS Katowice (pol) 0-0 1-1
RC Lens (fra) Torpedo Kutaisi (geo) 3-0 2-0
Haka Valkeakoski (fin) Hajduk Split (cro) 2-1 0-1
Manchester City (eng) TNS Llansantffraid (wal) 5-0 2-0
Dinamo Tirane (alb) KSC Lokeren (bel) 0-4 1-3
Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) Atlantas Klaipėda (ltu) 2-0 4-1
Artmedia Petrzalka (svk) F91 Dudelange (lux) 1-0 1-0
Zeljeznicar Sarajevo (bih) Anorthosis Ammochostos (cyp) 1-0 3-1
NSI Runavik (fro) Lyn Oslo (nor) 1-3 0-6
Levadia Maardu (est) Varteks Varazdin (cro) 1-3 2-3
Ekranas Panevėžys (ltu) VSC Debrecen (hun) 1-1 1-2 (sid. įv.)
FF Malmo (swe) FC Portadown (nir) 4-0 2-0
AIK Solna (swe) Fylkir Reykjavik (isl) 1-0 0-0
Cwmbran Town (wal) Maccabi Haifa (isr) 0-3 0-3
Publikum Celje (slo) Belasica Strumica (mkd) 7-2 5-0
FC Valletta (mlt) Xamax Neuchatel (sui) 0-2 0-2
Vllaznia Shkoder (alb) FC Dundee (sco) 0-2 0-4
Liteks Lovec (bul) Zimbru Chisinau (mda) 0-0 0-2
FB Esbjerg (den) FC Santa Coloma (and) 5-0 4-1
Dinamo Bucuresti (rom) Metalurgs Liepaja (lat) 5-2 1-1
FC Birkirkara (mlt) Ferencvaros Budapest (hun) 0-5 0-1
APOEL Leukosia (cyp) Derry City (irl) 2-1 3-0
Neman Grodno (blr) Steaua Bucuresti (rom) 1-1 0-0
Olimpija Ljubljana (slo) Shelbourne Dublin (irl) 1-0 3-2
FK Sarajevo (bih) SARTID Smederevo (scg) 1-1 0-3
FK Atyrau (kaz) Levski Sofia (bul) 1-4 0-2
FC Vaduz (lie) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 0-1 0-1
FC Coleraine (nir) Uniao Leiria (por) 2-1 0-5
FK Molde (nor) KI Klaksvik (fro) 2-0 4-0
FK Ventspils (lat) Wisla Plock (pol) 1-1 2-2
BK Odense (den) TVMK Tallinn (est) 1-1 3-0
Crvena zvezda Beograd (scg) Nistru Otaci (mda) 5-0 3-2
MyPa Anjalankoski (fin) Young Boys Bern (sui) 3-2 2-2

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Feyenoord Rotterdam (ned) Karnten Klagenfurt (aut) 2-1 1-0
FC Kaiserslautern (ger) FK Teplice (cze) 1-2 0-1
Kamen Ingrad Velika (cro) Schalke Gelsenkirchen (ger) 0-0 0-1
IF Brondby (den) Viktoria Zizkov (cze) 1-0 1-0
Panionios Athina (gre) Nordsjaelland Farum (den) 2-1 1-0
Matador Puchov (svk) FC Barcelona (esp) 1-1 0-8
CF Villarreal (esp) SK Trabzon (tur) 0-0 3-2
CSKA Sofia (bul) Torpedo Moskva (rus) 1-1 1-1
(baud. 2-3)
SK Gaziantep (tur) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-0 0-0
Cementarnica Skopje (mkd) RC Lens (fra) 0-1 0-5
AS Roma (ita) Vardar Skopje (mkd) 4-0 1-1
Grasshopper Zurich (sui) Hajduk Split (cro) 1-1 0-0
Manchester City (eng) KSC Lokeren (bel) 3-2 1-0
Hertha Berlin (ger) Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) 0-0 0-1
Girondins Bordeaux (fra) Artmedia Petrzalka (svk) 2-1 1-1
Heart Edinburgh (sco) Zeljeznicar Sarajevo (bih) 2-0 0-0
PAOK Thessaloniki (gre) Lyn Oslo (nor) 0-1 3-0
Varteks Varazdin (cro) VSC Debrecen (hun) 1-3 2-3
Wustenrot Salzburg (aut) Calcio Udine (ita) 0-1 2-1
Metalurg Doneck (ukr) FC Parma (ita) 1-1 0-3
Genclerbirligi Ankara (tur) Blackburn Rovers (eng) 3-1 1-1
Sporting Lisboa (por) FF Malmo (swe) 2-0 1-0
AIK Solna (swe) CF Valencia (esp) 0-1 0-1
Maccabi Haifa (isr) Publikum Celje (slo) 2-1 2-2
FC Utrecht (ned) MSK Zilina (svk) 2-0 4-0
AJ Auxerre (fra) Xamax Neuchatel (sui) 1-0 1-0
FC Dundee (sco) Calcio Perugia (ita) 1-2 0-1
Zimbru Chisinau (mda) Aris Thessaloniki (gre) 1-1 1-2
Valerenga Oslo (nor) AK Graz (aut) 0-0 1-1
Wisla Krakow (pol) NEC Nijmegen (ned) 2-1 2-1
SK Malatya (tur) FC Basel (sui) 0-2 2-1 (sid. įv.)
Newcastle United (eng) NAC Breda (ned) 5-0 1-0
Spartak Moskva (rus) FB Esbjerg (den) 2-0 1-1
Dinamo Bucuresti (rom) Sahtar Doneck (ukr) 2-0 3-2
Ferencvaros Budapest (hun) FC Kobenhavn (den) 1-1 1-1
(baud. 2-3)
APOEL Leukosia (cyp) Mallorca Palma (esp) 1-2 2-4
FC Southampton (eng) Steaua Bucuresti (rom) 1-1 0-1
Olimpija Ljubljana (slo) FC Liverpool (eng) 1-1 0-3
SARTID Smederevo (scg) Slavia Praha (cze) 1-2 1-2
Hapoel Ramat Gan (isr) Levski Sofia (bul) 0-1 0-4
Dinamo Zagreb (cro) MTK Budapest (hun) 3-1 0-0
SV Hamburg (ger) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 2-1 0-3
RAA La Louviere (bel) Benfica Lisboa (por) 1-1 0-1
Uniao Leiria (por) FK Molde (nor) 1-0 1-3
FK Ventspils (lat) Rosenborg Trondheim (nor) 1-4 0-6
BK Odense (den) Crvena zvezda Beograd (scg) 2-2 3-4
Austria Wien (aut) Borussia Dortmund (ger) 1-2 0-1
MyPa Anjalankoski (fin) FC Sochaux (fra) 0-1 0-2

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Feyenoord Rotterdam (ned) FK Teplice (cze) 0-2 1-1
Schalke Gelsenkirchen (ger) IF Brondby (den) 2-1 1-2
(baud. 1-3)
Panionios Athina (gre) FC Barcelona (esp) 0-3 0-2
CF Villarreal (esp) Torpedo Moskva (rus) 2-0 0-1
SK Gaziantep (tur) RC Lens (fra) 3-0 3-1
AS Roma (ita) Hajduk Split (cro) 1-0 1-1
Manchester City (eng) Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) 1-1 0-0
Girondins Bordeaux (fra) Heart Edinburgh (sco) 0-1 2-0
PAOK Thessaloniki (gre) VSC Debrecen (hun) 1-1 0-0
Wustenrot Salzburg (aut) FC Parma (ita) 0-4 0-5
Genclerbirligi Ankara (tur) Sporting Lisboa (por) 1-1 3-0
CF Valencia (esp) Maccabi Haifa (isr) 0-0 4-0
FC Utrecht (ned) AJ Auxerre (fra) 0-0 0-4
Calcio Perugia (ita) Aris Thessaloniki (gre) 2-0 1-1
Valerenga Oslo (nor) Wisla Krakow (pol) 0-0 0-0
(baud. 4-3)
FC Basel (sui) Newcastle United (eng) 2-3 0-1
Spartak Moskva (rus) Dinamo Bucuresti (rom) 4-0 1-3
FC Kobenhavn (den) Mallorca Palma (esp) 1-2 1-1
Steaua Bucuresti (rom) FC Liverpool (eng) 1-1 0-1
Slavia Praha (cze) Levski Sofia (bul) 2-2 0-0
Dinamo Zagreb (cro) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 0-2 1-1
Benfica Lisboa (por) FK Molde (nor) 3-1 2-0
Rosenborg Trondheim (nor) Crvena zvezda Beograd (scg) 0-0 1-0
Borussia Dortmund (ger) FC Sochaux (fra) 2-2 0-4

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Celtic Glasgow (sco) FK Teplice (cze) 3-0 0-1
IF Brondby (den) FC Barcelona (esp) 0-1 1-2
Galatasaray Istanbul (tur) CF Villarreal (esp) 2-2 0-3
SK Gaziantep (tur) AS Roma (ita) 1-0 0-2
Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) Girondins Bordeaux (fra) 0-1 1-4
Club Brugge (bel) VSC Debrecen (hun) 1-0 0-0
FC Parma (ita) Genclerbirligi Ankara (tur) 0-1 0-3
CF Valencia (esp) Besiktas Istanbul (tur) 3-2 2-0
AJ Auxerre (fra) Panathinaikos Athina (gre) 0-0 1-0
Calcio Perugia (ita) PSV Eindhoven (ned) 0-0 1-3
Valerenga Oslo (nor) Newcastle United (eng) 1-1 1-3
Spartak Moskva (rus) Mallorca Palma (esp) 0-3 1-0
FC Liverpool (eng) Levski Sofia (bul) 2-0 4-2
Olympique Marseille (fra) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 1-0 0-0
Benfica Lisboa (por) Rosenborg Trondheim (nor) 1-0 1-2
FC Sochaux (fra) Internazionale Milano (ita) 2-2 0-0

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Celtic Glasgow (sco) FC Barcelona (esp) 1-0 0-0
CF Villarreal (esp) AS Roma (ita) 2-0 1-2
Girondins Bordeaux (fra) Club Brugge (bel) 3-1 1-0
Genclerbirligi Ankara (tur) CF Valencia (esp) 1-0 0-2 (sid. įv.)
AJ Auxerre (fra) PSV Eindhoven (ned) 1-1 0-3
Newcastle United (eng) Mallorca Palma (esp) 4-1 3-0
FC Liverpool (eng) Olympique Marseille (fra) 1-1 1-2
Benfica Lisboa (por) Internazionale Milano (ita) 0-0 3-4

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Celtic Glasgow (sco) CF Villarreal (esp) 1-1 0-2
Girondins Bordeaux (fra) CF Valencia (esp) 1-2 1-2
PSV Eindhoven (ned) Newcastle United (eng) 1-1 1-2
Olympique Marseille (fra) Internazionale Milano (ita) 1-0 1-0

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
CF Villarreal (esp) CF Valencia (esp) 0-0 0-1
Newcastle United (eng) Olympique Marseille (fra) 0-0 0-2

Finalas


2004-05-19
CF Valencia
2-0 Olympique Marseille
Stadionas: „Ullevi“, Geteborgas
Žiūrovai: 39 000
Vicente Rodriguez Scored after 45 minutes 45' (11 m.)
Mista Scored after 58 minutes 58'


Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+9382-0=9382 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+41-0=41 wiki spaudos ženklai).