UEFA Europos lyga 2011–2012 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2011–2012 m.
Atletico Madrid 3-0 Athletic Bilbao
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2012/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec201112.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2011-2012/

UEFA Europos lyga 2011–2012 m. – 3-asis UEFA Europos lygos turnyras (54-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Koper (slo) Sahter Karagandy (kaz) 1-1 1-2
IBV Vestmannaeyjar (isl) SPA Dublin (irl) 1-0 0-2
UE Santa Coloma (and) SE Paks (hun) 0-1 0-4
Daugava Daugavpils (lat) IL Tromso (nor) 0-5 1-2
Renova Depciste (mkd) Glentoran Belfast (nir) 2-1 1-2
(baud. 2-3)
NK Varazdin (cro) Lusitanos Andorra (and) 5-1 1-0
AZAL Baki (aze) FK Minsk (blr) 1-1 1-2
Trans Narva (est) Rabotnicki Skopje (mkd) 1-4 0-3
FC Birkirkara (mlt) Vllaznia Shkoder (alb) 0-1 1-1
Rad Beograd (srb) Tre Penne San Marino (smr) 6-0 3-1
Ferencvaros Budapest (hun) Ulis Erewan (arm) 3-0 2-0
FK Alesund (nor) FC Neath (wal) 4-1 2-0
Elfsborg Boras (swe) Fola Esch (lux) 4-0 1-1
Buducnost Podgorica (mne) Flamurtari Vlore (alb) 1-3 2-1
NK Siroki Brijeg (bih) Olimpija Ljubljana (slo) 0-0 0-3
Banga Gargždai (ltu) Qarabag Agdam (aze) 0-4 0-3
Kaerjeng Bascharage (lux) Hacken Goteborg (swe) 1-1 1-5
Honka Espoo (fin) Kalju Nomme (est) 0-0 2-0
Bananc Erewan (arm) Olimpi Rustavi (geo) 0-1 0-1
Jagiellonia Bialystok (pol) Ertis Pavlodar (kaz) 1-0 0-2
TNS Llansanffraid (wal) Cliftonville Belfast (nir) 1-1 1-0
Fulham London (eng) NSI Runavik (fro) 3-0 0-0
Spartak Trnava (svk) Zeta Golubovci (mne) 3-0 1-2
IF Fuglafjordur (fro) KR Reykjavik (isl) 1-3 1-5
Dinamo Tbilisi (geo) Milsami Orhei (mda) 2-0 3-1

Antrasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Valerenga Oslo (nor) Mika Erewan (arm) 1-0 1-0
Sahter Karagandy (kaz) SPA Dublin (irl) 2-1 0-2
SE Paks (hun) IL Tromso (nor) 1-1 3-0
UE Sant Julia (and) Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) 0-2 0-2
Glentoran Belfast (nir) Vorskla Poltava (ukr) 0-2 0-3
Iskra-Stal Ribnita (mda) NK Varazdin (cro) 1-1 1-3
FC Vaduz (lie) Vojvodina Novi Sad (srb) 0-2 3-1
Slask Wroclaw (pol) Dundee United (sco) 1-0 2-3
Metalurg Skopje (mkd) Lokomotiv Sofia (bul) 0-0 2-3
FK Minsk (blr) SK Gaziantep (tur) 1-1 1-4
Anorthosis Ammochostos (cyp) FC Gagra (geo) 3-0 0-2
Juvenes Dogana (smr) Rabotnicki Skopje (mkd) 0-1 0-3
SK Orebro (swe) FK Sarajevo (bih) 0-0 0-2
Vllaznia Shkoder (alb) FC Thun (sui) 0-0 1-2
TE Kecskemet (hun) FK Aktobe (kaz) 1-1 0-0
Zeljeznicar Sarajevo (bih) Sheriff Tiraspol (mda) 1-0 0-0
Maccabi Tel Aviv (isr) Xazar Lankaran (aze) 3-1 0-0
FC Differdange (lux) Levadia Tallinn (est) 0-0 1-0
Rad Beograd (srb) Olympiakos Volos (gre) 0-1 1-1
Tauras Tauragė (ltu) ADO Den Haag (ned) 2-3 0-2
Metalurgs Liepaja (lat) RB Salzburg (aut) 1-4 0-0
Ferencvaros Budapest (hun) FK Alesund (nor) 2-1 1-3
(prat.)
Sūduva Marijampolė (ltu) Elfsborg Boras (swe) 1-1 0-3
Flamurtari Vlore (alb) FK Jablonec (cze) 0-2 1-5
Olimpija Ljubljana (slo) Bohemian Dublin (irl) 2-0 1-1
Rudar Pljevlja (mne) Austria Wien (aut) 0-3 0-2
KuPS Kuopio (fin) Gaz Metan Medias (rom) 1-0 0-2
EB Streymur (fro) Qarabag Agdam (aze) 1-1 0-0
FH Hafnarfjordur (isl) Nacional Funchal (por) 1-1 0-2
Hacken Goteborg (swe) Honka Espoo (fin) 1-0 2-0
TPS Turku (fin) KVC Westerlo (bel) 0-1 0-0
Sahter Soligorsk (blr) FK Ventspils (lat) 0-1 2-3
Metalurgist Rustavi (geo) Ertis Pavlodar (kaz) 1-1 2-0
TNS Llansanffraid (wal) Midtjylland Herning (den) 1-3 2-5
FC Floriana (mlt) AEK Larnaka (cyp) 0-8 0-1
NK Domzale (slo) RNK Split (cro) 1-2 1-3
Crusaders Belfast (nir) Fulham London (eng) 1-3 0-4
KF Tirane (alb) Spartak Trnava (svk) 0-0 1-3
KR Reykjavik (isl) MSK Zilina (svk) 3-0 0-2
AFC Llanelli (wal) Dinamo Tbilisi (geo) 2-1 0-5

Trečiasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Valerenga Oslo (nor) PAOK Thessaloniki (gre) 0-2 0-3
Karpati Lviv (ukr) SPA Dublin (irl) 2-0 3-1
SE Paks (hun) Heart Edinburgh (cro) 1-1 1-4
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) IF Helsingborg (swe) 1-0 0-3
Vorskla Poltava (ukr) Sligo Rovers (irl) 0-0 2-0
Dinamo Bucuresti (rom) NK Varazdin (cro) 2-2 2-1
Hapoel Tel Aviv (isr) FC Vaduz (lie) 4-0 1-2
Slask Wroclaw (pol) Lokomotiv Sofia (bul) 0-0 0-0
(baud. 4-3)
SV Ried (aut) IF Brondby (den) 2-0 2-4
SK Gaziantep (tur) Legia Warszawa (pol) 0-1 0-0
Anorthosis Ammochostos (cyp) Rabotnicki Skopje (mkd) 0-2 2-1
Sparta Praha (cze) FK Sarajevo (bih) 5-0 2-0
Citta Palermo (ita) FC Thun (sui) 2-2 1-1
Stoke City (eng) Hajduk Split (cro) 1-0 1-0
Alania Vladikavkaz (rus) FK Aktobe (kaz) 1-1 1-1
(baud. 4-2)
Zeljeznicar Sarajevo (bih) Maccabi Tel Aviv (isr) 0-2 0-6
FC Differdange (lux) Olympiakos Volos (gre) 0-3 0-3 [1]
Omonoia Leukosia (cyp) ADO Den Haag (den) 3-0 0-1
RB Salzburg (aut) FK Senica (svk) 1-0 3-0
FK Alesund (nor) Elfsborg Boras (swe) 4-0 1-1
AZ Alkmaar (ned) FK Jablonec (cze) 2-0 1-1
Olimpija Ljubljana (slo) Austria Wien (aut) 1-1 2-3
FSV Mainz (ger) Gaz Metan Medias (rom) 1-1 1-1
(baud. 3-4)
Club Brugge (bel) Qarabag Agdam (aze) 4-1 0-1
Nacional Funchal (por) Hacken Goteborg (swe) 3-0 1-2
Young Boys Bern (sui) KVC Westerlo (bel) 3-1 2-0
FK Ventspils (lat) Crvena zvezda Beograd (srb) 1-2 0-7
Metalurgist Rustavi (geo) Stade Rennes (fra) 2-5 0-2
Atletico Madrid (esp) Stromsgodset Drammen (nor) 2-1 2-0
Midtjylland Herning (den) Vitoria Guimaraes (por) 0-0 1-2
AEK Larnaka (cyp) FK Mlada Boleslav (cze) 3-0 2-2
RNK Split (cro) Fulham London (eng) 0-0 0-2
Levski Sofia (bul) Spartak Trnava (svk) 2-1 1-2
(baud. 4-5)
SK Bursa (tur) FK Gomel (blr) 2-1 3-1
KR Reykjavik (isl) Dinamo Tbilisi (geo) 1-4 0-2

Ketvirtasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
PAOK Thessaloniki (gre) Karpati Lviv (ukr) 2-0 1-1
Heart Edinburgh (sco) Tottenham Hotspur (eng) 0-5 0-0
Shamrock Rovers Dublin (irl) Partizan Beograd (srb) 1-1 2-1
(prat.)
SV Hannover (ger) FC Sevilla (esp) 2-1 1-1
Standard Liege (bel) IF Helsingborg (swe) 1-0 3-1
Vorskla Poltava (ukr) Dinamo Bucuresti (rom) 2-1 3-2
Ekranas Panevėžys (ltu) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-0 0-4
Slask Wroclaw (pol) Rapid Bucuresti (rom) 1-3 1-1
SV Ried (aut) PSV Eindhoven (ned) 0-0 0-5
Legia Warszawa (pol) Spartak Moskva (rus) 2-2 3-2
Nordsjaelland Farum (den) Sporting Lisboa (por) 0-0 1-2
Lazio Roma (ita) Rabotnicki Skopje (mkd) 6-0 3-1
FC Vaslui (rom) Sparta Praha (cze) 2-0 0-1
Liteks Lovec (bul) Dinamo Kiiv (ukr) 1-2 0-1
FC Thun (sui) Stoke City (eng) 0-1 1-4
Besiktas Istanbul (tur) Alania Vladikavkaz (rus) 3-0 0-2
Maccabi Tel Aviv (isr) Panathinaikos Athina (gre) 3-0 1-2
Slovan Bratislava (svk) AS Roma (ita) 1-0 1-1
Athletic Bilbao (esp) SK Trabzon (tur) 0-0 [2]
FC Differdange (lux) Saint-Germain Paris (fra) 0-4 0-2
Omonoia Leukosia (cyp) RB Salzburg (aut) 2-1 0-1
FK Alesund (nor) AZ Alkmaar (ned) 2-1 0-6
Austria Wien (aut) Gaz Metan Medias (rom) 3-1 0-1
Metalist Harkiv (ukr) FC Sochaux (fra) 0-0 4-0
FC Zestaponi (geo) Club Brugge (bel) 3-3 0-2
NK Maribor (slo) Rangers Glasgow (sco) 2-1 1-1
Nacional Funchal (por) Birmingham City (eng) 0-0 0-3
SC Braga (por) Young Boys Bern (sui) 0-0 2-2
Crvena zvezda Beograd (srb) Stade Rennes (fra) 1-2 0-4
Atletico Madrid (esp) Vitoria Guimaraes (por) 2-0 4-0
Celtic Glasgow (sco) FC Sion (sui) 3-0 3-0 [3]
Rosenborg Trondheim (nor) AEK Larnaka (cyp) 0-0 1-2
Steaua Bucuresti (rom) CSKA Sofia (bul) 2-0 1-1
HJK Helsinki (fin) Schalke Gelsenkirchen (ger) 2-0 1-6
Fulham London (eng) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 3-0 0-1
Lokomotiv Moskva (rus) Spartak Trnava (svk) 2-0 1-1
SK Bursa (tur) Anderlecht Bruxelles (bel) 1-2 2-2
AEK Athina (gre) Dinamo Tbilisi (geo) 1-0 1-1
(prat.)

Grupių etapas (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. PAOK Thessaloniki Bola de futebol.jpg 1-1 0-0 2-1 6 3 3 0 106 12
2. Rubin Kazan 2-2 Bola de futebol.jpg 1-0 4-1 6 3 2 1 115 11
3. Tottenham Hotspur 1-2 1-0 Bola de futebol.jpg 3-1 6 3 1 2 94 10
4. Shamrock Rovers Dublin 1-3 0-3 0-4 Bola de futebol.jpg 6 0 0 6 419 0

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Standard Liege Bola de futebol.jpg 2-0 3-0 0-0 6 4 2 0 91 14
2. SV Hannover 0-0 Bola de futebol.jpg 2-2 3-1 6 3 2 1 97 11
3. FC Kobenhavn 0-1 1-2 Bola de futebol.jpg 1-0 6 1 2 3 59 5
4. Vorskla Poltava 1-3 1-2 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 410 2

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. PSV Eindhoven Bola de futebol.jpg 1-0 3-3 2-1 6 5 1 0 135 16
2. Legia Warszawa 0-3 Bola de futebol.jpg 3-2 3-1 6 3 0 3 79 9
3. Hapoel Tel Aviv 0-1 2-0 Bola de futebol.jpg 0-1 6 2 1 3 109 7
4. Rapid Bucuresti 1-3 0-1 1-3 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 512 3

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Sporting Lisboa Bola de futebol.jpg 2-1 2-0 2-0 6 4 0 2 84 12
2. Lazio Roma 2-0 Bola de futebol.jpg 2-2 1-0 6 2 3 1 75 9
3. FC Vaslui 1-0 0-0 Bola de futebol.jpg 2-2 6 1 3 2 58 6
4. FC Zurich 0-2 1-1 2-0 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 58 5

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Besiktas Istanbul Bola de futebol.jpg 3-1 1-0 5-1 6 4 0 2 137 12
2. Stoke City 2-1 Bola de futebol.jpg 1-1 3-0 6 3 2 1 107 11
3. Dinamo Kiiv 1-0 1-1 Bola de futebol.jpg 3-3 6 1 4 1 77 7
4. Maccabi Tel Aviv 2-3 1-2 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 817 2

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Athletic Bilbao Bola de futebol.jpg 2-2 2-0 2-1 6 4 1 1 118 13
2. RB Salzburg 0-1 Bola de futebol.jpg 2-0 3-0 6 3 1 2 118 10
3. Saint-Germain Paris 4-2 3-1 Bola de futebol.jpg 1-0 6 3 1 2 87 10
4. Slovan Bratislava 1-2 2-3 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 411 1

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Metalist Harkiv Bola de futebol.jpg 1-1 4-1 3-1 6 4 2 0 156 14
2. AZ Alkmaar 1-1 Bola de futebol.jpg 2-2 4-1 6 1 5 0 107 8
3. Austria Wien 1-2 2-2 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 2 2 1011 8
4. FF Malmo 1-4 0-0 1-2 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 415 1

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Club Brugge Bola de futebol.jpg 1-1 1-2 2-0 6 3 2 1 129 11
2. SC Braga 1-2 Bola de futebol.jpg 1-0 5-1 6 3 2 1 126 11
3. Birmingham City 2-2 1-3 Bola de futebol.jpg 1-0 6 3 1 2 88 10
4. NK Maribor 3-4 1-1 1-2 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 615 1

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Atletico Madrid Bola de futebol.jpg 4-0 2-0 3-1 6 4 1 1 114 13
2. Calcio Udine 2-0 Bola de futebol.jpg 1-1 2-1 6 2 3 1 67 9
3. Celtic Glasgow 0-1 1-1 Bola de futebol.jpg 3-1 6 1 3 2 67 6
4. Stade Rennes 1-1 0-0 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 3 3 510 3

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Schalke Gelsenkirchen Bola de futebol.jpg 2-1 3-1 0-0 6 4 2 0 132 14
2. Steaua Bucuresti 0-0 Bola de futebol.jpg 4-2 3-1 6 2 2 2 911 8
3. Maccabi Haifa 0-3 5-0 Bola de futebol.jpg 1-0 6 2 0 4 1012 6
4. AEK Larnaka 0-5 1-1 2-1 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 411 5

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Twente Enschede Bola de futebol.jpg 4-1 1-0 3-2 6 4 1 1 147 13
2. Wisla Krakow 2-1 Bola de futebol.jpg 1-0 1-3 6 3 0 3 813 9
3. Fulham London 1-1 4-1 Bola de futebol.jpg 2-2 6 2 2 2 96 8
4. BK Odense 1-4 1-2 0-2 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 914 4

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Anderlecht Bruxelles Bola de futebol.jpg 5-3 4-1 3-0 6 6 0 0 185 18
2. Lokomotiv Moskva 0-2 Bola de futebol.jpg 3-1 3-1 6 4 0 2 1411 12
3. AEK Athina 1-2 1-3 Bola de futebol.jpg 1-2 6 1 0 5 815 3
4. Sturm Graz 0-2 1-2 1-3 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 514 3

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Lazio Roma (ita) Atletico Madrid (esp) 1-3 0-1
SC Braga (por) Besiktas Istanbul (tur) 0-2 1-0
Wisla Krakow (pol) Standard Liege (bel) 1-1 0-0
SV Hannover (ger) Club Brugge (bel) 2-1 1-0
AZ Alkmaar (ned) Anderlecht Bruxelles (bel) 1-0 1-0
Calcio Udine (ita) PAOK Thessaloniki (gre) 0-0 3-0
Stoke City (eng) CF Valencia (esp) 0-1 0-1
SK Trabzon (tur) PSV Eindhoven (ned) 1-2 1-4
Legia Warszawa (pol) Sporting Lisboa (por) 2-2 0-1
FC Porto (por) Manchester City (eng) 1-2 0-4
RB Salzburg (aut) Metalist Harkiv (ukr) 0-4 1-4
Rubin Kazan (rus) Olympiakos Peiraias (gre) 0-1 0-1
Steaua Bucuresti (rom) Twente Enschede (ned) 0-1 0-1
Viktoria Plzen (cze) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-1 1-3
(prat.)
Ajax Amsterdam (ned) Manchester United (eng) 0-2 2-1
Lokomotiv Moskva (rus) Athletic Bilbao (esp) 2-1 0-1

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Atletico Madrid (esp) Besiktas Istanbul (tur) 3-1 3-0
Standard Liege (bel) SV Hannover (ger) 2-2 0-4
AZ Alkmaar (ned) Calcio Udine (ita) 2-0 1-2
CF Valencia (esp) PSV Eindhoven (ned) 4-2 1-1
Sporting Lisboa (por) Manchester City (eng) 1-0 2-3
Metalist Harkiv (ukr) Olympiakos Peiraias (gre) 0-1 2-1
Twente Enschede (ned) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-0 1-4
Manchester United (eng) Athletic Bilbao (esp) 2-3 1-2

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Atletico Madrid (esp) SV Hannover (ger) 2-1 2-1
AZ Alkmaar (ned) CF Valencia (esp) 2-1 0-4
Sporting Lisboa (por) Metalist Harkiv (ukr) 2-1 1-1
Schalke Gelsenkirchen (ger) Athletic Bilbao (esp) 2-4 2-2

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Atletico Madrid (esp) CF Valencia (esp) 4-2 1-0
Sporting Lisboa (por) Athletic Bilbao (esp) 2-1 1-3

Finalas


2012-05-09
Atletico Madrid
3-0 Athletic Bilbao
Stadionas: Arena Nationala, Bukareštas
Žiūrovai: 52 347
Radamel Falcao Scored after 7 minutes 7'
Radamel Falcao Scored after 34 minutes 34'
Diego Ribas Scored after 85 minutes 85'


Nuorodos

  1. „Olympiakos“ komanda pašalinta iš turnyro UEFA sprendimu dėl klubo finansinių machinacijų.
  2. Trabzono klubui perduota teisė žaisti Čempionų lygoje, todėl iš Europos lygos turnyro jis pasitraukė be kovos.
  3. Pirmosios rungtynės baigėsi 0-0, o antrąsias laimėjo šveicarai 3-1, tačiau dėl neleistinų žaidėjų išleidimo į aikštę jiems įskaityti du techniniai pralaimėjimai.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 126% (+18078-0=18078 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+54-3731=-3677 wiki spaudos ženklai).