UEFA čempionų lyga 2021–2022 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA čempionų lyga 2021–2022 m.
[[]] [[]]
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2022/
http://www.rsssf.com/ec/ec202122.html
http://football.sport-express.ru/eurocups/championsleague/2021-2022/

UEFA čempionų lyga 2021–2022 m. – 30-asis UEFA čempionų lygos turnyras (67-asis skaičiuojant nuo UEFA čempionų taurės).

Preliminarūs etapai

I etapas (1/1024 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda Rungtynės
Folgore Falciano (smr) FC Prishtine (kos) 0-2
HB Torshavn (fro) Inter Escaldes (and) 0-1

II etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda Rungtynės
FC Prishtine (kos) Inter Escaldes (and) 2-0

Atrankos etapai

I atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Fola Esch (lux) LRI Gibraltar (gib) 2-2 0-5
Slovan Bratislava (svk) Shamrock Rovers Dublin (irl) 2-0 1-2
FF Malmo (swe) FC Riga (lat) 1-0 1-1
Glimt Bodo (nor) Legia Warszawa (pol) 2-3 0-2
Connahs Quay Nomads (wal) Alaskert Erewan (arm) 2-2 0-1 (prat.)
HJK Helsinki (fin) Buducnost Podgorica (mne) 3-1 4-0
CFR Cluj (rom) Borac Banja Luka (bih) 3-1 1-2 (prat.)
Skendija Tetovo (mkd) Mura Murska Sobota (slo) 0-1 0-5
Teuta Durres (alb) Sheriff Tiraspol (mda) 0-4 0-1
Dinamo Tbilisi (geo) Neftci Baki (aze) 1-2 1-2
Maccabi Haifa (isr) Kajrat Almaty (kaz) 1-1 0-2
Ludogorec Razgrad (bul) Sahter Soligorsk (blr) 1-0 1-0
Ferencvaros Budapest (hun) FC Prishtine (kos) 3-0 3-1
Žalgiris Vilnius (ltu) Linfield Belfast (nir) 3-1 2-1
Flora Tallinn (est) Hibernians Paola (mlt) 2-0 3-0
Dinamo Zagreb (cro) Valur Reykjavik (isl) 3-2 2-0

II atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Dinamo Zagreb (cro) Omonoia Leukosia (cyp) 2-0 1-0
Slovan Bratislava (svk) Young Boys Bern (sui) 0-0 2-3
Legia Warszawa (pol) Flora Tallinn (est) 2-1 1-0
Alaskert Erewan (arm) Sheriff Tiraspol (mda) 0-1 1-3
Olympiakos Peiraias (gre) Neftci Baki (aze) 1-0 1-0
Kajrat Almaty (kaz) Crvena zvezda Beograd (srb) 2-1 0-5
LRI Gibraltar (gib) CFR Cluj (rom) 1-2 0-2
FF Malmo (swe) HJK Helsinki (fin) 2-1 2-2
Ferencvaros Budapest (hun) Žalgiris Vilnius (ltu) 2-0 3-1
Mura Murska Sobota (slo) Ludogorec Razgrad (bul) 0-0 1-3
Rapid Wien (aut) Sparta Praha (cze) 2-1 0-2
Celtic Glasgow (sco) Midtjylland Herning (den) 1-1 1-2 (prat.)
PSV Eindhoven (ned) Galatasaray Istanbul (tur) 5-1 2-1

III atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Dinamo Zagreb (cro) Legia Warszawa (pol) 1-1 1-0
CFR Cluj (rom) Young Boys Bern (sui) 1-1 1-3
Olympiakos Peiraias (gre) Ludogorec Razgrad (bul) 1-1 2-2 (baud. 1-4)
Crvena zvezda Beograd (srb) Sheriff Tiraspol (mda) 1-1 0-1
FF Malmo (swe) Rangers Glasgow (sco) 2-1 2-1
Ferencvaros Budapest (hun) Slavia Praha (cze) 2-0 0-1
PSV Eindhoven (ned) Midtjylland Herning (den) 3-0 1-0
Spartak Moskva (rus) Benfica Lisboa (por) 0-2 0-2
KRC Genk (bel) Sahtar Doneck (ukr) 1-2 1-2
Sparta Praha (cze) AS Monaco (fra) 0-2 1-3

IV atrankos etapas (1/32 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
RB Salzburg (aut) IF Brondby (den) 2-1 2-1
Young Boys Bern (sui) Ferencvaros Budapest (hun) 3-2 3-2
FF Malmo (swe) Ludogorec Razgrad (bul) 2-0 1-2
Sheriff Tiraspol (mda) Dinamo Zagreb (cro) 3-0 0-0
AS Monaco (fra) Sahtar Doneck (ukr) 0-1 2-2 (prat.)
Benfica Lisboa (por) PSV Eindhoven (ned) 2-1 0-0

Grupių etapas (šešioliktfinalis)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės

Finalas

Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+4166-0=4166 wiki spaudos ženklai).