UEFA Europos lyga 2016–2017 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2016–2017 m.
Manchester United 2-0 Ajax Amsterdam
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2017/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec201617.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2016-2017/

UEFA Europos lyga 2016–2017 m. – 8-asis UEFA Europos lygos turnyras (59-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
KR Reykjavik (isl) Glenavon Lurgan (nir) 2-1 6-0
Partizani Tirane (alb) Slovan Bratislava (svk) 0-0 [1]
Breidablik Kopavogur (isl) FK Jelgava (lat) 2-3 2-2
Sloboda Tuzla (bih) Beitar Jerusalem (isr) 0-0 0-1
Bananc Erewan (arm) Omonoia Leukosia (cyp) 0-1 1-4 (prat.)
FK Aktobe (kaz) MTK Budapest (hun) 1-1 0-2
FK Qabala (aze) FC Samtredia (geo) 5-1 1-2
FC Aberdeen (sco) Fola Esch (lux) 3-1 0-1
FK Ventspils (lat) Vikingur Gota (fro) 2-0 2-0
Levadia Tallinn (est) HB Torshavn (fro) 1-1 2-0
Slavia Sofia (bul) Zaglebie Lubin (pol) 1-0 0-3
Bokelj Kotor (mne) Vojvodina Novi Sad (srb) 1-1 0-5
Connahs Quay Nomads (wal) Stabaek Baerum (nor) 0-0 1-0
Dinamo Minsk (blr) Spartaks Jurmala (lat) 2-1 2-0
SPA Dublin (irl) Jeunesse Esch (lux) 1-0 1-2
Odd Skien (nor) IFK Mariehamn (fin) 2-0 1-1
Teuta Durres (alb) Kajrat Almaty (kaz) 0-1 0-5
Maccabi Tel Aviv (isr) ND Gorica (slo) 3-0 1-0
FK Kukes (alb) Rudar Pljevlja (mne) 1-1 1-0
Dila Gori (geo) Sirak Gyumri (arm) 1-0 0-1 (baud. 1-4)
Spartak Trnava (svk) Hibernians Paola (mlt) 3-0 3-0
NSI Runavik (fro) Sahter Soligorsk (blr) 0-2 0-5
NK Domzale (slo) Lusitanos Andorra (and) 3-1 2-1
Fiorita Montegiardino (smr) VSC Debrecen (hun) 0-5 0-2
Shamrock Rovers Dublin (irl) RoPS Rovaniemi (fin) 0-2 1-1
UE Santa Coloma (and) Lokomotiva Zagreb (cro) 1-3 1-4
Rabotnicki Skopje (mkd) Buducnost Podgorica (mne) 1-1 0-1
Linfield Belfast (nir) Cork City (irl) 0-1 1-1
AIK Solna (swe) Bala Town (wal) 2-0 2-0
Europa Gibraltar (gib) Pyunik Erewan (arm) 2-0 1-2
Valur Reykjavik (isl) IF Brondby (den) 1-4 0-6
FC Balzan (mlt) Neftci Baki (aze) 0-2 2-1
Skendija Tetovo (mkd) Cracovia Krakow (pol) 2-0 2-1
NK Siroki Brijeg (bih) FC Birkirkara (mlt) 1-1 0-2
Heart Edinburgh (sco) Infonet Tallinn (est) 2-1 4-2
IFK Goteborg (swe) FC Llandudno (wal) 5-0 2-1
Beroe Stara Zagora (bul) Radnik Bijeljina (bih) 0-0 2-0
Atlantas Klaipėda (ltu) HJK Helsinki (fin) 0-2 1-1
FC Differdange (lux) Cliftonville Belfast (nir) 1-1 0-2
AEK Larnaka (cyp) Folgore Falciano (smr) 3-0 3-1
Admira Wacker Modling (aut) Spartak Myjava (svk) 1-1 3-2
Kapaz Ganca (aze) Dacia Chisinau (mda) 0-0 1-0
Videoton Szekesfehervar (hun) Zaria Balti (mda) 3-0 0-2
Cukaricki Beograd (srb) Ordabasy Symkent (kaz) 3-0 3-3
Midtjylland Herning (den) Sūduva Marijampolė (ltu) 1-0 1-0
FC Vaduz (lie) Sileks Kratovo (mkd) 3-1 2-1
Zimbru Chisinau (mda) Cixura Sacxere (geo) 0-1 3-2
FK Trakai (ltu) Kalju Nomme (est) 2-1 1-4

Antrasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
KR Reykjavik (isl) Grasshopper Zurich (sui) 3-3 1-2
Slovan Bratislava (svk) FK Jelgava (lat) 0-0 0-3
Beitar Jerusalem (isr) Omonoia Leukosia (cyp) 1-0 2-3
MTK Budapest (hun) FK Qabala (aze) 1-2 0-2
FC Aberdeen (sco) FK Ventspils (lat) 3-0 1-0
NK Maribor (slo) Levski Sofia (bul) 0-0 1-1
Levadia Tallinn (est) Slavia Praha (cze) 3-1 0-2
Vojvodina Novi Sad (srb) Connahs Quay Nomads (wal) 1-0 2-1
Dinamo Minsk (blr) SPA Dublin (irl) 1-1 1-0
PAS Giannina (gre) Odd Skien (nor) 3-0 1-3 (prat.)
Kajrat Almaty (kaz) Maccabi Tel Aviv (isr) 1-1 1-2
CSMS Iasi (rom) Hajduk Split (cro) 2-2 1-2
Austria Wien (aut) FK Kukes (alb) 1-0 4-1
Sirak Gyumri (arm) Spartak Trnava (svk) 1-1 0-2
Sahter Soligorsk (blr) NK Domzale (slo) 1-1 1-2
VSC Debrecen (hun) Torpedo Zodino (blr) 1-2 0-1
RoPS Rovaniemi (fin) Lokomotiva Zagreb (cro) 1-1 0-3
KRC Genk (bel) Buducnost Podgorica (mne) 2-0 0-2 (baud. 4-2)
Hacken Goteborg (swe) Cork City (irl) 1-1 0-1
AIK Solna (swe) Europa Gibraltar (gib) 1-0 1-0
Hibernian Edinburgh (sco) IF Brondby (den) 0-1 1-0 (baud. 3-5)
Neftci Baki (aze) Skendija Tetovo (mkd) 0-0 0-1
FC Birkirkara (mlt) Heart Edinburgh (sco) 0-0 2-1
Piast Gliwice (pol) IFK Goteborg (swe) 0-3 0-0
Beroe Stara Zagora (bul) HJK Helsinki (fin) 1-1 0-1
Cliftonville Belfast (nir) AEK Larnaka (cyp) 2-3 0-2
Admira Wacker Modling (aut) Kapaz Ganca (aze) 1-0 2-0
Partizan Beograd (srb) Zaglebie Lubin (pol) 0-0 0-0 (baud. 3-4)
SonderjyskE Haderslev (den) Stromsgodset Drammen (nor) 2-1 2-2 (prat.)
Videoton Szekesfehervar (hun) Cukaricki Beograd (srb) 2-0 1-1
Midtjylland Herning (den) FC Vaduz (lie) 3-0 2-2
Zimbru Chisinau (mda) Osmanli Ankara (tur) 2-2 0-5
Maccabi Haifa (isr) Kalju Nomme (est) 1-1 1-1 (baud. 3-5)

Trečiasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Grasshopper Zurich (sui) Apollon Lemesos (cyp) 2-1 3-3 (prat.)
Heracles Almelo (ned) FC Arouca (por) 1-1 0-0
FK Jelgava (lat) Beitar Jerusalem (isr) 1-1 0-3
AS Saint-Etienne (fra) AEK Athina (gre) 0-0 1-0
OSC Lille (fra) FK Qabala (aze) 1-1 0-1
FC Aberdeen (sco) NK Maribor (slo) 1-1 0-1
Slavia Praha (cze) Rio Ave Conde (por) 0-0 1-1
Vojvodina Novi Sad (srb) Dinamo Minsk (blr) 1-1 2-0
AZ Alkmaar (ned) PAS Giannina (gre) 1-0 2-1
Pandurii Targu Jiu (rom) Maccabi Tel Aviv (isr) 1-3 1-2
FK Oleksandria (ukr) Hajduk Split (cro) 0-3 1-3
Austria Wien (aut) Spartak Trnava (svk) 0-1 1-0 (baud. 5-4)
NK Domzale (slo) West Ham United (eng) 2-1 0-3
Torpedo Zodino (blr) Rapid Wien (aut) 0-0 0-3
Lokomotiva Zagreb (cro) Vorskla Poltava (ukr) 0-0 3-2
KRC Genk (bel) Cork City (irl) 1-0 2-1
FC Luzern (sui) Calcio Sassuolo (ita) 1-1 0-3
Panathinaikos Athina (gre) AIK Solna (swe) 1-0 2-0
Hertha Berlin (ger) IF Brondby (den) 1-0 1-3
BB Istanbul (tur) HNK Rijeka (cro) 0-0 2-2
KAA Gent (bel) Viitorul Constanta (rom) 5-0 0-0
Skendija Tetovo (alb) FK Mlada Boleslav (cze) 2-0 0-1
FC Birkirkara (mlt) FK Krasnodar (rus) 0-3 1-3
IFK Goteborg (swe) HJK Helsinki (fin) 1-2 2-0
AEK Larnaka (cyp) Spartak Moskva (rus) 1-1 1-0
Admira Wacker Modling (aut) Slovan Liberec (cze) 1-2 0-2
Zaglebie Lubin (pol) SonderjyskE Haderslev (den) 1-2 1-1
Videoton Szekesfehervar (hun) Midtjylland Herning (den) 0-1 1-1 (prat.)
Osmanli Ankara (tur) Kalju Nomme (est) 1-0 2-0

Ketvirtasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Fenerbahce Istanbul (tur) Grasshopper Zurich (sui) 3-0 2-0
FC Arouca (por) Olympiakos Peiraias (gre) 0-1 1-2 (prat.)
FK Astana (kaz) BATE Borisov (blr) 2-0 2-2
Beitar Jerusalem (isr) AS Saint-Etienne (fra) 1-2 0-0
FK Qabala (aze) NK Maribor (slo) 3-1 0-1
Slavia Praha (cze) Anderlecht Bruxelles (bel) 0-3 0-3
Vojvodina Novi Sad (srb) AZ Alkmaar (ned) 0-3 0-0
Maccabi Tel Aviv (isr) Hajduk Split (cro) 2-1 1-2 (baud. 4-3)
Austria Wien (aut) Rosenborg Trondheim (nor) 2-1 2-1
Astra Giurgiu (rom) West Ham United (eng) 1-1 1-0
AS Trencin (svk) Rapid Wien (aut) 0-4 2-0
Lokomotiva Zagreb (cro) KRC Genk (bel) 2-2 0-2
Calcio Sassuolo (ita) Crvena zvezda Beograd (srb) 3-0 1-1
Panathinaikos Athina (gre) IF Brondby (den) 3-0 1-1
BB Istanbul (tur) Sahtar Doneck (ukr) 1-2 0-2
KAA Gent (bel) Skendija Tetovo (alb) 2-1 4-0
FK Krasnodar (rus) Partizani Tirane (alb) 4-0 0-0
IFK Goteborg (swe) Qarabag Agdam (aze) 1-0 0-3
AEK Larnaka (cyp) Slovan Liberec (cze) 0-1 0-3
Dinamo Tbilisi (geo) PAOK Thessaloniki (gre) 0-3 0-2
SonderjyskE Haderslev (den) Sparta Praha (cze) 0-0 2-3
Midtjylland Herning (den) Osmanli Ankara (tur) 0-1 0-2

Grupių etapas (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Fenerbahce Istanbul Bola de futebol.jpg 2-1 1-0 2-0 6 4 1 1 86 13
2. Manchester United 4-1 Bola de futebol.jpg 4-0 1-0 6 4 0 2 124 12
3. Feyenoord Rotterdam 0-1 1-0 Bola de futebol.jpg 1-0 6 2 1 3 37 7
4. Zora Lugansk 1-1 0-2 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 28 2

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. APOEL Leukosia Bola de futebol.jpg 2-0 1-0 2-1 6 4 0 2 86 12
2. Olympiakos Peiraias 0-1 Bola de futebol.jpg 1-1 4-1 6 2 2 2 76 8
3. Young Boys Bern 3-1 0-1 Bola de futebol.jpg 3-0 6 2 2 2 74 8
4. FK Astana 2-1 1-1 0-0 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 511 5

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AS Saint-Etienne Bola de futebol.jpg 1-1 0-0 1-0 6 3 3 0 85 12
2. Anderlecht Bruxelles 2-3 Bola de futebol.jpg 6-1 3-1 6 3 2 1 168 11
3. FSV Mainz 1-1 1-1 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 3 1 810 9
4. FK Qabala 1-2 1-3 2-3 Bola de futebol.jpg 6 0 0 6 514 0

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Zenit Sankt-Peterburg Bola de futebol.jpg 5-0 2-0 2-1 6 5 0 1 178 15
2. AZ Alkmaar 3-2 Bola de futebol.jpg 1-2 1-1 6 2 2 2 610 8
3. Maccabi Tel Aviv 3-4 0-0 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 1 3 79 7
4. FC Dundalk 1-2 0-1 1-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 58 4

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AS Roma Bola de futebol.jpg 4-0 4-1 3-3 6 3 3 0 167 12
2. Astra Giurgiu 0-0 Bola de futebol.jpg 1-1 2-3 6 2 2 2 710 8
3. Viktoria Plzen 1-1 1-2 Bola de futebol.jpg 3-2 6 1 3 2 710 6
4. Austria Wien 2-4 1-2 0-0 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 1114 5

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. KRC Genk Bola de futebol.jpg 2-0 1-0 3-1 6 4 0 2 139 12
2. Athletic Bilbao 5-3 Bola de futebol.jpg 1-0 3-2 6 3 1 2 1011 10
3. Rapid Wien 3-2 1-1 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 3 2 78 6
4. Calcio Sassuolo 0-2 3-0 2-2 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 911 5

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Ajax Amsterdam Bola de futebol.jpg 3-2 1-0 2-0 6 4 2 0 116 14
2. Celta Vigo 2-2 Bola de futebol.jpg 1-1 2-0 6 2 3 1 107 9
3. Standard Liege 1-1 1-1 Bola de futebol.jpg 2-2 6 1 4 1 86 7
4. Panathinaikos Athina 1-2 0-2 0-3 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 313 1

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Sahtar Doneck Bola de futebol.jpg 5-0 2-0 4-0 6 6 0 0 215 18
2. KAA Gent 3-5 Bola de futebol.jpg 2-2 2-0 6 2 2 2 913 8
3. SC Braga 2-4 1-1 Bola de futebol.jpg 3-1 6 1 3 2 911 6
4. SK Konya 0-1 0-1 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 212 1

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Schalke Gelsenkirchen Bola de futebol.jpg 2-0 3-1 2-0 6 5 0 1 93 15
2. FK Krasnodar 0-1 Bola de futebol.jpg 1-1 5-2 6 2 1 3 88 7
3. RB Salzburg 2-0 0-1 Bola de futebol.jpg 0-1 6 2 1 3 66 7
4. OGC Nice 0-1 2-1 0-2 Bola de futebol.jpg 6 2 0 4 511 6

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Fiorentina Firenze Bola de futebol.jpg 2-3 5-1 3-0 6 4 1 1 156 13
2. PAOK Thessaloniki 0-0 Bola de futebol.jpg 0-1 2-0 6 3 1 2 76 10
3. Qarabag Agdam 1-2 2-0 Bola de futebol.jpg 2-2 6 2 1 3 712 7
4. Slovan Liberec 1-3 1-2 3-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 712 4

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Sparta Praha Bola de futebol.jpg 2-0 1-0 3-1 6 4 0 2 86 12
2. Hapoel Beer Sheva 0-1 Bola de futebol.jpg 0-0 3-2 6 2 2 2 66 8
3. FC Southampton 3-0 1-1 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 2 2 64 8
4. Internazionale Milano 2-1 0-2 1-0 Bola de futebol.jpg 6 2 0 4 711 6

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Osmanli Ankara Bola de futebol.jpg 2-2 2-0 2-0 6 3 1 2 107 10
2. CF Villarreal 1-2 Bola de futebol.jpg 2-1 2-1 6 2 3 1 98 9
3. FC Zurich 2-1 1-1 Bola de futebol.jpg 0-0 6 1 3 2 57 6
4. Steaua Bucuresti 2-1 1-1 1-1 Bola de futebol.jpg 6 1 3 2 57 6

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Celta Vigo (esp) Sahtar Doneck (ukr) 0-1 2-0 (prat.)
FK Krasnodar (rus) Fenerbahce Istanbul (tur) 1-0 1-1
KAA Gent (bel) Tottenham Hotspur (eng) 1-0 2-2
Astra Giurgiu (rom) KRC Genk (bel) 2-2 0-1
Athletic Bilbao (esp) APOEL Leukosia (cyp) 3-2 0-2
Anderlecht Bruxelles (bel) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 2-0 1-3
FK Rostov (rus) Sparta Praha (cze) 4-0 1-1
Manchester United (eng) AS Saint-Etienne (fra) 3-0 1-0
Ludogorec Razgrad (bul) FC Kobenhavn (den) 1-2 0-0
Legia Warszawa (pol) Ajax Amsterdam (ned) 0-0 0-1
PAOK Thessaloniki (gre) Schalke Gelsenkirchen (ger) 0-3 1-1
Borussia Monchengladbach (ger) Fiorentina Firenze (ita) 0-1 4-2
AZ Alkmaar (ned) Olympique Lyon (fra) 1-4 1-7
CF Villarreal (esp) AS Roma (ita) 0-4 1-0
Olympiakos Peiraias (gre) Osmanli Ankara (tur) 0-0 3-0
Hapoel Beer Sheva (isr) Besiktas Istanbul (tur) 1-3 1-2

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Celta Vigo (esp) FK Krasnodar (rus) 2-1 2-0
KAA Gent (bel) KRC Genk (bel) 2-5 1-1
APOEL Leukosia (cyp) Anderlecht Bruxelles (bel) 0-1 0-1
FK Rostov (rus) Manchester United (eng) 1-1 0-1
FC Kobenhavn (den) Ajax Amsterdam (ned) 2-1 0-2
Schalke Gelsenkirchen (ger) Borussia Monchengladbach (ger) 1-1 2-2
Olympique Lyon (fra) AS Roma (fra) 4-2 1-2
Olympiakos Peiraias (gre) Besiktas Istanbul (tur) 1-1 1-4

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Celta Vigo (esp) KRC Genk (bel) 3-2 1-1
Anderlecht Bruxelles (bel) Manchester United (eng) 1-1 1-2 (prat.)
Ajax Amsterdam (ned) Schalke Gelsenkirchen (ger) 2-0 2-3
Olympique Lyon (fra) Besiktas Istanbul (tur) 2-1 1-2 (baud. 7-6)

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Celta Vigo (esp) Manchester United (eng) 0-1 1-1
Ajax Amsterdam (ned) Olympique Lyon (fra) 4-1 1-3

Finalas


2017-05-24
Manchester United
2-0 Ajax Amsterdam
Stadionas: Friends Arena, Solna
Žiūrovai: 46 961
Paul Pogba Scored after 18 minutes 18'
Henrikh Mkhitaryan Scored after 48 minutes 48'


Nuorodos

  1. Rungtynės atšauktos, kadangi albanų komanda pervesta į Čempionų lygos varžybas.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius ir redaktorius – 100% (+13766-14=13752 wiki spaudos ženklai).