UEFA taurė 2006–2007 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2006–2007 m.
FC Sevilla 2-2
(baud. 3-1)
Espanyol Barcelona
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2006/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200607.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2006-2007/

UEFA taurė 2006–2007 m. – 36-asis UEFA taurės turnyras (49-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Jeunesse Esch (lux) Skonto Riga (lat) 0-2 0-3
HNK Rijeka (cro) Omonoia Leukosia (cyp) 2-2 1-2
FC Koper (slo) Liteks Lovec (bul) 0-1 0-5
Dinamo Tirane (alb) CSKA Sofia (bul) 0-1 1-4
Karvan Yevlax (aze) Spartak Trnava (svk) 1-0 1-0
FC Rhyl (wal) Sūduva Marijampolė (ltu) 0-0 1-2
Hibernians Paola (mlt) Dinamo Bucuresti (rom) 0-4 1-5
Varteks Varazdin (cro) KF Tirane (alb) 1-1 0-2
Glentoran Belfast (nir) Brann Bergen (nor) 0-1 0-1
FF Atvidaberg (swe) Etzella Ettelbruck (lux) 4-0 3-0
Videoton Szekesfehervar (hun) Kajrat Almaty (kaz) 1-0 1-2
APOEL Leukosia (cyp) Murata San Marino (smr) 3-1 4-0
Ameri Tbilisi (geo) Bananc Erewan (arm) 0-1 2-1
IF Gefle (swe) AFC Llanelli (wal) 1-2 0-0
BATE Borisov (blr) Nistru Otaci (mda) 2-0 1-0
Vardar Skopje (mkd) KSV Roeselare (bel) 1-2 1-5
FC Basel (sui) Tobol Kostanaj (kaz) 3-1 0-0
Ujpest Budapest (hun) FC Vaduz (lie) 0-4 1-0
Lokomotiv Sofia (bul) Makedonija Skopje (mkd) 2-0 1-1
Artmedia Petrzalka (svk) Georgia Tbilisi (geo) 2-0 1-2
Zaglebie Lubin (pol) Dinamo Minsk (blr) 1-1 0-0
SI Skala (fro) Start Kristiansand (nor) 0-1 0-3
HJK Helsinki (fin) Drogheda United (irl) 1-1 1-3
(prat.)
Zimbru Chisinau (mda) Qarabag Agdam (aze) 1-1 2-1
(prat.)
HNK Orasje (bih) NK Domzale (slo) 0-2 0-5
FK Sarajevo (bih) Rangers Andorra (and) 3-0 2-0
Rapid Bucuresti (rom) Sliema Wanderers (mlt) 5-0 1-0
IFK Goteborg (swe) Derry City (irl) 0-1 0-1
Mika Astarak (arm) Young Boys Bern (sui) 1-3 0-1
Lyn Oslo (nor) Flora Tallinn (est) 1-1 0-0
IF Brondby (den) Valur Reykjavik (isl) 3-1 0-0
Levadia Tallinn (est) Haka Valkeakoski (fin) 2-0 0-1
FK Ventspils (lat) GI Gota (fro) 2-1 2-0
FC Randers (den) IA Akranes (isl) 1-0 1-2
FC Portadown (nir) FBK Kaunas (ltu) 1-3 0-1

Antrasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FK Molde (nor) Skonto Riga (lat) 0-0 2-1
Omonoia Leukosia (cyp) Liteks Lovec (bul) 0-0 1-2
OFK Beograd (srb) AJ Auxerre (fra) 1-0 1-5
Partizan Beograd (srb) NK Maribor (slo) 2-1 1-1
CSKA Sofia (bul) Hajduk Kula (srb) 0-0 1-1
(prat.)
Karvan Yevlax (aze) Slavia Praha (cze) 0-2 0-0
Sūduva Marijampolė (ltu) Club Brugge (bel) 0-2 2-5
SV Ried (aut) FC Sion (sui) 0-0 0-1
Dinamo Bucuresti (rom) Beitar Jerusalem (isr) 1-0 1-1
KF Tirane (alb) SK Kayseri (tur) 0-2 1-3
Brann Bergen (nor) FF Atvidaberg (swe) 3-3 1-1
Videoton Szekesfehervar (hun) Grasshopper Zurich (sui) 1-1 0-2
APOEL Leukosia (cyp) SK Trabzon (tur) 1-1 0-1
Hertha Berlin (ger) Ameri Tbilisi (geo) 1-0 2-2
BK Odense (den) AFC Llanelli (wal) 1-0 5-1
Rubin Kazan (rus) BATE Borisov (blr) 3-0 2-0
KSV Roeselare (bel) Ethnikos Achna (cyp) 2-1 0-5
SV Mattersburg (aut) Wisla Krakow (pol) 1-1 0-1
FC Basel (sui) FC Vaduz (lie) 1-0 1-2
Bnei Yehuda Tel Aviv (isr) Lokomotiv Sofia (bul) 0-2 0-4
Artmedia Petrzalka (svk) Dinamo Minsk (blr) 2-1 3-2
Start Kristiansand (nor) Drogheda United (irl) 1-0 0-1
(baud. 11-10)
Zimbru Chisinau (mda) Metalurg Zaporizza (ukr) 0-0 0-3
Cornomorec Odesa (ukr) Wisla Plock (pol) 0-0 1-1
Hapoel Tel Aviv (isr) NK Domzale (slo) 1-2 3-0
FK Sarajevo (bih) Rapid Bucuresti (rom) 1-0 0-2
FC Gretna (sco) Derry City (irl) 1-5 2-2
Young Boys Bern (sui) Olympique Marseille (fra) 3-3 0-0
Flora Tallinn (est) IF Brondby (den) 0-0 0-4
Twente Enschede (ned) Levadia Tallinn (est) 1-1 0-1
FK Ventspils (lat) Newcastle United (eng) 0-1 0-0
FC Randers (den) FBK Kaunas (ltu) 3-1 0-1

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Calcio Livorno (ita) Superfund Pasching (aut) 2-0 1-0
FK Molde (nor) Rangers Glasgow (sco) 0-0 0-2
Maccabi Haifa (isr) Liteks Lovec (bul) 1-1 3-1
Dinamo Zagreb (cro) AJ Auxerre (fra) 1-2 1-3
Partizan Beograd (srb) FC Groningen (ned) 4-2 0-1
Besiktas Istanbul (tur) CSKA Sofia (bul) 2-0 2-2
(prat.)
Slavia Praha (cze) Tottenham Hotspur (eng) 0-1 0-1
MFK Ruzomberok (svk) Club Brugge (bel) 0-1 1-1
FC Sion (sui) Bayer Leverkusen (ger) 0-0 1-3
Skoda Xanthi (gre) Dinamo Bucuresti (rom) 3-4 1-4
AZ Alkmaar (ned) SK Kayseri (tur) 3-2 1-1
SC Braga (por) Chievo Verona (ita) 2-0 1-2
(prat.)
Slovan Liberec (cze) Crvena zvezda Beograd (srb) 2-0 2-1
Atromitos Peristeri (gre) FC Sevilla (esp) 1-2 0-4
FF Atvidaberg (swe) Grasshopper Zurich (sui) 0-3 0-5
SK Trabzon (tur) Osasuna Pamplona (esp) 2-2 0-0
Vitoria Setubal (por) SC Heerenveen (ned) 0-3 0-0
Hertha Berlin (ger) BK Odense (den) 2-2 0-1
Rubin Kazan (rus) FC Parma (ita) 0-1 0-1
Ethnikos Achna (cyp) RC Lens (fra) 0-0 1-3
Wisla Krakow (pol) Iraklis Thessaloniki (gre) 0-1 2-0
(prat.)
RB Salzburg (aut) Blackburn Rovers (eng) 2-2 0-2
FC Basel (sui) Rabotnicki Skopje (mkd) 6-2 1-0
Lokomotiv Sofia (bul) Feyenoord Rotterdam (ned) 2-2 0-0
Schalke Gelsenkirchen (ger) Lorraine Nancy (fra) 1-0 1-3
Legia Warszawa (pol) Austria Wien (aut) 1-1 0-1
Lokomotiv Moskva (rus) Zulte Waregem (bel) 2-1 0-2
Heart Edinburgh (sco) Sparta Praha (cze) 0-2 0-0
Artmedia Petrzalka (svk) Espanyol Barcelona (esp) 2-2 1-3
Start Kristiansand (nor) Ajax Amsterdam (ned) 2-5 0-4
Panathinaikos Athina (gre) Metalurg Zaporizza (ukr) 1-1 1-0
Cornomorec Odesa (ukr) Hapoel Tel Aviv (isr) 0-1 1-3
Rapid Bucuresti (rom) Nacional Funchal (por) 1-0 2-1
(prat.)
Derry City (irl) Saint-Germain Paris (fra) 0-0 0-2
Olympique Marseille (fra) FK Mlada Boleslav (cze) 1-0 2-4
Eintracht Frankfurt (ger) IF Brondby (den) 4-0 2-2
West Ham United (eng) Citta Palermo (ita) 0-1 0-3
Levadia Tallinn (est) Newcastle United (eng) 0-1 1-2
Fenerbahce Istanbul (tur) FC Randers (den) 2-1 3-0
Standard Liege (bel) Celta Vigo (esp) 0-1 0-3

Grupių turnyras (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Rangers Glasgow Bola de futebol.jpg 2-0 - - 1-0 4 3 1 0 84 10
2. Maccabi Haifa - Bola de futebol.jpg - 3-1 1-0 4 2 1 1 54 7
3. Calcio Livorno 2-3 1-1 Bola de futebol.jpg - - 4 1 2 1 55 5
4. AJ Auxerre 2-2 - 0-1 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 77 4
5. Partizan Beograd - - 1-1 1-4 Bola de futebol.jpg 4 0 1 3 27 1

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Tottenham Hotspur Bola de futebol.jpg 3-1 - - 3-1 4 4 0 0 92 12
2. Dinamo Bucuresti - Bola de futebol.jpg 2-1 2-1 - 4 2 1 1 66 7
3. Bayer Leverkusen 0-1 - Bola de futebol.jpg 2-1 - 4 1 1 2 45 4
4. Besiktas Istanbul 0-2 - - Bola de futebol.jpg 2-1 4 1 0 3 47 3
5. Club Brugge - 1-1 1-1 - Bola de futebol.jpg 4 0 2 2 47 2

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AZ Alkmaar Bola de futebol.jpg - 3-0 2-2 - 4 2 2 0 115 8
2. FC Sevilla 1-2 Bola de futebol.jpg 2-0 - - 4 2 2 0 71 8
3. SC Braga - - Bola de futebol.jpg 4-0 2-0 4 2 0 2 65 6
4. Slovan Liberec - 0-0 - Bola de futebol.jpg 4-1 4 1 2 1 67 5
5. Grasshopper Zurich 2-5 0-4 - - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 315 0

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Parma Bola de futebol.jpg 0-3 - - 2-1 4 3 0 1 66 9
2. Osasuna Pamplona - Bola de futebol.jpg - 3-1 0-0 4 2 1 1 74 7
3. RC Lens 1-2 3-1 Bola de futebol.jpg - - 4 1 1 2 55 4
4. BK Odense 1-2 - 1-1 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 56 4
5. SC Heerenveen - - 1-0 0-2 Bola de futebol.jpg 4 1 1 2 24 4

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Blackburn Rovers Bola de futebol.jpg 1-0 - - 3-0 4 3 1 0 61 10
2. Lorraine Nancy - Bola de futebol.jpg 3-0 2-1 - 4 2 1 1 74 7
3. Feyenoord Rotterdam 0-0 - Bola de futebol.jpg 3-1 - 4 1 2 1 45 5
4. Wisla Krakow 1-2 - - Bola de futebol.jpg 3-1 4 1 0 3 68 3
5. FC Basel - 2-2 1-1 - Bola de futebol.jpg 4 0 2 2 49 2

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Espanyol Barcelona Bola de futebol.jpg - 6-2 - 1-0 4 4 0 0 112 12
2. Ajax Amsterdam 0-2 Bola de futebol.jpg - - 3-0 4 2 1 1 62 7
3. Zulte Waregem - 0-3 Bola de futebol.jpg 3-1 - 4 2 0 2 911 6
4. Sparta Praha 0-2 0-0 - Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 25 4
5. Austria Wien - - 1-4 0-1 Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 19 0

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Panathinaikos Athina Bola de futebol.jpg - 2-0 0-0 - 4 2 1 1 34 7
2. Saint-Germain Paris 4-0 Bola de futebol.jpg 2-4 - - 4 1 2 1 64 5
3. Hapoel Tel Aviv - - Bola de futebol.jpg 1-2 1-1 4 1 2 1 77 5
4. Rapid Bucuresti - 0-0 - Bola de futebol.jpg 1-1 4 0 4 0 33 4
5. FK Mlada Boleslav 0-1 0-0 - - Bola de futebol.jpg 4 0 3 1 23 3

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Newcastle United Bola de futebol.jpg 2-1 1-0 - - 4 3 1 0 41 10
2. Celta Vigo - Bola de futebol.jpg 1-0 - 1-1 4 1 2 1 44 5
3. Fenerbahce Istanbul - - Bola de futebol.jpg 3-0 2-2 4 1 1 2 54 4
4. Citta Palermo 0-1 1-1 - Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 36 4
5. Eintracht Frankfurt 0-0 - - 1-2 Bola de futebol.jpg 4 0 3 1 45 3

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
RC Lens (fra) Panathinaikos Athina (gre) 3-1 0-0
Bayer Leverkusen (ger) Blackburn Rovers (eng) 3-2 0-0
Hapoel Tel Aviv (isr) Rangers Glasgow (sco) 2-1 0-4
Girondins Bordeaux (fra) Osasuna Pamplona (esp) 0-0 0-1
(prat.)
Steaua Bucuresti (rom) FC Sevilla (esp) 0-2 0-1
Sahtar Doneck (ukr) Lorraine Nancy (fra) 1-1 1-0
SC Braga (por) FC Parma (ita) 1-0 1-0
Feyenoord Rotterdam (ned) Tottenham Hotspur (eng) [1]
CSKA Moskva (rus) Maccabi Haifa (isr) 0-0 0-1
Calcio Livorno (ita) Espanyol Barcelona (esp) 1-2 0-2
AEK Athina (gre) Saint-Germain Paris (fra) 0-2 0-2
Benfica Lisboa (por) Dinamo Bucuresti (rom) 1-0 2-1
Zulte Waregem (bel) Newcastle United (eng) 1-3 0-1
Fenerbahce Istanbul (tur) AZ Alkmaar (ned) 3-3 2-2
Spartak Moskva (rus) Celta Vigo (esp) 1-1 1-2
Werder Bremen (ger) Ajax Amsterdam (ned) 3-0 1-3

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
RC Lens (fra) Bayer Leverkusen (ger) 2-1 0-3
Rangers Glasgow (sco) Osasuna Pamplona (esp) 1-1 0-1
FC Sevilla (esp) Sahtar Doneck (ukr) 2-2 3-2
(prat.)
SC Braga (por) Tottenham Hotspur (eng) 2-3 2-3
Maccabi Haifa (isr) Espanyol Barcelona (esp) 0-0 0-4
Saint-Germain Paris (fra) Benfica Lisboa (por) 2-1 1-3
Newcastle United (eng) AZ Alkmaar (ned) 4-2 0-2
Celta Vigo (esp) Werder Bremen (ger) 0-1 0-2

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Bayer Leverkusen (ger) Osasuna Pamplona (esp) 0-3 0-1
FC Sevilla (esp) Tottenham Hotspur (eng) 2-1 2-2
Espanyol Barcelona (esp) Benfica Lisboa (por) 3-2 0-0
AZ Alkmaar (ned) Werder Bremen (ger) 0-0 1-4

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Osasuna Pamplona (esp) FC Sevilla (esp) 1-0 0-2
Espanyol Barcelona (esp) Werder Bremen (ger) 3-0 2-1

Finalas


2007-05-16
FC Sevilla
2-2
(baud. 3-1)
Espanyol Barcelona
Stadionas: „Hampden Park“, Glazgas
Žiūrovai: 52 000
Adriano Scored after 18 minutes 18'

Frederic Canoute Scored after 105 minutes 105'

Albert Riera Scored after 28 minutes 28'

Jonatas Scored after 115 minutes 115'


Nuorodos

  1. Olandai pašalinti iš turnyro dėl grupių turnyre sukeltų riaušių.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 133% (+15474-0=15474 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+73-3939=-3866 wiki spaudos ženklai).