UEFA konferencijų lyga 2021–2022 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA konferencijų lyga 2021–2022 m.
[[]] [[]]
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2022/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec202122.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2021-2022/

UEFA konferencijų lyga 2021–2022 m. – 1-asis UEFA konferencijų lygos turnyras.

Atrankos etapai

I atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Levadia Tallinn (est) Saint Josephs Gibraltar (gib) 3-1 1-1
International Turku (fin) Puskas Akademia Felcsut (hun) 1-1 0-2
Drita Gjilan (kos) Decic Tuzi (mne) 2-1 1-0
Sūduva Marijampolė (ltu) FC Valmiera (lat) 2-1 0-0
FC Birkirkara (mlt) Fiorita Montegiardino (smr) 1-0 1-1
Mons Calpe Gibraltar (gib) FC Santa Coloma (and) 1-1 0-4
Velez Mostar (bih) FC Coleraine (nir) 2-1 2-1
NK Domzale (slo) Swift Hesperange (lux) 1-0 1-1
Skupi Skopje (mkd) Llapi Podujeve (kos) 2-0 1-1
Tre Penne San Marino (smr) Dinamo Batumi (geo) 0-4 0-3
Partizani Tirane (alb) Sfintul Gheorghe Suruceni (mda) 5-2 3-2
NK Maribor (slo) Urartu Erewan (arm) 1-0 1-0
FK Podgorica (mne) KF Lac (alb) 1-0 0-3 (prat.)
Milsami Orhei (mda) FK Sarajevo (bih) 0-0 1-0
Noah Erewan (arm) KuPS Kuopio (fin) 1-0 0-5
MSK Zilina (svk) Dila Gori (geo) 5-1 1-2
FH Hafnarfjordur (isl) Sligo Rovers (irl) 1-0 2-1
LM Paide (est) Slask Wroclaw (pol) 1-2 0-2
RFS Riga (lat) KI Klaksvik (fro) 2-3 4-2 (prat.)
Bala Town (wal) FC Larne (nir) 0-1 0-1
Fehervar Szekesfehervar (hun) Ararat Erewan (arm) 1-1 0-2
Sutjeska Niksic (mne) FC Gagra (geo) 1-0 1-1
Sileks Kratovo (mkd) Petrocub Hincesti (mda) 1-1 0-1
NK Siroki Brijeg (bih) Vllaznia Shkoder (alb) 3-1 0-3
Stjarnan Gardabaer (isl) Bohemian Dublin (irl) 1-1 0-3
Glentoran Belfast (nir) TNS Llansantffraid (wal) 1-1 0-2
UE Sant Julia (and) Gzira United (mlt) 0-0 1-1 (baud. 3-5)
Europa Gibraltar (gib) Kauno Žalgiris (ltu) 0-0 0-2
FC Dundalk (irl) AFC Newtown (wal) 4-0 1-0
FC Mosta (mlt) Spartak Trnava (svk) 3-2 0-2
FK Liepaja (lat) FC Struga (mkd) 1-1 4-1
RFCU Luxembourg (lux) Breidablik Kopavogur (isl) 2-3 0-2
Honka Espoo (fin) NSI Runavik (fro) 0-0 3-1

II atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Teuta Durres (alb) Inter Escaldes (and) 0-2 3-0 (prat.)
FC Riga (lat) Skendija Tetovo (mkd) 2-0 1-0
Dinamo Tbilisi (geo) Maccabi Haifa (isr) 1-2 1-5
HB Torshavn (fro) Buducnost Podgorica (mne) 4-0 2-0
Linfield Belfast (nir) Borac Banja Luka (bih) 4-0 0-0
Sahter Soligorsk (blr) Fola Esch (lux) 1-2 0-1
Folgore Falciano (smr) Hibernians Paola (mlt) 1-3 2-4
FC Prishtine (kos) Connahs Quay Nomads (wal) 4-1 2-4
Valur Reykjavik (isl) Glimt Bodo (nor) 0-3 0-3
KuPS Kuopio (fin) Vorskla Poltava (ukr) 2-2 3-2 (prat.)
FCSB Bucuresti (rom) Sahter Karagandy (kaz) 1-0 1-2 (baud. 3-5)
Arda Kardzali (bul) Hapoel Beer Sheva (isr) 0-2 0-4
Apollon Lemesos (cyp) MSK Zilina (svk) 1-3 2-2
Cukaricki Beograd (srb) FK Sumqayit (aze) 0-0 2-0
Sutjeska Niksic (mne) Maccabi Tel Aviv (isr) 0-0 1-3
FK Astana (kaz) Aris Thessaloniki (gre) 2-0 1-2 (prat.)
Petrocub Hincesti (mda) SK Sivas (tur) 0-1 0-1
AEL Lemesos (cyp) Vllaznia Shkoder (alb) 1-0 1-0
PFK Soci (rus) Kesla Baki (aze) 3-0 4-2
Elfsborg Boras (swe) Milsami Orhei (mda) 4-0 5-0
RFS Riga (lat) Puskas Akademia Felcsut (hun) 3-0 2-0
Dinamo Batumi (geo) BATE Borisov (blr) 0-1 4-1
Partizan Beograd (srb) DAC Dunajska Streda (svk) 1-0 2-0
FC Dundalk (irl) Levadia Tallinn (est) 2-2 2-1
Gzira United (mlt) HNK Rijeka (cro) 0-2 0-1
Viktoria Plzen (cze) Dinamo Brest (blr) 2-1 2-1
Kauno Žalgiris (ltu) TNS Llansantffraid (wal) 0-5 1-5
NK Domzale (slo) Honka Espoo (fin) 1-1 1-0
CSKA Sofia (bul) FK Liepaja (lat) 0-0 0-0 (baud. 3-1)
Skupi Skopje (mkd) Santa Clara Ponta Delgada (por) 0-3 0-2
Hibernian Edinburgh (sco) FC Santa Coloma (and) 3-0 2-1
FC Larne (nir) AGF Arhus (den) 2-1 1-1
KAA Gent (bel) Valerenga Oslo (nor) 4-0 0-2
F91 Dudelange (lux) Bohemian Dublin (irl) 0-1 0-3
Velez Mostar (bih) AEK Athina (gre) 2-1 0-1 (baud. 3-2)
Qarabag Agdam (aze) MS Ashdod (isr) 0-0 1-0
Lokomotiv Plovdiv (bul) Slovacko Uherske Hradiste (cze) 1-0 0-1 (baud. 3-2)
Ararat Erewan (arm) Slask Wroclaw (pol) 2-4 3-3
KF Lac (alb) Universitatea Craiova (rom) 1-0 0-0
Drita Gjilan (kos) Feyenoord Rotterdam (ned) 0-0 2-3
FC Basel (sui) Partizani Tirane (alb) 3-0 2-0
Pogon Szczecin (pol) NK Osijek (cro) 0-0 0-1
Austria Wien (aut) Breidablik Kopavogur (isl) 1-1 1-2
Olimpija Ljubljana (slo) FC Birkirkara (mlt) 1-0 0-1 (baud. 5-4)
Hammarby Stockholm (swe) NK Maribor (slo) 3-1 1-0
FK Molde (nor) Servette Geneve (sui) 3-0 0-2
Ujpest Budapest (hun) FC Vaduz (lie) 2-1 3-1
Sūduva Marijampolė (ltu) Rakow Czestochowa (pol) 0-0 0-0 (baud. 3-4)
Spartak Trnava (svk) Sepsi Sfantu Gheorghe (rom) 0-0 1-1 (baud. 4-3)
FH Hafnarfjordur (isl) Rosenborg Trondheim (nor) 0-2 1-4
FC Kobenhavn (den) Torpedo Zodino (blr) 4-1 5-0
FK Panevėžys (ltu) Vojvodina Novi Sad (srb) 0-1 0-1
Hajduk Split (cro) Tobol Kostanaj (kaz) 2-0 1-4 (prat.)
FC Aberdeen (sco) Hacken Goteborg (swe) 5-1 0-2

III atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Maccabi Haifa (isr) HB Torshavn (fro) 7-2 0-1
Linfield Belfast (nir) Fola Esch (lux) 1-2 1-2
Shamrock Rovers Dublin (irl) Teuta Durres (alb) 1-0 2-0
FC Riga (lat) Hibernians Paola (mlt) 0-1 4-1 (prat.)
KF Prishtine (kos) Glimt Bodo (nor) 2-1 0-2
Dinamo Batumi (geo) SK Sivas (tur) 1-2 1-1 (prat.)
KuPS Kuopio (fin) FK Astana (kaz) 1-1 4-3
PFK Soci (rus) Partizan Beograd (srb) 1-1 2-2 (baud. 2-4)
Slask Wroclaw (pol) Hapoel Beer Sheva (isr) 2-1 0-4
Santa Clara Ponta Delgada (por) Olimpija Ljubljana (slo) 2-0 1-0
Ujpest Budapest (hun) FC Basel (sui) 1-2 0-4
Elfsborg Boras (swe) Velez Mostar (bih) 1-1 4-1
Kolos Kovalivka (ukr) Sahter Karagandy (kaz) 0-0 0-0 (baud. 1-3)
FC Pacos de Ferreira (por) FC Larne (nir) 4-0 0-1
FC Luzern (sui) Feyenoord Rotterdam (ned) 0-3 0-3
KAA Gent (bek) RFS Riga (lat) 2-2 1-0
Hibernian Edinburgh (sco) HNK Rijeka (cro) 1-1 1-4
Breidablik Kopavogur (isl) FC Aberdeen (sco) 2-3 1-2
SK Trabzon (tur) FK Molde (nor) 3-3 1-1 (baud. 4-3)
Bohemian Dublin (irl) PAOK Thessaloniki (gre) 2-1 0-2
TNS Llansantffraid (wal) Viktoria Plzen (cze) 4-2 1-3 (baud. 1-4)
Rakow Czestochowa (pol) Rubin Kazan (rus) 0-0 1-0 (prat.)
Lokomotiv Plovdiv (bul) FC Kobenhavn (den) 1-1 2-4
Cukaricki Beograd (srb) Hammarby Stockholm (swe) 3-1 1-5
Tobol Kostanaj (kaz) MSK Zilina (svk) 0-1 0-5
CSKA Sofia (bul) NK Osijek (cro) 4-2 1-1
Vojvodina Novi Sad (srb) LASK Linz (aut) 0-1 1-6
AEL Lemesos (cyp) Qarabag Agdam (aze) 1-1 0-1
Spartak Trnava (svk) Maccabi Tel Aviv (isr) 0-0 0-1
Rosenborg Trondheim (nor) NK Domzale (slo) 6-1 2-1
KF Lac (alb) Anderlecht Bruxelles (bel) 0-3 1-2
Vitesse Arnhem (ned) FC Dundalk (irl) 2-2 2-1

IV atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Žalgiris Vilnius (ltu) Glimt Bodo (nor) 2-2 0-1
Neftci Baki (aze) Maccabi Haifa (isr) 3-3 0-4
Flora Tallinn (est) Shamrock Rovers Dublin (irl) 4-2 1-0
FC Riga (lat) LRI Gibraltar (gib) 1-1 1-3 (prat.)
Fola Esch (lux) Kajrat Almaty (kaz) 1-4 1-3
Qarabag Agdam (aze) FC Aberdeen (sco) 1-0 3-1
FC Basel (sui) Hammarby Stockholm (swe) 3-1 1-3 (baud. 4-3)
Viktoria Plzen (cze) CSKA Sofia (bul) 2-0 0-3 (prat.)
FC Pacos de Ferreira (por) Tottenham Hotspur (eng) 1-0 0-3
Stade Rennes (fra) Rosenborg Trondheim (nor) 2-0 3-1
Anderlecht Bruxelles (bel) Vitesse Arnhem (ned) 3-3 1-2
LASK Linz (aut) Saint Johnstone Perth (sco) 1-1 2-0
Sahter Karagandy (kaz) Maccabi Tel Aviv (isr) 1-2 0-2
PAOK Thessaloniki (gre) HNK Rijeka (cro) 1-1 2-0
KuPS Kuopio (fin) Union Berlin (ger) 0-4 0-0
Feyenoord Rotterdam (ned) Elfsborg Boras (swe) 5-0 1-3
Rakow Czestochowa (pol) KAA Gent (bel) 1-0 0-3
SK Sivas (tur) FC Kobenhavn (den) 1-2 0-5
Santa Clara Ponta Delgada (por) Partizan Beograd (srb) 2-1 0-2
SK Trabzon (tur) AS Roma (ita) 1-2 0-3
Hapoel Beer Sheva (isr) Anorthosis Ammochostos (cyp) 0-0 1-3
FK Jablonec (cze) MSK Zilina (svk) 5-1 3-0

Grupių etapas (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės

Finalas

Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+9534-0=9534 wiki spaudos ženklai).