UEFA Intertoto taurė 2008 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Intertoto taurė 2008 m.
Paskesnis turnyras
Nugalėtojai: Aston Villa, SC Braga, Deportivo La Coruna, Elfsborg Boras, Grasshopper Zurich, SSC Napoli, Stade Rennes, Rosenborg Trondheim, Sturm Graz, VfB Stuttgart, FC Vaslui
http://en.archive.uefa.com/competitions/intertotocup/history/season=2008/intro.html
http://www.rsssf.com/tablesu/uic08.html
http://football.sport-express.ru/eurocups/intertoto/2008/

2008 m. Intertoto taurė – turnyras, įvykęs 2008 m. vasarą kaip atranka į UEFA taurės turnyrą. Tai buvo paskutinysis Intertoto taurės turnyras – nuo kito sezono komandos, kurios įgytų teisę žaisti šiame turnyre, dalyvauja Europos lygoje.

Pirmasis etapas (ketvirtfinalis)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Lisburn Distillery (nir) TPS Turku (fin) 2-3 1-3
Celik Zenica (bih) Grbalj Radanovici (mne) 3-2 1-2
HNK Rijeka (cro) Renova Depciste (mkd) 0-0 0-2
HB Torshavn (fro) Elfsborg Boras (swe) 1-4 0-0
FK Riga (lat) Fylkir Reykjavik (isl) 1-2 2-0
Bohemian Dublin (irl) FC Rhyl (wal) 5-1 4-2
Besa Kavaje (alb) Ethnikos Achna (cyp) 0-0 1-1
Hibernians Paola (mlt) ND Gorica (slo) 0-3 0-0
Mika Erewan (arm) FC Tiraspol (mda) 2-2 0-0
Ekranas Panevėžys (ltu) Trans Narva (est) 1-0 3-0
Cracovia Krakow (pol) Sahter Soligorsk (blr) 1-2 0-3
Zetisu Taldykorgan (kaz) Honved Budapest (hun) 1-2 2-4
Etzella Ettelbruck (lux) Lokomotivi Tbilisi (geo) 0-0 2-2
Neftci Baki (aze) FC Nitra (svk) 2-0 1-3

Antrasis etapas (pusfinalis)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
TPS Turku (fin) BK Odense (den) 1-2 0-2
Grbalj Radanovici (mne) SK Sivas (tur) 2-2 0-1
Renova Depciste (mkd) Bnei Sakhnin (isr) 1-2 0-1
Hibernian Edinburgh (sco) Elfsborg Boras (swe) 0-2 0-2
FK Riga (lat) Bohemian Dublin (irl) 1-0 1-2
Grasshopper Zurich (sui) Besa Kavaje (alb) 2-1 3-0
Cernomorec Burgas (bul) ND Gorica (slo) 1-1 2-0
OFK Beograd (srb) Panionios Athina (gre) 1-0 1-3
FC Tiraspol (mda) Tavria Simferopol (ukr) 0-0 1-3
Ekranas Panevėžys (ltu) Rosenborg Trondheim (nor) 1-3 0-4
Sturm Graz (aut) Sahter Soligorsk (blr) 2-0 0-0
FK Teplice (cze) Honved Budapest (hun) 1-3 2-0
Saturn Ramenskoe (rus) Etzella Ettelbruck (lux) 7-0 1-1
Germinal Ekeren (bel) Neftci Baki (aze) 1-1 0-1

Trečiasis etapas (finalas)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
BK Odense (den) Aston Villa (eng) 2-2 0-1
SK Sivas (tur) SC Braga (por) 0-2 0-3
Bnei Sakhnin (isr) Deportivo La Coruna (esp) 1-2 0-1
Elfsborg Boras (swe) FK Riga (lat) 1-0 0-0
Grasshopper Zurich (sui) Cernomorec Burgas (bul) 3-0 1-0
Panionios Athina (gre) SSC Napoli (ita) 0-1 0-1
Stade Rennes (fra) Tavria Simferopol (ukr) 1-0 0-1 (baud. 10-9)
NAC Breda (ned) Rosenborg Trondheim (nor) 1-0 0-2
Sturm Graz (aut) Honved Budapest (hun) 0-0 2-1
Saturn Ramenskoe (rus) VfB Stuttgart (ger) 1-0 0-3 (prat.)
Neftci Baki (aze) FC Vaslui (rom) 2-1 0-2

Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 101% (+3319-0=3319 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+0-22=-22 wiki spaudos ženklai).