UEFA taurė 2000–2001 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2000–2001 m.
FC Liverpool 5-4
(prat.)
Alaves Vitoria
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2000/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200001.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2000-2001/

UEFA taurė 2000–2001 m. – 30-asis UEFA taurės turnyras (43-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FK Ventspils (lat) Vasas Budapest (hun) 2-1 1-3
(prat.)
AIK Solna (swe) FK Gomel (blr) 1-0 2-0
Club Brugge (bel) Flora Tallinn (est) 4-1 2-0
Tomori Berat (alb) APOEL Leukosia (cyp) 2-3 0-2
Folgore Falciano (smr) FC Basel (sui) 1-5 0-7
Metalurgs Liepaja (lat) Brann Bergen (nor) 1-1 0-1
IBV Vestmannaeyjar (isl) Heart of Midlothian Edinburgh (sco) 0-2 0-3
Sheriff Tiraspol (mda) Olimpija Ljubljana (slo) 0-0 0-3
Ararat Erewan (arm) FC Kosice (svk) 2-3 1-1
Zeljeznicar Sarajevo (bih) Wisla Krakow (pol) 0-0 1-3
Sliema Wanderers (mlt) Partizan Beograd (scg) 2-1 1-4
HNK Rijeka (cro) FC Valletta (mlt) 3-2 4-3
(prat.)
Constructorul Chisinau (mda) CSKA Sofia (bul) 2-3 0-8
MTK Budapest (hun) Jokerit Helsinki (fin) 1-0 4-2
Sports Lausanne (sui) Cork City (irl) 1-0 1-0
IA Akranes (isl) KAA Gent (bel) 0-3 2-3
Vorskla Poltava (ukr) Rabotnicki Skopje (mkd) 2-0 2-0
Boavista Porto (por) Barry Town (wal) 2-0 3-0
Neftci Baki (aze) HIT Gorica (slo) 1-0 1-3
Rapid Bucuresti (rom) Mika Astarak (arm) 3-0 0-1
GI Gota (fro) IFK Norrkoping (swe) 0-2 1-2
Glentoran Belfast (nir) SK Lillestrom (nor) 0-3 0-1
Amica Wronki (pol) FC Vaduz (lie) 3-0 3-3
Žalgiris Vilnius (ltu) Ruch Chorzow (pol) 2-1 0-6
Slavia Mozyr (blr) Maccabi Haifa (isr) 1-1 0-0
Omonoia Leukosia (cyp) Neftohimik Burgas (bul) 0-0 1-2
Constellacio Andorra (and) Rayo Vallecano Madrid (esp) 0-10 0-6
Ekranas Panevėžys (ltu) KSK Lier (bel) 0-3 0-4
Jeunesse Esch (lux) Celtic Glasgow (sco) 0-4 0-7
HJK Helsinki (fin) CS Grevenmacher (lux) 4-1 0-2
Kapaz Ganca (aze) SK Antalya (tur) 0-2 0-5
Rapid Wien (aut) Teuta Durres (alb) 2-0 4-0
FC Coleraine (nir) Orgryte Goteborg (swe) 1-2 0-1
Napredak Krusevac (scg) Tulevik Viljandi (est) 5-1 1-1
AB Kobenhavn (den) B36 Torshavn (fro) 8-0 1-0
FC Aberdeen (sco) Bohemian Dublin (irl) 1-2 1-0
Jorjia Tbilisi (geo) Beitar Jerusalem (isr) 0-3 1-1
Universitatea Craiova (rom) Pobeda Prilep (mkd) 1-1 0-1
Slovan Bratislava (svk) Lokomotivi Tbilisi (geo) 2-0 2-0
Bangor City (wal) BK Halmstad (swe) 0-7 0-4
FK Drnovice (cze) Buducnost Banovici (bih) 3-0 1-0

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Vasas Budapest (hun) AEK Athina (gre) 2-2 0-2
AIK Solna (swe) BK Herfolge (den) 0-1 1-1
(prat.)
Club Brugge (bel) APOEL Leukosia (cyp) 2-0 1-0
Chelsea London (eng) FC Sankt Gallen (sui) 1-0 0-2
FC Basel (sui) Brann Bergen (nor) 3-2 4-4
Dunaferr Dunaujvaros (hun) Feyenoord Rotterdam (ned) 0-1 1-3
Tirol Innsbruck (aut) Fiorentina Firenze (ita) 3-1 2-2
VfB Stuttgart (ger) Heart of Midlothian Edinburgh (sco) 1-0 2-3
Olimpija Ljubljana (slo) Espanyol Barcelona (esp) 2-1 0-2
FC Kosice (svk) AK Graz (aut) 2-3 0-0
Real Zaragoza (esp) Wisla Krakow (pol) 4-1 1-4
(baud. 3-4)
Partizan Beograd (scg) FC Porto (por) 1-1 0-1
Leicester City (eng) Crvena zvezda Beograd (scg) 1-1 1-3
Celta Vigo (esp) HNK Rijeka (cro) 0-0 1-0
Krivbas Krivij Rig (ukr) Atlantique Nantes (fra) 0-1 0-5
CSKA Sofia (bul) MTK Budapest (hun) 1-2 1-0
Sports Lausanne (sui) Torpedo Moskva (rus) 3-2 2-0
KAA Gent (bel) Ajax Amsterdam (ned) 0-6 0-3
Vorskla Poltava (ukr) Boavista Porto (por) 1-2 1-2
HIT Gorica (slo) AS Roma (ita) 1-4 0-7
Rapid Bucuresti (rom) FC Liverpool (eng) 0-1 0-0
IFK Norrkoping (swe) Slovan Liberec (cze) 2-2 1-2
SK Lillestrom (nor) Dinamo Moskva (rus) 3-1 1-2
Alaves Vitoria (esp) SK Gaziantep (tur) 0-0 4-3
Zimbru Chisinau (mda) Hertha Berlin (ger) 1-2 0-2
Alania Vladikavkaz (rus) Amica Wronki (pol) 0-3 0-2
Ruch Chorzow (pol) Internazionale Milano (ita) 0-3 1-4
Vitesse Arnhem (ned) Maccabi Haifa (isr) 3-0 1-2
Lokomotiv Moskva (rus) Neftohimik Burgas (bul) 4-2 0-0
Roda Kerkrade (ned) Inter Bratislava (svk) 0-2 1-2
FK Molde (nor) Rayo Vallecano Madrid (esp) 0-1 1-1
CSKA Moskva (rus) FF Viborg (den) 0-0 0-1
(prat.)
KSK Lier (bel) Girondins Bordeaux (fra) 0-0 1-5
Celtic Glasgow (sco) HJK Helsinki (fin) 2-0 1-2
(prat.)
SK Antalya (tur) Werder Bremen (ger) 2-0 0-6
FC Zurich (sui) KRC Genk (bel) 1-2 0-2
IF Brondby (den) NK Osijek (cro) 1-2 0-0
Rapid Wien (aut) Orgryte Goteborg (swe) 3-0 1-1
Napredak Krusevac (scg) OFI Irakleio (gre) 0-0 0-6
Slavia Praha (cze) AB Kobenhavn (den) 3-0 2-0
FC Gueugnon (fra) Iraklis Thessaloniki (gre) 0-0 0-1
Bohemian Dublin (irl) FC Kaiserslautern (ger) 1-3 1-0
Polonia Warszawa (pol) Calcio Udine (ita) 0-1 0-2
PAOK Thessaloniki (gre) Beitar Jerusalem (isr) 3-1 3-3
Pobeda Prilep (mkd) AC Parma (ita) 0-2 0-4
Slovan Bratislava (svk) Dinamo Zagreb (cro) 0-3 1-1
BK Halmstad (swe) Benfica Lisboa (por) 2-1 2-2
FK Drnovice (cze) TSV Munchen (ger) 0-0 0-1

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
AEK Athina (gre) BK Herfolge (den) 5-0 1-2
Club Brugge (bel) FC Sankt Gallen (sui) 2-1 1-1
FC Basel (sui) Feyenoord Rotterdam (ned) 1-2 0-1
Tirol Innsbruck (aut) VfB Stuttgart (ger) 1-0 1-3
Espanyol Barcelona (esp) AK Graz (aut) 4-0 0-1
Wisla Krakow (pol) FC Porto (por) 0-0 0-3
Crvena zvezda Beograd (scg) Celta Vigo (esp) 1-0 0-3 [1]
Atlantique Nantes (fra) MTK Budapest (hun) 2-1 1-0
Sports Lausanne (sui) Ajax Amsterdam (ned) 1-0 2-2
Boavista Porto (por) AS Roma (ita) 0-1 1-1
FC Liverpool (eng) Slovan Liberec (cze) 1-0 3-2
SK Lillestrom (nor) Alaves Vitoria (esp) 1-3 2-2
Hertha Berlin (ger) Amica Wronki (pol) 3-1 1-1
Internazionale Milano (ita) Vitesse Arnhem (ned) 0-0 1-1
Lokomotiv Moskva (rus) Inter Bratislava (svk) 1-0 2-1
Rayo Vallecano Madrid (esp) FF Viborg (den) 1-0 1-2
Girondins Bordeaux (fra) Celtic Glasgow (sco) 1-1 2-1
(prat.)
Werder Bremen (ger) KRC Genk (bel) 4-1 5-2
NK Osijek (cro) Rapid Wien (aut) 2-1 2-0
OFI Irakleio (gre) Slavia Praha (cze) 2-2 1-4
Iraklis Thessaloniki (gre) FC Kaiserslautern (ger) 1-3 3-2
Calcio Udine (ita) PAOK Thessaloniki (gre) 1-0 0-3
(prat.)
AC Parma (ita) Dinamo Zagreb (cro) 2-0 0-1
BK Halmstad (swe) TSV Munchen (ger) 3-2 1-3

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Bayer Leverkusen (ger) AEK Athina (gre) 4-4 0-2
Club Brugge (bel) FC Barcelona (esp) 0-2 1-1
Feyenoord Rotterdam (ned) VfB Stuttgart (ger) 2-2 1-2
Sahtar Doneck (ukr) Celta Vigo (esp) 0-0 0-1
Espanyol Barcelona (esp) FC Porto (por) 0-2 0-0
Atlantique Nantes (fra) Sports Lausanne (sui) 4-3 3-1
AS Roma (ita) SV Hamburg (ger) 1-0 3-0
Olympiakos Peiraias (gre) FC Liverpool (eng) 2-2 0-2
Alaves Vitoria (esp) Rosenborg Trondheim (nor) 1-1 3-1
Hertha Berlin (ger) Internazionale Milano (ita) 0-0 1-2
Lokomotiv Moskva (rus) Rayo Vallecano Madrid (esp) 0-0 0-2
Girondins Bordeaux (fra) Werder Bremen (ger) 4-1 0-0
NK Osijek (cro) Slavia Praha (cze) 2-0 1-5
Rangers Glasgow (sco) FC Kaiserslautern (ger) 1-0 0-3
PSV Eindhoven (ned) PAOK Thessaloniki (gre) 3-0 1-0
AC Parma (ita) TSV Munchen (ger) 2-2 2-0

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
AEK Athina (gre) FC Barcelona (esp) 0-1 0-5
VfB Stuttgart (ger) Celta Vigo (esp) 0-0 1-2
FC Porto (por) Atlantique Nantes (fra) 3-1 1-2
AS Roma (ita) FC Liverpool (eng) 0-2 1-0
Alaves Vitoria (esp) Internazionale Milano (ita) 3-3 2-0
Rayo Vallecano Madrid (esp) Girondins Bordeaux (fra) 4-1 2-1
Slavia Praha (cze) FC Kaiserslautern (ger) 0-0 0-1
PSV Eindhoven (ned) AC Parma (ita) 2-1 2-3

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Barcelona (esp) Celta Vigo (esp) 2-1 2-3
FC Porto (por) FC Liverpool (eng) 0-0 0-2
Alaves Vitoria (esp) Rayo Vallecano Madrid (esp) 3-0 1-2
FC Kaiserslautern (ger) PSV Eindhoven (ned) 1-0 1-0

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Barcelona (esp) FC Liverpool (eng) 0-0 0-1
Alaves Vitoria (esp) FC Kaiserslautern (ger) 5-1 4-1

Finalas


2001-05-16
FC Liverpool
5-4
(prat.)
Alaves Vitoria
Stadionas: „Westfalenstadion“, Dortmundas
Žiūrovai: 48 050
Markus Babbel Scored after 3 minutes 3'
Steven Gerrard Scored after 16 minutes 16'

Gary McAllister Scored after 40 minutes 40' (11 m)


Robbie Fowler Scored after 72 minutes 72'

Delfi Geli Scored after 116 minutes 116' (į savus)


Ivan Alonso Scored after 26 minutes 26'

Javi Moreno Scored after 47 minutes 47'
Javi Moreno Scored after 49 minutes 49'

Jordi Cruyff Scored after 88 minutes 88'


Nuorodos

  1. Rungtynės baigėsi 3-5, tačiau jugoslavų gretose žaidė du diskvalifikuoti žaidėjai, todėl jiems skirtas techninis pralaimėjimas 0-3.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 98% (+9544-0=9544 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 2% (+207-0=207 wiki spaudos ženklai).