UEFA taurė 1997–1998 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 1997–1998 m.
Internazionale Milano 3-0 Lazio Roma
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=1997/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec199798.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/1997-1998/

UEFA taurė 1997–1998 m. – 27-asis UEFA taurės turnyras (40-asis įskaitant ir Mugių taurę). Nuo šiol turnyro finale žaidžiamos vienerios rungtynės neutralioje aikštėje (o ne dvejos abiejų komandų namų aikštėse, kaip anksčiau).

Pirmasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Inter Cardiff (wal) Celtic Glasgow (sco) 0-3 0-5
Xamax Neuchatel (sui) Tiligul Tiraspol (mda) 7-0 3-1
Vojvodina Novi Sad (scg) Viking Stavanger (nor) 0-2 2-0
(baud. 4-5)
CS Grevenmacher (lux) Hajduk Split (cro) 1-4 0-2
Daugava Riga (lat) Vorskla Poltava (ukr) 1-3 1-2
HIT Gorica (slo) Otelul Galati (rom) 2-0 2-4
Principat Andorra (and) Dundee United (sco) 0-8 0-9
MyPa Anjalankoski (fin) Apollon Lemesos (cyp) 1-1 0-3
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) FA Erewan (arm) 6-1 2-0
Grasshopper Zurich (sui) FC Coleraine (nir) 3-0 7-1
Brann Bergen (nor) Nafteks Burgas (bul) 2-1 2-3
FC Birkirkara (mlt) Spartak Trnava (svk) 0-1 1-3
Inkaras Kaunas (ltu) Boby Brno (cze) 3-1 1-6
Hapoel Petah Tikva (isr) Flora Tallinn (est) 1-0 2-1
Odra Wodzislaw (pol) Pobeda Prilep (mkd) 3-0 1-2
FK Jablonec (cze) Qarabag Agdam (aze) 5-0 3-0
Ujpest Budapest (hun) KI Klaksvik (fro) 6-0 3-2
Dinamo Minsk (blr) Kolxeti Poti (geo) 1-0 1-2
KR Reykjavik (isl) Dinamo Bucuresti (rom) 2-0 2-1
Bohemian Dublin (irl) Ferencvaros Budapest (hun) 0-1 0-5

Antrasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Tirol Innsbruck (aut) Celtic Glasgow (sco) 2-1 3-6
Xamax Neuchatel (sui) Viking Stavanger (nor) 3-0 1-2
Hajduk Split (cro) FF Malmo (swe) 3-2 2-0
Anderlecht Bruxelles (bel) Vorskla Poltava (ukr) 2-0 2-0
HIT Gorica (slo) Club Brugge (bel) 3-5 0-3
SK Trabzon (tur) Dundee United (sco) 1-0 1-1
Apollon Lemesos (cyp) Excelsior Mouscron (bel) 0-0 0-3
Alania Vladikavkaz (rus) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 2-1 4-1
Grasshopper Zurich (sui) Brann Bergen (nor) 3-0 0-2
PAOK Thessaloniki (gre) Spartak Trnava (svk) 5-3 1-0
Rapid Wien (aut) Boby Brno (cze) 6-1 0-2
BK Vejle (den) Hapoel Petah Tikva (isr) 0-0 0-1
Rotor Volgograd (rus) Odra Wodzislaw (pol) 2-0 4-3
FK Jablonec (cze) SK Orebro (swe) 1-1 0-0
Ujpest Budapest (hun) GF Arhus (den) 0-0 2-3
Dinamo Minsk (blr) SK Lillestrom (nor) 0-2 0-1
KR Reykjavik (isl) OFI Irakleio (gre) 0-0 1-3
IF Helsingborg (swe) Ferencvaros Budapest (hun) 0-1 1-0
(baud. 3-4)

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
RC Strasbourg (fra) Rangers Glasgow (sco) 2-1 2-1
Celtic Glasgow (sco) FC Liverpool (eng) 2-2 0-0
Internazionale Milano (ita) Xamax Neuchatel (sui) 2-0 2-0
Olympique Lyon (fra) IF Brondby (den) 4-1 3-2
Vitesse Arnhem (ned) SC Braga (por) 2-1 0-2
MPKC Mozyr (blr) Dinamo Tbilisi (geo) 1-1 0-1
Schalke Gelsenkirchen (ger) Hajduk Split (cro) 2-0 3-2
Wustenrot Salzburg (aut) Anderlecht Bruxelles (bel) 4-3 2-4
NK Maribor (slo) Ajax Amsterdam (ned) 1-1 1-9
Widzew Lodz (pol) Calcio Udine (ita) 1-0 0-3
Beitar Jerusalem (isr) Club Brugge (bel) 2-1 0-3
SK Trabzon (tur) VfL Bochum (ger) 2-1 3-5
Excelsior Mouscron (bel) FC Metz (fra) 0-2 1-4
SC Karlsruhe (ger) Anorthosis Ammochostos (cyp) 2-1 1-1
FC Sion (sui) Spartak Moskva (rus) 0-1 1-5 [1]
Real Valladolid (esp) Skonto Riga (lat) 2-0 0-1
MTK Budapest (hun) Alania Vladikavkaz (rus) 3-0 1-1
Croatia Zagreb (cro) Grasshopper Zurich (sui) 4-4 5-0
Atletico Madrid (esp) Leicester City (eng) 2-1 2-0
PAOK Thessaloniki (gre) Arsenal London (eng) 1-0 1-1
Steaua Bucuresti (rom) Fenerbahce Istanbul (tur) 0-0 2-1
SC Bastia (fra) Benfica Lisboa (por) 1-0 0-0
Sampdoria Genova (ita) Athletic Bilbao (esp) 1-2 0-2
Girondins Bordeaux (fra) Aston Villa (eng) 0-0 0-1
(prat.)
Rapid Wien (aut) Hapoel Petah Tikva (isr) 1-0 1-1
Jazz Pori (fin) TSV Munchen (ger) 0-1 1-6
Rotor Volgograd (rus) SK Orebro (swe) 2-0 4-1
Vitoria Guimaraes (por) Lazio Roma (ita) 0-4 1-2
GF Arhus (den) Atlantique Nantes (fra) 2-2 1-0
Twente Enschede (ned) SK Lillestrom (nor) 0-1 2-1
Deportivo La Coruna (esp) AJ Auxerre (fra) 1-2 0-0
OFI Irakleio (gre) Ferencvaros Budapest (hun) 3-0 1-2

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
RC Strasbourg (fra) FC Liverpool (eng) 3-0 0-2
Internazionale Milano (ita) Olympique Lyon (fra) 1-2 3-1
SC Braga (por) Dinamo Tbilisi (geo) 4-0 1-0
Schalke Gelsenkirchen (ger) Anderlecht Bruxelles (bel) 1-0 2-1
Ajax Amsterdam (ned) Calcio Udine (ita) 1-0 1-2
Club Brugge (bel) VfL Bochum (ger) 1-0 1-4
FC Metz (fra) SC Karlsruhe (ger) 0-2 1-1
Spartak Moskva (rus) Real Valladolid (esp) 2-0 2-1
MTK Budapest (hun) Croatia Zagreb (cro) 1-0 0-2
Atletico Madrid (esp) PAOK Thessaloniki (gre) 5-2 4-4
Steaua Bucuresti (rom) SC Bastia (fra) 1-0 2-3
Athletic Bilbao (esp) Aston Villa (eng) 0-0 1-2
Rapid Wien (aut) TSV Munchen (ger) 3-0 1-2
Rotor Volgograd (rus) Lazio Roma (ita) 0-0 0-3
GF Arhus (den) Twente Enschede (ned) 1-1 0-0
AJ Auxerre (fra) OFI Irakleio (gre) 3-1 2-3

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
RC Strasbourg (fra) Internazionale Milano (ita) 2-0 0-3
SC Braga (por) Schalke Gelsenkirchen (ger) 0-0 0-2
Ajax Amsterdam (ned) VfL Bochum (ger) 4-2 2-2
SC Karlsruhe (ger) Spartak Moskva (rus) 0-0 0-1
(prat.)
Croatia Zagreb (cro) Atletico Madrid (esp) 1-1 0-1
Steaua Bucuresti (rom) Aston Villa (eng) 2-1 0-2
Rapid Wien (aut) Lazio Roma (ita) 0-2 0-1
Twente Enschede (ned) AJ Auxerre (fra) {{{5}}} {{{6}}}

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Internazionale Milano (ita) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-0 1-1
(prat.)
Ajax Amsterdam (ned) Spartak Moskva (rus) 1-3 0-1
Atletico Madrid (esp) Aston Villa (eng) 1-0 1-2
Lazio Roma (ita) AJ Auxerre (fra) 1-0 2-2

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Internazionale Milano (ita) Spartak Moskva (rus) 2-1 2-1
Atletico Madrid (esp) Lazio Roma (ita) 0-1 0-0

Finalas


1998-05-06
Internazionale Milano
3-0 Lazio Roma
Stadionas: „Parc des Princes“, Paryžius
Žiūrovai: 44 412
Ivan Zamorano Scored after 5 minutes 5'
Javier Zanetti Scored after 60 minutes 60'
Ronaldo Scored after 70 minutes 70'


Nuorodos

  1. Pirmasis susitikimas rusų aikštėje baigėsi 2-2, tačiau rezultatas anuliuotas dėl dydžio normatyvų neatitinkančių vartų.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+7181-0=7181 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+59-44=15 wiki spaudos ženklai).