UEFA Intertoto taurė 2006 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Intertoto taurė 2006 m.
Paskesnis turnyras
Nugalėtojai: AJ Auxerre, Ethnikos Achna, Grasshopper Zurich, Hertha Berlin, SK Kayseri, NK Maribor, Olympique Marseille, Newcastle United, BK Odense, SV Ried, Twente Enschede
http://en.archive.uefa.com/competitions/intertotocup/history/season=2006/intro.html
http://www.rsssf.com/tablesu/uic06.html
http://football.sport-express.ru/eurocups/intertoto/2006/

2006 m. Intertoto taurė – turnyras, įvykęs 2006 m. vasarą. Pakeistas turnyro formatas: liko tik trys etapai, o į UEFA taurės turnyro antrąjį atrankos etapą pateko net 11 klubų.

Pirmasis etapas (ketvirtfinalis)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Pobeda Prilep (mkd) Farul Constanta (rom) 2-2 0-2
Zrinjski Mostar (bih) FC Marsaxlokk (mlt) 3-0 1-1
Ethnikos Achna (cyp) Partizani Tirane (alb) 4-2 1-2
Sahter Karagandy (kaz) MTZ-RIPO Minsk (blr) 1-5 3-1
UE Sant Julia (and) NK Maribor (slo) 0-3 0-5
FC Nitra (svk) CS Grevenmacher (lux) 6-2 6-0
IF Keflavik (isl) Dungannon Swifts (nir) 4-1 0-0
Vėtra Vilnius (ltu) Shelbourne Dublin (irl) 0-1 0-4
Dinaburg Daugavpils (lat) HB Torshavn (fro) 1-1 1-0
Kilikia Erewan (arm) Dinamo Tbilisi (geo) 1-5 0-3
Araz Imisli (aze) FC Tiraspol (mda) 1-0 0-2 (prat.)
Tampere United (fin) Carmarthen Town (wal) 5-0 3-1
Trans Narva (est) FF Kalmar (swe) 1-6 0-2

Antrasis etapas (pusfinalis)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Farul Constanta (rom) Lokomotiv Plovdiv (bul) 2-1 1-1
Maccabi Petah Tikva (isr) Zrinjski Mostar (bih) 1-1 3-1
NK Osijek (cro) Ethnikos Achna (cyp) 2-2 0-0
Grasshopper Zurich (sui) FK Teplice (cze) 2-0 2-0
FK Moskva (rus) MTZ-RIPO Minsk (blr) 2-0 1-0
FC Sopron (hun) SK Kayseri (tur) 3-3 0-1
Zeta Golubovci (scg) NK Maribor (slo) 0-3 [1] 0-2
FC Nitra (svk) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 2-1 0-2
SK Lillestrom (nor) IF Keflavik (isl) 4-1 2-2
BK Odense (den) Shelbourne Dublin (irl) 3-0 0-1
Hibernian Edinburgh (sco) Dinaburg Daugavpils (lat) 5-0 3-0
SV Ried (aut) Dinamo Tbilisi (geo) 3-1 1-0
FC Tiraspol (mda) Lech Poznan (pol) 1-0 3-1
Tampere United (fin) FF Kalmar (swe) 1-2 2-3

Trečiasis etapas (finalas)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
AJ Auxerre (fra) Farul Constanta (rom) 4-1 0-1
Maccabi Petah Tikva (isr) Ethnikos Achna (cyp) 0-2 3-2
Grasshopper Zurich (sui) KAA Gent (bel) 2-1 1-1
Hertha Berlin (ger) FK Moskva (rus) 0-0 2-0
AE Larisa (gre) SK Kayseri (tur) 0-0 0-2
CF Villarreal (esp) NK Maribor (slo) 1-2 1-1
Olympique Marseille (fra) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 0-0 2-2
Newcastle United (eng) SK Lillestrom (nor) 1-1 3-0
BK Odense (den) Hibernian Edinburgh (sco) 1-0 1-2
SV Ried (aut) FC Tiraspol (mda) 3-1 1-1
FF Kalmar (swe) Twente Enschede (ned) 1-0 1-3

Nuorodos

  1. Rungtynės baigėsi 1-2, tačiau rezultatas panaikintas, šeimininkams įskaitant techninį pralaimėjimą.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 100% (+3250-0=3250 wiki spaudos ženklai).