UEFA čempionų lyga 2010–2011 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA čempionų lyga 2010–2011 m.
FC Barcelona 3-1 Manchester United
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2011/
http://www.rsssf.com/ec/ec201011.html
http://football.sport-express.ru/eurocups/championsleague/2010-2011/

UEFA čempionų lyga 2010–2011 m. – 19-asis UEFA čempionų lygos turnyras (56-asis skaičiuojant nuo UEFA čempionų taurės).

Pirmasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Tre Fiori Fiorentino (smr) Rudar Pljevlja (mne) 0-3 1-4
FC Santa Coloma (and) FC Birkirkara (mlt) 0-3 [1] 3-4

Antrasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Omonoia Leukosia (cyp) Renova Depciste (mkd) 3-0 2-0
RB Salzburg (aut) HB Torshavn (fro) 5-0 0-1
FK Aktobe (kaz) Olimpi Rustavi (geo) 2-0 1-1
Hapoel Tel Aviv (isr) Zeljeznicar Sarajevo (bih) 5-0 1-0
AIK Solna (swe) Jeunesse Esch (lux) 1-0 0-0
Linfield Belfast (nir) Rosenborg Trondheim (nor) 0-0 0-2
BATE Borisov (blr) FH Hafnarfjordur (isl) 5-1 1-0
Levadia Tallinn (est) VSC Debrecen (hun) 1-1 2-3
Sheriff Tiraspol (mda) Dinamo Tirane (alb) 3-1 0-1
Dinamo Zagreb (cro) FC Koper (slo) 5-1 0-3
Metalurgs Liepaja (lat) Sparta Praha (cze) 0-3 0-2
Inter Baki (aze) Lech Poznan (pol) 0-1 1-0
(baud. 8-9)
Liteks Lovec (bul) Rudar Pljevlja (mne) 1-0 4-0
FC Birkirkara (mlt) MSK Zilina (svk) 1-0 0-3
Partizan Beograd (srb) Pyunik Erewan (arm) 3-1 1-0
Ekranas Panevėžys (ltu) HJK Helsinki (fin) 1-0 0-2
(prat.)
Bohemian Dublin (irl) TNS Llansantffraid (wal) 1-0 0-4

Trečiasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Young Boys Bern (sui) Fenerbahce Istanbul (tur) 2-2 1-0
Omonoia Leukosia (cyp) RB Salzburg (aut) 1-1 1-4
FK Aktobe (kaz) Hapoel Tel Aviv (isr) 1-0 1-3
AIK Solna (swe) Rosenborg Trondheim (nor) 0-1 0-3
BATE Borisov (blr) FC Kobenhavn (den) 0-0 2-3
VSC Debrecen (hun) FC Basel (sui) 0-2 1-3
Sheriff Tiraspol (mda) Dinamo Zagreb (cro) 1-1 1-1
(baud. 6-5)
Sparta Praha (cze) Lech Poznan (pol) 1-0 1-0
Liteks Lovec (bul) MSK Zilina (svk) 1-1 1-3
Dinamo Kiiv (ukr) KAA Gent (bel) 3-0 3-1
Ajax Amsterdam (ned) PAOK Thessaloniki (gre) 1-1 3-3
Unirea Urziceni (rom) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 0-0 0-1
SC Braga (por) Celtic Glasgow (sco) 3-0 1-2
Partizan Beograd (srb) HJK Helsinki (fin) 3-0 2-1
TNS Llansantffraid (wal) Anderlecht Bruxelles (bel) 1-3 0-3

Šiame etape pralaimėję klubai pateko į Europos lygos ketvirtąjį atrankos etapą.

Ketvirtasis atrankos etapas (1/32 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Werder Bremen (ger) Sampdoria Genova (ita) 3-1 2-3
(prat.)
Young Boys Bern (sui) Tottenham Hotspur (eng) 3-2 0-4
RB Salzburg (aut) Hapoel Tel Aviv (isr) 2-3 1-1
Rosenborg Trondheim (nor) FC Kobenhavn (den) 2-1 0-1
FC Basel (sui) Sheriff Tiraspol (mda) 1-0 3-0
Sparta Praha (cze) MSK Zilina (svk) 0-2 0-1
Dinamo Kiiv (ukr) Ajax Amsterdam (ned) 1-1 1-2
Zenit Sankt-Peterburg (rus) AJ Auxerre (fra) 1-0 0-2
SC Braga (por) FC Sevilla (esp) 1-0 4-3
Partizan Beograd (srb) Anderlecht Bruxelles (bel) 2-2 2-2
(baud. 3-2)

Šiame etape pralaimėję klubai pateko į Europos lygos grupių etapą.

Šešioliktfinalis

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Tottenham Hotspur Bola de futebol.jpg 3-1 4-1 3-0 6 3 2 1 1811 11
2. Internazionale Milano 4-3 Bola de futebol.jpg 1-0 4-0 6 3 1 2 1211 10
3. Twente Enschede 3-3 2-2 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 3 2 911 6
4. Werder Bremen 2-2 3-0 0-2 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 612 5

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Schalke Gelsenkirchen Bola de futebol.jpg 3-0 2-0 3-1 6 4 1 1 103 13
2. Olympique Lyon 1-0 Bola de futebol.jpg 2-0 2-2 6 3 1 2 1110 10
3. Benfica Lisboa 1-2 4-3 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 0 4 712 6
4. Hapoel Tel Aviv 0-0 1-3 3-0 Bola de futebol.jpg 6 1 2 3 710 5

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Manchester United Bola de futebol.jpg 1-1 0-0 1-0 6 4 2 0 71 14
2. CF Valencia 0-1 Bola de futebol.jpg 3-0 6-1 6 3 2 1 154 11
3. Rangers Glasgow 0-1 1-1 Bola de futebol.jpg 1-0 6 1 3 2 36 6
4. SK Bursa 0-3 0-4 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 1 5 216 1

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Barcelona Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 5-1 6 4 2 0 143 14
2. FC Kobenhavn 1-1 Bola de futebol.jpg 1-0 3-1 6 3 1 2 75 10
3. Rubin Kazan 1-1 1-0 Bola de futebol.jpg 0-0 6 1 3 2 24 6
4. Panathinaikos Athina 0-3 0-2 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 213 2

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Bayern Munchen Bola de futebol.jpg 2-0 3-0 3-2 6 5 0 1 166 15
2. AS Roma 3-2 Bola de futebol.jpg 1-3 2-1 6 3 1 2 1011 10
3. FC Basel 1-2 2-3 Bola de futebol.jpg 1-0 6 2 0 4 811 6
4. CFR Cluj 0-4 1-1 2-1 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 612 4

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Chelsea London Bola de futebol.jpg 2-0 4-1 2-1 6 5 0 1 144 15
2. Olympique Marseille 1-0 Bola de futebol.jpg 0-1 1-0 6 4 0 2 123 12
3. Spartak Moskva 0-2 0-3 Bola de futebol.jpg 3-0 6 3 0 3 710 9
4. MSK Zilina 1-4 0-7 1-2 Bola de futebol.jpg 6 0 0 6 319 0

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Real Madrid Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 4-0 6 5 1 0 152 16
2. AC Milan 2-2 Bola de futebol.jpg 0-2 2-0 6 2 2 2 77 8
3. Ajax Amsterdam 0-4 1-1 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 1 3 610 7
4. AJ Auxerre 0-1 0-2 2-1 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 312 3

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Sahtar Doneck Bola de futebol.jpg 2-1 2-0 1-0 6 5 0 1 126 15
2. Arsenal London 5-1 Bola de futebol.jpg 6-0 3-1 6 4 0 2 187 12
3. SC Braga 0-3 2-0 Bola de futebol.jpg 2-0 6 3 0 3 511 9
4. Partizan Beograd 0-3 1-3 0-1 Bola de futebol.jpg 6 0 0 6 213 0

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Olympique Lyon (fra) Real Madrid (esp) 1-1 0-3
AC Milan (ita) Tottenham Hotspur (eng) 0-1 0-0
Arsenal London (eng) FC Barcelona (esp) 2-1 1-3
AS Roma (ita) Sahtar Doneck (ukr) 2-3 0-3
Internazionale Milano (ita) Bayern Munchen (ger) 0-1 3-2
CF Valencia (esp) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-1 1-3
FC Kobenhavn (den) Chelsea London (eng) 0-2 0-0
Olympique Marseille (fra) Manchester United (eng) 0-0 1-2

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Real Madrid (esp) Tottenham Hotspur (eng) 4-0 1-0
FC Barcelona (esp) Sahtar Doneck (ukr) 5-1 1-0
Internazionale Milano (ita) Schalke Gelsenkirchen (ger) 2-5 1-2
Chelsea London (eng) Manchester United (eng) 0-1 1-2

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Real Madrid (esp) FC Barcelona (esp) 0-2 1-1
Schalke Gelsenkirchen (ger) Manchester United (eng) 0-2 1-4

Finalas


2011-05-28
FC Barcelona
3-1 Manchester United
Stadionas: „Wembley“ stadionas, Londonas
Žiūrovai: 87 695
Pedro Rodriguez Scored after 27 minutes 27'

Lionel Messi Scored after 54 minutes 54'
David Villa Scored after 69 minutes 69'

Wayne Rooney Scored after 34 minutes 34'


Nuorodos

  1. Neįvyko dėl blogos aikštės po liūties, todėl šeimininkams skirtas techninis pralaimėjimas.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 134% (+9431-0=9431 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+31-2450=-2419 wiki spaudos ženklai).