UEFA taurė 2004–2005 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2004–2005 m.
CSKA Moskva 3-1 Sporting Lisboa
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2004/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200405.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2004-2005/

UEFA taurė 2004–2005 m. – 34-asis UEFA taurės turnyras (47-asis įskaitant ir Mugių taurę). Pasikeitė turnyro formatas: įvestas papildomas atrankos etapas, o antrajame pagrindinių varžybų etape klubai suskirstyti į 8 grupes po 5 klubus. Paskesni etapai nepakito.

Pirmasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Ekranas Panevėžys (ltu) F91 Dudelange (lux) 1-0 2-1
Oster Vaxjo (swe) TNS Llansantffraid (wal) 2-0 2-1
B36 Torshavn (fro) Metalurgs Liepaja (lat) 1-3 1-8
Sileks Kratovo (mkd) NK Maribor (slo) 0-1 1-1
Omonoia Leukosia (cyp) Sloga Skopje (mkd) 4-0 4-1
Levadia Tallinn (est) Bohemian Dublin (irl) 0-0 3-1
Nistru Otaci (mda) Sahter Soligorsk (blr) 1-1 2-1
Illicivec Mariupol (ukr) Bananc Erewan (arm) 2-0 2-0
FC Tbilisi (geo) FK Samkir (aze) 1-0 4-1
Partizani Tirane (alb) FC Birkirkara (mlt) 4-2 1-2
BATE Borisov (blr) Dinamo Tbilisi (geo) 2-3 0-1
Haka Valkeakoski (fin) Etzella Ettelbruck (lux) 2-1 3-1
Sirak Gyumri (arm) FC Tiraspol (mda) 1-2 0-2
IA Akranes (isl) TVMK Tallinn (est) 4-2 2-1
Otelul Galati (rom) Dinamo Tirane (alb) 4-0 4-1
FC Portadown (nir) Žalgiris Vilnius (ltu) 2-2 0-2
Pennarossa Chiesanuova (smr) Zeljeznicar Sarajevo (bih) 1-5 0-4
B68 Toftir (fro) FK Ventspils (lat) 0-3 0-8
Mika Astarak (arm) Honved Budapest (hun) 0-1 1-1
FC Santa Coloma (and) Maksima Modrica (bih) 0-1 0-3
FC Vaduz (lie) Longford Town (irl) 1-0 3-2
Dukla Banska Bystrica (svk) Qarabag Agdam (aze) 3-0 1-0
FC Marsaxlokk (mlt) Primorje Ajdovscina (slo) 0-1 0-2
Glentoran Belfast (nir) Allianssi Vantaa (fin) 2-2 2-1
Haverfordwest County (wal) FH Hafnarfjordur (isl) 0-1 1-3

Antrasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Odd Grenland Skien (nor) Ekranas Panevėžys (ltu) 3-1 1-2
Oster Vaxjo (swe) Metalurgs Liepaja (lat) 2-2 1-1
Terek Groznyj (rus) Lech Poznan (pol) 1-0 1-0
Buducnost Banatski Dvor (scg) NK Maribor (slo) 1-2 1-0
Zeleznik Beograd (scg) Steaua Bucuresti (rom) 2-4 2-1
Omonoia Leukosia (cyp) CSKA Sofia (bul) 1-1 1-3
(prat.)
Glimt Bodo (nor) Levadia Tallinn (est) 2-1 1-2
(baud. 8-7)
Nistru Otaci (mda) Sigma Olomouc (cze) 1-2 0-4
Artmedia Petrzalka (svk) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 0-3 1-1
Illicivec Mariupol (ukr) Austria Wien (aut) 0-0 0-3
FC Tbilisi (geo) Legia Warszawa (pol) 0-1 0-6
Bnei Sakhnin (isr) Partizani Tirane (alb) 3-0 3-1
Slavia Praha (cze) Dinamo Tbilisi (geo) 3-1 0-2
Stabaek Baerum (nor) Haka Valkeakoski (fin) 3-1 3-1
Rapid Wien (aut) Rubin Kazan (rus) 0-2 3-0
Genclerbirligi Ankara (tur) HNK Rijeka (cro) 1-0 1-2
Metalurg Doneck (ukr) FC Tiraspol (mda) 3-0 2-1
Hammarby Stockholm (swe) IA Akranes (isl) 2-0 2-1
Otelul Galati (rom) Partizan Beograd (scg) 0-0 0-1
Žalgiris Vilnius (ltu) BK Alborg (den) 1-3 0-0
Zeljeznicar Sarajevo (bih) Liteks Lovec (bul) 1-2 0-7
FK Ventspils (lat) IF Brondby (den) 0-0 1-1
Amica Wronki (pol) Honved Budapest (hun) 1-0 0-1
(baud. 5-4)
Levski Sofia (bul) Maksima Modrica (bih) 5-0 3-0
KSK Beveren (bel) FC Vaduz (lie) 3-1 2-1
Ujpest Budapest (hun) Servette Geneve (sui) 3-1 2-0
Dukla Banska Bystrica (svk) FC Wil (sui) 3-1 1-1
AEK Larnaka (cyp) Maccabi Petah Tikva (isr) 3-0 0-4
Dinamo Zagreb (cro) Primorje Ajdovscina (slo) 4-0 0-2
Glentoran Belfast (nir) Elfsborg Boras (swe) 0-1 1-2
FH Hafnarfjordur (isl) Dunfermline Athletic (sco) 2-2 2-1
Superfund Pasching (aut) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 3-1 0-2

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Odd Grenland Skien (nor) Feyenoord Rotterdam (ned) 0-1 1-4
Heart Edinburgh (sco) SC Braga (por) 3-1 2-2
Schalke Gelsenkirchen (ger) Metalurgs Liepaja (lat) 5-1 4-0
Terek Groznyj (rus) FC Basel (sui) 1-1 0-2
Millwall London (eng) Ferencvaros Budapest (hun) 1-1 1-3
SK Trabzon (tur) Athletic Bilbao (esp) 3-2 0-2
FC Parma (ita) NK Maribor (slo) 3-2 0-0
Steaua Bucuresti (rom) CSKA Sofia (bul) 2-1 2-2
Standard Liege (bel) VfL Bochum (ger) 0-0 1-1
Glimt Bodo (nor) Besiktas Istanbul (tur) 1-1 0-1
Real Zaragoza (esp) Sigma Olomouc (cze) 1-0 3-2
FC Utrecht (ned) Djurgarden Stockholm (swe) 4-0 0-3
Maccabi Haifa (isr) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 1-0 0-2
Club Brugge (bel) LB Chateauroux (fra) 4-0 2-1
Austria Wien (aut) Legia Warszawa (pol) 1-0 3-1
Panionios Athina (gre) Calcio Udine (ita) 3-1 0-1
Newcastle United (eng) Bnei Sakhnin (isr) 2-0 5-1
Wisla Krakow (pol) Dinamo Tbilisi (geo) 4-3 1-2
FC Sochaux (fra) Stabaek Baerum (nor) 4-0 5-0
Sporting Lisboa (por) Rapid Wien (aut) 2-0 0-0
PAE Aigaleo (gre) Genclerbirligi Ankara (tur) 1-0 1-1
FC Middlesbrough (eng) Banik Ostrava (cze) 3-0 1-1
Metalurg Doneck (ukr) Lazio Roma (ita) 0-3 0-3
Hammarby Stockholm (swe) CF Villarreal (esp) 1-2 0-3
Partizan Beograd (scg) Dinamo Bucuresti (rom) 3-1 0-0
BK Alborg (den) AJ Auxerre (fra) 1-1 0-2
AK Graz (aut) Liteks Lovec (bul) 5-0 0-1
FK Ventspils (lat) Amica Wronki (pol) 1-1 0-1
Maritimo Funchal (por) Rangers Glasgow (sco) 1-0 0-1
(baud. 2-4)
PAOK Thessaloniki (gre) AZ Alkmaar (ned) 2-3 1-2
Levski Sofia (bul) KSK Beveren (bel) 1-1 0-1
Ujpest Budapest (hun) VfB Stuttgart (ger) 1-3 0-4
Dukla Banska Bystrica (svk) Benfica Lisboa (por) 0-3 0-2
Maccabi Petah Tikva (isr) SC Heerenveen (ned) [1] 0-5
Dinamo Zagreb (cro) Elfsborg Boras (swe) 2-0 0-0
FH Hafnarfjordur (isl) Alemannia Aachen (ger) 1-5 0-0
Shelbourne Dublin (irl) OSC Lille (fra) 2-2 0-2
Zenit Sankt-Peterburg (rus) Crvena zvezda Beograd (scg) 4-0 2-1
ND Gorica (slo) AEK Athina (gre) 1-1 0-1
FC Sevilla (esp) Nacional Funchal (por) 2-0 2-1

Grupių turnyras (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Feyenoord Rotterdam Bola de futebol.jpg 2-1 - - 3-0 4 2 1 1 63 7
2. Schalke Gelsenkirchen - Bola de futebol.jpg 1-1 2-0 - 4 2 1 1 53 7
3. FC Basel 1-0 - Bola de futebol.jpg - 1-2 4 2 1 1 54 7
4. Ferencvaros Budapest 1-1 - 1-2 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 35 4
5. Heart Edinburgh - 0-1 - 0-1 Bola de futebol.jpg 4 1 0 3 26 3

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Athletic Bilbao Bola de futebol.jpg 1-0 2-0 - - 4 3 0 1 114 9
2. Steaua Bucuresti - Bola de futebol.jpg - 2-1 2-0 4 2 0 2 43 6
3. FC Parma - 1-0 Bola de futebol.jpg 3-2 - 4 2 0 2 56 6
4. Besiktas Istanbul 3-1 - - Bola de futebol.jpg 1-1 4 1 1 2 77 4
5. Standard Liege 1-7 - 2-1 - Bola de futebol.jpg 4 1 1 2 411 4

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Dnipro Dnipropetrovsk Bola de futebol.jpg - 1-0 3-2 - 4 3 0 1 75 9
2. Real Zaragoza 2-1 Bola de futebol.jpg - - 2-0 4 2 1 1 53 7
3. Austria Wien - 1-0 Bola de futebol.jpg 1-1 - 4 2 1 1 43 7
4. Club Brugge - 1-1 - Bola de futebol.jpg 1-0 4 1 2 1 55 5
5. FC Utrecht 1-2 - 1-2 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 27 0

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Newcastle United Bola de futebol.jpg - 1-1 - 2-0 4 3 1 0 81 10
2. FC Sochaux 0-4 Bola de futebol.jpg - 1-0 - 4 3 0 1 44 9
3. Sporting Lisboa - 0-1 Bola de futebol.jpg 4-1 - 4 2 1 1 93 7
4. Panionios Athina 0-1 - - Bola de futebol.jpg 5-2 4 1 0 3 68 3
5. Dinamo Tbilisi - 0-2 0-4 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 213 0

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. FC Middlesbrough Bola de futebol.jpg - 3-0 2-0 - 4 3 0 1 62 9
2. CF Villarreal 2-0 Bola de futebol.jpg - - 4-0 4 2 2 0 82 8
3. Partizan Beograd - 1-1 Bola de futebol.jpg - 4-0 4 1 2 1 76 5
4. Lazio Roma - 1-1 2-2 Bola de futebol.jpg - 4 0 3 1 57 3
5. PAE Aigaleo 0-1 - - 2-2 Bola de futebol.jpg 4 0 1 3 211 1

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. AZ Alkmaar Bola de futebol.jpg 2-0 - 1-0 - 4 3 0 1 63 9
2. AJ Auxerre - Bola de futebol.jpg 0-0 - 5-1 4 2 1 1 73 7
3. AK Graz 2-0 - Bola de futebol.jpg - 3-1 4 2 1 1 54 7
4. Rangers Glasgow - 0-2 3-0 Bola de futebol.jpg - 4 2 0 2 83 6
5. Amica Wronki 1-3 - - 0-5 Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 316 0

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. VfB Stuttgart Bola de futebol.jpg 3-0 - 2-1 - 4 3 0 1 103 9
2. Benfica Lisboa - Bola de futebol.jpg 4-2 2-0 - 4 3 0 1 95 9
3. SC Heerenveen 1-0 - Bola de futebol.jpg - 1-0 4 2 1 1 66 7
4. Dinamo Zagreb - - 2-2 Bola de futebol.jpg 6-1 4 1 1 2 97 4
5. KSK Beveren 1-5 0-3 - - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 215 0

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. OSC Lille Bola de futebol.jpg 1-0 - 2-1 - 4 3 0 1 53 9
2. FC Sevilla - Bola de futebol.jpg 2-0 - 3-2 4 2 1 1 64 7
3. Alemannia Aachen 1-0 - Bola de futebol.jpg 2-2 - 4 2 1 1 54 7
4. Zenit Sankt-Peterburg - 1-1 - Bola de futebol.jpg 5-1 4 1 2 1 96 5
5. AEK Athina 1-2 - 0-2 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 412 0

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Austria Wien (aut) Athletic Bilbao (esp) 0-0 2-1
Fenerbahce Istanbul (tur) Real Zaragoza (esp) 0-1 1-2
Panathinaikos Athina (gre) FC Sevilla (esp) 1-0 0-2
FC Parma (ita) VfB Stuttgart (ger) 0-0 2-0
(prat.)
Partizan Beograd (scg) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 2-2 1-0
CSKA Moskva (rus) Benfica Lisboa (por) 2-0 1-1
FC Basel (sui) OSC Lille (fra) 0-0 0-2
Ajax Amsterdam (ned) AJ Auxerre (fra) 1-0 1-3
Olympiakos Peiraias (gre) FC Sochaux (fra) 1-0 1-0
SC Heerenveen (ned) Newcastle United (eng) 1-2 1-2
AK Graz (aut) FC Middlesbrough (eng) 2-2 1-2
Sporting Lisboa (por) Feyenoord Rotterdam (ned) 2-1 2-1
CF Valencia (esp) Steaua Bucuresti (rom) 2-0 0-2
(baud. 3-4)
Dinamo Kiiv (ukr) CF Villarreal (esp) 0-0 0-2
Sahtar Doneck (ukr) Schalke Gelsenkirchen (ger) 1-1 1-0
Alemannia Aachen (ger) AZ Alkmaar (ned) 0-0 1-2

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Austria Wien (aut) Real Zaragoza (esp) 1-1 2-2
FC Sevilla (esp) FC Parma (ita) 0-0 0-1
Partizan Beograd (scg) CSKA Moskva (rus) 1-1 0-2
OSC Lille (fra) AJ Auxerre (fra) 0-1 0-0
Olympiakos Peiraias (gre) Newcastle United (eng) 1-3 0-4
FC Middlesbrough (eng) Sporting Lisboa (por) 2-3 0-1
Steaua Bucuresti (rom) CF Villarreal (esp) 0-0 0-2
Sahtar Doneck (ukr) AZ Alkmaar (ned) 1-3 1-2

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Austria Wien (aut) FC Parma (ita) 1-1 0-0
CSKA Moskva (rus) AJ Auxerre (fra) 4-0 0-2
Newcastle United (eng) Sporting Lisboa (por) 1-0 1-4
CF Villarreal (esp) AZ Alkmaar (ned) 1-2 1-1

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Parma (ita) CSKA Moskva (rus) 0-0 0-3
Sporting Lisboa (por) AZ Alkmaar (ned) 2-1 2-3
(prat.)

Finalas


2005-05-18
CSKA Moskva
3-1 Sporting Lisboa
Stadionas: „José Alvalade“, Lisabona
Žiūrovai: 48 500

Aleksej Berezuckij Scored after 56 minutes 56'
Urij Zirkov Scored after 65 minutes 65'
Vagner Love Scored after 75 minutes 75'
Rogerio Scored after 29 minutes 29'


Nuorodos

  1. Pirmosios rungtynės neįvyko dėl personalo streiko Tel Avivo oro uoste. Rungtynės atšauktos ir paliktos vienintelės rungtynės olandų aikštėje.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 134% (+15115-0=15115 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+43-3859=-3816 wiki spaudos ženklai).