UEFA taurė 2001–2002 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2001–2002 m.
Feyenoord Rotterdam 3-2 Borussia Dortmund
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2001/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200102.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2001-2002/

UEFA taurė 2001–2002 m. – 31-asis UEFA taurės turnyras (44-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
MyPa Anjalankoski (fin) IF Helsingborg (swe) 1-3 1-2
FC Brasov (rom) Mika Astarak (arm) 5-1 2-0
Neftci Baki (aze) HIT Gorica (slo) 0-0 0-1
Dinaburg Daugavpils (lat) NK Osijek (cro) 2-1 0-1
AEK Athina (gre) CS Grevenmacher (lux) 6-0 2-0
Longford Town (irl) Liteks Lovec (bul) 1-1 0-2
Etzella Ettelbruck (lux) Legia Warszawa (pol) 0-4 1-2
Trans Narva (est) Elfsborg Boras (swe) 3-0 [1] 0-5
Glenavon Lurgan (nir) FC Kilmarnock (sco) 0-1 0-1
Viking Stavanger (nor) Brotnjo Citluk (bih) 1-0 1-1
Dinamo Bucuresti (rom) Dinamo Tirane (alb) 1-0 3-1
Polonia Warszawa (pol) TNS Llansantffraid (wal) 4-0 2-0
Maritimo Funchal (por) FK Sarajevo (bih) 1-0 1-0
SCP Ruzomberok (svk) Belsina Bobrujsk (blr) 3-1 0-0
FC Birkirkara (mlt) Lokomotivi Tbilisi (geo) 0-0 1-1
Atlantas Klaipėda (ltu) Rapid Bucuresti (rom) 0-4 0-8
FC Santa Coloma (and) Partizan Beograd (scg) 0-1 1-7
Cosmos Serravalle (smr) Rapid Wien (aut) 0-1 0-2
Matador Puchov (svk) Sliema Wanderers (mlt) 3-0 1-2
Pelister Bitola (mkd) FC Sankt Gallen (sui) 0-2 3-2
CSKA Kiiv (ukr) Jokerit Helsinki (fin) 2-0 2-0
Olympiakos Leukosia (cyp) Dunaferr Dunaujvaros (hun) 2-2 4-2
Club Brugge (bel) IA Akranes (isl) 4-0 6-1
Cwmbran Town (wal) Slovan Bratislava (svk) 0-4 0-1
Obilic Beograd (scg) GI Gota (fro) 4-0 1-1
SK Tirane (alb) Apollon Lemesos (cyp) 3-2 1-3
Ararat Erewan (arm) Hapoel Tel Aviv (isr) 0-2 0-3
Zimbru Chisinau (mda) SK Gaziantep (tur) 0-0 1-4
HB Torshavn (fro) AK Graz (aut) 2-2 0-4
HJK Helsinki (fin) FK Ventspils (lat) 2-1 1-0
FC Vaduz (lie) Varteks Varazdin (cro) 3-3 1-6
Olimpija Ljubljana (slo) Safa Baki (aze) 4-0 3-0
IF Brondby (den) Shelbourne Dublin (irl) 2-0 3-0
VSC Debrecen (hun) Nistru Otaci (mda) 3-0 0-1
Vardar Skopje (mkd) Standard Liege (bel) 0-3 1-3
Fylkir Reykjavik (isl) Pogon Szczecin (pol) 2-1 1-1
Dinamo Zagreb (cro) Flora Tallinn (est) 1-0 1-0
Maccabi Tel Aviv (isr) Žalgiris Vilnius (ltu) 6-0 1-0
Dinamo Tbilisi (geo) BATE Borisov (blr) 2-1 0-4
Sahter Soligorsk (blr) CSKA Sofia (bul) 1-2 1-3
Midtjylland Herning (den) Glentoran Belfast (nir) 1-1 4-0

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Ipswich Town (eng) Torpedo Moskva (rus) 1-1 2-1
Odd Grenland Skien (nor) IF Helsingborg (swe) 2-2 1-1
Internazionale Milano (ita) FC Brasov (rom) 3-0 3-0
Hajduk Split (cro) Wisla Krakow (pol) 2-2 0-1
HIT Gorica (slo) NK Osijek (cro) 1-2 0-1
AEK Athina (gre) Hibernian Edinburgh (sco) 2-0 2-3
(prat.)
Haka Valkeakoski (fin) Union Berlin (ger) 1-1 0-3
Inter Bratislava (svk) Liteks Lovec (bul) 1-0 0-3
Legia Warszawa (pol) Elfsborg Boras (swe) 4-1 6-1
Cernomorec Novorossijsk (rus) CF Valencia (esp) 0-1 0-5
Real Zaragoza (esp) IF Silkeborg (den) 3-0 2-1
Servette Geneve (sui) Slavia Praha (cze) 1-0 1-1
FC Kilmarnock (sco) Viking Stavanger (nor) 1-1 0-2
KVC Westerlo (bel) Hertha Berlin (ger) 0-2 0-1
Karnten Klagenfurt (aut) PAOK Thessaloniki (gre) 0-0 0-4
Marila Pribram (cze) Ardennes Sedan (fra) 4-0 1-3
Dinamo Bucuresti (rom) Grasshopper Zurich (sui) 1-3 1-3
Polonia Warszawa (pol) Twente Enschede (ned) 1-2 0-2
Maritimo Funchal (por) Leeds United (eng) 1-0 0-3
ESTAC Troyes (fra) SCP Ruzomberok (svk) 6-1 0-1
Anzi Mahackala (rus) Rangers Glasgow (sco) [2] 0-1
Dinamo Moskva (rus) FC Birkirkara (mlt) 1-0 0-0
Saint-Germain Paris (fra) Rapid Bucuresti (rom) 0-0 3-0 [3]
Partizan Beograd (scg) Rapid Wien (aut) 1-0 1-5
Matador Puchov (svk) SC Freiburg (ger) 0-0 1-2
FC Sankt Gallen (sui) Steaua Bucuresti (rom) 2-1 1-1
CSKA Kiiv (ukr) Crvena zvezda Beograd (scg) 3-2 0-0
Olympiakos Leukosia (cyp) Club Brugge (bel) 2-2 1-7
Celta Vigo (esp) Sigma Olomouc (cze) 4-0 3-4
Slovan Liberec (cze) Slovan Bratislava (svk) 2-0 0-1
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) Fiorentina Firenze (ita) 0-0 1-2
Viktoria Zizkov (cze) Tirol Innsbruck (aut) 0-0 0-1
FC Kobenhavn (den) Obilic Beograd (scg) 2-0 2-2
Ajax Amsterdam (ned) Apollon Lemesos (cyp) 2-0 3-0
Hapoel Tel Aviv (isr) SK Gaziantep (tur) 1-0 1-1
Chelsea London (eng) Levski Sofia (bul) 3-0 2-0
FC Utrecht (ned) AK Graz (aut) 3-0 3-3
AC Parma (ita) HJK Helsinki (fin) 1-0 2-0
Aston Villa (eng) Varteks Varazdin (cro) 2-3 1-0
Olimpija Ljubljana (slo) IF Brondby (den) 2-4 0-0
Girondins Bordeaux (fra) VSC Debrecen (hun) 5-1 1-3
Standard Liege (bel) RC Strasbourg (fra) 2-0 2-2
Roda Kerkrade (ned) Fylkir Reykjavik (isl) 3-0 3-1
Dinamo Zagreb (cro) Maccabi Tel Aviv (isr) 2-2 1-1
BATE Borisov (blr) AC Milan (ita) 0-2 0-4
CSKA Sofia (bul) Sahtar Doneck (ukr) 3-0 1-2
Genclerbirligi Ankara (tur) BK Halmstad (swe) 1-1 0-1
Midtjylland Herning (den) Sporting Lisboa (por) 0-3 2-3

1/32 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Ipswich Town (eng) IF Helsingborg (swe) 0-0 3-1
Internazionale Milano (ita) Wisla Krakow (pol) 2-0 0-1
NK Osijek (cro) AEK Athina (gre) 1-2 2-3
Union Berlin (ger) Liteks Lovec (bul) 0-2 0-0
Legia Warszawa (pol) CF Valencia (esp) 1-1 1-6
Real Zaragoza (esp) Servette Geneve (sui) 0-0 0-1
Viking Stavanger (nor) Hertha Berlin (ger) 0-1 0-2
PAOK Thessaloniki (gre) Marila Pribram (cze) 6-1 2-2
Grasshopper Zurich (sui) Twente Enschede (ned) 4-1 2-4
Leeds United (eng) ESTAC Troyes (fra) 4-2 2-3
Rangers Glasgow (sco) Dinamo Moskva (rus) 3-1 4-1
Saint-Germain Paris (fra) Rapid Wien (aut) 4-0 2-2
SC Freiburg (ger) FC Sankt Gallen (sui) 0-1 4-1
CSKA Kiiv (ukr) Club Brugge (bel) 0-2 0-5
Celta Vigo (esp) Slovan Liberec (cze) 3-1 0-3
Fiorentina Firenze (ita) Tirol Innsbruck (aut) 2-0 2-2
FC Kobenhavn (den) Ajax Amsterdam (ned) 0-0 1-0
Hapoel Tel Aviv (isr) Chelsea London (eng) 2-0 1-1
FC Utrecht (ned) AC Parma (ita) 1-3 0-0
Varteks Varazdin (cro) IF Brondby (den) 3-1 0-5
Girondins Bordeaux (fra) Standard Liege (bel) 2-0 2-0
Roda Kerkrade (ned) Maccabi Tel Aviv (isr) 4-1 1-2
AC Milan (ita) CSKA Sofia (bul) 2-0 1-0
BK Halmstad (swe) Sporting Lisboa (por) 0-1 1-6

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Ipswich Town (eng) Internazionale Milano (ita) 1-0 1-4
AEK Athina (gre) Liteks Lovec (bul) 3-2 1-1
CF Valencia (esp) Celtic Glasgow (sco) 1-0 0-1
(baud. 5-4)
Servette Geneve (sui) Hertha Berlin (ger) 0-0 3-0
PAOK Thessaloniki (gre) PSV Eindhoven (ned) 3-2 1-4
Grasshopper Zurich (sui) Leeds United (eng) 1-2 2-2
Rangers Glasgow (sco) Saint-Germain Paris (fra) 0-0 0-0
(baud. 4-3)
Feyenoord Rotterdam (ned) SC Freiburg (gre) 1-0 2-2
Club Brugge (bel) Olympique Lyon (fra) 4-1 0-3
Slovan Liberec (cze) Mallorca Palma (esp) 3-1 2-1
Fiorentina Firenze (ita) OSC Lille (fra) 0-1 0-2
FC Kobenhavn (den) Borussia Dortmund (ger) 0-1 0-1
Hapoel Tel Aviv (isr) Lokomotiv Moskva (rus) 2-1 1-0
AC Parma (ita) IF Brondby (den) 1-1 3-0
Girondins Bordeaux (fra) Roda Kerkrade (ned) 1-0 0-2
AC Milan (ita) Sporting Lisboa (por) 2-0 1-1

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Internazionale Milano (ita) AEK Athina (gre) 3-1 2-2
CF Valencia (esp) Servette Geneve (sui) 3-0 2-2
PSV Eindhoven (ned) Leeds United (eng) 0-0 1-0
Rangers Glasgow (sco) Feyenoord Rotterdam (ned) 1-1 2-3
Olympique Lyon (fra) Slovan Liberec (cze) 1-1 1-4
OSC Lille (fra) Borussia Dortmund (ger) 1-1 0-0
Hapoel Tel Aviv (isr) AC Parma (ita) 0-0 2-1
Roda Kerkrade (ned) AC Milan (ita) 0-1 1-0
(baud. 2-3)

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Internazionale Milano (ita) CF Valencia (esp) 1-1 1-0
PSV Eindhoven (ned) Feyenoord Rotterdam (ned) 1-1 1-1
(baud. 4-5)
Slovan Liberec (cze) Borussia Dortmund (ger) 0-0 0-4
Hapoel Tel Aviv (isr) AC Milan (ita) 1-0 0-2

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Internazionale Milano (ita) Feyenoord Rotterdam (ned) 0-1 2-2
Borussia Dortmund (ger) AC Milan (ita) 4-0 1-3

Finalas


2002-05-08
Feyenoord Rotterdam
3-2 Borussia Dortmund
Stadionas: „Feijenoord“, Roterdamas
Žiūrovai: 48 500
Pierre van Hooijdonk Scored after 33 minutes 33' (11 m)
Pierre van Hooijdonk Scored after 40 minutes 40'

Jon Dahl Tomasson Scored after 50 minutes 50'


Marcio Amoroso Scored after 47 minutes 47' (11 m)

Jan Koller Scored after 58 minutes 58'


Nuorodos

  1. Rungtynes 3-1 laimėjo švedai, tačiau jų gretose žaidė diskvalifikuotas žaidėjas, todėl jiems įskaitytas techninis pralaimėjimas 0-3.
  2. Škotai atsisakė žaisti rungtynes Dagestane dėl saugumo sumetimų, todėl UEFA kaip kompromisą paskyrė vienerias rungtynes neutralioje aikštėje (Varšuva).
  3. Rungtynės nutrauktos 113 minutę 1-0 pirmaujant prancūzams, kadangi dingo aikštės apšvietimas. Rumunams įskaitytas techninis pralaimėjimas 0-3, kadangi jie neužtikrino atsarginio apšvietimo.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 99% (+9922-0=9922 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+119-11=108 wiki spaudos ženklai).