UEFA taurė 2007–2008 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA taurė 2007–2008 m.
Zenit Sankt-Peterburg 2-0 Rangers Glasgow
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2008/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec200708.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/uefacup/2007-2008/

UEFA taurė 2007–2008 m. – 37-asis UEFA taurės turnyras (50-asis įskaitant ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
MyPa Anjalankoski (fin) EB Streymur (fro) 1-0 1-1
ViOn Zlate Moravce (svk) FK Almaty (kaz) 3-1 1-1
SK Lillestrom (nor) Kaerjeng Bascharage (lux) 2-1 0-1
MTK Budapest (hun) Mika Erewan (arm) 2-1 0-1
Artmedia Petrzalka (svk) Zimbru Chisinau (mda) 1-1 2-2
GKS Belchatow (pol) Ameri Tbilisi (geo) 2-0 0-2
(baud. 4-2)
FC Rhyl (wal) Haka Valkeakoski (fin) 3-1 0-2
IF Keflavik (isl) Midtjylland Herning (den) 3-2 1-2
Vojvodina Novi Sad (srb) Hibernians Paola (mlt) 5-1 2-0
FC Santa Coloma (and) Maccabi Tel Aviv (isr) 1-0 0-4
Bananc Erewan (arm) Young Boys Bern (sui) 1-1 0-4
FK Aktobe (kaz) SV Mattersburg (aut) 1-0 2-4
Carmarthen Town (wal) Brann Bergen (nor) 0-8 3-6
Dungannon Swifts (nir) Sūduva Marijampolė (ltu) 1-0 0-4
Bezanija Beograd (srb) Besa Kavaje (alb) 2-2 0-0
Sliema Wanderers (mlt) Liteks Lovec (bul) 0-3 0-4
Nistru Otaci (mda) Honved Budapest (hun) 1-1 1-1
(baud. 4-5)
Omonoia Leukosia (cyp) Rudar Pljevlja (mne) 2-0 2-0
Skonto Riga (lat) Dinamo Minsk (blr) 1-1 0-2
SPA Dublin (irl) BK Odense (den) 0-0 0-5
Hacken Goteborg (swe) KR Reykjavik (isl) 1-1 1-0
Araz Imisli (aze) Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) 0-0 0-1
ND Gorica (slo) Rabotnicki Skopje (mkd) 1-2 1-2
Zrinjski Mostar (bih) Partizan Beograd (srb) 1-6 0-5 [1]
Vardar Skopje (mkd) Anorthosis Ammochostos (cyp) 0-1 0-1
Dinamo Tbilisi (geo) FC Vaduz (lie) 2-0 0-0
NK Siroki Brijeg (bih) FC Koper (slo) 3-1 3-2
Metalurgs Liepaja (lat) Dinamo Brest (blr) 1-1 2-1
Glentoran Belfast (nir) AIK Solna (swe) 0-5 0-4
Buducnost Podgorica (mne) Hajduk Split (cro) 1-1 0-1
HJK Helsinki (fin) Etzella Ettelbruck (lux) 2-0 1-0
Libertas Borgo Maggiore (smr) Drogheda United (irl) 1-1 0-3
IF Helsingborg (swe) Trans Narva (est) 6-0 3-0
SV Ried (aut) Neftci Baki (aze) 3-1 1-2
Slaven Koprivnica (cro) Teuta Durres (alb) 6-2 2-2
B36 Torshavn (fro) Ekranas Panevėžys (ltu) 1-3 2-3
Flora Tallinn (est) Valerenga Oslo (nor) 0-1 0-1

Antrasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
MyPa Anjalankoski (fin) Blackburn Rovers (eng) 0-1 0-2
ViOn Zlate Moravce (svk) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 0-2 0-3
Kaerjeng Bascharage (lux) Standard Liege (bel) 0-3 0-1
Mika Erewan (arm) Artmedia Petrzalka (svk) 2-1 0-2
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) GKS Belchatow (pol) 1-1 4-2
Haka Valkeakoski (fin) Midtjylland Herning (den) 1-2 2-5
Atletico Madrid (esp) Vojvodina Novi Sad (srb) 3-0 2-1
Maccabi Tel Aviv (isr) SK Kayseri (tur) 1-1 1-3
Young Boys Bern (sui) RC Lens (fra) 1-1 1-5
FC Basel (sui) SV Mattersburg (aut) 2-1 4-0
Lokomotiv Sofia (bul) Otelul Galati (rom) 3-1 0-0
Brann Bergen (nor) Sūduva Marijampolė (ltu) 2-1 4-3
Besa Kavaje (alb) Liteks Lovec (bul) 0-3 0-6
Honved Budapest (hun) SV Hamburg (ger) 0-0 0-4
Uniao Leiria (por) Maccabi Netanya (isr) 0-0 1-0
Omonoia Leukosia (cyp) CSKA Sofia (bul) 1-1 1-2
Dinamo Minsk (blr) BK Odense (den) 1-1 0-4
Dunfermline Athletic (sco) Hacken Goteborg (swe) 0-1 1-1
Tobol Kostanaj (kaz) Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) 0-1 0-2
Rabotnicki Skopje (mkd) Zrinjski Mostar (bih) 0-0 2-1
Hammarby Stockholm (swe) FK Fredrikstad (nor) 2-1 1-1
CFR Cluj (rom) Anorthosis Ammochostos (cyp) 1-3 0-0
Dinamo Tbilisi (geo) Rapid Wien (aut) 0-3 0-5
NK Siroki Brijeg (bih) Hapoel Tel Aviv (isr) 0-3 0-3
Metalurgs Liepaja (lat) AIK Solna (swe) 3-2 0-2
Hajduk Split (cro) Sampdoria Genova (ita) 0-1 1-1
HJK Helsinki (fin) BK Alborg (den) 2-1 0-3
Drogheda United (irl) IF Helsingborg (swe) 1-1 0-3
SV Ried (aut) FC Sion (sui) 1-1 0-3
Slaven Koprivnica (cro) Galatasaray Istanbul (tur) 1-2 1-2
Austria Wien (aut) FK Jablonec (cze) 4-3 1-1
Ekranas Panevėžys (ltu) Valerenga Oslo (nor) 1-1 0-6

1/64 finalo

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Everton Liverpool (eng) Metalist Harkiv (ukr) 1-1 3-2
AE Larisa (gre) Blackburn Rovers (eng) 2-0 1-2
Zenit Sankt-Peterburg (rus) Standard Liege (bel) 3-0 1-1
FC Pacos de Ferreira (por) AZ Alkmaar (ned) 0-1 0-0
FC Nurnberg (ger) Rapid Bucuresti (rom) 0-0 2-2
Artmedia Petrzalka (svk) Panathinaikos Athina (gre) 1-2 0-3
FC Aberdeen (sco) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 0-0 1-1
Midtjylland Herning (den) Lokomotiv Moskva (rus) 1-3 0-2
Atletico Madrid (esp) SK Kayseri (tur) 4-0 5-0
RC Lens (fra) FC Kobenhavn (den) 1-1 1-2
(prat.)
CF Villarreal (esp) BATE Borisov (blr) 4-1 2-0
FC Groningen (ned) Fiorentina Firenze (ita) 1-1 1-1
(baud. 3-4)
Dinamo Bucuresti (rom) Elfsborg Boras (swe) 1-2 1-0
AEK Athina (gre) RB Salzburg (aut) 3-0 0-1
FK Mlada Boleslav (cze) Citta Palermo (ita) 0-1 1-0
(baud. 4-2)
FK Sarajevo (bih) FC Basel (sui) 1-2 0-6
Lokomotiv Sofia (bul) Stade Rennes (fra) 1-3 2-1
Brann Bergen (nor) Club Brugge (bel) 0-1 2-1
Liteks Lovec (bul) SV Hamburg (ger) 0-1 1-3
Dinamo Zagreb (cro) Ajax Amsterdam (ned) 0-1 3-2
(prat.)
Bayer Leverkusen (ger) Uniao Leiria (por) 3-1 2-3
FC Toulouse (fra) CSKA Sofia (bul) 0-0 1-1
Sparta Praha (cze) BK Odense (den) 0-0 0-0
(baud. 4-3)
FC Empoli (ita) FC Zurich (sui) 2-1 0-3
Spartak Moskva (rus) Hacken Goteborg (swe) 5-0 3-1
Groclin Dyskobolia Grodzisk (pol) Crvena zvezda Beograd (srb) 0-1 0-1
Bayern Munchen (ger) Belenenses Lisboa (por) 1-0 2-0
Rabotnicki Skopje (mkd) Bolton Wanderers (eng) 1-1 0-1
Hammarby Stockholm (swe) SC Braga (por) 2-1 0-4
Aris Thessaloniki (gre) Real Zaragoza (esp) 1-0 1-2
Tottenham Hotspur (eng) Anorthosis Ammochostos (cyp) 6-1 1-1
CF Getafe (esp) Twente Enschede (ned) 1-0 2-3
(prat.)
Anderlecht Bruxelles (bel) Rapid Wien (aut) 1-1 1-0
Hapoel Tel Aviv (isr) AIK Solna (swe) 0-0 1-0
Sampdoria Genova (ita) BK Alborg (den) 2-2 0-0
SC Heerenveen (ned) IF Helsingborg (swe) 5-3 1-5
FC Sochaux (fra) Panionios Athina (gre) 0-2 1-0
Tampere United (fin) Girondins Bordeaux (fra) 2-3 1-1
FC Sion (sui) Galatasaray Istanbul (tur) 3-2 1-5
Austria Wien (aut) Valerenga Oslo (nor) 2-0 2-2

Grupių turnyras (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Everton Liverpool Bola de futebol.jpg - 1-0 - 3-1 4 4 0 0 93 12
2. FC Nurnberg 0-2 Bola de futebol.jpg - 2-1 - 4 2 1 1 76 7
3. Zenit Sankt-Peterburg - 2-2 Bola de futebol.jpg 1-1 - 4 1 2 1 66 5
4. AZ Alkmaar 2-3 - - Bola de futebol.jpg 1-0 4 1 1 2 56 4
5. AE Larisa - 1-3 2-3 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 410 0

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Atletico Madrid Bola de futebol.jpg 2-1 2-0 - - 4 3 1 0 94 10
2. Panathinaikos Athina - Bola de futebol.jpg 3-0 - 2-0 4 3 0 1 72 9
3. FC Aberdeen - - Bola de futebol.jpg 4-0 1-1 4 1 1 2 56 4
4. FC Kobenhavn 0-2 0-1 - Bola de futebol.jpg - 4 1 0 3 17 3
5. Lokomotiv Moskva 3-3 - - 0-1 Bola de futebol.jpg 4 0 2 2 47 2

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. CF Villarreal Bola de futebol.jpg 1-1 - - 2-0 4 3 1 0 73 10
2. Fiorentina Firenze - Bola de futebol.jpg - 2-1 6-1 4 2 2 0 104 8
3. AEK Athina 1-2 1-1 Bola de futebol.jpg - - 4 1 2 1 44 5
4. FK Mlada Boleslav 1-2 - 0-1 Bola de futebol.jpg - 4 1 0 3 56 3
5. Elfsborg Boras - - 1-1 1-3 Bola de futebol.jpg 4 0 1 3 312 1

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. SV Hamburg Bola de futebol.jpg 1-1 - - 3-0 4 3 1 0 71 10
2. FC Basel - Bola de futebol.jpg 1-0 - 1-0 4 2 2 0 31 8
3. Brann Bergen 0-1 - Bola de futebol.jpg 2-1 - 4 1 1 2 34 4
4. Dinamo Zagreb 0-2 0-0 - Bola de futebol.jpg - 4 0 2 2 25 2
5. Stade Rennes - - 1-1 1-1 Bola de futebol.jpg 4 0 2 2 26 2

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Bayer Leverkusen Bola de futebol.jpg - - 1-0 1-0 4 3 0 1 82 9
2. Spartak Moskva 2-1 Bola de futebol.jpg 1-0 - - 4 2 1 1 43 7
3. FC Zurich 0-5 - Bola de futebol.jpg - 2-0 4 2 0 2 47 6
4. Sparta Praha - 0-0 1-2 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 45 4
5. FC Toulouse - 2-1 - 2-3 Bola de futebol.jpg 4 1 0 3 47 3

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Bayern Munchen Bola de futebol.jpg - 2-2 6-0 - 4 2 2 0 125 8
2. SC Braga 1-1 Bola de futebol.jpg - - 2-0 4 1 3 0 53 6
3. Bolton Wanderers - 1-1 Bola de futebol.jpg 1-1 - 4 1 3 0 54 6
4. Aris Thessaloniki - 1-1 - Bola de futebol.jpg 3-0 4 1 2 1 58 5
5. Crvena zvezda Beograd 2-3 - 0-1 - Bola de futebol.jpg 4 0 0 4 29 0

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. CF Getafe Bola de futebol.jpg - 2-1 - 1-2 4 3 0 1 75 9
2. Tottenham Hotspur 1-2 Bola de futebol.jpg - 3-2 - 4 2 1 1 75 7
3. Anderlecht Bruxelles - 1-1 Bola de futebol.jpg - 2-0 4 1 2 1 54 5
4. BK Alborg 1-2 - 1-1 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 77 4
5. Hapoel Tel Aviv - 0-2 - 1-3 Bola de futebol.jpg 4 1 0 3 38 3

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Girondins Bordeaux Bola de futebol.jpg 2-1 2-1 - - 4 4 0 0 95 12
2. IF Helsingborg - Bola de futebol.jpg - 1-1 3-0 4 2 1 1 85 7
3. Galatasaray Istanbul - 2-3 Bola de futebol.jpg - 0-0 4 1 1 2 65 4
4. Panionios Athina 2-3 - 0-3 Bola de futebol.jpg - 4 1 1 2 47 4
5. Austria Wien 1-2 - - 0-1 Bola de futebol.jpg 4 0 1 3 16 1

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Anderlecht Bruxelles (bel) Girondins Bordeaux (fra) 2-1 1-1
FC Aberdeen (sco) Bayern Munchen (ger) 2-2 1-5
Benfica Lisboa (por) FC Nurnberg (ger) 1-0 2-2
AEK Athina (gre) CF Getafe (esp) 1-1 0-3
Galatasaray Istanbul (tur) Bayer Leverkusen (ger) 0-0 1-5
FC Zurich (sui) SV Hamburg (ger) 1-3 0-0
Olympique Marseille (fra) Spartak Moskva (rus) 3-0 0-2
Zenit Sankt-Peterburg (rus) CF Villarreal (esp) 1-0 1-2
Rangers Glasgow (sco) Panathinaikos Athina (gre) 0-0 1-1
Werder Bremen (ger) SC Braga (por) 3-0 1-0
Bolton Wanderers (eng) Atletico Madrid (esp) 1-0 0-0
Sporting Lisboa (por) FC Basel (sui) 2-0 3-0
Rosenborg Trondheim (nor) Fiorentina Firenze (ita) 0-1 1-2
Brann Bergen (nor) Everton Liverpool (eng) 0-2 1-6
Slavia Praha (cze) Tottenham Hotspur (eng) 1-2 1-1
PSV Eindhoven (ned) IF Helsingborg (swe) 2-0 2-1

Aštuntfinalis

Į ketvirtfinalį nepateko nė vienas iš 3 Anglijos klubų (tuo tarpu Čempionų lygoje į ketvirtfinalį pateko net 4 Anglijos klubai).

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Anderlecht Bruxelles (bel) Bayern Munchen (ger) 0-5 2-1
Benfica Lisboa (por) CF Getafe (esp) 1-2 0-1
Bayer Leverkusen (ger) SV Hamburg (ger) 1-0 2-3
Olympique Marseille (fra) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 3-1 0-2
Rangers Glasgow (sco) Werder Bremen (ger) 2-0 0-1
Bolton Wanderers (eng) Sporting Lisboa (por) 1-1 0-1
Fiorentina Firenze (ita) Everton Liverpool (eng) 2-0 0-2
(baud. 4-2)
Tottenham Hotspur (eng) PSV Eindhoven (ned) 0-1 1-0
(baud. 5-6)

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Bayern Munchen (ger) CF Getafe (esp) 1-1 3-3
(prat.)
Bayer Leverkusen (ger) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 1-4 1-0
Rangers Glasgow (sco) Sporting Lisboa (por) 0-0 2-0
Fiorentina Firenze (ita) PSV Eindhoven (ned) 1-1 2-0

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Bayern Munchen (ger) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 1-1 0-4
Rangers Glasgow (sco) Fiorentina Firenze (ita) 0-0 0-0
(baud. 4-2)

Finalas


2008-05-14
Zenit Sankt-Peterburg
2-0 Rangers Glasgow
Stadionas: „City of Manchester“, Mančesteris
Žiūrovai: 47 726
Igor Denisov Scored after 72 minutes 72'
Andrej Arsavin Scored after 90+4 minutes 90+4'


Nuorodos

  1. Serbai pašalinti iš varžybų dėl riaušių pirmosiose rungtynėse.

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 132% (+15935-0=15935 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 1% (+72-3946=-3874 wiki spaudos ženklai).