UEFA Europos lyga 2014–2015 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
Ankstesnis turnyras
UEFA Europos lyga 2014–2015 m.
FC Sevilla 3-2 Dnipro Dnipropetrovsk
Paskesnis turnyras
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2015/index.html
http://www.rsssf.com/ec/ec201415.html#uefa
http://football.sport-express.ru/eurocups/euroleague/2014-2015/

UEFA Europos lyga 2014–2015 m. – 6-asis UEFA Europos lygos turnyras (57-asis įskaitant UEFA ir Mugių taurę).

Pirmasis atrankos etapas (1/512 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
Airbus Broughton (wal) FK Haugesund (nor) 1-1 1-2
Pyunik Erewan (arm) FK Astana (kaz) 1-4 0-2
B36 Torshavn (fro) Linfield Belfast (nir) 1-2 1-1
Hibernians Paola (mlt) Spartak Trnava (svk) 2-4 0-5
RNK Split (cro) Mika Erewan (arm) 2-0 1-1
VPS Vaasa (fin) Brommapojkarna Stockholm (swe) 2-1 0-2
Crusaders Belfast (nir) Ekranas Panevėžys (ltu) 3-1 2-1
Celik Niksic (mne) FC Koper (slo) 0-5 0-4
FK Turnovo (mkd) Cixura Sacxere (geo) 0-1 1-3
Sioni Bolnisi (geo) Flamurtari Vlore (alb) 2-3 2-1
FK Qabala (aze) NK Siroki Brijeg (bih) 0-2 0-3
Botev Plovdiv (bul) Libertas Borgo Maggiore (smr) 4-0 2-0
Derry City (irl) Aberystwyth Town (wal) 4-0 5-0
Folgore Falciano (smr) Buducnost Podgorica (mne) 1-2 0-3
UE Santa Coloma (and) Metalurg Skopje (mkd) 0-3 0-2
Zeljeznicar Sarajevo (bih) Lovcen Cetinje (mne) 0-0 1-0
FC Differdange (lux) Atlantas Klaipėda (ltu) 1-0 1-3
Sirak Gyumri (arm) Sahter Karagandy (kaz) 1-2 0-4
Jeunesse Esch (lux) FC Dundalk (irl) 0-2 1-3
Stjarnan Gardabaer (isl) Bangor City (wal) 4-0 4-0
Fram Reykjavik (isl) Kalju Nomme (est) 0-1 2-2
Rosenborg Trondheim (nor) FK Jelgava (lat) 4-0 2-0
Banga Gargždai (ltu) Sligo Rovers (irl) 0-0 0-4
Vikingur Gota (fro) Daugava Daugavpils (lat) 2-1 1-1
Santos Tartu (est) IL Tromso (nor) 0-7 1-6
Sliema Wanderers (mlt) Ferencvaros Budapest (hun) 1-1 1-2
Rudar Velenje (slo) KF Lac (alb) 1-1 1-1
(baud. 2-3)
FC Aberdeen (sco) Daugava Riga (2003) (lat) 5-0 3-0
Veris Chisinau (mda) Liteks Lovec (bul) 0-0 0-3
Diosgyor Miskolc (hun) FC Birkirkara (mlt) 2-1 4-1
Kalev Sillamae (est) Honka Espoo (fin) 2-1 2-3
(prat.)
FC Tiraspol (mda) Inter Baki (aze) 2-3 1-3
FH Hafnarfjordur (isl) Glenavon Lurgan (nir) 3-0 3-2
IFK Goteborg (swe) Fola Esch (lux) 0-0 2-0
Cukaricki Beograd (srb) UE Sant Julia (and) 4-0 0-0
Skendija Tetovo (mkd) Zimbru Chisinau (mda) 2-1 0-2
MYPA Kouvola (fin) IF Fuglafjordur (fro) 1-0 0-0
FC Vaduz (lie) College Europa Gibraltar (gib) 3-0 1-0
Kajrat Almaty (kaz) FK Kukes (alb) 1-0 0-0

Antrasis atrankos etapas (1/256 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FK Sarajevo (bih) FK Haugesund (nor) 0-1 3-1
FK Astana (kaz) Hapoel Tel Aviv (isr) 3-0 0-1
Linfield Belfast (nir) AIK Solna (swe) 1-0 0-2
FC Luzern (sui) Saint Johnstone Perth (sco) 1-1 1-1
(baud. 4-5)
FC Zestafoni (geo) Spartak Trnava (svk) 0-0 0-3
RNK Split (cro) Hapoel Beer Sheva (isr) 2-1 0-0
Brommapojkarna Stockholm (swe) Crusaders Belfast (nir) 4-0 1-1
Neftci Baki (aze) FC Koper (slo) 1-2 2-0
SK Bursa (tur) Cixura Sacxere (geo) 0-0 0-0
(baud. 1-4)
RoPS Rovaniemi (fin) Asteras Tripoli (gre) 1-1 2-4
Petrolul Ploiesti (rom) Flamurtari Vlore (alb) 2-0 3-1
FK Mlada Boleslav (cze) NK Siroki Brijeg (bih) 2-1 4-0
MFK Kosice (svk) Slovan Liberec (cze) 0-1 0-3
Botev Plovdiv (bul) SKN Sankt Polten (aut) 2-1 0-2
SV Zulte Waregem (bel) Zawisza Bydgoszcz (pol) 2-1 3-1
Derry City (irl) Sahter Soligorsk (blr) 0-1 1-5
Buducnost Podgorica (mne) Omonoia Leukosia (cyp) 0-2 0-0
Metalurg Skopje (mkd) Zeljeznicar Sarajevo (bih) 0-0 2-2
Atlantas Klaipėda (ltu) Sahter Karagandy (kaz) 0-0 0-3
FC Dundalk (irl) Hajduk Split (cro) 0-2 2-1
FC Motherwell (sco) Stjarnan Gardabaer (isl) 2-2 2-3
(prat.)
Kalju Nomme (est) Lech Poznan (pol) 1-0 0-3
Rosenborg Trondheim (nor) Sligo Rovers (irl) 1-2 3-1
Vikingur Gota (fro) IL Tromso (nor) 0-0 2-1
HNK Rijeka (cro) Ferencvaros Budapest (hun) 1-0 2-1
KF Lac (alb) Zora Lugansk (ukr) 0-3 1-2
FK Molde (nor) ND Gorica (slo) 4-1 1-1
FC Aberdeen (sco) FC Groningen (ned) 0-0 2-1
Liteks Lovec (bul) Diosgyor Miskolc (hun) 0-2 2-1
Kalev Sillamae (est) FK Krasnodar (rus) 0-4 0-5
Elfsborg Boras (swe) Inter Baki (aze) 0-1 1-0
(baud. 4-3)
Neman Grodno (blr) FH Hafnarfjordur (isl) 1-1 0-2
ETO Gyor (hun) IFK Goteborg (swe) 0-3 1-0
Cukaricki Beograd (srb) SV Grodig (aut) 0-4 2-1
CSKA Sofia (bul) Zimbru Chisinau (mda) 1-1 0-0
Dinamo Minsk (blr) MYPA Kouvola (fin) 3-0 0-0
CFR Cluj (rom) FK Jagodina (srb) 0-0 1-0
Ruch Chorzow (pol) FC Vaduz (lie) 3-2 0-0
Kajrat Almaty (kaz) FB Esbjerg (den) 1-1 0-1
AS Trencin (svk) Vojvodina Novi Sad (srb) 4-0 0-3

Trečiasis atrankos etapas (1/128 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FK Sarajevo (bih) Atromitos Peristeri (gre) 1-2 3-1
(prat.)
FK Astana (kaz) AIK Solna (swe) 1-1 3-0
Saint Johnstone Perth (sco) Spartak Trnava (svk) 1-2 1-1
Club Brugge (den) IF Brondby (den) 3-0 2-0
RNK Split (cro) Cornomorec Odesa (ukr) 2-0 0-0
Brommapojkarna Stockholm (swe) FC Torino (ita) 0-3 0-4
Neftci Baki (aze) Cixura Sacxere (geo) 0-0 3-2
FSV Mainz (ger) Asteras Tripoli (gre) 1-0 1-3
Petrolul Ploiesti (rom) Viktoria Plzen (cze) 1-1 4-1
FK Mlada Boleslav (cze) Olympique Lyon (fra) 1-4 1-2
Astra Giurgiu (rom) Slovan Liberec (cze) 3-0 3-2
PSV Eindhoven (ned) SKN Sankt Polten (aut) 1-0 3-2
SV Zulte Waregem (bel) Sahter Soligorsk (blr) 2-5 2-2
Dinamo Moskva (rus) Ironi Kiryat Shmona (isr) 1-1 2-1
Omonoia Leukosia (cyp) Metalurg Skopje (mkd) 3-0 1-0
Sahter Karagandy (kaz) Hajduk Split (cro) 4-2 0-5
Stjarnan Gardabaer (isl) Lech Poznan (pol) 1-0 0-0
SK Karabuk (tur) Rosenborg Trondheim (nor) 0-0 1-1
Vikingur Gota (fro) HNK Rijeka (cro) 1-5 0-4
Zora Lugansk (ukr) FK Molde (nor) 1-1 2-1
Sociedad San Sebastian (esp) FC Aberdeen (sco) 2-0 3-2
Diosgyor Miskolc (hun) FK Krasnodar (rus) 1-5 0-3
Young Boys Bern (sui) Ermis Aradippou (cyp) 1-0 2-0
Elfsborg Boras (swe) FH Hafnarfjordur (isl) 4-1 1-2
IFK Goteborg (swe) Rio Ave Vila do Conde (por) 0-1 0-0
SV Grodig (aut) Zimbru Chisinau (mda) 1-2 1-0
Dinamo Minsk (blr) CFR Cluj (rom) 1-0 2-0
Ruch Chorzow (pol) FB Esbjerg (den) 0-0 2-2
AS Trencin (svk) Hull City (eng) 0-0 1-2

Ketvirtasis atrankos etapas (1/64 finalo)

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FK Sarajevo (bih) Borussia Monchengladbach (ger) 2-3 0-7
FK Astana (kaz) CF Villarreal (esp) 0-3 0-4
Apollon Lemesos (cyp) Lokomotiv Moskva (rus) 1-1 4-1
Spartak Trnava (svk) FC Zurich (sui) 1-3 1-1
Grasshopper Zurich (sui) Club Brugge (bel) 1-2 0-1
RNK Split (cro) FC Torino (ita) 0-0 0-1
HJK Helsinki (fin) Rapid Wien (aut) 2-1 3-3
Partizan Beograd (srb) Neftci Baki (aze) 3-2 2-1
AEL Lemesos (cyp) Tottenham Hotspur (eng) 1-2 0-3
Asteras Tripoli (gre) Maccabi Tel Aviv (isr) 2-0 1-3
Petrolul Ploiesti (rom) Dinamo Zagreb (cro) 1-3 1-2
Olympique Lyon (fra) Astra Giurgiu (rom) 1-2 1-0
PSV Eindhoven (ned) Sahter Soligorsk (blr) 1-0 2-0
Panathinaikos Athina (gre) Midtjylland Herning (den) 4-1 2-1
Dinamo Moskva (rus) Omonoia Leukosia (cyp) 2-2 2-1
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) Hajduk Split (cro) 2-1 0-0
Stjarnan Gardabaer (isl) Internazionale Milano (ita) 0-3 0-6
Qarabag Agdam (aze) Twente Enschede (ned) 0-0 1-1
SK Karabuk (tur) AS Saint-Etienne (fra) 1-0 0-1
(baud. 3-4)
HNK Rijeka (cro) Sheriff Tiraspol (mda) 1-0 3-0
Zora Lugansk (ukr) Feyenoord Rotterdam (ned) 1-1 3-4
Sociedad San Sebastian (esp) FK Krasnodar (rus) 1-0 0-3
Young Boys Bern (sui) VSC Debrecen (hun) 3-1 0-0
PEC Zwolle (ned) Sparta Praha (cze) 1-1 1-3
Elfsborg Boras (swe) Rio Ave Vila do Conde (por) 2-1 0-1
Zimbru Chisinau (mda) PAOK Thessaloniki (gre) 1-0 0-4
Dinamo Minsk (blr) Nacional Funchal (por) 2-0 3-2
Ruch Chorzow (pol) Metalist Harkiv (ukr) 0-0 0-1
(prat.)
SK Trabzon (tur) FK Rostov (rus) 2-0 0-0
FK Aktobe (kaz) Legia Warszawa (pol) 0-1 0-2
Sporting Lokeren (bel) Hull City (eng) 1-0 1-2

Grupių etapas (1/32 finalo)

A grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Borussia Monchengladbach Bola de futebol.jpg 1-1 3-0 5-0 6 3 3 0 144 12
2. CF Villarreal 2-2 Bola de futebol.jpg 4-1 4-0 6 3 2 1 157 11
3. FC Zurich 1-1 3-2 Bola de futebol.jpg 3-1 6 2 1 3 1014 7
4. Apollon Lemesos 0-2 0-2 3-2 Bola de futebol.jpg 6 1 0 5 418 3

B grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Club Brugge Bola de futebol.jpg 0-0 2-1 1-1 6 3 3 0 102 12
2. FC Torino 0-0 Bola de futebol.jpg 2-0 1-0 6 3 2 1 93 11
3. HJK Helsinki 0-3 2-1 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 0 4 511 6
4. FC Kobenhavn 0-4 1-5 2-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 513 4

C grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Besiktas Istanbul Bola de futebol.jpg 1-0 1-1 2-1 6 3 3 0 115 12
2. Tottenham Hotspur 1-1 Bola de futebol.jpg 5-1 1-0 6 3 2 1 94 11
3. Asteras Tripoli 2-2 1-2 Bola de futebol.jpg 2-0 6 1 3 2 710 6
4. Partizan Beograd 0-4 0-0 0-0 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 19 2

D grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. RB Salzburg Bola de futebol.jpg 2-2 4-2 5-1 6 5 1 0 218 16
2. Celtic Glasgow 1-3 Bola de futebol.jpg 1-0 2-1 6 2 2 2 1011 8
3. Dinamo Zagreb 1-5 4-3 Bola de futebol.jpg 5-1 6 2 0 4 1215 6
4. Astra Giurgiu 1-2 1-1 1-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 615 4

E grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Dinamo Moskva Bola de futebol.jpg 1-0 1-0 2-1 6 6 0 0 93 18
2. PSV Eindhoven 0-1 Bola de futebol.jpg 1-0 1-1 6 2 2 2 88 8
3. Praia Estoril 1-2 3-3 Bola de futebol.jpg 2-0 6 1 2 3 78 5
4. Panathinaikos Athina 1-2 2-3 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 2 4 611 2

F grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Internazionale Milano Bola de futebol.jpg 2-1 2-0 0-0 6 3 3 0 62 12
2. Dnipro Dnipropetrovsk 0-1 Bola de futebol.jpg 0-1 1-0 6 2 1 3 45 7
3. Qarabag Agdam 0-0 1-2 Bola de futebol.jpg 0-0 6 1 3 2 35 6
4. AS Saint-Etienne 1-1 0-0 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 5 1 23 5

G grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Feyenoord Rotterdam Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 2-1 6 4 0 2 106 12
2. FC Sevilla 2-0 Bola de futebol.jpg 1-0 3-1 6 3 2 1 85 11
3. HNK Rijeka 3-1 2-2 Bola de futebol.jpg 2-0 6 2 1 3 78 7
4. Standard Liege 0-3 0-0 2-0 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 410 4

H grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Everton Liverpool Bola de futebol.jpg 4-1 0-1 3-0 6 3 2 1 103 11
2. VfL Wolfsburg 0-2 Bola de futebol.jpg 5-1 1-1 6 3 1 2 1410 10
3. FK Krasnodar 1-1 2-4 Bola de futebol.jpg 1-1 6 1 3 2 712 6
4. OSC Lille 0-0 0-3 1-1 Bola de futebol.jpg 6 0 4 2 39 4

I grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. SSC Napoli Bola de futebol.jpg 3-0 3-1 3-0 6 4 1 1 113 13
2. Young Boys Bern 2-0 Bola de futebol.jpg 2-0 5-0 6 4 0 2 137 12
3. Sparta Praha 0-0 3-1 Bola de futebol.jpg 4-0 6 3 1 2 116 10
4. Slovan Bratislava 0-2 1-3 0-3 Bola de futebol.jpg 6 0 0 6 120 0

J grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Dinamo Kiiv Bola de futebol.jpg 2-0 3-1 2-0 6 5 0 1 124 15
2. AB Alborg 3-0 Bola de futebol.jpg 1-0 1-0 6 3 0 3 510 9
3. Steaua Bucuresti 0-2 6-0 Bola de futebol.jpg 2-1 6 2 1 3 119 7
4. Rio Ave Vila do Conde 0-3 2-0 2-2 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 510 4

K grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Fiorentina Firenze Bola de futebol.jpg 3-0 1-1 1-2 6 4 1 1 114 13
2. EA Guingamp 1-2 Bola de futebol.jpg 2-0 2-0 6 3 1 2 76 10
3. PAOK Thessaloniki 0-1 1-2 Bola de futebol.jpg 6-1 6 2 1 3 107 7
4. Dinamo Minsk 0-3 0-0 0-2 Bola de futebol.jpg 6 1 1 4 314 4

L grupė

Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. R PG L PM Įvarčiai Tšk.
1. Legia Warszawa Bola de futebol.jpg 2-0 1-0 2-1 6 5 0 1 72 15
2. SK Trabzon 0-1 Bola de futebol.jpg 2-0 3-1 6 3 1 2 86 10
3. Sporting Lokeren 1-0 1-1 Bola de futebol.jpg 1-0 6 3 1 2 44 10
4. Metalist Harkiv 0-1 1-2 0-1 Bola de futebol.jpg 6 0 0 6 310 0

Šešioliktfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
CF Villarreal (esp) RB Salzburg (aut) 2-1 3-1
FC Sevilla (esp) Borussia Monchengladbach (ger) 1-0 3-2
PSV Eindhoven (ned) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 0-1 0-3
FC Torino (ita) Athletic Bilbao (esp) 2-2 3-2
Young Boys Bern (sui) Everton Liverpool (eng) 1-4 1-3
EA Guingamp (fra) Dinamo Kiiv (ukr) 2-1 1-3
Tottenham Hotspur (eng) Fiorentina Firenze (ita) 1-1 0-2
AS Roma (ita) Feyenoord Rotterdam (ned) 1-1 2-1
VfL Wolfsburg (ger) Sporting Lisboa (por) 2-0 0-0
Celtic Glasgow (sco) Internazionale Milano (ita) 3-3 0-1
SK Trabzon (tur) SSC Napoli (ita) 0-4 0-1
Anderlecht Bruxelles (bel) Dinamo Moskva (rus) 0-0 1-3
BK Alborg (den) Club Brugge (bel) 1-3 0-3
FC Liverpool (eng) Besiktas Istanbul (tur) 1-0 0-1
(baud. 4-5)
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) Olympiakos Peiraias (gre) 2-0 2-2
Ajax Amsterdam (ned) Legia Warszawa (pol) 1-0 3-0

Aštuntfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
CF Villarreal (esp) FC Sevilla (esp) 1-3 1-2
Zenit Sankt-Peterburg (rus) FC Torino (ita) 2-0 0-1
Everton Liverpool (eng) Dinamo Kiiv (ukr) 2-1 2-5
Fiorentina Firenze (ita) AS Roma (ita) 1-1 3-0
VfL Wolfsburg (ger) Internazionale Milano (ita) 3-1 2-1
SSC Napoli (ita) Dinamo Moskva (rus) 3-1 0-0
Club Brugge (bel) Besiktas Istanbul (tur) 2-1 3-1
Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) Ajax Amsterdam (ned) 1-0 1-2
(prat.)

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Sevilla (esp) Zenit Sankt-Peterburg (rus) 2-1 2-2
Dinamo Kiiv (ukr) Fiorentina Firenze (ita) 1-1 0-2
VfL Wolfsburg (ger) SSC Napoli (ita) 1-4 2-2
Club Brugge (bel) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 0-0 0-1

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungtynės II rungtynės
FC Sevilla (esp) Fiorentina Firenze (ita) 3-0 2-0
SSC Napoli (ita) Dnipro Dnipropetrovsk (ukr) 1-1 0-1

Finalas


2015-05-27
FC Sevilla
3-2 Dnipro Dnipropetrovsk
Stadionas: Narodowy, Varšuva
Žiūrovai: 45 000

Grzegorz Krychowiak Scored after 28 minutes 28'
Carlos Bacca Scored after 31 minutes 31'

Carlos Bacca Scored after 73 minutes 73'
Nikola Kalinic Scored after 7 minutes 7'


Ruslan Rotan Scored after 44 minutes 44'


Nuorodos

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 126% (+17922-0=17922 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 0% (+67-3784=-3717 wiki spaudos ženklai).