Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1946–1947 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1946–1947 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1946–1947 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1940-41/frg-1946-50/


Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Charlottenburg 22 18 1 3 89 — 24 37
2. SG Wilmersdorf 22 16 2 4 78 — 30 34
3. SG Reinickendorf-West 22 10 6 6 58 — 48 26
4. Berg-West Prenzlau 22 9 4 9 55 — 47 22
5. SG Staaken 22 9 4 9 55 — 69 22
6. SG Mariendorf 22 8 5 9 34 — 50 21
7. SG Osloer Strasse 22 9 3 10 35 — 54 21
8. SG Kopenick 22 8 4 10 46 — 41 20
9. SG Sudring 22 9 2 11 58 — 66 20
10. SG Lichtenberg-Nord 22 8 3 11 46 — 51 19
11. Stadtmitte Berlin 22 6 1 15 34 — 61 13
12. SG Tempelhof 22 4 1 17 33 — 80 9

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 38 28 6 4 108 — 31 62
2. Waldhof Mannheim 38 22 5 11 74 — 54 49
3. Eintracht Frankfurt 38 16 14 8 72 — 50 46
4. TSV Munchen 38 18 8 12 67 — 50 44
5. Kickers Offenbach 38 16 11 11 76 — 58 43
6. VfB Stuttgart 38 17 9 12 64 — 58 43
7. Kickers Stuttgart 38 18 6 14 90 — 56 42
8. Schwaben Augsburg 38 17 7 14 75 — 51 41
9. FC Schweinfurt 38 14 12 12 56 — 46 40
10. SpVgg Furth 38 14 10 14 56 — 57 38
11. Bayern Munchen 38 12 12 14 75 — 56 36
12. VfR Mannheim 38 16 3 19 50 — 62 35
13. TSG Ulm 38 13 8 17 56 — 80 34
14. FSV Frankfurt 38 9 15 14 35 — 50 33
15. Viktoria Aschaffenburg 38 14 5 19 68 — 111 33
16. VfL Neckarau 38 12 8 18 74 — 83 32
17. BC Augsburg 38 14 2 22 62 — 89 30
18. FC Bamberg 38 12 4 22 44 — 75 28
19. FV Karlsruhe 38 10 7 21 48 — 84 27
20. Phonix Karlsruhe 38 9 6 23 46 — 95 24

Südwest

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest / Nord)
V
1. FC Kaiserslautern 14 11 1 2 75 — 15 23
2. Wormatia Worms 14 8 1 5 28 — 25 17
3. FC Saarbrucken 14 7 2 5 30 — 20 16
4. FSV Mainz 14 6 4 4 28 — 19 16
5. Phonix Ludwigshafen 14 6 1 7 25 — 31 13
6. VfB Neunkirchen 14 4 4 6 37 — 26 12
7. TuS Neuendorf 14 5 2 7 23 — 24 12
8. Kurenz Trier 14 1 1 12 9 — 95 3

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest / Süd)
V
1. VfL Konstanz 14 8 4 2 27 — 19 20
2. SSV Reutlingen 14 8 1 5 39 — 24 17
3. SG Friedrichshafen 14 7 3 4 29 — 24 17
4. SV Offenburg 14 5 5 4 22 — 23 15
5. Fortuna Rastatt 14 5 4 5 23 — 22 14
6. VfL Schwenningen 14 5 3 6 29 — 28 13
7. VfL Freiburg 14 5 2 7 32 — 30 12
8. SV Biberach 14 1 2 11 28 — 59 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Kaiserslautern VfL Konstanz 8-1 8-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest)
V
1. FC Kaiserslautern
2. VfL Konstanz

West

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Hamburg)
V
1. FC Sankt Pauli 22 18 1 3 77 — 27 37
2. SV Hamburg 22 16 2 4 101 — 33 34
3. Concordia Hamburg 22 16 1 5 93 — 31 33
4. Victoria Hamburg 22 14 2 6 44 — 26 30
5. TV Eimsbuttel 22 14 1 7 89 — 43 29
6. FC Altona 22 12 3 7 72 — 35 27
7. TuS Hamburg 22 7 3 12 42 — 78 17
8. Union Hamburg 22 7 2 13 31 — 61 16
9. SpVgg Blankenese 22 5 6 11 26 — 68 16
10. Sperber Hamburg 22 4 2 16 28 — 71 10
11. Viktoria Wilhelmsburg 22 3 2 17 33 — 99 8
12. Post Hamburg 22 3 1 18 33 — 97 7

Niederrhein

Bergisch-Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niederrhein / Bergisch-Mark)
V
1. Fortuna Dusseldorf 22 15 4 3 72 — 20 34
2. TSG Vohwinkel 22 15 4 3 47 — 26 34
3. VfL Benrath 22 14 5 3 77 — 20 33
4. VfB Hilden 22 9 8 5 33 — 25 26
5. TuRU Dusseldorf 22 11 4 7 44 — 39 26
6. BV Dusseldorf 22 11 3 8 56 — 42 25
7. SV Barmen 22 7 7 8 28 — 33 21
8. SC Cronenberg 22 9 2 11 47 — 58 20
9. FC Ohligs 22 7 4 11 44 — 62 18
10. Borussia Velbert 22 4 2 16 32 — 82 10
11. SpVgg Remscheid 22 4 2 16 28 — 83 10
12. Marathon Remscheid 22 2 3 17 21 — 39 7

Linksrhein

Staffel 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niederrhein / Linksrhein 1)
V
1. SpV Rheydt 18 16 1 1 63 — 17 33
2. Marathon Krefeld 18 10 3 5 61 — 22 23
3. Preussen Krefeld 18 10 2 6 51 — 31 22
4. TuS Meerbeck 18 10 2 6 36 — 27 22
5. Schwarz-Weiss Giesenkirchen 18 9 4 5 39 — 39 22
6. SV Neukirchen-Vluyn 18 8 4 6 41 — 39 20
7. SC Munchen-Gladbach 18 7 1 10 46 — 44 15
8. TuS Grevenbroich 18 4 2 12 22 — 51 10
9. VfR Neuss 18 3 3 12 20 — 73 9
10. SV Kaldenkirchen 18 1 2 15 19 — 55 4
Staffel 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niederrhein / Linksrhein 2)
V
1. Borussia Munchen-Gladbach 16 11 2 3 45 — 23 24 1–2
2. Union Krefeld 16 12 0 4 50 — 21 24 1–2
3. SpV Homberg 16 8 5 3 47 — 31 21
4. Grun-Weiss Viersen 16 7 5 4 31 — 32 19
5. TuS Lintfort 16 6 4 6 50 — 40 16
6. FC Suchteln 16 5 4 7 36 — 43 14
7. SpVgg Weissenberg 16 4 2 10 30 — 47 10
8. Eintracht Munchen-Gladbach 16 3 2 11 25 — 43 8
9. SuS Krefeld 16 3 2 11 19 — 53 8
Dėl 1-osios vietos Borussia Munchen-Gladbach Union Krefeld 1-0
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SpV Rheydt Borussia Munchen-Gladbach 1-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niederrhein / Linksrhein)
V
1. SpV Rheydt
2. Borussia Munchen-Gladbach

Rechtsrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niederrhein / Rechtsrhein)
V
1. Rot-Weiss Oberhausen 22 17 3 2 54 — 22 37
2. SV Hamborn 22 13 4 5 57 — 19 30
3. SpV Duisburg 22 14 2 6 81 — 37 30
4. SpVgg Sterkrade 22 11 4 7 64 — 40 26
5. SpV Meiderich 22 11 3 8 50 — 31 25
6. Union Hamborn 22 8 5 9 41 — 34 21
7. VfL Wedau 22 9 3 10 43 — 57 21
8. TuS Duisburg 22 7 4 11 32 — 48 18
9. VfB Speldorf 22 7 4 11 33 — 56 18
10. VfB Lohberg 22 5 6 11 38 — 55 16
11. Gluck-Auf Sterkrade 22 6 2 14 34 — 65 14
12. Rheingold Emmerich 22 2 4 16 25 — 88 8

Ruhr

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niederrhein / Ruhr)
V
1. Sportfreunde Katernberg 20 16 1 3 71 — 25 33
2. TuRa Essen 20 14 1 5 71 — 35 29
3. Rot-Weiss Essen 20 9 5 6 64 — 28 23
4. VfR Essen 20 10 3 7 61 — 32 23
5. Preussen Essen 20 10 2 8 65 — 48 22
6. SV Werden 20 9 3 8 57 — 45 21
7. SV Kray 20 8 3 9 36 — 56 19
8. VfB Rellinghausen 20 7 3 10 32 — 54 17
9. Schwarz-Weiss Essen 20 5 5 10 38 — 46 15
10. SpVgg Schonnebeck 20 5 2 13 29 — 76 12
11. VfR Kupferdreh 20 2 2 16 31 — 110 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niederrhein)
V
1. Rot-Weiss Oberhausen 3 2 2 -1 6 — 2 6 1–2
2. Fortuna Dusseldorf 3 2 2 -1 10 — 3 6 1–2
3. SpV Rheydt 3 0 0 3 5 — 10 0
4. Sportfreunde Katernberg 3 0 0 3 6 — 12 0
Dėl 1-osios vietos RW Oberhausen Fortuna Dusseldorf 3-1

Niedersachsen

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niedersachsen / Nord)
V
1. Werder Bremen 24 19 2 3 98 — 31 40
2. FSV Osnabruck 23 16 4 3 105 — 26 36
3. SV Bremen 24 16 2 6 87 — 37 34
4. VfB Oldenburg 23 11 9 3 68 — 42 31
5. TuS Bremerhaven 23 13 4 6 83 — 45 30
6. Eintracht Osnabruck 23 13 4 6 67 — 43 30
7. ASV Blumenthal 23 7 5 11 48 — 73 19
8. VfL Rustringen 21 5 4 12 31 — 52 14
9. SV Hemelingen 23 5 4 14 41 — 59 14
10. TuS Haste 23 5 4 14 42 — 82 14
11. SV Cuxhaven 17 3 2 12 34 — 70 8
12. Germania Leer 22 5 1 16 29 — 99 11
13. ATS Bremerhaven 23 4 3 16 26 — 100 11

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niedersachsen / Süd)
V
1. TSV Braunschweig 20 18 0 2 36 — 4 36
2. Arminia Hannover 21 17 1 3 35 — 7 35
3. SV Linden 20 9 3 8 21 — 19 21
4. VfB Peine 21 9 3 9 21 — 21 21
5. SV Hannover 19 9 2 8 20 — 18 20
6. SV Wolfenbuttel 20 10 0 10 20 — 20 20
7. Werder Hannover 21 6 5 10 17 — 25 17
8. TuSpo Holzminden 19 9 1 9 19 — 19 19
9. Schwarz-Gelb Gottingen 21 7 1 13 15 — 27 15
10. ATSV Nienburg 18 6 1 11 13 — 23 13
11. Rot-Weiss Braunschweig 8 3 2 3 8 — 8 8
12. MTV Braunschweig 19 1 4 14 6 — 32 6
13. SC Hannover 7 1 1 5 3 — 11 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
TSV Braunschweig Werder Bremen 3-1 0-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Niedersachsen)
V
1. Werder Bremen
2. TSV Braunschweig

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Rhein)
V
1. VfR Koln 30 21 4 5 78 — 34 46
2. Alemannia Aachen 30 16 8 6 69 — 53 40
3. SV Bayenthal 30 16 6 8 100 — 70 38
4. Rhenania Wurselen 30 14 6 10 64 — 54 34
5. FV Godesberg 30 15 2 13 61 — 65 32
6. VfL Koln 30 11 9 10 77 — 50 31
7. SG Duren 30 12 7 11 61 — 55 31
8. Schwarz-Weiss Koln 30 10 10 10 53 — 44 30
9. FV Bonn 30 12 6 12 62 — 58 30
10. SV Mulheim 30 12 6 12 55 — 60 30
11. SV Leverkusen 30 12 6 12 49 — 61 30
12. SSV Troisdorf 30 12 4 14 64 — 68 28
13. Rhenania Koln 30 11 3 16 55 — 69 25
14. TuRa Bonn 30 10 1 19 46 — 71 21
15. SpVgg Sulz 30 8 4 18 62 — 81 20
16. SV Beuel 30 4 6 20 34 — 97 14

Schleswig-Holstein

Pradinis etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Union Neumunster VfL Bad Oldesloe 0-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Schleswig-Holstein)
V
20. Union Neumunster

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Phonix Lubeck VfB Kiel 1-1 (prat.) ir 5-3
SV Itzehoe FC Flensburg 1-0 (prat.)
SV Preetz Fortuna Gluckstadt 1-2
Holstein Kiel SV Schleswig 6-0
VfL Bad Oldesloe TSV Brunsbuttelkoog 4-1
Gut-Heil Neumunster SV Eutin 3-2
TuS Nortorf VfB Lubeck 2-8
PSV Kiel Union-Teutonia Kiel 5-1
Kilia Kiel RW Niebull 3-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Schleswig-Holstein)
V
10. VfB Kiel
10. FC Flensburg
10. SV Preetz
10. SV Schleswig
10. TSV Brunsbuttelkoog
10. SV Eutin
10. TuS Nortorf
10. Union-Teutonia Kiel
10. Rot-Weiss Niebull

II etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfB Lubeck Fortuna Gluckstadt 6-0
PSV Kiel VfL Bad Oldesloe 5-1
SV Itzehoe Phonix Lubeck 3-2
Kilia Kiel Gut-Heil Neumunster 2-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Schleswig-Holstein)
V
6. Fortuna Gluckstadt
6. VfL Bad Oldesloe
6. Phonix Lubeck
6. Gut-Heil Neumunster

Papildoma vieta

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Holstein Kiel PSV Kiel 9-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Schleswig-Holstein)
V
5. PSV Kiel

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Schleswig-Holstein)
V
1. VfB Lubeck 6 4 2 0 20 — 8 10
2. Holstein Kiel 6 3 1 2 13 — 8 7
3. SV Itzehoe 5 1 1 3 7 — 13 3
4. Kilia Kiel 5 1 0 4 5 — 16 2

Westfalen

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Westfalen 1)
V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 16 2 0 92 — 17 34
2. Horst-Emscher Gelsenkirchen 18 14 1 3 64 — 29 29
3. SpVgg Rohlinghausen 18 11 2 5 49 — 31 24
4. Westfalia Herne 18 10 2 6 46 — 36 22
5. SV Hontrop 18 8 2 8 33 — 40 18
6. TuS Milspe 18 3 6 9 32 — 52 12
7. VfL Bochum 18 4 3 11 20 — 35 11
8. Union Gelsenkirchen 18 4 3 11 37 — 63 11
9. Alemannia Gelsenkirchen 18 3 4 11 22 — 47 10
10. SpV Herten 18 3 3 12 26 — 71 9

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Westfalen 2)
V
1. Borussia Dortmund 18 12 5 1 54 — 18 29
2. SpVgg Erkenschwick 18 10 6 2 65 — 28 26
3. VfL Witten 18 10 4 4 47 — 38 24
4. Preussen Munster 18 10 2 6 39 — 25 22
5. VfB Bielefeld 18 5 6 7 28 — 46 16
6. FV Hombruch 18 6 3 9 29 — 30 15
7. TBV Mengede 18 5 4 9 29 — 48 14
8. VfL Altenbogge 18 3 6 9 20 — 33 12
9. SC Greven 18 4 3 11 24 — 42 11
10. Arminia Marten 18 4 3 11 26 — 53 11

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Borussia Dortmund Schalke Gelsenkirchen 3-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West / Westfalen)
V
1. Borussia Dortmund
2. Schalke Gelsenkirchen

Finalas

I etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West)
V
1. Schalke Gelsenkirchen 2 2 0 0 9 — 0 4
9. Fortuna Dusseldorf 2 1 0 1 5 — 5 2 2
10. Alemannia Aachen 2 0 0 2 1 — 10 0 3

II etapas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SV Hamburg 0-0 prat.              
Schalke Gelsenkirchen 0-2          
          SV Hamburg 3  
        RW Oberhausen 1  
TSV Braunschweig 2              
RW Oberhausen 3 prat.              
                   
                 
Borussia Dortmund 4              
Werder Bremen 2          
          Borussia Dortmund 5  
        VfR Koln 4 prat.  
VfR Koln 2              
Holstein Kiel 1 prat.              
                   
    Finalas  
                   
    Diuseldorfas  
    SV Hamburg Borussia Dortmund  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
0
 
     


Dėl 3-osios vietos VfR Koln RW Oberhausen 4-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona West)
V
1. SV Hamburg
2. Borussia Dortmund
3. VfR Koln
4. Rot-Weiss Oberhausen
5. Schalke Gelsenkirchen
5. TSV Braunschweig
5. Werder Bremen
5. Holstein Kiel

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 86% (+10595-1=10594 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 14% (+1760-2=1758 wiki spaudos ženklai).