Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1921–1922 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1921–1922 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1921–1922 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1921–1922 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1920-21/frg-1921-22/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#22
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=14


Balten

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig)
V
1. VfL Danzig 10 12
2. Schutzpolizei Danzig 8 11
3. SC Danzig 8 11
4. Ostmark Danzig 9 10
5. Preussen Danzig 7 7
6. RSV Danzig 10 0 1 9 1

Ostpreußen

Insterburg-Gumbinnen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Insterburg-Gumbinnen)
V
1. Preussen Insterburg
2. SV Insterburg
3. Preussen Gumbinnen
4. SV Stalluponen

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Königsberg)
V
1. VfB Konigsberg 12 10 1 1 32 — 6 21
2. Concordia Konigsberg 12 8 0 4 15 — 18 16
3. Prussia-Samland Konigsberg 12 6 1 5 20 — 17 13
4. Preussen Konigsberg 12 5 2 5 22 — 17 12
5. ASCO Konigsberg 12 5 2 5 14 — 17 12
6. MTV Ponarth 12 2 2 8 13 — 24 6
7. Prussia-Samland-2 Konigsberg 12 2 0 10 14 — 31 4

Masuren

Į turnyrą neužsiregistravo nė viena komanda.

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Mitte)
V
1. VfB Gerdauen
2. SV Angerburg
3. SSV Angerburg
4. SV Rastenburg
5. SV Korschen

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Süd)
V
1. VfB Osterode
2. Viktoria Allenstein
3. Hindenburg Allenstein

Tilsit-Memel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Tilsit-Memel)
V
1. Lituania Tilsit

West

Turnyras vyko 1922 m. pavasarį ir rudenį. Rytprūsių finale žaidė pavasario turnyro nugalėtojas ir rudens turnyro zonų čempionai.

Pavasaris
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Seminar Braunsberg
Ruduo
Elbing
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / West / Elbing)
V
1. Viktoria Elbing
2. SV Elbing
3. RSV Heiligenbeil
Marienwerder-Marienburg
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / West / Marienwerder-Marienburg)
V
1. SV Marienwerder
2. SV Marienburg

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
VfB Konigsberg 3              
Viktoria Elbing 2          
          VfB Konigsberg 14  
        Seminar Braunsberg 0  
SV Marienwerder 2              
Seminar Braunsberg 3              
                   
                 
Preussen Insterburg 2              
Lituania Tilsit 8          
          Lituania Tilsit 8  
        VfB Osterode 1  
VfB Osterode +              
               
                   
    Finalas  
                   
     
    VfB Konigsberg Lituania Tilsit  
   
Generic football.png
4
Generic football.png
2
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg
2. Lituania Tilsit
3. Seminar Braunsberg
3. VfB Osterode

Pommern

Gollnow-Pyritz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Gollnow-Pyritz)
V
1. Viktoria Stargard

Kolberg-Köslin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Kolberg-Köslin)
V
1. SV Kolberg

Schneidemühl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Schneidemühl)
V
1. Viktoria Schneidemuhl
2. Hertha Schneidemuhl
3. Erika Schneidemuhl
4. Germania Schneidemuhl
5. SV Deutsch Krone
6. Helias Schonlanke

Stettin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin)
V
1. Titania Stettin 12 10 2 0 40 — 8 22
2. SC Stettin 12 8 1 3 23 — 8 17
3. Preussen Stettin 12 7 1 4 19 — 10 15
4. TV Stettin 12 4 2 6 16 — 18 10
5. Blucher Stettin 12 4 1 7 15 — 19 9
6. VfB Stettin 12 3 1 8 10 — 35 7
7. SpVgg Stettin 12 2 0 10 13 — 38 4

Stolp-Lauenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stolp-Lauenburg)
V
1. Sturm Lauenburg

Uckermark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Uckermark)
V
1. Vorwarts 1920 Locknitz

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Titania Stettin 4              
SV Kolberg 0          
          Titania Stettin 8  
  pap.     Viktoria Stargard 3  
Vorwarts 1920 Locknitz 2 0              
Viktoria Stargard 2 4              
                   
                 
Sturm Lauenburg 1              
Viktoria Schneidemuhl 2          
          Viktoria Schneidemuhl +  
           
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Titania Stettin Viktoria Schneidemuhl  
   
Generic football.png
7
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
1. Titania Stettin
2. Viktoria Schneidemuhl
3. Viktoria Stargard
4. SV Kolberg
4. Vorwarts 1920 Locknitz
4. Sturm Lauenburg

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. VfB Konigsberg 2 1 1 0 5 — 1 3 1–2
2. Titania Stettin 2 1 1 0 7 — 3 3 1–2
3. Schutzpolizei Danzig 2 0 0 2 2 — 10 0
Dėl 1-osios vietos VfB Konigsberg Titania Stettin 1-0

Šių rungtynių rezultatas anuliuotas, todėl jos peržaistos ir baigėsi 0-3 „Titania“ klubo naudai, kuris ir žaidė finaliniame visos Vokietijos turnyre. Tačiau vėliau pastarasis rezultatas taip pat buvo atšauktas, paliekant galioti pirmąjį rezultatą – dėl to Karaliaučiaus ekipa paskelbta oficialia Baltijos srities nugalėtoja.

Berlin-Brandenburg

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Norden-Nordwest Berlin 20 13 3 4 35 — 21 29 1–2
3. Vorwarts 1890 Berlin 20 13 3 4 44 — 23 29 1–2
5. SV Spandau 20 11 1 8 35 — 36 23 3
7. Wacker Tegel 20 10 3 7 25 — 31 23 4
9. Union 1892 Berlin 20 9 4 7 41 — 30 22 5
11. Alemannia Berlin 20 9 3 8 49 — 34 21 6
13. Minerva Berlin 20 8 4 8 32 — 31 20 7
15. Brandenburg 1892 Berlin 20 9 2 9 30 — 30 20 8
17. Tennis Borussia Berlin 20 8 2 10 39 — 36 18 9
19. Tasmania Neukolln 20 4 6 10 38 — 49 14 10
21. Bavaria Berlin 20 0 1 19 8 — 55 1 11
Dėl 1-osios vietos Norden-Nordwest Berlin Vorwarts 1890 Berlin 4-2 1-0

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. Union 1898 Charlottenburg 18 14 2 2 57 — 24 30 1
3. Viktoria Berlin 18 10 3 5 42 — 27 23 2
5. Union Oberschoneweide 18 10 2 6 37 — 21 22 3
7. Preussen Berlin 18 7 4 7 31 — 36 18 4
9. SV Berlin 18 6 6 6 32 — 38 18 5
11. VfB Pankow 18 7 3 8 21 — 22 17 6
13. Hertha Berlin 18 8 1 9 24 — 26 17 7
15. Sport-Union Potsdam 18 7 2 9 31 — 41 16 8
17. FV Berlin 18 3 6 9 17 — 31 12 9
19. Nord 1908 Berlin 18 2 3 13 21 — 47 7 10

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Norden-Nordwest Berlin Union 1898 Charlottenburg 4-2 1-0

Mitteldeutschland

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. Fortuna Magdeburg 18 14 1 3 49 — 19 29
2. Viktoria Magdeburg 18 10 1 7 28 — 22 21
3. Viktoria Stendal 18 10 1 7 39 — 33 21
4. Cricket-Viktoria Magdeburg 18 8 2 8 28 — 24 18
5. SuS Magdeburg 18 7 4 7 28 — 30 18
6. SV Bernburg 18 8 0 10 33 — 38 16
7. SC Magdeburg 18 7 5 6 26 — 24 19
8. Germania Halberstadt 18 6 4 8 27 — 24 16
9. Preussen Magdeburg 18 5 3 10 21 — 41 13
10. SpVgg Dessau 18 4 1 13 16 — 40 9

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. BC Chemnitz 12 9 2 1 32 — 12 20
2. Teutonia Chemnitz 12 8 2 2 35 — 16 18
3. National Chemnitz 12 5 2 5 24 — 22 12
4. Sturm Chemnitz 12 4 3 5 20 — 22 11
5. VfB Chemnitz 12 4 3 5 13 — 21 11
6. Preussen Chemnitz 12 2 3 7 21 — 35 7
7. FC Mittweida 12 1 3 8 15 — 32 5

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. SpVgg Leipzig-Lindenau 18 13 2 3 49 — 19 28
2. VfB Leipzig 18 11 3 4 34 — 19 25
3. Fortuna Leipzig 18 12 1 5 34 — 25 25
4. SV Leipzig 18 9 4 5 24 — 19 22
5. Wacker Leipzig 18 9 3 6 40 — 32 21
6. Viktoria Leipzig 18 7 3 8 25 — 26 17
7. Eintracht Leipzig 18 6 4 8 22 — 28 16
8. Olympia Leipzig 18 5 3 10 20 — 31 13
9. TuB Leipzig 18 3 2 13 30 — 45 8
10. BC Leipzig 18 2 1 15 13 — 47 5

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. Fussballring Dresden 14 11 1 2 28 — 8 23
2. Brandenburg Dresden 14 10 1 3 50 — 23 21
3. SV Dresden 14 8 4 2 28 — 20 20
4. Guts Muts Dresden 14 8 1 5 33 — 19 17
5. SC Dresden 14 5 1 8 30 — 32 11
6. Sportlust Dresden 14 4 2 8 20 — 32 10
7. Jahn Dresden 14 2 3 9 15 — 41 7
8. SpVgg Dresden 14 1 1 12 16 — 45 3

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. SV Halle 18 15 2 1 45 — 11 32
2. Wacker Halle 18 15 1 2 61 — 15 31
3. VfL Halle 18 10 3 5 35 — 25 23
4. VfL Merseburg 18 9 1 8 39 — 31 19
5. SV Naumburg 18 7 4 7 39 — 33 18
6. Favorit Halle 18 6 4 8 25 — 47 16
7. SpVgg Weissenfels 18 6 2 10 19 — 49 14
8. Borussia Halle 18 5 0 13 55 — 24 10
9. Preussen Halle 18 3 3 12 21 — 95 9
10. Sportfreunde Halle 18 4 0 14 28 — 37 8

Thüringen

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Thüringen)
V
1. SpVgg Erfurt 12 12 0 0 49 — 6 24 1
3. SC Erfurt 12 10 0 2 34 — 12 20 2
5. VfB Coburg 12 5 2 5 12 — 12 12 3
7. Germania Ilmenau 12 5 2 5 11 — 15 12 4
9. FC Muhlhausen 12 4 1 7 18 — 22 9 5
11. Germania Mehlis 12 2 3 7 11 — 29 7 6
13. Vimaria Weimar 12 0 0 12 3 — 42 0 7

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Thüringen)
V
2. SV Jena 12 9 0 3 52 — 10 18 1
3. VfB Erfurt 12 8 1 3 31 — 19 17 2
5. SV Gotha 12 7 1 4 25 — 24 15 3
7. SC Zella 12 6 1 5 13 — 16 13 4
9. FC Lauscha 12 5 0 7 18 — 33 10 5
11. Borussia Erfurt 12 2 2 8 8 — 17 6 6
13. TV Ilversgehofen 12 2 1 9 15 — 43 5 7

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SpVgg Erfurt SV Jena 3-2 (prat.)

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. Konkordia Plauen 18 15 1 2 65 — 19 31
2. SuBC Plauen 18 11 2 5 55 — 31 24
3. VfB Glauchau 18 10 3 5 36 — 23 23
4. VfB Plauen 18 7 6 5 32 — 32 20
5. SpVgg Falkenstein 18 7 4 7 41 — 38 18
6. Vogtlandischer Plauen 18 7 2 9 46 — 38 16
7. SpVgg Meerane 18 5 6 7 17 — 36 16
8. SC Zwickau 18 6 3 9 25 — 38 15
9. VfB Reichenbach 18 3 3 12 19 — 46 9
10. SpVgg Plauen 18 3 2 13 12 — 47 8

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. SpVgg Leipzig-Lindenau 6 6 0 0 17 — 1 12
2. BC Chemnitz 6 4 1 1 12 — 9 9
3. Fussballring Dresden 6 4 0 2 9 — 8 8
4. SV Halle 6 2 2 2 13 — 6 6
5. Konkordia Plauen 6 2 0 4 8 — 18 4
6. SpVgg Erfurt 6 1 1 4 12 — 17 3
7. Fortuna Magdeburg 6 0 0 6 5 — 17 0

Norddeutschland

Groß Hamburg-Alster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg-Alster)
V
1. Sankt Georg Hamburg 14 10 3 1 47 — 16 23
2. Victoria Hamburg 14 8 4 2 26 — 10 20
3. SV Hamburg 14 8 2 4 60 — 17 18
4. SpVgg Ottensen 14 7 4 3 32 — 27 18
5. TV Sankt Pauli 14 3 5 6 13 — 31 11
6. Concordia Wandsbek 14 3 3 8 24 — 51 9
7. Teutonia Ottensen 14 1 5 8 18 — 44 7
8. Normannia Harburg 14 1 4 9 17 — 41 6

Groß Hamburg-Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg-Elbe)
V
1. TV Eimsbuttel 14 12 1 1 57 — 17 25
2. FC Altona 14 11 1 2 70 — 13 23
3. Union Altona 14 7 3 4 39 — 21 17
4. FK Rothenburgsort 14 7 0 7 35 — 38 14
5. Borussia Harburg 14 5 1 8 27 — 34 11
6. Viktoria Wilhelmsburg 14 5 0 9 18 — 49 10
7. SpVgg Blankenese 14 4 0 10 21 — 60 8
8. Sperber Hamburg 14 2 0 12 16 — 51 4

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nord)
V
1. Holstein Kiel 12 9 2 1 33 — 10 20
2. Kilia Kiel 12 8 1 3 38 — 18 17
3. Borussia Kiel 12 5 3 4 17 — 19 13
4. Union-Teutonia Kiel 12 5 1 6 26 — 29 11
5. Olympia Neumunster 12 4 2 6 15 — 26 10
6. TV Kiel 11 4 1 6 23 — 30 9
7. Preussen Itzehoe 11 0 2 9 8 — 28 2

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Ost)
V
1. BV Lubeck 10 5 4 1 20 — 11 14 1–2
2. FC Schwerin 10 7 0 3 25 — 12 14 1–2
3. TS Lubeck 10 5 3 2 22 — 11 13
4. Gut Heil Lubeck 10 5 0 5 27 — 15 10
5. VfL Schwerin 10 2 4 4 16 — 18 8
6. Corso Strelitz 10 0 1 9 4 — 47 1
Dėl 1-osios vietos BV Lubeck FC Schwerin 3-0

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Süd)
V
1. Arminia Hannover 16 12 1 3 56 — 26 25
2. Eintracht Braunschweig 16 11 1 4 43 — 21 23
3. SC Hannover 16 8 2 6 31 — 29 18
4. SV Hannover 16 7 3 6 37 — 31 17
5. Eintracht Hannover 16 7 2 7 34 — 41 16
6. VfB Peine 15 4 6 5 25 — 29 14
7. SpVgg Hildesheim 16 4 4 8 37 — 41 12
8. SRW Hannover 16 4 2 10 20 — 49 10
9. VfB Braunschweig 15 2 3 10 24 — 40 7

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / West)
V
1. ABTS Bremen 14 10 0 4 45 — 17 20
2. SV Bremen 14 9 1 4 30 — 26 19
3. Eintracht Bremen 14 8 2 4 30 — 31 18
4. Komet Bremen 14 5 4 5 32 — 25 14
5. VfB Oldenburg 13 6 1 6 26 — 28 13
6. SC Geestemunde 13 3 5 5 21 — 26 11
7. Werder Bremen 14 4 3 7 16 — 24 11
8. VfB Wilhelmshaven 14 1 2 11 21 — 44 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 6 5 0 1 17 — 6 10
2. Holstein Kiel 6 4 1 1 19 — 5 9
3. TV Eimsbuttel 6 3 1 2 12 — 10 7
4. Sankt Georg Hamburg 6 2 1 3 11 — 14 5
5. Arminia Hannover 6 2 0 4 13 — 20 4
6. ABTS Bremen 6 2 0 4 11 — 18 4
7. BV Lubeck 6 1 1 4 5 — 15 3

Süddeutschland

Bayern

Nord

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Bayern / Nord)
V
2. FC Nurnberg 14 12 2 0 81 — 8 26 1
3. FV Nurnberg 14 8 3 3 26 — 10 19 2
5. MTV Furth 14 6 4 4 28 — 22 16 3
7. FC Bamberg 14 6 3 5 18 — 24 15 4
9. TB Weiden 14 4 3 7 19 — 29 11 5
11. Pfeil-Sandow Nurnberg 14 5 1 8 29 — 39 11 6
13. SpVgg Hof 14 4 1 9 16 — 55 9 7
15. Franken Furth 14 2 1 11 12 — 42 5 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Bayern / Nord)
V
1. SpVgg Furth 14 13 0 1 58 — 7 26 1
3. FC Wurzburg 14 9 1 4 67 — 32 19 2
5. TV Furth 14 9 0 5 36 — 32 18 3
7. TV Nurnberg 14 7 2 5 39 — 23 16 4
9. FV Wurzburg 14 5 2 7 25 — 41 12 5
11. Schweinau Nurnberg 14 3 3 8 27 — 51 9 6
13. SpVgg Erlangen 14 2 2 10 17 — 41 6 7
15. Bayern Kitzingen 14 2 2 10 17 — 59 6 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SpVgg Furth FC Nurnberg 3-2 2-1

Süd

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Bayern / Süd)
V
2. TSV Munchen 14 13 0 1 54 — 4 26 1–2
3. Bayern Munchen 14 13 0 1 66 — 4 26 1–2
5. Jahn Regensburg 14 7 1 6 32 — 26 15 3
7. MTV Ingolstadt 14 7 1 6 22 — 23 15 4
9. Teutonia Munchen 14 7 0 7 33 — 29 14 5
11. SpVgg Landshut 14 4 1 9 35 — 59 9 6
13. Armin Munchen 14 3 1 10 19 — 53 7 7
15. TV Dachau 14 0 0 14 6 — 69 0 8
Dėl 1-osios vietos TSV Munchen Bayern Munchen 1-0
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Bayern / Süd)
V
1. Wacker Munchen 14 13 0 1 86 — 11 26 1
3. TV Augsburg 14 11 1 2 53 — 17 23 2
5. MTV Munchen 14 10 1 3 40 — 21 21 3
7. SpVgg Munchen 14 6 1 7 33 — 39 13 4
9. Viktoria Augsburg 14 4 2 8 16 — 40 10 5
11. TV Neuhausen 14 4 0 10 18 — 50 8 6
13. BC Augsburg 14 2 2 10 18 — 51 6 7
15. FV Memmingen 14 2 1 11 14 — 49 5 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Wacker Munchen TSV Munchen 3-1 5-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Wacker Munchen SpVgg Furth 3-2 0-1 1-0

Main

Nord

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main / Nord)
V
2. Eintracht Frankfurt 14 13 0 1 43 — 12 26 1
3. FSV Frankfurt 14 9 2 3 37 — 16 20 2
5. FC Hanau 14 7 3 4 28 — 13 17 3
7. VfR Frankfurt 14 6 3 5 34 — 25 15 4
9. VfB Grossauheim 14 4 4 6 14 — 33 12 5
11. Borussia Frankfurt 14 2 4 8 26 — 36 8 6
13. FG Seckbach 14 2 3 9 15 — 27 7 7
15. VfB Friedberg 14 3 1 10 10 — 45 7 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main / Nord)
V
1. Germania Frankfurt 14 12 1 1 42 — 15 25 1
3. Helvetia Frankfurt 14 10 1 3 25 — 15 21 2
5. Sportfreunde Frankfurt 14 8 2 4 38 — 22 18 3
7. Viktoria Hanau 14 6 3 5 30 — 26 15 4
9. FC Rodelheim 14 5 2 7 22 — 27 12 5
11. Germania Ruckingen 14 5 2 7 22 — 32 12 6
13. FVgg Fechenheim 14 3 2 9 28 — 30 8 7
15. Germania Niederrodenbach 14 0 1 13 8 — 48 1 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Germania Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-2 4-1

Süd

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main / Süd)
V
2. Union Niederrad 14 11 2 1 37 — 9 24 1
3. Kickers Offenbach 14 7 4 3 24 — 13 18 2
5. Viktoria Aschaffenburg 14 7 2 5 24 — 18 16 3
7. FV Sprendlingen 14 7 1 6 25 — 24 15 4
9. Germania Bieber 14 4 6 4 18 — 23 14 5
11. Union Wixhausen 14 4 2 8 16 — 23 10 6
13. BC Offenbach 14 4 1 9 15 — 28 9 7
15. FC Sachsenhausen 14 3 0 11 14 — 35 6 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main / Süd)
V
1. VfL Neu-Isenburg 12 10 1 1 40 — 11 21 1
3. Burgel Offenbach 12 9 2 1 31 — 9 20 2
5. FV Offenbach 12 5 2 5 22 — 17 12 3
7. Kickers Viktoria Muhlheim 12 6 0 6 22 — 21 12 4
9. TV Aschaffenburg-Damm 12 2 3 7 17 — 31 7 5
11. FC Egelsbach 12 2 2 8 15 — 35 6 6
13. TSV Heusenstamm 12 2 2 8 11 — 34 6 7
15. VfR Offenbach pasitraukė 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfL Neu-Isenburg Union Niederrad 3-0 4-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Germania Frankfurt VfL Neu-Isenburg 1-0 0-3 4-2

Rhein

Odenwald

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein / Odenwald)
V
2. FC Mannheim-Lindenhof 14 9 3 2 33 — 11 21 1
3. SV Waldhof 14 8 4 2 33 — 17 20 2
5. SV Darmstadt 14 7 4 3 29 — 16 18 3
7. VfL Neckarau 14 6 5 3 36 — 20 17 4
9. SpVgg Sandhofen 14 8 1 5 27 — 21 17 5
11. Germania Pfungstadt 14 4 0 10 21 — 48 8 6
13. SC Kafertal 14 3 0 11 11 — 38 6 7
15. VfR Burstadt 14 2 1 11 17 — 36 5 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein / Odenwald)
V
1. VfR Mannheim 14 11 3 0 61 — 11 25 1
3. VfTuR Feudenheim 14 10 1 3 54 — 15 21 2
5. SpVgg Mannheim 14 6 4 4 25 — 32 16 3
7. Phonix Mannheim 14 6 3 5 22 — 20 15 4
9. Hertha Mannheim 14 5 2 7 27 — 36 12 5
11. VfB Heidelberg 13 4 3 6 27 — 36 11 6
13. FVgg Schwetzingen 13 3 3 7 12 — 37 9 7
15. Germania Friedrichsfeld 14 0 1 13 9 — 50 1 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfR Mannheim FC Mannheim-Lindenhof 5-0 1-1

Pfalz

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein / Pfalz)
V
1. Phonix Ludwigshafen 14 10 3 1 60 — 11 23 1
3. FC Pirmasens 14 9 3 2 39 — 9 21 2
5. Pfalz Ludwigshafen 14 7 5 2 34 — 14 19 3
7. VfR Kaiserslautern 14 9 1 4 33 — 16 19 4
9. Arminia Rheingonheim 14 4 4 6 28 — 29 12 5
11. FV Speyer 14 3 3 8 22 — 46 9 6
13. Viktoria Sankt Ingbert 14 2 3 9 17 — 49 7 7
15. FV Pirmasens 14 1 0 13 8 — 67 2 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein / Pfalz)
V
2. FG Ludwigshafen 14 11 2 1 47 — 5 24 1
3. FV Kaiserslautern 14 6 4 4 20 — 18 16 2
5. FV Frankenthal 14 7 1 6 24 — 23 15 3
7. VfB Zweibrucken 14 6 2 6 13 — 27 14 4
9. SC Pirmasens 14 5 3 6 15 — 16 13 5
11. Germania Ludwigshafen 14 5 3 6 23 — 24 13 6
13. MTV-VfR Pirmasens 14 2 5 7 18 — 27 9 7
15. Union Ludwigshafen 14 3 2 9 18 — 38 8 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Phonix Ludwigshafen FG Ludwigshafen 1-0 2-4 3-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Phonix Ludwigshafen VfR Mannheim 0-0 2-3

Rheinhessen-Saar

Hessen

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rheinhessen-Saar / Hessen)
V
1. SV Wiesbaden 14 9 5 0 32 — 9 23 1
3. FG Hochst 14 9 1 4 28 — 15 19 2
5. FV Biebrich 14 7 4 3 34 — 15 18 3
7. Germania Wiesbaden 14 6 4 4 21 — 12 16 4
9. Alemannia Griesheim 14 6 2 6 26 — 26 14 5
11. FC Unterliederbach 14 4 3 7 19 — 31 11 6
13. FC Geisenheim 14 2 2 10 16 — 30 6 7
15. SpVgg Griesheim 14 2 1 11 7 — 45 5 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rheinhessen-Saar / Hessen)
V
2. Alemannia Worms 14 9 5 0 25 — 7 23 1
3. FSV Mainz 14 9 3 2 38 — 7 21 2
5. FVgg Kastel 14 9 2 3 30 — 24 20 3
7. FSV Bad Kreuznach 14 5 4 5 28 — 28 14 4
9. FC Mombach 14 5 4 5 23 — 33 14 5
11. Wormatia Worms 14 3 3 8 22 — 30 9 6
13. FC Bad Kreuznach 14 2 3 9 18 — 37 7 7
15. VfR Worms 14 1 2 11 13 — 31 4 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Alemannia Worms SV Wiesbaden 2-0 1-4 1-2

Saar

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rheinhessen-Saar / Saar)
V
1. Borussia Neunkirchen 14 12 1 1 40 — 7 25 1
3. TV Burbach 14 8 3 3 29 — 12 19 2
5. FC Idar 14 6 3 5 18 — 28 15 3
7. SpVgg Oberstein 14 5 4 5 14 — 20 14 4
9. SV 1905 Saarbrucken 14 6 1 7 21 — 19 13 5
11. SC Altenkessel 14 5 2 7 11 — 21 12 6
13. SV Sulzbach 14 5 2 7 13 — 23 12 7
15. VfR Kirn 14 1 0 13 5 — 21 2 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rheinhessen-Saar)
V
2. Saar Saarbrucken 14 11 1 2 54 — 16 23 1
3. SV Trier 14 11 0 3 52 — 22 22 2
5. SV Volklingen 14 7 4 3 46 — 25 18 3
7. FV Saarbrucken 14 6 5 3 34 — 20 17 4
9. Eintracht Trier 14 4 4 6 31 — 37 12 5
11. SpVgg Elversberg 14 3 3 8 20 — 35 9 6
13. FC Merzig 14 1 5 8 10 — 44 7 7
15. Hansa Dudweiler 14 1 2 11 11 — 59 4 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Borussia Neunkirchen Saar Saarbrucken 2-1 0-0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Wiesbaden Borussia Neunkirchen 0-3 1-3

Württemberg-Baden

Südwest

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg-Baden / Südwest)
V
1. FV Karlsruhe 14 9 2 3 36 — 12 20 1–2
3. FC Pforzheim 14 8 4 2 41 — 13 20 1–2
5. VfB Karlsruhe 14 8 2 4 25 — 20 18 3
7. SC Freiburg 14 8 1 5 33 — 18 17 4
9. Germania Durlach 14 5 3 6 22 — 34 13 5
11. VfR Pforzheim 14 4 1 9 17 — 31 9 6
13. FV Beiertheim 14 3 3 8 17 — 36 9 7
15. SC Pforzheim 14 3 0 11 20 — 47 6 8
Dėl 1-osios vietos FV Karlsruhe FC Pforzheim 3-2
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg-Baden / Südwest)
V
2. Phonix Karlsruhe 14 10 4 0 45 — 15 24 1
3. FC Freiburg 14 9 3 2 49 — 14 21 2
5. Germania Brotzingen 14 9 0 5 27 — 21 18 3
7. FC Muhlburg 14 6 3 5 24 — 24 15 4
9. FV Birkenfeld 14 4 5 5 12 — 23 13 5
11. Frankonia Karlsruhe 14 4 3 7 28 — 45 11 6
13. FV Offenburg 14 2 2 10 14 — 33 6 7
15. FV Lorrach 14 2 0 12 21 — 45 4 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Phonix Karlsruhe FV Karlsruhe 2-2 2-3

Württemberg

Abteilung 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg-Baden / Württemberg)
V
1. Sportfreunde Stuttgart 14 7 6 1 26 — 7 20 1
3. VfB Heilbronn 14 7 4 3 27 — 12 18 2
5. Eintracht Stuttgart 14 8 2 4 26 — 14 18 3
7. SC Stuttgart 14 7 3 4 19 — 17 17 4
9. Normannia Schwabisch Gmund 14 6 3 5 18 — 18 15 5
11. SpVgg Bad Cannstatt 14 5 1 8 16 — 33 11 6
13. VfL Stuttgart 14 2 3 9 11 — 29 7 7
15. Union Bockingen 14 1 4 9 15 — 28 6 8
Abteilung 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg-Baden / Württemberg)
V
2. Kickers Stuttgart 14 12 1 1 49 — 8 25 1
3. VfB Stuttgart 14 9 4 1 29 — 13 22 2
5. FV Ulm 14 8 2 4 32 — 21 18 3
7. SpVgg Feuerbach 14 7 3 4 30 — 24 17 4
9. TB Ulm 14 5 0 9 27 — 35 10 5
11. SpVgg Tubingen 14 4 2 8 16 — 34 10 6
13. Pfeil Gaisburg 14 3 0 11 13 — 35 6 7
15. FV Zuffenhausen 14 1 2 11 11 — 37 4 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SF Stuttgart Kickers Stuttgart 1-0 3-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FV Karlsruhe SF Stuttgart 0-1 1-1

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
               
           
          Wacker Munchen 4  
        VfR Mannheim 1  
VfR Mannheim 2              
Germania Frankfurt 0              
                   
                 
               
           
          Borussia Neunkirchen 1  
        SF Stuttgart 0  
               
               
                   
    Finalas  
                   
    Frankfurtas prie Maino  
    Wacker Munchen Borussia Neunkirchen  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
     
    (pratęsus rungtynes)  


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Wacker Munchen
2. Borussia Neunkirchen
3. VfR Mannheim
3. SF Stuttgart
5. Germania Frankfurt

Südostdeutschland

Mittelschlesien

Breslau

Ost
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. VSF Breslau 10 8 2 0 39 — 13 18
2. VfB Breslau 10 6 1 3 40 — 20 13
5. Alemannia Breslau 10 5 1 4 19 — 22 11 3
7. Vorwarts Breslau 10 4 2 4 20 — 14 10 4
9. Hertha Breslau 10 3 0 7 15 — 31 6 5
11. SV Breslau 10 0 2 8 4 — 37 2 6
West
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. SC Breslau 10 8 1 1 33 — 9 17
2. FV Breslau 10 8 1 1 40 — 16 17
5. Germania Breslau 10 4 2 4 17 — 22 10 3
7. Schlesien Breslau 10 4 1 5 18 — 17 9 4
9. VfR Breslau 10 1 2 7 9 — 33 4 5
11. Komet Breslau 10 1 1 8 10 — 30 3 6
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. VSF Breslau 6 5 1 0 25 — 13 11
2. SC Breslau 6 2 1 3 17 — 17 5
3. FV Breslau 6 2 1 3 17 — 23 5
4. VfB Breslau 6 1 1 4 20 — 26 3

Brieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. Brega Brieg 6 6 0 0 33 — 5 12
2. Hertha Brieg 7 4 0 3 20 — 12 8
3. TV Brieg 6 3 0 3 10 — 16 6
4. Preussen Brieg 4 1 0 3 4 — 17 2
5. SC Brieg 7 1 0 6 8 — 25 2

Münsterberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Münsterberg)
V
1. Sportfreunde Strehlen 8 6 0 2 16 — 8 12
2. Hertha Munsterberg 8 5 1 2 19 — 5 11
3. SuSV Frankenstein 8 3 1 4 14 — 14 7
4. VfB Glatz 7 2 0 5 1 — 1 4
5. Sparta Wansen 7 1 0 6 5 — 27 2

Oels

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels)
V
1. MTV Oels 8 7 1 0 41 — 9 15
2. SC Oels 7 3 1 3 11 — 11 7
3. Vorwarts Oels 5 2 0 3 15 — 15 4
4. SC Trebnitz 5 1 0 4 7 — 19 2
5. Wacker Bernstadt 3 0 0 3 0 — 20 0

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
MTV Oels 0          
VSF Breslau 7            
         
          VSF Breslau Brega Brieg
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
               
Brega Brieg 2            
Hertha Munsterberg 0            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. VSF Breslau
2. Brega Brieg
3. MTV Oels
3. Hertha Munsterberg

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. FV Cottbus 16 12 1 3 55 — 22 25
2. Viktoria Forst 16 12 0 4 63 — 28 24
3. Brandenburg Cottbus 17 11 2 4 57 — 32 24
4. Deutschland Forst 17 9 1 7 50 — 29 19
5. Askania Forst 17 8 3 6 40 — 35 19
6. VfB Forst 15 6 2 7 28 — 34 14
7. Viktoria Cottbus 14 4 2 8 25 — 53 10
8. SC Cottbus 1899 16 3 4 9 28 — 57 10
9. Amicitia Forst 16 3 2 11 20 — 42 8
10. TV Cottbus 16 3 1 12 16 — 50 7

Niederschlesien

Glogau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien / Glogau)
V
1. FV Zullichau 4 4 0 0 9 — 3 8
2. SV Grunberg 5 4 0 1 13 — 7 8
3. Wacker Grunberg 8 4 0 4 16 — 21 8
4. Preussen Glogau 5 2 0 3 12 — 10 4
5. SV Neusalz 7 2 0 5 12 — 15 4
6. MTV Fraustadt 3 0 0 3 2 — 8 0

Liegnitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien / Liegnitz)
V
1. SC Jauer 12 10 0 2 41 — 8 20
2. Blitz Liegnitz 11 8 2 1 27 — 10 18
3. ATV Liegnitz-2 13 7 1 5 29 — 16 15
4. Schutzpolizei Liegnitz 13 4 6 3 21 — 19 14
5. Viktoria Liegnitz 10 4 1 5 13 — 34 9
6. ATV Liegnitz 13 4 1 8 14 — 26 9
7. VfB Liegnitz 11 1 4 6 13 — 22 6
8. Blitz-2 Liegnitz 11 1 1 9 11 — 34 3

Schweidnitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien / Schweidnitz)
V
1. SpVgg Reichenbach 10 9 1 0 23 — 7 19
2. Sportfreunde Striegau 10 7 2 1 17 — 9 16
3. Silesia Freiburg 8 5 1 2 12 — 4 11
4. SpVgg Konigszelt 10 5 0 5 15 — 21 10
5. VfR Schweidnitz 11 5 0 6 14 — 22 10
6. MTV Schweidnitz 11 3 0 8 6 — 21 6
7. VfB Schweidnitz 12 0 0 12 0 — 3 0

Waldenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien / Waldenburg)
V
1. Sportfreunde Waldenburg 2 2 0 0 0 — 0 4
2. SV Waldenburg 2 1 0 1 13 — 1 2
3. Preussen Altwasser 3 1 0 2 1 — 13 2
4. VfB Bad Salzbrunn 1 0 0 1 0 — 0 0

Wohlau

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
         
          Preussen Wohlau SV Steinau
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
         
         
Generic football.png
1
Generic football.png
1
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien / Wohlau)
V
1. Preussen Wohlau
2. SV Steinau

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Nordschlesien)
V
1. FV Zullichau 4 4 0 0 10 — 2 8
2. Blitz Liegnitz 4 3 0 1 15 — 6 6
3. SpVgg Reichenbach 4 2 0 2 14 — 11 4
4. Sportfreunde Waldenburg 4 1 0 3 5 — 14 2
5. Preussen Wohlau 4 0 0 4 4 — 15 0

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. ATV Gorlitz 8 6 1 1 23 — 8 13
2. SV Sagan 8 5 2 1 9 — 11 12
3. STC Gorlitz 8 4 1 3 18 — 4 9
4. VfB Sorau 8 2 0 6 6 — 7 4
5. Preussen Bad Warmbrunn 8 0 0 8 4 — 30 0

Oberschlesien

Beuthen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Beuthen)
V
1. VfR Konigshutte 9 7 1 1 33 — 12 15
2. SuSV Beuthen 8 5 1 2 18 — 9 11
3. Silesia Lipine 9 4 2 3 19 — 19 10
4. SpVgg Konigshutte 9 4 1 4 18 — 20 9
5. VfR Tarnowitz 6 2 0 4 11 — 17 4
6. SV Schwientochlowitz 7 0 3 4 9 — 20 3
7. BC Bismarckhutte 6 1 0 5 12 — 23 2

Gleiwitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Gleiwitz)
V
1. Vorwarts Gleiwitz 6 5 1 0 21 — 3 11 1–2
2. Preussen Zaborze 6 5 1 0 24 — 8 11 1–2
3. VfB Gleiwitz 2 2 0 0 6 — 2 4
4. MTV Gleiwitz 5 1 2 2 4 — 7 4
5. VfR Gleiwitz 4 1 1 2 6 — 14 3
6. Sportfreunde Gleiwitz 2 0 1 1 1 — 1 1
7. SV Ruda 4 0 0 4 3 — 14 0
8. RV Gleiwitz 5 0 0 5 4 — 20 0
Dėl 1-osios vietos Vorwarts Gleiwitz Preussen Zaborze 6-1

Kattowitz Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Kattowitz Süd)
V
1. Preussen Kattowitz 6 5 1 0 16 — 3 11
2. SC Zalenze 5 3 1 1 14 — 10 7
3. Germania Kattowitz 5 2 1 2 8 — 7 5
4. Diana Kattowitz 5 2 1 2 13 — 14 5
5. TG Kattowitz 4 1 1 2 6 — 7 3
6. Viktoria Kattowitz 6 0 1 5 9 — 24 1
7. Sportfreunde Zalenze 1 0 0 1 0 — 1 0

Oppeln

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Oppeln)
V
1. Sportfreunde Oppeln

Ratibor

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Ratibor)
V
1. SVgg Ratibor 4 3 1 0 11 — 3 7
2. Preussen Ratibor 4 3 0 1 11 — 3 6
3. Sportfreunde Cosel 3 0 2 1 1 — 2 2
4. SV Ostrog 4 0 2 2 4 — 14 2
5. SuTV Tworkau 3 0 1 2 2 — 7 1

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Preussen Kattowitz 4 3 1 0 21 — 8 7
2. Vorwarts Gleiwitz 4 3 0 1 14 — 6 6
3. VfR Konigshutte 4 2 1 1 16 — 9 5
4. SVgg Ratibor 4 1 0 3 10 — 19 2
5. Sportfreunde Oppeln 4 0 0 4 4 — 23 0

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. VSF Breslau 4 3 0 1 19 — 3 6 1–3
2. Viktoria Forst 4 3 0 1 20 — 4 6 1–3
3. Preussen Kattowitz 4 3 0 1 14 — 5 6 1–3
4. ATV Gorlitz 4 0 1 3 1 — 18 1
5. FV Zullichau 4 0 1 3 1 — 25 1

Papildomas turnyras

Dėl regioninio čempiono vardo:


Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
VSF Breslau 5          
Preussen Kattowitz 1            
         
          VSF Breslau Viktoria Forst
         
Generic football.png
7
Generic football.png
3
         
               
Viktoria Forst +            
           
                 


Dėl patekimo į Vokietijos pirmenybių finalinį turnyrą:


Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Viktoria Forst +          
           
         
          Viktoria Forst VSF Breslau
         
Generic football.png
6
Generic football.png
1
         
               
VSF Breslau +            
Preussen Kattowitz            
                 


Westdeutschland

Bergisch-Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark)
V
1. FV Duisburg 18 14 2 2 37 — 16 30
2. SpV Duisburg 18 11 4 3 35 — 16 26
3. TuRU Dusseldorf 18 11 0 7 38 — 25 22
4. SC Dusseldorf 18 9 4 5 32 — 20 22
5. BC Dusseldorf 18 7 7 4 26 — 21 21
6. SC Cronenberg 18 6 3 9 20 — 34 15
7. Marathon Remscheid 18 4 5 9 24 — 37 13
8. FC Eppenhausen 18 5 2 11 29 — 35 12
9. TuS Gevelsberg 18 4 2 12 20 — 42 10
10. SV Elberfeld 18 3 3 12 19 — 34 9

Hessen-Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover)
V
1. TuSV Cassel 14 11 1 2 30 — 13 23
2. Sport Cassel 14 10 2 2 45 — 15 22
3. VfB Marburg 14 9 1 4 35 — 22 19
4. Kurhessen Cassel 14 8 1 5 35 — 16 17
5. SV Cassel 14 5 2 7 9 — 14 12
6. SC Giessen 14 4 1 9 10 — 30 9
7. SC Gottingen 14 3 1 10 18 — 42 7
8. Germania Osterode 14 1 1 12 13 — 43 3

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein)
V
1. BC Koln 18 13 1 4 57 — 24 27
2. SpV Rheydt 18 11 3 4 38 — 23 25
3. Borussia Munchen-Gladbach 18 10 4 4 53 — 30 24
4. SC Koln 18 10 0 8 38 — 33 20
5. FV Bonn 18 7 3 8 36 — 44 17
6. VfR Koln 18 7 3 8 27 — 38 17
7. CfR Koln 18 7 2 9 26 — 37 16
8. Alemannia Aachen 18 3 6 9 24 — 37 12
9. Eintracht Munchen-Gladbach 18 5 2 11 24 — 37 12
10. SC Munchen-Gladbach 18 3 4 11 31 — 51 10

Ruhr

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr)
V
1. Schwarz-Weiss Essen 18 13 3 2 53 — 11 29
2. Alemannia 1905 Dortmund 18 11 2 5 37 — 24 24
3. BV Altenessen 18 11 1 6 27 — 23 23
4. SC Gelsenkirchen 18 7 4 7 23 — 26 18
5. MBV Linden 18 8 2 8 23 — 26 18
6. TuS Bochum 18 5 7 6 23 — 26 17
7. Preussen Essen 18 6 5 7 17 — 22 17
8. SC 1895 Dortmund 18 5 3 10 18 — 35 13
9. SV Erle 18 1 9 8 13 — 18 11
10. RSV Mulheim-Ruhr 18 5 0 13 17 — 40 10

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen)
V
1. Arminia Bielefeld 18 18 0 0 57 — 10 36
2. Viktoria Recklinghausen 18 10 2 6 12 — 10 22
3. SuS Osnabruck 18 9 3 6 24 — 18 21
4. SpV Hamm 17 9 1 7 31 — 23 19
5. Preussen Munster 18 9 1 8 28 — 25 19
6. FC Gronau 18 6 4 8 17 — 28 16
7. BV Osnabruck 1899 18 7 1 10 23 — 26 15
8. TuSV Hamm 17 6 3 8 19 — 25 15
9. VfB Bielefeld 18 2 6 10 16 — 31 10
10. SVg Minden 18 1 3 14 12 — 43 5

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. Arminia Bielefeld 5 3 1 1 11 — 7 7
2. SpV Duisburg 5 3 0 2 9 — 3 6
3. BC Koln 5 3 0 2 11 — 4 6
4. Schwarz-Weiss Essen 5 3 0 2 9 — 4 6
5. FV Duisburg 5 1 1 3 3 — 10 3
6. TuSV Cassel 5 1 0 4 2 — 17 2

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SpVgg Leipzig-Lindenau 0              
FC Nurnberg 3          
          FC Nurnberg 1  
        Norden-Nordwest Berlin 0  
Norden-Nordwest Berlin 1              
Viktoria Forst 0              
                   
                 
SV Hamburg 5              
Titania Stettin 0          
          SV Hamburg 4  
        Wacker Munchen 0  
Wacker Munchen 5              
Arminia Bielefeld 0              
                   
    Finalas  
                   
    1922-06-18 Deutsches Stadion, Berlynas  
    FC Nurnberg SV Hamburg  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
2
 
     
    (pratęsus rungtynes)  
    1922-08-06 VfB-Stadion, Leipcigas  
   
Generic football.png
1
Generic football.png
1
 
     
    (pratęsus rungtynes)  


Niurnbergo komandai antrosiose rungtynėse likus tik su 7 žaidėjais rungtynės nutrauktos ir pergalė įskaityta Hamburgo komandai, tačiau pastarajai atsisakius tokios pergalės, čempionų titulas oficialiai neskirtas niekam, nors ant Vokietijos futbolo čempionų taurės 1922 m. figūruoja abi finalo komandos kaip nugalėtojos.

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. SV Hamburg
2. FC Nurnberg
3. Norden-Nordwest Berlin
3. Wacker Munchen
5. SpVgg Leipzig-Lindenau
5. Viktoria Forst
5. Arminia Bielefeld
5. Titania Stettin

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 82% (+28212-28=28184 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 18% (+6104-2=6102 wiki spaudos ženklai).