Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1905–1906 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1905–1906 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1905–1906 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1905–1906 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1900-01/frg-1905-06/
http://de.wikipedia.org/wiki/Norddeutsche_Fu%C3%9Fballmeisterschaft_1905/06
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#06
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=3


Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hertha Berlin 14 9 4 1 50 — 23 22
2. Preussen Berlin 14 9 3 2 69 — 33 21
3. Viktoria Berlin 14 8 2 4 73 — 36 18
4. Britannia Berlin 14 6 3 5 33 — 45 15
5. Union 1892 Berlin 14 6 2 6 51 — 40 14
6. Germania Berlin 14 5 4 5 39 — 46 14
7. Minerva Berlin 14 2 1 11 20 — 72 5
8. Corso Berlin 14 1 1 12 15 — 55 3

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Konigsberg 2 2 0 0 9 — 0 4
2. Samland Konigsberg 3 1 0 2 4 — 11 2
3. Prussia Konigsberg 1 0 0 1 2 — 4 0
4. SpVgg Konigsberg 0 0 0 0 0 — 0 0
5. Ostpreussen Konigsberg 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Norden-Nordwest Berlin 18 17 0 1 53 — 13 34
2. Alemannia Berlin 18 16 0 2 69 — 8 32
3. FC Weissensee 18 13 0 5 55 — 40 26
4. Vorwarts 1890 Berlin 18 9 1 8 18 — 55 19
5. Eintracht Weissensee 18 8 2 8 17 — 75 18
6. Union-Halensee Charlottenburg 18 8 1 9 28 — 46 17
7. Elf Berlin 18 6 1 11 14 — 13 13
8. BFC 1893 Berlin 18 6 0 12 15 — 17 11
9. Belle-Alliance Rixdorf 18 0 0 18 3 — 4 0
10. Preussen Spandau 18 0 0 18 2 — 10 0

Mitteldeutschland

Mittelelbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelelbe)
V
1. Viktoria Magdeburg

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. VfB Leipzig 10 57 — 27 16
2. FC 1896 Halle 10 42 — 25 13
3. Wacker Leipzig 10 32 — 29 11
4. Sportfreunde Leipzig 10 42 — 34 10
5. Wacker Halle 10 24 — 35 8
6. BC Leipzig 10 8 — 55 2

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden

Südwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südwestsachsen)
V
1. BC Chemnitz

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
VfB Leipzig 5          
Viktoria Magdeburg 0            
         
          VfB Leipzig SC Dresden
         
Generic football.png
+
Generic football.png
         
               
SC Dresden +            
BC Chemnitz            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. VfB Leipzig
2. SC Dresden
3. Viktoria Magdeburg
4. BC Chemnitz

Norddeutschland

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Braunschweig)
V
1. Eintracht Braunschweig 2 2 0 0 15 — 3 4
2. FV Braunschweig 2 1 0 1 12 — 7 2
3. Eintracht-2 Braunschweig 2 0 0 2 0 — 17 0

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen)
V
1. Werder Bremen 4 3 0 1 20 — 7 6
2. Elite Bremen 4 3 0 1 13 — 5 6
3. SC Bremen 4 2 1 1 5 — 5 5
4. SuS Bremen 4 1 1 2 1 — 4 3
5. Germania 1901 Bremen 4 0 0 4 1 — 19 0

Hamburg-Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg-Altona)
V
1. Victoria Hamburg 14 12 1 1 54 — 11 25
2. FC Altona 14 11 1 2 50 — 20 23
3. Sankt Georg Hamburg 14 6 1 7 29 — 26 13
4. Germania Hamburg 14 6 1 7 27 — 32 13
5. Britannia Hamburg 14 4 4 6 27 — 44 12
6. Alemannia Hamburg 14 4 3 7 27 — 44 11
7. FC Hamburg 14 5 0 9 23 — 31 10
8. Union Altona 14 1 3 10 10 — 39 5

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hannover)
V
1. FC Hannover 4 4 0 0 21 — 7 8
2. Eintracht Hannover 4 1 1 2 11 — 8 3
3. BV Hannovera 4 0 1 3 4 — 21 1

Harburg-Lüneburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Borussia Harburg 8 7 1 0 26 — 5 15
2. FC Luneburg 9 5 2 2 26 — 12 12
3. Favorit Luneburg 6 4 0 2 16 — 8 8
4. Alemannia Luneburg 7 2 1 4 7 — 21 5
5. Viktoria Harburg 7 1 0 6 6 — 20 2
6. Hansa 1905 Luneburg 5 0 0 5 1 — 16 0

Kiel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Kiel)
V
1. Holstein Kiel 6 6 0 0 25 — 4 12
2. Borussia Gaarden 6 2 1 3 15 — 14 5
3. FV Kiel 6 1 2 3 10 — 22 4
4. Kilia Kiel 6 1 1 4 7 — 17 3

Lübeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck)
V
1. BC Lubeck 3 3 0 0 26 — 2 6
2. BC Lubeck-2 3 1 1 1 7 — 15 3
3. SV 1905 Lubeck 3 1 0 2 5 — 8 2
4. Teutonia Oldesloe 3 0 1 2 4 — 17 1

Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Mecklenburg)
V
1. FC Rostock 7 5 1 1 21 — 3 11
2. FC Schwerin 6 5 0 1 46 — 5 10
3. Vorwarts Schwerin 8 3 2 3 11 — 14 8
4. Alemannia Rostock 7 3 1 3 6 — 19 7
5. Internationaler Rostock 8 2 2 4 8 — 17 6
6. SC Wismar 6 0 0 6 0 — 34 0

Oldenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Oldenburg)
V
1. Frisia Wilhelmshaven 3 3 0 0 18 — 1 6
2. FC Wilhelmshaven 3 2 0 1 8 — 7 4
3. Preussen Wilhelmshaven 3 1 0 2 4 — 10 2
4. Viktoria Wilhelmshaven 3 0 0 3 1 — 13 0

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Victoria Hamburg +              
           
          Victoria Hamburg  
        Holstein Kiel  
Holstein Kiel 10              
FC Rostock 1              
                   
                 
Eintracht Braunschweig 6              
FC Hannover 3          
          Eintracht Braunschweig 5  
        Werder Bremen 2  
Werder Bremen +              
               
                   
    Finalas  
                   
     
    Victoria Hamburg Eintracht Braunschweig  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
2
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Victoria Hamburg
2. Eintracht Braunschweig
3. Holstein Kiel
3. Werder Bremen
5. FC Hannover
5. FC Rostock

Süddeutschland

I etapas

Mittelbaden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelbaden)
V
1. FC Pforzheim

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelrhein)
V
1. SV Wiesbaden

Neckar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Neckar)
V
1. Viktoria Mannheim

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordbayern)
V
1. FC Nurnberg

Oberrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oberrhein)
V
1. FC Freiburg

Ostmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Ostmain)
V
1. FC Hanau

Pfalz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Pfalz)
V
1. Pfalz Ludwigshafen

Schwaben

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Schwaben)
V
1. Kickers Stuttgart 2 2 0 0 19 — 0 4
2. Suddeutscher Stuttgart 2 1 0 1 2 — 5 2
3. Privater Ulm 2 0 0 2 0 — 16 0

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. MTV Munchen 6 6 0 0 63 — 4 12
2. Bayern Munchen 6 5 0 1 19 — 12 10
3. Bavaria Munchen 6 4 0 2 27 — 20 8
4. Turnerschaft Munchen 5 2 0 3 13 — 29 4
5. TV Munchen 6 1 0 5 8 — 21 2
6. Wacker Munchen 6 1 0 5 12 — 30 2
7. MTV Augsburg 5 1 0 4 11 — 37 2

Westmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Westmain)
V
1. Victoria Frankfurt 7 6 0 1 27 — 6 12
2. FSV Frankfurt 7 5 2 0 22 — 12 12
3. Kickers Frankfurt 7 5 1 1 27 — 9 11
4. Germania Frankfurt 7 3 2 2 16 — 19 8
5. FC Frankfurt 7 3 0 4 15 — 23 6
6. Hermannia Frankfurt 7 2 1 4 13 — 13 5
7. FVgg Bockenheim 7 1 0 6 14 — 35 2
8. Amicitia Bockenheim 7 0 0 7 10 — 27 0
x. Germania Bockenheim pasitraukė

II etapas

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
2. FC Hanau 3 3 0 0 10 — 1 6 1
3. SV Wiesbaden 3 1 1 1 5 — 3 3 2
5. Viktoria Mannheim 3 1 0 2 4 — 9 2 3
7. Viktoria Frankfurt 3 0 1 2 3 — 9 1 4
x. Pfalz Ludwigshafen pasitraukė

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Pforzheim 2 2 0 0 8 — 2 4 1
3. Kickers Stuttgart 2 1 0 1 4 — 7 2 2
5. FC Freiburg 2 0 0 2 3 — 6 0 3
x. FC Nurnberg pasitraukė
x. MTV Munchen pasitraukė

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Pforzheim FC Hanau 5-3

Südostdeutschland

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Breslau)
V
1. Schlesien Breslau 10 9 0 1 52 — 7 18
2. FC Breslau 1898 10 8 0 2 42 — 8 16
3. Blitz Breslau 10 6 1 3 39 — 19 13
4. Preussen Breslau 10 3 0 7 9 — 49 6
5. Germania Breslau 10 2 1 7 13 — 30 5
6. SC 1904 Breslau 10 1 0 9 7 — 49 2

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Brandenburg Cottbus 10 9 1 0 17 — 4 19
2. Viktoria Forst 10 6 3 1 20 — 11 15
3. Alemannia Cottbus 10 5 1 4 15 — 27 11
4. Britannia Cottbus 10 3 1 6 10 — 24 7
5. Vorwarts Forst 10 3 0 7 1 — 7 6
6. Viktoria Cottbus 10 1 0 9 21 — 11 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Schlesien Breslau Brandenburg Cottbus 3-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. Schlesien Breslau
2. Brandenburg Cottbus

Westdeutschland

Cöln-Bonn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cöln-Bonn)
V
1. FC Coln 10 9 0 1 44 — 8 18
2. FV Bonn 10 8 0 2 26 — 15 16
3. FC Coln 01 10 5 0 5 24 — 20 10
4. Alemannia Aachen 10 3 2 5 16 — 27 8
5. FC Duren 1903 10 1 2 7 9 — 24 4
6. Borussia Coln 10 1 2 7 7 — 32 4

Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mark)
V
1. SuS Schalke 4 2 2 0 14 — 6 6
2. FC Hamm 1903 4 1 1 2 9 — 6 3
3. FC Dortmund 4 1 1 2 3 — 14 3
4. BV Dortmund pasitraukė

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein)
V
1. Viktoria Ratingen 8 6 1 1 35 — 9 13
2. FC Munchen-Gladbach 8 5 1 2 18 — 11 11
3. FC Dusseldorf 8 5 0 3 12 — 10 10
4. FC Crefeld 8 2 0 6 17 — 21 4
5. SV Dusseldorf 8 1 0 7 8 — 39 2
6. SpV Rheydt pasitraukė

Rhein-Ruhr

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein-Ruhr)
V
1. SpV Duisburg 8 7 1 0 29 — 7 15
2. SV Essen 8 5 0 3 14 — 14 10
3. TB Essen 8 4 0 4 34 — 31 8
4. Preussen Duisburg 8 3 0 5 12 — 20 6
5. BV Duisburg 8 0 1 7 4 — 21 1

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. FC Coln 6 5 0 1 25 — 5 10 1–2
2. SpV Duisburg 6 5 0 1 18 — 5 10 1–2
3. Viktoria Ratingen 6 0 0 6 0 — 10 0
4. SuS Schalke 6 0 0 6 0 — 23 0
Dėl 1-osios vietos FC Coln SpV Duisburg 3-2

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Schlesien Breslau 0              
Hertha Berlin 7          
          Hertha Berlin 2  
        VfB Leipzig 3  
VfB Leipzig 9              
Norden-Nordwest Berlin 1              
                   
                 
FC Pforzheim 4              
FC Coln 2 prat.          
          FC Pforzheim 4  
        Union 1892 Berlin 0  
Victoria Hamburg 1              
Union 1892 Berlin 3              
                   
    Finalas  
                   
    1906-05-27 Ziegelgasse, Niurnbergas  
    VfB Leipzig FC Pforzheim  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Leipzig
2. FC Pforzheim
3. Hertha Berlin
3. Union 1892 Berlin
5. FC Coln
5. Victoria Hamburg
5. Schlesien Breslau
5. Norden-Nordwest Berlin

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 80% (+8091-26=8065 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 20% (+2048-0=2048 wiki spaudos ženklai).