Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1942–1943 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1942–1943 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1942–1943 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1942–1943 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1940-41/frg-1942-43/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#43
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=35


Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfR Mannheim 18 18 0 0 137 — 12 36
2. VfTuR Feudenheim 18 10 2 6 35 — 37 22
3. Waldhof Mannheim 18 10 0 8 43 — 36 20
4. VfB Muhlburg 18 7 3 8 35 — 36 17
5. FC Pforzheim 18 7 3 8 44 — 60 17
6. FC Freiburg 17 8 0 9 26 — 53 16
7. FV Daxlanden 18 8 0 10 34 — 40 16
8. VfL Neckarau 17 7 1 9 40 — 35 15
9. FC Rastatt 18 4 3 11 20 — 61 11
10. Phonix Karlsruhe 18 3 2 13 26 — 70 8

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Berlin 18 11 4 3 53 — 34 26
2. Lufthansa Berlin 18 10 2 6 41 — 34 22
3. Hertha Berlin 18 9 3 6 44 — 33 21
4. Blau-Weiss Berlin 18 8 4 6 36 — 33 20
5. Tennis Borussia Berlin 18 8 3 7 51 — 36 19
6. Tasmania Neukolln 18 7 3 8 41 — 41 17
7. Minerva Berlin 18 8 1 9 49 — 53 17
8. Wacker Tegel 18 6 4 8 39 — 49 16
9. PSV Berlin 18 6 2 10 57 — 56 14
10. Sturm Grube Marga 18 2 4 12 27 — 69 8

Danzig-Westpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Neufahrwasser Danzig 16 13 1 2 59 — 25 27
2. LSV Danzig 16 13 0 3 65 — 25 26
3. Preussen Danzig 15 8 2 5 44 — 33 18
4. SV Thorn 13 8 0 5 35 — 32 16
5. SG Bromberg 14 7 1 6 27 — 29 15
6. BuEV Danzig 14 6 0 8 23 — 25 12
7. Viktoria Elbing 15 5 2 8 31 — 31 12
8. Post Danzig 13 1 2 10 22 — 50 4
9. Wacker Danzig 16 0 2 14 17 — 73 2
10. HUS Marienwerder pasitraukė
11. Ordnungspolizei Danzig pasitraukė

Donau-Alpenland

Elsaß

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Mulhausen 18 14 3 1 60 — 9 31 1–2
2. RSC Strassburg 18 14 3 1 47 — 6 31 1–2
3. SS-SG Strassburg 18 13 2 3 63 — 13 28
4. SpVgg Kolmar 18 11 1 6 31 — 22 23
5. SC Schiltigheim 18 6 1 11 30 — 45 13
6. FC Hagenau 18 5 3 10 25 — 49 13
7. SC Schlettstadt 18 6 1 11 27 — 51 13
8. FC Kolmar 18 5 0 13 18 — 56 10
9. Walk Weissenburg 18 4 1 13 26 — 52 9
10. Mars Bischheim 18 3 3 12 19 — 43 9
Dėl 1-osios vietos FC Mulhausen Rasen Strassburg 1-0

Generalgouvernement

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Adler Deblin
2. Ordnungspolizei Warschau

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Hamburg 18 14 1 3 79 — 25 29
2. SV Hamburg 18 12 2 4 73 — 19 26
3. FC Altona 18 10 3 5 64 — 48 23
4. Sankt Pauli Hamburg 18 9 5 4 48 — 37 23
5. FV Wilhelmsburg 18 10 2 6 51 — 40 22
6. TV Eimsbuttel 18 7 3 8 41 — 39 17
7. Ordnungspolizei Hamburg 18 7 1 10 41 — 46 15
8. Sperber-Sankt Georg Hamburg 18 4 2 12 27 — 72 10
9. Viktoria Wilhelmsburg 18 4 0 14 26 — 70 8
10. SG Barmbek 18 3 1 14 36 — 90 7

Hessen-Nassau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kickers Offenbach 18 14 2 2 70 — 20 30
2. FSV Frankfurt 18 12 5 1 65 — 24 29
3. Reichsbahn Rot-Weiss Frankfurt 18 11 5 2 38 — 23 27
4. FC Hanau 18 9 2 7 38 — 32 20
5. Eintracht Frankfurt 18 6 4 8 29 — 35 16
6. SpVgg Neu-Isenburg 18 7 2 9 29 — 35 16
7. Union Niederrad 18 3 6 9 38 — 55 12
8. Opel Russelsheim 18 5 2 11 25 — 44 12
9. Reichsbahn Wormatia Worms 18 4 2 12 26 — 52 10
10. SV Darmstadt 18 4 0 14 26 — 64 8

Köln-Aachen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria 1911 Koln 18 14 1 3 67 — 31 29
2. VfR Koln 18 11 2 5 59 — 27 24
3. VfL Koln 18 11 1 6 76 — 39 23
4. SV Mulheim 18 9 3 6 53 — 38 21
5. FV Bonn 18 8 3 7 48 — 65 19
6. Alemannia Aachen 18 6 3 9 38 — 58 15
7. SV Vingst 18 6 2 10 29 — 57 14
8. SG Duren 18 5 3 10 28 — 44 13
9. Sulz Koln 18 6 1 11 38 — 55 13
10. LSV Bonn 18 3 3 12 32 — 54 9

Kurhessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Kassel-Rothenditmold 16 13 0 3 53 — 21 26
2. VfL Marburg 16 10 3 3 51 — 31 23
3. Borussia Fulda 16 9 3 4 46 — 33 21
4. Sport Kassel 16 8 3 5 46 — 39 19
5. CSC Kassel 16 8 1 7 39 — 30 17
6. Hermannia Kassel 16 7 1 8 41 — 41 15
7. Kurhessen Kassel 16 5 4 7 26 — 31 14
8. BV Kassel 16 3 1 12 19 — 46 7
9. SpVgg Niederzwehren 16 1 0 15 23 — 72 2

Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Rostock 12 8 4 0 57 — 13 20
2. LSV Rechlin 12 7 3 2 33 — 18 17
3. LSV Rerik 12 7 1 4 46 — 22 15
4. LSV Neubrandenburg 12 5 3 4 24 — 28 13
5. Arado Warnemunde 11 4 3 4 32 — 29 11
6. Kameradschaft Rostock 12 1 3 8 21 — 57 5
7. TSV Wismar 11 0 1 10 8 — 54 1
8. WSV Schwerin pasitraukė
9. VfL Gustrow pasitraukė
10. SG Neu Kaliss pasitraukė

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Dessau 18 16 1 1 104 — 20 33
2. SpVgg Erfurt 18 9 3 6 35 — 31 21
3. Wacker Halle 18 9 2 7 44 — 46 20
4. Sportfreunde Halle 18 9 1 8 44 — 45 19
5. SV Jena 18 8 1 9 42 — 38 17
6. SV 1898 Dessau 18 7 3 8 47 — 61 17
7. VfL Halle 18 6 3 9 54 — 48 15
8. SC Erfurt 18 6 2 10 21 — 36 14
9. SV Gera 18 6 2 10 22 — 62 14
10. SpVgg Zeitz 18 4 2 12 32 — 58 10

Moselland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Moselland / Ost)
V
1. TuS Neuendorf 10 9 0 1 82 — 16 18
2. Eintracht Kreuznach 10 6 1 3 37 — 27 13
3. SV Andernach 10 6 1 3 25 — 25 13
4. Germania Mudersbach 10 5 0 5 52 — 25 10
5. FV Engers 10 2 0 8 19 — 69 4
6. Viktoria Neuwied 10 1 0 9 20 — 73 2

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Moselland / West)
V
1. FK Niederkorn 10 6 3 1 29 — 17 15
2. SV Dudelingen 10 5 3 2 24 — 16 13
3. Stadt Dudelingen 10 6 1 3 21 — 17 13
4. Moselland Luxemburg 10 4 2 4 32 — 24 10
5. Schwarz-Weiss Esch 10 2 1 7 26 — 33 5
6. Eintracht Trier 10 2 0 8 13 — 38 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FK Niederkorn TuS Neuendorf 3-0 1-5
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Moselland)
V
1. TuS Neuendorf
2. FK Niederkorn

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Westende Hamborn 16 12 1 3 50 — 24 25
2. Helene Altenessen 16 11 2 3 69 — 27 24
3. TuS Duisburg 16 8 4 4 51 — 28 20
4. Rot-Weiss Essen 16 9 1 6 48 — 45 19
5. SV Hamborn 16 8 3 5 27 — 28 19
6. Rot-Weiss Oberhausen 16 5 2 9 35 — 43 12
7. VfL Benrath 16 5 1 10 29 — 40 11
8. Union Krefeld 16 4 2 10 30 — 66 10
9. Schwarz-Weiss Essen 16 2 0 14 20 — 58 4
10. SSV Wuppertal pasitraukė

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Reinecke Brieg 18 15 2 1 73 — 18 32
2. SpVgg Breslau 18 14 2 2 122 — 21 30
3. FV Breslau 17 9 3 5 39 — 30 21
4. DSV Schweidnitz 18 8 3 7 34 — 38 19
5. Hertha Breslau 17 7 1 9 27 — 42 15
6. TuSpo Liegnitz 17 7 1 9 33 — 72 15
7. WSV Liegnitz 18 6 2 10 34 — 44 14
8. Immelmann Breslau 17 6 1 10 39 — 54 13
9. Alemannia Breslau 18 5 3 10 30 — 54 13
10. Reichsbahn Oels 16 1 0 15 14 — 72 2

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 20 20 0 0 125 — 17 40
2. FC Schweinfurt 20 16 0 4 85 — 21 32
3. SpVgg Furth 20 14 1 5 81 — 33 29
4. Reichsbahn Weiden 20 13 1 6 47 — 44 27
5. VfL Nurnberg 20 8 3 9 49 — 54 19
6. FC Bamberg 20 8 1 11 50 — 54 17
7. Kickers Wurzburg 20 6 2 12 38 — 73 14
8. VfR Schweinfurt 20 5 2 13 28 — 53 12
9. Viktoria Aschaffenburg 20 5 2 13 38 — 76 12
10. Eintracht-Franken Nurnberg 20 4 3 13 26 — 94 11
11. Post Furth 20 3 1 16 25 — 73 7

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Germania Konigshutte 16 13 1 2 65 — 19 27
2. TuS Lipine 16 9 2 5 48 — 34 20
3. WSV Knurow 16 8 3 5 49 — 27 19
4. SV Bismarckhutte 16 8 1 7 43 — 33 17
5. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 16 8 1 7 31 — 33 17
6. SuSV Beuthen 16 7 0 9 31 — 43 14
7. TuS Schwientochlowitz 16 6 1 9 25 — 35 13
8. FC Kattowitz 16 4 1 11 30 — 55 9
9. TuS Hindenburg 16 3 2 11 26 — 69 8
10. Adler Tarnowitz pasitraukė

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Konigsberg 12 11 0 1 92 — 6 22
2. Prussia-Samland Konigsberg 12 7 1 4 41 — 29 15
3. Reichsbahn Konigsberg 12 6 1 5 34 — 46 13
4. STV Konigsberg 12 3 4 5 30 — 40 10
5. Richthofen Neukuhren 12 4 2 6 33 — 50 10
6. MTV Ponarth 12 4 1 7 29 — 45 9
7. SV Insterburg 12 2 1 9 21 — 64 5
8. Preussen Mielau 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 2 turų

Pommern

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Ost)
V
1. LSV Kamp 10 8 1 1 84 — 6 17
2. Viktoria Stolp 10 6 2 2 35 — 17 14
3. Viktoria Kolberg 10 6 2 2 40 — 30 14
4. Hubertus Kolberg 10 4 1 5 31 — 37 9
5. Germania Stolp 10 2 0 8 9 — 38 4
6. Phonix Koslin 10 1 0 9 13 — 84 2

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / West)
V
1. LSV Putnitz 10 10 0 0 60 — 11 20
2. LSV Stettin 10 5 1 4 29 — 11 11
3. SC Stettin 10 5 1 4 29 — 28 11
4. LSV Dievenow 10 4 2 4 26 — 32 10
5. LSV Parow 10 3 0 7 13 — 33 6
6. VfL Stettin 10 1 0 9 4 — 46 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
LSV Putnitz LSV Kamp 1-1 3-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern)
V
1. LSV Putnitz
2. LSV Kamp

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Dresden 18 18 0 0 136 — 14 36
2. SC Planitz 18 10 5 3 84 — 20 25
3. BC Hartha 18 10 3 5 45 — 36 23
4. BC Chemnitz 18 9 3 6 42 — 44 21
5. Fortuna Leipzig 18 6 5 7 40 — 59 17
6. SV Riesa 18 7 3 8 38 — 71 17
7. VfB Leipzig 18 5 5 8 53 — 44 15
8. SC Dobeln 18 5 4 9 35 — 56 14
9. Ordnungspolizei Chemnitz 18 4 2 12 39 — 66 10
10. Sportlust Zittau 18 1 0 17 21 — 123 2

Schleswig-Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Holstein Kiel 18 16 2 0 94 — 20 34
2. Ordnungspolizei Lubeck 18 13 0 5 71 — 30 26
3. SC Friedrichsort 18 10 3 5 51 — 40 23
4. Kilia Kiel 18 9 2 7 57 — 42 20
5. SV Ellerbeck 18 8 3 7 56 — 47 19
6. Fortuna Gluckstadt 18 5 6 7 45 — 45 16
7. Comet Kiel 18 6 3 9 41 — 54 15
8. Borussia Kiel 18 4 3 11 32 — 75 11
9. Phonix Lubeck 18 4 1 13 22 — 63 9
10. Reichsbahn Neumunster 18 3 1 14 28 — 81 7

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSV Munchen 18 16 1 1 103 — 15 33
2. BC Augsburg 18 13 3 2 53 — 20 29
3. Bayern Munchen 18 10 2 6 52 — 23 22
4. Schwaben Augsburg 18 6 5 7 30 — 33 17
5. Jahn Regensburg 18 8 1 9 30 — 48 17
6. Wacker Munchen 18 7 2 9 47 — 44 16
7. LSV Straubing 18 7 1 10 32 — 65 15
8. TSG Augsburg 18 6 1 11 35 — 65 13
9. Bajuwaren Munchen 18 5 2 11 33 — 62 12
10. VfB Munchen 18 3 0 15 35 — 75 6

Sudetenland

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Mitte)
V
1. NSTG Budweis 7 6 1 0 29 — 4 13
2. NSTG Aussig-Elbe 7 4 0 3 31 — 21 8
3. LSV Prag-Gbell 7 3 2 2 32 — 23 8
4. NSTG Bodenbach 7 3 1 3 26 — 23 7
5. NSTG Gablonz 8 0 0 8 7 — 54 0
6. NSTG Prosetitz pasitraukė

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Ost)
V
1. MSV Brunn 6 4 1 1 37 — 10 9
2. LSV Olmutz 6 4 1 1 24 — 14 9
3. DSV Brunn 6 2 0 4 15 — 34 4
4. Reichsbahn Troppau 6 1 0 5 13 — 31 2
5. NSTG Troppau pasitraukė
6. LSV Prossnitz pasitraukė

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / West)
V
1. LSV Pilsen 10 10 0 0 33 — 13 20
2. NSTG Saaz 10 6 0 4 20 — 14 12
3. NSTG Komotau 10 5 0 5 17 — 16 10
4. NSTG Falkenau 10 4 1 5 23 — 26 9
5. NSTG Brux 10 2 1 7 15 — 34 5
6. NSTG Teplitz-Schonau 10 1 2 7 25 — 30 4
7. NSTG Graslitz pasitraukė
8. NSTG Karlsbad pasitraukė

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland)
V
1. MSV Brunn 4 3 0 1 11 — 4 6
2. NSTG Budweis 3 2 0 1 5 — 8 4
3. LSV Pilsen 3 0 0 3 2 — 6 0

Südhannover-Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eintracht Braunschweig 18 17 1 0 146 — 20 35
2. WSV Celle 18 13 0 5 87 — 51 26
3. Arminia Hannover 17 11 1 5 62 — 39 23
4. SpVgg Hildesheim 18 11 0 7 54 — 56 22
5. SV Hannover 17 7 4 6 52 — 42 18
6. SV Linden 18 6 3 9 68 — 68 15
7. LSV Wolfenbuttel 15 6 0 9 27 — 43 12
8. SpVgg Gottingen 18 5 0 13 23 — 70 10
9. Reichsbahn Eintracht Hannover 18 3 2 13 26 — 71 8
10. SC Gottingen 17 2 1 14 28 — 113 5

Wartheland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. DWM Posen 18 14 3 1 67 — 15 31
2. Ordnungspolizei Posen 18 13 4 1 71 — 24 30
3. Union Litzmannstadt 18 10 3 5 62 — 42 23
4. Ordnungspolizei Litzmannstadt 18 9 1 8 33 — 35 19
5. DSC Posen 18 9 0 9 29 — 58 18
6. TSG Gnesen 18 7 1 10 35 — 66 15
7. Post Posen 18 6 2 10 35 — 42 14
8. TSG Zdunska Wola 18 6 0 12 19 — 38 12
9. TSG Kutno 18 5 1 12 30 — 39 11
10. Reichsbahn Litzmannstadt 18 3 1 14 21 — 43 7

Weser-Ems

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVgg Wilhelmshaven 18 17 0 1 151 — 19 34
2. Werder Bremen 18 15 1 2 107 — 22 31
3. TSV Osnabruck 18 10 1 7 58 — 70 21
4. SV Bremen 18 8 3 7 55 — 56 19
5. TuS Bremerhaven 18 9 1 8 48 — 68 19
6. Sportfreunde Bremen 18 7 2 9 45 — 41 16
7. Schinkel Osnabruck 18 6 2 10 38 — 53 14
8. VfL Osnabruck 18 5 2 11 38 — 77 12
9. ASV Blumenthal 18 5 0 13 18 — 84 10
10. VfB Oldenburg 18 2 0 16 17 — 85 4

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 17 1 0 91 — 20 35
2. VfL Altenbogge 18 11 1 6 62 — 44 23
3. SpVgg Rohlinghausen 18 10 1 7 46 — 32 21
4. VfL Bochum 18 8 3 7 47 — 50 19
5. Westfalia Herne 18 8 2 8 49 — 46 18
6. Borussia Dortmund 18 6 5 7 46 — 46 17
7. Arminia Bielefeld 18 8 1 9 41 — 43 17
8. Alemannia Gelsenkirchen 18 6 3 9 36 — 35 15
9. Horst-Emscher Gelsenkirchen 18 5 1 12 49 — 70 11
10. Arminia Marten 18 2 0 16 30 — 111 4

Westmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FV Saarbrucken 18 13 3 2 47 — 22 29
2. FV Metz 18 12 4 2 50 — 16 28
3. Borussia Neunkirchen 18 9 3 6 58 — 33 21
4. TSG Ludwigshafen 18 9 3 6 40 — 30 21
5. FC Kaiserslautern 18 10 1 7 42 — 38 21
6. TuRa Ludwigshafen 18 8 2 8 38 — 41 18
7. VfR Frankenthal 18 4 5 9 26 — 43 13
8. TSG Saargemund 18 4 4 10 46 — 47 12
9. TSG Oppau 18 3 5 10 23 — 54 11
10. SC Altenkessel 18 2 2 14 20 — 66 6

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Stuttgart 18 15 0 3 67 — 25 30
2. Kickers Stuttgart 18 15 0 3 74 — 32 30
3. Sportfreunde Stuttgart 18 12 2 4 69 — 25 26
4. SSV Reutlingen 18 9 2 7 38 — 35 20
5. Union Bockingen 18 7 2 9 44 — 49 16
6. Feuerbach Stuttgart 18 7 0 11 28 — 49 14
7. TSG Ulm 18 5 2 11 33 — 46 12
8. VfR Aalen 18 5 1 12 24 — 49 11
9. VfR Heilbronn 18 5 1 12 29 — 68 11
10. VfB Friedrichshafen 18 5 0 13 36 — 64 10

Finalas


Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
SC Dresden 2                                  
SV Dessau 1                                
          SC Dresden 4                        
        Eintracht Braunschweig 0                        
Eintracht Braunschweig 5                                  
Victoria Hamburg 1                              
                    SC Dresden 4            
                  Neufahrwasser Danzig 0            
VfB Konigsberg 3                                  
Neufahrwasser Danzig 1                                
          VfB Konigsberg 5                        
        OP Warschau 1                        
OP Warschau 3                                  
DWM Posen 1                                
                                SC Dresden 3  
                              Holstein Kiel 1  
Holstein Kiel +                                  
                                 
          Holstein Kiel 2                        
        SV Berlin 0                        
SV Berlin 2-2 prat.                                  
LSV Putnitz 0-2                              
                    Holstein Kiel 4            
                  Schalke Gelsenkirchen 1            
Schalke Gelsenkirchen 8                                  
SV Kassel-Rothenditmold 1                                
          Schalke Gelsenkirchen 4                        
        SpVgg Wilhelmshaven 1                        
SpVgg Wilhelmshaven +                                  
                                   
                                       
                                     
FV Saarbrucken 5                                  
FC Mulhausen 1                                
          FV Saarbrucken 5                        
        Viktoria 1911 Koln 0                        
Viktoria 1911 Koln 2                                  
TuS Neuendorf 0                              
                    FV Saarbrucken 3            
                  VfR Mannheim 2            
VfR Mannheim 3                                  
FC Nurnberg 1                                
          VfR Mannheim 8                        
        Westende Hamborn 1                        
Westende Hamborn +                                  
                                 
                                FV Saarbrucken 2  
                              First Wien 1  
First Wien 5                                  
MSV Brunn 2                                
          First Wien 8                        
        Reinecke Brieg 0                        
Reinecke Brieg 4                                  
Germania Konigshutte 3 prat.                              
                    First Wien 2            
                  TSV Munchen 0            
TSV Munchen 3                                  
VfB Stuttgart 0                                
          TSV Munchen 2                        
        Kickers Offenbach 0                        
Kickers Offenbach +                                  
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
              1943-07-03 Olympiastadion, Berlynas            
              SC Dresden FV Saarbrucken            
             
Generic football.png
3
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Dėl 3-osios vietos Holstein Kiel First Wien 4-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Dresden
2. FV Saarbrucken
3. Holstein Kiel
4. First Wien
5. Neufahrwasser Danzig
5. Schalke Gelsenkirchen
5. VfR Mannheim
5. TSV Munchen
9. VfB Konigsberg 2 2 0 0 8 — 2 4 pašalintas po aštuntfinalio už tai, kad šešioliktfinalyje žaidė neleistinas žaidėjas
10. Eintracht Braunschweig
10. OP Warschau
10. SV Berlin
10. SpVgg Wilhelmshaven
10. Viktoria 1911 Koln
10. Westende Hamborn
10. Reinecke Brieg
10. Kickers Offenbach
18. SV Dessau
18. Victoria Hamburg
18. DWM Posen
18. LSV Putnitz
18. SV Kassel-Rothenditmold
18. FC Mulhausen
18. TuS Neuendorf
18. FC Nurnberg
18. MSV Brunn
18. Germania Konigshutte
18. VfB Stuttgart
29. TSG Rostock

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 91% (+15232-27=15205 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 9% (+1451-1=1450 wiki spaudos ženklai).