Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1919–1920 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1919–1920 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1919–1920 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1919–1920 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1910-11/frg-1919-20/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#20
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=12


Balten

Danzig-Westpreußen

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig-Westpreußen / Danzig)
V
1. VfL Danzig 5 4 0 1 19 — 9 8
2. Preussen Danzig 5 4 0 1 25 — 6 8
3. Ostmark Danzig 5 4 0 1 21 — 11 8
4. SC Danzig 5 2 0 3 16 — 14 4
5. Seminar Danzig 5 1 0 4 9 — 27 2
6. Hansa Danzig 5 0 0 5 8 — 31 0

Elbing

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig-Westpreußen / Elbing)
V
1. Viktoria Elbing
?. Hansa Elbing

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfL Danzig Viktoria Elbing 5-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig-Westpreußen)
V
1. VfL Danzig
2. Viktoria Elbing

Ostpreußen

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Königsberg)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg
2. VfB Konigsberg
3. ASCO Konigsberg
4. Preussen Konigsberg
5. VfR Konigsberg
6. MTV Ponarth

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Nord)
V
1. Lituania Tilsit

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Ost)
V
1. Masovia Lyck
?. Preussen Gumbinnen
?. SV Insterburg

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen / Süd)
V
1. SC Osterode

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Prussia-Samland Konigsberg 12          
Lituania Tilsit 1            
         
          Prussia-Samland Konigsberg Masovia Lyck
         
Generic football.png
8
Generic football.png
0
         
               
Masovia Lyck +            
SC Osterode            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg
2. Masovia Lyck
3. Lituania Tilsit
4. SC Osterode

Pommern

Gollnow-Pyritz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Gollnow-Pyritz)
V
1. Blucher Gollnow

Köslin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Köslin)
V
1. Preussen Koslin
?. Phonix Koslin

Schneidemühl

Varžybos nevyko, vietoje apygardos atstovo į finalą pakviesta antroji Ščecino komanda.

Stettin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin)
V
1. Titania Stettin 13 11 1 1 52 — 13 23
2. SC Stettin 13 10 1 2 70 — 13 21
3. TV Stettin 13 7 1 5 23 — 26 15
4. VfB Stettin 13 6 2 5 25 — 34 14
5. Preussen Stettin 13 6 0 7 32 — 27 12
6. Vorwarts Stettin 13 2 1 10 13 — 38 5
7. Viktoria Stargard 7 2 0 5 0 — 21 4
8. Comet Stettin 13 2 0 11 16 — 59 4
Pereinamasis turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Blucher Stettin 3 2 1 0 7 — 2 5
2. SVgg Stettin 3 2 1 0 6 — 6 5
3. Vorwarts Stettin 3 1 0 2 7 — 5 2
4. Comet Stettin 3 0 0 3 1 — 8 0

Stolp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stolp)
V
1. Viktoria Stolp
2. Sturm Lauenburg
3. Germania Stolp
4. Pfeil Schlawe
5. Greif Ritzow
6. SV Butow

Uckermark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Uckermark)
V
1. Vorwarts 1920 Locknitz

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Titania Stettin +              
           
          Titania Stettin 9  
        Viktoria Stolp 0  
Viktoria Stolp 6              
Preussen Koslin 0              
                   
                 
SC Stettin +              
           
          SC Stettin ?  
        Blucher Gollnow ?  
Blucher Gollnow 3              
Vorwarts 1920 Locknitz 0              
                   
    Finalas  
                   
     
    Titania Stettin SC Stettin  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
2
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
1. Titania Stettin
2. SC Stettin
3. Viktoria Stolp
4. Blucher Gollnow
5. Vorwarts 1920 Locknitz
5. Preussen Koslin

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. Titania Stettin 2 2 0 0 4 — 1 4
2. VfL Danzig 2 1 0 1 1 — 2 2
3. Prussia-Samland Konigsberg 2 0 0 2 1 — 3 0

Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Oberschoneweide 11 9 1 1 26 — 9 19
2. Wacker Tegel 11 6 3 2 17 — 6 15
3. Berolina Berlin 10 5 4 1 12 — 4 14
4. VfB Pankow 10 5 3 2 13 — 7 13
5. Vorwarts 1890 Berlin 8 5 1 2 11 — 10 11
6. Viktoria Berlin 9 4 3 2 10 — 5 11
7. Union 1892 Berlin 10 3 5 2 18 — 14 11
8. Germania Spandau 10 3 5 2 12 — 12 11
9. Norden-Nordwest Berlin 11 3 2 6 8 — 13 8
10. Minerva Berlin 11 1 2 8 7 — 15 4
11. Alemannia Berlin 11 2 0 9 3 — 15 4
12. SC Union Charlottenburg 10 0 1 9 7 — 34 1
13. Hertha Berlin pasitraukė

Mitteldeutschland

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. SC Magdeburg

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. VfB Leipzig 16 43 — 12 29
2. Eintracht Leipzig 16 31 — 21 23
3. SpVgg Leipzig-Lindenau 16 37 — 22 22
4. Fortuna Leipzig 16 27 — 27 18
5. Wacker Leipzig 16 20 — 26 13
6. Olympia Leipzig 16 29 — 36 12
7. BC Leipzig 16 27 — 43 12
8. TuB Leipzig 16 24 — 37 11
9. Sportfreunde Leipzig 16 12 — 26 4

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SV Dresden

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Wacker Halle

Thüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Thüringen)
V
1. SC Erfurt

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. Konkordia Plauen

Finalas

Pradinis etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Dresden National Chemnitz 2-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
7. National Chemnitz

Pagrindinis etapas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. VfB Leipzig 5 3 2 0 10 — 2 8
2. Wacker Halle 5 2 2 1 5 — 4 6
3. SC Erfurt 5 2 1 2 8 — 7 5
4. Konkordia Plauen 5 2 0 3 11 — 12 4
5. SC Magdeburg 5 2 0 3 5 — 10 4
6. SV Dresden 5 0 3 2 8 — 12 3

Norddeutschland

Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Altona)
V
1. Borussia Harburg

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Braunschweig)
V
1. Eintracht Braunschweig

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen)
V
1. ABTS Bremen

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg)
V
1. Victoria Hamburg 17 11 4 2 55 — 21 26
2. SV Hamburg 17 11 3 3 65 — 22 25
3. TV Eimsbuttel 17 10 4 3 50 — 20 24
4. VfL Altona 17 12 0 5 51 — 24 24
5. SV Ottensen 17 9 4 4 34 — 20 22
6. Union Altona 17 8 1 8 42 — 36 17
7. Sankt Georg Hamburg 18 10 1 7 42 — 35 21
8. VfTuR Hamburg 18 9 1 8 31 — 29 19
9. Concordia Wandsbek 18 6 2 10 43 — 59 14
10. Eintracht Lokstedt 18 5 3 10 20 — 55 13
11. FK Rothenburgsort 18 4 4 10 25 — 43 12
12. SpVgg Blankenese 18 3 0 15 24 — 66 6
13. TV Sankt Pauli 18 2 1 15 12 — 64 5

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hannover)
V
1. Arminia Hannover

Holstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Holstein)
V
1. Holstein Kiel
?. SC Friedrichsort 0

Lübeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck)
V
1. Turnerschaft Lubeck

Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Mecklenburg)
V
1. FC Schwerin

Nordharz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordharz)
V
1. SC Goslar

Oldenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Oldenburg)
V
1. VfB Oldenburg

Schleswig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig)
V
1. Preussen Itzehoe

Unterweser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Unterweser)
V
1. SC Geestemunde

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Arminia Hannover +                        
                       
          Arminia Hannover 3              
        SC Geestemunde 1              
VfB Oldenburg 0                        
SC Geestemunde 5                    
                    Arminia Hannover 3  
                  ABTS Bremen 1  
ABTS Bremen +                        
                       
          ABTS Bremen 2              
        Victoria Hamburg 1              
Victoria Hamburg +                        
                         
                             
                           
FC Schwerin 1                        
Borussia Harburg 5                      
          Borussia Harburg 4              
        Eintracht Braunschweig 2 prat.              
Eintracht Braunschweig +                        
SC Goslar                    
                    Borussia Harburg 1  
                  Holstein Kiel 0  
Holstein Kiel +                        
                       
          Holstein Kiel 6              
        Turnerschaft Lubeck 3              
Turnerschaft Lubeck 7                        
Preussen Itzehoe 2                        
                             
              Finalas  
                             
               
              Arminia Hannover Borussia Harburg  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Arminia Hannover
2. Borussia Harburg
3. ABTS Bremen
3. Holstein Kiel
5. SC Geestemunde
5. Victoria Hamburg
5. Eintracht Braunschweig
5. Turnerschaft Lubeck
9. VfB Oldenburg
9. FC Schwerin
9. Preussen Itzehoe
12. SC Goslar

Süddeutschland

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Baden)
V
1. FC Freiburg 18 72 — 15 33
2. FC Pforzheim 18 81 — 15 31
3. FV Karlsruhe 18 33 — 29 21
4. Phonix-Alemannia Karlsruhe 18 26 — 28 19
5. FC Muhlburg 18 30 — 35 18
6. FV Beiertheim 18 23 — 31 16
7. VfB Karlsruhe 18 19 — 40 13
8. VfB Pforzheim 18 23 — 58 11
9. BSC Pforzheim 18 21 — 44 10
10. SpVgg Freiburg 18 17 — 50 8

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. Germania Wiesbaden 18 27
2. SV Wiesbaden 18 25
3. Alemannia Griesheim 18 21
4. FC Hoechst 18 21
5. FVgg Kastel 18 21
6. SpVgg Hoechst 18 17
7. FC Kreuznach 18 16
8. FV Biebrich 18 14
9. FSV Mainz 18 12
10. FC Egelsbach 18 6

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordbayern)
V
1. FC Nurnberg 18 115 — 6 36
2. SpVgg Furth 18 98 — 13 30
3. Pfeil Nurnberg 18 56 — 23 27
4. VfB Nurnberg 18 50 — 38 22
5. Sportfreunde Nurnberg 18 36 — 66 15
6. MTV Furth 18 27 — 55 14
7. FC Wurzburg 18 24 — 48 12
8. FC Bamberg 18 24 — 66 11
9. BC Nurnberg-Sandreuth 18 21 — 43 10
10. FC Schweinfurt 18 8 — 101 3

Nordmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordmain)
V
1. FV Frankfurt 18 13 2 3 46 — 18 28
2. FSV Frankfurt 18 11 4 3 33 — 19 26
3. VfR Frankfurt 18 11 3 4 42 — 27 25
4. Sportfreunde Frankfurt 18 9 4 5 30 — 25 22
5. FC Hanau 18 8 2 8 23 — 28 18
6. Helvetia Frankfurt 18 7 2 9 38 — 34 16
7. Viktoria Hanau 18 6 4 8 24 — 27 16
8. Germania Frankfurt 18 6 3 9 36 — 46 15
9. FV Gross-Auheim 18 2 5 11 15 — 38 9
10. FC Langendiebach 18 2 1 15 22 — 47 5

Oldenwald

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oldenwald)
V
1. TuSV Waldhof 18 16 1 1 88 — 14 33 1–2
2. VfR Mannheim 18 15 3 0 58 — 22 33 1–2
3. Phonix Mannheim 18 8 6 4 51 — 31 22
4. VfL Neckarau 18 8 3 7 49 — 23 19
5. VfTuR Feudenheim 18 6 5 7 38 — 53 17
6. Viktoria Aschaffenburg 18 4 6 8 29 — 36 14
7. SC Kafertal 18 4 6 8 20 — 47 14
8. SpVgg Sandhofen 18 3 4 11 20 — 41 10
9. SV Darmstadt 18 4 2 12 22 — 61 10
10. VfB Heidelberg 18 3 3 12 26 — 66 9
Dėl 1-osios vietos TuSV Waldhof VfR Mannheim 1-1 (prat.) 4-1

Pfalz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Pfalz)
V
1. Pfalz Ludwigshafen
2. Phonix Ludwigshafen
3. FG Ludwigshafen
4. FV Frankenthal
5. SC 1904 Ludwigshafen
6. Alemannia Worms
7. Wormatia Worms
8. Arminia Rheingonheim

Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Saar)
V
1. Saar Saarbrucken
2. Borussia Neunkirchen
3. FV Kaiserslautern
4. FK Pirmasens
5. SV Trier
6. FV Saarbrucken
7. SC Pirmasens
8. SV Volklingen

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 18 72 — 15 32
2. TSV Munchen 18 62 — 16 28
3. Wacker Munchen 18 51 — 25 26
4. TV Augsburg 18 41 — 18 22
5. MTV Munchen 18 37 — 33 19
6. MTV Ingolstadt 18 25 — 53 14
7. SpVgg Munchen 18 20 — 35 13
8. Teutonia Munchen 18 27 — 57 11
9. TV 1880 Munchen 18 13 — 41 10
10. FC Augsburg 18 14 — 69 5

Südmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südmain)
V
1. Kickers Offenbach
2. SC Burgel
3. Viktoria Neu-Isenburg
4. FV Offenbach
5. FV Neu-Isenburg
6. Germania Bieber
7. VfR Offenbach
8. Union Niederrad
9. BSC Offenbach
10. Kickers Viktoria Muhlheim

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg)
V
1. SC Stuttgart 18 15 2 1 68 — 17 32
2. Kickers Stuttgart 18 14 1 3 63 — 16 29
3. Sportfreunde Stuttgart 18 10 4 4 39 — 18 24
4. Viktoria Feuerbach 18 8 3 7 31 — 34 19
5. VfB Stuttgart 18 7 3 8 28 — 26 17
6. FV Ulm 18 7 2 9 22 — 36 16
7. FV Zuffenhausen 18 6 3 9 28 — 42 15
8. SpVgg Heilbronn 18 6 2 10 31 — 29 14
9. SpVgg Tubingen 18 5 0 13 30 — 63 10
10. FV Kornwestheim 18 1 2 15 16 — 69 4

Finalas

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Nurnberg 6 5 1 0 23 — 5 11 1
4. TuSV Waldhof 6 3 0 3 15 — 18 6 2
7. Eintracht Frankfurt 6 1 2 3 5 — 13 4 3
10. Kickers Offenbach 6 1 1 4 7 — 14 3 4

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
3. FC Freiburg 4 3 0 1 9 — 10 6 1
4. Bayern Munchen 4 1 1 2 11 — 10 3 2
7. SC Stuttgart 4 1 1 2 8 — 8 3 3

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
2. Pfalz Ludwigshafen 4 4 0 0 14 — 4 8 1
4. Saar Saarbrucken 4 1 0 3 4 — 8 2 2
7. Germania Wiesbaden 4 1 0 3 6 — 12 2 3

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
FC Nurnberg +          
           
         
          FC Nurnberg Pfalz Ludwigshafen
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
               
Pfalz Ludwigshafen 5            
FC Freiburg 0            
                 


Südostdeutschland

Mittelschlesien

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Breslau)
V
1. VSF Breslau 15 11 2 2 39 — 13 24
2. Schlesien Breslau 14 9 2 3 27 — 13 20
3. FV Breslau 14 7 1 6 33 — 33 15
4. VfB Breslau 15 6 2 7 29 — 31 14
5. Hertha Breslau 15 6 2 7 26 — 29 14
6. VfR Breslau 14 5 3 6 26 — 27 13
7. SC Breslau 15 5 2 8 24 — 32 12
8. Komet Breslau 14 3 3 8 22 — 33 9
9. Alemannia Breslau 14 3 3 8 18 — 33 9

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Viktoria Forst 7 6 0 1 27 — 8 12
2. Amicitia Forst 4 3 0 1 14 — 8 6
3. Brandenburg Cottbus 5 3 0 2 8 — 7 6
4. FV Cottbus 2 1 1 0 2 — 1 3
5. Viktoria Cottbus 3 1 1 1 2 — 7 3
6. Deutschland Forst 4 1 0 3 3 — 5 2
7. VfB Forst 4 1 0 3 6 — 12 2
8. SC Cottbus 1899 0 0 0 0 0 — 0 0
9. Union Cottbus 2 0 0 2 2 — 12 0
10. Askania Forst 3 0 0 3 0 — 4 0

Niederschlesien

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
ATV Liegnitz VfB Schweidnitz 6-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. ATV Liegnitz
2. VfB Schweidnitz

Oberlausitz

Görlitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz / Görlitz)
V
1. Gelb-Weiss Gorlitz
2. STC Gorlitz

Sagan

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz / Sagan)
V
1. SV Sagan

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Sagan GW Gorlitz 5-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. SV Sagan
2. Gelb-Weiss Gorlitz

Oberschlesien

Beuthen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Beuthen)
V
1. SuSV Beuthen
2. VfR Konigshutte
3. VfR Tarnowitz
4. SC Konigshutte
5. Silesia Konigshutte
6. BC Bismarckhutte

Gleiwitz

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Gleiwitz)
V
1. Vorwarts Gleiwitz

Kattowitz

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Kattowitz)
V
?. Diana Kattowitz
?. Germania Kattowitz

Ratibor

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien / Ratibor)
V
1. SVgg Ratibor

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SuSV Beuthen +              
           
          SuSV Beuthen +  
        Germania Kattowitz  
Germania Kattowitz +              
               
                   
                 
Diana Kattowitz +              
           
          Diana Kattowitz 0  
        Vorwarts Gleiwitz 2  
SVgg Ratibor 1              
Vorwarts Gleiwitz 5              
                   
    Finalas  
                   
     
    SuSV Beuthen Vorwarts Gleiwitz  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. SuSV Beuthen
2. Vorwarts Gleiwitz
3. Diana Kattowitz
4. Germania Kattowitz
5. SVgg Ratibor

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
VSF Breslau 5              
SuSV Beuthen 1          
          VSF Breslau 1  
        Askania Forst 0  
Askania Forst 4              
SV Sagan 0              
                   
                 
Viktoria Forst 2              
ATV Liegnitz 0          
          Viktoria Forst +  
           
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    VSF Breslau Viktoria Forst  
   
Generic football.png
6
Generic football.png
2
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. VSF Breslau
2. Viktoria Forst
3. Askania Forst
4. SuSV Beuthen
4. SV Sagan
4. ATV Liegnitz

Westdeutschland

Bergisch Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch Mark)
V
1. TuRU Dusseldorf 22 15 4 3 64 — 23 34
2. TV Dusseldorf 22 15 2 5 55 — 27 32
3. SC Dusseldorf 22 13 4 5 59 — 21 30
4. BC Dusseldorf 22 11 3 8 48 — 42 25
5. BV Dusseldorf 22 9 5 8 43 — 46 23
6. TSV Hagen 22 9 4 9 24 — 35 22
7. SC Cronenberg 22 8 5 9 57 — 43 21
8. Viktoria Dusseldorf 22 6 9 7 45 — 44 21
9. SV Elberfeld 22 10 1 11 36 — 39 21
10. VfB Remscheid 22 5 7 10 37 — 44 17
11. VfB Barmen 22 7 3 12 29 — 51 17
12. TuSV Barmen 22 0 1 21 9 — 91 1

Hessen-Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover)
V
1. Kurhessen Cassel 20 19 1 0 83 — 15 39
2. Borussia Fulda 20 11 5 4 40 — 21 27
3. TSV 1848 Cassel 20 13 0 7 58 — 32 26
4. SV Cassel 20 12 0 8 40 — 24 24
5. Sport Cassel 20 9 3 8 54 — 28 21
6. RSV Cassel 20 10 0 10 40 — 36 20
7. SpVgg Gottingen 20 6 3 11 22 — 43 15
8. FC Gottingen 20 5 4 11 24 — 51 14
9. Hermannia Cassel 20 4 5 11 22 — 48 13
10. TSV 1886 Cassel 20 5 3 12 23 — 58 13
11. Germania Fulda 20 3 2 15 11 — 61 8
12. ASC Gottingen pasitraukė

Lahn-Sieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Lahn-Sieg)
V
1. SV Siegen 7 27 — 16 10
2. FC Wetzlar 6 14 — 10 9
3. Jahn Siegen 6 29 — 13 8
4. VfB Weidenau 8 15 — 29 6
5. Germania Marburg 5 8 — 17 5
6. VfB Marburg 4 10 — 11 2
7. VfR Giessen 6 9 — 16 2

Rheinischer Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rheinischer Nord)
V
1. SpV Duisburg 20 15 2 3 47 — 17 32
2. SpV Meiderich 20 11 6 3 49 — 22 28
3. SVgg Meiderich 20 12 1 7 28 — 24 25
4. FV Duisburg 20 10 3 7 23 — 14 23
5. VfvB Ruhrort 20 9 4 7 32 — 27 22
6. Viktoria Duisburg 20 8 3 9 26 — 28 19
7. Borussia Friemersheim 20 7 4 9 25 — 26 18
8. Preussen Duisburg 20 6 4 10 22 — 33 16
9. Union Hamborn 20 6 3 11 33 — 42 15
10. RSV Mulheim-Ruhr 20 6 2 12 23 — 49 14
11. SpV Oberhausen 20 3 2 15 20 — 46 8

Rheinischer Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rheinischer Süd)
V
1. BC Coln 22 15 5 2 80 — 23 35
2. SC Coln 22 12 4 6 48 — 35 28
3. CfR Coln 22 10 7 5 45 — 39 27
4. FV Bonn 22 10 6 6 56 — 40 26
5. SV Mulheim 22 9 8 5 51 — 45 26
6. FC Solingen 22 8 7 7 41 — 34 23
7. VfR Coln 22 9 5 8 41 — 40 23
8. BV Solingen 22 9 4 9 38 — 35 22
9. Rhenania Coln-Ehrenfelder 22 7 5 10 27 — 44 19
10. TV Coln 22 6 2 14 22 — 45 14
11. TuSV Coln 22 4 4 14 26 — 52 12
12. CfR Bonn 22 4 1 17 36 — 79 9

Rheinischer West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rheinischer West)
V
1. VfJuV Duren 22 14 4 4 51 — 26 32
2. VfTuR Munchen-Gladbach 22 14 3 5 57 — 32 31
3. Alemannia Aachen 22 13 4 5 47 — 31 30
4. Eintracht Munchen-Gladbach 22 12 2 8 52 — 34 26
5. Union Crefeld 22 12 2 8 54 — 42 26
6. FC Munchen-Gladbach 22 8 6 8 38 — 31 22
7. VfB Crefeld 22 10 2 10 55 — 49 22
8. SpV Rheydt 22 7 7 8 49 — 55 21
9. FC Duren 1903 22 6 8 8 43 — 36 20
10. Germania Duren 22 8 2 12 39 — 42 18
11. Preussen Crefeld 22 6 4 12 45 — 52 16
12. VfTuB Cleve 22 0 0 22 19 — 119 0

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
VfTuR Munchen-Gladbach 3          
Eintracht Munchen-Gladbach 1            
         
          VfTuR Munchen-Gladbach VfJuV Duren
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
VfJuV Duren 2            
Alemannia Aachen 1            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rheinischer West)
V
1. VfTuR Munchen-Gladbach
2. VfJuV Duren
3. Alemannia Aachen
3. Eintracht Munchen-Gladbach

Ruhr-Ems

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr-Ems)
V
1. TB Essen 22 17 4 1 84 — 18 38
2. BV Altenessen 22 14 7 1 47 — 23 35
3. Preussen Essen 22 13 5 4 61 — 37 31
4. SC 95 Dortmund 22 13 2 7 39 — 30 28
5. SV Hattingen 22 9 4 9 39 — 30 22
6. VfB Dortmund 22 8 5 9 43 — 33 21
7. SV Langendreer 04 22 9 3 10 45 — 62 21
8. SV Essen 22 6 8 8 32 — 32 20
9. TuS Bochum 22 8 1 13 37 — 73 17
10. Alemannia 1905 Dortmund 22 5 4 13 40 — 57 14
11. Viktoria Recklinghausen 22 3 5 14 31 — 60 11
12. SuS Schalke 22 2 2 18 20 — 63 6

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen)
V
1. SpV Hamm 17 47 — 22 31
2. Preussen Munster 19 49 — 27 24
3. Arminia Bielefeld 15 36 — 20 20
4. TV Osnabruck 16 42 — 37 17
5. TuSV Hamm 14 23 — 16 16
6. VfB Bielefeld 12 27 — 33 13
7. BV Osnabruck 1905 12 22 — 19 12
8. FC Osnabruck 11 20 — 27 8
9. SC Minden 10 15 — 26 5
10. VfK Hamm 12 21 — 39 3
11. TSV Munster 12 1 — 37 1

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
VfTuR Munchen-Gladbach 6              
TB Essen 2 prat.          
          VfTuR Munchen-Gladbach 1  
        SpV Hamm 0  
SpV Hamm 2              
Kurhessen Cassel 1 prat.              
                   
                 
BC Coln 4              
TuRU Dusseldorf 3          
          BC Coln 2  
        SpV Duisburg 1  
SpV Duisburg 2              
Jahn Siegen 0              
                   
    Finalas  
                   
     
    VfTuR Munchen-Gladbach BC Coln  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
     
    (pratęsus rungtynes)  


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. VfTuR Munchen-Gladbach
2. BC Coln
3. SpV Hamm
3. SpV Duisburg
5. TB Essen
5. Kurhessen Cassel
5. TuRU Dusseldorf
5. Jahn Siegen

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
FC Nurnberg 2              
VfB Leipzig 0          
          FC Nurnberg 3  
        Titania Stettin 0  
Titania Stettin 2              
Arminia Hannover 1 prat.              
                   
                 
SpVgg Furth 7              
VfTuR Munchen-Gladbach 0          
          SpVgg Furth 4  
        VSF Breslau 0  
VSF Breslau 3              
Union Oberschoneweide 2              
                   
    Finalas  
                   
    1920-06-13 Sandhofer Wiesen, Frankfurtas prie Maino  
    FC Nurnberg SpVgg Furth  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg
2. SpVgg Furth
3. Titania Stettin
3. VSF Breslau
5. Arminia Hannover
5. Union Oberschoneweide
5. VfB Leipzig
5. VfTuR Munchen-Gladbach

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 71% (+15407-31=15376 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius ir redaktorius – 29% (+6200-1=6199 wiki spaudos ženklai).