Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1915–1916 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1915–1916 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1915–1916 m.
Sezono pabaiga Nebaigtas
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1910-11/frg-1915-16/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#16


Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Berlin 18 15 2 1 55 — 16 32
2. Hertha Berlin 18 15 1 2 59 — 23 31
3. Preussen Berlin 18 11 3 4 54 — 35 25
4. BC Berlin 18 9 2 7 48 — 33 20
5. Minerva Berlin 18 7 4 7 34 — 29 18
6. Tennis Borussia Berlin 18 6 4 8 38 — 52 16
7. Union 1892 Berlin 18 6 2 10 40 — 44 14
8. Union Oberschoneweide 18 3 3 12 40 — 55 9
9. Berolina Berlin 18 4 1 13 25 — 64 9
10. Vorwarts 1890 Berlin 18 3 0 15 32 — 74 6

Mitteldeutschland

Graf-Mansfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Graf-Mansfeld)
V
1. Hohenzollern Helbra

Mittelelbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelelbe)
V
1. Cricket-Viktoria Magdeburg

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SpVgg Erfurt

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. Eintracht Leipzig 14 38 — 9 26
2. Fortuna Leipzig 14 28 — 12 21
3. VfB Leipzig 14 33 — 20 18
4. SpVgg Leipzig-Lindenau 14 46 — 33 16
5. Wacker Leipzig 14 29 — 36 10
6. Sportfreunde Leipzig 14 25 — 40 9
7. Olympia Leipzig 14 14 — 35 8
8. BC Leipzig 14 13 — 41 4

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SC Weimar

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Borussia Halle 14 85 — 24 24
2. Wacker Halle 14 65 — 27 24
3. Sportfreunde Halle 14 68 — 31 17
4. FC 1896 Halle 14 29 — 24 13
5. Hohenzollern Halle 14 26 — 38 11
6. Favorit Diemitz 14 21 — 48 8
7. Minerva Halle 14 14 — 57 8
8. Preussen Merseburg 14 21 — 76 7

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. Hohenzollern Naumburg

Südwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südwestsachsen)
V
1. BC Mittweida

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. VfB Glauchau

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. Wacker Gotha

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
                                   
                                 
          Eintracht Leipzig 1                        
        SC Weimar 0                        
Hohenzollern Naumburg 2                                  
SC Weimar 8                              
                    Eintracht Leipzig 7            
                  BC Mittweida 0            
                                   
                                 
          SpVgg Leipzig-Lindenau 0                        
        BC Mittweida 1                        
BC Mittweida 5                                  
VfB Glauchau 2                                
                                Eintracht Leipzig 6  
                              SC Dresden 1  
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                    SC Dresden +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
                                     
Borussia Halle 8                                  
Hohenzollern Helbra 0                                
          Borussia Halle 1                        
        CV Magdeburg 0 prat.                        
                                   
                               
                    Borussia Halle 1            
                  Wacker Gotha 0            
                                   
                                 
          Wacker Gotha 3                        
        SpVgg Erfurt 0                        
                                   
                                 
                                Borussia Halle +  
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                                 
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
                         
              Eintracht Leipzig Borussia Halle            
             
Generic football.png
4
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. Eintracht Leipzig
2. Borussia Halle
3. SC Dresden
4. BC Mittweida
4. Wacker Gotha
6. SC Weimar
6. SpVgg Leipzig-Lindenau
6. Cricket-Viktoria Magdeburg
6. SpVgg Erfurt
10. Hohenzollern Naumburg
10. VfB Glauchau
10. Hohenzollern Helbra

Norddeutschland

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen)
V
1. Werder Bremen 3 3 0 0 11 — 1 6
2. SC Bremen 3 2 0 1 11 — 4 4
3. VfB Bremen 3 1 0 2 0 — 8 2
4. Sport Bremen 3 0 0 3 2 — 11 0

Hamburg-Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg-Altona)
V
1. Sankt Georg Hamburg 16 12 4 0 47 — 8 28
2. Sperber Hamburg 16 11 5 0 60 — 13 27
3. FC Altona 16 10 3 3 65 — 24 23
4. Union Altona 16 8 4 4 47 — 26 20
5. TV Eimsbuttel 16 6 3 7 43 — 43 15
6. Victoria Hamburg 16 5 3 8 27 — 31 13
7. FC Hamburg 16 5 1 10 21 — 55 11
8. Blucher Hamburg 16 3 0 13 25 — 75 6
9. Germania Hamburg 16 0 1 15 15 — 75 1

Kiel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Kiel)
V
1. Holstein Kiel 5 5 0 0 52 — 3 10
2. Kilia Kiel 5 2 2 1 31 — 14 6
3. Teutonia Kiel 5 2 2 1 22 — 11 6
4. TV Kiel 5 2 1 2 16 — 33 5
5. FV Kiel 5 1 0 4 4 — 34 2
6. Union Kiel 5 0 1 4 5 — 35 1

Süddeutschland

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nord)
V
1. FC Hanau 2 2 0 0 6 — 2 4
2. FSV Frankfurt 2 1 0 1 9 — 3 2
3. Amicitia Frankfurt 2 0 0 2 1 — 11 0

Ost

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
         
          FC Nurnberg TSV Munchen
         
Generic football.png
4
Generic football.png
0
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Ost)
V
1. FC Nurnberg
2. TSV Munchen

Süd

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
         
          FC Freiburg Phonix Karlsruhe
         
Generic football.png
5
Generic football.png
2
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Süd)
V
1. FC Freiburg
2. Phonix Karlsruhe

West

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
         
          Pfalz Ludwigshafen Phonix Mannheim
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / West)
V
1. Pfalz Ludwigshafen
2. Phonix Mannheim

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
FC Nurnberg 7-1          
FC Hanau 1-4            
         
          FC Nurnberg Pfalz Ludwigshafen
         
Generic football.png
4
Generic football.png
1
         
               
FC Freiburg 2-2            
Pfalz Ludwigshafen 7-1            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Nurnberg
2. Pfalz Ludwigshafen
3. FC Hanau
3. FC Freiburg

Gau-Kriegsliga

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Kriegsliga)
V
1. VfR Mannheim 21 16 1 4 82 — 22 33
2. Phonix Mannheim 19 16 0 3 75 — 21 32
3. Viktoria Feudenheim 18 12 2 4 53 — 33 26
4. SV Waldhof 20 12 1 7 58 — 33 25
5. Hertha Mannheim 16 8 3 5 23 — 25 19
6. SC Kafertal 18 9 0 9 35 — 35 18
7. Helvetia Mannheim 18 7 4 7 44 — 38 18
8. Kickers Mannheim 21 7 4 10 47 — 50 18
9. FVg Neckarau 21 7 4 10 42 — 52 18
10. Phonix Sandhofen 19 5 5 9 20 — 30 15
11. Jahn Neckarau 18 4 1 13 27 — 63 9
12. TV Heidelberg 18 3 3 12 29 — 64 9
13. Alemannia Ilvesheim 17 2 0 15 19 — 88 4
14. Viktoria Mannheim pasitraukė
15. FV Sandhofen pasitraukė

Westdeutschland

Rheinischer Nord

Aachen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Aachen)
V
1. KSG Duren 12 67 — 14 22
2. Porcetia Aachen 12 41 — 33 15
3. Viktoria Birkesdorf 12 25 — 17 14
4. Germania Aachen 12 8 — 27 13
5. FC Duren 1903 12 29 — 25 12
6. BC Kohlscheid 12 10 — 48 4
7. Fortuna Duren 12 1 — 17 2

Düsseldorf

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Düsseldorf)
V
1. Union Dusseldorf 12 62 — 14 23
2. FC Hilden 12 35 — 27 12
3. Borussia Dusseldorf 12 21 — 28 12
4. SV Dusseldorf 12 33 — 33 11
5. Viktoria Dusseldorf 12 28 — 34 11
6. BV Dusseldorf 12 14 — 26 9
7. SC Dusseldorf 12 18 — 49 6

München-Gladbach

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / München-Gladbach)
V
1. Preussen Krefeld 13 63 — 37 18
2. Borussia Munchen-Gladbach 10 31 — 23 14
3. FC Munchen-Gladbach 13 51 — 31 14
4. VfB Krefeld 11 43 — 40 12
5. Eintracht Munchen-Gladbach 11 36 — 34 12
6. Konstantia Kaldenkirchen 10 25 — 29 8
7. Viktoria Rheydt 8 17 — 39 4
8. Union Krefeld 10 14 — 47 4

Rheinischer Süd

Berg

Gruppe 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Berg 1)
V
1. Preussen Barmen 10 44 — 9 18
2. Viktoria Barmen 10 39 — 15 16
3. Germania Barmen 10 25 — 10 12
4. SC Oberbarmen 10 10 — 27 6
5. BV Barmen 10 20 — 36 4
6. SV Sprockhovel 10 7 — 48 4
Gruppe 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Berg 2)
V
1. Germania Elberfeld 12 21 — 8 19
2. SC Sonnborn 12 38 — 21 18
3. SC Cronenberg 12 42 — 23 16
4. SV Elberfeld 12 34 — 28 12
5. FC Velbert 12 20 — 28 8
6. BV Elberfeld 12 12 — 36 7
7. Borussia Velbert 12 6 — 29 4
8. BV Velbert pasitraukė
Gruppe 3
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Berg 3)
V
1. BV Schlagbaum 6 25 — 4 10
2. BC Grafrath 6 11 — 7 9
3. BV Solingen 6 2 — 10 3
4. FC 1906 Remscheid 6 3 — 20 2
5. SV Solingen-Bruhl pasitraukė
Finalas
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Preussen Barmen +          
           
         
          Preussen Barmen Germania Elberfeld
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
               
Germania Elberfeld 6            
BV Schlagbaum 2            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Berg)
V
1. Preussen Barmen
2. Germania Elberfeld
3. BV Schlagbaum

Bonn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bonn)
V
1. FV Bonn 6 29 — 5 12
2. SV Siegburg 7 30 — 6 8
3. TV Bonn 7 7 — 18 7
4. Borussia Bonn 6 6 — 16 1
5. SV Stallberg 4 1 — 28 0

Cöln

Linksrhein
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cöln-Linksrhein)
V
1. CfR Coln 8 30 — 11 14
2. FC Coln 8 21 — 10 14
3. SpVgg Sulz 8 14 — 19 5
4. BC Coln 8 7 — 13 4
5. TV Coln 8 10 — 29 3
Rechtsrhein
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cöln-Rechtsrhein)
V
1. TG Mulheim

Koblenz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Koblenz)
V
1. SuSV Andernach 8 24 — 14 10
2. Rheinland Mayen 6 7 — 4 8
3. Hohenzollern Koblenz 7 13 — 12 6
4. TV Mayen 7 5 — 12 6
5. SV Grenzhausen 6 4 — 11 4
6. SC Hohr pasitraukė
7. FC Koblenz pasitraukė
8. Germania Arzheim pasitraukė

Siegerland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Siegerland)
V
1. Germania Siegen

Ruhr

Duisburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Duisburg)
V
1. Preussen Duisburg 16 55 — 21 24
2. Viktoria Duisburg 16 80 — 30 23
3. SpV Meiderich 16 51 — 34 22
4. SpV Duisburg 16 55 — 26 19
5. VfvB Ruhrort 16 57 — 33 18
6. Hohenzollern Meiderich 16 43 — 34 17
7. Union Hamborn 16 59 — 39 8
8. SpV Oberhausen 16 46 — 67 6
9. SpV Homberg 16 16 — 78 3
10. SpV Mulheim diskvalifikuota
11. SV Hamborn diskvalifikuota

Essen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Essen)
V
1. BV Altenessen 10 39 — 17 17
2. TB Essen 10 51 — 10 16
3. SuS Emscher-Vogelheim 10 21 — 40 10
4. Preussen Essen 10 19 — 20 10
5. Hohenzollern Essen 10 19 — 44 6
6. SV Essen 10 9 — 27 3

Gelsenkirchen-Bochum

Gruppe 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen Bochum 1)
V
1. BV Buer-Erle 8 29 — 6 14
2. Emschertaler Karnap 8 20 — 21 9
3. SuS Schalke 8 20 — 20 8
4. TV Schalke 8 19 — 16 6
5. BV Buer 8 9 — 34 3
Gruppe 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen Bochum 2)
V
1. Preussen Wanne 8 36 — 6 13
2. Westfalia Herne 8 19 — 13 11
3. Germania Herne 8 11 — 16 6
4. Union Recklinghausen 8 8 — 22 6
5. SV Sodingen 8 9 — 29 4
Gruppe 3
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen Bochum 3)
V
1. MBV Linden 10 42 — 20 16
2. Viktoria Linden 10 19 — 19 14
3. SV Hattingen 10 17 — 25 10
4. SuS Bochum 10 12 — 14 6
5. SpVgg Welper 10 16 — 17 6
6. TV Winz-Baak 10 16 — 27 4
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen Bochum)
V
1. BV Buer-Erle 4 4 0 0 14 — 0 8
2. Preussen Wanne 4 2 0 2 0 — 3 4
3. MBV Linden 4 0 0 4 0 — 11 0

Sauerland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Sauerland)
V
1. FC Hagen 12 58 — 19 21
2. FC Eilpe-Delstern 12 38 — 28 14
3. SuS 1909 Gevelsberg 11 47 — 24 12
4. Phonix-Alemannia Hagen 10 16 — 16 11
5. FC Eppenhausen 11 15 — 45 10
6. FC Ludenscheid 11 22 — 36 4
7. Preussen Ludenscheid 11 9 — 36 4

Westfalen

Hamm

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hamm)
V
1. VfK Hamm 11 66 — 18 18
2. SpV Hamm 11 33 — 10 17
3. Westfalia Ahlen 10 40 — 23 13
4. BV Hamm 11 20 — 27 11
5. SuSpV Ahlen 10 19 — 49 4
6. BV Heeren-Werve 7 5 — 36 3
7. SuS Hamm 8 9 — 29 2

Hessen

Cassel
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cassel)
V
1. FV Cassel 5 8
2. Eintracht Cassel 5 7
3. Sport Cassel 5 7
4. Hermannia Cassel 5 5
5. TG Cassel 5 3
6. VfB Cassel 5 0
Südhannover
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südhannover)
V
1. FV Einbeck 8 21 — 10 11 1–2
2. SuS Northeim 8 22 — 21 11 1–2
3. SpV Kreiensen 8 20 — 28 7
4. FC Northeim 8 11 — 23 6
5. Seminar Northeim 8 17 — 9 5
Dėl 1-osios vietos FV Einbeck SuS Northeim 3-1

Ravensberg-Lippe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ravensberg-Lippe)
V
1. Arminia Bielefeld 6 24 — 3 12
2. VfB Bielefeld 6 15 — 14 6
3. SV Osnabruck 6 17 — 18 6
4. Teutonia Bielefeld 6 0 — 31 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 82% (+10327-0=10327 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 18% (+2331-0=2331 wiki spaudos ženklai).