Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1926–1927 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1926–1927 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1926–1927 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1926–1927 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1920-21/frg-1926-27/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#27
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=19


Balten

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig)
V
1. Neufahrwasser Danzig 12 7 3 2 40 — 15 17
2. Schutzpolizei Danzig 12 7 2 3 36 — 21 16 2–3
3. SC Danzig 12 7 2 3 45 — 28 16 2–3
4. BuEV Danzig 12 6 2 4 26 — 22 14
5. Preussen Danzig 12 3 4 5 22 — 29 10
6. Ostmark Danzig 12 3 3 6 19 — 27 9
7. Hansa Danzig 12 0 2 10 14 — 60 2
Dėl 2-osios vietos Schutzpolizei Danzig SC Danzig 2-2 (prat.) 5-4

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 8 6 0 2 30 — 4 12
2. Prussia-Samland Konigsberg 8 4 2 2 10 — 15 10
3. Viktoria Allenstein 8 3 2 3 22 — 23 8
4. SpVgg Memel 8 1 3 4 11 — 25 5 4–5
5. SV Rastenburg 8 2 1 5 8 — 14 5 4–5
Dėl 4-osios vietos SpVgg Memel SV Rastenburg 3-0

Pereinamasis turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Preussen Konigsberg 4 3 1 0 13 — 8 7
2. SV Rastenburg 4 2 2 0 5 — 3 6
3. SV Insterburg 4 2 0 2 12 — 6 4
4. Viktoria Elbing 4 1 0 3 5 — 10 2
5. Hindenburg Rastenburg 4 0 1 3 5 — 13 1

Pommern

Schneidemühl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Schneidemühl)
V
1. Viktoria Schneidemuhl 9 8 0 1 26 — 5 16
2. SV Deutsch Krone 10 6 0 4 22 — 18 12
3. Germania Schneidemuhl 10 4 1 5 17 — 16 9
4. Graf Schwerin Deutsch Krone 9 3 0 6 5 — 29 6
5. Hertha-Erika Schneidemuhl 10 2 1 7 18 — 5 5
6. Germania Neustettin 10 2 0 8 7 — 28 4

Stettin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin)
V
1. Titania Stettin 8 7 0 1 20 — 6 14
2. SC Stettin 8 5 0 3 23 — 9 10
3. VfB Stettin 8 4 0 4 20 — 19 8
4. Preussen Stettin 8 4 0 4 18 — 22 8
5. Blucher Stettin 8 0 0 8 6 — 31 0

Sužaistos papildomos rungtynės dėl vietos Pamario finaliniame turnyre tarp Ščecino aukščiausiosios lygos 2-osios komandos ir I lygos nugalėtojo:

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SC Stettin SC Stargard 8-0

Stolp-Köslin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stolp-Köslin)
V
1. Viktoria Stolp 8 5 2 1 26 — 12 12
2. Pfeil Lauenburg 8 4 1 3 17 — 19 9
3. Germania Stolp 8 3 1 4 22 — 20 7
4. Preussen Koslin 8 3 0 5 18 — 20 6
5. Sturm Lauenburg 8 3 0 5 8 — 20 6

Vorpommern-Uckermark-Gollnow

Gollnow
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Gollnow)
V
1. Blucher Gollnow 8 5 3 0 15 — 7 13
2. SV Kolberg 8 5 1 2 30 — 11 11
3. Mackensen Greifenberg 8 5 1 2 24 — 18 11
4. SC Treptow 8 2 1 5 16 — 32 5
5. SC Regenwalde 8 0 0 8 2 — 19 0
Vorpommern-Uckermark
Abteilung A
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Vorpommern-Uckermark A)
V
1. Mars Pasewalk
2. SC Uckermunde
3. VfB Torgelow
4. Preussen Strasburg
5. SC Eggesin
Abteilung B
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Vorpommern-Uckermark B)
V
1. SC Pasewalk
2. SC Brussow
3. Vorwarts 1920 Locknitz
4. FC Goritz
Finalas
Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Blucher Gollnow +          
           
          1927-01-02 Goleniuvas
          Blucher Gollnow SC Pasewalk
         
Generic football.png
4
Generic football.png
2
         
               
Mars Pasewalk 0            
SC Pasewalk 0            
                 


Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SC Stettin 5              
Viktoria Schneidemuhl 4          
          SC Stettin +  
           
               
               
                   
                 
Blucher Gollnow +              
           
          Blucher Gollnow 1  
        Titania Stettin 9  
Viktoria Stolp 1              
Titania Stettin 3              
                   
    Finalas  
                   
    1927-02-13 Ščecinas  
    SC Stettin Titania Stettin  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
1. SC Stettin
2. Titania Stettin
3. Blucher Gollnow
4. Viktoria Schneidemuhl
4. Viktoria Stolp

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. Titania Stettin 5 4 1 0 10 — 3 9
2. VfB Konigsberg 5 4 0 1 23 — 4 8
3. SC Stettin 5 3 0 2 19 — 16 6
4. Schutzpolizei Danzig 5 2 0 3 13 — 19 4
5. Prussia-Samland Konigsberg 5 1 1 3 8 — 13 3
6. Neufahrwasser Danzig 5 0 0 5 6 — 24 0

Berlin-Brandenburg

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Hertha Berlin 20 17 2 1 103 — 20 36
2. Tennis Borussia Berlin 19 15 1 3 82 — 17 31
3. Minerva Berlin 20 12 2 6 55 — 51 26
4. Wacker Tegel 20 9 4 7 50 — 61 22
5. Alemannia Berlin 19 8 3 8 50 — 52 19
6. Preussen Berlin 20 8 3 9 55 — 60 19
7. Vorwarts 1890 Berlin 20 8 2 10 44 — 41 18
8. Union 1892 Berlin 20 6 4 10 52 — 56 16
9. Tasmania Neukolln 20 6 3 11 31 — 55 15
10. Meteor Berlin 20 3 4 13 34 — 86 10
11. BFC Wedding 20 3 0 17 40 — 97 6

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Kickers Schoneberg 18 13 1 4 44 — 32 27
2. Norden-Nordwest Berlin 18 10 2 6 55 — 33 22
3. Viktoria Berlin 18 9 3 6 59 — 40 21
4. Union Oberschoneweide 18 9 2 7 44 — 30 20
5. SV Spandau 18 9 2 7 47 — 36 20
6. SV Berlin 18 9 1 8 44 — 38 19
7. Union Potsdam 18 8 2 8 37 — 32 18
8. FC Neukolln 18 6 3 9 29 — 45 15
9. PSV Berlin 18 4 4 10 25 — 59 12
10. SC Charlottenburg 18 2 2 14 27 — 66 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Kickers Schoneberg Hertha Berlin 1-4 2-6
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Hertha Berlin
2. Kickers Schoneberg

Mitteldeutschland

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Viktoria Stendal 16 16 0 0 91 — 19 32
2. Hertha Wittenberge 16 12 0 4 69 — 46 24
3. VfL Gardelegen 16 11 0 5 64 — 50 22
4. Saxonia Tangermunde 16 9 1 6 52 — 40 19
5. Siegfried Wahrburg 16 8 0 8 63 — 56 16
6. SV Wittenberge 16 5 1 10 31 — 48 11
7. Fortuna Tangermunde 16 5 0 11 29 — 52 10
8. SuS Stendal 16 4 0 12 30 — 68 8
9. Minerva Wittenberge 16 1 0 15 27 — 77 2

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. SC Kothen 18 14 1 3 70 — 25 29
2. SpVgg Dessau 18 10 4 4 38 — 21 24
3. Viktoria Zerbst 18 11 1 6 51 — 35 23
4. SV Dessau 18 7 6 5 34 — 32 20
5. Germania Kothen 18 6 4 8 38 — 36 16
6. SV Kothen 18 6 3 9 45 — 45 15
7. Wacker Bernburg 18 5 5 8 35 — 53 15
8. SV Bernburg 18 5 4 9 29 — 45 14
9. Germania Rosslau 18 5 3 10 31 — 56 13
10. SC Dessau 18 4 3 11 37 — 60 11

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. SuS Magdeburg 18 16 1 1 59 — 23 33
2. Cricket Viktoria Magdeburg 18 14 1 3 53 — 18 29
3. Fortuna Magdeburg 18 10 4 4 57 — 35 24
4. Preussen Magdeburg 18 6 5 7 40 — 40 17
5. Viktoria Magdeburg 18 7 2 9 42 — 45 16
6. Preussen Burg 18 7 1 10 34 — 51 15
7. SC Magdeburg 18 5 4 9 31 — 39 14
8. Germania 1898 Magdeburg 18 5 4 9 35 — 44 14
9. VfL Neuhaldensleben 18 4 3 11 28 — 62 11
10. VfL Genthin 18 2 3 13 25 — 47 7

Elbe-Bode

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe-Bode)
V
1. Viktoria Gusten 10 8 0 2 35 — 20 16 1–2
2. Askania Aschersleben 10 8 0 2 32 — 19 16 1–2
3. SV Stassfurt 10 7 0 3 37 — 20 14
4. Teutonia Aschersleben 10 3 0 7 17 — 18 6
5. VfB Stassfurt 10 3 0 7 15 — 41 6
6. Preussen Hettstedt 10 1 0 9 19 — 37 2
Dėl 1-osios vietos Viktoria Gusten Askania Aschersleben 4-1

Elbe-Elster

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe-Elster / Elbe)
V
1. Vorwarts Falkenberg 8 6 1 1 24 — 10 13
2. Sportfreunde Torgau 8 5 0 3 17 — 16 10
3. Hartenfels Torgau 8 4 0 4 21 — 19 8
4. VfB Herzberg 8 3 1 4 11 — 13 7
5. BC Dommitzsch 8 1 0 7 6 — 21 2

Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe-Elster / Elster)
V
1. Fortuna Muckenberg 8 5 1 2 17 — 16 13
2. Preussen Biehla 8 4 1 3 23 — 11 10
3. Eintracht Bockwitz 8 4 1 3 16 — 13 8
4. VfB Hohenleipisch 8 3 2 3 12 — 18 7
5. SV Bockwitz 8 1 1 6 6 — 16 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Vorwarts Falkenberg Fortuna Muckenberg 3-3 3-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe-Elster)
V
1. Vorwarts Falkenberg
2. Fortuna Muckenberg

Erzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge)
V
1. Viktoria Lauter 12 11 0 1 62 — 21 22
2. Tanne Thalheim 12 30 — 23 16
3. VfB Zwonitz 12 25 — 27 15
4. Sturm Beierfeld 12 33 — 31 11
5. VfR Auernhammer 12 3 1 8 22 — 39 7
6. Olympia Grunhain 12 2 3 7 16 — 30 7
7. Alemannia Aue 12 3 0 9 22 — 39 6

Goltzschtal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Goltzschtal)
V
1. SpVgg Falkenstein 10 7 2 1 59 — 17 16
2. VfB Auerbach 10 7 1 2 41 — 21 15
3. Teutonia Netzschkau 10 6 2 2 36 — 24 14
4. FC Reichenbach 10 3 1 6 26 — 35 7
5. VfB Lengenfeld 10 3 0 7 22 — 41 6
6. Sportlust Mylau 10 0 2 8 13 — 59 2

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt 14 14 0 0 80 — 14 28
2. SV Quedlinburg 14 8 3 3 47 — 25 19
3. Preussen Halberstadt 14 7 1 6 35 — 28 15
4. SpVgg Thale 14 5 3 6 34 — 37 13
5. Germania Wernigerode 14 4 3 7 56 — 19 11
6. Viktoria Wernigerode 14 4 3 7 18 — 55 11
7. SC Halberstadt 14 4 1 9 24 — 56 9
8. Fussballfreunde Oschersleben 14 2 2 10 18 — 78 6

Jeetze

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Jeetze)
V
1. VfB Klotze 8 6 1 1 29 — 10 13
2. FC Salzwedel 7 5 2 0 33 — 8 12
3. Eintracht Salzwedel 8 3 1 4 16 — 16 7
4. SV Wustrow 7 3 0 4 13 — 21 6
5. MTS Luchow 8 0 0 8 5 — 41 0

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. VfB Eisleben 16 12 3 1 51 — 21 27
2. Wacker Nordhausen 16 11 0 5 47 — 24 22
3. BSC Sangerhausen 16 9 2 5 47 — 33 20
4. Preussen Nordhausen 16 9 1 6 43 — 32 19
5. VfB Sangerhausen 16 5 3 8 33 — 32 13
6. SpVgg Eisleben 16 6 1 9 31 — 41 13
7. SC Schwarzburg-Sondershausen 16 4 2 10 26 — 46 10
8. FC Brochthausen 16 5 0 11 22 — 48 10
9. FC Heiligenstadt 16 5 0 11 19 — 42 10

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. BC Chemnitz 18 15 2 1 75 — 20 32
2. Sturm Chemnitz 18 14 0 4 73 — 32 28
3. Wacker Chemnitz 18 9 2 7 36 — 39 20
4. Preussen Chemnitz 18 8 3 7 54 — 43 19
5. SC Harthau 18 8 1 9 42 — 45 17
6. Hellas-Germania Chemnitz 18 7 2 9 36 — 39 16
7. PSV Chemnitz 18 7 2 9 43 — 63 16
8. National Chemnitz 18 7 1 10 43 — 64 15
9. Teutonia Chemnitz 18 5 3 10 33 — 46 13
10. VfB Chemnitz 18 2 0 16 19 — 63 4

Mulde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde)
V
1. VfL Bitterfeld 18 14 3 1 74 — 18 31
2. Preussen Greppin 18 14 1 3 85 — 31 29
3. VfL Wolfen 18 10 3 5 55 — 40 23
4. VfR Piesteritz 18 8 3 7 39 — 42 19
5. Union Sandersdorf 18 6 4 8 40 — 52 16
6. SV Holzweissig 18 6 2 10 43 — 42 14
7. Viktoria Wittenberg 18 5 3 10 33 — 64 13
8. VfB Zscherndorf 18 5 3 10 23 — 45 13
9. SpVgg Wittenberg 18 5 2 11 35 — 71 12
10. Friesen Bitterfeld 18 3 4 11 27 — 49 10

Nordsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordsachsen)
V
1. SV Riesa 18 17 0 1 87 — 20 34
2. SC Dobeln 18 16 0 2 94 — 22 32
3. FC Rosswein 18 9 1 8 46 — 41 19
4. BC Hartha 17 9 0 8 28 — 43 18
5. SV Groditz 18 8 1 9 53 — 75 17
6. SV Nunchritz 18 6 2 10 35 — 56 14
7. FC Geringswalde 17 6 1 10 48 — 57 13
8. VfB Rochlitz 17 6 1 10 47 — 60 13
9. VfB Leisnig 17 4 4 9 31 — 49 12
10. SV Oschatz 18 2 0 16 25 — 71 4

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SC Erfurt 18 17 1 0 87 — 16 35
2. SpVgg Erfurt 18 11 3 4 45 — 25 25
3. VfB Erfurt 18 11 3 4 38 — 23 25
4. SC Stadtilm 18 7 5 6 33 — 31 19
5. Schwarz-Weiss Erfurt 18 7 2 9 31 — 43 16
6. Germania Ilmenau 18 5 5 8 28 — 35 15
7. SV Arnstadt 18 6 3 9 33 — 45 15
8. BC Arnstadt 18 7 0 11 47 — 67 14
9. Sportring Erfurt 18 3 7 8 36 — 50 13
10. BC Erfurt 18 0 3 15 11 — 54 3

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. VfB Leipzig 18 16 1 1 61 — 21 33
2. Fortuna Leipzig 18 15 1 2 62 — 31 31
3. Wacker Leipzig 18 9 1 8 42 — 40 19
4. Eintracht Leipzig 18 8 3 7 26 — 24 19
5. Victoria Leipzig 18 6 5 7 37 — 37 17
6. Sportfreunde Leipzig 18 6 2 10 42 — 52 14
7. VfTuB Leipzig 18 7 0 11 33 — 46 14
8. Arminia Leipzig 18 4 4 10 35 — 49 12
9. SpVgg Leipzig-Lindenau 18 6 0 12 31 — 48 12
10. Olympia-Germania Leipzig 18 4 1 13 33 — 54 9

Obererzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Obererzgebirge)
V
1. VfB Geyer 14 73 — 26 24
2. DSC Weipert 14 65 — 24 21
3. BC Jahnsbach 14 37 — 33 17
4. BV Thurm 14 33 — 34 16
5. VfB Annaberg 14 38 — 34 15
6. BC Ehrenfriedersdorf 14 19 — 43 8
7. VfR Buchholz 14 21 — 49 6
8. SV Barenstein 14 18 — 61 5

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. BC Zittau 14 9 2 3 62 — 36 20
2. Sportlust Zittau 14 6 5 3 48 — 27 17
3. SC Grossrohrsdorf 14 6 4 4 40 — 27 16
4. VfB Kamenz 14 6 3 5 29 — 34 15
5. SV Bischofswerda 14 5 2 7 37 — 55 12
6. Budissa Bautzen 14 3 5 6 26 — 29 11
7. Sportlust Neugersdorf 14 5 1 8 32 — 43 11
8. BC Ostritz 14 4 2 8 36 — 59 10

Osterland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Osterland)
V
1. Wacker Gera 12 10 2 0 47 — 15 22
2. SpVgg Gera 12 7 1 4 47 — 16 15
3. Concordia Gera 12 6 3 3 28 — 28 15
4. VfB Possneck 12 6 0 6 29 — 33 12
5. Thuringen Weida 12 4 2 6 27 — 34 10
6. PSV Gera 12 3 0 9 24 — 44 6
7. FC Greiz 12 1 2 9 15 — 47 4

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden 18 16 2 0 75 — 13 34
2. Guts Muts Dresden 18 8 6 4 57 — 30 22
3. Brandenburg Dresden 18 8 4 6 45 — 40 20
4. SpVgg Dresden 18 8 4 6 36 — 41 20
5. SG 1893 Dresden 18 6 5 7 34 — 35 17
6. SV Dresden 18 7 3 8 31 — 42 17
7. FR Dresden 18 6 3 9 21 — 32 15
8. Dresdensia Dresden 18 4 5 9 31 — 43 13
9. VfB Dresden 18 5 1 12 44 — 62 11
10. BC Radebeul 18 5 1 12 28 — 64 11

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SV Jena 18 14 2 2 52 — 17 30
2. VfB Rudolstadt 18 12 1 5 60 — 39 25
3. SC Apolda 17 11 1 5 58 — 42 23
4. VfB Apolda 18 10 2 6 45 — 38 22
5. SV Kahla 17 8 2 7 42 — 36 18
6. Vimaria Weimar 17 6 3 8 36 — 47 15
7. VfL Saalfeld 17 5 3 9 28 — 38 13
8. SC Weimar 18 4 3 11 29 — 43 11
9. SpVgg Jena 18 4 2 12 27 — 52 10
10. Richthofen Weimar 18 1 7 10 29 — 54 9

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Sportfreunde Halle 16 11 2 3 65 — 27 24 1–2
2. Wacker Halle 16 10 4 2 57 — 28 24 1–2
3. Borussia Halle 16 11 1 4 53 — 32 23
4. VfL Merseburg 16 8 1 7 34 — 41 17
5. SV Halle 16 6 3 7 23 — 25 15
6. SV Merseburg 16 5 2 9 38 — 53 12
7. VfL Halle 16 4 3 9 25 — 36 11
8. Favorit Halle 16 3 4 9 22 — 47 10
9. Eintracht Halle 16 2 4 10 26 — 54 8
Dėl 1-osios vietos SF Halle Wacker Halle 3-2

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. Schwarz-Gelb Weissenfels 18 14 3 1 83 — 24 31
2. TuRV Weissenfels 18 12 1 5 60 — 32 25
3. SpVgg Teuchern 18 10 2 6 63 — 40 22
4. BC Zeitz 18 9 2 7 47 — 38 20
5. SVgg Naumburg 18 7 5 6 47 — 35 19
6. SpVgg Zeitz 18 9 1 8 39 — 45 19
7. SC Weissenfels 18 7 1 10 43 — 55 15
8. Blau-Gelb Weissenfels 18 5 1 12 35 — 67 11
9. BC Naumburg 18 4 2 12 28 — 63 10
10. Wacker Corbetha 18 4 0 14 10 — 56 8

Südthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südthüringen)
V
1. SC Oberlind 18 14 2 2 69 — 27 30
2. SC Sonneberg 18 12 2 4 38 — 23 26
3. VfB Coburg 18 11 1 6 67 — 38 23
4. SV Neustadt-Rennsteig 18 9 4 5 48 — 31 22
5. SV Steinach 18 9 1 8 50 — 52 19
6. FC Lauscha 18 7 4 7 35 — 33 18
7. SC Eisfeld 18 7 3 8 29 — 33 17
8. Sportring Sonneberg 18 2 5 11 16 — 36 9
9. SpVgg Neuhaus-Igelshieb 18 2 5 11 22 — 57 9
10. Viktoria Coburg 18 3 1 14 24 — 68 7

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. SuBC Plauen 14 9 3 2 40 — 22 21
2. Vogtlandischer Plauen 13 7 3 3 45 — 33 17
3. SpVgg Plauen 14 7 3 4 32 — 27 17
4. Konkordia Plauen 13 5 5 3 35 — 23 15
5. VfB Plauen 14 5 5 4 36 — 30 15
6. VfR Plauen 14 4 2 8 29 — 47 10
7. BC Elsterberg 14 2 4 8 31 — 44 8
8. SC Markneukirchen 14 2 3 9 24 — 46 7

Wartburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Wartburg)
V
1. Preussen Langensalza 14 13 0 1 52 — 12 26
2. SV Gotha 14 8 1 5 43 — 20 17
3. Wacker Gotha 14 7 2 5 18 — 20 16
4. Borussia Eisenach 14 6 3 5 26 — 28 15
5. VfB Muhlhausen 14 5 3 6 18 — 27 13
6. SpVgg Eisenach 14 4 3 7 23 — 38 11
7. SV Muhlhausen 14 4 2 8 25 — 32 10
8. Meteor Waltershausen 14 1 2 11 13 — 41 4

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SVgg Meerane 18 17 1 0 104 — 19 35
2. VfL Zwickau 18 13 1 4 59 — 37 27
3. FC Zwickau 18 10 4 4 63 — 37 24
4. SC Zwickau 18 9 2 7 52 — 35 20
5. VfB Glauchau 18 10 0 8 51 — 36 20
6. SC Planitz 18 7 3 8 35 — 31 17
7. TuB Werdau 18 6 3 9 22 — 46 15
8. VfL Schneeberg 18 3 3 12 42 — 73 9
9. SpVgg Crimmitschau 18 4 1 13 26 — 88 9
10. FR Crossen 18 2 0 16 21 — 73 4

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. FC Zella-Mehlis 14 42 — 22 23
2. SC Zella-Mehlis 14 32 — 23 19
3. VfL Meiningen 14 43 — 36 15
4. Gelb-Rot Meiningen 14 36 — 36 14
5. Wacker Meiningen 14 32 — 36 14
6. SpVgg Zella-Mehlis 14 55 — 32 13
7. SV Schmalkalden 14 27 — 41 9
8. SV Suhl 14 19 — 60 5

Finalas


Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
VfB Leipzig +                                  
                                 
          VfB Leipzig 2                        
        Wacker Gera 0                        
Wacker Gera 1                                  
SpVgg Falkenstein 0 prat.                              
                    VfB Leipzig 3            
                  SuBC Plauen 2            
SuBC Plauen +                                  
                                 
          SuBC Plauen 4                        
        SVgg Meerane 2                        
SVgg Meerane +                                  
                                 
                                VfB Leipzig 5  
                              SC Oberlind 1  
SC Erfurt 1                                  
SC Oberlind 2                                
          SC Oberlind 6                        
        SF Halle 3                        
Viktoria Stendal 3                                  
SF Halle 7                              
                    SC Oberlind +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
                                     
SC Dresden +                                  
                                 
          SC Dresden 2                        
        VfL Bitterfeld 0                        
VfL Bitterfeld 3                                  
SV Riesa 2                              
                    SC Dresden +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                SC Dresden 2  
                              BC Chemnitz 3  
BC Chemnitz +                                  
                                 
          BC Chemnitz 6                        
        Schwarz-Gelb Weissenfels 0                        
Schwarz-Gelb Weissenfels 2                                  
SuS Magdeburg 0                              
                    BC Chemnitz +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
                         
              VfB Leipzig BC Chemnitz            
             
Generic football.png
4
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. VfB Leipzig
2. BC Chemnitz
3. SC Oberlind
3. SC Dresden
5. SuBC Plauen
6. Wacker Gera
6. SVgg Meerane
6. Sportfreunde Halle
6. VfL Bitterfeld
6. Schwarz-Gelb Weissenfels
11. SpVgg Falkenstein
11. SC Erfurt
11. Viktoria Stendal
11. SV Riesa
11. SuS Magdeburg
16. Viktoria Lauter
16. Germania Halberstadt
16. BC Zittau
16. VfB Eisleben
16. SC Kothen
16. Preussen Langensalza
16. FC Zella-Mehlis
16. SV Jena
16. Viktoria Gusten
16. VfB Geyer
16. VfB Klotze
16. Vorwarts Falkenberg

Norddeutschland

Groß Hamburg

Alster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg / Alster)
V
1. SV Hamburg 14 13 0 1 79 — 17 26
2. Victoria Hamburg 14 12 0 2 58 — 23 24
3. Polizei Hamburg 14 5 2 7 44 — 32 12
4. TV Eimsbuttel 14 5 2 7 31 — 49 12
5. Sankt Georg Hamburg 14 5 1 8 31 — 40 11
6. Sperber Hamburg 14 5 1 8 35 — 56 11
7. FC Wandsbek 14 4 1 9 21 — 46 9
8. Concordia Wandsbek 14 3 1 10 25 — 61 7

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Groß Hamburg / Elbe)
V
1. VfL Altona 14 11 1 2 66 — 24 23 1–2
2. Union Altona 14 11 1 2 60 — 16 23 1–2
3. SV Sankt Pauli 14 9 1 4 48 — 30 19
4. FK Rothenburgsort 14 5 4 5 25 — 26 14
5. SV Ottensen 14 5 1 8 38 — 49 11
6. SpVgg Blankenese 14 4 1 9 36 — 50 9
7. Teutonia Ottensen 14 3 1 10 31 — 67 7
8. SC Nienstedten 14 2 2 10 16 — 58 6
Dėl 1-osios vietos VfL Altona Union Altona 3-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Hamburg VfL Altona 2-0

Lübeck-Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg)
V
1. Phonix Lubeck 14 14 0 0 75 — 17 28
2. FC Schwerin 14 11 0 3 60 — 22 22
3. VfL Schwerin 14 8 0 6 44 — 35 16
4. VfR Lubeck 14 5 1 8 42 — 45 11
5. Germania Wismar 14 5 1 8 27 — 42 11
6. SV 1913 Lubeck 14 5 0 9 32 — 51 10
7. SV Oldesloe 14 5 0 9 25 — 56 10
8. FC Rostock 14 2 0 12 30 — 67 4

Nordhannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. Viktoria Wilhelmsburg 14 10 3 1 52 — 23 23
2. VfR Harburg 14 8 3 3 45 — 28 19
3. SV Harburg 14 7 3 4 46 — 37 17
4. FV Wilhelmsburg 14 8 0 6 40 — 42 16
5. Borussia Harburg 14 6 3 5 37 — 29 15
6. SC Wilstorf 14 5 1 8 32 — 50 11
7. Normannia Harburg 14 2 2 10 25 — 43 6
8. SC Uelzen 14 2 1 11 29 — 54 5

Schleswig-Holstein

Eider

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein / Eider)
V
1. Kilia Kiel 10 8 1 1 40 — 13 17
2. Union-Teutonia Kiel 10 6 3 1 42 — 21 15
3. Borussia Gaarden 10 5 3 2 25 — 18 13
4. Eintracht Kiel 10 2 2 6 11 — 33 6
5. VfR Neumunster 10 2 1 7 16 — 30 5
6. Preussen Itzehoe 10 1 2 7 9 — 28 4

Förde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein / Förde)
V
1. Holstein Kiel 10 8 1 1 54 — 16 17
2. Hohenzollern-Hertha Kiel 10 7 0 3 32 — 25 14
3. Olympia Neumunster 10 4 2 4 22 — 17 10
4. FV 1923 Kiel 10 4 1 5 22 — 27 9
5. BV Gaarden 10 3 1 6 12 — 33 7
6. Nordmark Flensburg 10 1 1 8 15 — 39 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Holstein Kiel Kilia Kiel 5-1

Südhannover-Braunschweig

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig 1)
V
1. SV Hannover 14 10 3 1 39 — 26 19
2. Arminia Hannover 14 8 3 3 47 — 38 18
3. VfB Braunschweig 14 7 3 4 42 — 38 16
4. SRW Hannover 14 8 0 6 56 — 48 15
5. Werder Hannover 14 6 3 5 44 — 46 12
6. Borussia Hannover 14 5 1 8 37 — 44 11
7. Leu Braunschweig 14 2 2 10 32 — 45 11
8. SpVgg Hildesheim 14 2 1 11 26 — 38 10

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig 2)
V
1. Eintracht Braunschweig 14 13 1 0 76 — 12 27
2. Eintracht Hannover 14 9 1 4 41 — 27 19
3. SC Hannover 14 4 4 6 28 — 30 12
4. VfB Peine 13 5 2 6 29 — 33 12
5. Konkordia Hildesheim 13 5 2 6 34 — 46 12
6. SV Linden 14 2 6 6 23 — 34 10
7. VfL Helmstedt 14 3 3 8 23 — 49 9
8. Niedersachsen Hannover 14 2 5 7 14 — 37 9

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Hannover Eintracht Braunschweig 2-0

Weser-Jade

Jade

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Weser-Jade / Jade)
V
1. Komet Bremen 12 8 2 2 51 — 17 18
2. SV Bremen 12 7 2 3 44 — 18 16
3. ABTS Bremen 12 6 2 4 43 — 30 14
4. SV 1906 Wilhelmshaven 12 6 1 5 31 — 32 13
5. Frisia Wilhelmshaven 12 4 1 7 21 — 49 9
6. SV Hemelingen 12 3 1 8 22 — 35 7
7. VfL Rustringen 12 3 1 8 18 — 49 7

Weser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Weser-Jade / Weser)
V
1. Werder Bremen 12 9 0 3 66 — 31 18
2. Frisia Oldenburg 12 7 2 3 30 — 27 16
3. FV Woltmershausen 12 6 1 5 34 — 30 13
4. Stern Bremen 12 5 1 6 28 — 31 11
5. VfB Oldenburg 12 5 0 7 28 — 32 10
6. Union Bremen 12 4 2 6 23 — 36 10
7. SC Geestemunde 12 2 2 8 21 — 43 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Komet Bremen Werder Bremen 8-3 3-0

Finalas

Pradinis etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Hannover Komet Bremen 1-0
Kilia Kiel VfL Altona 4-2
Phonix Lubeck Eintracht Braunschweig 3-1
Viktoria Wilhelmsburg Holstein Kiel 0-6
Werder Bremen SV Hamburg 1-4

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Holstein Kiel 4 3 1 0 7 — 2 7
2. SV Hamburg 4 3 0 1 19 — 3 6
3. Phonix Lubeck 4 1 2 1 14 — 16 4
4. Kilia Kiel 4 1 0 3 7 — 17 2
5. SV Hannover 4 0 1 3 7 — 16 1

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
6. VfL Altona 4 4 0 0 15 — 4 8
7. Viktoria Wilhelmsburg 4 2 0 2 15 — 9 4
8. Eintracht Braunschweig 4 1 1 2 8 — 11 3
9. Komet Bremen 4 1 1 2 8 — 12 3
10. Werder Bremen 4 1 0 3 4 — 14 2

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos finaliniame Vokietijos turnyre kovojo antroji I finalo ir pirmoji II finalo komanda.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Hamburg VfL Altona 4-0

Süddeutschland

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Bayern)
V
1. FC Nurnberg 18 16 1 1 64 — 17 33
2. TSV Munchen 18 11 2 5 53 — 31 24 2–3
3. Wacker Munchen 18 10 4 4 46 — 22 24 2–3
4. SpVgg Furth 18 10 4 4 45 — 26 24
5. Bayern Munchen 18 10 3 5 41 — 26 23
6. ASV Nurnberg 18 7 1 10 49 — 52 15
7. VfR Furth 18 6 1 11 28 — 49 13
8. FC Furth 18 4 1 13 23 — 48 9
9. FC Bayreuth 18 3 3 12 23 — 55 9
10. Schwaben Augsburg 18 2 2 14 28 — 74 6
Dėl 2-osios vietos TSV Munchen Wacker Munchen 2-0

Main

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main)
V
1. FSV Frankfurt 18 14 3 1 62 — 18 31
2. Eintracht Frankfurt 18 13 2 3 41 — 19 28
3. Kickers Offenbach 18 8 4 6 29 — 26 20
4. Rot-Weiss Frankfurt 18 7 5 6 29 — 22 19
5. VfL Neu-Isenburg 18 8 2 8 34 — 31 18
6. FC Hanau 18 5 6 7 26 — 31 16
7. Germania Frankfurt 18 5 5 8 25 — 32 15
8. Union Niederrad 18 7 0 11 46 — 48 14
9. Viktoria Aschaffenburg 18 5 1 12 31 — 58 11
10. Viktoria Hanau 18 2 4 12 13 — 51 8

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein)
V
1. VfL Neckarau 18 13 2 3 63 — 24 28
2. VfR Mannheim 18 11 3 4 63 — 29 25 2–3
3. Phonix Ludwigshafen 18 11 3 4 42 — 30 25 2–3
4. SV Waldhof 18 10 1 7 60 — 41 21
5. FC Pirmasens 18 9 1 8 45 — 49 19
6. SV Darmstadt 18 8 2 8 44 — 55 18
7. FG Ludwigshafen 18 8 0 10 39 — 42 16
8. FV Speyer 18 6 0 12 52 — 67 12
9. SpVgg Sandhofen 18 3 2 13 31 — 66 8
10. Phonix Mannheim 18 3 2 13 28 — 64 8
Dėl 2-osios vietos VfR Mannheim Phonix Ludwigshafen 1-0

Rheinhessen-Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rheinhessen-Saar)
V
1. FSV Mainz 18 12 2 4 51 — 28 26
2. FV Saarbrucken 18 10 5 3 43 — 20 25
3. Wormatia Worms 18 9 6 3 42 — 25 24
4. SV Wiesbaden 18 8 4 6 38 — 22 20
5. Hassia Bingen 18 7 5 6 33 — 40 19
6. FC Idar 18 7 2 9 33 — 34 16
7. Borussia Neunkirchen 18 6 4 8 38 — 40 16
8. Alemannia Worms 18 6 4 8 27 — 32 16
9. Saar Saarbrucken 18 6 2 10 34 — 45 14
10. Eintracht Trier 18 2 0 16 14 — 67 4

Württemberg-Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg-Baden)
V
1. VfB Stuttgart 18 14 3 1 49 — 20 31
2. FV Karlsruhe 18 14 1 3 69 — 22 29
3. Kickers Stuttgart 18 13 0 5 52 — 29 26
4. SC Stuttgart 18 6 6 6 30 — 32 18
5. SC Freiburg 18 8 1 9 49 — 44 17
6. Phonix-Alemannia Karlsruhe 18 6 4 8 29 — 40 16
7. VfR Heilbronn 18 5 5 8 29 — 35 15
8. FC Freiburg 18 4 6 8 36 — 52 14
9. Union Bockingen 18 3 4 11 24 — 44 10
10. Sportfreunde Stuttgart 18 1 2 15 24 — 73 4

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Nurnberg 10 7 2 1 28 — 14 16
2. SpVgg Furth 10 7 1 2 41 — 14 15
3. FSV Frankfurt 10 4 1 5 22 — 29 9
4. VfL Neckarau 10 4 0 6 22 — 28 8
5. VfB Stuttgart 10 3 1 6 24 — 28 7
6. FSV Mainz 10 2 1 7 13 — 37 5

II finalas

Kovojo zonų vicečempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
7. TSV Munchen 8 5 1 2 20 — 8 11
8. FV Karlsruhe 8 3 4 1 15 — 12 10
9. Eintracht Frankfurt 8 2 4 2 14 — 14 8
10. VfR Mannheim 8 3 1 4 16 — 20 7
11. FV Saarbrucken 8 1 2 5 9 — 20 4

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos finaliniame Vokietijos turnyre kovojo trečioji I finalo ir pirmoji II finalo komanda.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
TSV Munchen FSV Frankfurt 2-0

Südostdeutschland

Bergland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / Ost)
V
1. Preussen Glatz 10 6 1 3 19 — 13 13 1–3
2. VfR Schweidnitz 10 6 1 3 27 — 22 13 1–3
3. SpVgg Reichenbach 10 6 1 3 30 — 22 13 1–3
4. Hertha Munsterberg 10 5 0 5 25 — 19 10
5. VSF Strehlen 10 3 4 3 16 — 16 10
6. FV Schweidnitz 10 0 1 9 4 — 29 1
Papildomas turnyras
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Preussen Glatz 2 2 0 0 11 — 1 4
2. VfR Schweidnitz 2 1 0 1 1 — 5 2
3. SpVgg Reichenbach 2 0 0 2 0 — 6 0

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / West)
V
1. SV Hirschberg 12 11 0 1 47 — 16 22 1–2
2. Silesia Freiburg 12 11 0 1 32 — 10 22 1–2
3. SV Waldenburg 12 7 1 4 29 — 19 15
4. Preussen Waldenburg-Altwasser 12 5 2 5 14 — 17 12
5. VSF Striegau 12 3 2 7 15 — 34 8
6. Sportfreunde Liebau 12 2 1 9 3 — 44 5
7. Preussen Bad Warmbrunn 12 0 0 12 0 — 0 0
Dėl 1-osios vietos SV Hirschberg Silesia Freiburg 5-0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Preussen Glatz SV Hirschberg 2-2 4-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland)
V
1. Preussen Glatz
2. SV Hirschberg

Mittelschlesien

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. Stern Breslau 14 11 2 1 40 — 18 24
2. VSF Breslau 14 9 2 3 30 — 17 20
3. SC Breslau 14 7 6 1 38 — 23 20
4. Alemannia Breslau 14 4 3 7 18 — 23 11
5. Vorwarts Breslau 14 3 5 6 23 — 31 11
6. Hertha Breslau 14 2 6 6 22 — 30 10
7. Schlesien-Rapid Breslau 14 4 2 8 20 — 31 10
8. VfB Breslau 14 2 2 10 16 — 34 6

Brieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. SpVgg Brieg 8 5 1 2 18 — 13 11
2. SVgg Grottkau 8 4 2 2 17 — 14 10
3. Brega Brieg 8 4 1 3 13 — 16 9
4. SC Brieg 8 3 2 3 21 — 18 8
5. Preussen Brieg 8 0 2 6 10 — 18 2

Namslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Namslau)
V
1. Preussen Namslau 6 5 0 1 12 — 4 10
2. Schlesien Namslau 6 5 0 1 11 — 7 10
3. Sportfreunde Bernstadt 6 2 0 4 8 — 9 4
4. VfB Carlsruhe 6 0 0 6 2 — 13 0

Oels

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels)
V
1. VfR Oels 6 5 1 0 7 — 3 11
2. SVgg Oels 6 4 0 2 11 — 11 8
3. Preussen Festenberg 6 1 1 4 5 — 10 3
4. SC Oels 6 1 0 5 5 — 4 2

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Preussen Namslau 0          
Stern Breslau 7            
         
          Stern Breslau VfR Oels
         
Generic football.png
9
Generic football.png
0
         
               
SpVgg Brieg 2            
VfR Oels 3            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. Stern Breslau
2. VfR Oels
3. SpVgg Brieg
3. Preussen Namslau

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Brandenburg Cottbus 18 17 0 1 82 — 30 34
2. Viktoria Forst 18 12 2 4 75 — 29 26
3. FV Cottbus 17 8 3 6 45 — 41 19
4. Deutschland Forst 18 8 1 9 41 — 41 17
5. Union Cottbus 17 5 6 6 34 — 36 16
6. Wacker Strobitz 18 6 4 8 34 — 37 16
7. Askania Forst 18 6 2 10 33 — 34 14
8. SC Cottbus 1899 18 6 1 11 38 — 69 13
9. VfB Weisswasser 18 5 3 10 32 — 61 13
10. VfB Forst 18 3 4 11 21 — 57 10

Niederschlesien

Abteilung A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien A)
V
1. VfB Liegnitz 8 6 1 1 23 — 13 13
2. Blitz Liegnitz 8 5 2 1 18 — 13 12
3. DSC Neusalz 8 3 1 4 12 — 15 7
4. VSF Grunberg 8 2 1 5 14 — 13 5
5. SC Jauer 8 1 1 6 4 — 17 3

Abteilung B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien B)
V
1. Preussen Glogau 8 6 1 1 11 — 13 13
2. FV Zullichau 8 5 0 3 3 — 5 10
3. SpVgg Liegnitz 8 4 1 3 12 — 8 9
4. Preussen Wohlau 8 3 2 3 3 — 3 8
5. Schutzpolizei Liegnitz 8 0 0 8 0 — 0 0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Preussen Glogau VfB Liegnitz 0-9 2-6
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. VfB Liegnitz
2. Preussen Glogau

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. STC Gorlitz 12 10 1 1 38 — 13 21
2. VfB Lauban 12 7 1 4 29 — 26 15
3. Gelb-Weiss Gorlitz 12 5 3 4 34 — 25 13
4. Sportfreunde Seifersdorf 12 5 3 4 22 — 26 13
5. VfB Sorau 12 4 2 6 30 — 37 10
6. SV Sagan 12 2 4 6 21 — 23 8
7. VfB Bunzlau 12 1 2 9 14 — 38 4

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 14 9 5 0 45 — 18 23
2. SuSV Beuthen 14 8 3 3 40 — 23 19
3. VfB Gleiwitz 14 8 2 4 51 — 37 18
4. Preussen Zaborze 14 8 0 6 43 — 25 16
5. Deichsel Hindenburg 14 5 3 6 42 — 46 13
6. VSF Oppeln 14 3 4 7 32 — 42 10
7. Preussen Ratibor 14 3 1 10 17 — 48 7
8. SV Ostrog 14 2 2 10 17 — 48 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. VSF Breslau 7 5 1 1 20 — 9 11 1–2
2. Stern Breslau 7 5 1 1 13 — 7 11 1–2
3. SC Breslau 7 4 1 2 25 — 12 9
4. Brandenburg Cottbus 7 3 3 1 22 — 16 9
5. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 7 4 0 3 24 — 13 8
6. VfB Liegnitz 7 2 0 5 15 — 18 4
7. STC Gorlitz 7 2 0 5 12 — 23 4
8. Preussen Glatz 7 0 0 7 4 — 37 0
Dėl 1-osios vietos VSF Breslau Stern Breslau 5-0

Westdeutschland

Bergisch-Mark

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 1)
V
1. Fortuna Dusseldorf 14 10 3 1 49 — 14 23
2. SC Dusseldorf 14 8 1 5 37 — 24 17
3. BC Dusseldorf 14 5 6 3 30 — 26 16
4. SC Sonnborn 14 5 5 4 38 — 30 15
5. SpVgg Solingen-Grafrath 14 5 3 6 24 — 24 13
6. SpVgg Ratingen 14 4 5 5 26 — 28 13
7. FC Solingen 14 5 2 7 30 — 43 12
8. Marathon Remscheid 14 1 1 12 19 — 64 3

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 2)
V
1. TuRU Dusseldorf 14 9 1 4 53 — 30 19
2. VfL Benrath 14 7 3 4 29 — 30 17
3. SV Elberfeld 14 7 2 5 29 — 18 16
4. TSV Eller 14 7 2 5 54 — 39 16
5. BV Dusseldorf 14 5 3 6 34 — 40 13
6. Germania Elberfeld 14 6 1 7 25 — 46 13
7. Schwarz-Weiss Barmen 14 5 2 7 50 — 46 12
8. SC Cronenberg 14 1 4 9 23 — 48 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Fortuna Dusseldorf TuRU Dusseldorf 1-0 2-1 (prat.)

Hessen-Hannover

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Nord)
V
1. SV Kassel 14 11 0 3 54 — 21 22
2. CSC Kassel 14 9 3 2 52 — 28 21
3. Sport Kassel 14 9 2 3 54 — 26 20
4. SC Gottingen 14 6 1 7 23 — 22 13
5. TuRa Kassel 14 6 1 7 37 — 39 13
6. SpVgg Gottingen 14 6 1 7 36 — 42 13
7. FC Einbeck 14 2 3 9 34 — 63 7
8. SpVgg Hannoversch Munden 14 1 1 12 26 — 75 3

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover / Süd)
V
1. Kurhessen Kassel 10 8 1 1 40 — 10 17
2. Hessen 1909 Kassel 10 5 2 3 21 — 18 12
3. VfB 1900 Giessen 10 5 1 4 20 — 24 11
4. Borussia Fulda 10 4 2 4 21 — 21 10
5. Hermannia Kassel 10 4 1 5 15 — 21 9
6. Kurhessen Marburg 10 0 1 9 9 — 32 1
7. SV Wetzlar pasitraukė

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Kurhessen Kassel SV Kassel 2-1 1-2 5-2

Niederrhein

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein A)
V
1. SpV Duisburg 14 10 1 3 53 — 16 21
2. SpVgg Oberhausen-Styrum 14 9 2 3 37 — 19 20
3. Union Krefeld 14 9 1 4 39 — 19 19
4. VfvB Ruhrort 14 6 2 6 29 — 31 14
5. TSV Duisburg 14 6 2 6 21 — 28 14
6. SpVgg Meiderich 14 5 3 6 25 — 27 13
7. SC Osterfeld 14 2 4 8 17 — 39 8
8. Preussen Duisburg 14 0 3 11 14 — 56 3

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein B)
V
1. FV Duisburg 14 11 0 3 46 — 26 22 1–2
2. SpV Meiderich 14 11 0 3 50 — 34 22 1–2
3. Preussen Krefeld 14 9 1 4 44 — 17 19
4. SC Sterkrade 14 7 0 7 36 — 35 14
5. Union Hamborn 14 7 0 7 37 — 36 14
6. SV Homberg 14 6 0 8 36 — 32 12
7. TBV Beeck 14 2 1 11 21 — 52 5
8. VfB Bottrop 14 2 0 12 15 — 53 4
Dėl 1-osios vietos FV Duisburg SpV Meiderich 3-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SpV Duisburg FV Duisburg 4-1 3-1

Rhein

Staffel 1 (Süd 1)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein / Süd 1)
V
1. SpVgg Sulz 14 10 2 2 49 — 17 22
2. SC Duren 14 8 3 3 39 — 20 19
3. VfR Koln 14 8 0 6 42 — 22 16
4. Rhenania Koln-Ehrenfelder 14 5 4 5 29 — 32 14
5. FV Godesberg 14 6 2 6 31 — 36 14
6. TuRa Bonn 14 3 4 7 25 — 38 10
7. SV Mulheim 14 4 1 9 27 — 43 9
8. SC Koln 14 3 2 9 27 — 61 8

Staffel 2 (Süd 2)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein / Süd 2)
V
1. CfR Koln 14 10 3 1 36 — 13 23
2. FV Bonn 14 7 4 3 38 — 20 18
3. BC Koln 14 7 3 4 24 — 16 17
4. Blau-Weiss Koln 14 8 1 5 36 — 31 17
5. VfJuV Duren 14 5 2 7 28 — 37 12
6. SpV Duren 14 4 3 7 18 — 32 11
7. SV Vingst 14 4 2 8 35 — 40 10
8. Viktoria 1911 Koln 14 1 2 11 12 — 38 4

Staffel 3 (West)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein / West 1)
V
1. SpVgg Odenkirchen 14 9 3 2 38 — 23 21 1–2
2. Borussia Munchen-Gladbach 14 10 1 3 55 — 27 21 1–2
3. SpV Rheydt 14 7 2 5 45 — 33 16
4. VfB Aachen 14 7 1 6 43 — 40 15
5. Eintracht Munchen-Gladbach 14 6 3 5 29 — 32 15
6. Alemannia Aachen 14 4 2 8 31 — 48 10
7. SC Munchen-Gladbach 14 3 3 8 32 — 42 9
8. SV Lurrip 14 2 1 11 26 — 54 5
Dėl 1-osios vietos SpVgg Odenkirchen Borussia Munchen-Gladbach 3-2

Staffel 4 (Mittelrhein)

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein / Mittelrhein)
V
1. FV Neuendorf 14 12 1 1 59 — 17 25
2. FV Neuwied 14 9 1 4 59 — 33 19
3. SpVgg Andernach 14 7 2 5 42 — 41 16
4. FV Engers 14 7 1 6 42 — 34 15
5. SC Koblenz 14 6 3 5 27 — 36 15
6. Rheinland Mayen 14 4 1 9 33 — 52 9
7. SpVgg Elz 14 3 1 10 21 — 23 7
8. SC Hohr 14 3 0 11 29 — 76 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein)
V
1. CfR Koln 3 2 0 1 10 — 5 4 1–2
2. SpVgg Odenkirchen 3 2 0 1 9 — 7 4 1–2
3. SpVgg Sulz 3 1 0 2 7 — 6 2
4. FV Neuendorf 3 1 0 2 5 — 13 2
Dėl 1-osios vietos CfR Koln SpVgg Odenkirchen 4-1

Ruhr

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr A)
V
1. BV Altenessen 16 13 1 2 52 — 15 27 1–2
2. Schwarz-Weiss Essen 16 13 1 2 61 — 26 27 1–2
3. TuS Bochum 16 8 1 7 34 — 36 17
4. MBV Linden 16 7 2 7 38 — 47 16
5. Sportfreunde Essen 16 5 4 7 35 — 50 14
6. Preussen Essen 16 6 0 10 31 — 38 12
7. SV Essen 16 4 3 9 31 — 41 11
8. Germania Bochum 16 4 2 10 27 — 41 10
9. Preussen Bochum 16 3 4 9 30 — 45 10
Dėl 1-osios vietos BV Altenessen SW Essen 2-1

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr B)
V
1. FC Schalke 16 14 2 0 68 — 27 30
2. Union Gelsenkirchen 16 8 2 6 34 — 19 18
3. SC 1895 Dortmund 16 8 2 6 37 — 35 18
4. SV Erle 16 7 3 6 49 — 42 17
5. Alemannia 1897 Dortmund 16 7 1 8 43 — 36 15
6. SC Gelsenkirchen 16 5 5 6 32 — 44 15
7. SpVgg Buer-Erle 16 5 1 10 30 — 45 11
8. SV Langendreer 16 4 2 10 33 — 47 10
9. Borussia Dortmund 16 5 0 11 28 — 59 10

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
BV Altenessen FC Schalke 0-1 2-2

Südwestfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen)
V
1. SC Hagen 14 11 0 3 51 — 14 22
2. Sportfreunde Siegen 14 9 0 5 50 — 30 18
3. SpVgg Hagen 14 8 2 4 39 — 32 18
4. TuRV Hagen 14 8 1 5 49 — 35 17
5. VfB Weidenau 14 5 2 7 37 — 47 12
6. Jahn Werdohl 14 4 3 7 29 — 39 11
7. SpVgg Plettenberg 14 5 1 8 28 — 56 11
8. FC Neheim 14 1 1 12 15 — 45 3

Westfalen

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / Ost)
V
1. Arminia Bielefeld 14 14 0 0 65 — 14 28
2. SpVgg Hamm 14 9 1 4 59 — 28 19
3. Westfalia Ahlen 14 7 1 6 23 — 35 15
4. VfB Bielefeld 14 5 3 6 43 — 30 13
5. VfL Osnabruck 14 5 3 6 25 — 23 13
6. Union Herford 14 5 2 7 28 — 37 12
7. VfJ Paderborn 14 3 3 8 18 — 42 9
8. VfK Hamm 14 0 3 11 20 — 72 3

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / West)
V
1. Borussia Rheine 14 11 1 2 42 — 20 23
2. Preussen Munster 14 9 2 3 30 — 18 20
3. FV Osnabruck 14 8 1 5 35 — 32 17
4. SC Munster 14 6 2 6 42 — 33 14
5. Viktoria Recklinghausen 14 6 2 6 26 — 28 14
6. Westfalia Scherlebeck 14 5 1 8 30 — 32 11
7. SpVgg Greven 14 5 1 8 23 — 33 11
8. Union Recklinghausen 14 1 0 13 16 — 48 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Arminia Bielefeld Borussia Rheine 4-0 5-0

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. SpV Duisburg 6 4 2 0 18 — 7 10
2. FC Schalke 6 3 2 1 16 — 10 8
3. Fortuna Dusseldorf 6 2 3 1 13 — 10 7 3–4
4. Kurhessen Kassel 6 3 1 2 11 — 11 7 3–4
5. Arminia Bielefeld 6 3 0 3 14 — 13 6
6. CfR Koln 6 1 1 4 9 — 15 3
7. SC Hagen 6 0 1 5 3 — 18 1
Dėl 3-osios vietos Fortuna Dusseldorf Kurhessen Kassel 3-2

II finalas

Kovojo zonų vicečempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
8. TuRU Dusseldorf 6 6 0 0 24 — 6 12
9. BV Altenessen 6 4 1 1 28 — 13 9
10. FV Duisburg 6 3 1 2 18 — 10 7
11. Borussia Rheine 6 3 0 3 13 — 24 6
12. SV Kassel 6 2 0 4 13 — 20 4
13. SpVgg Odenkirchen 6 1 1 4 14 — 22 3
14. Sportfreunde Siegen 6 0 1 5 7 — 22 1

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos finaliniame Vokietijos turnyre kovojo trečioji I finalo ir pirmoji II finalo komanda.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Fortuna Dusseldorf TuRU Dusseldorf 2-1 (prat.)

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
Fortuna Dusseldorf 1                        
SV Hamburg 4                      
          SV Hamburg 1              
        FC Nurnberg 2              
FC Nurnberg 5                        
BC Chemnitz 1                    
                    FC Nurnberg 4  
                  TSV Munchen 1  
FC Schalke 1                        
TSV Munchen 3                      
          TSV Munchen 3              
        VfB Leipzig 0              
VfB Leipzig 3                        
FV Breslau 0                        
                             
                           
VfB Konigsberg 1                        
Hertha Berlin 2                      
          Hertha Berlin 4              
        Holstein Kiel 2              
Holstein Kiel 9                        
Titania Stettin 1                    
                    Hertha Berlin 2  
                  SpVgg Furth 1  
VSF Breslau 1                        
SpVgg Furth 3                      
          SpVgg Furth 9              
        Kickers Schoneberg 0              
Kickers Schoneberg 5                        
SpV Duisburg 4 prat.                        
                             
              Finalas  
                             
              1927-06-12 Deutsches Stadion, Berlynas  
              FC Nurnberg Hertha Berlin  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg
2. Hertha Berlin
3. SpVgg Furth
3. TSV Munchen
5. SV Hamburg
5. VfB Leipzig
5. Holstein Kiel
5. Kickers Schoneberg
9. Fortuna Dusseldorf
9. BC Chemnitz
9. FC Schalke
9. FV Breslau
9. VfB Konigsberg
9. Titania Stettin
9. VSF Breslau
9. SpV Duisburg

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 83% (+34885-26=34859 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 17% (+7272-0=7272 wiki spaudos ženklai).