Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1944–1945 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1944–1945 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1944–1945 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1940-41/frg-1944-45/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#45


Baden

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Nord)
V
1. SV Waldhof 8 8 0 0 24 — 5 16
2. VfR Mannheim 7 5 0 2 31 — 10 10
3. VfTuR Feudenheim 8 4 0 4 25 — 31 8
4. Neckarau Mannheim 8 1 0 7 14 — 35 2
5. Union Heidelberg 7 1 0 6 2 — 15 2
6. Kafertal-Phonix Mannheim 2 1 0 1 5 — 5 2

Bayern

Mittelfranken

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Mittelfranken)
V
1. SpVgg Furth 9 35 — 15 15
2. FC Nurnberg 8 35 — 11 12
3. SG Nurnberg 6 35 — 14 7
4. Wacker-Pfeil-Viktoria Nurnberg 6 18 — 34 5
5. FC-TV Zirndorf 4 14 — 8 4
6. Eintracht-Franken Nurnberg 6 11 — 23 4
7. Post-Reichsbahn Nurnberg-Furth 8 12 — 36 3
8. VfL Nurnberg 5 8 — 27 2
9. FC Stein pasitraukė

München-Oberbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / München-Oberbayern)
V
1. Bayern Munchen 15 14 1 0 75 — 15 29
2. TSV Munchen 14 8 2 4 47 — 27 18
3. Bajuwaren Munchen 14 6 4 4 17 — 27 16
4. Wacker Munchen 14 6 1 7 41 — 31 13
5. SpVgg Sendling 15 5 3 7 20 — 31 13
6. Hertha Munchen 14 4 3 7 26 — 44 11
7. Alte Haide Munchen 14 3 3 8 29 — 41 9
8. VfB Munchen 14 3 1 10 19 — 59 7
9. MTV-VfB Ingolstadt 6 2 0 4 17 — 16 4
10. LSV Furstenfeldbruck pasitraukė

Oberfranken

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Oberfranken)
V
?. FC Bamberg
?. Reichsbahn Weiden
?. VfB Coburg
?. FC Michelau
?. Bayern Hof
?. KSG Bayreuth

Oberpfalz-Niederbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Oberpfalz-Niederbayern)
V
?. Jahn Regensburg
?. FC Straubing
?. LSV Straubing
?. Reichsbahn Regensburg
?. Walhalla Regensburg
?. Turnerschaft Regensburg
?. Reichsbahn Schwandorf
?. SpVgg Landshut

Schwaben

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Bayern / Schwaben)
V
1. Schwaben Augsburg 10 6 0 4 27 — 22 12
2. Post Augsburg 8 4 3 1 27 — 16 11
3. LSV Kaufbeuren 6 4 0 2 25 — 8 8
4. TV Landsberg 7 3 2 2 19 — 18 8
5. VfL Gunzburg 7 3 0 4 13 — 18 6
6. Reichsbahn Pfersee 6 2 1 3 10 — 13 5
7. TSG Augsburg 6 0 0 6 5 — 31 0

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Berlin 13 10 2 1 53 — 16 22
2. Blau-Weiss Berlin 13 8 2 3 33 — 16 18
3. Union Oberschoneweide 13 6 5 2 32 — 22 17
4. SpVgg Postdam 13 6 3 4 28 — 23 15
5. Wacker Tegel 13 6 3 4 40 — 40 15
6. Ordnungspolizei Berlin 12 6 2 4 32 — 24 14
7. Tennis Borussia Berlin 12 5 2 5 38 — 32 12
8. Hertha Berlin 13 4 1 8 28 — 37 9
9. Minerva-Spandau Berlin 13 2 4 7 15 — 40 8
10. Tasmania Neukolln 12 1 3 8 18 — 36 5
11. Lufthansa-Viktoria Berlin 13 2 1 10 16 — 47 5

Böhmen-Mähren

Böhmen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Böhmen-Mähren / Böhmen)
V
?. NSTG Budweis
?. LSV Koniggratz
?. SG Prag
?. Studentenkompanie Prag
?. LSV Prag-Gbell

Mähren Nordost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Böhmen-Mähren / Mähren Nordost)
V
?. MSV Kremsier
?. MSV Mahrisch Weisskirchen
?. MSV Olmutz
?. NSTG Witkowitz

Mähren Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Böhmen-Mähren / Mähren Südwest)
V
?. DSV Brunn
?. LSV Brunn
?. SG Brunn
?. NSTG Deutsch Brod
?. MSV Brunn
?. NSTG Wischau

Danzig-Westpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
?. BuEV Danzig
?. Kriegsmarine Oxhoft
?. Post Danzig
?. Preussen Danzig
?. SC Danzig
?. LSV Danzig
?. SV Elbing
?. Viktoria Elbing
?. Kriegsmarine Gotenhafen
?. Post Gotenhafen
?. SV Neufahrwasser

Donau-Alpenland

Elsaß

Oberelsaß

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Elsaß / Oberelsaß)
V
?. FC Mulhausen
?. FC Huningen
?. SpVgg Kolmar
?. FC Kolmar
?. SV Wittenheim
?. SC Schlettstadt

Unterelsaß

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Elsaß / Unterelsaß)
V
?. SS-SG Strassburg
?. Rasen Strassburg
?. SC Schiltigheim
?. SV Strassburg
?. TuS Schweighausen

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg 18 16 2 0 100 — 21 34
2. FC Altona 18 11 3 4 52 — 33 25
3. Sankt Pauli Hamburg 18 10 2 6 53 — 40 22
4. Sperber-Sankt Georg Hamburg 16 8 2 6 27 — 42 18
5. Blankenese-Wedel Hamburg 18 7 4 7 39 — 41 18
6. FV Wilhelmsburg 17 6 3 8 49 — 52 15
7. TV Eimsbuttel 18 6 3 9 40 — 50 15
8. Hermannia-Komet Hamburg 17 5 2 10 36 — 49 12
9. Victoria Hamburg 18 3 5 10 38 — 52 11
10. SG Barmbek 18 2 2 14 27 — 81 6
11. LSV Hamburg pasitraukė

Hessen-Nassau

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen-Nassau 3)
V
1. Olympia Frankfurt 5 11 — 5 9
2. FSV-Eintracht Frankfurt 5 32 — 4 6
3. Viktoria Eckenheim 5 3 — 23 5
4. Rot-Weiss Rodelheim 5 0 — 0 4
5. VDM Heddernheim 4 3 — 16 2
6. SpVgg Ostend 2 1 — 2 0

Kurhessen

Kassel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kurhessen / Kassel)
V
?. Kurhessen Kassel
?. TuRa-TuSpo Kassel
?. Sport Kassel
?. Hermannia Kassel
?. SV Kassel-Rothenditmold
?. SV Niederzwehren

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kurhessen / Süd)
V
?. KSG Hunfeld
?. KSG Hersfeld
?. Borussia Fulda

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Kurhessen / West)
V
?. SG SS Arolsen
?. TuSpo Weimar
?. Rot-Weiss Waldeck
?. TSV Obervellmar
?. Blau-Weiss Fritzlar

Mitte

Anhalt

Dessau-Zerbst

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitte / Anhalt / Dessau-Zerbst)
V
?. Junkers Dessau
?. SV Dessau
?. SV Dessau Reserve
?. SV 1898 Dessau
?. Reichsbahn Dessau
?. Tannenheger Dessau
?. Blau-Weiss Dessau-Torten
?. Viktoria Zerbst

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitte / Erfurt)
V
?. SC Erfurt
?. SpVgg Erfurt

Jahn

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitte / Jahn / Halle)
V
?. Borussia Halle
?. Ordnungspolizei Halle
?. Reichsbahn Halle
?. Sportfreunde Halle
?. VfL Halle
?. Wacker Halle
?. KSG Merseburg

Kothen-Bernburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitte / Kothen-Bernburg)
V
?. SV Bernburg
?. Wacker Bernburg
?. SV Grosspaschleben
?. CHC Kothen
?. LSV Kothen
?. SpVgg Porst

Magdeburg-Schönebeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitte / Magdeburg-Schönebeck)
V
?. Cricket-Viktoria Magdeburg
?. Germania-Jahn Magdeburg
?. Komet Magdeburg
?. Ordnungspolizei Magdeburg
?. Preussen Magdeburg
?. Reichsbahn Magdeburg
?. TuS Magdeburg
?. VfR Magdeburg
?. SV Schonebeck
?. VfB Schonebeck

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TuS Duisburg 2 1 1 0 4 — 2 3
2. Rot-Weiss-Alstaden Oberhausen 1 1 0 0 4 — 1 2
3. Westende-Schwarz-Weiss Hamborn 1 1 0 0 3 — 1 2
4. Helene Altenessen 1 1 0 0 1 — 0 2
5. VfB Hilden 1 0 1 0 1 — 1 1
6. Rot-Weiss Essen 1 0 1 0 1 — 1 1
7. Fortuna Dusseldorf 2 0 1 1 2 — 4 1
8. Sportfreunde Katernberg 1 0 0 1 0 — 1 0
9. Gelb-Weiss Hamborn 1 0 0 1 1 — 3 0
10. VfL Benrath 1 0 0 1 1 — 4 0

Pirmenybės nutrauktos 1944 m. rugsėjį.

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Kattowitz 4
2. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 4
3. TuS Schwientochlowitz 4
4. Germania Konigshutte 4
5. SV Bismarckhutte 4
6. Preussen Zaborze 4
7. Reichsbahn Kattowitz 4
8. TuS Lipine 4
9. Romergrube Rybnik 4
10. TuS Scharley 4

Osthannover

Pirmenybės nutrauktos 1945 m. balandį.

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Osthannover / Nord)
V
1. SV Cuxhaven 2 6 — 1 4
2. LSV Stade 2 4 — 2 2
3. Marineschule Wesermunde 2 8 — 10 2
4. Sparta Bremerhaven 2 1 — 4 2
5. KSG Bremerhaven 1 0 — 0 0
6. SC Geestemunde 1 4 — 6 0

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Osthannover / Süd)
V
1. RSG Lehrte 2 2 — 2 3
2. WSG Verden 2 0 — 0 2
3. Eintracht Luneburg 1 2 — 2 1
4. WSV Celle 0 0 — 0 0
5. Volkswagen Wolfsburg 0 0 — 0 0
6. MSV Luneburg 1 0 — 0 0
7. LSV Raubkammer pasitraukė

Ostpreußen

Pirmenybės liko nebaigtos, kadangi Rytprūsių regioną užėmė sovietai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 6 3 0 3 22 — 22 6
2. Contienen Konigsberg 3 2 1 0 13 — 5 5
3. SV Rastenburg 3 2 1 0 12 — 6 5
4. MTV Ponarth 2 1 0 1 5 — 4 2
5. VfL Pillau 2 1 0 1 7 — 12 2
6. Prussia-Samland Konigsberg 4 1 0 3 6 — 13 2
7. SM Rastenburg 0 0 0 0 0 — 0 0
8. VfL Braunsberg 2 0 0 2 2 — 5 0

Pommern

Schneidemühl

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Schneidemühl)
V
?. HSV Gross Born
?. HSV Schneidemuhl

Stettin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Stettin)
V
1. LSV Stettin 3 2 1 0 11 — 4 5
2. Preussen-Borussia Stettin 3 2 0 1 9 — 6 4
3. Kriegsmarine Stettin 2 1 0 1 6 — 6 2
4. VfL Stettin 3 1 0 2 6 — 9 2
5. SC Stettin 3 1 0 2 7 — 11 2
6. TSV Stettin 2 0 1 1 4 — 7 1

Stralsund

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Stralsund)
V
?. Luftwaffen Putnitz
?. SC Tutow

Sachsen

Chemnitz

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Chemnitz 1)
V
1. Germania Mittweida 3 3 0 0 24 — 6 6
2. BC Hartha 3 3 0 0 16 — 2 6
3. Ordnungspolizei Chemnitz 3 2 0 1 18 — 4 4
4. Viktoria Einsiedel 3 1 0 2 6 — 30 2
5. Preussen Chemnitz 3 0 0 3 4 — 13 0
6. TV Erfenschlag 3 0 0 3 4 — 17 0

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Chemnitz 2)
V
1. BC Chemnitz 3 3 0 0 17 — 6 6
2. SC Limbach 3 1 1 1 14 — 12 3
3. SV Chemnitz 3 1 1 1 11 — 13 3
4. SC Dobeln 2 1 0 1 11 — 6 2
5. Germania Schonau 3 1 0 2 10 — 15 2
6. SV Gruna 2 0 0 2 2 — 13 0

Dresden

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden 1)
V
1. SV Riesa 4 4 0 0 17 — 4 8
2. SC Dresden 3 2 1 0 23 — 1 5
3. Sportfreunde Dresden 3 1 1 1 4 — 5 3
4. Guts Muts Dresden 3 1 1 1 4 — 6 3
5. VfB Dresden 4 0 1 3 4 — 28 1
6. Sudwest Dresden 3 0 0 3 3 — 11 0

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Dresden 2)
V
1. TV Meissen 5 4 0 1 18 — 12 8
2. TV Dresden-Gruna 6 3 0 3 18 — 13 6
3. SC Bautzen 5 2 0 3 20 — 15 4
4. SC Freital 4 1 0 3 7 — 23 2
5. VfB Kamenz pasitraukė
6. Reichsbahn Dresden pasitraukė

Leipzig

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig 1)
V
1. VfB Leipzig 9 45 — 8 14
2. TuB Leipzig 7 17 — 20 7
3. TuRa-SpVgg Leipzig 8 19 — 21 7
4. SV Groitzsch 7 24 — 24 6
5. Victoria Leipzig 7 25 — 47 6
6. Zwenkau Leipzig 8 19 — 29 6

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig 2)
V
1. Sportfreunde Markranstadt 6 14 — 8 8
2. Fortuna Leipzig 6 12 — 14 6
3. Arminia Leipzig 6 12 — 15 6
4. Wacker Leipzig 6 15 — 16 4
5. SV Borna pasitraukė
6. Sportfreunde Neukieritzsch pasitraukė

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SF Markranstadt VfB Leipzig 3-3 2-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen / Leipzig)
V
1. VfB Leipzig
2. Sportfreunde Markranstadt

Schleswig-Holstein

Kiel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schleswig-Holstein / Kiel)
V
1. TSG Gaarden 3 1 1 1 7 — 7 3
2. Borussia Kiel 3 1 1 1 7 — 9 3
3. Holstein Kiel 1 1 0 0 7 — 2 2
4. SC Friedrichsort 2 1 1 1 6 — 3 2
5. Ellerbek-Comet Kiel 2 1 1 1 3 — 4 2
6. VfB Kiel 1 0 1 1 2 — 7 0
7. Kilia-Union-Teutonia Kiel pasitraukė
8. Eintracht-Kronsburg Kiel pasitraukė
9. Brunswick Kiel pasitraukė

Lübeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schleswig-Holstein / Lübeck)
V
?. Blau-Weiss Lubeck
?. Gut-Heil Lubeck
?. Post Lubeck
?. Phonix Lubeck
?. Schwarz-Weiss Lubeck

Südhannover-Braunschweig

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Braunschweig)
V
?. Eintracht Braunschweig
?. VfB Braunschweig
?. Brunswiek Braunschweig
?. MTV-Leu Braunschweig
?. Schwarz-Weiss Braunschweig
?. LSV Braunschweig
?. Germania Wolfenbuttel

Göttingen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Göttingen)
V
1. SpVgg Gottingen 3 3 0 0 18 — 4 6
2. VfL Holzminden 2 1 0 1 10 — 4 2
3. SC Gottingen 0 0 0 0 0 — 0 0
4. SC Northeim 0 0 0 0 0 — 0 0
5. TSG Hannoversch Munden 1 0 0 1 0 — 4 0
6. SV Einbeck 2 0 0 2 3 — 19 0

Hannover

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 1)
V
1. DTSG Hannover 3 3 0 0 22 — 1 6
2. KSG Wulfel-Dohren 2 1 0 1 7 — 4 2
3. Arminia Hannover 2 1 0 1 5 — 8 2
4. Werkesport Hannover 1 0 0 1 0 — 3 0
5. GfL Linden 1 0 0 1 0 — 6 0
6. DSC Barsinghausen 1 0 0 1 0 — 12 0

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 2)
V
1. SV Hannover 3 3 0 0 10 — 2 6
2. Eintracht Hannover 2 1 0 1 5 — 4 2
3. SpVgg Hannover 1895 3 1 0 2 7 — 10 2
4. SpVgg Seelze-Letter 1 0 1 0 1 — 1 1
5. MTV Ricklingen 2 0 1 1 1 — 6 1
6. SV Limmer 1 0 0 1 3 — 4 0

Staffel 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 3)
V
1. Werder Hannover 3 3 0 0 18 — 6 6
2. Odin Hannover 2 2 0 0 20 — 3 4
3. SpVgg Hannover 2 1 0 1 7 — 9 2
4. FC Ronnenberg 1 0 0 1 3 — 5 0
5. SV Linden 2 0 0 2 4 — 19 0
6. Sportfreunde Anderten 2 0 0 2 3 — 13 0

Staffel 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Hannover 4)
V
?. MSV Buckeburg
?. BSG Bad Eilsen
?. Marathon Stadthagen

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Harz)
V
?. MTV Goslar
?. VfL Seesen
?. SG Osterode
?. Bergbau Salzgitter
?. Bergbau-2 Salzgitter

Hildesheim

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südhannover-Braunschweig / Hildesheim)
V
?. SC Harsum
?. KSG RSV Hildesheim
?. Fortuna Lebenstedt
?. Concordia Hildesheim

Weser-Ems

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Weser-Ems / Bremen)
V
1. ASV Blumenthal 4 2 1 1 13 — 7 5
2. TuRa Gropelingen 2 2 0 0 11 — 6 4
3. FV Woltmershausen 2 2 0 0 3 — 0 4
4. SV Bremen 3 1 1 1 8 — 9 3
5. Werder Bremen 2 1 0 1 5 — 3 2
6. MTV Hastedt 2 1 0 1 3 — 2 2
7. BV Grohn 1 1 0 0 4 — 3 2
8. Komet Bremen 3 0 0 3 3 — 9 0
9. Sportfreunde Bremen 3 0 0 3 2 — 13 0

Oldenburg-Ostfriesland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Weser-Ems / Oldenburg-Ostfriesland)
V
1. VfL Oldenburg 9 5 1 3 28 — 24 11
2. VfB Oldenburg 6 4 0 2 10 — 7 8
3. SpVgg Wilhelmshaven 4 3 0 1 12 — 9 6
4. Blau-Weiss Varel 4 2 0 2 13 — 2 4
5. SV Brake 4 1 1 2 8 — 15 3
6. LSV Pewsum 2 1 0 1 3 — 0 2
7. LSV Ahlhorn 0 0 0 0 0 — 0 0
8. TuS Aurich 3 0 0 3 4 — 8 0
9. KMW Wilhelmshaven 2 0 0 2 4 — 17 0

Osnabrück

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Weser-Ems / Osnabrück)
V
?. VfL Osnabruck
?. WSV-TSV Osnabruck
?. TuSG Schinkel
?. Reichsbahn Osnabruck
?. Rasensport Osnabruck
?. SV 1916 Osnabruck
?. Reichsbahn Cloppenburg

Westfalen

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westfalen 1)
V
1. Westfalia Herne 3 2 1 0 13 — 6 5
2. Schalke Gelsenkirchen 2 2 0 0 28 — 1 4
3. SG Wattenscheid 2 1 1 0 7 — 4 3
4. VfL Bochum 2 1 0 1 7 — 4 2
5. SpVgg Erkenschwick 1 0 0 1 0 — 12 0
6. Alemannia Gelsenkirchen 1 0 0 1 1 — 3 0
7. SC Buer-Hassel 3 0 0 3 3 — 29 0

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona westfalen 2)
V
1. Borussia Dortmund 2 2 0 0 7 — 1 4
2. Alemannia 1897 Dortmund 2 1 0 1 4 — 3 2
3. VfL Altenbogge 2 1 0 1 1 — 3 2
4. BV Bovinghausen 0 0 0 0 0 — 0 0
5. KSG Ahlen 1 0 0 1 0 — 1 0
6. SpVgg Rohlinghausen 1 0 0 1 0 — 4 0

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westfalen 3)
V
1. Sportfreunde Rot-Weiss Paderborn 2 2 0 0 8 — 0 4
2. Arminia Bielefeld 1 0 1 0 2 — 2 1
3. Union Herford 2 0 1 1 2 — 5 1
4. WSG Minden 0 0 0 0 0 — 0 0
5. MSV Lemgo 0 0 0 0 0 — 0 0
6. Teutonia Lippstadt 0 0 0 0 0 — 0 0
7. Schloss Neuhaus 1 0 0 1 0 — 5 0

Württemberg

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Württemberg 1)
V
1. SV Goppingen 6 5 1 0 47 — 4 11
2. VfR Aalen 7 5 1 1 38 — 16 11
3. TSG Ulm 6 4 2 0 32 — 10 10
4. Normannia Schwabisch Gmund 9 4 1 4 26 — 30 9
5. FC Eislingen-Fils 9 1 2 6 17 — 59 4
6. SSV Ulm 1928 4 0 1 3 11 — 20 1
7. Viktoria Wasseralfingen 5 0 0 5 9 — 41 0

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Württemberg 2)
V
1. SpVgg Feuerbach 4 3 1 0 18 — 8 7
2. Prag Stuttgart 5 1 3 1 10 — 12 5
3. Kickers-Sportfreunde Stuttgart 3 1 1 1 7 — 6 3
4. SpVgg Ludwigsburg 4 0 1 3 5 — 14 1
5. SpVgg Heilbronn pasitraukė
6. Union Bockingen pasitraukė
7. FV-TSV Zuffenhausen pasitraukė

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Württemberg 3)
V
1. SSV Reutlingen 6 5 0 1 25 — 7 10
2. Sportfreunde Esslingen 7 3 1 3 21 — 15 7
3. KSG Unterturkheim-Wangen 5 3 0 2 14 — 9 6
4. VfB Stuttgart 5 2 0 3 26 — 19 4
5. FV Mettingen 5 1 1 3 13 — 29 3
6. MTV Stuttgart 4 1 0 3 7 — 27 2
7. SC Stuttgart pasitraukė

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 85% (+14552-1=14551 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 17% (+2883-293=2590 wiki spaudos ženklai).