Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1904–1905 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1904–1905 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1904–1905 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1904–1905 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1900-01/frg-1904-05/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#05
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=2


Berlin

VBAV

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin VBAV)
V
1. Olymp Berlin 7 17 — 12 12
2. Franco-Alliance Berlin 7 35 — 9 10
3. FC Steglitz 7 24 — 16 10
4. Marathon Neukolln 7 23 — 9 8
5. Borussia Tempelhof 7 28 — 25 6
6. Arcona Schoneberg 7 5 — 5 4
7. Sportlust Schoneberg 7 3 — 27 2
8. Condor Berlin 7 6 — 30 2

VBBV

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin VBBV)
V
1. Union 1892 Berlin 14 11 1 2 43 — 14 23
2. Preussen Berlin 14 9 1 4 40 — 31 19
3. Viktoria Berlin 14 9 0 5 64 — 24 18
4. Hertha Berlin 14 9 0 5 50 — 35 18
5. Britannia Berlin 14 7 3 4 36 — 25 17
6. Minerva Berlin 14 4 2 8 18 — 35 10
7. Rapide Wedding 14 1 3 10 10 — 60 5
8. BC Berlin 14 0 2 12 12 — 49 2

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eintracht Braunschweig 6 6 0 0 49 — 6 12
2. Eintracht-2 Braunschweig 5 3 0 2 15 — 9 6
3. Viktoria Braunschweig 6 2 0 4 16 — 24 4
4. Einigkeit Braunschweig 5 0 0 5 6 — 47 0

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Bremen 3 3 0 0 10 — 1 6
2. SuS Bremen 3 1 1 1 5 — 9 3
3. Elite Bremen 3 0 2 1 4 — 6 2
4. Werder Bremen 3 0 1 2 5 — 8 1

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schlesien Breslau 6 5 1 0 42 — 5 11
2. Blitz Breslau 6 4 1 1 21 — 3 9
3. Germania Breslau 6 2 0 4 18 — 30 4
4. Preussen Breslau 6 0 0 6 0 — 43 0

Frankfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FSV Frankfurt 3 8 — 5 4
2. Victoria Frankfurt 3 8 — 3 4
3. Germania Bockenheim 3 2 — 2 3
4. Kickers Frankfurt 3 4 — 12 1

Hamburg-Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Victoria Hamburg 12 9 2 1 36 — 8 20 1–2
2. Germania Hamburg 12 9 2 1 32 — 7 20 1–2
3. FC Altona 12 6 1 5 28 — 24 13
4. Sankt Georg Hamburg 12 5 0 7 32 — 28 10
5. Alemannia Hamburg 12 4 1 7 12 — 27 9
6. FC Hamburg 12 2 3 7 18 — 40 7
7. Britannia Hamburg 12 2 1 9 10 — 34 5
Dėl 1-osios vietos Victoria Hamburg Germania Hamburg 5-4

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Hannover 4 4 0 0 16 — 5 8
2. BV Hannovera 4 1 0 3 13 — 13 2
3. Eintracht Hannover 4 1 0 3 8 — 19 2

Kattowitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Preussen Kattowitz
?. Germania Kattowitz
?. Diana Kattowitz

Kiel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Holstein Kiel

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Konigsberg 6 5 1 0 24 — 6 11
2. Ostpreussen Konigsberg 3 1 0 2 3 — 7 2
3. Samland Konigsberg 3 0 2 1 2 — 6 2
4. Prussia Konigsberg 4 0 1 3 2 — 12 1

Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Alemannia Berlin 18 55 — 15 31
2. Norden-Nordwest Berlin 18 68 — 20 30
3. Belle-Alliance Rixdorf 18 19 — 18 24
4. BFC 1893 Berlin 18 28 — 52 20
5. FC Weissensee 18 31 — 44 18
6. Vorwarts 1890 Berlin 18 24 — 41 16
7. Vorwarts Spandau 18 37 — 33 14
8. Elf Berlin 18 26 — 30 11
9. Union-Halensee Charlottenburg 18 23 — 30 8
10. Libertas-Sudost Berlin 18 18 — 51 0

Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Schwerin
2. Elite Wismar
3. Vorwarts Schwerin
4. FC Schwerin-2
5. Vorwarts-2 Schwerin

Mitteldeutschland

Mittelbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelbe)
V
1. Cricket-Victoria Magdeburg
?. Viktoria Magdeburg

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. FC 1896 Halle 12 40 — 11 22
2. Wacker Leipzig 12 38 — 13 19
3. VfB Leipzig 12 39 — 16 16
4. BC Leipzig 12 35 — 26 14
5. Sportfreunde Leipzig 12 24 — 34 9
6. Wacker Halle 12 13 — 49 2
7. Lipsia-Sturm Leipzig 12 7 — 47 0

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SC Dresden FC 1896 Halle 3-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. SC Dresden
2. FC 1896 Halle

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Alemannia Cottbus 10 7 1 2 23 — 16 15
2. Brandenburg Cottbus 10 7 0 3 17 — 17 14
3. Viktoria Cottbus 10 6 1 3 18 — 16 13
4. Vorwarts Forst 9 2 2 5 8 — 14 6
5. Britannia Cottbus 10 3 0 7 17 — 19 6
6. Viktoria Forst 9 2 0 7 10 — 11 4

Nürnberg-Fürth

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 4 31 — 5 8
2. FC Nurnberg-2 4 19 — 8 6
3. SpVgg Furth 4 6 — 14 3
4. MTV Nurnberg 4 9 — 25 3
5. Franken Nurnberg 4 3 — 16 0

Süddeutschland

I etapas

Mittelbaden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelbaden)
V
1. FV Karlsruhe 4 4 0 0 18 — 4 8
2. FC Pforzheim 4 3 0 1 26 — 7 6
3. Frankonia Karlsruhe 4 2 0 2 10 — 10 4
4. Phonix Karlsruhe 4 1 0 3 10 — 12 2
5. Alemannia Karlsruhe 4 0 0 4 0 — 31 0

Oberbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oberbayern)
V
1. Bayern Munchen

Oberrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oberrhein)
V
1. FC Mulhausen

Pfalz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Pfalz)
V
1. Union 1897 Mannheim

Schwaben

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Schwaben)
V
1. Kickers Stuttgart 4 4 0 0 22 — 1 8
2. Suddeutscher Stuttgart 4 2 1 1 17 — 4 5
3. FC Karlsvorstadt 4 2 1 1 16 — 8 5
4. Schwaben Stuttgart 4 1 0 3 4 — 23 2
5. Privater Ulm 4 0 0 4 5 — 28 0

Südmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südmain)
V
1. FC Hanau

Westmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Westmain)
V
1. Victoria Frankfurt 9 60 — 11 18
2. Germania Frankfurt 9 54 — 6 16
3. Kickers Frankfurt 9 43 — 14 14
4. Germania Bockenheim 9 36 — 24 10
5. FC Wiesbaden 9 27 — 23 10
6. Amicitia Bockenheim 9 18 — 28 8
7. FVgg Bockenheim 9 26 — 30 8
8. FSV Frankfurt 9 26 — 24 6
9. Hermannia Frankfurt 9 0 — 68 0
10. FC Frankfurt 9 0 — 72 0

II etapas

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
2. FC Hanau 2 2 0 0 9 — 1 4 1
3. Union 1897 Mannheim 2 1 0 1 4 — 4 2 2
5. Victoria Frankfurt 2 0 0 2 1 — 9 0 3

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FV Karlsruhe 3 3 0 0 12 — 0 6 1
3. Kickers Stuttgart 3 2 0 1 10 — 5 4 2
5. FC Mulhausen 3 1 0 2 8 — 10 2 3
7. Bayern Munchen 3 0 0 3 0 — 15 0 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FV Karlsruhe FC Hanau 5-0

Westdeutschland

Cöln-Bonn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cöln-Bonn)
V
1. FC Coln 8 7 1 0 42 — 4 15
2. FV Bonn 7 4 0 3 16 — 17 8
3. BC Coln 7 3 1 3 15 — 17 7
4. FC Duren 1903 7 2 2 3 7 — 18 6
5. Borussia Coln 7 0 0 7 4 — 28 0

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein)
V
1. FC Munchen-Gladbach 4 4 0 0 12 — 3 8
2. Alemannia Aachen 4 1 1 2 3 — 7 3
3. FC Dusseldorf 4 0 1 3 2 — 7 1

Rhein-Ruhr

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein-Ruhr)
V
1. SpV Duisburg 6 4 2 0 21 — 8 10
2. SV Essen 6 2 2 2 7 — 12 6
3. Preussen Duisburg 6 2 0 4 9 — 12 4
4. TB Essen 6 1 2 3 9 — 14 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1–3. SpV Duisburg 4 1 2 1 8 — 8 4
1–3. FC Munchen-Gladbach 4 2 0 2 7 — 8 4
1–3. FC Coln 4 1 2 1 6 — 5 4

Papildomas turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. SpV Duisburg 2 2 0 0 7 — 2 4
2. FC Munchen-Gladbach 1 0 0 1 1 — 2 0
3. FC Coln 1 0 0 1 1 — 5 0

Finalas


Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                    Union 1892 Berlin 4            
                  Eintracht Braunschweig 1            
Eintracht Braunschweig 3                                  
FC Hannover 2 prat.                                
          Eintracht Braunschweig 2                        
        Viktoria Magdeburg 1 prat.                        
Viktoria Magdeburg +                                  
Schlesien Breslau                                
                                Union 1892 Berlin 5  
                              SC Dresden 2  
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                    SC Dresden 5            
                  Victoria Hamburg 3            
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
                                     
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                    FV Karlsruhe 1            
                  SpV Duisburg 0            
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                FV Karlsruhe +  
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                                 
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
              1905-06-11 Weidenpescher Park, Kelnas            
              Union 1892 Berlin FV Karlsruhe            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union 1892 Berlin
2. FV Karlsruhe
3. SC Dresden
4. SpV Duisburg
4. Victoria Hamburg
4. Eintracht Braunschweig
7. Viktoria Magdeburg
8. FC Hannover
8. Schlesien Breslau
10. Alemannia Cottbus

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 85% (+7238-26=7212 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 15% (+1291-15=1276 wiki spaudos ženklai).