Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1903–1904 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1903–1904 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1903–1904 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1900-01/frg-1903-04/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#04


Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Britannia Berlin 14 9 4 1 43 — 7 22
2. Viktoria Berlin 14 10 1 3 30 — 14 21
3. Union 1892 Berlin 14 8 2 4 41 — 19 18
4. Hertha Berlin 14 7 1 6 32 — 35 15
5. Preussen Berlin 14 6 2 6 29 — 30 14
6. Rapide Wedding 14 5 1 8 21 — 42 11
7. Germania Berlin 14 4 1 9 30 — 29 9
8. Fortuna Berlin 14 1 0 13 9 — 59 2

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eintracht Braunschweig 6 6 0 0 49 — 6 12
2. Eintracht-2 Braunschweig 5 3 0 2 15 — 9 6
3. Viktoria Braunschweig 6 2 0 4 16 — 24 4
4. Einigkeit Braunschweig 5 0 0 5 6 — 47 0

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Werder Bremen 5 22 — 4 10
2. SC Bremen 5 12 — 8 7
3. Germania 1901 Bremen 5 10 — 11 6
4. SuS Bremen 5 3 — 7 4
5. SC Bremen-2 5 3 — 15 2
6. FK Bremen 5 3 — 8 1

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schlesien Breslau 4 3 0 1 13 — 3 6 1–2
2. FC Breslau 1898 4 3 0 1 9 — 6 6 1–2
3. Blitz Breslau 4 0 0 4 2 — 15 0
Dėl 1-osios vietos Schlesien Breslau FC Breslau 1898 2-1

Cassel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FV 1895 Cassel 5 5 0 0 27 — 0 10
2. FV 1897 Cassel 4 3 0 1 19 — 16 6
3. Kurhessen 1903 Cassel 5 3 0 2 5 — 24 6
4. Hermes Rothenditmold 3 1 0 2 0 — 5 2
5. Hohenzollern Cassel 4 1 0 3 1 — 7 2
6. Sport Cassel 5 0 0 5 0 — 0 0

Frankfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kickers Frankfurt 3 6 — 1 6
2. Victoria Frankfurt 3 8 — 2 4
3. Germania Bockenheim 2 1 — 3 0
4. FSV Frankfurt 2 1 — 10 0

Hamburg-Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Germania Hamburg 11 10 0 1 40 — 10 20
2. FC Altona 12 10 0 2 54 — 17 20
3. Sankt Georg Hamburg 12 6 1 5 25 — 29 13
4. Victoria Hamburg 11 4 2 5 27 — 27 10
5. Britannia Hamburg 11 4 1 6 18 — 28 9
6. Alemannia Hamburg 11 1 2 8 18 — 43 4
7. FC Hamburg 12 1 2 9 15 — 43 4

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ARBV Hannover
2. FC Hannover
3. FC Hannover-2
4. Eintracht Hannover
5. BV Hannovera

Kiel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Holstein Kiel 4 3 0 1 7 — 2 6
2. Kilia Kiel 4 2 0 2 4 — 1 4
3. FV Kiel 4 1 0 3 2 — 10 2

Mark

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mark / Nord)
V
1. FC Weissensee

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mark / Süd)
V
1. Vorwarts 1890 Berlin

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mark / West)
V
1. Union-Halensee Charlottenburg

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mark)
V
1. FC Weissensee 4 3 0 1 9 — 1 6
2. Vorwarts 1890 Berlin 4 2 0 2 12 — 8 4
3. Union-Halensee Charlottenburg 4 1 0 3 3 — 15 2

Mitteldeutschland

Mittel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittel)
V
1. Cricket-Viktoria Magdeburg
?. Viktoria Magdeburg

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. VfB Leipzig 7 — 29 14
2. Wacker Leipzig 8 — 18 12
3. FC 1896 Halle 8 — 12 6
4. BC Leipzig 8 — 5 6
5. Lipsia-Sturm Leipzig 7 — 0 0

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
VfB Leipzig 8          
Cricket-Viktoria Magdeburg 2            
         
          VfB Leipzig SC Dresden
         
Generic football.png
4
Generic football.png
0
         
               
SC Dresden +            
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. VfB Leipzig
2. SC Dresden
3. Cricket-Viktoria Magdeburg

Stettin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Titania Stettin 3 3 0 0 28 — 0 6
2. Sport Stettin 4 3 0 1 8 — 14 6
3. Saxonia Stettin 4 2 0 2 4 — 16 4
4. Titania-2 Stettin 3 1 0 2 4 — 5 2
5. Comet Neufahrwasser 4 0 0 4 3 — 12 0

Süddeutschland

Mittelbaden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelbaden)
V
1. FV Karlsruhe

Oberbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oberbayern)
V
1. Bayern Munchen

Oberrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oberrhein)
V
1. FV Strassburg

Ostmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Ostmain)
V
1. FC Darmstadt 5 5 0 0 25 — 5 10
2. FC Hanau 5 4 0 1 38 — 6 8
3. Viktoria Hanau 5 3 0 2 39 — 9 6
4. Kickers Offenbach 5 2 0 3 11 — 13 4
5. Teutonia Offenbach 5 1 0 4 4 — 36 2
6. Viktoria Aschaffenburg 5 0 0 5 4 — 52 0

Pfalz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Pfalz)
V
1. Union 1897 Mannheim

Schwaben

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Schwaben)
V
1. Kickers Stuttgart

Westmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Westmain)
V
1. Germania Frankfurt 11 10 0 1 76 — 5 20
2. Kickers Frankfurt 11 8 1 2 66 — 31 17
3. Hermannia Frankfurt 11 7 1 3 40 — 25 15
4. FC Wiesbaden 11 7 1 3 40 — 29 15
5. FSV Frankfurt 11 5 2 4 56 — 24 12
6. Amicitia Bockenheim 11 4 3 4 40 — 23 11
7. FVgg Bockenheim 11 5 1 5 30 — 39 11
8. Germania Bockenheim 11 5 1 5 27 — 39 11
9. Victoria Frankfurt 11 4 1 6 29 — 29 9
10. FC Frankfurt 9 3 0 6 18 — 36 6
11. Alemannia Griesheim 11 1 1 9 9 — 75 3
12. FC Rodelheim 11 0 0 11 4 — 80 0
13. Helvetia Bockenheim pasitraukė

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
FV Strassburg 1              
FV Karlsruhe 1          
          FV Karlsruhe 2  
        Kickers Stuttgart 1  
Kickers Stuttgart 2              
Bayern Munchen 1              
                   
                 
Germania Frankfurt 4              
Union 1897 Mannheim 0          
          Germania Frankfurt +  
           
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    FV Karlsruhe Germania Frankfurt  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FV Karlsruhe
2. Germania Frankfurt
3. Kickers Stuttgart
4. FV Strassburg
4. Bayern Munchen
4. Union 1897 Mannheim

Unterweser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Geestemunde 6 4 1 1 30 — 14 9
2. FC Bremerhaven-Lehe 6 4 0 2 29 — 10 8
3. Eintracht Lehe 6 2 0 4 6 — 29 4
4. FC Unterweser 6 1 1 4 10 — 22 3

Westdeutschland

Cöln-Bonn

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cöln-Bonn)
V
1. FV Bonn 6 6 0 0 28 — 11 12
2. FC Coln 6 3 1 2 22 — 11 7
3. BC Coln 6 2 0 4 16 — 21 4
4. Borussia Coln 6 0 1 5 5 — 28 1
5. TG Duren pasitraukė

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein)
V
1. FC Dusseldorf
2. TV Rheydt
3. FC Munchen-Gladbach

Rhein-Ruhr

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein-Ruhr)
V
1. SpV Duisburg 5 4 0 1 15 — 5 8
2. SV Essen 5 3 0 2 9 — 12 6
3. Preussen Duisburg 5 2 0 3 16 — 13 4
4. TB Essen 3 0 0 3 1 — 11 0

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. SpV Duisburg 4 1 3 0 4 — 3 5
2. FV Bonn 3 1 1 1 3 — 3 3
3. FC Dusseldorf 3 0 2 1 3 — 4 2

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
VfB Leipzig 1              
Viktoria Magdeburg 0          
          VfB Leipzig 3  
        SpV Duisburg 2 prat.  
SpV Duisburg 5              
FV 1895 Cassel 3              
                   
                 
Germania Hamburg 11              
ARBV Hannover 0          
          Germania Hamburg 1  
        Britannia Berlin 3  
Britannia Berlin 6              
FV Karlsruhe 1              
                   
    Finalas  
                   
    1904-05-29 Kaselis  
    VfB Leipzig Britannia Berlin  
   
Generic football.png
Generic football.png
 
     


Finalo rungtynės atšauktos dėl Karlsrūhės komandos protesto.

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. VfB Leipzig
2. Britannia Berlin
3. SpV Duisburg
3. Germania Hamburg
5. Viktoria Magdeburg
5. FV 1895 Cassel
5. FV Karlsruhe
5. ARBV Hannover

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 83% (+5888-27=5861 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 18% (+1262-5=1257 wiki spaudos ženklai).