Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1937–1938 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1937–1938 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1937–1938 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1937–1938 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/frg-1937-38/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#38
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=30


Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfR Mannheim 18 13 2 3 43 — 24 28
2. FC Pforzheim 18 11 4 3 45 — 19 26
3. Waldhof Mannheim 18 10 3 5 47 — 25 23
4. VfL Neckarau 18 9 4 5 32 — 20 22
5. FC Freiburg 18 8 4 6 31 — 23 20
6. Phonix Karlsruhe 18 7 4 7 29 — 31 18
7. SpVgg Sandhofen 18 7 2 9 21 — 31 16
8. VfB Muhlburg 18 7 1 10 28 — 35 15
9. FV Kehl 18 2 3 13 15 — 48 7
10. Germania Brotzingen 18 1 3 14 16 — 51 5

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 18 11 5 2 35 — 16 27
2. TSV Munchen 18 9 5 4 42 — 27 23
3. Jahn Regensburg 18 9 4 5 34 — 24 22
4. SpVgg Furth 18 9 4 5 38 — 33 22
5. Bayern Munchen 18 8 3 7 37 — 29 19
6. BC Augsburg 18 6 5 7 26 — 27 17
7. FC Schweinfurt 18 7 3 8 29 — 40 17
8. Schwaben Augsburg 18 4 4 10 31 — 44 12
9. Wacker Munchen 18 4 3 11 25 — 32 11
10. VfB Ingolstadt-Ringsee 18 4 2 12 15 — 40 10

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Berlin 18 11 5 2 37 — 19 27
2. Hertha Berlin 18 10 7 1 44 — 26 27
3. Tennis Borussia Berlin 18 11 2 5 48 — 24 24
4. Wacker Tegel 18 7 4 7 36 — 42 18
5. Bewag Berlin 18 6 4 8 32 — 35 16
6. Union Oberschoneweide 18 7 2 9 37 — 43 16
7. Friesen Cottbus 18 5 5 8 40 — 43 15
8. SC Brandenburg 18 4 6 8 34 — 41 14
9. SC Nowawes 18 3 6 9 24 — 39 12
10. Viktoria Berlin 18 3 5 10 28 — 48 11

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Hanau 18 11 4 3 43 — 22 26
2. CSC Kassel 18 10 3 5 39 — 25 23
3. SV Kassel-Rothenditmold 18 9 4 5 28 — 19 22
4. Hessen Hersfeld 18 7 4 7 33 — 40 18
5. VfB Friedberg 18 8 2 8 28 — 35 18
6. VfB Grossauheim 18 7 3 8 39 — 31 17
7. TuSpV Kesselstadt-Wachenbuchen 18 7 3 8 28 — 33 17
8. Sport Kassel 18 6 4 8 25 — 34 16
9. Germania Fulda 18 4 5 9 24 — 37 13
10. Borussia Fulda 18 4 2 12 23 — 34 10

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Dessau 18 12 3 3 64 — 23 27
2. Cricket-Viktoria Magdeburg 18 11 3 4 47 — 29 25
3. SV Merseburg 18 8 4 6 31 — 28 20
4. SV Jena 18 9 1 8 40 — 33 19
5. VfL Halle 18 4 8 6 30 — 33 16
6. SpVgg Erfurt 18 6 4 8 26 — 46 16
7. Thuringen Weida 18 6 3 9 37 — 32 15
8. FC Lauscha 18 6 3 9 39 — 46 15
9. Sportfreunde Halle 18 5 5 8 25 — 50 15
10. SC Erfurt 18 3 6 9 15 — 34 12

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Beuel 18 9 7 2 25 — 20 25
2. Alemannia Aachen 18 9 6 3 32 — 21 24
3. VfL Koln 18 6 8 4 43 — 28 20
4. SV Mulheim 18 7 6 5 34 — 34 20
5. Rhenania Wurselen 18 7 4 7 34 — 29 18
6. Sulz Koln 18 6 4 8 30 — 30 16
7. TuRa Bonn 18 5 5 8 20 — 25 15
8. VfR Koln 18 5 4 9 29 — 36 14
9. FV Bonn 18 6 2 10 26 — 34 14
10. BC Koln 18 6 2 10 19 — 35 14

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Dusseldorf 18 13 3 2 42 — 12 29
2. Schwarz-Weiss Essen 18 12 2 4 39 — 22 26
3. SV Hamborn 18 9 5 4 34 — 29 23
4. TuS Duisburg 18 8 3 7 28 — 29 19
5. SV Elberfeld 18 6 6 6 29 — 20 18
6. TuRU Dusseldorf 18 6 4 8 22 — 27 16
7. VfL Benrath 18 5 5 8 19 — 24 15
8. Union Hamborn 18 5 3 10 25 — 32 13
9. Rot-Weiss Oberhausen 18 4 3 11 19 — 30 11
10. BV Altenessen 18 2 6 10 32 — 64 10

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hannover 18 13 2 3 77 — 20 28
2. VfL Osnabruck 18 13 2 3 37 — 16 28
3. Werder Bremen 18 12 3 3 70 — 32 27
4. Eintracht Braunschweig 18 12 1 5 72 — 24 25
5. Arminia Hannover 18 8 3 7 30 — 33 19
6. SV Algermissen 18 6 4 8 21 — 29 16
7. ASV Blumenthal 18 6 3 9 32 — 59 15
8. VfB Peine 18 4 2 12 29 — 54 10
9. Germania Wolfenbuttel 18 3 4 11 25 — 60 10
10. SV Linden 18 0 2 16 23 — 89 2

Nordmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg 22 19 3 0 103 — 26 41
2. TV Eimsbuttel 22 19 3 0 89 — 27 41
3. Polizei Lubeck 22 11 3 8 58 — 37 25
4. Holstein Kiel 22 12 1 9 65 — 50 25
5. Sankt Pauli Hamburg 22 11 2 9 56 — 49 24
6. Victoria Hamburg 22 10 2 10 56 — 48 22
7. Komet Hamburg 22 10 1 11 55 — 78 21
8. Borussia Harburg 22 5 6 11 44 — 62 16
9. FC Altona 22 6 3 13 41 — 73 15
10. Phonix Lubeck 22 5 3 14 40 — 61 13
11. Polizei Hamburg 22 5 2 15 38 — 66 12
12. FV Wilhelmsburg 22 3 3 16 27 — 95 9

Ostpreußen

Allenstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Allenstein)
V
1. Masovia Lyck 12 10 1 1 47 — 15 21
2. Hindenburg Allenstein 12 8 3 1 40 — 13 19
3. VfB Osterode 12 6 3 3 17 — 13 15
4. Viktoria Allenstein 12 5 2 5 23 — 32 12
5. SV Allenstein 12 4 2 6 21 — 29 10
6. SV Rastenburg 12 3 1 8 21 — 23 7
7. RSV Ortelsburg 12 0 0 12 4 — 48 0

Danzig-Marienwerder

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Danzig-Marienwerder)
V
1. BuEV Danzig 12 10 2 0 40 — 5 22
2. Gedania Danzig 12 6 3 3 40 — 22 15
3. PSV Danzig 12 4 4 4 19 — 24 12
4. Viktoria Elbing 12 5 1 6 25 — 28 11
5. Preussen Danzig 12 4 2 6 26 — 24 10
6. Hansa Elbing 12 2 4 6 14 — 32 8
7. Neufahrwasser Danzig 12 2 2 8 13 — 42 6

Gumbinnen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Gumbinnen)
V
1. Yorck-Boyen Insterburg 12 9 1 2 46 — 15 19
2. Goltz Tilsit 12 7 1 4 48 — 22 15
3. SV Insterburg 12 3 6 3 23 — 34 12
4. Preussen Gumbinnen 12 4 2 6 22 — 28 10
5. VfB Tilsit 12 4 2 6 24 — 36 10
6. SC Tilsit 12 4 2 6 22 — 36 10
7. SV Goldap 12 3 2 7 19 — 33 8

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Königsberg)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg 12 10 0 2 49 — 21 20
2. VfB Konigsberg 12 9 0 3 53 — 24 18
3. Preussen Konigsberg 12 9 0 3 51 — 25 18
4. Concordia Konigsberg 12 5 0 7 24 — 31 10
5. STV Konigsberg 12 5 0 7 29 — 44 10
6. VfB Labiau 12 2 1 9 14 — 39 5
7. ASCO Konigsberg 12 1 1 10 14 — 50 3

Finalas

Abteilung 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
1. Yorck-Boyen Insterburg 6 5 0 1 20 — 6 10 1
3. Hindenburg Allenstein 6 5 0 1 24 — 9 10 2
5. Gedania Danzig 6 1 0 5 10 — 22 2 3
7. Prussia-Samland Konigsberg 6 1 0 5 6 — 23 2 4

Abteilung 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
2. BuEV Danzig 6 6 0 0 20 — 8 12 1
3. Masovia Lyck 6 3 1 2 17 — 13 7 2
5. VfB Konigsberg 6 1 1 4 8 — 14 3 3
7. Goltz Tilsit 6 1 0 5 9 — 19 2 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
BuEV Danzig YB Insterburg 0-2 1-1

Išlikimo turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PSV Danzig 4 2 2 0 11 — 3 6
2. Preussen Konigsberg 4 2 1 1 14 — 10 5
3. VfB Osterode 4 0 1 3 6 — 18 1
4. SV Insterburg 0 0 0 0 0 — 0 0

Pommern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Stettin 18 13 4 1 73 — 13 30
2. MTV Pommerensdorf 18 12 1 5 45 — 25 25
3. Viktoria Stolp 18 9 5 4 43 — 29 23
4. Germania Stolp 18 8 4 6 23 — 25 20
5. PSV Stettin 18 7 4 7 22 — 26 18
6. Preussen-Borussia Stettin 18 7 4 7 39 — 46 18
7. SC Greifswald 18 7 2 9 34 — 39 16
8. Pfeil Lauenburg 18 7 2 9 29 — 35 16
9. Graf Schwerin Greifswald 18 2 3 13 18 — 49 7
10. Mackensen Neustettin 18 2 3 13 18 — 57 7

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BC Hartha 18 11 4 3 47 — 25 26
2. Fortuna Leipzig 18 11 4 3 52 — 30 26
3. PSV Chemnitz 18 11 2 5 54 — 36 24
4. SC Dresden 18 9 5 4 46 — 26 23
5. VfB Leipzig 18 7 6 5 42 — 41 20
6. SC Planitz 18 7 2 9 34 — 32 16
7. TuRa Leipzig 18 5 6 7 30 — 39 16
8. Guts Muts Dresden 18 5 2 11 34 — 45 12
9. SpVgg Leipzig-Lindenau 18 5 2 11 35 — 49 12
10. SV Gruna 18 0 5 13 25 — 76 5

Schlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 18 14 1 3 55 — 19 29
2. SpVgg Breslau 18 13 1 4 56 — 28 27
3. Preussen Hindenburg 18 8 3 7 34 — 29 19
4. Hertha Breslau 18 8 2 8 25 — 40 18
5. SV Klettendorf 18 8 0 10 24 — 47 16
6. Reichsbahn Gleiwitz 18 6 3 9 33 — 33 15
7. Sportfreunde Klausberg 18 5 5 8 22 — 33 15
8. FV Breslau 18 6 2 10 27 — 26 14
9. Vorwarts Breslau 18 6 2 10 24 — 35 14
10. SuSV Beuthen 18 5 3 10 38 — 48 13

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Eintracht Frankfurt 18 13 2 3 58 — 25 28
2. Borussia Neunkirchen 18 11 5 2 40 — 19 27
3. Wormatia Worms 18 9 4 5 41 — 32 22
4. Kickers Offenbach 18 8 5 5 47 — 27 21
5. FSV Frankfurt 18 7 3 8 33 — 33 17
6. FK Pirmasens 18 6 4 8 27 — 28 16
7. SV Wiesbaden 18 6 4 8 30 — 37 16
8. FV Saarbrucken 18 5 2 11 33 — 48 12
9. FC Kaiserslautern 18 3 6 9 24 — 49 12
10. Opel Russelsheim 18 2 5 11 16 — 51 9

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 16 2 0 81 — 10 34
2. Borussia Dortmund 18 11 4 3 45 — 28 26
3. Westfalia Herne 18 10 5 3 37 — 17 25
4. SpVgg Rohlinghausen 18 8 5 5 31 — 27 21
5. Germania Bochum 18 7 3 8 27 — 42 17
6. SV Hontrop 18 8 0 10 27 — 34 16
7. SpVgg Herten 18 6 2 10 33 — 32 14
8. Arminia Marten 18 5 3 10 21 — 26 13
9. SuS Husten 18 4 2 12 21 — 52 10
10. SV Rotthausen 18 2 0 16 16 — 71 4

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Stuttgart 18 14 3 1 58 — 14 31
2. Kickers Stuttgart 18 13 2 3 64 — 21 28
3. Union Bockingen 18 10 1 7 35 — 25 21
4. SC Stuttgart 18 8 5 5 29 — 26 21
5. Sportfreunde Stuttgart 18 7 4 7 28 — 35 18
6. SSV Ulm 1928 18 6 5 7 23 — 22 17
7. FV Zuffenhausen 18 4 6 8 23 — 38 14
8. FV Ulm 18 5 2 11 18 — 35 12
9. Sportfreunde Esslingen 18 3 5 10 16 — 42 11
10. VfR Schwenningen 18 3 1 14 22 — 58 7

Finalas

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
4. SV Hamburg 6 5 0 1 21 — 5 10 1
5. Eintracht Frankfurt 6 5 0 1 24 — 13 10 2
9. SC Stettin 6 2 0 4 12 — 18 4 3
13. Yorck-Boyen Insterburg 6 0 0 6 4 — 25 0 4

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. Schalke Gelsenkirchen 6 3 2 1 19 — 6 8 1
5. VfR Mannheim 6 3 2 1 15 — 10 8 2
9. SV Berlin 6 1 2 3 8 — 11 4 3
13. SV Dessau 6 1 2 3 6 — 21 4 4

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
3. Fortuna Dusseldorf 6 4 2 0 14 — 4 10 1
5. BC Hartha 6 1 4 1 8 — 12 6 2
9. VfB Stuttgart 6 2 1 3 14 — 9 5 3
13. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 6 1 1 4 9 — 20 3 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hannover 6 6 0 0 16 — 5 12 1
5. FC Nurnberg 6 4 0 2 15 — 9 8 2
9. Alemannia Aachen 6 2 0 4 11 — 17 4 3
13. FC Hanau 6 0 0 6 5 — 16 0 4

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
SV Hannover 3          
SV Hamburg 2 prat.            
          1938-06-26 Olympiastadion, Berlynas
          SV Hannover Schalke Gelsenkirchen
         
Generic football.png
3
Generic football.png
3
         
          (pratęsus rungtynes)
          1938-07-03 Olympiastadion, Berlynas
         
Generic football.png
4
Generic football.png
3
         
          (pratęsus rungtynes)
               
Schalke Gelsenkirchen 1            
Fortuna Dusseldorf 0            
                 
Dėl 3-osios vietos Fortuna Dusseldorf SV Hamburg 0-0 (prat.) 4-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 95% (+10267-28=10239 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 5% (+567-2=565 wiki spaudos ženklai).