Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1927–1928 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1927–1928 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1927–1928 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1927–1928 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1920-21/frg-1927-28/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#28
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=20


Balten

Danzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig)
V
1. Schutzpolizei Danzig 14 11 0 3 50 — 30 22
2. SC Danzig 14 10 1 3 48 — 24 21
3. Neufahrwasser Danzig 14 7 3 4 33 — 22 17
4. BuEV Danzig 14 7 2 5 48 — 28 16
5. Preussen Danzig 14 6 2 6 42 — 24 14
6. Hansa Danzig 14 4 1 9 15 — 53 9
7. Ostmark Danzig 14 4 0 10 16 — 37 8
8. Wacker Schidlitz 14 2 1 11 18 — 52 5

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 12 11 0 1 44 — 18 22
2. SpVgg Memel 12 7 1 4 27 — 26 15
3. Prussia-Samland Konigsberg 12 7 0 5 43 — 27 14
4. SV Insterburg 12 5 2 5 19 — 29 12
5. Viktoria Allenstein 12 4 0 8 23 — 29 8
6. Preussen Konigsberg 12 4 0 8 19 — 28 8 psitraukė po 10 turų
7. SV Rastenburg 12 2 1 9 15 — 33 5

Pereinamasis turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Preussen Insterburg 3 2 1 0 13 — 3 5
2. Masovia Lyck 3 2 1 0 10 — 8 5
3. Hindenburg Allenstein 3 1 0 2 11 — 7 2
4. SV Rastenburg 3 0 0 3 4 — 20 0
5. ASCO Konigsberg 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Pommern

Gollnow

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Gollnow)
V
1. Blucher Gollnow 8 5 2 1 16 — 9 12
2. Preussen Gollnow 8 4 2 2 12 — 13 10
3. SC Regenwalde 8 3 1 4 3 — 2 7 pasitraukė 1927 m. rudenį
4. SC Naugard 8 3 0 5 12 — 9 6
5. SC Treptow 7 2 1 4 5 — 17 5
6. Mackensen Greifenberg 5 2 0 3 10 — 8 4

Köslin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Köslin)
V
1. Preussen Koslin 8 7 1 0 37 — 8 15
2. Phonix Koslin 8 4 1 3 23 — 19 9
3. Viktoria Kolberg 8 4 1 3 24 — 28 9
4. SV Kolberg 8 2 2 4 20 — 26 6
5. VfB Belgard 8 0 1 7 14 — 37 1
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Schivelbein VfB Belgard 4-1 6-2

Schneidemühl

Varžybos vyko sistema pavasaris–ruduo.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Schneidemühl)
V
1. Viktoria Schneidemuhl 11 9 1 1 19
2. SV Deutsch Krone 11 8 2 1 18
3. Erika Schneidemuhl 11 5 0 6 10
4. Hertha Schneidemuhl 11 5 0 6 10
5. Germania Neustettin 11 5 0 6 10
6. Graf Schwerin Deutsch Krone 11 2 1 8 5
7. Germania Schneidemuhl 6 0 0 6 0 pasitraukė po I rato

Stettin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stettin)
V
1. Preussen Stettin 12 8 4 0 37 — 12 20
2. VfB Stettin 12 8 1 3 35 — 21 17
3. Titania Stettin 12 6 3 3 30 — 20 15
4. SC Stettin 12 6 1 5 47 — 24 13
5. Blucher Stettin 12 3 2 7 12 — 31 8
6. SC Stargard 12 2 2 8 14 — 41 6
7. Viktoria Stargard 12 2 1 9 10 — 40 5

Stolp

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Stolp)
V
1. Viktoria Stolp 16 10 2 4 22
2. Germania Stolp 16 9 3 4 21
3. Sturm Lauenburg 16 8 2 6 18
4. Pfeil Lauenburg 16 6 1 9 13
5. Fortuna Stolp 16 3 0 13 6
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Fortuna Stolp SV Butow 1-3 2-3

Vorpommern-Uckermark

Negalutinė turnyro lentelė:

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern / Vorpommern-Uckermark)
V
1. SC Uckermunde 5 3 0 2 7 — 6 6
2. SC Pasewalk 2 2 0 0 1 — 0 4
3. VfB Torgelow 2 1 0 1 5 — 6 2
4. Vorwarts 1920 Locknitz 2 1 0 1 0 — 1 2
5. Preussen Strasburg 0 0 0 0 0 — 0 0
6. SC Eggesin 3 0 0 3 0 — 0 0
7. Mars Pasewalk 3 0 0 3 0 — 0 0 pasitraukė

Finalas

I etapas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Preussen Koslin Viktoria Stolp 2-7
Blucher Gollnow Preussen Stettin 0-8
SC Pasewalk VfB Stettin 0-5
Viktoria Schneidemuhl Titania Stettin 1-5
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
5. Preussen Koslin
5. Blucher Gollnow
5. SC Pasewalk
5. Viktoria Schneidemuhl
II etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Pommern)
V
1. Preussen Stettin 3 2 0 1 6 — 4 4 1–2
2. Titania Stettin 3 1 2 0 5 — 4 4 1–2
3. VfB Stettin 3 1 1 1 5 — 5 3
4. Viktoria Stolp 3 0 1 2 3 — 6 1
Dėl 1-osios vietos Preussen Stettin Titania Stettin 3-1

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. VfB Konigsberg 6 5 0 1 18 — 6 10
2. Preussen Stettin 6 4 0 2 17 — 10 8
3. Titania Stettin 6 2 1 3 9 — 15 5
4. Schutzpolizei Danzig 4 1 0 3 4 — 11 2
5. SpVgg Memel 4 0 1 3 4 — 10 1

Berlin-Brandenburg

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Hertha Berlin 17 13 3 1 80 — 19 29
2. SV Spandau 18 8 8 2 55 — 38 24
3. Viktoria Berlin 18 11 1 6 61 — 50 23
4. Norden-Nordwest Berlin 18 10 2 6 58 — 38 22
5. SV Berlin 18 6 5 7 51 — 55 17
6. Wacker Tegel 18 8 0 10 55 — 55 16
7. BV Luckenwalde 18 7 1 10 42 — 52 15
8. Tasmania Neukolln 18 6 2 10 39 — 58 14
9. Corso Berlin 18 5 3 10 33 — 60 13
10. Blau-Weiss Berlin 17 1 3 13 20 — 69 5

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Tennis Borussia Berlin 18 17 1 0 93 — 13 35
2. Minerva Berlin 18 11 2 5 79 — 41 24
3. Kickers Berlin 18 10 2 6 62 — 43 22
4. Preussen Berlin 18 9 4 5 53 — 48 22
5. Union Oberschoneweide 18 7 2 9 40 — 33 16
6. FC Neukolln 18 7 2 9 41 — 61 16
7. Alemannia Berlin 18 6 3 9 41 — 54 15
8. FC Weissensee 18 6 2 10 33 — 55 14
9. Sport-Union Potsdam 18 4 5 9 34 — 57 13
10. Concordia Charlottenburg 18 1 1 16 17 — 88 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
Hertha Berlin Tennis Borussia Berlin 3-2 1-2 4-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Hertha Berlin
2. Tennis Borussia Berlin

Mitteldeutschland

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Saxonia Tangermunde 18 16 2 0 111 — 19 34
2. Viktoria Stendal 18 14 3 1 94 — 26 31
3. Hertha Wittenberge 18 10 1 7 77 — 39 21
4. SuS Stendal 18 8 3 7 50 — 46 19
5. Siegfried Wahrburg 18 9 1 8 43 — 46 19
6. SV Wittenberge 18 8 0 10 43 — 52 16
7. VfL Gardelegen 18 7 2 9 50 — 70 16
8. Minerva Wittenberge 18 3 3 12 36 — 84 9
9. Fortuna Tangermunde 18 4 1 13 31 — 91 9
10. SpV Eichstedt-Goldbeck 18 2 2 14 31 — 93 6

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. SC Kothen 18 12 1 5 54 — 23 25
2. Germania Kothen 18 11 2 5 55 — 33 24
3. Wacker Bernburg 18 11 1 6 60 — 31 23
4. SpVgg Dessau 18 9 3 6 47 — 35 21
5. SV Dessau 18 9 2 7 49 — 35 20
6. SV Kothen 18 9 1 8 65 — 57 19
7. Viktoria Zerbst 18 9 1 8 54 — 47 19
8. SV Bernburg 18 7 1 10 42 — 51 15
9. Germania Rosslau 18 4 2 12 34 — 77 10
10. SC Zerbst 18 2 0 16 23 — 94 4

Eichsfeld

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Eichsfeld)
V
1. VfL Duderstadt 12 43 — 22 19
2. Wacker Heiligenstadt 12 30 — 14 17
3. VfR Dingelstedt 11 20 — 16 16
4. SC Heiligenstadt 10 18 — 10 12
5. FC Brochthausen 11 21 — 34 8
6. SC Leinefelde 11 14 — 22 4
7. VfB Worbis 10 10 — 33 4
8. VfB Bleicherode pasitraukė

Eine-Bode

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Eine-Bode)
V
1. Viktoria Gusten 10 8 1 1 42 — 15 17
2. SV Stassfurt 10 8 0 2 52 — 15 16
3. Askania Aschersleben 10 4 4 2 35 — 30 12
4. Teutonia Aschersleben 10 2 1 7 22 — 36 5
5. VfB Stassfurt 10 1 3 6 18 — 42 5
6. Preussen Hettstedt 10 2 1 7 11 — 42 5

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe)
V
1. Cricket-Viktoria Magdeburg 18 14 2 2 70 — 22 30
2. Fortuna Magdeburg 18 12 3 3 72 — 39 27
3. SuS Magdeburg 18 7 4 7 43 — 39 18
4. Viktoria Magdeburg 18 7 3 8 43 — 49 17
5. Feuerwehr Magdeburg 18 5 7 6 45 — 56 17
6. SC Magdeburg 18 8 0 10 44 — 44 16
7. Germania 1898 Magdeburg 18 5 5 8 52 — 59 15
8. Preussen Burg 18 6 3 9 40 — 56 15
9. Preussen Magdeburg 18 6 2 10 37 — 55 14
10. VfL Neuhaldensleben 18 3 5 10 35 — 62 11

Elbe-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Elbe-Elster)
V
1. Preussen Biehla 17 13 1 3 57 — 27 27
2. VfB Hohenleipisch 17 10 4 3 48 — 26 24
3. VfB Herzberg 16 8 4 4 31 — 20 20
4. SpVgg Bockwitz 17 9 2 6 37 — 34 20
5. Vorwarts Falkenberg 18 7 5 6 42 — 45 19
6. Hartenfels Torgau 18 8 1 9 43 — 36 17
7. Sportfreunde Torgau 18 7 3 8 42 — 41 17
8. Fortuna Muckenberg 18 5 4 9 41 — 45 14
9. Elster Elsterwerda 17 4 3 10 25 — 34 11
10. BC Dommitzsch 18 2 1 15 27 — 85 5

Erzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Erzgebirge)
V
1. Olympia Grunhain 12 8 1 3 29 — 29 17 1–2
2. Viktoria Lauter 12 8 1 3 35 — 20 17 1–2
3. Tanne Thalheim 12 6 2 4 30 — 25 14
4. Sturm Beierfeld 12 6 1 5 27 — 26 13
5. VfB Zwonitz 12 5 1 6 23 — 18 11
6. BC Eibenstock 12 1 4 7 29 — 40 6
7. VfR Auernhammer 12 2 2 8 23 — 38 6
Dėl 1-osios vietos Olympia Grunhain Viktoria Lauter 4-3

Goltzschtal

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Goltzschtal)
V
1. SpVgg Falkenstein 12 10 1 1 71 — 15 21
2. Sportlust Mylau 12 7 2 3 36 — 27 16
3. Teutonia Netzschkau 12 6 2 4 45 — 36 14
4. Sturm Rebesgrun 12 5 1 6 51 — 33 11
5. VfB Auerbach 12 4 3 5 22 — 44 11
6. FC Reichenbach 12 2 3 7 12 — 29 7
7. VfB Lengenfeld 12 1 2 9 14 — 67 4

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt 14 13 1 0 68 — 14 27
2. VfL Halberstadt 14 11 1 2 64 — 26 23
3. Preussen Halberstadt 14 8 2 4 32 — 25 18
4. Germania Wernigerode 14 8 0 6 28 — 20 16
5. SpVgg Thale 14 4 3 7 33 — 35 11
6. SV Quedlinburg 14 4 2 8 52 — 51 10
7. SC Halberstadt 14 1 2 11 15 — 52 4
8. Viktoria Wernigerode 14 1 1 12 16 — 85 3
9. VfB Wernigerode pasitraukė

Jeetze

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Jeetze)
V
1. FC Salzwedel 10 9 1 0 55 — 12 19
2. VfB Klotze 10 7 0 3 29 — 21 14
3. Blucher Barnebeck 10 4 2 4 31 — 32 10
4. Eintracht Salzwedel 10 3 2 5 27 — 31 8
5. SV Wustrow 10 2 1 7 13 — 39 5
6. MTuSV Luchow 10 2 0 8 20 — 40 4

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. VfB Eisleben 14 11 1 2 41 — 22 23
2. Preussen Nordhausen 14 10 1 3 38 — 21 21
3. BSC Sangerhausen 14 7 1 6 30 — 27 15
4. SpVgg Eisleben 14 6 3 5 32 — 29 15
5. VfB Sangerhausen 14 7 1 6 35 — 35 15
6. Wacker Nordhausen 14 6 2 6 30 — 31 14
7. SpVgg Leimbach-Mansfeld 14 3 1 10 21 — 35 7
8. SC Schwarzburg-Sondershausen 14 1 0 13 17 — 44 2

Mittelsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelsachsen)
V
1. BC Chemnitz 17 14 0 3 89 — 29 28
2. Wacker Chemnitz 18 12 2 4 59 — 33 26
3. Sturm Chemnitz 18 12 1 5 68 — 31 25
4. Preussen Chemnitz 18 11 0 7 48 — 37 22
5. Teutonia Chemnitz 18 10 0 8 47 — 48 20
6. National Chemnitz 18 8 2 8 47 — 45 18
7. Hellas-Germania Mittweida 18 9 0 9 36 — 36 18
8. SC Harthau 18 5 1 12 39 — 58 11
9. PSV Chemnitz 17 4 2 11 29 — 57 10
10. FC Mittweida 18 0 0 18 21 — 109 0

Mulde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mulde)
V
1. VfL Bitterfeld 18 16 1 1 88 — 11 33
2. Preussen Greppin 18 13 2 3 65 — 24 28
3. SV Holzweissig 18 11 3 4 55 — 36 25
4. VfL Wolfen 18 8 4 6 39 — 40 20
5. Union Sandersdorf 18 7 5 6 38 — 41 19
6. VfR Piesteritz 18 8 2 8 44 — 42 18
7. VfB Zscherndorf 18 6 0 12 33 — 53 12
8. SVgg Wittenberg 18 5 0 13 27 — 54 10
9. Friesen Bitterfeld 18 4 1 13 30 — 78 9
10. Viktoria Wittenberg 18 2 2 14 25 — 65 6

Nordsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordsachsen)
V
1. SV Riesa 18 17 0 1 131 — 26 34
2. FC Rosswein 18 14 0 4 81 — 51 28
3. SC Dobeln 18 11 1 6 57 — 37 23
4. FC Geringswalde 17 8 0 9 55 — 60 16
5. VfB Rochlitz 18 7 2 9 44 — 36 16
6. SpVgg Waldheim 18 7 2 9 42 — 64 16
7. SV Groditz 17 6 3 8 32 — 52 15
8. BC Hartha 17 5 3 9 51 — 54 13
9. SV Nunchritz 17 4 0 13 30 — 89 8
10. VfB Leisnig 16 2 1 13 16 — 70 5

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. VfB Erfurt 18 14 3 1 75 — 24 31
2. SC Erfurt 18 11 3 4 46 — 31 25
3. BC Arnstadt 18 10 1 7 43 — 32 21
4. SC Stadtilm 18 9 2 7 35 — 30 20
5. Schwarz-Weiss Erfurt 18 8 3 7 43 — 34 19
6. SpVgg Erfurt 18 7 1 10 38 — 40 15
7. SV Arnstadt 18 5 5 8 27 — 38 15
8. Germania Ilmenau 18 6 3 9 36 — 51 15
9. Sportring Erfurt 18 6 2 10 32 — 47 14
10. Post Erfurt 18 1 3 14 15 — 63 5

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. Viktoria Leipzig 18 13 3 2 44 — 25 29
2. Fortuna Leipzig 18 11 2 5 50 — 28 24
3. VfB Leipzig 18 10 2 6 45 — 28 22
4. Wacker Leipzig 18 9 3 6 45 — 30 21
5. Sportfreunde Leipzig 18 8 2 8 46 — 45 18
6. VfTuB Leipzig 18 6 5 7 44 — 52 17
7. Arminia Leipzig 18 6 3 9 34 — 42 15
8. Sportfreunde Markranstadt 18 5 5 8 36 — 45 15
9. SpVgg Leipzig-Lindenau 18 5 3 10 34 — 51 13
10. Eintracht Leipzig 18 2 2 14 23 — 55 6

Obererzgebirge

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Obererzgebirge)
V
1. DSC Weipert 14 59 — 22 24
2. VfB Geyer 14 52 — 23 19
3. VfB Annaberg 14 43 — 27 19
4. BC Jahnsbach 14 50 — 26 17
5. TuSV Barenstein 14 26 — 40 14
6. BV Thum 14 23 — 45 9
7. BC Ehrenfriedersdorf 14 20 — 47 6
8. VfR Buchholz 14 22 — 65 4

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. BC Zittau 17 12 2 3 71 — 32 26
2. Budissa Bautzen 15 10 2 3 47 — 33 22
3. Sportlust Neugersdorf 13 7 3 3 33 — 22 17
4. Sportlust Zittau 16 8 1 7 52 — 43 17
5. SV Lobau 13 5 4 4 35 — 29 14
6. BC Ostritz 15 5 2 8 37 — 47 12
7. BC Reichenau 15 5 2 8 44 — 58 12
8. SC Grossrohrsdorf 15 4 2 9 41 — 39 10
9. VfB Kamenz 15 4 2 9 23 — 46 10
10. SV Bischofswerda 16 3 4 9 24 — 58 10

Osterland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Osterland)
V
1. Wacker Gera 12 10 1 1 46 — 14 21
2. Konkordia Gera-Reuss 12 7 2 3 41 — 28 16
3. VfB Possneck 12 5 3 4 28 — 25 13
4. Thuringen Weida 12 5 2 5 24 — 38 12
5. SpVgg Gera 12 3 4 5 35 — 35 10
6. PSV Gera 12 2 4 6 24 — 31 8
7. SV Schmolln 12 1 2 9 24 — 51 4

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden 18 17 0 1 67 — 17 34
2. Guts Muts Dresden 18 12 2 4 72 — 28 26
3. Brandenburg Dresden 18 8 4 6 51 — 44 20
4. FR Dresden 18 9 2 7 33 — 33 20
5. SpVgg Dresden 18 9 1 8 58 — 66 19
6. Dresdensia Dresden 18 6 4 8 31 — 34 16
7. SG 1893 Dresden 18 6 2 10 41 — 47 14
8. SV Meissen 18 5 2 11 37 — 59 12
9. SV Dresden 18 5 2 11 27 — 53 12
10. VfB Dresden 18 2 3 13 20 — 56 7

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SC Apolda 18 13 1 4 65 — 28 27
2. VfB Apolda 18 12 2 4 57 — 29 26
3. Vimaria Weimar 18 10 4 4 50 — 35 24
4. SV Jena 18 10 2 6 51 — 28 22
5. VfB Rudolstadt 18 9 0 9 44 — 44 18
6. SC Weimar 18 8 2 8 38 — 39 18
7. SV Kahla 18 7 2 9 52 — 47 16
8. VfL Saalfeld 18 5 4 9 35 — 48 14
9. SpVgg Jena 18 4 3 11 28 — 61 11
10. Sportfreunde Apolda 18 1 2 15 20 — 81 4

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. Wacker Halle 18 11 4 3 68 — 35 26 1–2
2. Borussia Halle 18 12 2 4 61 — 22 26 1–2
3. Sportfreunde Halle 18 10 1 7 54 — 37 21
4. SV Merseburg 17 10 0 7 50 — 52 20
5. SV Halle 18 7 4 7 41 — 38 18
6. Favorit Halle 17 7 4 6 26 — 32 18
7. VfL Merseburg 18 7 3 8 38 — 45 17
8. VfL Halle 18 6 1 11 28 — 46 13
9. Eintracht Halle 18 3 4 11 26 — 64 10
10. SpVgg Neumark 18 4 1 13 30 — 51 9
Dėl 1-osios vietos Wacker Halle Borussia Halle 1-0

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. SVgg Naumburg 18 14 4 0 64 — 13 32
2. Schwarz-Gelb Weissenfels 18 15 1 2 81 — 27 31
3. BC Zeitz 18 9 5 4 55 — 42 23
4. SVgg Teuchern 18 10 1 7 49 — 43 21
5. SC Weissenfels 18 6 3 9 33 — 38 15
6. SC Grana-Zeitz 18 7 1 10 32 — 50 15
7. TuRV Weissenfels 18 7 0 11 46 — 41 14
8. SVgg Zeitz 18 4 3 11 33 — 63 11
9. Blau-Gelb Weissenfels 18 5 1 12 30 — 78 11
10. BC Naumburg 18 2 3 13 24 — 52 7

Südthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südthüringen)
V
1. SC Oberlind 18 14 2 2 74 — 28 30
2. VfB Coburg 18 13 1 4 83 — 32 27
3. FC Lauscha 17 10 2 5 38 — 23 22
4. SV Steinach 18 9 4 5 43 — 35 22
5. SC Sonneberg 18 8 2 8 40 — 37 18
6. SV Neustadt-Coburg 17 5 4 8 35 — 46 14
7. Sportring Sonneberg 18 5 2 11 15 — 35 12
8. SVgg Neuhaus-Igelshieb 18 5 2 11 26 — 56 12
9. Frohlich Neustadt-Coburg 18 4 4 10 25 — 52 12
10. SC Eisfeld 18 4 1 13 19 — 54 9

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. SuBC Plauen 16 12 2 2 49 — 16 26
2. Konkordia Plauen 16 9 5 2 48 — 23 23
3. Vogtlandischer Plauen 16 9 2 5 51 — 27 20
4. VfB Plauen 16 8 1 7 32 — 39 17
5. SpVgg Plauen 16 7 2 7 34 — 35 16
6. PSV Plauen 16 5 3 8 32 — 47 13
7. BC Elsterberg 16 3 5 8 30 — 50 11
8. SC Markneukirchen 16 5 0 11 38 — 53 10
9. VfR Plauen 16 3 2 11 29 — 53 8

Wartburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Wartburg)
V
1. SV Gotha 14 12 0 2 48 — 19 24
2. Preussen Langensalza 14 11 1 2 67 — 28 23
3. Borussia Eisenach 14 10 1 3 53 — 22 21
4. Wacker Gotha 14 6 1 7 31 — 37 13
5. VfB Muhlhausen 14 3 4 7 25 — 32 10
6. SVgg Eisenach 14 3 2 9 24 — 42 8
7. SVgg Muhlhausen 14 3 1 10 23 — 60 7
8. Meteor Waltershausen 14 2 2 10 15 — 46 6

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SVgg Meerane 18 17 1 0 89 — 23 35
2. VfB Glauchau 18 13 3 2 56 — 23 29
3. SC Planitz 18 13 1 4 63 — 37 27
4. SC Zwickau 18 8 3 7 36 — 44 19
5. VfL Zwickau 18 7 2 9 57 — 49 16
6. VfTuB Werdau 18 6 2 10 37 — 52 14
7. VfL Schneeberg 18 6 1 11 44 — 43 13
8. FC Zwickau 18 5 3 10 30 — 48 13
9. SVgg Crimmitschau 18 4 1 13 39 — 87 9
10. VfL Lichtenstein 18 1 3 14 29 — 74 5

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. SpVgg Zella-Mehlis 14 9 3 2 63 — 30 21
2. SC Zella-Mehlis 14 8 4 2 35 — 26 20
3. Gelb-Rot Meiningen 14 8 1 5 41 — 28 17
4. SV Schmalkalden 14 7 2 5 31 — 26 16
5. FC Zella-Mehlis 14 7 1 6 44 — 39 15
6. Wacker Salzungen 14 3 3 8 24 — 39 9
7. VfL Meiningen 14 2 4 8 23 — 39 8
8. VfL Hildburghausen 14 3 0 11 24 — 58 6

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Wacker Halle 2                                  
Germania Halberstadt 1                                
          Wacker Halle 3                        
  pap.     SVgg Naumburg 2                        
SVgg Naumburg 1 1                                  
SV Riesa 1 0                              
                    Wacker Halle 4            
                  Viktoria Leipzig 0            
FC Salzwedel 1                                  
Viktoria Leipzig 2                                
          Viktoria Leipzig 5                        
        SpVgg Zella-Mehlis 0                        
SpVgg Zella-Mehlis 4                                  
SC Oberlind 3 prat.                                
                                Wacker Halle 4  
                              Wacker Gera 0  
Wacker Gera 6                                  
SpVgg Meerane 3       pap.                        
          Wacker Gera 3 2                        
        SV Gotha 3 1                        
SV Gotha 6                                  
VfL Duderstadt 2                              
                    Wacker Gera 5            
                  SuBC Plauen 2            
SuBC Plauen 12                                  
DSC Weipert 0                                
          SuBC Plauen 5                        
        SpVgg Falkenstein 2                        
SpVgg Falkenstein 11                                  
Preussen Biehla 1                                  
                                       
                                     
SC Dresden 9                                  
BC Zittau 4                                
          SC Dresden 6                        
        CV Magdeburg 0                        
CV Magdeburg 6                                  
Saxonia Tangermunde 2                              
                    SC Dresden +            
                               
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                SC Dresden 16  
                              SC Apolda 1  
SC Apolda 6                                  
Viktoria Gusten 1                                
          SC Apolda 2                        
        VfL Bitterfeld 1                        
SC Kothen 0                                  
VfL Bitterfeld 4                              
                    SC Apolda 5            
                  BC Chemnitz 2            
BC Chemnitz 9                                  
Olympia Grunhain 2                                
          BC Chemnitz 2                        
        VfB Erfurt 0                        
VfB Erfurt 5                                  
VfB Eisleben 3 prat.                                  
                                       
              Finalas            
                                       
              1928-04-22 Dresdenas            
              Wacker Halle SC Dresden            
             
Generic football.png
1
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. Wacker Halle
2. SC Dresden
3. Wacker Gera
3. SC Apolda
5. BC Chemnitz
5. Viktoria Leipzig
5. SuBC Plauen
8. SVgg Naumburg
8. SpVgg Zella-Mehlis
8. SV Gotha
8. SpVgg Falkenstein
8. Cricket-Viktoria Magdeburg
8. VfL Bitterfeld
8. VfB Erfurt
15. Germania Halberstadt
15. SV Riesa
15. FC Salzwedel
15. SC Oberlind
15. SpVgg Meerane
15. VfL Duderstadt
15. DSC Weipert
15. Preussen Biehla
15. BC Zittau
15. Saxonia Tangermunde
15. Viktoria Gusten
15. SC Kothen
15. Olympia Grunhain
15. VfB Eisleben

Norddeutschland

Bremen

Jade

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen / Jade)
V
1. Werder Bremen 16 13 0 3 70 — 23 26
2. ABTS Bremen 16 11 2 3 47 — 25 24
3. SV 1906 Wilhelmshaven 16 8 3 5 35 — 38 19
4. Schutzpolizei Bremen 16 7 2 7 40 — 31 16
5. FV Woltmershausen 16 6 3 7 39 — 36 15
6. VfB Oldenburg 16 6 2 8 37 — 41 14
7. Frisia Wilhelmshaven 16 7 0 9 35 — 45 14
8. VfL Rustringen 16 4 5 7 32 — 49 13
9. Stern Bremen 16 1 1 14 12 — 59 3

Weser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen / Weser)
V
1. Komet Bremen 16 15 0 1 83 — 34 30
2. SV Bremen 16 9 3 4 59 — 35 21
3. Union Bremen 16 10 1 5 53 — 42 21
4. SuS Delmenhorst 16 7 1 8 42 — 38 15
5. Eintracht Bremen 16 7 1 8 49 — 50 15
6. SC Geestemunde 16 6 2 8 54 — 42 14
7. Frisia Oldenburg 16 7 0 9 46 — 54 14
8. SC Nordenham 16 5 1 10 30 — 66 11
9. Grun-Weiss Bremen 16 1 1 14 19 — 74 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Komet Bremen Werder Bremen 4-2 4-1

Hamburg

Alster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg / Alster)
V
1. SV Hamburg 16 14 1 1 101 — 22 29
2. Victoria Hamburg 16 13 2 1 72 — 25 28
3. Polizei Hamburg 16 6 3 7 38 — 33 15
4. TV Eimsbuttel 16 6 2 8 30 — 45 14
5. Unitas Hamburg 16 5 4 7 27 — 55 14
6. Sankt Georg Hamburg 16 4 4 8 28 — 37 12
7. FC Sankt Pauli 16 6 0 10 30 — 50 12
8. FC Wandsbek 16 5 2 9 33 — 62 12
9. Sperber Hamburg 16 3 2 11 25 — 55 8

Elbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg / Elbe)
V
1. SV Sankt Pauli 16 10 3 3 61 — 30 23
2. Union Altona 16 10 2 4 49 — 27 22
3. VfL Altona 16 9 2 5 55 — 27 20
4. SV Ottensen 16 9 1 6 62 — 36 19
5. SpVgg Blankenese 16 7 3 6 32 — 35 17
6. FK Rothenburgsort 16 7 3 6 30 — 34 17
7. Alemannia 1914 Hamburg 16 5 2 9 34 — 47 12
8. Teutonia Ottensen 16 5 2 9 33 — 51 12
9. Holsatia Elmshorn 16 0 2 14 17 — 86 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
SV Hamburg SV Sankt Pauli 3-0

Lübeck-Mecklenburg

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg 1)
V
1. Phonix Lubeck 10 9 1 0 53 — 12 19
2. VfL Schwerin 10 5 3 2 27 — 23 13
3. VfR Lubeck 10 4 2 4 24 — 23 10
4. Germania Wismar 10 4 2 4 22 — 30 10
5. SV Rostock 10 2 2 6 16 — 28 6
6. VfL Eutin 10 1 0 9 9 — 35 2

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg 2)
V
1. FC Schwerin 9 8 1 0 50 — 15 17
2. SV 1913 Lubeck 10 7 0 3 28 — 24 14
3. SV Oldesloe 10 5 2 3 28 — 29 12
4. SC Rostock 10 2 2 6 22 — 34 6
5. Polizei Lubeck 9 2 1 6 19 — 31 5
6. SC Parchim 10 2 0 8 14 — 28 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck-Mecklenburg)
V
1. Phonix Lubeck 6 5 1 0 42 — 8 11
2. VfL Schwerin 6 3 1 2 20 — 12 7
3. FC Schwerin 6 3 0 3 20 — 21 6
4. SV 1913 Lubeck 6 0 0 6 10 — 51 0

Nordhannover

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover / Nord)
V
1. Viktoria Wilhelmsburg 5 3 2 0 24 — 8 8
2. Borussia Harburg 5 3 1 1 21 — 9 7
3. Viktoria Harburg 5 2 2 1 10 — 8 6
4. Normannia Harburg 5 2 1 2 14 — 8 5
5. SK Luneburg 5 1 0 4 11 — 22 2
6. SK Wilhelmsburg 5 1 0 4 9 — 34 2

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover / Süd)
V
1. VfR Harburg 5 4 0 1 19 — 12 8
2. SV Harburg 5 3 1 1 14 — 8 7
3. SC Uelzen 5 3 0 2 16 — 9 6
4. Eintracht Luneburg 5 2 1 2 11 — 11 5
5. SC Wilstorf 5 1 1 3 7 — 14 3
6. FV Wilhelmsburg 5 0 1 4 3 — 16 1

Finalas

I etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. SV Harburg 5 4 0 1 21 — 5 8
2. Viktoria Wilhelmsburg 5 4 0 1 26 — 13 8
3. VfR Harburg 5 3 0 2 24 — 17 6
4. Borussia Harburg 5 2 0 3 10 — 12 4
5. Viktoria Harburg 5 1 1 3 7 — 17 3
6. SC Uelzen 5 0 1 4 8 — 32 1
II etapas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. VfR Harburg 2 2 0 0 4 — 0 4
2. Viktoria Wilhelmsburg 2 1 0 1 2 — 2 2
3. SV Harburg 2 0 0 2 0 — 4 0

Schleswig-Holstein

Eider

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein / Eider)
V
1. Union-Teutonia Kiel 7 6 0 1 35 — 15 12
2. Kilia Kiel 7 5 0 2 18 — 9 10
3. VfR Neumunster 7 4 1 2 19 — 17 9
4. Borussia Gaarden 7 3 2 2 22 — 20 8
5. Preussen Itzehoe 7 3 1 3 12 — 11 7
6. Eintracht Flensburg 7 2 1 4 18 — 19 5
7. Eintracht Kiel 7 1 1 5 9 — 23 3
8. Brunswick Kiel 7 1 0 6 8 — 27 2

Förde

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein / Förde)
V
1. Holstein Kiel 7 6 0 1 47 — 5 12
2. BV Gaarden 7 5 0 2 15 — 15 10
3. Hohenzollern-Hertha Kiel 7 4 1 2 23 — 6 9
4. Olympia Neumunster 7 4 1 2 18 — 16 9
5. FV 1923 Kiel 7 3 1 3 17 — 17 7
6. Nordmark Flensburg 7 3 0 4 10 — 21 6
7. VfL Heide 7 1 1 5 8 — 35 3
8. SV Rendsburg 7 0 0 7 4 — 27 0

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein)
V
1. Holstein Kiel 12 11 0 1 77 — 12 22
2. Union-Teutonia Kiel 12 8 1 3 49 — 20 17
3. Hohenzollern Kiel 12 7 2 3 36 — 17 16
4. Kilia Kiel 12 6 2 4 25 — 24 14
5. BV Gaarden 12 6 1 5 21 — 34 13
6. VfR Neumunster 12 4 2 6 27 — 38 10

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig-Holstein)
V
7. Borussia Gaarden 14 8 4 2 48 — 30 20
8. Olympia Neumunster 12 8 2 2 33 — 22 18
9. Eintracht Flensburg 13 6 2 5 39 — 33 14
10. Eintracht Kiel 13 3 3 7 31 — 39 9
11. Nordmark Flensburg 13 4 0 9 29 — 37 8
12. Preussen Itzehoe 10 3 1 6 16 — 25 7
13. Brunswick Kiel 12 2 3 7 20 — 44 7
14. VfL Heide 14 1 3 10 12 — 65 5
15. SV Rendsburg 11 2 0 9 11 — 34 4
16. FV 1923 Kiel pasitraukė

Südhannover-Braunschweig

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig 1)
V
1. SV Hannover 14 10 3 1 60 — 27 23
2. Arminia Hannover 14 9 3 2 60 — 25 21
3. Werder Hannover 14 6 3 5 45 — 39 15
4. VfB Braunschweig 14 6 1 7 37 — 37 13
5. SRW Hannover 14 6 0 8 40 — 46 12
6. Leu Braunschweig 14 3 4 7 33 — 49 10
7. SpVgg Hildesheim 14 2 5 7 23 — 46 9
8. Borussia Hannover 14 4 1 9 28 — 57 9

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig 2)
V
1. SC Hannover 14 10 2 2 44 — 20 22
2. VfB Peine 14 8 4 2 51 — 28 20
3. Eintracht Braunschweig 14 7 1 6 38 — 22 15
4. Konkordia Hildesheim 14 7 1 6 41 — 39 15
5. SC Goslar 14 5 3 6 23 — 32 13
6. Eintracht Hannover 14 5 1 8 29 — 44 11
7. SV Linden 14 3 2 9 25 — 44 8
8. VfL Helmstedt 14 4 0 10 20 — 42 8

Finalas

Dėl 1-osios vietos SV Hannover SC Hannover 4-1 2-2
Dėl 3-osios vietos Arminia Hannover VfB Peine 9-3 1-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Südhannover-Braunschweig)
V
1. SV Hannover
2. SC Hannover
3. Arminia Hannover
4. VfB Peine

Finalas

I etapas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Komet Bremen SV Hamburg 3-4
Phonix Lubeck SV Sankt Pauli 2-3
SpVgg Hannover Viktoria Hamburg 1-5
Union Altona Arminia Hannover 0-2
Union-Teutonia Kiel SV Hannover 1-3
VfR Harburg Werder Bremen 6-3 (prat.)

I finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. SV Hamburg 6 6 0 0 23 — 5 12
2. Holstein Kiel 6 5 0 1 27 — 5 10
3. Victoria Hamburg 6 3 0 3 14 — 10 6
4. SV Hannover 6 3 0 3 15 — 19 6
5. Arminia Hannover 6 2 1 3 9 — 25 5
6. SV Sankt Pauli 6 1 1 4 8 — 17 3
7. VfR Harburg 6 0 0 6 4 — 19 0

II finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
8. Union Altona 5 3 1 1 14 — 10 7
9. SpVgg Hannover 5 3 0 2 13 — 4 6
10. Werder Bremen 5 3 0 2 10 — 13 4
11. Phonix Lubeck 5 2 0 3 8 — 12 4
12. Komet Bremen 5 2 0 3 10 — 15 4
13. Union-Teutonia Kiel 5 1 1 3 11 — 12 1

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos finaliniame turnyre kovojo I finalo antrosios vietos laimėtojas ir II finalo pirmosios vietos laimėtojas.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Holstein Kiel Union Altona 3-2 (prat.)

Süddeutschland

Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Baden)
V
1. FV Karlsruhe 14 9 3 2 38 — 19 21 1–2
2. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 10 1 3 41 — 24 21 1–2
3. SC Freiburg 14 8 3 3 32 — 17 19
4. FV Offenburg 14 5 5 4 27 — 30 15
5. FC Freiburg 14 6 0 8 32 — 31 12
6. SpVgg Freiburg 14 4 3 7 27 — 39 11
7. FC Villingen 14 4 2 8 29 — 38 10
8. VfB Karlsruhe 14 1 1 12 12 — 40 3
Dėl 1-osios vietos FV Karlsruhe Phonix-Alemannia Karlsruhe 6-1

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. Wormatia Worms 18 13 3 2 61 — 27 29
2. FSV Mainz 18 8 8 2 46 — 28 24
3. VfL Neu-Isenburg 18 9 4 5 42 — 33 22
4. SV Wiesbaden 18 8 5 5 34 — 26 21
5. SG Hochst 18 7 5 6 29 — 32 19
6. Alemannia Worms 18 8 3 7 30 — 36 19
7. Hassia Bingen 18 5 4 9 31 — 41 14
8. SG Arheilgen 18 4 5 9 30 — 44 13
9. SV Darmstadt 18 4 4 10 42 — 40 12
10. Germania Wiesbaden 18 3 1 14 14 — 52 7

Main

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Main)
V
1. Eintracht Frankfurt 22 20 1 1 94 — 13 41
2. FSV Frankfurt 22 17 2 3 85 — 26 36
3. Rot-Weiss Frankfurt 22 13 4 5 53 — 28 30
4. Union Niederrad 22 11 4 7 55 — 40 26
5. FC Hanau 22 10 2 10 48 — 47 22
6. Viktoria Aschaffenburg 22 9 3 10 52 — 57 21
7. Kickers Offenbach 22 7 6 9 32 — 42 20
8. SVgg Fechenheim 22 9 2 11 60 — 82 20
9. Sport Hanau 22 7 3 12 41 — 80 17
10. VfR Offenbach 22 4 4 14 39 — 70 12
11. Viktoria Hanau 22 4 4 14 37 — 74 12
12. Germania Frankfurt 22 2 3 17 32 — 69 7

Nordbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nordbayern)
V
1. SpVgg Furth 16 13 2 1 48 — 8 28
2. FC Nurnberg 16 12 3 1 58 — 10 27
3. VfR Furth 16 6 7 3 27 — 20 19
4. FV Wurzburg 16 8 2 6 33 — 36 18
5. ASV Nurnberg 16 5 4 7 31 — 36 14
6. FC Bayreuth 16 6 2 8 24 — 39 14
7. Bayern Hof 16 4 2 10 28 — 37 10
8. FSV Nurnberg 16 2 5 9 23 — 49 9
9. FC Furth 16 1 3 12 15 — 52 5

Rhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Rhein)
V
1. SV Waldhof 20 13 4 3 62 — 24 30
2. VfL Neckarau 20 14 1 5 51 — 23 29
3. FG Ludwigshafen 20 11 4 5 50 — 43 26 3–4
4. VfR Mannheim 20 12 2 6 47 — 29 26 3–4
5. Phonix Ludwigshafen 20 9 5 6 47 — 30 23
6. SpVgg Sandhofen 20 10 0 10 49 — 46 19
7. Lindenhof Mannheim 20 8 1 11 41 — 42 18
8. Pfalz Ludwigshafen 20 8 1 11 36 — 49 17
9. FV Speyer 20 7 2 11 34 — 56 17
10. Phonix Mannheim 20 3 3 14 30 — 80 9
11. Germania Friedrichsfeld 20 2 3 15 23 — 48 6
Dėl 3-osios vietos FG Ludwigshafen VfR Mannheim 4-1

Saar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Saar)
V
1. FV Saarbrucken 18 12 6 0 47 — 23 30
2. Borussia Neunkirchen 18 11 2 5 50 — 30 24
3. Saar Saarbrucken 18 9 4 5 45 — 29 22
4. FC Idar 18 8 4 6 46 — 32 20
5. FK Pirmasens 18 9 2 7 33 — 33 20
6. Sportfreunde Saarbrucken 18 7 5 6 38 — 36 19
7. VfR Pirmasens 18 5 5 8 43 — 39 15
8. FC Bad Kreuznach 18 4 4 10 26 — 54 12
9. SV Trier 18 4 2 12 31 — 51 10
10. Eintracht Trier 18 3 2 13 14 — 46 8

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 12 8 3 1 47 — 21 19
2. TSV Munchen 12 8 2 2 35 — 21 18
3. Wacker Munchen 12 8 1 3 31 — 12 17
4. Jahn Regensburg 12 5 1 6 19 — 21 11
5. DSV Munchen 12 4 1 7 24 — 26 9
6. Schwaben Augsburg 12 3 2 7 23 — 38 8
7. Schwaben Ulm 12 1 0 11 11 — 51 2

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Württemberg)
V
1. Kickers Stuttgart 16 11 4 1 57 — 22 26
2. Union Bockingen 16 10 2 4 46 — 24 22
3. VfB Stuttgart 16 10 1 5 52 — 24 21 3–4
4. SC Stuttgart 16 9 3 4 28 — 16 21 3–4
5. Sportfreunde Stuttgart 16 4 7 5 21 — 24 15
6. VfR Heilbronn 16 6 2 8 29 — 38 14
7. FC Birkenfeld 16 5 3 8 26 — 49 13
8. FV Zuffenhausen 16 4 2 10 28 — 53 10
9. VfR Gaisburg 16 0 2 14 18 — 55 2
Dėl 3-osios vietos VfB Stuttgart SC Stuttgart 4-0

Finalas

I finalas

Žaidė zonų čempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Bayern Munchen 14 10 4 0 41 — 17 24
2. Eintracht Frankfurt 14 9 3 2 39 — 23 21
3. SpVgg Furth 14 8 4 2 37 — 15 20
4. FV Karlsruhe 14 5 2 7 34 — 29 12
5. Kickers Stuttgart 14 3 5 6 25 — 30 11
6. Wormatia Worms 14 4 3 7 28 — 37 11
7. SV Waldhof 14 3 3 8 33 — 42 9
8. FV Saarbrucken 14 2 0 12 19 — 63 4

II finalas

Dėl papildomos vietos šalies finaliniame turnyre žaidė zonų prizininkai.

Nordwest
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
10. FSV Frankfurt 14 11 2 1 45 — 21 24 1
11. VfL Neckarau 14 7 3 4 42 — 25 17 2
13. FSV Mainz 14 7 3 4 38 — 25 17 3
15. FG Ludwigshafen 14 8 1 5 24 — 29 17 4
17. Rot-Weiss Frankfurt 14 3 5 6 23 — 25 11 5
19. VfL Neu-Isenburg 14 2 7 5 22 — 31 11 6
21. Saar Saarbrucken 14 4 3 7 21 — 30 11 7
23. Borussia Neunkirchen 14 1 2 11 22 — 51 4 8
Südost
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
9. Wacker Munchen 14 8 5 1 42 — 17 21 1
11. FC Nurnberg 14 9 2 3 37 — 12 20 2
13. TSV Munchen 14 8 1 5 28 — 29 17 3
15. VfB Stuttgart 14 6 3 5 35 — 33 15 4
17. SC Freiburg 14 5 5 4 25 — 29 15 5
19. Union Bockingen 14 4 2 8 22 — 29 10 6
21. VfR Furth 14 3 3 8 23 — 29 9 7
23. Phonix-Alemannia Karlsruhe 14 2 1 11 17 — 51 5 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Wacker Munchen FSV Frankfurt 3-2

Südostdeutschland

Bergland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / Ost)
V
1. VfR Schweidnitz 10 6 1 3 29 — 24 13 1–2
2. Preussen Glatz 10 6 1 3 27 — 15 13 1–2
3. SpVgg Reichenbach 10 5 1 4 19 — 19 11
4. VfB Langenbielau 9 4 1 4 17 — 19 9
5. VSF Strehlen 9 3 1 5 14 — 22 7
6. Hertha Munsterberg 10 2 1 7 20 — 27 5
Dėl 1-osios vietos VfR Schweidnitz Preussen Glatz 5-0

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Bergland / West)
V
1. SV Waldenburg 10 7 1 2 31 — 19 15 1–2
2. STC Hirschberg 10 7 1 2 35 — 21 15 1–2
3. Silesia Freiburg 10 6 0 4 37 — 29 12
4. Preussen Waldenburg-Altwasser 10 6 0 4 32 — 31 12
5. FV Schweidnitz 10 3 0 7 26 — 31 6
6. VSF Striegau 10 0 0 10 8 — 38 0
Dėl 1-osios vietos SV Waldenburg STC Hirschberg 6-2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Waldenburg VfR Schweidnitz 1-3 1-2

Mittelschlesien

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Breslau)
V
1. SC Breslau 22 19 0 3 70 — 27 38
2. VSF Breslau 22 16 2 4 88 — 33 34
3. VfB Breslau 22 17 0 5 80 — 39 34
4. Stern Breslau 22 13 2 7 70 — 42 28
5. Vorwarts Breslau 22 12 2 8 55 — 54 26
6. Komet Breslau 22 8 4 10 61 — 60 20
7. Hertha Breslau 22 8 4 10 45 — 53 20
8. Alemannia Breslau 22 8 2 12 43 — 52 18
9. VfR Breslau 22 9 0 13 34 — 53 18
10. Schlesien-Rapid Breslau 22 6 3 13 42 — 56 15
11. Union Wacker Breslau 22 4 2 16 27 — 79 10
12. Minerva-Rasenfreunde Breslau 22 1 1 20 23 — 90 3

Brieg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Brieg)
V
1. Brega Brieg 9 6 1 2 40 — 13 13
2. SpVgg Brieg 7 5 1 1 18 — 8 11
3. Preussen Brieg 8 4 2 2 12 — 20 10
4. SVgg Grottkau 8 3 1 4 22 — 9 7
5. SC Brieg 7 1 1 5 9 — 33 3
6. VfB Lowen 5 0 0 5 0 — 18 0

Namslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Namslau)
V
1. Preussen Konstadt 4 4 0 0 14 — 3 8
2. Sportfreunde Bernstadt 1 0 0 1 1 — 3 0
3. Schlesien Namslau 1 0 0 1 0 — 0 0
4. Preussen Namslau 2 0 0 2 2 — 11 0

Oels

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien / Oels)
V
1. SC Oels 5 5 0 0 20 — 7 10
2. VfR Oels 4 2 0 2 8 — 9 4
3. SVgg Oels 5 2 0 3 8 — 14 4
4. Preussen Festenberg 6 1 0 5 11 — 17 2

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
SpVgg Brieg 1          
SC Breslau 9            
         
          SC Breslau SC Oels
         
Generic football.png
6
Generic football.png
0
         
               
SC Oels 5            
Sportfreunde Konstadt 1            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Mittelschlesien)
V
1. SC Breslau
2. SC Oels
3. Sportfreunde Konstadt
3. SpVgg Brieg

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Brandenburg Cottbus 14 11 1 2 56 — 24 23
2. FV Cottbus 14 10 0 4 40 — 26 20
3. Viktoria Forst 14 7 2 5 55 — 37 16
4. Askania Forst 14 6 3 5 36 — 35 15
5. Deutschland Forst 14 4 3 7 31 — 40 11
6. Union Cottbus 14 3 4 7 25 — 30 10
7. Wacker Strobitz 14 5 0 9 27 — 49 10
8. FC Guben 14 3 1 10 27 — 57 7

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. VfB Liegnitz 16 13 0 3 75 — 22 26
2. Blitz Liegnitz 16 11 3 2 37 — 26 25
3. Preussen Glogau 16 10 0 6 70 — 51 20
4. DSC Neusalz 16 8 3 5 50 — 47 19
5. VSF Grunberg 16 8 2 6 55 — 35 18
6. SpVgg Liegnitz 16 6 0 10 44 — 54 12
7. SC Jauer 16 2 4 10 39 — 73 8
8. Blau-Weiss Zullichau 16 3 2 11 31 — 60 8
9. Preussen Wohlau 16 2 4 10 26 — 59 8

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberlausitz)
V
1. Gelb-Weiss Gorlitz 12 8 2 2 33 — 29 18
2. STC Gorlitz 12 7 2 3 47 — 11 16
3. SV Lauban 12 7 1 4 43 — 24 15
4. SV Sagan 12 6 1 5 28 — 18 13
5. Sportfreunde Seifersdorf 12 3 3 6 19 — 31 9
6. VfB Bunzlau 12 3 1 8 13 — 44 7
7. VfB Sorau 12 2 2 8 23 — 49 6

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Preussen Zaborze 14 11 1 2 50 — 17 23
2. SuSV Beuthen 14 11 0 3 53 — 20 22
3. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 14 9 2 3 57 — 37 20
4. VfB Gleiwitz 14 6 2 6 37 — 44 14
5. Deichsel Hindenburg 14 6 2 6 28 — 34 14
6. VSF Oppeln 14 5 0 9 30 — 40 10
7. Delbruckschachte Hindenburg 14 2 1 11 15 — 50 5
8. Preussen Ratibor 14 2 0 12 20 — 48 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. SC Breslau 7 6 0 1 31 — 12 12
2. VSF Breslau 7 5 0 2 34 — 9 10
3. Preussen Hindenburg 7 4 1 2 30 — 13 9
4. Brandenburg Cottbus 7 4 1 2 23 — 12 9
5. FV Cottbus 7 3 1 3 19 — 20 7
6. VfB Liegnitz 7 3 0 4 9 — 19 6
7. SV Waldenburg 7 1 1 5 4 — 27 3
8. Gelb-Weiss Gorlitz 7 0 0 7 8 — 46 0

Westdeutschland

Bergisch-Mark

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 1)
V
1. Fortuna Dusseldorf 14 12 1 1 53 — 14 25
2. SC Dusseldorf 14 10 0 4 48 — 20 20
3. Viktoria Dusseldorf 14 5 5 4 33 — 32 15
4. FC Solingen 14 5 2 7 25 — 31 12
5. SVgg Solingen-Grafrath 14 4 4 6 17 — 33 12
6. SC Sonnborn 14 4 3 7 20 — 37 11
7. SpVgg Ratingen 14 4 1 9 25 — 37 9
8. BC Dusseldorf 14 3 2 9 21 — 38 8

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Bergisch-Mark 2)
V
1. Schwarz-Weiss Barmen 14 9 2 3 42 — 25 20
2. TSV Eller 14 8 3 3 46 — 29 19
3. SV Elberfeld 14 8 1 5 30 — 18 17
4. TuRU Dusseldorf 14 6 3 5 36 — 33 15
5. VfL Benrath 14 5 2 7 33 — 44 12
6. BV Dusseldorf 14 6 0 8 24 — 33 12
7. VfR Gerresheim 14 3 3 8 35 — 48 9
8. Germania Elberfeld 14 2 4 8 24 — 40 8

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
SW Barmen Fortuna Dusseldorf 3-2 1-5 4-1

Hessen-Hannover

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover 1)
V
1. Kurhessen Kassel 10 8 1 1 47 — 14 17
2. Hessen 1909 Kassel 10 6 2 2 29 — 21 14
3. SC Gottingen 10 3 3 4 20 — 18 9
4. SV Kassel 10 4 1 5 20 — 23 9
5. Hermannia Kassel 10 4 0 6 15 — 25 8
6. SpVgg Gottingen 10 1 1 8 11 — 41 3

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen-Hannover 2)
V
1. CSC Kassel 10 8 0 2 48 — 9 16 1–2
2. Borussia Fulda 10 7 2 1 35 — 11 16 1–2
3. TuRa Kassel 10 5 1 4 21 — 23 11
4. Sport Cassel 10 3 3 4 23 — 29 9
5. Germania Marburg 10 2 1 7 22 — 46 5
6. VfB 1900 Giessen 10 1 1 8 13 — 44 3
Dėl 1-osios vietos CSC Kassel Borussia Fulda 3-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt. IV rungt.
CSC Kassel Kurhessen Kassel 1-3 2-0 2-2 (prat.) 1-5

Niederrhein

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein A)
V
1. SpV Duisburg 14 10 2 2 56 — 23 22
2. VfvB Ruhrort 14 8 4 2 35 — 24 20
3. Union Crefeld 14 9 1 4 40 — 32 19
4. SVg Oberhausen-Styrum 14 7 0 7 38 — 38 14
5. SVg Meiderich 14 6 2 6 31 — 39 14
6. TSV Duisburg 14 3 2 9 23 — 38 8
7. SC Osterfeld 14 4 0 10 14 — 32 8
8. Grafschafter Moers 14 2 3 9 31 — 42 7

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein B)
V
1. Preussen Crefeld 14 12 1 1 54 — 20 25
2. SpV Meiderich 14 9 2 3 48 — 26 20
3. SpV Homberg 14 8 1 5 59 — 33 17
4. SC Sterkrade 14 7 2 5 36 — 39 16
5. FV Duisburg 14 5 2 7 28 — 29 12
6. Union Hamborn 14 4 1 9 27 — 46 9
7. SpV Hamborn 14 3 2 9 33 — 59 8
8. BV Beeck 14 2 1 11 23 — 56 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SpV Duisburg Preussen Crefeld 2-4 3-4

Rhein

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein A)
V
1. CfR Koln 14 10 2 2 46 — 19 22
2. SpV Rheydt 14 9 2 3 52 — 19 20
3. SC Munchen-Gladbach 14 7 2 5 39 — 33 16
4. SV Mulheim 14 7 2 5 34 — 34 16
5. SC Duren 14 7 1 6 37 — 35 15
6. Alemannia Aachen 14 5 1 8 34 — 34 11
7. TuRa Bonn 14 3 1 10 23 — 50 7
8. VfJuV Kalk 14 2 1 11 19 — 60 5

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein B)
V
1. SpVgg Sulz 14 12 1 1 57 — 20 25 1–2
2. Borussia Munchen-Gladbach 14 12 1 1 61 — 22 25 1–2
3. VfJuV Duren 14 5 2 7 28 — 39 12
4. FV Godesberg 14 5 1 8 27 — 38 11
5. BC Koln 14 5 1 8 23 — 38 11
6. Blau-Weiss Koln 14 4 2 8 22 — 37 10
7. SV Odenkirchen 14 3 3 8 28 — 33 9
8. SC Aachen 14 4 1 9 24 — 43 9
Dėl 1-osios vietos SpVgg Sulz Borussia Munchen-Gladbach 4-1

Gruppe C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein C)
V
1. VfR Koln 14 9 3 2 53 — 26 21
2. FV Bonn 14 8 2 4 34 — 20 18
3. SpV Duren 14 7 3 4 36 — 35 17
4. Viktoria Rheydt 14 6 4 4 37 — 29 16
5. Rhenania Koln-Ehrenfelder 14 5 4 5 38 — 39 14
6. VfB Aachen 14 4 3 7 27 — 34 11
7. Eintracht Munchen-Gladbach 14 2 4 8 23 — 42 8
8. SV Vingst 14 3 1 10 25 — 48 7

Gruppe D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein D)
V
1. FV Neuendorf 14 12 1 1 46 — 14 25
2. SpVgg Andernach 14 10 1 3 42 — 25 21
3. SC Neuwied 14 10 0 4 54 — 30 20
4. SV Elz 14 8 0 6 44 — 39 16
5. SC Koblenz 14 6 0 8 28 — 32 12
6. FV Engers 14 4 0 10 30 — 40 8
7. Rheinland Mayen 14 3 2 9 23 — 44 8
8. Viktoria Neuwied 14 1 0 13 17 — 60 2

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Rhein)
V
1. SpVgg Sulz 3 3 0 0 16 — 3 6
2. VfR Koln 3 1 1 1 4 — 6 3
3. FV Neuendorf 3 1 0 2 6 — 14 2
4. CfR Koln 3 0 1 2 3 — 6 1

Ruhr

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr 1)
V
1. Schwarz-Weiss Essen 16 13 1 2 54 — 25 27
2. SV Essen 16 9 2 5 42 — 25 20
3. BV Altenessen 16 8 3 5 45 — 33 19
4. MBV Linden 16 8 3 5 36 — 36 19
5. Sportfreunde Essen 16 5 5 6 34 — 40 15
6. Germania Bochum 16 5 4 7 23 — 38 14
7. Preussen Essen 16 3 5 8 32 — 45 11
8. TuS Bochum 16 4 2 10 32 — 40 10
9. BV Stoppenberg 16 3 3 10 27 — 43 9

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr 2)
V
1. FC Schalke 16 9 6 1 47 — 16 24
2. SV Castrop 16 9 3 4 41 — 31 21
3. SC Gelsenkirchen 16 5 5 6 41 — 37 15
4. Alemannia 1897 Dortmund 16 5 5 6 41 — 42 15
5. SuS Schalke 16 6 3 7 40 — 44 15
6. Union Gelsenkirchen 16 5 5 6 31 — 40 15
7. SV Erle 16 6 2 8 31 — 37 14
8. SC 1895 Dortmund 16 6 2 8 35 — 43 14
9. BV Buer 16 4 3 9 21 — 38 11

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SW Essen FC Schalke 1-2 2-4

Südwestfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südwestfalen)
V
1. TuRV Hagen 14 11 1 2 44 — 23 23 1–2
2. SpVgg Hagen 14 11 1 2 46 — 21 23 1–2
3. VfB Weidenau 14 8 2 4 37 — 33 18
4. SV Husten 14 6 2 6 50 — 33 14
5. Jahn Werdohl 14 5 3 6 30 — 35 13
6. SC Hanager 14 4 2 8 26 — 34 10
7. VfJ Betzdorf 14 3 0 11 34 — 67 6
8. Sportfreunde Siegen 14 2 1 11 24 — 45 5
Dėl 1-osios vietos TuRV Hagen SpVgg Hagen 2-1

Westfalen

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / Ost)
V
1. VfB Bielefeld 14 11 2 1 49 — 19 24
2. Arminia Bielefeld 14 10 2 2 65 — 17 22
3. SpVgg Herten 14 8 3 3 67 — 31 19
4. Westfalia Scherlebeck 14 6 0 8 22 — 41 12
5. Union Herford 14 5 0 9 28 — 46 10
6. Teutonia Lippstadt 14 5 0 9 25 — 49 10
7. Viktoria Recklinghausen 14 4 0 10 25 — 53 8
8. Westfalia Ahlen 14 3 1 10 21 — 46 7

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen / West)
V
1. Borussia Rheine 14 10 3 1 45 — 22 23
2. SC Munster 14 7 1 6 43 — 35 15
3. SpVgg Hamm 14 6 2 6 35 — 30 14
4. Sparta Nordhorn 14 7 0 7 27 — 33 14
5. SV Greven 14 5 3 6 34 — 35 13
6. FV Osnabruck 14 5 1 8 40 — 48 11
7. VfL Osnabruck 14 4 3 7 32 — 44 11
8. Preussen Munster 14 4 3 7 26 — 35 11

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
VfB Bielefeld Borussia Rheine 4-3 2-3 2-3

Finalas

I finalas

Kovojo zonų čempionai.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. SpVgg Sulz 6 5 0 1 27 — 9 10
2. Preussen Krefeld 6 4 0 2 17 — 12 8
3. FC Schalke 6 3 1 2 15 — 14 7
4. Kurhessen Kassel 6 2 2 2 13 — 15 6
5. Borussia Rheine 6 3 0 3 17 — 23 6
6. Schwarz-Weiss Barmen 6 1 1 4 14 — 21 3
7. TuRV Hagen 6 1 0 5 9 — 18 2

II finalas

Kovojo zonų vicečempionai.


Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Fortuna Dusseldorf +              
           
          Fortuna Dusseldorf 1  
  pap.     SW Essen 2  
VfB Bielefeld 1 1              
SW Essen 1 4              
                   
                 
SpV Duisburg 5              
SpVgg Hagen 2          
          SpV Duisburg 7  
        CSC Kassel 2  
CSC Kassel 3              
VfR Koln 0              
                   
    Finalas  
                   
     
    SW Essen SpV Duisburg  
   
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
8. Schwarz-Weiss Essen
9. SpV Duisburg
10. Fortuna Dusseldorf
10. CSC Kassel
12. VfB Bielefeld
12. SpVgg Hagen
12. VfR Koln

Papildoma vieta

Dėl papildomos vietos Vokietijos finaliniame turnyre kovojo I finalo trečiosios vietos laimėtojas ir II finalo pirmosios vietos laimėtojas.

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Schalke Gelsenkirchen SW Essen 2-1

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
SC Breslau 2                        
VfB Konigsberg 3                      
          VfB Konigsberg 0              
        SV Hamburg 4              
SV Hamburg 4                        
Schalke Gelsenkirchen 2                    
                    SV Hamburg 8  
                  Bayern Munchen 2  
Wacker Halle 0                        
Bayern Munchen 3                      
          Bayern Munchen 5              
        SpVgg Sulz 2              
SpVgg Sulz 3                        
Eintracht Frankfurt 1                        
                             
                           
Preussen Stettin 1                        
Holstein Kiel 4                      
          Holstein Kiel 0              
        Hertha Berlin 4              
Hertha Berlin 7                        
VSF Breslau 0                    
                    Hertha Berlin 2  
                  Wacker Munchen 1  
Preussen Krefeld 1                        
Tennis Borussia Berlin 3                      
          Tennis Borussia Berlin 1              
        Wacker Munchen 4              
Wacker Munchen 1                        
SC Dresden 0 prat.                        
                             
              Finalas  
                             
              1928-07-29 Altonaer Stadion, Altona  
              SV Hamburg Hertha Berlin  
             
Generic football.png
5
Generic football.png
2
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg
2. Hertha Berlin
3. Wacker Munchen
3. Bayern Munchen
5. VfB Konigsberg
5. SpVgg Sulz
5. Holstein Kiel
5. Tennis Borussia Berlin
9. Schalke Gelsenkirchen
9. SC Breslau
9. Wacker Halle
9. Eintracht Frankfurt
9. VSF Breslau
9. Preussen Stettin
9. SC Dresden
9. Preussen Krefeld

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 85% (+40065-28=40037 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 17% (+7846-693=7153 wiki spaudos ženklai).