Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1941–1942 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1941–1942 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1941–1942 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1941–1942 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1940-41/frg-1941-42/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#42
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=34


Baden

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Nord)
V
1. Waldhof Mannheim 10 9 1 0 52 — 15 19
2. VfL Neckarau 10 6 1 3 39 — 19 13
3. VfR Mannheim 10 5 0 5 33 — 21 10
4. SpVgg Sandhofen 10 4 2 4 26 — 28 10
5. VfTuR Feudenheim 10 2 1 7 19 — 43 5
6. TSG Plankstadt 10 1 1 8 13 — 56 3

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Süd)
V
1. VfB Muhlburg 10 7 2 1 31 — 15 16
2. FC Freiburg 10 5 2 3 25 — 16 12
3. FC Pforzheim 10 3 3 4 20 — 17 9
4. FC Rastatt 10 3 3 4 15 — 29 9
5. Phonix Karlsruhe 10 3 2 5 21 — 24 8
6. SC Freiburg 10 3 0 7 23 — 34 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden)
V
1. Waldhof Mannheim 6 5 0 1 20 — 4 10
2. VfB Muhlburg 6 3 1 2 14 — 12 7
3. VfL Neckarau 6 2 1 3 8 — 12 5
4. FC Freiburg 6 1 0 5 10 — 24 2

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Schweinfurt 22 17 2 3 77 — 26 36
2. SpVgg Furth 22 15 3 4 79 — 27 33
3. TSV Munchen 22 15 2 5 81 — 27 32
4. FC Nurnberg 22 14 1 7 64 — 33 29
5. Wacker Munchen 22 11 6 5 43 — 34 28
6. BC Augsburg 22 8 7 7 46 — 41 23
7. Neumeyer Nurnberg 22 10 2 10 50 — 47 22
8. Bayern Munchen 21 7 3 11 41 — 40 17
9. Schwaben Augsburg 22 6 3 13 45 — 54 15
10. Jahn Regensburg 22 5 5 12 37 — 78 15
11. Eintracht-Franken Nurnberg 22 2 4 16 27 — 108 8
12. Reichsbahn Weiden 21 1 2 18 33 — 108 4

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Blau-Weiss Berlin 18 13 2 3 47 — 23 28
2. Tennis Borussia Berlin 18 12 2 4 45 — 28 26
3. Hertha Berlin 18 10 3 5 36 — 24 23
4. Wacker Tegel 18 8 3 7 47 — 38 19
5. PSV Berlin 18 8 1 9 39 — 42 17
6. Sturm Grube Marga 18 7 3 8 26 — 35 17
7. Minerva Berlin 18 5 4 9 32 — 41 14
8. Lufthansa Berlin 18 4 6 8 27 — 40 14
9. SC Brandenburg 18 5 3 10 41 — 48 13
10. Union Oberschoneweide 18 2 5 11 31 — 52 9

Danzig-Westpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. HUS Marienwerder 18 15 1 2 83 — 23 31
2. Neufahrwasser Danzig 18 14 2 2 72 — 28 30
3. BuEV Danzig 18 9 4 5 37 — 30 22
4. Viktoria Elbing 17 8 0 9 37 — 45 16
5. Post Danzig 17 6 4 7 32 — 48 16
6. Wacker Danzig 18 6 3 9 42 — 52 15
7. Preussen Danzig 17 6 2 9 37 — 41 14
8. Schutzpolizei Danzig 18 6 1 11 40 — 57 13
9. SV Elbing 17 4 2 11 32 — 63 10
10. Hansa Elbing 18 3 3 12 20 — 45 9

Donau-Alpenland

Elsaß

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SS-SG Strassburg 22 19 2 1 70 — 20 40
2. RSC Strassburg 22 17 4 1 78 — 20 38
3. SpVgg Kolmar 22 14 2 6 65 — 26 30
4. FC Mulhausen 22 13 3 6 55 — 38 29
5. SC Schiltigheim 22 10 4 8 46 — 41 24
6. Mars Bischheim 22 9 5 8 43 — 35 23
7. FC Hagenau 22 7 6 9 29 — 58 20
8. FC Kolmar 22 8 2 12 40 — 58 18
9. TuS Schweighausen 22 6 2 14 31 — 44 14
10. Stern Mulhausen 22 5 4 13 36 — 58 14
11. SpVgg Mulhausen 22 4 2 16 32 — 79 10
12. SV Wittenheim 22 1 2 19 18 — 66 4

Generalgouvernement

Krakau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Boelcke Krakau

Lublin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SS Polizei Lublin

Radom

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. LSV Radom

Warschau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. LSV Warschau

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Boelcke Krakau 2          
Polizei Lublin 0            
         
          Boelcke Krakau LSV Warschau
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
               
LSV Warschau 4            
LSV Radom 1            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Generalgouvernement)
V
1. Boelcke Krakau
2. LSV Warschau
3. SS Polizei Lublin
3. LSV Radom

Hessen-Nassau

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen-Nassau 1)
V
1. Kickers Offenbach 12 11 1 0 50 — 13 23
2. Eintracht Frankfurt 12 8 1 3 46 — 20 17
3. FSV Frankfurt 12 7 2 3 34 — 21 16
4. FC Hanau 12 4 3 5 41 — 30 11
5. Kampf Wiesbaden 12 4 1 7 22 — 28 9
6. TSV Hanau 12 2 1 9 10 — 45 5
7. SV Wetzlar 12 1 1 10 11 — 57 3

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen-Nassau 2)
V
1. Reichsbahn Rot-Weiss Frankfurt 10 8 1 1 51 — 11 17
2. SV Darmstadt 10 7 1 2 41 — 29 15
3. Union Niederrad 10 5 3 2 25 — 14 13
4. Reichsbahn Wormatia Worms 9 4 0 5 23 — 24 8
5. VfB Grossauheim 10 1 1 8 17 — 49 3
6. Dunlop Hanau 9 1 0 8 15 — 45 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
RRW Frankfurt Kickers Offenbach 0-0 4-6
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen-Nassau)
V
1. Kickers Offenbach
2. Reichsbahn Rot-Weiss Frankfurt

Köln-Aachen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfL Koln 16 13 3 0 68 — 13 29
2. VfR Koln 16 8 4 4 42 — 31 20
3. SV Mulheim 16 9 2 5 39 — 36 20
4. SG Duren 16 7 3 6 41 — 33 17
5. Viktoria 1911 Koln 16 6 5 5 49 — 44 17
6. SSV Troisdorf 16 6 2 8 35 — 32 14
7. Sulz Koln 16 5 2 9 35 — 46 12
8. Rhenania Wurselen 16 3 2 11 28 — 47 8
9. FV Bonn 16 2 3 11 14 — 69 7

Kurhessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Borussia Fulda 16 13 2 1 96 — 28 28
2. Kurhessen Kassel 16 12 2 2 69 — 30 26
3. Sport Kassel 16 8 1 7 43 — 47 17
4. CSC Kassel 16 6 3 7 46 — 37 15
5. SV Kassel-Rothenditmold 16 5 3 8 30 — 43 13
6. VfL Marburg 16 5 2 9 35 — 48 12
7. BV Kassel 16 4 4 8 34 — 50 12
8. Hermannia Kassel 16 4 3 9 36 — 72 11
9. SV Petersberg 16 4 2 10 28 — 62 10

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Dessau 18 14 4 0 76 — 14 32
2. SV Jena 18 12 3 3 53 — 27 27
3. Wacker Halle 18 10 3 5 49 — 28 23
4. VfL Halle 18 11 1 6 41 — 46 23
5. SC Erfurt 18 8 3 7 36 — 35 19
6. SpVgg Zeitz 18 8 0 10 24 — 33 16
7. SV 1898 Dessau 18 4 6 8 42 — 52 14
8. SV Gera 18 4 3 11 36 — 57 11
9. Thuringen Weida 18 4 1 13 20 — 53 9
10. Cricket-Viktoria Magdeburg 18 3 0 15 23 — 55 6

Moselland

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Moselland / Ost)
V
1. Eintracht Bad Kreuznach 10 7 1 2 43 — 15 15
2. TuS Neuendorf 10 7 1 2 37 — 16 15
3. SpVgg Andernach 10 5 1 4 27 — 21 11
4. FV Engers 10 4 0 6 18 — 34 8
5. VfB Lutzel 10 3 0 7 17 — 30 6
6. Viktoria Neuwied 10 2 1 7 16 — 42 5

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Moselland / West)
V
1. Stadt Dudelingen 10 9 0 1 38 — 6 18
2. Moselland Luxemburg 10 7 0 3 30 — 14 14
3. SV Dudelingen 10 5 0 5 27 — 23 10
4. Schwarz-Weiss Esch 10 4 0 6 21 — 32 8
5. Eintracht Trier 10 3 1 6 19 — 28 7
6. Westmark Trier 10 1 1 8 14 — 46 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Stadt Dudelingen Moselland Luxemburg 3-0 4-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Moselland)
V
1. Stadt Dudelingen
2. Moselland Luxemburg

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamborn 18 12 2 4 58 — 28 26
2. TuS Duisburg 18 11 2 5 61 — 45 24
3. SSV Wuppertal 18 10 3 5 46 — 35 23
4. Rot-Weiss Essen 18 9 1 8 58 — 50 19
5. Rot-Weiss Oberhausen 18 8 2 8 51 — 43 18
6. Helene Altenessen 18 8 2 8 51 — 44 18
7. Schwarz-Weiss Essen 18 8 2 8 49 — 43 18
8. VfL Benrath 18 6 5 7 42 — 42 17
9. Fortuna Dusseldorf 18 7 2 9 39 — 38 16
10. TuRU Dusseldorf 18 0 1 17 16 — 103 1

Niedersachsen

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Nord)
V
1. Werder Bremen 10 6 4 0 43 — 13 16
2. SpVgg Wilhelmshaven 10 5 2 3 44 — 17 12
3. VfL Osnabruck 10 4 3 3 27 — 23 11
4. Schinkel Osnabruck 10 2 3 5 25 — 41 7
5. TSV Osnabruck 10 3 1 6 20 — 41 7
6. ASV Blumenthal 10 3 1 6 16 — 40 7

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Süd)
V
1. Eintracht Braunschweig 10 8 0 2 50 — 21 16
2. LSV Wolfenbuttel 10 5 2 3 35 — 24 12
3. SV Hannover 10 5 1 4 23 — 23 11
4. SV Linden 10 4 2 4 26 — 36 10
5. Arminia Hannover 10 4 1 5 35 — 29 9
6. SC Gottingen 10 1 0 9 10 — 46 2

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen)
V
1. Werder Bremen 10 10 0 0 36 — 7 20
2. LSV Wolfenbuttel 10 5 0 5 17 — 20 10
3. Eintracht Braunschweig 10 3 3 4 22 — 10 9
4. SpVgg Wilhelmshaven 10 3 3 4 8 — 12 9
5. SV Hannover 10 2 2 6 13 — 24 6
6. VfL Osnabruck 10 2 2 6 4 — 27 6

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVgg Breslau 16 14 1 1 63 — 21 29
2. Reinecke Brieg 16 14 0 2 72 — 23 28
3. WSV Liegnitz 16 12 1 3 62 — 20 25
4. Hertha Breslau 16 8 0 8 40 — 38 16
5. FV Breslau 16 4 4 8 47 — 48 12
6. Alemannia Breslau 16 4 2 10 23 — 62 10
7. Reichsbahn Oels 16 3 3 10 29 — 64 9
8. TuSpo Liegnitz 16 3 2 11 44 — 42 8
9. DSV Schweidnitz 16 3 1 12 31 — 93 7
10. Gelb-Weiss Gorlitz pasitraukė

Nordmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TV Eimsbuttel 18 14 2 2 68 — 22 30
2. SV Hamburg 18 14 0 4 74 — 29 28
3. Holstein Kiel 18 11 0 7 52 — 27 22
4. PSV Lubeck 18 7 4 7 47 — 40 18
5. WSV Schwerin 18 6 5 7 29 — 37 17
6. Victoria Hamburg 18 7 2 9 43 — 56 16
7. FC Altona 18 7 0 11 46 — 58 14
8. Kilia Kiel 18 5 4 9 44 — 62 14
9. FV Wilhelmsburg 18 5 3 10 38 — 48 13
10. KSG Barmbeck 18 3 2 13 21 — 83 8

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Germania Konigshutte 18 15 0 3 82 — 25 30
2. SV Bismarckhutte 18 12 3 3 70 — 22 27
3. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 18 11 1 6 45 — 28 23
4. TuS Lipine 18 9 2 7 57 — 36 20
5. SuSV Beuthen 18 9 0 9 41 — 56 18
6. TuS Schwientochlowitz 18 7 3 8 28 — 46 17
7. FC Kattowitz 18 8 0 10 34 — 60 16
8. TuS Hindenburg 18 6 2 10 41 — 61 14
9. Reichsbahn Myslowitz 18 5 1 12 26 — 56 11
10. Preussen Hindenburg 18 1 2 15 18 — 52 4

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Konigsberg 12 11 0 1 61 — 12 22
2. Preussen Mielau 12 9 0 3 63 — 16 18
3. Prussia-Samland Konigsberg 12 8 1 3 22 — 22 17
4. LSV Heiligenbeil 12 5 0 7 33 — 33 10
5. Reichsbahn Konigsberg 12 4 1 7 29 — 42 9
6. SV Insterburg 12 2 1 9 16 — 56 5
7. VfB Osterode 12 1 1 10 13 — 56 3
8. Preussen Insterburg 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 5 turų

Pommern

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Ost)
V
1. Viktoria Stolp 10 7 0 3 33 — 19 14
2. Phonix Koslin 10 6 0 4 33 — 27 12
3. Viktoria Kolberg 10 5 0 5 21 — 19 10
4. Germania Stolp 10 4 2 4 16 — 18 10
5. Hubertus Kolberg 10 4 1 5 32 — 23 9
6. Stern-Fortuna Stolp 10 2 1 7 11 — 40 5

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / West)
V
1. LSV Putnitz 9 9 0 0 53 — 12 18
2. LSV Stettin 10 8 0 2 52 — 20 16
3. LSV Parow 9 5 0 4 36 — 27 10
4. SC Stettin 9 2 2 5 31 — 27 6
5. VfL Stettin 9 0 3 6 13 — 35 3
6. MTV Pommerensdorf 10 0 3 7 14 — 78 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
LSV Putnitz Viktoria Stolp 6-1 +:–
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern)
V
1. LSV Putnitz
2. Viktoria Stolp

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Planitz 18 15 1 2 62 — 25 31
2. SC Dresden 18 14 0 4 78 — 33 28
3. BC Chemnitz 18 12 2 4 59 — 28 26
4. PSV Chemnitz 18 11 2 5 69 — 49 24
5. VfB Leipzig 18 9 1 8 53 — 46 19
6. SV Riesa 18 6 2 10 26 — 37 14
7. Fortuna Leipzig 18 5 3 10 42 — 62 13
8. SC Dobeln 18 6 0 12 40 — 69 12
9. TuRa Leipzig 18 5 0 13 51 — 74 10
10. Guts Muts Dresden 18 1 1 16 18 — 75 3

Sudetenland

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Mitte)
V
1. NSTG Prag 10 8 1 1 56 — 8 17
2. NSTG Aussig-Elbe 10 6 1 3 35 — 18 13
3. NSTG Prosetitz 10 6 0 4 35 — 27 12
4. NSTG Mariaschein 10 4 0 6 28 — 41 8
5. NSTG Gablonz 10 2 1 7 19 — 32 5
6. NSTG Reichenberg 10 2 1 7 16 — 63 5

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Ost)
V
1. LSV Olmutz 10 8 1 1 61 — 12 17
2. NSTG Witkowitz 10 7 0 3 43 — 15 14
3. NSTG Jagerndorf 10 7 0 3 24 — 36 14
4. NSTG Troppau 10 4 1 5 31 — 30 9
5. NSTG Mahrisch Schonberg 10 2 0 8 13 — 43 4
6. Blocke Prossnitz 10 1 0 9 17 — 53 2

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / West)
V
1. NSTG Teplitz-Schonau 10 9 0 1 41 — 11 18
2. NSTG Falkenau 10 7 0 3 43 — 24 14
3. NSTG Komotau 10 6 0 4 30 — 24 12
4. LSV Eger 10 5 0 5 28 — 31 10
5. NSTG Brux 10 1 1 8 11 — 45 3
6. LSV Pilsen 10 1 1 8 11 — 29 3

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland)
V
1. LSV Olmutz 4 2 2 0 14 — 8 6
2. NSTG Teplitz-Schonau 4 1 1 2 7 — 11 3
3. NSTG Prag 4 1 1 2 8 — 10 3

Wartheland

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wartheland 1)
V
1. DSC Posen 8 7 1 0 27 — 8 15
2. DWM Posen 6 3 1 2 12 — 13 7
3. Ordnungspolizei Posen 6 2 1 3 13 — 17 5
4. Reichsbahn Posen 7 2 0 5 8 — 12 4
5. Post Posen 7 1 1 5 8 — 18 3
6. SG SS Posen pasitraukė

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wartheland 2)
V
1. Ordnungspolizei Litzmannstadt 7 5 0 2 24 — 8 10
2. Union Litzmannstadt 7 5 0 2 11 — 7 10
3. SG Zdunska Wola 6 3 0 3 13 — 5 6
4. Reichsbahn Litzmannstadt 4 1 0 3 2 — 26 2
5. Sturm Pabianitz 4 0 0 4 1 — 5 0
6. TSG Litzmannstadt pasitraukė

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
OP Litzmannstadt DSC Posen 2-0 3-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Wartheland)
V
1. Ordnungspolizei Litzmannstadt
2. DSC Posen

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 15 2 1 93 — 10 32
2. Borussia Dortmund 18 11 2 5 58 — 38 24
3. VfL Bochum 18 9 2 7 30 — 28 20
4. Gelsenguss Gelsenkirchen 18 7 5 6 37 — 35 19
5. VfL Altenbogge 18 9 1 8 49 — 53 19
6. Arminia Bielefeld 18 8 3 7 44 — 48 19
7. Westfalia Herne 18 7 3 8 26 — 32 17
8. SpVgg Rohlinghausen 18 4 4 10 20 — 44 12
9. SpVgg Herten 18 5 2 11 24 — 53 12
10. VfB Bielefeld 18 3 0 15 20 — 60 6

Westmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Kaiserslautern 16 12 2 2 73 — 24 26
2. FV Metz 16 9 2 5 43 — 30 20
3. TSG Ludwigshafen 16 8 3 5 30 — 19 19
4. TuRa Ludwigshafen 16 7 3 6 34 — 32 17
5. Borussia Neunkirchen 16 5 6 5 42 — 40 16
6. VfR Frankenthal 16 6 2 8 37 — 60 14
7. FV Saarbrucken 16 6 0 10 31 — 35 12
8. TSG Saargemund 16 4 4 8 27 — 48 12
9. SpVgg Mundenheim 16 2 4 10 20 — 49 8
10. FK Pirmasens pasitraukė

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kickers Stuttgart 18 17 0 1 99 — 15 34
2. VfB Stuttgart 18 14 1 3 58 — 24 29
3. Sportfreunde Stuttgart 18 11 1 6 51 — 40 23
4. VfR Heilbronn 18 7 3 8 45 — 44 17
5. TSG Ulm 18 7 3 8 37 — 55 17
6. VfR Aalen 18 7 2 9 29 — 30 16
7. Feuerbach Stuttgart 18 6 3 9 26 — 46 15
8. VfB Friedrichshafen 18 5 3 10 26 — 44 13
9. SSV Ulm 1928 18 4 4 10 25 — 48 12
10. SC Stuttgart 18 1 2 15 18 — 68 4

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
Stadt Dudelingen 0                                  
Schalke Gelsenkirchen 2                                
          Schalke Gelsenkirchen 9                        
        FC Kaiserslautern 3                        
FC Kaiserslautern 7                                  
Waldhof Mannheim 1                              
                    Schalke Gelsenkirchen 6            
                  SS-SG Strassburg 0            
SS-SG Strassburg 2                                  
Kickers Stuttgart 0                                
          SS-SG Strassburg 2                        
        FC Schweinfurt 1                        
FC Schweinfurt +                                  
                                 
                                Schalke Gelsenkirchen 6  
                              Kickers Offenbach 0  
Kickers Offenbach +                                  
                                 
          Kickers Offenbach 3                        
        VfL Koln 1                        
VfL Koln +                                  
                               
                    Kickers Offenbach 4            
                  Werder Bremen 3            
SV Hamborn 1-1 prat.                                  
Werder Bremen 5-1                                
          Werder Bremen 4                        
        TV Eimsbuttel 2                        
TV Eimsbuttel +                                  
                                   
                                       
                                     
Borussia Fulda 0                                  
SV Dessau 2                                
          SV Dessau 0                        
        BW Berlin 3                        
BW Berlin 3                                  
LSV Putnitz 1                              
                    BW Berlin 2            
                  VfB Konigsberg 1            
HUS Marienwerder 1                                  
VfB Konigsberg 7                                
          VfB Konigsberg 8                        
        OP Litzmannstadt 1                        
OP Litzmannstadt +                                  
                                 
                                BW Berlin 2  
                              First Wien 3  
LSV Olmutz 0                                  
First Wien 1                                
          First Wien 1                        
        Germania Konigshutte 0                        
Germania Konigshutte +                                  
                               
                    First Wien 3            
                  SC Planitz 2            
SC Planitz 5                                  
Boelcke Krakau 2                                
          SC Planitz 2                        
        SpVgg Breslau 1 prat.                        
SpVgg Breslau +                                  
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
              1942-07-05 Olympiastadion, Berlynas            
              Schalke Gelsenkirchen First Wien            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Dėl 3-osios vietos BW Berlin Kickers Offenbach 4-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen
2. First Wien
3. BW Berlin
4. Kickers Offenbach
5. SS-SG Strassburg
5. Werder Bremen
5. VfB Konigsberg
5. SC Planitz
9. FC Kaiserslautern
9. FC Schweinfurt
9. VfL Koln
9. TV Eimsbuttel
9. SV Dessau
9. OP Litzmannstadt
9. Germania Konigshutte
9. SpVgg Breslau
17. Stadt Dudelingen
17. Waldhof Mannheim
17. Kickers Stuttgart
17. SV Hamborn
17. Borussia Fulda
17. LSV Putnitz
17. HUS Marienwerder
17. LSV Olmutz
17. Boelcke Krakau

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 89% (+14478-30=14448 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 11% (+1768-3=1765 wiki spaudos ženklai).