Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1935–1936 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1935–1936 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1935–1936 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1935–1936 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/frg-1935-36/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#36
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=28


Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Waldhof Mannheim 18 13 1 4 65 — 27 27
2. FC Pforzheim 18 11 2 5 41 — 26 24
3. FV Karlsruhe 18 8 4 6 43 — 34 20
4. VfR Mannheim 18 7 6 5 39 — 44 20
5. VfL Neckarau 18 7 3 8 42 — 45 17
6. Germania Brotzingen 18 6 4 8 30 — 34 16
7. VfB Muhlburg 18 4 7 7 28 — 30 15
8. FC Freiburg 18 6 3 9 45 — 57 15
9. Amicitia Viernheim 18 5 5 8 25 — 42 15
10. Phonix Karlsruhe 18 3 5 10 31 — 50 11

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 18 13 5 0 36 — 12 31
2. SpVgg Furth 18 12 4 2 37 — 14 28
3. Bayern Munchen 18 11 2 5 47 — 26 24
4. FC Schweinfurt 18 7 4 7 37 — 31 18
5. BC Augsburg 18 6 3 9 31 — 32 15
6. ASV Nurnberg 18 5 3 10 24 — 29 13
7. TSV Munchen 18 5 3 10 24 — 34 13
8. Wacker Munchen 18 5 3 10 21 — 36 13
9. FC Bayreuth 18 3 1 14 20 — 39 7
10. FC 1905 Munchen 18 2 1 15 18 — 42 5

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Berlin 18 10 3 5 54 — 27 23
2. Minerva Berlin 18 10 3 5 41 — 31 23
3. Hertha Berlin 18 9 4 5 39 — 29 22
4. Tennis Borussia Berlin 18 9 2 7 36 — 28 20
5. Wacker Tegel 18 8 3 7 35 — 29 19
6. Viktoria Berlin 18 9 1 8 41 — 35 19
7. Blau-Weiss Berlin 18 7 4 7 39 — 30 18
8. SC Nowawes 18 7 1 10 33 — 46 15
9. VfB Pankow 18 6 2 10 29 — 41 14
10. SV Spandau 18 3 1 14 12 — 63 7

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Hanau 18 13 3 2 54 — 22 29
2. Borussia Fulda 18 12 4 2 49 — 19 28
3. CSC Kassel 18 6 9 3 30 — 22 21
4. Hessen Hersfeld 18 8 4 6 37 — 38 20
5. Germania Fulda 18 8 3 7 29 — 24 19
6. Kurhessen Marburg 18 6 6 6 36 — 45 18
7. SV Kassel-Rothenditmold 18 5 5 8 27 — 28 15
8. VfB Friedberg 18 5 5 8 24 — 27 15
9. Kurhessen Kassel 18 4 2 12 21 — 39 10
10. SV Bad Nauheim 18 1 3 14 15 — 58 5

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Jena 18 11 4 3 39 — 18 26
2. Cricket-Viktoria Magdeburg 18 8 4 6 33 — 30 20
3. Sportfreunde Halle 18 6 7 5 29 — 28 19
4. FC Lauscha 18 8 3 7 30 — 31 19
5. SpVgg Erfurt 18 8 2 8 32 — 34 18
6. SV Dessau 18 7 3 8 29 — 31 17
7. Wacker Halle 18 6 4 8 38 — 30 16
8. Viktoria Magdeburg 18 5 6 7 30 — 33 16
9. SV Steinach 18 6 4 8 25 — 33 16
10. SC Erfurt 18 5 3 10 21 — 38 13

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CfR Koln 18 9 6 3 44 — 25 24
2. TuRa Bonn 18 9 5 4 39 — 25 23
3. FV Bonn 18 9 3 6 31 — 29 21
4. SV Mulheim 18 8 4 6 36 — 22 20
5. SC Koln 18 9 2 7 34 — 28 20
6. Sulz Koln 18 6 7 5 26 — 29 19
7. VfR Koln 18 7 3 8 36 — 32 17
8. TuS Neuendorf 18 6 5 7 33 — 40 17
9. Westmark Trier 18 4 3 11 28 — 39 11
10. Eintracht Trier 18 3 2 13 20 — 58 8

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Dusseldorf 18 12 3 3 40 — 17 27
2. VfL Benrath 18 8 6 4 33 — 23 22
3. Rot-Weiss Oberhausen 18 10 1 7 26 — 17 21
4. SV Hamborn 18 8 4 6 29 — 26 20
5. Union Dusseldorf 18 9 1 8 31 — 25 19
6. Preussen Krefeld 18 8 2 8 41 — 40 18
7. FV Duisburg 18 8 2 8 28 — 36 18
8. Schwarz-Weiss Essen 18 4 4 10 30 — 39 12
9. Borussia Munchen-Gladbach 18 5 2 11 24 — 42 12
10. Union Hamborn 18 4 3 11 20 — 37 11

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Werder Bremen 20 13 3 4 44 — 22 29
2. SV Hannover 20 11 4 5 57 — 32 26
3. SV Algermissen 20 11 2 7 44 — 37 24
4. Eintracht Braunschweig 20 10 3 7 52 — 43 23
5. VfB Peine 20 9 5 6 36 — 34 23
6. Arminia Hannover 20 9 4 7 43 — 38 22
7. Borussia Harburg 20 8 3 9 43 — 44 19
8. Rasensport Harburg 20 8 2 10 46 — 52 18
9. Rasen Hildesheim 20 6 5 9 28 — 38 17
10. Komet Bremen 20 5 4 11 23 — 49 14
11. VfL Osnabruck 20 1 3 16 26 — 53 5

Nordmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TV Eimsbuttel 18 17 0 1 89 — 26 34
2. Victoria Hamburg 18 13 1 4 67 — 33 27
3. SV Hamburg 18 10 3 5 49 — 38 23
4. Holstein Kiel 18 9 1 8 55 — 53 19
5. Polizei Lubeck 18 7 4 7 49 — 54 18
6. FC Altona 18 7 2 9 41 — 39 16
7. Phonix Lubeck 18 6 4 8 37 — 50 16
8. Sperber Hamburg 18 6 1 11 26 — 53 13
9. Union Altona 18 3 2 13 24 — 53 8
10. Militar Hansa Hamburg 18 3 0 15 32 — 70 6

Ostpreußen

Allenstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Allenstein)
V
1. Hindenburg Allenstein 12 10 2 0 51 — 10 22
2. Masovia Lyck 12 8 0 4 36 — 17 16
3. Viktoria Allenstein 12 7 1 4 27 — 20 15
4. SV Allenstein 12 6 2 4 30 — 19 14
5. VfB Osterode 12 3 2 7 16 — 43 8
6. RSV Ortelsburg 12 2 1 9 14 — 39 5
7. SV Rastenburg 12 2 0 10 12 — 38 4

Danzig-Marienwerder

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Danzig-Marienwerder)
V
1. Preussen Danzig 12 10 1 1 33 — 11 21
2. BuEV Danzig 12 7 2 3 23 — 16 16
3. Gedania Danzig 12 6 2 4 36 — 20 14
4. Viktoria Elbing 12 6 1 5 34 — 25 13
5. Neufahrwasser Danzig 12 5 0 7 22 — 31 10
6. PSV Danzig 12 2 2 8 16 — 33 6
7. Lauental Danzig 12 2 0 10 13 — 41 4

Gumbinnen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Gumbinnen)
V
1. Yorck-Boyen Insterburg 12 11 0 1 61 — 16 22
2. Polizei Tilsit 12 6 4 2 41 — 22 16
3. Preussen Gumbinnen 12 6 4 2 30 — 23 16
4. SC Tilsit 12 6 0 6 39 — 28 12
5. VfB Tilsit 12 3 2 7 37 — 41 8
6. Preussen Insterburg 12 2 4 6 23 — 48 8
7. SV Insterburg 12 1 0 11 10 — 63 2

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Königsberg)
V
1. Prussia-Samland Konigsberg 12 10 1 1 46 — 21 21
2. VfB Konigsberg 12 7 3 2 45 — 19 17
3. Preussen Konigsberg 12 7 1 4 51 — 31 15
4. Ostpreussen Konigsberg 12 5 2 5 24 — 20 12
5. RSV Heiligenbeil 12 4 0 8 21 — 40 8
6. STV Konigsberg 12 2 2 8 20 — 47 6
7. RSV Braunsberg 12 2 1 9 28 — 57 5

Finalas

Abteilung A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
2. Prussia-Samland Konigsberg 6 4 1 1 17 — 9 9 1
3. BuEV Danzig 6 2 2 2 6 — 8 6 2
5. VfB Konigsberg 6 2 1 3 4 — 10 5 3
7. Preussen Danzig 6 1 2 3 9 — 9 4 4

Abteilung B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
1. Hindenburg Allenstein 6 5 1 0 19 — 2 11 1
3. Yorck-Boyen Insterburg 6 3 0 3 16 — 13 6 2
5. Masovia Lyck 6 2 1 3 8 — 21 4 5
7. Polizei Tilsit 6 0 1 5 6 — 13 1 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Prussia-Samland Konigsberg Hindenburg Allenstein 0-2 2-7

Pommern

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Ost)
V
1. Viktoria Stolp 12 10 0 2 31 — 15 20
2. Hubertus Kolberg 12 7 2 3 45 — 18 16
3. Germania Stolp 12 7 1 4 37 — 22 15
4. Hertha Schneidemuhl 12 6 1 5 22 — 25 13
5. Sturm Lauenburg 12 5 1 6 27 — 47 11
6. Pfeil Lauenburg 12 3 0 9 22 — 41 6
7. Viktoria Kolberg 12 1 1 10 14 — 30 3

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / West)
V
1. SC Stettin 12 8 3 1 31 — 15 19
2. SC Greifswald 12 7 3 2 45 — 18 17
3. PSV Stettin 12 8 1 3 37 — 22 17
4. Preussen Stettin 12 6 0 6 22 — 25 12
5. VfB Stettin 12 4 1 7 27 — 47 9
6. Blucher Gollnow 12 3 0 9 22 — 41 6
7. VfL Stettin 12 2 0 10 14 — 30 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Stettin Viktoria Stolp 2-2 1-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern)
V
1. Viktoria Stolp
2. SC Stettin

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. PSV Chemnitz 18 14 1 3 65 — 33 29
2. SC Dresden 18 10 5 3 38 — 17 25
3. Fortuna Leipzig 18 9 4 5 48 — 36 22
4. Guts Muts Dresden 18 8 4 6 42 — 31 20
5. VfB Leipzig 18 7 4 7 30 — 32 18
6. BC Hartha 18 7 3 8 40 — 35 17
7. Wacker Leipzig 18 7 2 9 31 — 32 16
8. SC Planitz 18 7 1 10 35 — 35 15
9. Sportfreunde Dresden 18 6 3 9 30 — 51 15
10. Dresdensia Dresden 18 1 1 16 15 — 72 3

Schlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 18 15 1 2 63 — 19 31
2. Preussen Hindenburg 18 10 3 5 47 — 36 23
3. SuSV Beuthen 18 9 2 7 33 — 28 20
4. FV Breslau 18 7 4 7 39 — 35 18
5. SpVgg Breslau 18 8 1 9 30 — 32 17
6. VfB Gleiwitz 18 6 4 8 31 — 38 16
7. SpVgg Ratibor 18 7 1 10 34 — 44 15
8. Vorwarts Breslau 18 7 0 11 37 — 47 14
9. Deichsel Hindenburg 18 4 6 8 29 — 42 14
10. VfB Breslau 18 5 2 11 25 — 47 12

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wormatia Worms 18 12 2 4 49 — 22 26
2. FK Pirmasens 18 12 2 4 46 — 24 26
3. Eintracht Frankfurt 18 10 5 3 32 — 19 25
4. Borussia Neunkirchen 18 10 3 5 37 — 26 23
5. FSV Frankfurt 18 8 3 7 37 — 30 19
6. Kickers Offenbach 18 7 3 8 26 — 33 17
7. FV Saarbrucken 18 6 3 9 28 — 37 15
8. Union Niederrad 18 5 3 10 19 — 38 13
9. Opel Russelsheim 18 1 6 11 31 — 49 8
10. Phonix Ludwigshafen 18 3 2 13 17 — 44 8

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 17 1 0 94 — 11 35
2. Germania Bochum 18 11 3 4 37 — 20 25
3. SV Hontrop 18 10 4 4 43 — 37 24
4. SuS Husten 18 6 5 7 48 — 36 17
5. Westfalia Herne 18 7 2 9 34 — 39 16
6. SpVgg Herten 18 6 4 8 26 — 39 16
7. TuS Bochum 18 6 2 10 33 — 48 14
8. SV Erle 18 6 2 10 34 — 50 14
9. Preussen Munster 18 4 6 8 19 — 44 14
10. Union Recklinghausen 18 2 1 15 20 — 64 5

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kickers Stuttgart 18 11 5 2 51 — 23 27
2. Sportfreunde Stuttgart 18 8 6 4 41 — 31 22
3. VfB Stuttgart 18 8 5 5 48 — 33 21
4. SSV Ulm 1928 18 10 1 7 45 — 31 21
5. SC Stuttgart 18 8 4 6 38 — 34 20
6. Sportfreunde Esslingen 18 7 3 8 34 — 36 17
7. FV Zuffenhausen 18 6 5 7 28 — 33 17
8. SpVgg Bad Cannstatt 18 6 5 7 24 — 35 17
9. FV Ulm 18 7 1 10 25 — 44 15
10. SpVgg Feuerbach 18 0 3 15 19 — 53 3

Finalas

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
3. Schalke Gelsenkirchen 6 5 0 1 22 — 7 10 1
5. Polizei Chemnitz 6 5 0 1 19 — 9 10 2
9. SV Berlin 6 2 0 4 10 — 17 4 3
13. Hindenburg Allenstein 6 0 0 6 6 — 24 0 4

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
4. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 6 5 0 1 21 — 9 10 1
5. Werder Bremen 6 4 0 2 22 — 11 8 2
9. TV Eimsbuttel 6 2 0 4 7 — 14 4 3
13. Viktoria Stolp 6 1 0 5 4 — 20 2 4

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 6 5 1 0 19 — 4 11 1
5. Wormatia Worms 6 2 1 3 15 — 13 5 2
9. SV Jena 6 2 0 4 7 — 13 4 3
13. Kickers Stuttgart 6 2 0 4 6 — 17 4 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. Fortuna Dusseldorf 6 5 0 1 16 — 7 10 1
5. FC Hanau 6 2 1 3 9 — 6 5 2
9. Waldhof Mannheim 6 2 1 3 6 — 10 5 3
13. CfR Koln 6 2 0 4 4 — 12 4 4

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
FC Nurnberg 2          
Schalke Gelsenkirchen 0            
          1936-06-21 Poststadion, Berlynas
          FC Nurnberg Fortuna Dusseldorf
         
Generic football.png
2
Generic football.png
1
         
          (pratęsus rungtynes)
               
Fortuna Dusseldorf 3            
VR Gleiwitz 1            
                 
Dėl 3-osios vietos Schalke Gelsenkirchen VR Gleiwitz 8-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 96% (+10436-29=10407 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 4% (+456-1=455 wiki spaudos ženklai).