Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1940–1941 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1940–1941 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1940–1941 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1940-41/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#41
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=33


Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfL Neckarau 16 13 1 2 46 — 17 27
2. VfB Muhlburg 16 11 3 2 54 — 21 25
3. Waldhof Mannheim 16 9 1 6 44 — 27 19
4. VfR Mannheim 16 8 3 5 41 — 31 19
5. FC Freiburg 16 8 1 7 42 — 36 17
6. Phonix Karlsruhe 16 5 2 9 29 — 52 12
7. SpVgg Sandhofen 16 4 3 9 36 — 51 11
8. FC Pforzheim 16 5 0 11 38 — 38 10
9. FV Karlsruhe 16 2 0 14 11 — 68 4
10. FC Birkenfeld 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSV Munchen 22 17 1 4 83 — 30 35
2. FC Nurnberg 22 14 3 5 52 — 24 31
3. BC Augsburg 22 12 5 5 44 — 32 29
4. SpVgg Furth 22 11 5 6 63 — 45 27
5. Jahn Regensburg 22 11 3 8 45 — 36 25
6. Neumeyer Nurnberg 22 9 5 8 44 — 34 23
7. FC Schweinfurt 22 8 5 9 38 — 32 21
8. Bayern Munchen 22 8 4 10 35 — 35 20
9. Schwaben Augsburg 22 7 5 10 45 — 51 19
10. Wacker Munchen 22 6 4 12 35 — 60 16
11. VfR Schweinfurt 22 4 3 15 24 — 64 11
12. Kickers Wurzburg 22 2 3 17 22 — 87 7
13. TSV Nurnberg 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė po 8 turų

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Tennis Borussia Berlin 22 17 0 5 67 — 41 34
2. Hertha Berlin 22 15 2 5 64 — 44 32
3. Blau-Weiss Berlin 22 12 3 7 49 — 40 27
4. Minerva Berlin 22 11 3 8 48 — 35 25
5. Lufthansa Berlin 22 10 3 9 43 — 37 23
6. Wacker Tegel 22 9 4 9 48 — 52 22
7. Union Oberschoneweide 22 7 6 9 43 — 39 20
8. SC Brandenburg 22 7 5 10 51 — 47 19
9. SV Spandau 22 7 5 10 31 — 44 19
10. SV Berlin 22 7 4 11 37 — 48 18
11. Elektra Berlin 22 7 3 12 38 — 51 17
12. Tasmania Neukolln 22 2 4 16 27 — 68 8

Danzig-Westpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Preussen Danzig 10 10 0 0 54 — 9 20
2. Hansa Elbing 10 4 2 4 22 — 26 10
3. Neufahrwasser Danzig 10 4 2 4 19 — 25 10
4. Viktoria Elbing 10 4 1 5 23 — 26 9
5. BuEV Danzig 10 2 2 6 19 — 29 6
6. Ordnungspolizei Danzig 10 2 1 7 16 — 38 5

Elsaß

Oberelsaß

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Elsaß / Oberelsaß)
V
1. FC Mulhausen 14 11 2 1 70 — 15 24
2. SpVgg Kolmar 14 9 3 2 66 — 15 21
3. ASV Wittenheim 14 8 2 4 32 — 28 18
4. FC Kolmar 14 8 1 5 40 — 30 17
5. ASV Mulhausen 14 6 2 6 28 — 37 14
6. Dornach Muhlhausen 14 4 0 10 30 — 58 8
7. SV Wittelsheim 14 3 2 9 22 — 51 8
8. FC Sankt-Ludwig 14 1 0 13 19 — 73 2

Unterelsaß

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Elsaß / Unterelsaß)
V
1. RSC Strassburg 14 10 4 0 36 — 14 24
2. SC Schiltigheim 14 10 2 2 43 — 21 22
3. SS-SG Strassburg 14 8 2 4 62 — 23 18
4. FC Hagenau 14 6 2 6 30 — 32 14
5. Mars Bischheim 14 6 0 8 26 — 36 12
6. SC Schlettstadt 14 4 3 7 32 — 30 11
7. SV Strassburg 14 4 1 9 32 — 57 9
8. FC Bischweiler 14 1 0 13 22 — 70 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Mulhausen RSC Strassburg 3-1 1-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Elsaß)
V
1. FC Mulhausen
2. RSC Strassburg

Hessen

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Nord)
V
1. Sport Kassel 8 6 1 1 31 — 14 13
2. CSC Kassel 8 5 1 2 22 — 13 11
3. SV Kassel-Rothenditmold 8 2 4 2 14 — 12 8
4. Kurhessen Kassel 8 2 2 4 10 — 14 6
5. Hermannia Kassel 8 0 2 6 15 — 39 2

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Süd)
V
1. Borussia Fulda 10 7 2 1 34 — 8 16
2. FC Hanau 10 6 2 2 38 — 13 14
3. VfB Grossauheim 10 6 1 3 31 — 17 13
4. TSV Hanau 10 6 0 4 29 — 18 12
5. Dunlop Hanau 10 2 1 7 18 — 48 5
6. SpVgg Langenselbold 10 0 0 10 6 — 52 0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Sport Kassel Borussia Fulda 2-1 3-8
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen)
V
1. Borussia Fulda
2. Sport Kassel

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Jena 14 13 0 1 43 — 12 26
2. SV Dessau 14 9 1 4 53 — 25 19
3. Thuringen Weida 14 7 1 6 29 — 29 15
4. Cricket-Viktoria Magdeburg 14 6 2 6 30 — 19 14
5. SpVgg Zeitz 14 6 1 7 32 — 41 13
6. VfL Halle 14 4 3 7 23 — 36 11
7. SV Gera 14 3 3 8 20 — 37 9
8. SC Apolda 14 2 1 11 20 — 51 5

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfL Koln 18 14 1 3 97 — 27 29
2. VfR Koln 18 10 3 5 50 — 34 23
3. SV Mulheim 18 10 3 5 45 — 44 23
4. SG Duren 18 9 3 6 46 — 39 21
5. SSV Troisdorf 18 9 1 8 62 — 40 19
6. Sulz Koln 18 8 3 7 40 — 38 19
7. FV Bonn 18 4 5 9 36 — 43 13
8. TuRa Bonn 18 4 4 10 36 — 53 12
9. SV Andernach 18 4 4 10 29 — 66 12
10. SV Beuel 18 3 3 12 27 — 84 9

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Helene Altenessen 18 11 4 3 49 — 27 26
2. Rot-Weiss Essen 18 12 1 5 50 — 21 25
3. Schwarz-Weiss Essen 18 9 3 6 49 — 26 21
4. SV Hamborn 18 8 3 7 43 — 29 19
5. Fortuna Dusseldorf 18 8 1 9 40 — 42 17
6. Rot-Weiss Oberhausen 18 7 3 8 39 — 42 17
7. TuRU Dusseldorf 18 6 4 8 38 — 46 16
8. TuS Duisburg 18 6 4 8 30 — 35 16
9. Westende Hamborn 18 6 3 9 32 — 41 15
10. VfR Ohligs 18 3 2 13 22 — 83 8

Niedersachsen

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Nord)
V
1. VfL Osnabruck 10 8 1 1 25 — 12 17
2. Werder Bremen 10 5 2 3 31 — 15 12
3. SpVgg Wilhelmshaven 10 5 1 4 34 — 23 11
4. Schinkel Osnabruck 10 4 2 4 24 — 25 10
5. ASV Blumenthal 10 2 2 6 18 — 31 6
6. TuRa Gropelingen 10 2 0 8 20 — 46 4

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Süd)
V
1. SV Hannover 10 9 0 1 48 — 13 18
2. Eintracht Braunschweig 10 8 1 1 48 — 12 17
3. Arminia Hannover 10 5 0 5 21 — 31 10
4. SV Linden 10 4 1 5 34 — 32 9
5. SC Gottingen 10 2 0 8 14 — 42 4
6. SpVgg Hildesheim 10 1 0 9 23 — 58 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfL Osnabruck SV Hannover 1-1 1-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen)
V
1. SV Hannover
2. VfL Osnabruck

Nordmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg 22 22 0 0 104 — 25 44
2. TV Eimsbuttel 22 16 2 4 86 — 35 34
3. Polizei Lubeck 22 13 2 7 67 — 41 28
4. Victoria Hamburg 22 12 4 6 68 — 54 28
5. Holstein Kiel 22 11 2 9 71 — 51 24
6. FC Altona 22 9 3 10 56 — 53 21
7. SG Barmbek 22 8 4 10 53 — 73 20
8. FV Wilhelmsburg 22 6 7 9 41 — 47 19
9. Fortuna Gluckstadt 22 7 2 13 63 — 80 16
10. Sperber-Sankt Georg Hamburg 22 6 2 14 42 — 73 14
11. Borussia Harburg 22 6 0 16 35 — 82 12
12. Concordia Hamburg 22 0 4 18 24 — 96 4

Ostmark

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Konigsberg 12 10 2 0 49 — 7 22
2. Preussen Mielau 12 9 1 2 48 — 12 19
3. Richthofen Neukuhren 12 8 2 2 51 — 15 18
4. Prussia-Samland Konigsberg 12 6 1 5 21 — 29 13
5. Reichsbahn Konigsberg 12 4 0 8 19 — 30 8
6. SV Insterburg 12 2 0 10 15 — 53 4
7. Freya Memel 12 0 0 12 6 — 63 0
8. Preussen Konigsberg 0 0 0 0 0 — 0 0 pašalinta 1941 m. sausį dėl neatvykimų

Pommern

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Ost)
V
1. Germania Stolp 10 10 0 0 50 — 15 20
2. Viktoria Stolp 10 6 0 4 33 — 22 12
3. Viktoria Kolberg 10 5 1 4 25 — 22 11
4. Stern-Fortuna Stolp 10 3 1 6 17 — 33 7
5. Phonix Koslin 10 2 2 6 17 — 34 6
6. Preussen Koslin 10 1 2 7 13 — 29 4

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / West)
V
1. LSV Stettin 14 12 1 1 66 — 15 25
2. LSV Putnitz 14 10 1 3 61 — 25 21
3. VfL Stettin 14 8 1 5 39 — 28 17
4. SC Stettin 14 8 1 5 40 — 32 17
5. MTV Pommerensdorf 14 5 3 6 28 — 34 13
6. Nordring Stettin 14 4 1 9 35 — 47 9
7. TSV Swinemunde 14 2 2 10 23 — 63 6
8. Preussen-Borussia Stettin 14 1 2 11 22 — 70 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Germania Stolp LSV Stettin 1-11 0-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern)
V
1. LSV Stettin
2. Germania Stolp

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Dresden 22 20 2 0 126 — 22 42
2. SC Planitz 22 13 5 4 71 — 41 31
3. Polizei Chemnitz 22 13 1 8 98 — 63 27
4. SV Riesa 22 11 4 7 57 — 49 26
5. VfB Leipzig 22 10 3 9 55 — 44 23
6. BC Chemnitz 22 10 3 9 47 — 49 23
7. TuRa Leipzig 22 9 4 9 60 — 54 22
8. Fortuna Leipzig 22 10 2 10 52 — 56 22
9. BC Hartha 22 10 0 12 62 — 57 20
10. Sportfreunde Dresden 22 7 3 12 59 — 81 17
11. Wacker Leipzig 22 3 2 17 32 — 97 8
12. VfB Glauchau 22 0 3 19 20 — 126 3

Schlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Germania Konigshutte 20 16 3 1 77 — 23 35
2. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 17 14 3 0 69 — 15 31
3. TuS Schwientochlowitz 19 13 2 4 42 — 33 28
4. FC Kattowitz 18 9 1 8 47 — 39 19
5. Preussen Hindenburg 19 8 2 9 46 — 44 18
6. SpVgg Breslau 19 8 1 10 44 — 49 17
7. Hertha Breslau 17 6 2 9 32 — 26 14
8. SuSV Beuthen 19 6 2 11 46 — 54 14
9. FV Breslau 19 6 2 11 26 — 49 14
10. Vorwarts Breslau 19 3 1 15 29 — 89 7
11. VfB Liegnitz 16 2 1 13 17 — 54 5

Sudetenland

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland 1)
V
1. LSV Pilsen 4 4 0 0 16 — 5 8
2. NSTG Asch 4 1 0 3 10 — 12 2
3. NSTG Brux 4 1 0 3 9 — 18 2
4. NSTG Eger 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė 1941 m. vasarį dėl žaidėjų stygiaus
5. NSTG Karlsbad 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė 1941 m. vasarį dėl žaidėjų stygiaus
6. NSTG Graslitz 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė dėl žaidėjų stokos

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland 2)
V
1. NSTG Prag 6 5 1 0 18 — 9 11
2. NSTG Teplitz-Schonau 6 3 1 2 19 — 11 7
3. NSTG Prosetitz 6 2 1 3 10 — 10 5
4. NSTG Aussig-Elbe 6 0 1 5 4 — 21 1
5. NSTG Gablonz 0 0 0 0 0 — 0 0 pašalintas 1941 m. kovą dėl 2 neatvykimų į rungtynes
6. NSTG Bohmisch Leipa 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė 1941 m. kovą

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
NSTG Prag LSV Pilsen 4-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland)
V
1. NSTG Prag
2. LSV Pilsen

Südwest

Mainhessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest / Mainhessen)
V
1. Kickers Offenbach 14 13 1 0 54 — 12 27
2. Rot-Weiss Frankfurt 14 9 2 3 35 — 15 20
3. Eintracht Frankfurt 14 7 3 4 34 — 22 17
4. Wormatia Worms 14 4 4 6 34 — 32 12
5. FSV Frankfurt 14 5 2 7 24 — 33 12
6. Union Niederrad 14 4 3 7 24 — 33 11
7. SV Wiesbaden 14 3 2 9 20 — 41 8
8. Germania Frankfurt 14 2 1 11 17 — 54 5

Saarpfalz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest / Saarpfalz)
V
1. FV Saarbrucken 14 9 2 3 35 — 16 20
2. FC Kaiserslautern 14 7 2 5 41 — 31 16
3. Borussia Neunkirchen 14 6 3 5 48 — 28 15
4. VfR Frankenthal 14 6 3 5 40 — 39 15
5. FK Pirmasens 14 6 2 6 46 — 29 14
6. SpVgg Mundenheim 14 7 0 7 30 — 27 14
7. TSG Ludwigshafen 14 6 2 6 23 — 24 14
8. Burbach Saarbrucken 14 2 0 12 14 — 83 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Kickers Offenbach FV Saarbrucken 2-2 3-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest)
V
1. Kickers Offenbach
2. FV Saarbrucken

Wartheland

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
LSV Posen 3          
DSC Posen 1            
         
          LSV Posen TSG Litzmannstadt
         
Generic football.png
4
Generic football.png
3
         
          (pratęsus rungtynes)
               
TSG Litzmannstadt 4            
Ordnungspolizei Litzmannstadt 0            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. LSV Posen
2. TSG Litzmannstadt
3. DSC Posen
3. Ordnungspolizei Litzmannstadt

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 22 21 1 0 101 — 13 43
2. Gelsenguss Gelsenkirchen 22 13 3 6 52 — 29 29
3. VfB Bielefeld 22 12 5 5 53 — 33 29
4. Borussia Dortmund 22 10 4 8 62 — 50 24
5. Westfalia Herne 22 10 3 9 50 — 37 23
6. Arminia Bielefeld 22 10 3 9 56 — 52 23
7. SpVgg Rohlinghausen 22 9 4 9 50 — 47 22
8. VfL Bochum 22 8 5 9 51 — 54 21
9. DSC Hagen 22 7 5 10 41 — 52 19
10. Arminia Marten 22 5 5 12 35 — 71 15
11. Union Gelsenkirchen 22 5 3 14 29 — 64 13
12. Preussen Munster 22 1 1 20 28 — 105 3

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kickers Stuttgart 22 18 3 1 79 — 20 39
2. VfB Stuttgart 22 16 5 1 88 — 28 37
3. Sportfreunde Stuttgart 22 12 3 7 62 — 47 27
4. SC Stuttgart 22 11 4 7 61 — 36 26
5. SSV Ulm 1928 22 9 5 8 56 — 55 23
6. Feuerbach Stuttgart 22 11 1 10 50 — 57 23
7. VfR Aalen 22 9 4 9 62 — 59 22
8. TSG Ulm 22 9 3 10 44 — 45 21
9. Union Bockingen 22 9 1 12 62 — 68 19
10. SpVgg Unterturkheim 22 8 2 12 46 — 64 18
11. SpVgg Bad Cannstatt 22 2 3 17 29 — 73 7
12. Sportfreunde Esslingen 22 0 2 20 27 — 114 2

Finalas

Atranka

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Preussen Danzig LSV Posen 2-2 +:–
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
21. LSV Posen

Gruppe 1

Gruppe 1A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
5. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 4 2 1 1 9 — 5 5 1
9. LSV Stettin 4 1 2 1 8 — 9 4 2
17. Preussen Danzig 4 0 3 1 5 — 8 3 3

Gruppe 1B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
3. SC Dresden 4 4 0 0 11 — 4 8 1
9. Tennis Borussia Berlin 4 1 1 2 5 — 7 3 2
17. NSTG Prag 4 0 1 3 3 — 8 1 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Dresden VR Gleiwitz 3-0 3-0

Gruppe 2

Gruppe 2A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
5. SV Hamburg 4 3 1 0 9 — 5 7 1
9. SV Jena 4 1 1 2 9 — 8 3 2
17. VfB Konigsberg 4 1 0 3 6 — 11 2 3

Gruppe 2B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. Schalke Gelsenkirchen 4 4 0 0 16 — 2 8 1
9. SV Hannover 4 1 0 3 10 — 15 2 2
17. Borussia Fulda 4 1 0 3 6 — 15 2 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Schalke Gelsenkirchen SV Hamburg 3-0 0-1

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
4. VfL Koln 6 4 1 1 19 — 12 9 1
5. Kickers Offenbach 6 3 2 1 19 — 9 8 2
9. Helene Altenessen 6 2 2 2 15 — 13 6 3
15. FC Mulhausen 6 0 1 5 9 — 28 1 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Rapid Wien 6 4 1 1 24 — 5 9 1
5. TSV Munchen 6 3 1 2 14 — 11 7 2
9. Kickers Stuttgart 6 1 2 3 11 — 16 4 3
15. VfL Neckarau 6 2 0 4 10 — 27 4 4

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Rapid Wien 2          
SC Dresden 1            
          1941-06-22 Berlynas
          Rapid Wien Schalke Gelsenkirchen
         
Generic football.png
4
Generic football.png
3
         
               
Schalke Gelsenkirchen 4            
VfL Koln 1            
                 
Dėl 3-osios vietos SC Dresden VfL Koln 4-1

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 88% (+12615-28=12587 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 12% (+1768-7=1761 wiki spaudos ženklai).