Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1907–1908 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1907–1908 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1907–1908 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1907–1908 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1900-01/frg-1907-08/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#08
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=5


Balten

Danzig-Stolp

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
          Slupskas
          BuEV Danzig Germania Stolp
         
Generic football.png
2
Generic football.png
0
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Danzig-Stolp)
V
1. BuEV Danzig
2. Germania Stolp

Elbing-Graudenz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Elbing-Graudenz)
V
1. FC Elbing

Ostpreußen

Pirmenybės prasidėjo kaip Karaliaučiaus kamuolio sporto sąjungos turnyras, kuris kasmet vykdavo kaip miesto pirmenybės 1905–1907 m. Varžybos prasidėjo kaip lygos turnyras 1907 m. rudenį ir buvo sužaistas vienas ratas.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Konigsberg 2 2 0 0 22 — 2 4
2. Samland Konigsberg 2 1 0 1 9 — 12 2
3. Prussia Konigsberg 2 0 0 2 0 — 17 0

Pavasarį miesto lygos turnyras buvo nutrauktas, o čempionas nustatytas olimpine sistema kovojant dėl vietos Baltijos srities finale.


Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
VfB Konigsberg 4          
Ostpreussen Konigsberg 0            
          1908-03-29 Walter-Simon-Platz, Karaliaučius
          VfB Konigsberg Samland Konigsberg
         
Generic football.png
6
Generic football.png
4
         
               
Samland Konigsberg 10            
Prussia Konigsberg 1            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten / Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 2 2 0 0 10 — 4 4
2. Samland Konigsberg 2 1 0 1 14 — 7 2
3. Ostpreussen Konigsberg 1 0 0 1 0 — 4 0
3. Prussia Konigsberg 1 0 0 1 1 — 10 0

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
VfB Konigsberg +          
           
          1908-04-12 Walter-Simon-Platz, Karaliaučius
          VfB Konigsberg BuEV Danzig
         
Generic football.png
11
Generic football.png
0
         
               
FC Elbing 3            
BuEV Danzig 5 prat.            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Balten)
V
1. VfB Konigsberg
2. BuEV Danzig
3. FC Elbing

Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hohenzollern Tegel 14 69 — 13 25
2. Britannia Spandau 14 59 — 16 22
3. Nordstern Berlin 14 33 — 15 22
4. Sport Union Berlin 14 30 — 19 19
5. Arminia Berlin 14 21 — 42 10
6. Meteor Berlin 14 14 — 47 5
7. Hertha Charlottenburg 14 10 — 61 5
8. Orleans Berlin 14 3 — 27 2

Brandenburg-Mark

Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg-Mark / Brandenburg)
V
1. Viktoria Berlin 14 12 0 2 68 — 18 24
2. Union 1892 Berlin 14 10 0 4 43 — 24 20
3. Britannia Berlin 14 7 1 6 37 — 20 15
4. BC Berlin 14 7 1 6 31 — 43 15
5. Germania Berlin 14 5 3 6 22 — 37 13
6. Preussen Berlin 14 5 2 7 49 — 41 12
7. Hertha Berlin 14 5 2 7 37 — 43 12
8. Stern 1889 Berlin 14 0 1 13 24 — 85 1

Mark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg-Mark / Mark)
V
1. Norden-Nordwest Berlin 16 14 1 1 72 — 25 29
2. Alemannia Berlin 16 14 0 2 76 — 18 28
3. Vorwarts 1890 Berlin 16 9 0 7 28 — 39 18
4. FC Weissensee 16 7 0 9 30 — 10 14
5. Libertas-Sudost Berlin 16 6 1 9 40 — 47 13
6. Eintracht Weissensee 16 6 0 10 24 — 56 12
7. Viktoria Spandau 16 5 0 11 26 — 56 10
8. Germania Spandau 16 5 0 11 28 — 68 10
9. Union-Halensee Charlottenburg 16 5 0 11 12 — 17 10

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Viktoria Berlin Norden-Nordwest Berlin 4-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Brandenburg-Mark)
V
1. Viktoria Berlin
2. Norden-Nordwest Berlin

Frankfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Germania Frankfurt 5 27 — 8 9
2. Hermannia Frankfurt 5 12 — 7 8
3. Victoria Frankfurt 5 16 — 12 5
4. Germania Bockenheim 5 9 — 14 4
5. FC Frankfurt 5 12 — 22 2
6. Britannia Frankfurt 5 11 — 24 2

Mitteldeutschland

Mittelelbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelelbe)
V
1. Viktoria Magdeburg

Nordwestsachsen

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
2. VfB Leipzig 8 39 — 7 13 1–2
3. BC Leipzig 8 23 — 11 13 1–2
5. SpVgg Leipzig 8 17 — 19 7 3
7. Olympia Leipzig 8 10 — 22 5 4
9. Lipsia Leipzig 8 7 — 37 2 5
Dėl 1-osios vietos VfB Leipzig BC Leipzig 6-1

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. Wacker Leipzig 8 8 0 0 36 — 9 16 1
3. Sportfreunde Leipzig 8 6 0 2 21 — 12 12 2
5. Britannia Leipzig 8 4 0 4 32 — 21 8 3
7. Fortuna Leipzig 8 1 1 6 7 — 31 3 4
9. VfR Leipzig 8 0 1 7 5 — 28 1 5

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfB Leipzig Wacker Leipzig 3-7

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. SC Dresden

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. FC 1896 Halle 6 27 — 7 10
2. Wacker Halle 6 15 — 18 6
3. FC Cothen 6 14 — 18 6
4. Hohenzollern Halle 6 7 — 20 2

Südwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südwestsachsen)
V
1. BC Chemnitz

Thüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Thüringen)
V
1. SC Erfurt

Vogtland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Vogtland)
V
1. Wettin Plauen

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Wacker Leipzig +              
           
          Wacker Leipzig 2  
        FC 1896 Halle 1 prat.  
FC 1896 Halle 5              
Wettin Plauen 0              
                   
                 
Viktoria Magdeburg 6              
SC Erfurt 2          
          Viktoria Magdeburg 8  
        BC Chemnitz 2  
BC Chemnitz 5              
SC Dresden 4              
                   
    Finalas  
                   
     
    Wacker Leipzig Viktoria Magdeburg  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
2
 
     
    (pratęsus rungtynes)  


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. Wacker Leipzig
2. Viktoria Magdeburg
3. FC 1896 Halle
3. BC Chemnitz
5. Wettin Plauen
5. SC Erfurt
5. SC Dresden

Norddeutschland

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Braunschweig)
V
1. Eintracht Braunschweig 4 4 0 1 13 — 0 8
2. Wacker Braunschweig 4 2 0 2 2 — 6 4
3. FV Braunschweig 4 0 0 3 0 — 9 0

Bremen

Bremen-Stadt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen)
V
1. SC Bremen 6 6 0 0 20 — 4 12 1
3. Werder Bremen 6 5 0 1 35 — 3 10 2
5. Komet Bremen 6 3 1 2 9 — 14 7 3
7. Elite Bremen 6 2 2 2 8 — 7 6 4
8. Lloyd Bremen 6 2 0 4 13 — 23 4 5
9. Britannia Bremen 6 1 0 5 2 — 14 2 6
10. SuS Bremen 6 0 1 5 4 — 26 1 7

Bremerhaven

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremerhaven)
V
2. FC Bremerhaven-Lehe 2 2 0 0 11 — 2 6 1
3. Sparta Bremerhaven 2 1 0 1 13 — 2 4 2
5. SC Geestemunde 2 0 0 2 0 — 20 2 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Bremerhaven-Lehe SC Bremen 1-7 3-9

Hamburg-Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg-Altona)
V
1. Victoria Hamburg 7 7 0 0 57 — 12 14
2. FC Altona 7 5 0 2 20 — 12 10
3. Germania Hamburg 7 3 2 2 19 — 17 8
4. TV Eimsbuttel 7 4 0 3 16 — 19 8
5. Union Altona 7 3 1 3 13 — 16 7
6. Sankt Georg Hamburg 7 2 1 4 11 — 19 5
7. FC Hamburg 7 2 0 5 9 — 24 4
8. Britannia Hamburg 7 0 0 7 3 — 29 0

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hannover)
V
1. FC Hannover 4 3 0 1 23 — 8 6
2. Eintracht Hannover 4 2 0 2 9 — 12 4
3. BV Hannovera 4 1 0 3 9 — 21 2

Harburg-Lüneburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Harburg-Lüneburg)
V
1. Borussia Harburg 6 5 0 1 21 — 6 10
2. FK Luneburg 6 4 1 1 20 — 9 9
3. Eintracht Luneburg 6 1 1 4 10 — 19 3
4. Alemannia Luneburg 6 1 0 5 8 — 25 2

Kiel-Lübeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Kiel-Lübeck)
V
1. Holstein Kiel 8 50 — 5 16
2. BC Lubeck 8 30 — 17 12
3. Kilia Kiel 8 9 — 32 7
4. FV Kiel 8 14 — 33 6
5. BV 1905 Lubeck 8 14 — 30 0

Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Mecklenburg)
V
1. FC Schwerin 14 10 1 3 43 — 16 21 1–2
2. Techniker Corso Strelitz 14 10 1 3 49 — 22 21 1–2
3. FC Rostock 14 10 0 4 32 — 33 20
4. FC Warnemunde 14 6 0 8 30 — 34 12
5. Vorwarts Schwerin 14 5 2 7 15 — 20 12
6. Internationaler Rostock 14 5 0 9 17 — 33 10
7. FV Gustrow 14 5 0 9 24 — 34 10
8. Alemannia Rostock 14 3 0 11 20 — 41 6
Dėl 1-osios vietos FC Schwerin Techniker Corso Strelitz 2-1

Oldenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Oldenburg)
V
1. Marine Wilhelmshaven

Schleswig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Schleswig)
V
1. Alemannia Wilster

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Eintracht Braunschweig 5              
FC Hannover 2          
          Eintracht Braunschweig 4  
        SC Bremen 3  
SC Bremen 5              
Marine Wilhelmshaven 3              
                   
                 
FC Schwerin 2              
Holstein Kiel 3 prat.          
          Holstein Kiel 3  
        Victoria Hamburg 4  
Victoria Hamburg +              
Alemannia Wilster              
                   
    Finalas  
                   
     
    Eintracht Braunschweig Victoria Hamburg  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Eintracht Braunschweig
2. Victoria Hamburg
3. SC Bremen
3. Holstein Kiel
5. FC Hannover
5. Marine Wilhelmshaven
5. FC Schwerin
8. Alemannia Wilster

Süddeutschland

I etapas

Donau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Donau)
V
1. MTV Augsburg

Mittelbaden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelbaden)
V
1. FV Karlsruhe 7 32 — 7 13
2. Phonix Karlsruhe 6 32 — 6 9
3. FC Pforzheim 6 24 — 8 4
4. Alemannia Karlsruhe 2 2 — 10 0
5. Frankonia Karlsruhe 5 2 — 51 0

Mittelfranken

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelfranken)
V
1. FC Nurnberg 6 37 — 6 11
2. SpVgg Furth 6 22 — 24 6
3. Noris Nurnberg 6 15 — 25 5
4. Franken Nurnberg 6 10 — 29 0

Mittelmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelmain)
V
1. FC Hanau

Neckar

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Neckar)
V
1. Viktoria Mannheim 8 5 2 1 36 — 16 12
2. Union 1897 Mannheim 8 5 1 2 30 — 15 11
3. FG Mannheim 8 4 1 3 17 — 15 9
4. Phonix Mannheim 8 4 0 4 21 — 23 8
5. Germania Mannheim 8 0 0 8 11 — 46 0

Oberbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oberbayern)
V
1. Bayern Munchen 8 7 0 1 27 — 10 14
2. MTV Munchen 8 5 1 2 24 — 13 11
3. Bavaria Munchen 8 3 1 4 13 — 22 7
4. Wacker Munchen 8 1 2 5 13 — 19 4
5. TV Munchen 8 2 0 6 11 — 24 4

Oberrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Oberrhein)
V
1. FC Freiburg

Schwaben

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Schwaben)
V
1. Kickers Stuttgart 4 3 1 0 23 — 3 7
2. FC Karlsvorstadt 2 0 1 1 1 — 11 1
3. Union Stuttgart 2 0 0 2 2 — 12 0

Südmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südmain)
V
1. Kickers Frankfurt 10 53 — 15 19
2. SV Wiesbaden 10 48 — 20 17
3. Germania Frankfurt 10 27 — 26 8
4. Victoria Frankfurt 10 24 — 33 8
5. Hermannia Frankfurt 10 18 — 24 6
6. Germania Wiesbaden 10 9 — 61 2
7. FC Wiesbaden pasitraukė
8. FSV Frankfurt pasitraukė

Westmain

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Westmain)
V
1. FVgg Bockenheim

II etapas

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Hanau 6 5 0 1 39 — 10 10
5. Viktoria Mannheim 6 5 0 1 38 — 11 10 2
9. Kickers Frankfurt 6 2 0 4 23 — 21 4 3
13. FVgg Bockenheim 6 0 0 6 2 — 60 0 4

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Nurnberg 4 3 1 0 20 — 11 7
5. Bayern Munchen 4 2 0 2 15 — 12 4 2
9. MTV Augsburg 4 0 1 3 12 — 24 1 3

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Kickers Stuttgart 4 3 1 0 19 — 7 7
5. FV Karlsruhe 4 1 1 2 6 — 13 3 2
9. FC Freiburg 4 1 0 3 7 — 12 2 3

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Pfalz Ludwigshafen 8 7 0 1 25 — 8 14
5. Palatia Kaiserslautern 8 4 1 3 26 — 17 9 2
9. FC Kaiserslautern 8 3 1 4 21 — 22 7 3
13. Bavaria Kaiserslautern 8 3 1 4 16 — 24 7 4
15. Revidia Kaiserslautern 8 1 1 6 15 — 32 3 5

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. Kickers Stuttgart 6 6 0 0 29 — 7 12
2. FC Nurnberg 6 2 1 3 18 — 10 5
3. FC Hanau 6 2 1 3 13 — 15 5
4. Pfalz Ludwigshafen 6 1 0 5 5 — 33 2

Südostdeutschland

Breslau

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Breslau)
V
1. VfR Breslau 12 10 0 2 39 — 14 20
2. Schlesien Breslau 12 7 2 3 35 — 12 16
3. FC Breslau 1898 12 6 2 4 27 — 24 14
4. ATV Breslau 12 6 1 5 31 — 22 13
5. Preussen Breslau 12 5 0 7 11 — 19 10
6. Germania Breslau 12 5 0 7 29 — 41 10
7. Corso Breslau 12 0 1 11 6 — 46 1

Niederlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederlausitz)
V
1. Alemannia Cottbus 10 6 2 2 27 — 19 14
2. Brandenburg Cottbus 10 7 0 3 34 — 19 14
3. Britannia Cottbus 10 5 3 2 32 — 13 13
4. Viktoria Cottbus 10 5 2 3 14 — 12 12
5. Viktoria Forst 10 2 0 8 11 — 29 4
6. Askania Forst 10 1 1 8 13 — 39 3

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Niederschlesien)
V
1. ATV Liegnitz 6 6 0 0 28 — 0 12
2. Blitz Liegnitz 6 3 0 3 1 — 15 6
3. Viktoria Liegnitz 6 3 0 3 1 — 15 6
4. Germania Liegnitz 6 0 0 6 0 — 0 0

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland / Oberschlesien)
V
1. Preussen Kattowitz 10 10 0 0 83 — 8 20
2. Germania Kattowitz 10 7 1 2 47 — 17 15
3. Diana Kattowitz 10 5 1 4 49 — 34 11
4. FC Ratibor 10 4 0 6 17 — 39 8
5. Preussen Ratibor 10 1 0 9 7 — 54 2
6. Borussia Myslowitz 10 1 0 9 14 — 65 2

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
VfR Breslau +          
Alemannia Cottbus            
         
          VfR Breslau Preussen Kattowitz
         
Generic football.png
5
Generic football.png
2
         
               
Preussen Kattowitz 3            
ATV Liegnitz 1            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südostdeutschland)
V
1. VfR Breslau
2. Preussen Kattowitz
3. ATV Liegnitz
4. Alemannia Cottbus

Westdeutschland

Berg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Berg)
V
1. BV Solingen 7 6 0 1 27 — 8 12
2. SV Elberfeld 7 5 0 2 18 — 14 10
3. FC Velbert 7 1 1 5 7 — 20 3
4. SC Cronenberg 7 0 1 6 2 — 12 1
5. BV Barmen pasitraukė

Hessen

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen)
V
1. FV Cassel 8 8 0 0 59 — 5 16 1
3. Sport Cassel 8 6 0 2 16 — 16 12 2
5. Borussia Fulda 8 4 0 4 10 — 29 8 3
7. FC Gottingen 8 2 0 6 14 — 19 4 4
9. Teutonia Cassel 8 0 0 8 4 — 34 0 5

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hessen)
V
2. Jahn Siegen 4 5 — 2 5 1
3. FC Giessen 4 2 — 2 3 2
5. FC Marburg 4 0 — 3 2 3
7. FC Siegen pasitraukė 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FV Cassel Jahn Siegen (pergalė)

Mark

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mark)
V
1. SuS Schalke 6 4 2 0 11 — 4 10 1
3. Viktoria Dortmund 6 2 1 3 10 — 10 5 2
5. BV Dortmund 6 2 1 3 11 — 13 5 3
7. BV Gelsenkirchen 6 2 0 4 8 — 13 4 4

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mark)
V
2. FC Dortmund 6 5 0 1 38 — 8 10 1
3. FC Hamm 1903 6 4 0 2 12 — 25 8 2
5. FC Munster 6 2 0 4 16 — 15 4 3
7. VfB Hamm 6 1 0 5 7 — 25 2 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Dortmund SuS Schalke 0-3

Nordrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Nordrhein)
V
1. FC Munchen-Gladbach 6 5 1 0 24 — 6 11
2. FC Dusseldorf 6 3 1 2 11 — 8 7
3. SV Dusseldorf 6 3 0 3 15 — 19 6
4. FC Krefeld 6 0 0 6 5 — 22 0

Ravensberg-Lippe

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ravensberg-Lippe)
V
1. Teutonia Osnabruck 6 5 0 1 21 — 7 10 1
3. FC Osnabruck 6 4 0 2 20 — 9 8 2
5. Olympia Osnabruck 6 2 0 4 10 — 16 4 3
7. BV Osnabruck 1905 6 1 0 5 6 — 25 2 4

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ravensberg-Lippe)
V
2. Arminia Bielefeld 4 3 0 1 9 — 4 6 1
3. Ravensberg Bielefeld 4 1 1 2 6 — 4 3 2
5. VfB Bielefeld 4 1 1 2 2 — 9 3 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Arminia Bielefeld Teutonia Osnabruck 1-4

Ruhr

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ruhr)
V
1. SpV Duisburg 6 6 0 0 44 — 5 12
2. TB Essen 6 2 0 4 13 — 18 4
3. VfvB Ruhrort 6 2 0 4 6 — 22 4
4. SV Essen 6 2 0 4 7 — 25 4
5. Preussen Duisburg pasitraukė

Südrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Südrhein)
V
1. Alemannia Aachen 8 5 2 1 12 — 7 12
2. FC Coln 8 5 1 2 28 — 19 11
3. BC Coln 8 2 2 4 21 — 18 6
4. Germania Duren 8 3 0 5 15 — 25 6
5. FV Bonn 8 2 1 5 19 — 26 5

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
SpV Duisburg 10              
SuS Schalke 1          
          SpV Duisburg 6  
        FV Cassel 1  
FV Cassel 8              
BV Solingen 1              
                   
                 
FC Munchen-Gladbach 3              
Teutonia Osnabruck 0          
          FC Munchen-Gladbach 1  
        Alemannia Aachen 0  
Alemannia Aachen +              
               
                   
    Finalas  
                   
     
    SpV Duisburg FC Munchen-Gladbach  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland)
V
1. SpV Duisburg
2. FC Munchen-Gladbach
3. FV Cassel
3. Alemannia Aachen
5. SuS Schalke
5. BV Solingen
5. Teutonia Osnabruck

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
Viktoria Berlin 7              
VfB Konigsberg 0          
          Viktoria Berlin 4  
        Wacker Leipzig 0  
Wacker Leipzig 3              
VfR Breslau 1              
                   
                 
Kickers Stuttgart 5              
FC Freiburg 2          
          Kickers Stuttgart 5  
        SpV Duisburg 1  
SpV Duisburg 1              
Eintracht Braunschweig 0              
                   
    Finalas  
                   
    1908-06-07 Germania-Platz, Berlynas  
    Viktoria Berlin Kickers Stuttgart  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Berlin
2. Kickers Stuttgart
3. SpV Duisburg
3. Wacker Leipzig
5. Eintracht Braunschweig
5. VfR Breslau
5. FC Freiburg
5. VfB Konigsberg

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 75% (+12513-26=12487 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 26% (+4289-0=4289 wiki spaudos ženklai).