Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1949–1950 m.
Wikipedia
Berlin
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tennis Borussia Berlin | 22 | 17 | 1 | 4 | 60 — 26 | 35 | ||
2. | Union Oberschoneweide | 22 | 15 | 2 | 5 | 69 — 31 | 32 | 2–3 | |
3. | SV Berlin | 22 | 14 | 4 | 4 | 68 — 33 | 32 | 2–3 | |
4. | Alemannia Berlin | 22 | 13 | 4 | 5 | 59 — 35 | 30 | ||
5. | Wacker Berlin | 22 | 9 | 4 | 9 | 46 — 32 | 22 | ||
6. | Sudring Berlin | 22 | 8 | 5 | 9 | 37 — 42 | 21 | ||
7. | Tasmania Berlin | 22 | 7 | 6 | 9 | 34 — 45 | 20 | ||
8. | VfB Pankow | 22 | 8 | 2 | 12 | 32 — 51 | 18 | ||
9. | Viktoria Berlin | 22 | 5 | 7 | 10 | 42 — 55 | 17 | ||
10. | Hertha Berlin | 22 | 5 | 6 | 11 | 31 — 44 | 16 | ||
11. | VfB Britz | 22 | 4 | 6 | 12 | 30 — 58 | 14 | ||
12. | Nord Berlin | 22 | 2 | 3 | 17 | 26 — 82 | 7 |
Dėl 2-osios vietos | SV Berlin | Union Oberschoneweide | 3-4 | 1-4 |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Hamburg | 30 | 21 | 6 | 3 | 101 — 39 | 48 | ||
2. | Sankt Pauli Hamburg | 30 | 17 | 5 | 8 | 62 — 42 | 39 | ||
3. | VfL Osnabruck | 30 | 17 | 4 | 9 | 70 — 53 | 38 | ||
4. | Werder Bremen | 30 | 16 | 4 | 10 | 78 — 44 | 36 | ||
5. | Eintracht Braunschweig | 30 | 14 | 8 | 8 | 54 — 48 | 36 | ||
6. | Concordia Hamburg | 30 | 15 | 6 | 9 | 72 — 65 | 36 | ||
7. | SV Hannover | 30 | 13 | 5 | 12 | 58 — 61 | 31 | ||
8. | Eimsbuttel Hamburg | 30 | 13 | 4 | 13 | 58 — 50 | 30 | ||
9. | VfB Oldenburg | 30 | 13 | 4 | 13 | 56 — 62 | 30 | ||
10. | TuS Bremerhaven | 30 | 13 | 4 | 13 | 57 — 65 | 30 | ||
11. | Holstein Kiel | 30 | 12 | 4 | 14 | 51 — 49 | 28 | ||
12. | Arminia Hannover | 30 | 11 | 5 | 14 | 38 — 44 | 27 | ||
13. | SC Gottingen | 30 | 8 | 6 | 16 | 45 — 66 | 22 | ||
14. | SV Bremen | 30 | 9 | 3 | 18 | 50 — 71 | 21 | ||
15. | VfB Lubeck | 30 | 8 | 4 | 18 | 40 — 65 | 20 | ||
16. | TB Harburg | 30 | 3 | 2 | 25 | 37 — 103 | 8 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SpVgg Furth | 30 | 18 | 7 | 5 | 77 — 39 | 43 | ||
2. | VfB Stuttgart | 30 | 15 | 8 | 7 | 50 — 39 | 38 | ||
3. | Kickers Offenbach | 30 | 15 | 7 | 8 | 62 — 48 | 37 | ||
4. | VfR Mannheim | 30 | 14 | 6 | 10 | 57 — 41 | 34 | ||
5. | FSV Frankfurt | 30 | 13 | 8 | 9 | 45 — 38 | 34 | ||
6. | Waldhof Mannheim | 30 | 11 | 11 | 8 | 51 — 53 | 33 | ||
7. | VfB Muhlburg | 30 | 11 | 10 | 9 | 44 — 42 | 32 | ||
8. | FC Nurnberg | 30 | 12 | 7 | 11 | 52 — 40 | 31 | ||
9. | TSV Munchen | 30 | 14 | 3 | 13 | 46 — 42 | 31 | ||
10. | BC Augsburg | 30 | 10 | 6 | 14 | 50 — 74 | 26 | ||
11. | Schwaben Augsburg | 30 | 10 | 6 | 14 | 39 — 60 | 26 | ||
12. | FC Schweinfurt | 30 | 8 | 9 | 13 | 38 — 38 | 25 | ||
13. | Bayern Munchen | 30 | 11 | 3 | 16 | 56 — 70 | 25 | ||
14. | Eintracht Frankfurt | 30 | 8 | 8 | 14 | 45 — 52 | 24 | ||
15. | Jahn Regensburg | 30 | 8 | 6 | 16 | 49 — 66 | 22 | ||
16. | Kickers Stuttgart | 30 | 5 | 9 | 16 | 45 — 64 | 19 |
Südwest
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südwest / Nord) |
V |
1. | FC Kaiserslautern | 30 | 25 | 4 | 1 | 157 — 24 | 54 | ||
2. | Wormatia Worms | 30 | 23 | 5 | 2 | 104 — 21 | 51 | ||
3. | TuS Neuendorf | 30 | 22 | 2 | 6 | 96 — 36 | 46 | ||
4. | FK Pirmasens | 30 | 21 | 3 | 6 | 68 — 36 | 45 | ||
5. | Phonix Ludwigshafen | 30 | 14 | 7 | 9 | 68 — 59 | 35 | ||
6. | ASV Landau | 30 | 12 | 7 | 11 | 48 — 62 | 31 | ||
7. | VfL Neustadt | 30 | 12 | 5 | 13 | 62 — 56 | 29 | ||
8. | SpVgg Andernach | 30 | 13 | 3 | 14 | 68 — 62 | 29 | ||
9. | VfR Kaiserslautern | 30 | 11 | 6 | 13 | 60 — 59 | 28 | ||
10. | FV Engers | 30 | 12 | 3 | 15 | 62 — 84 | 27 | ||
11. | FSV Mainz | 30 | 10 | 6 | 14 | 48 — 74 | 26 | ||
12. | Eintracht Trier | 30 | 7 | 8 | 15 | 45 — 72 | 22 | ||
13. | Weisenau Mainz | 30 | 4 | 8 | 18 | 50 — 97 | 16 | ||
14. | ASV Oppau | 30 | 4 | 7 | 19 | 32 — 83 | 15 | ||
15. | Kurenz Trier | 30 | 4 | 5 | 21 | 43 — 108 | 13 | ||
16. | VfR Kirn | 30 | 5 | 3 | 22 | 42 — 120 | 13 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südwest / Süd) |
V |
1. | SSV Reutlingen | 30 | 22 | 2 | 6 | 74 — 33 | 46 | ||
2. | SV Tubingen | 30 | 17 | 7 | 6 | 67 — 36 | 41 | ||
3. | FC Singen | 30 | 19 | 3 | 8 | 63 — 34 | 41 | ||
4. | FC Freiburg | 30 | 16 | 8 | 6 | 61 — 35 | 40 | ||
5. | VfL Konstanz | 30 | 15 | 6 | 9 | 66 — 38 | 36 | ||
6. | FV Kuppenheim | 30 | 15 | 6 | 9 | 66 — 62 | 36 | ||
7. | FV Ebingen | 30 | 14 | 6 | 10 | 46 — 39 | 34 | ||
8. | FC Rastatt | 30 | 13 | 7 | 10 | 59 — 48 | 33 | ||
9. | FC Villingen | 30 | 13 | 3 | 14 | 60 — 57 | 29 | ||
10. | FV Lahr | 30 | 11 | 5 | 14 | 47 — 55 | 27 | ||
11. | SV Offenburg | 30 | 9 | 9 | 12 | 37 — 54 | 27 | ||
12. | VfL Freiburg | 30 | 9 | 6 | 15 | 52 — 63 | 24 | ||
13. | VfL Schwenningen | 30 | 8 | 5 | 17 | 53 — 67 | 21 | ||
14. | VfB Friedrichshafen | 30 | 8 | 5 | 17 | 35 — 64 | 21 | ||
15. | SV Trossingen | 30 | 6 | 6 | 18 | 48 — 63 | 18 | ||
16. | SV Hechingen | 30 | 2 | 2 | 26 | 27 — 113 | 6 |
Finalas
Dėl 1-osios vietos | FC Kaiserslautern | SSV Reutlingen | 6-1 (prat.) |
Dėl 3-osios vietos | Wormatia Worms | SV Tubingen | 6-0 |
Dėl 5-osios vietos | TuS Neuendorf | FC Freiburg | 4-1 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Südwest) |
V |
1. | FC Kaiserslautern | — | |||||||
2. | SSV Reutlingen | — | |||||||
3. | Wormatia Worms | — | |||||||
4. | SV Tubingen | — | |||||||
5. | TuS Neuendorf | — | |||||||
6. | FC Freiburg | — |
Patekimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
SSV Reutlingen | Wormatia Worms | 4-3 (prat.) |
TuS Neuendorf | Wormatia Worms | 1-0 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Borussia Dortmund | 30 | 20 | 3 | 7 | 76 — 36 | 43 | ||
2. | Preussen Dellbruck | 30 | 17 | 5 | 8 | 55 — 41 | 39 | ||
3. | Rot-Weiss Essen | 30 | 17 | 4 | 9 | 78 — 47 | 38 | ||
4. | Horst-Emscher Gelsenkirchen | 30 | 14 | 9 | 7 | 62 — 35 | 37 | ||
5. | FC Koln | 30 | 16 | 5 | 9 | 61 — 39 | 37 | ||
6. | Schalke Gelsenkirchen | 30 | 17 | 3 | 10 | 65 — 55 | 37 | ||
7. | SpVgg Erkenschwick | 30 | 13 | 8 | 9 | 49 — 42 | 34 | ||
8. | Preussen Munster | 30 | 11 | 6 | 13 | 53 — 42 | 28 | ||
9. | SV Hamborn | 30 | 9 | 10 | 11 | 50 — 55 | 28 | ||
10. | SpV Duisburg | 30 | 10 | 7 | 13 | 51 — 65 | 27 | ||
11. | Rot-Weiss Oberhausen | 30 | 10 | 7 | 13 | 46 — 60 | 27 | ||
12. | Alemannia Aachen | 30 | 9 | 9 | 12 | 37 — 56 | 27 | ||
13. | Rhenania Wurselen | 30 | 10 | 6 | 14 | 45 — 52 | 26 | ||
14. | TSG Vohwinkel | 30 | 7 | 7 | 16 | 42 — 68 | 21 | ||
15. | Arminia Bielefeld | 30 | 5 | 7 | 18 | 32 — 72 | 17 | ||
16. | FV Duisburg | 30 | 6 | 2 | 22 | 29 — 66 | 14 |
Finalas
Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||||||
VfB Stuttgart | 2 | |||||||||||||
VfL Osnabruck | 1 | |||||||||||||
VfB Stuttgart | 5 | |||||||||||||
FC Kaiserslautern | 2 | |||||||||||||
RW Essen | 2-2 | prat. | ||||||||||||
FC Kaiserslautern | 3-2 | prat. | ||||||||||||
VfB Stuttgart | 4 | |||||||||||||
SpVgg Furth | 1 | |||||||||||||
SpVgg Furth | 3 | |||||||||||||
HE Gelsenkirchen | 2 | |||||||||||||
SpVgg Furth | 2 | |||||||||||||
Sankt Pauli Hamburg | 1 | |||||||||||||
Sankt Pauli Hamburg | 4 | |||||||||||||
TuS Neuendorf | 0 | |||||||||||||
Preussen Dellbruck | 1 | |||||||||||||
SSV Reutlingen | 0 | prat. | ||||||||||||
Preussen Dellbruck | 2 | |||||||||||||
VfR Mannheim | 1 | |||||||||||||
VfR Mannheim | 3 | |||||||||||||
Borussia Dortmund | 1 | |||||||||||||
Preussen Dellbruck | 0-0 | prat. | ||||||||||||
Kickers Offenbach | 3-0 | |||||||||||||
Kickers Offenbach | 3 | |||||||||||||
Tennis Borussia Berlin | 1 | |||||||||||||
Kickers Offenbach | 3 | |||||||||||||
SV Hamburg | 2 | |||||||||||||
SV Hamburg | 7 | |||||||||||||
Union Oberschoneweide | 0 | |||||||||||||
Finalas | ||||||||||||||
1950-06-25 | Olympiastadion, Berlynas | |||||||||||||
VfB Stuttgart | Kickers Offenbach | |||||||||||||
2 | 1 | |||||||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | VfB Stuttgart | — | |||||||
2. | Kickers Offenbach | — | |||||||
3. | Preussen Dellbruck | — | |||||||
3. | SpVgg Furth | — | |||||||
5. | FC Kaiserslautern | — | |||||||
5. | Sankt Pauli Hamburg | — | |||||||
5. | VfR Mannheim | — | |||||||
5. | SV Hamburg | — | |||||||
9. | VfL Osnabruck | — | |||||||
9. | RW Essen | — | |||||||
9. | HE Gelsenkirchen | — | |||||||
9. | TuS Neuendorf | — | |||||||
9. | SSV Reutlingen | — | |||||||
9. | Borussia Dortmund | — | |||||||
9. | Tennis Borussia Berlin | — | |||||||
9. | Union Oberschoneweide | — |