Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1939–1940 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1939–1940 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1939–1940 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1939–1940 m.,
Vokietijos futbolo supertaurė 1940 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/frg-1939-40/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#40
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=32


Baden

Mittel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Mittel)
V
1. VfB Muhlburg 10 7 3 0 26 — 11 17
2. FC Birkenfeld 10 6 3 1 28 — 14 15
3. FC Pforzheim 10 6 2 2 33 — 24 14
4. Phonix Karlsruhe 10 3 2 5 16 — 19 8
5. FV Karlsruhe 10 2 0 8 23 — 45 4
6. FC Rastatt 10 1 0 9 19 — 32 2

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Nord)
V
1. Waldhof Mannheim 10 9 0 1 48 — 6 18
2. VfR Mannheim 10 8 0 2 47 — 9 16
3. SpVgg Sandhofen 10 5 1 4 33 — 20 11
4. VfL Neckarau 10 4 0 6 18 — 25 8
5. Amicitia Viernheim 10 2 0 8 11 — 32 4
6. FG Kirchheim 10 1 1 8 11 — 76 3

Süd

Freiburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Süd / Freiburg)
V
1. FC Freiburg 8 6 1 1 30 — 8 13
2. SC Freiburg 8 5 2 1 22 — 16 12
3. FC Gutach 7 3 1 3 12 — 19 7
4. FV Emmendingen 8 3 0 5 11 — 19 6
5. FC Waldkirch 7 0 0 7 7 — 20 0

Offenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Süd / Offenburg)
V
1. VfR Achern 6 4 1 1 21 — 7 9
2. FV Offenburg 6 4 0 2 15 — 10 8
3. FV Lahr 6 3 1 2 20 — 11 7
4. Jahn Offenburg 6 0 0 6 9 — 37 0

Schwarzwald

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden / Süd / Schwarzwald)
V
1. FC Singen 6 6 0 0 21 — 5 12
2. FC Konstanz 4 2 0 2 5 — 5 4
3. FC Villingen 4 1 0 3 6 — 11 2
4. VfR Konstanz 4 0 0 4 2 — 13 0

Papildomos rungtynės

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Singen VfR Achern 3-5

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Baden)
V
1. Waldhof Mannheim 9 6 1 2 26 — 11 13
2. VfB Muhlburg 10 5 2 3 28 — 14 12
3. VfR Mannheim 10 5 1 4 33 — 24 11
4. FC Freiburg 9 3 3 3 16 — 19 9
5. FC Birkenfeld 10 4 1 5 23 — 45 9
6. VfR Achern 10 0 4 6 19 — 32 4

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 18 13 3 2 56 — 13 29
2. BC Augsburg 18 12 4 2 49 — 16 28
3. FC Schweinfurt 18 12 1 5 49 — 17 25
4. Neumeyer Nurnberg 18 12 1 5 46 — 31 25
5. SpVgg Furth 18 8 3 7 35 — 25 19
6. Jahn Regensburg 18 7 3 8 40 — 44 17
7. TSV Munchen 18 7 2 9 34 — 36 16
8. Bayern Munchen 18 3 4 11 21 — 32 10
9. VfR Schweinfurt 18 3 3 12 23 — 59 9
10. FSV Nurnberg 18 0 2 16 13 — 93 2

Berlin-Brandenburg

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg A)
V
1. Blau-Weiss Berlin 10 4 4 2 19 — 13 12
2. Lufthansa Berlin 10 5 1 4 20 — 14 11
3. Elektra Berlin 10 4 3 3 19 — 23 11
4. Minerva Berlin 10 4 2 4 18 — 21 10
5. Hertha Berlin 10 3 2 5 17 — 17 8
6. Viktoria Berlin 10 4 0 6 20 — 25 8

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg B)
V
1. Union Oberschoneweide 10 7 1 2 30 — 18 15
2. SC Brandenburg 10 6 1 3 38 — 17 13
3. SV Spandau 10 6 1 3 30 — 17 13
4. SV Berlin 10 4 2 4 21 — 25 10
5. Tennis Borussia Berlin 10 3 2 5 22 — 28 8
6. PSV Berlin 10 0 1 9 9 — 45 1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Union Oberschoneweide BW Berlin 1-2 3-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin-Brandenburg)
V
1. Union Oberschoneweide
2. Blau-Weiss Berlin

Hessen

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Nord)
V
1. CSC Kassel 10 8 2 0 46 — 5 18
2. SV Kassel-Rothenditmold 10 5 3 2 26 — 17 13
3. Sport Kassel 10 6 0 4 32 — 29 12
4. Reichsbahn Hessen Hersfeld 10 4 1 5 22 — 23 9
5. Kurhessen Kassel 10 1 3 6 10 — 22 5
6. TuRa Kassel 10 1 1 8 12 — 52 3

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen / Süd)
V
1. FC Hanau 10 8 1 1 44 — 11 17
2. VfB Grossauheim 10 8 1 1 24 — 14 17
3. Borussia Fulda 10 5 2 3 33 — 23 12
4. TSV Hanau 10 2 3 5 21 — 35 7
5. Dunlop Hanau 10 1 3 6 18 — 30 5
6. TuSpV Kesselstadt-Wachenbuchen 10 0 2 8 11 — 38 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
CSC Kassel FC Hanau 7-2 1-5
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Hessen)
V
1. CSC Kassel
2. FC Hanau

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Jena 14 13 1 0 54 — 11 27
2. SV Dessau 14 8 1 5 65 — 31 17
3. Thuringen Weida 14 8 1 5 43 — 26 17
4. SV Gera 14 6 1 7 47 — 42 13
5. Cricket-Viktoria Magdeburg 14 5 3 6 33 — 39 13
6. VfL Halle 14 4 4 6 26 — 41 12
7. SV Merseburg 14 4 0 10 14 — 59 8
8. Sportfreunde Halle 14 2 1 11 23 — 56 5

Mittelrhein

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mittelrhein 1)
V
1. SV Mulheim 12 8 3 1 56 — 14 19
2. Sulz Koln 12 6 5 1 24 — 18 17
3. VfL Koln 12 6 2 4 36 — 23 14
4. VfR Koln 12 5 3 4 35 — 32 13
5. SG Duren 12 4 3 5 27 — 28 11
6. Rhenania Wurselen 12 3 1 8 21 — 49 7
7. Alemannia Aachen 12 0 3 9 12 — 47 3

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mittelrhein 2)
V
1. SSV Troisdorf 10 9 0 1 47 — 16 18
2. FV Bonn 10 5 3 2 27 — 14 13
3. TuRa Bonn 10 4 1 5 21 — 32 9
4. SV Beuel 10 3 1 6 22 — 35 7
5. SpVgg Andernach 10 2 3 5 23 — 38 7
6. TuS Neuendorf 10 3 0 7 27 — 32 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Mulheim SSV Troisdorf 5-1 1-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mittelrhein)
V
1. SV Mulheim
2. SSV Troisdorf

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Dusseldorf 18 14 3 1 55 — 13 31
2. Schwarz-Weiss Essen 18 12 3 3 41 — 25 27
3. Rot-Weiss Essen 18 10 5 3 45 — 36 25
4. SV Hamborn 18 8 7 3 39 — 27 23
5. Rot-Weiss Oberhausen 18 7 6 5 30 — 21 20
6. TuRU Dusseldorf 18 6 4 8 31 — 36 16
7. Westende Hamborn 18 5 5 8 34 — 28 15
8. TuS Duisburg 18 5 2 11 23 — 37 12
9. SSV Wuppertal 18 2 2 14 19 — 42 6
10. VfB Hilden 18 1 3 14 13 — 65 5

Niedersachsen

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Nord)
V
1. VfL Osnabruck 10 7 3 0 28 — 14 17
2. Werder Bremen 10 5 1 4 17 — 11 11
3. SpVgg Wilhelmshaven 10 4 2 4 21 — 17 10
4. ASV Blumenthal 10 3 2 5 25 — 32 8
5. TuSG Schinkel 10 3 1 6 17 — 22 7
6. SV Bremen 10 3 1 6 15 — 27 7

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Süd)
V
1. SV Hannover 10 9 1 0 41 — 14 19
2. Eintracht Braunschweig 10 6 1 3 29 — 18 13
3. Arminia Hannover 10 5 1 4 24 — 23 11
4. SV Linden 10 4 1 5 24 — 28 9
5. SpVgg Hildesheim 10 2 1 7 16 — 38 5
6. VfB Peine 10 1 1 8 12 — 25 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SV Hannover VfL Osnabruck 2-3 2-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nidersachsen)
V
1. VfL Osnabruck
2. SV Hannover

Nordmark

I etapas

Ketvirtfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Hinschenfelde FV Wilhelmsburg 2-4
Post Hamburg VfR Harburg 2-4
Concordia Hamburg SC Eilbek 7-1
FC Wandsbek West Eimsbuttel 4-1
SuS Bergedorf Borussia Harburg 1-2
Hermannia Veddel Wacker Hamburg 5-1
Reichsbahn-Viktoria Harburg FK Rothenburgsort 0-4
Vorwarts Billstedt Alemannia Stern Hamburg 2-1
Reichsbahn Wilhelmsburg Ottensen-Teutonia Hamburg 2-4
Union-Rapid Hamburg TSV Wedel 9-2
SpVgg Blankenese SG Barmbek 0-2
BC Hamburg-Eimsbuttel Viktoria Wilhelmsburg 6-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nordmark)
V
23. FC Hinschenfelde
23. Post Hamburg
23. SC Eilbek
23. West Eimsbuttel
23. SuS Bergedorf
23. Wacker Hamburg
23. Reichsbahn-Viktoria Harburg
23. Alemannia Stern Hamburg
23. Reichsbahn Wilhelmsburg
23. TSV Wedel
23. SpVgg Blankenese
23. Viktoria Wilhelmsburg

Pusfinalis

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FV Wilhelmsburg VfR Harburg 2-4
Concordia Hamburg FC Wandsbek 1-0
Borussia Harburg Hermannia Veddel 6-3
FK Rothenburgsort Vorwarts Billstedt 3-4 (prat.)
Ottensen-Teutonia Hamburg Union-Rapid Hamburg 2-4
SG Barmbek BC Hamburg-Eimsbuttel 4-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nordmark)
V
17. FV Wilhelmsburg
17. FC Wandsbek
17. Hermannia Veddel
17. FK Rothenburgsort
17. Ottensen-Teutonia Hamburg
17. BC Hamburg-Eimsbuttel

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
VfR Harburg Concordia Hamburg 0-2
Borussia Harburg Vorwarts Billstedt 3-2
Union-Rapid Hamburg SG Barmbek 0-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nordmark)
V
14. VfR Harburg
14. Vorwarts Billstedt
14. Union-Rapid Hamburg

II etapas

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nordmark 1)
V
1. TV Eimsbuttel 10 8 1 1 38 — 13 17
2. FC Altona 10 7 0 3 30 — 22 14
3. Holstein Kiel 10 5 1 4 30 — 31 11
4. SG Barmbek 10 4 2 4 24 — 24 10
5. Sperber-Sankt Georg Hamburg 10 2 2 6 17 — 31 6
6. Komet Hamburg 10 1 0 9 15 — 33 2
7. Phonix Lubeck 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nordmark 2)
V
1. SV Hamburg 10 8 2 0 39 — 9 18
2. Victoria Hamburg 10 6 0 4 34 — 29 12
3. PSV Lubeck 10 3 3 4 22 — 25 9
4. Borussia Harburg 10 4 0 6 25 — 27 8
5. Concordia Hamburg 10 3 1 6 22 — 33 7
6. Sankt Pauli Hamburg 10 2 2 6 15 — 34 6

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
TV Eimsbuttel SV Hamburg 4-1 6-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Nordmark)
V
1. TV Eimsbuttel
2. SV Hamburg

Ostmark

Ostpreußen

Turnyras nutrauktas dėl prasidėjusio II pasaulinio karo, tačiau vėliau atnaujintas, bet jame žaidė tik 4 komandos.

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
1. VfB Konigsberg 6 5 0 1 27 — 8 10
2. Preussen Danzig 6 4 1 1 18 — 9 9
3. BuEV Danzig 6 1 1 4 8 — 25 3
4. Prussia-Samland Konigsberg 6 0 2 4 6 — 17 2
5. Viktoria 1910 Allenstein 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė
6. Neufahrwasser Danzig 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė
7. Viktoria-Hansa Elbing 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė
8. Reichsbahn Konigsberg 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė

Pommern

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Ost)
V
1. Germania Stolp 6 5 0 1 23 — 6 10
2. Viktoria Stolp 6 3 0 3 13 — 13 6
3. Stern-Fortuna Stolp 6 3 0 3 17 — 19 6
4. Pfeil Lauenburg 6 1 0 5 8 — 23 2
5. Sturm Lauenburg pasitraukė

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / West)
V
1. VfL Stettin 8 5 1 2 29 — 11 11
2. SC Stettin 8 5 1 2 25 — 12 11
3. Nordring Stettin 8 3 0 5 19 — 22 6
4. MTV Pommerensdorf 8 3 0 5 12 — 23 6
5. TSV Swinemunde 8 3 0 5 16 — 33 6
6. PSV Stettin pasitraukė

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt. III rungt.
VfL Stettin Germania Stolp 2-1 0-1 5-2
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern)
V
1. VfL Stettin
2. Germania Stolp

Sachsen

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen 1)
V
1. SC Planitz 10 7 1 2 47 — 6 15
2. Fortuna Leipzig 10 6 1 3 23 — 23 13
3. VfB Leipzig 10 5 2 3 27 — 21 12
4. VfB Glauchau 10 2 4 4 18 — 30 8
5. TuRa Leipzig 10 2 2 6 12 — 23 6
6. Konkordia Plauen 10 2 2 6 9 — 33 6

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen 2)
V
1. SC Dresden 10 8 2 0 39 — 9 18
2. BC Chemnitz 10 6 1 3 24 — 20 13
3. PSV Chemnitz 10 4 4 2 26 — 20 12
4. BC Hartha 10 3 2 5 21 — 29 8
5. Sportfreunde Dresden 10 3 1 6 25 — 28 7
6. Guts Muts Dresden 10 1 0 9 13 — 42 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Planitz SC Dresden 3-3 0-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sachsen)
V
1. SC Dresden
2. SC Planitz

Schlesien

Niederschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schlesien / Niederschlesien)
V
1. FV Breslau 12 8 3 1 57 — 18 19
2. ATV Liegnitz 12 8 1 3 43 — 29 17
3. Hertha Breslau 12 6 3 3 26 — 22 15
4. SpVgg Breslau 12 4 4 4 23 — 22 12
5. SV Klettendorf 12 5 1 6 33 — 37 11
6. FC Breslau 1934 12 2 2 8 18 — 47 6
7. VfB Breslau 12 1 2 9 20 — 45 4
8. STC Gorlitz pasitraukė

Oberschlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schlesien / Oberschlesien)
V
1. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 8 7 0 1 38 — 9 14
2. Preussen Hindenburg 8 6 0 2 30 — 8 12
3. SuSV Beuthen 8 4 0 4 28 — 22 8
4. Sportfreunde Klausberg 8 2 0 6 11 — 45 4
5. Reichsbahn Gleiwitz 8 1 0 7 13 — 36 2
6. SV Ratibor pasitraukė

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FV Breslau VR Gleiwitz 2-5 1-9
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schlesien)
V
1. Vorwarts Rasensport Gleiwitz
2. FV Breslau

Sudetenland

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland 1)
V
1. NSTG Graslitz 10 7 1 2 43 — 24 15
2. NSTG Teplitz-Schonau 10 7 1 2 45 — 27 15
3. NSTG Eger 10 6 0 4 30 — 25 12
4. NSTG Brux 10 4 1 5 19 — 29 9
5. NSTG Karlsbad 10 3 1 6 26 — 33 7
6. NSTG Komotau 10 1 0 9 23 — 48 2

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland 2)
V
1. NSTG Gablonz 8 6 1 1 24 — 12 13
2. NSTG Bohmisch Leipa 8 4 1 3 24 — 20 9
3. NSTG Aussig-Elbe 8 4 0 4 17 — 11 8
4. NSTG Prosetitz 8 3 2 3 12 — 17 8
5. NSTG Warnsdorf 8 1 0 7 8 — 25 2
6. NSTG Reichenberg pasitraukė

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
NSTG Graslitz NSTG Gablonz 2-1
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland)
V
1. NSTG Graslitz
2. NSTG Gablonz

Südwest

Mainhessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest / Mainhessen)
V
1. Kickers Offenbach 12 10 1 1 41 — 9 21
2. Eintracht Frankfurt 12 9 1 2 28 — 17 19
3. FSV Frankfurt 12 7 0 5 33 — 27 14
4. SV Wiesbaden 12 3 3 6 22 — 29 9
5. Union Niederrad 12 3 2 7 23 — 39 8
6. Reichsbahn Rot-Weiss Frankfurt 12 3 1 8 15 — 37 7
7. Opel Russelsheim 12 2 2 8 22 — 26 6

Saarpfalz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest / Saarpfalz)
V
1–2. FC Kaiserslautern 12 8 3 1 62 — 24 19
1–2. Borussia Neunkirchen 12 9 1 2 51 — 15 19
3. VfR Frankenthal 12 6 1 5 32 — 29 13
4. TSG Ludwigshafen 12 5 2 5 30 — 25 12
5. Reichsbahn Wormatia Worms 12 5 2 5 38 — 42 12
6. FK Pirmasens 12 3 1 8 21 — 37 7
7. VfL Darmstadt 12 1 0 11 7 — 69 2
Dėl 1-osios vietos FC Kaiserslautern Borussia Neunkirchen 4-1

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Kaiserslautern Kickers Offenbach 1-1 3-6
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwest)
V
1. Kickers Offenbach
2. FC Kaiserslautern

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 15 2 1 98 — 18 32
2. Arminia Bielefeld 18 10 1 7 49 — 42 21
3. VfL Bochum 18 10 1 7 54 — 50 21
4. Westfalia Herne 18 9 2 7 47 — 56 20
5. VfB Bielefeld 18 8 3 7 45 — 47 19
6. Gelsenguss Gelsenkirchen 18 7 2 9 43 — 39 16
7. Preussen Munster 18 6 4 8 43 — 52 16
8. Arminia Marten 18 5 3 10 31 — 54 13
9. Borussia Dortmund 18 5 1 12 35 — 60 11
10. SpVgg Rohlinghausen 18 4 3 11 33 — 60 11

Württemberg

Staffel 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Württemberg 1)
V
1. VfB Stuttgart 10 9 1 0 43 — 12 19
2. SC Stuttgart 10 6 1 3 28 — 22 13
3. SpVgg Feuerbach 10 5 1 4 20 — 19 11
4. SSV Ulm 1928 10 4 0 6 24 — 20 8
5. VfR Aalen 10 2 2 6 15 — 33 6
6. FV Zuffenhausen 10 1 1 8 16 — 40 3

Staffel 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Württemberg 2)
V
1. Kickers Stuttgart 10 9 0 1 47 — 8 18
2. Sportfreunde Stuttgart 10 9 0 1 46 — 15 18
3. Union Bockingen 10 4 0 6 28 — 34 8
4. TSG Ulm 10 3 1 6 15 — 23 7
5. SpVgg Bad Cannstatt 10 3 1 6 19 — 42 7
6. VfL Sindelfingen 10 1 0 9 25 — 58 2

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Württemberg)
V
1. Kickers Stuttgart 6 5 0 1 27 — 9 10
2. VfB Stuttgart 6 4 1 1 18 — 12 9
3. Sportfreunde Stuttgart 6 2 0 4 10 — 17 4
4. SC Stuttgart 6 0 1 5 7 — 24 1

Finalas

Gruppe 1

Gruppe 1A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
5. Union Oberschoneweide 4 3 0 1 13 — 8 6 1
9. VfB Konigsberg 4 3 0 1 13 — 10 6 2
17. VfL Stettin 4 0 0 4 5 — 13 0 3

Gruppe 1B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
3. Rapid Wien 4 3 1 0 19 — 4 7 1
9. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 4 1 2 1 11 — 11 4 2
17. NSTG Graslitz 4 0 1 3 7 — 22 1 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Rapid Wien Union Oberschoneweide 3-2 3-1

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. SC Dresden 6 4 2 0 9 — 0 10 1
5. TV Eimsbuttel 6 3 1 2 10 — 10 7 2
9. VfL Osnabruck 6 1 2 3 11 — 14 4 3
14. SV Jena 6 1 1 4 7 — 13 3 4

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 6 4 2 0 35 — 5 10 1
5. Fortuna Dusseldorf 6 3 2 1 21 — 4 8 2
9. SV Mulheim 6 2 0 4 14 — 29 4 3
14. CSC Kassel 6 1 0 5 10 — 42 2 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
4. Waldhof Mannheim 6 3 2 1 14 — 5 8 1
5. FC Nurnberg 6 2 2 2 10 — 4 6 2
9. Kickers Stuttgart 6 3 0 3 9 — 9 6 3
14. Kickers Offenbach 6 2 0 4 3 — 18 4 4

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Schalke Gelsenkirchen 3          
Waldhof Mannheim 1            
          1940-07-21 Olympiastadion, Berlynas
          Schalke Gelsenkirchen SC Dresden
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
               
Rapid Wien 1            
SC Dresden 2 prat.            
                 
Dėl 3-osios vietos Rapid Wien Waldhof Mannheim 4-4 (prat.) 5-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 87% (+14111-26=14085 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 13% (+2114-66=2048 wiki spaudos ženklai).