Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1917–1918 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1917–1918 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1917–1918 m.
Sezono pabaiga Nebaigtas
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1910-11/frg-1917-18/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#18


Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hertha Berlin 27 23 2 2 99 — 31 48
2. Berolina Berlin 29 18 6 5 88 — 42 42
3. Preussen Berlin 30 18 5 7 84 — 57 41
4. Union Oberschoneweide 29 19 2 8 96 — 49 40
5. Viktoria Berlin 28 17 2 9 73 — 28 36
6. Favorit Berlin 27 15 3 9 59 — 42 33
7. Minerva Berlin 29 15 3 11 77 — 55 33
8. SV Berlin 30 16 1 13 70 — 68 33
9. Alemannia Berlin 30 15 2 13 69 — 66 32
10. Norden-Nordwest Berlin 29 15 1 13 65 — 64 31
11. Vorwarts 1890 Berlin 28 10 5 13 42 — 52 25
12. Tennis Borussia Berlin 28 9 5 14 71 — 85 23
13. Wacker Tegel 29 11 1 17 51 — 78 23
14. BC Berlin 29 8 6 15 48 — 73 22
15. Union 1892 Berlin 28 4 5 19 30 — 109 13
16. Union Potsdam 29 6 0 23 40 — 63 12
17. Germania Berlin 26 4 2 20 29 — 74 10
18. VfB Luckenwalde 17 2 1 14 13 — 68 5

Mitteldeutschland

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Hertha Wittenberge

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. SV Cothen

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. VfB Sangerhausen

Mittelelbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelelbe)
V
1. Cricket-Viktoria Magdeburg

Nordthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordthüringen)
V
1. SC Erfurt

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. VfB Leipzig 12 31 — 5 22
2. Eintracht Leipzig 12 29 — 9 20
3. Fortuna Leipzig 12 19 — 14 15
4. Olympia Leipzig 12 12 — 21 10
5. Wacker Leipzig 12 7 — 32 7
6. SpVgg Leipzig-Lindenau 12 14 — 11 5
7. Sportfreunde Leipzig 12 9 — 29 5

Oberlausitz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Oberlausitz)
V
1. Budissa Bautzen

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. Sachsen Dresden
?. SG 1893 Dresden

Ostthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostthüringen)
V
1. SV Jena

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. FC 1896 Halle 10 49 — 12 20
2. Borussia Halle 10 23 — 17 14
3. Wacker Halle 10 25 — 22 10
4. Hohenzollern Halle 10 13 — 25 7
5. Sportfreunde Halle 10 20 — 35 5
6. Favorit Diemitz 10 13 — 32 4

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. Lion Weissenfels

Südwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südwestsachsen)
V
1. Teutonia Chemnitz

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SG Zwickau

Westthüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westthüringen)
V
1. Wacker Gotha

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
VfB Leipzig 4                        
SV Cothen 0                      
          VfB Leipzig +              
                       
                         
                     
                    VfB Leipzig 3  
                  SG 1893 Dresden 0  
SG 1893 Dresden 9                        
Budissa Bautzen 0                      
          SG 1893 Dresden 8              
        Teutonia Chemnitz 1              
Teutonia Chemnitz 3                        
SG Zwickau 2 prat.                        
                             
                           
FC 1896 Halle 10                        
Germania Halberstadt 1                      
          FC 1896 Halle 4              
        CV Magdeburg 0              
CV Magdeburg 3                        
Hertha Wittenberge 2 prat.                    
                    FC 1896 Halle 2  
                  SV Jena 1 prat.  
SV Jena +                        
                       
          SV Jena +              
                       
                         
                         
                             
              Finalas  
                             
               
              VfB Leipzig FC 1896 Halle  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. VfB Leipzig
2. FC 1896 Halle
3. SG 1893 Dresden
3. SV Jena
5. Teutonia Chemnitz
5. Cricket-Viktoria Magdeburg
7. SV Cothen
7. Budissa Bautzen
7. SG Zwickau
7. Germania Halberstadt
7. Hertha Wittenberge

Norddeutschland

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Braunschweig)
V
1. Eintracht Braunschweig 8 6 1 1 24 — 12 13
2. Merkur-Komet Peine 8 3 2 3 16 — 10 8
3. Germania Wolfenbuttel 8 3 1 4 20 — 16 7
4. SV Braunschweig 8 3 1 4 11 — 24 7
5. Sportfreunde Braunschweig 8 2 1 5 12 — 21 5

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen)
V
1. SC Bremen 8 6 1 1 24 — 9 13
2. Sport Bremen 8 6 0 2 27 — 11 12
3. Werder Bremen 8 2 1 5 16 — 19 5
4. Komet Bremen 8 2 1 5 13 — 23 5
5. Eintracht Bremen 8 1 3 4 14 — 32 5
6. TuS Delmenhorst pasitraukė

Bremerhaven

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremerhaven)
V
1. Marine Cuxhaven 3 2 1 0 21 — 2 5
2. SC Geestemunde 3 2 1 0 10 — 3 5
3. Sparta Bremerhaven 3 1 0 2 6 — 18 2
4. Marine Lehe 3 0 0 3 1 — 15 0

Hamburg-Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg-Altona)
V
1. KVgg Sankt Georg-Sperber 14 10 2 2 59 — 21 22
2. Victoria Hamburg 14 10 0 4 72 — 18 20
3. TV Eimsbuttel 14 10 0 4 52 — 16 20
4. FC Altona 14 7 2 5 56 — 27 16
5. SpVgg Ottensen 14 7 0 7 22 — 40 14
6. Union Altona 14 4 1 9 25 — 50 9
7. Germania Hamburg 14 4 1 9 18 — 61 9
8. FC Hamburg 14 1 0 13 12 — 83 2

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hannover)
V
1. Eintracht Hannover 8 6 0 2 21 — 9 12
2. Arminia Hannover 8 5 1 2 21 — 16 11
3. SV Hannover 8 4 1 3 23 — 12 9
4. Germania Lehrte 8 2 0 6 19 — 29 4
5. Germania Hannover 8 2 0 6 12 — 30 4

Harburg-Lüneburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Harburg-Lüneburg)
V
1. SK Luneburg 10 8 2 0 39 — 13 18
2. Eintracht Luneburg 10 8 1 1 40 — 10 17
3. SC Uelzen 10 5 1 4 24 — 16 11
4. MTV Winsen 10 5 0 5 36 — 21 10
5. Teutonia Uelzen 10 2 0 8 16 — 38 4
6. Sperber Luneburg 10 0 0 10 1 — 58 0

Kiel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Kiel)
V
1. Holstein Kiel 12 12 0 0 70 — 9 24
2. Kilia Kiel 10 7 1 2 34 — 16 15
3. Union Teutonia Kiel 10 5 1 4 20 — 14 11
4. Borussia Gaarden 10 4 1 5 20 — 29 9
5. TS Kiel 9 2 0 7 4 — 29 4
6. Hohenzollern-Hertha Kiel 9 1 1 7 8 — 30 3
7. SC Friedrichsort 8 1 0 7 5 — 34 2

Lübeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck)
V
1. Gut Heil Lubeck 6 5 1 0 26 — 8 11
2. BC Oldesloe 6 2 3 1 11 — 10 7
3. Germania Lubeck 6 1 3 2 9 — 13 5
4. TS Lubeck 6 0 1 5 6 — 21 1

Wilhelmshaven

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Wilhelmshaven)
V
1. Marine Wilhelmshaven 6 5 1 0 26 — 8 11
2. Deutschland Wilhelmshaven 6 2 3 1 11 — 10 7
3. Frisia Wilhelmshaven 6 1 3 2 9 — 13 5
4. Komet Wilhelmshaven 6 0 1 5 6 — 21 1

Süddeutschland

Nord

Südmain

Ruduo
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südmain (autumn))
V
1. FV Frankfurt 6 20 — 7 9
2. FSV Frankfurt 6 12 — 5 8
3. Viktoria Neu-Isenburg 6 9 — 12 4
4. FV Neu-Isenburg 6 4 — 21 3
5. FV Biebrich 0 0 0 0 0 — 0 0 pasitraukė
Pavasaris
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südmain (spring))
V
1. FSV Frankfurt 8 42 — 8 15
2. Viktoria Neu-Isenburg 8 25 — 21 8
3. FV Sprendlingen 8 22 — 31 7
4. FV Neu-Isenburg 8 13 — 24 6
5. FV Frankfurt 8 17 — 35 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Nord)
V
1. Amicitia Frankfurt 4 3 1 0 9 — 4 7
2. FSV Frankfurt 3 1 1 1 12 — 4 3
3. Viktoria Hanau 3 0 0 3 2 — 15 0

Ost

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
FC Nurnberg 19-0          
TV Regensburg 0-17            
         
          FC Nurnberg Bayern Munchen
         
Generic football.png
2
Generic football.png
4
         
         
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
         
         
Generic football.png
3
Generic football.png
0
         
               
Bayern Munchen 5-2            
TV Augsburg 1-4            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Ost)
V
1. FC Nurnberg
2. Bayern Munchen
3. TV Regensburg
3. TV Augsburg

Süd

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Union Stuttgart 6-1          
SV Gablenberg 1-5            
         
          Union Stuttgart Phonix Karlsruhe
         
Generic football.png
1
Generic football.png
0
         
         
         
Generic football.png
2
Generic football.png
0
         
               
Phonix Karlsruhe +            
FV Strassburg            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Süd)
V
1. Union Stuttgart
2. Phonix Karlsruhe
3. SV Gablenberg
4. FV Strassburg

West

Mannheim-Ludwigshafen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mannheim-Ludwigshafen)
V
1. Phonix Mannheim 10 8 2 0 34 — 10 18
2. FVg Neckarau 10 5 4 1 31 — 18 14
3. Lindenhof Mannheim 10 5 3 2 13 — 8 13
4. SV Waldhof 10 3 2 5 22 — 18 8
5. VfR Mannheim 10 3 0 7 17 — 23 6
6. Jahn Neckarau 10 0 1 9 5 — 45 1

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / West)
V
1. Phonix Mannheim 4 3 1 0 10 — 2 7
2. Alemannia Worms 3 1 1 1 3 — 5 3
3. SG Ludwigshafen 3 0 0 3 0 — 6 0

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Amicitia Frankfurt 1-6          
FC Nurnberg 8-1            
         
          FC Nurnberg Union Stuttgart
         
Generic football.png
3
Generic football.png
2
         
         
         
Generic football.png
6
Generic football.png
2
         
               
Phonix Mannheim 2-2            
Union Stuttgart 3-0            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland)
V
1. FC Nurnberg
2. Union Stuttgart
3. Amicitia Frankfurt
3. Phonix Mannheim

Westdeutschland

Rheinischer Nord

Aachen

Aachen
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Aachen)
V
1. Alemannia Aachen 8 6 0 2 21 — 9 12
2. SC Erkelenz 8 5 1 2 21 — 16 11
3. Alemannia-2 Aachen 8 4 1 3 23 — 12 9
4. Porcetia Aachen 8 2 0 6 19 — 29 4
5. Borussia Eschweiler 8 2 0 6 12 — 30 4
Düren
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Düren)
V
1. VfJuV Duren
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
VfJuV Duren Alemannia Aachen 1-4 1-5

Düsseldorf

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Düsseldorf)
V
1. Viktoria Dusseldorf 10 38 — 18 16 1–2
2. SC Dusseldorf 10 35 — 23 16 1–2
3. Union 1905 Dusseldorf 10 32 — 21 10
4. SV Dusseldorf 10 31 — 21 10
5. BV Dusseldorf 10 18 — 19 6
6. Borussia Dusseldorf 10 7 — 59 0
Dėl 1-osios vietos Viktoria Dusseldorf SC Dusseldorf 4-2

München-Gladbach

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / München-Gladbach)
V
1. Eintracht Munchen-Gladbach 10 41 — 10 17
2. VfB Krefeld 10 32 — 12 16
3. Union Krefeld 10 47 — 22 12
4. Preussen Krefeld 10 16 — 36 7
5. SpV Rheydt 10 15 — 29 6
6. Preussen Uerdingen 10 4 — 46 0
7. FC Munchen-Gladbach pasitraukė

Rheinischer Süd

Berg

Gruppe 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Berg)
V
1. FC Solingen 14 83 — 18 26 1–2
3. SC Cronenberg 14 88 — 10 26 1–2
5. Einigkeit Ohligs 14 42 — 26 19 3
7. Borussia Solingen 14 14 — 50 12 4
9. Germania Elberfeld 14 18 — 22 8 5
11. BC Grafrath 14 21 — 48 8 6
13. SV Solingen-Bruhl 14 13 — 62 7 7
15. TV Langenberg 14 18 — 61 4 8
Dėl 1-osios vietos FC Solingen SC Cronenberg 2-0
Gruppe 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Berg)
V
2. Germania Barmen 8 24 — 6 15 1
3. Preussen Barmen 8 26 — 7 12 2
5. SC Oberbarmen 8 15 — 23 6 3
7. VfR Ronsdorf 8 10 — 29 6 4
9. SSV Langerfeld 8 11 — 21 1 5
11. Viktoria Barmen pasitraukė 6
13. SV Hasslinghausen pasitraukė 7
15. Borussia Velbert pasitraukė 8
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
FC Solingen Germania Barmen (pergalė)

Cöln-Bonn

Gruppe 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Coln
Gruppe 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BC Coln
Gruppe 3
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Siegburg
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cöln-Bonn)
V
1. SC Coln 1 1 0 0 4 — 3 2
2. BC Coln 1 0 0 1 3 — 4 0
3. SV Siegburg pasitraukė

Koblenz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Koblenz)
V
1. FV Neuwied

Ruhr

Dortmund

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Dortmund)
V
1. SV Langendreer 06 6 11
2. SuS Lutgendortmund 6 8
3. Alemannia 1905 Dortmund 6 7
4. SV 1908 Dortmund 6 6
5. SuS Werne 6 5
6. VfB Dortmund 6 3
7. Ostlicher Dortmund 6 2

Duisburg

Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Duisburg)
V
1. Viktoria Duisburg 4 3 1 0 13 — 4 7
2. VfvB Ruhrort 4 1 1 2 10 — 9 3
3. SpV Wesel 4 1 0 3 5 — 15 2

Essen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Essen)
V
1. Preussen Essen

Gelsenkirchen-Bochum

Gruppe 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum 1)
V
1. BV Buer-Erle
Gruppe 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum 2)
V
1. Preussen Wanne
Gruppe 3
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum 3)
V
1. SC Dahlhausen
Finalas
Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
BV Buer-Erle Preussen Wanne 3-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum)
V
1. BV Buer-Erle
2. Preussen Wanne

Sauerland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Sauerland)
V
1. Alemannia Hagen 10 21 — 16 16
2. SV Arnsberg 10 11 — 8 16
3. FC Vorhalle 10 39 — 17 10
4. FC Eppenhausen 10 16 — 11 10
5. FC Hagen 10 14 — 21 6
6. Markana Hagen 10 6 — 37 2
7. FC Letmathe pasitraukė

Hessen

Cassel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cassel)
V
1. FV Cassel 10 31 — 11 17
2. SV Cassel 10 33 — 18 12
3. Sport Cassel 10 37 — 25 10
4. Sportfreunde Cassel 10 27 — 29 9
5. Casseler SV 10 19 — 36 7
6. Eintracht Cassel 10 18 — 44 5

Oberhessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Oberhessen)
V
1. BC Wetzlar 8 22 — 22 12
2. VfR Giessen 8 19 — 21 10
3. FV Marburg 8 31 — 15 9
4. FC Wetzlar 8 10 — 15 7
5. Germania Marburg 8 4 — 13 2

Westfalen

Hamm

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Hamm)
V
1. BV Heeren-Werve

Ravensberg-Lippe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Ravensberg-Lippe)
V
1. SC Minden 8 18 — 9 12
2. Arminia Bielefeld 8 20 — 10 11
3. Eintracht 1907 Bielefeld 8 13 — 17 7
4. VfB Bielefeld 8 8 — 12 5
5. Teutonia Bielefeld 8 12 — 23 5

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 79% (+10587-0=10587 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 21% (+2895-0=2895 wiki spaudos ženklai).