Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1945–1946 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1945–1946 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1945–1946 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1940-41/frg-1945-46/


Berlin

Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin A)
V
1. SG Wilmersdorf 16 13 3 0 67 — 8 29
2. SG Tempelhof 16 11 0 5 37 — 39 22
3. SG Spandau-Altstadt 16 9 2 5 51 — 22 20
4. SG Kreuzberg-Ost 16 9 2 5 47 — 28 20
5. SG Reinickendorf-West 16 9 2 5 54 — 33 20
6. SG Schoneberg-Nord 16 6 3 7 30 — 25 15
7. SG Hohenschonhausen 16 4 1 11 28 — 64 9
8. SG Reinickendorf-Ost 16 3 0 13 30 — 78 6
9. SG Friedrichsfelde 16 1 1 14 23 — 70 3

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin B)
V
1. SG Mariendorf 16 13 1 2 71 — 32 27
2. SG Osloer Strasse 16 10 2 4 49 — 23 22
3. SG Sudring 16 10 1 5 41 — 28 21
4. SG Britz 16 9 2 5 54 — 40 20
5. SG Schillerpark 16 6 2 8 27 — 38 14
6. SG Stralau 15 5 2 8 31 — 49 12
7. SG Niederschonhausen 16 5 2 9 35 — 40 12
8. SG Grunau 16 5 0 11 26 — 40 10
9. SG Borsigwalde 15 2 0 13 11 — 55 4

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin C)
V
1. SG Staaken 16 13 1 2 55 — 23 27
2. SG Charlottenburg 16 11 1 4 59 — 22 23
3. SG Kopenick 16 10 1 5 54 — 30 21
4. Berg-Nord Prenzlau 16 8 0 8 32 — 39 16
5. SG Rixdorf 16 7 1 8 35 — 40 15
6. SG Tiergarten 16 4 4 8 36 — 33 12
7. SG Gesundbrunnen 16 6 0 10 34 — 52 12
8. SG Oberschoneweide 16 3 4 9 26 — 43 10
9. SG Lichtenberg 16 3 2 11 25 — 74 8

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin D)
V
1. Berg-West Prenzlau 16 12 2 2 63 — 34 26
2. Stadtmitte Berlin 16 9 4 3 36 — 32 22
3. SG Niederschoneweide 16 5 5 6 30 — 31 15
4. SG Lichtenberg-Nord 16 6 3 7 34 — 37 15
5. SG Adlershof 16 6 3 7 43 — 52 15
6. SG Nordbahn 16 7 0 9 42 — 42 14
7. SG Johannistahl 16 5 3 8 37 — 41 13
8. SG Neukolln 16 6 1 9 39 — 24 13
9. SG Weissensee 16 4 3 9 24 — 55 11

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Berlin)
V
1. SG Wilmersdorf 6 5 0 1 28 — 11 10
2. Berg-West Prenzlau 6 3 1 2 17 — 13 7
3. SG Staaken 6 3 1 2 17 — 13 7
4. SG Mariendorf 6 0 0 6 8 — 33 0

Hamburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg 12 10 2 0 75 — 11 22
2. Sankt Pauli Hamburg 12 10 1 1 54 — 10 21
3. FC Altona 12 8 1 3 36 — 12 17
4. SpVgg Blankenese 12 7 2 3 28 — 30 16
5. Union Hamburg 12 6 3 3 27 — 26 15
6. Concordia Hamburg 12 7 0 5 51 — 27 14
7. TV Eimsbuttel 12 6 0 6 47 — 23 12
8. Victoria Hamburg 12 5 2 5 30 — 31 12
9. Post Hamburg 12 5 0 7 32 — 51 10
10. Viktoria Wilhelmsburg 12 3 1 8 25 — 49 7
11. TuS Finkenwarder 12 3 0 9 16 — 62 6
12. SV West-Eimsbuttel 12 1 1 10 14 — 56 3
13. FV Wilhelmsburg 12 0 1 11 17 — 64 1

Niedersachsen

Nord

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Nord / Bremen)
V
1. Werder Bremen 9
2. ASV Blumenthal 6
3. SV Bremen 3
4. VfL Hemelingen 2

Osnabrück

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Nord / Osnabrück)
V
1. TuS Haste 14 58 — 17 24
2. Eintracht Osnabruck 14 80 — 18 23
3. FSV Osnabruck 14 81 — 23 21
4. Grun-Weiss Osnabruck 14 46 — 34 14
5. Fortuna Osnabruck 14 50 — 42 10
6. Sportfreunde Osnabruck 14 55 — 48 9
7. TSG Osnabruck 14 40 — 52 7
8. SV Eversberg 14 33 — 71 4

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Niedersachsen / Süd)
V
1. TSV Braunschweig 9 7 0 2 31 — 14 14
2. SV Wolfenbuttel 9 6 1 2 28 — 17 13
3. SV Hannover 9 6 0 3 19 — 13 12
4. Werder Hannover 9 5 1 3 24 — 25 11
5. Arminia Hannover 8 3 3 2 23 — 12 9
6. Schwarz-Gelb Gottingen 9 4 1 4 31 — 21 9
7. SV Linden 9 3 2 4 25 — 21 8
8. VfB Braunschweig 9 2 2 5 14 — 33 6
9. VfB Peine 9 2 1 6 16 — 25 5
10. VfV Hildesheim 8 0 1 7 9 — 39 1

Schleswig-Holstein

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schleswig-Holstein / Nord)
V
1. ATSV Flensburg
?. Rot-Weiss Niebull
?. SV Schleswig
?. SpVgg Flensburg
?. SpVgg Husum

Ost

Gruppe A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schleswig-Holstein / Ost A)
V
1. SV Eckernforde 6 25 — 5 11
2. Holstein Kiel 6 43 — 3 10
3. VfB Kiel 6 19 — 20 7
4. Komet Kiel 7 19 — 21 7
5. Gut-Heil Neumunster 5 17 — 29 5
6. Eintracht Kiel 6 23 — 29 4
7. TSV Gaarden 7 18 — 31 4
8. Olympia Neumunster 5 9 — 35 0

Gruppe B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schleswig-Holstein / Ost B)
V
1. Kilia Kiel
?. SC Friedrichsort
?. TSV Rendsburg
?. Borussia Gaarden

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Schleswig-Holstein / Süd)
V
1. VfB Lubeck 5 10
2. Phonix Lubeck 6 10
3. VfL Oldesloe 5 8
4. TSV Schlutup 7 7
5. TSV Kucknitz 6 6
6. Gut Heil Lubeck 5 4
7. ATV Moisling 6 4
8. ATV Marli 6 2
9. Viktoria Lubeck 6 1

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Stuttgart 30 21 4 5 91 — 34 46
2. FC Nurnberg 30 20 5 5 86 — 44 45
3. Kickers Stuttgart 30 17 8 5 88 — 51 42
4. Waldhof Mannheim 30 16 7 7 55 — 36 39
5. Schwaben Augsburg 30 16 7 7 68 — 45 39
6. Bayern Munchen 30 12 10 8 67 — 48 34
7. FC Schweinfurt 30 14 5 11 55 — 40 33
8. BC Augsburg 30 9 10 11 49 — 64 28
9. TSV Munchen 30 10 7 13 52 — 44 27
10. FSV Frankfurt 30 8 10 12 44 — 62 26
11. Eintracht Frankfurt 30 9 7 14 71 — 75 25
12. Kickers Offenbach 30 10 4 16 60 — 72 24
13. SpVgg Furth 30 8 6 16 46 — 69 22
14. VfR Mannheim 30 6 7 17 41 — 74 19
15. Phonix Karlsruhe 30 6 6 18 54 — 90 18
16. FV Karlsruhe 30 3 7 20 33 — 112 13

Südwestdeutschland

Saar-Pfalz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwestdeutschland / Saar-Pfalz)
V
1. FC Saarbrucken 18 15 1 2 67 — 16 31
2. FC Kaiserslautern 18 14 2 2 85 — 24 30
3. VfB Neunkirchen 18 11 4 3 61 — 26 26
4. VfR Frankenthal 18 8 4 6 43 — 53 20
5. Wormatia Worms 18 8 3 7 48 — 35 19
6. FK Pirmasens 18 6 1 11 34 — 44 13
7. Phonix Ludwigshafen 18 3 6 9 27 — 51 12
8. FC Idar 18 4 3 11 31 — 74 11
9. Hassia Bingen 18 5 1 12 27 — 72 11
10. FSV Mainz 18 2 3 13 20 — 58 7

Südbaden

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwestdeutschland / Südbaden / Ost)
V
1. VfL Konstanz 14 11 0 3 60 — 15 22
2. ASV Villingen 14 10 1 3 60 — 15 21
3. FC Radolfzell 14 9 1 4 35 — 23 19
4. Eintracht Singen 14 8 1 5 37 — 29 17
5. SV Donaueschingen 14 7 1 6 34 — 28 15
6. SV Gottmadingen 14 3 1 10 13 — 44 7
7. SpVgg Rielasingen 14 3 1 10 11 — 53 7
8. VfR Engen 14 2 0 12 13 — 56 4

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwestdeutschland / Südbaden / West)
V
1. Fortuna Rastatt 16 12 2 2 51 — 26 26 1–2
2. Fortuna Freiburg 16 12 2 2 72 — 15 26 1–2
3. VfL Freiburg 14 9 0 5 38 — 25 18
4. Sportfreunde Lahr 16 8 1 7 36 — 29 17
5. SV Offenburg 16 6 2 8 33 — 31 14
6. SV Emmendingen 15 5 2 8 26 — 37 12
7. ASV Freiburg 16 5 2 9 33 — 67 12
8. Stadt Baden-Baden 16 2 4 10 30 — 50 8
9. Blau-Weiss Freiburg 15 2 3 10 20 — 59 7
x. VfR Engen pasitraukė ir perėjo į kitą zoną
Dėl 1-osios vietos Fortuna Rastatt Fortuna Freiburg 1-0

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda Rezultatas
Fortuna Rastatt VfL Konstanz 5-0
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwestdeutschland / Südbaden)
V
1. Fortuna Rastatt
2. VfL Konstanz

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
FC Saarbrucken Fortuna Rastatt 5-0 4-4
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Südwestdeutschland)
V
1. FC Saarbrucken
2. Fortuna Rastatt

Westdeutschland

Mittelrhein

Aachen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein / Aachen)
V
1. Rhenania Wurselen 8 5 2 1 18 — 8 12
2. Alemannia Aachen 8 5 0 3 16 — 11 10
3. Borussia Brand Aachen 8 3 2 3 8 — 11 8
4. SG Eschweiler 8 2 2 4 10 — 17 6
5. SV Alsdorf 8 1 2 5 14 — 19 4

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Mittelrhein)
V
1. SG Duren 5 4 0 1 26 — 6 8 1–2
2. SSV Troisdorf 5 4 0 1 16 — 8 8 1–2
3. Rhenania Wurselen 5 2 1 2 11 — 7 5
4. Schwarz-Weiss Koln 5 2 1 2 9 — 11 5
5. Grun-Weiss Oedingen 5 1 1 3 5 — 17 3
6. TuS Numbrecht 5 0 1 4 2 — 20 1
Dėl 1-osios vietos SG Duren SSV Troisdorf 2-2 (prat.) +:–

Niederrhein

Bergisch-Mark

Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein / Bergisch-Mark)
V
1. VfL Benrath 4 4 0 0 13 — 2 8
2. Marathon Remscheid 4 2 1 1 14 — 10 5
3. FC Ohligs 4 1 2 1 8 — 8 4
4. TSG Vohwinkel 4 1 1 2 9 — 8 3
5. Borussia Velbert 4 0 0 4 4 — 20 0

Linksrhein

Finalas
Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
                         
                       
          SpV Rheydt +              
                       
                         
                     
                    SpV Rheydt 5  
                  TuS Grevenbroich 0  
TuS Lintfort 8                        
Concordia Goch 0                      
          TuS Lintfort 0              
        TuS Grevenbroich 2              
SpVgg Weissenfels 2                        
TuS Grevenbroich 3 prat.                        
                             
                           
                         
                       
          Preussen Krefeld 9              
        BV Kevelaer 0              
BV Kevelaer 4                        
SpV Grefrath 2                    
                    Preussen Krefeld 3  
                  Union Krefeld 2 prat.  
                         
                       
          Union Krefeld +              
                       
                         
                         
                             
              Finalas  
                             
               
              SpV Rheydt Preussen Krefeld  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
 
               
               
             
Generic football.png
3
Generic football.png
1
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein / Linksrhein)
V
1. SpV Rheydt
2. Preussen Krefeld
3. TuS Grevenbroich
3. Union Krefeld
5. TuS Lintfort
5. BV Kevelaer
7. Concordia Goch
7. SpVgg Weissenfels
7. SpV Grefrath

Rechtsrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein / Rechtsrhein)
V
1. Rot-Weiss Oberhausen 4 4 0 0 20 — 3 8
2. SpV Meiderich 4 3 0 1 25 — 9 6
3. VfB Speldorf 4 1 0 3 9 — 13 2
4. VfB Lohberg 4 1 0 3 11 — 16 2
5. Rheingold Emmerich 4 1 0 3 3 — 27 2

Ruhr

Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein / Ruhr)
V
1. Preussen Essen 4 4 0 0 15 — 5 8
2. VfB Rellinghausen 4 2 0 2 6 — 7 4
3. Sportfreunde Katernberg 4 2 0 2 6 — 8 4
4. TuRa Essen 4 1 0 3 9 — 12 2
5. VfR Kupferdreh 4 1 0 3 7 — 11 2

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
RW Oberhausen 1          
Preussen Essen 0 prat.            
         
          RW Oberhausen VfL Benrath
         
Generic football.png
2
Generic football.png
0
         
               
VfL Benrath 9            
SpV Rheydt 3            
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Niederrhein)
V
1. Rot-Weiss Oberhausen
2. VfL Benrath
3. Preussen Essen
3. SpV Rheydt

Westfalen

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen 1)
V
1. Schalke Gelsenkirchen 16 13 2 1 60 — 13 28
2. Westfalia Herne 16 9 1 6 45 — 26 19
3. Alemannia Gelsenkirchen 16 8 3 5 36 — 24 19
4. SpVgg Rohlinghausen 16 6 5 5 27 — 22 17
5. Horst-Emscher Gelsenkirchen 16 7 2 7 39 — 41 16
6. Union Gelsenkirchen 16 5 5 6 17 — 32 15
7. VfL Bochum 16 6 1 9 34 — 39 13
8. SG Wattenscheid 16 3 3 10 16 — 56 9
9. SSV Hagen 16 3 2 11 18 — 39 8

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Westfalen 2)
V
1. SpVgg Erkenschwick 16 11 3 2 49 — 21 25
2. Preussen Munster 16 8 4 4 48 — 35 20
3. VfL Altenbogge 16 8 4 4 25 — 23 20
4. Borussia Dortmund 16 7 5 4 49 — 33 19
5. SpV Herten 16 6 4 6 32 — 27 16
6. VfB Bielefeld 16 6 3 7 29 — 38 15
7. Arminia Marten 16 5 5 6 28 — 33 15
8. Arminia Bielefeld 16 4 6 6 21 — 34 14
9. Alemannia 1897 Dortmund 16 0 0 16 22 — 59 0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 87% (+9717-2=9715 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 13% (+1485-2=1483 wiki spaudos ženklai).