Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1918–1919 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1918–1919 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1918–1919 m.
Sezono pabaiga Nebaigtas
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1910-11/frg-1918-19/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#19


Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Berlin 29 23 6 0 109 — 33 52
2. Norden-Nordwest Berlin 31 20 6 5 95 — 49 46
3. Preussen Berlin 31 20 5 6 89 — 44 45
4. Union Oberschoneweide 33 19 4 10 84 — 61 42
5. Minerva Berlin 33 19 3 11 81 — 63 41
6. Alemannia Berlin 33 17 5 11 62 — 49 39
7. Berolina Berlin 31 16 5 10 73 — 50 37
8. Favorit Berlin 32 16 5 11 67 — 68 37
9. FC Union Charlottenburg 33 13 5 15 49 — 67 31
10. Triton Charlottenburg 32 10 6 16 43 — 65 26
11. Tennis Borussia Berlin 30 10 5 15 61 — 79 25
12. FC Weissensee 32 9 6 17 63 — 85 24
13. Vorwarts 1890 Berlin 30 9 6 15 49 — 80 24
14. VfB Pankow 29 9 4 16 46 — 70 22
15. SV Berlin 32 9 3 20 64 — 86 21
16. Germania Spandau 30 9 2 19 40 — 70 20
17. Preussen Spandau 33 8 3 22 47 — 119 19
18. Hertha Berlin 34 8 1 25 33 — 17 17

Mitteldeutschland

Altmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Altmark)
V
1. Viktoria Stendal

Anhalt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Anhalt)
V
1. Viktoria Zerbst

Harz

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Harz)
V
1. Germania Halberstadt

Kyffhäuser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Kyffhäuser)
V
1. Wacker Nordhausen

Mittelelbe

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Mittelelbe)
V
1. Preussen-Wacker Magdeburg

Nordwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Nordwestsachsen)
V
1. SpVgg Leipzig-Lindenau 14 38 — 18 22
2. VfB Leipzig 14 34 — 18 17
3. Fortuna Leipzig 14 29 — 21 17
4. Olympia Leipzig 14 22 — 33 15
5. Eintracht Leipzig 14 26 — 20 14
6. Wacker Leipzig 14 29 — 26 14
7. Sportfreunde Leipzig 14 22 — 34 9
8. BC Leipzig 14 24 — 54 4

Ostsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Ostsachsen)
V
1. Fussballring Dresden

Saale

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale)
V
1. FC 1896 Halle 12 44 — 16 22
2. Sportfreunde Halle 12 33 — 23 17
3. Wacker Halle 12 35 — 32 13
4. Borussia Halle 12 32 — 29 12
5. Hohenzollern Halle 12 18 — 31 9
6. Favorit Diemitz 12 20 — 29 6

Saale-Elster

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Saale-Elster)
V
1. SpVgg Naumburg

Südwestsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Südwestsachsen)
V
1. VfB Chemnitz

Thüringen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Thüringen)
V
1. SC Erfurt

Westsachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland / Westsachsen)
V
1. SC Zwickau

Finalas

Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                             
                           
FC 1896 Halle 8                        
Viktoria Stendal 1                      
          FC 1896 Halle 3              
        SpVgg Naumburg 1              
SpVgg Naumburg 3                        
Wacker Nordhausen 1                    
                    FC 1896 Halle 3  
                  SC Erfurt 2  
                         
                       
          SC Erfurt +              
                       
                         
                         
                             
                           
FR Dresden 5                        
SpVgg Leipzig-Lindenau 2                      
          FR Dresden 3              
        VfB Chemnitz 2              
VfB Chemnitz 3                        
Viktoria Zerbst 0                    
                    FR Dresden 2  
                  VfB Leipzig 1  
VfB Leipzig 6                        
SC Zwickau 0                      
          VfB Leipzig 9              
        Preussen-Wacker Magdeburg 1              
Preussen-Wacker Magdeburg 1                        
Germania Halberstadt 0                        
                             
              Finalas  
                             
               
              FC 1896 Halle FR Dresden  
             
Generic football.png
2
Generic football.png
1
 
               
                             


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Mitteldeutschland)
V
1. FC 1896 Halle
2. Fussballring Dresden
3. SC Erfurt
3. VfB Leipzig
5. SpVgg Naumburg
5. VfB Chemnitz
5. Preussen-Wacker Magdeburg
8. Viktoria Stendal
8. Wacker Nordhausen
8. SpVgg Leipzig-Lindenau
8. Viktoria Zerbst
8. SC Zwickau
8. Germania Halberstadt

Norddeutschland

Braunschweig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Braunschweig)
V
1. VfB Braunschweig
2. Eintracht Braunschweig
3. MTV Braunschweig
4. Acosta Braunschweig
5. Germania Braunschweig
6. Sportfreunde Braunschweig
7. SV Braunschweig
8. Merkur-Komet Peine

Bremen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremen)
V
1. SC Bremen
2. Werder Bremen
3. Sport Bremen
4. Komet Bremen
5. SuS Delmenhorst
6. BV Bremen

Bremerhaven

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Bremerhaven)
V
1. SV Cuxhaven

Hamburg-Altona

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hamburg-Altona)
V
1. Victoria Hamburg 16 13 3 0 70 — 16 29
2. FC Altona 16 10 2 4 60 — 26 22
3. TV Eimsbuttel 16 7 5 4 52 — 19 19
4. Union Altona 16 6 6 4 42 — 30 18
5. KVgg Sankt Georg-Sperber 16 8 2 6 44 — 37 18
6. SV Ottensen 16 6 3 7 25 — 40 15
7. Eintracht Lokstedt 16 4 2 10 19 — 50 10
8. FK Rothenburgsort 16 3 2 11 23 — 65 8
9. Germania Hamburg 16 2 1 13 15 — 67 5

Hannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Hannover)
V
1. Eintracht Hannover
2. SV Hannover
3. Germania Hannover
4. Arminia Hannover
5. Germania Lehrte
6. Elite Hannover

Kiel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Kiel)
V
1. Holstein Kiel
2. Kilia Kiel
3. Union Teutonia Kiel
4. TV Kiel
5. Hohenzollern-Hertha Kiel
6. Borussia Gaarden
7. Marine Kiel
8. SC Friedrichsort

Lübeck

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Lübeck)
V
1. Alemannia Lubeck

Mecklenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Mecklenburg)
V
1. FC Schwerin

Nordhannover

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Nordhannover)
V
1. Borussia Harburg

Oldenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Oldenburg)
V
1. Frisia Wilhelmshaven

Unterweser

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland / Unterweser)
V
1. SC Geestemunde

Finalas

Šešioliktfinalis       Aštuntfinalis       Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                                       
                                     
SC Geestemunde 0                                  
Borussia Harburg 5                                
          Borussia Harburg 4                        
        Eintracht Braunschweig 2                        
                                   
                               
                    Borussia Harburg 1            
                  Victoria Hamburg 4            
                                   
                                 
          Victoria Hamburg 10                        
        FC Schwerin 0                        
                                   
                                 
                                Victoria Hamburg 7  
                              Holstein Kiel 1 prat.  
                                   
                                 
          Holstein Kiel 5                        
        Alemannia Lubeck 0                        
                                   
                               
                    Holstein Kiel 3            
                  Union Altona 2            
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
                                     
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                    SC Bremen 5            
                  Frisia Wilhelmshaven 0            
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                 
                                SC Bremen 2  
                              Eintracht Hannover 1 prat.  
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                               
                    Eintracht Hannover 3            
                  VfB Braunschweig 1            
                                   
                                 
                                   
                                 
                                   
                                   
                                       
              Finalas            
                                       
                         
              Victoria Hamburg SC Bremen            
             
Generic football.png
2
Generic football.png
0
           
                         
                                       


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Norddeutschland)
V
1. Victoria Hamburg
2. SC Bremen
3. Holstein Kiel
3. Eintracht Hannover
5. Borussia Harburg
5. Union Altona
5. Frisia Wilhelmshaven
5. VfB Braunschweig
9. Eintracht Braunschweig
9. FC Schwerin
9. Alemannia Lubeck
12. SC Geestemunde

Süddeutschland

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Hessen)
V
1. Germania Wiesbaden 18 27
2. SV Wiesbaden 18 25
3. Alemannia Griesheim 18 21
4. FC Hoechst 18 21
5. FVgg Kastel 18 21
6. SpVgg Hoechst 18 17
7. FC Kreuznach 18 16
8. FV Biebrich 18 14
9. FSV Mainz 18 12
10. FC Egelsbach 18 6

Mannheim-Ludwigshafen

Abteilung 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mannheim-Ludwigshafen 1)
V
1. SV Waldhof 12 10 2 0 38 — 9 22
2. Phonix Mannheim 12 7 0 5 23 — 15 14
3. VfR Mannheim 12 6 2 4 22 — 19 14
4. SpVgg Sandhofen 12 4 4 4 25 — 19 12
5. FVg Neckarau 12 5 1 6 15 — 22 11
6. Viktoria Feudenheim 12 3 3 6 22 — 32 9
7. VfB Heidelberg 12 1 0 11 7 — 36 2

Abteilung 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mannheim-Ludwigshafen 2)
V
1. SC Kafertal 9 8 0 1 37 — 12 16
2. Lindenhof Mannheim 10 7 0 3 31 — 12 14
3. Kickers Mannheim 10 5 2 3 18 — 15 12
4. Hertha Mannheim 10 5 0 5 25 — 14 10
5. SpVgg Mannheim 8 4 0 4 10 — 16 8
6. Viktoria Mannheim 9 3 0 6 8 — 16 6
7. Jahn Neckarau 8 2 0 6 15 — 30 4
8. Phonix Neuenheim 6 0 0 6 5 — 34 0

Abteilung 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mannheim-Ludwigshafen 3)
V
1. Alemannia Ilvesheim 7 4 1 2 19 — 8 9
2. Germania Friedrichsfeld 6 4 0 2 15 — 7 8
3. Badenia Seckenheim 6 3 1 2 15 — 14 7
4. FG Seckenheim 6 2 1 3 5 — 15 5
5. Viktoria Neckarhausen 5 2 0 3 7 — 9 4
6. TV Mannheim 6 1 1 4 7 — 15 3

Abteilung 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mannheim-Ludwigshafen 4)
V
1. FG Plankstadt 3 2 0 1 11 — 3 4
2. Alemannia Rheinau 2 1 0 1 8 — 3 2
3. FVg Schwetzingen 1 1 0 0 3 — 0 2
4. Sport Ketsch 3 1 0 2 12 — 11 2
5. FV Schwetzingen 2 1 0 1 2 — 4 2
6. SV Neckarau 3 1 0 2 4 — 19 2

Mittelfranken

Ruduo

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Mittelfranken (autumn))
V
1. FC Nurnberg 14 76 — 7 28
2. SpVgg Furth 14 85 — 13 24
3. Pfeil Sandow 14 44 — 32 20
4. TV Furth 14 32 — 52 10
5. VfB Stuttgart 14 20 — 59 9
6. BSC Nurnberg 14 17 — 38 8
7. MTV Furth 14 14 — 47 7
8. Sportfreunde Nurnberg 14 12 — 52 6

Pavasaris

Gruppe 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SpVgg Furth 6 38 — 6 10
2. Pfeil Sandow 6 13 — 9 8
3. VfB Stuttgart 6 13 — 14 5
4. Francken Nurnberg 6 5 — 40 1

Nord

Südmain

Ruduo
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südmain (autumn))
V
1. FV Frankfurt 12 31 — 3 22
2. FSV Frankfurt 12 30 — 6 22
3. Viktoria Neu-Isenburg 7 13 — 17 4
4. SV Wiesbaden 6 11 — 16 3
5. FV Neu-Isenburg 5 11 — 16 2
6. FV Sprendlingen 7 8 — 32 2
7. FC Langen 7 9 — 23 1
Finalas
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Amicitia Frankfurt 4 4 0 0 13 — 1 8
2. FV Frankfurt 4 2 0 2 5 — 8 4
3. SC Burgel 4 0 0 4 2 — 11 0
Pavasaris
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südmain (spring))
V
1. Kickers Offenbach 12 7 2 3 28 — 15 16
2. Viktoria Hanau 12 7 2 3 27 — 15 16
3. FSV Frankfurt 12 4 5 3 12 — 14 13
4. Germania Bieber 12 5 3 4 16 — 21 13
5. FV Frankfurt 12 2 6 4 12 — 13 10
6. FC Hanau 12 2 4 6 13 — 19 8
7. SC Burgel 12 3 2 7 10 — 21 8

Südbayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Süddeutschland / Südbayern)
V
1. Bayern Munchen 18 72 — 15 32
2. TSV Munchen 18 62 — 16 28
3. Wacker Munchen 18 51 — 25 26
4. TV Augsburg 18 41 — 18 22
5. MTV Munchen 18 37 — 33 19
6. MTV Ingolstadt 18 25 — 53 14
7. SpVgg Munchen 18 20 — 35 13
8. Teutonia Munchen 18 27 — 58 11
9. TV 1880 Munchen 18 13 — 41 10
10. FC Augsburg 18 15 — 69 5

Westdeutschland

Hessen

Cassel

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Cassel)
V
1. Kurhessen Cassel 14 10 1 3 32 — 13 21
2. Sport Cassel 14 9 2 3 33 — 28 20
3. SV Cassel 14 8 3 3 37 — 13 19
4. RSV Cassel 14 7 1 6 31 — 28 15
5. Sportfreunde Cassel 14 6 1 7 22 — 27 13
6. Eintracht Cassel 14 2 4 8 10 — 13 8
7. Hessen Cassel 14 2 4 8 15 — 27 8
8. Hermannia Cassel 14 3 1 10 14 — 45 7

Rheinischer Nord

Aachen-Düren

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Aachen-Düren)
V
1. Germania Duren 4 4 0 0 16 — 7 8
2. VfJuV Duren 3 2 0 1 15 — 6 4
3. Alemannia Aachen 2 1 0 1 8 — 3 2
4. FC Duren 1903 4 1 0 3 9 — 16 2
5. SpV Duren 3 0 0 3 2 — 18 0

Düsseldorf

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Düsseldorf)
V
1. BV Dusseldorf 10 22 — 21 17
4. Viktoria Dusseldorf 10 26 — 14 12
3. Fortuna Dusseldorf 10 23 — 16 12
5. Union 1905 Dusseldorf 10 20 — 17 9
2. SV Dusseldorf 10 15 — 26 5
6. Borussia Dusseldorf 10 18 — 30 4

Rheinischer Süd

Siegerland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Siegerland)
V
1. Germania Siegen 10 47 — 10 18
4. Jahn Siegen 10 64 — 16 17
3. VfB Weidenau 10 24 — 21 10
5. BC Siegen 10 16 — 38 9
2. Eintracht Siegen 10 11 — 34 3
6. Sigambria Geisweid 10 6 — 49 2

Ruhr

Dortmund

Nord
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Dortmund-Nord)
V
1. SVgg Dortmund 7 29 — 7 12
2. Alemannia 1905 Dortmund 7 27 — 13 11
3. Borussia Dortmund 7 18 — 8 8
4. Viktoria Brackel 7 17 — 15 8
5. VfB Dortmund 7 16 — 16 8
6. SC Horde 7 20 — 20 7
7. SV 1908 Dortmund 7 17 — 29 2
8. VfB Waltrop 7 1 — 35 0
Süd
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Dortmund-Süd)
V
1. SV Langendreer 06 7 35 — 11 13
2. SuS Werne 7 22 — 8 12
3. Arminia Marten 7 28 — 21 11
4. FC Witten 7 26 — 15 8
5. SpVgg Harpen 7 12 — 18 6
6. FC Langendreer 7 22 — 23 4
7. SuS Lutgendortmund 7 9 — 29 1
8. SV Bommern 7 6 — 35 1

Duisburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Duisburg)
V
1. SpV Duisburg 14 31 — 12 22
2. FV Duisburg 14 19 — 16 18
3. Borussia Friemersheim 14 21 — 19 15
4. Hohenzollern Meiderich 14 28 — 22 13
5. VfvB Ruhrort 14 27 — 23 13
6. Viktoria Duisburg 14 20 — 34 11
7. SpV Meiderich 14 19 — 27 10
8. Preussen Duisburg 14 21 — 33 10

Essen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Essen)
V
1. Preussen Essen 15 91 — 15 26
2. BV Altenessen 14 46 — 19 20
3. BV Stoppenberg 15 46 — 25 20
4. Hohenzollern Essen 15 39 — 38 14
5. SV Essen-West 15 28 — 45 13
6. TB Essen 15 56 — 30 12
7. SV Essen 16 31 — 38 12
8. Emschertaler Karnap 15 23 — 51 11
9. SuS Emscher-Vogelheim 14 15 — 100 6

Gelsenkirchen-Bochum

Gruppe 1
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum 1)
V
1. Phonix Bochum
Gruppe 2
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum 2)
V
1. SC Gelsenkirchen
Gruppe 3
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum 3)
V
1. SV Erle
Gruppe 4
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Gelsenkirchen-Bochum 4)
V
1. SV Hattingen

Oberhausen

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
         
           
         
          SC Sterkrade SpV Wesel
         
Generic football.png
4
Generic football.png
2
         
               
           
           
                 


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Oberhausen)
V
1. SC Sterkrade
2. SpV Wesel

Sauerland

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Westdeutschland / Sauerland)
V
1. RSV Hagen 14 42 — 14 24
2. FC Eppenhausen 14 47 — 28 21
3. FC Hagen 14 43 — 17 20
4. FC Eilpe-Delstern 14 39 — 21 16
5. FC Vorhalle 14 27 — 46 11
6. SV Arnsberg 14 6 — 22 10
7. SV Iserlohn 14 12 — 36 6
8. ASSV Letmathe 14 13 — 45 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius – 79% (+11398-0=11398 wiki spaudos ženklai).
  • – autorius – 21% (+2944-0=2944 wiki spaudos ženklai).