Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1938–1939 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1938–1939 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1938–1939 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1938–1939 m.,
Vokietijos futbolo taurė 1938–1939 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/frg-1938-39/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#39
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=31


Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfR Mannheim 18 12 6 0 41 — 12 30
2. FC Pforzheim 18 9 4 5 39 — 26 22
3. FC Freiburg 18 10 2 6 32 — 26 22
4. Waldhof Mannheim 18 10 1 7 50 — 26 21
5. VfB Muhlburg 18 6 4 8 28 — 25 16
6. FV Karlsruhe 18 7 2 9 31 — 32 16
7. Phonix Karlsruhe 18 5 5 8 21 — 27 15
8. SpVgg Sandhofen 18 7 1 10 25 — 40 15 8–9
9. VfL Neckarau 18 6 3 9 22 — 32 15 8–9
10. FV Offenburg 18 3 2 13 19 — 62 8
Dėl 8-osios vietos SpVgg Sandhofen VfL Neckarau 2-0

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Schweinfurt 18 10 3 5 37 — 27 23
2. TSV Munchen 18 8 6 4 33 — 21 22
3. Jahn Regensburg 18 8 4 6 43 — 24 20
4. Neumeyer Nurnberg 18 9 2 7 27 — 23 20
5. FC Nurnberg 18 9 2 7 28 — 33 20
6. SpVgg Furth 18 8 3 7 23 — 26 19
7. Bayern Munchen 18 7 3 8 26 — 31 17
8. BC Augsburg 18 4 6 8 28 — 35 14
9. VfB Coburg 18 6 2 10 27 — 39 14
10. Schwaben Augsburg 18 4 3 11 32 — 45 11

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Blau-Weiss Berlin 18 11 2 5 40 — 24 24
2. Hertha Berlin 18 9 6 3 35 — 23 24
3. Tennis Borussia Berlin 18 10 2 6 40 — 26 22
4. Minerva Berlin 18 8 5 5 32 — 30 21
5. Union Oberschoneweide 18 9 1 8 42 — 36 19
6. SV Berlin 18 5 8 5 42 — 37 18
7. Elektra Berlin 18 4 6 8 21 — 25 14
8. SC Brandenburg 18 6 2 10 26 — 44 14
9. Wacker Tegel 18 4 5 9 27 — 35 13
10. Friesen Cottbus 18 5 1 12 28 — 53 11

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. CSC Kassel 18 11 4 3 61 — 27 26
2. FC Hanau 18 10 5 3 48 — 18 25
3. Reichsbahn Hessen Hersfeld 18 10 3 5 46 — 33 23
4. SV Kassel-Rothenditmold 18 7 4 7 33 — 30 18
5. VfB Grossauheim 18 8 2 8 39 — 51 18
6. VfB Friedberg 18 6 4 8 36 — 37 16
7. Kurhessen Kassel 18 7 2 9 31 — 35 16
8. Dunlop Hanau 18 6 4 8 35 — 46 16
9. Sport Kassel 18 4 4 10 30 — 55 12
10. TuSpV Kesselstadt-Wachenbuchen 18 2 6 10 14 — 41 10

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Dessau 18 17 1 0 73 — 13 35
2. SV Jena 18 14 0 4 60 — 26 28
3. SV Steinach 18 11 3 4 47 — 20 25
4. Thuringen Weida 18 9 3 6 40 — 24 21
5. Cricket-Viktoria Magdeburg 18 7 5 6 39 — 36 19
6. VfL Halle 18 6 3 9 27 — 40 15
7. SV Merseburg 18 5 2 11 31 — 40 12
8. FC Lauscha 18 4 1 13 32 — 74 9
9. SpVgg Erfurt 18 3 3 12 15 — 42 9
10. Fortuna Magdeburg 18 2 3 13 25 — 74 7

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sulz Koln 18 7 8 3 32 — 18 22
2. SSV Troisdorf 18 9 4 5 51 — 49 22
3. TuRa Bonn 18 8 5 5 30 — 37 21
4. Rhenania Wurselen 18 7 6 5 36 — 33 20
5. VfR Koln 18 7 6 5 32 — 31 20
6. VfL Koln 18 6 7 5 38 — 28 19
7. SV Mulheim 18 7 3 8 32 — 34 17
8. SV Beuel 18 7 3 8 27 — 35 17
9. TuS Neuendorf 18 4 5 9 38 — 34 13
10. Alemannia Aachen 18 1 7 10 23 — 40 9

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Dusseldorf 18 13 3 2 44 — 18 29
2. Schwarz-Weiss Essen 18 12 3 3 52 — 13 27
3. Rot-Weiss Essen 18 10 2 6 42 — 33 22
4. Westende Hamborn 18 5 9 4 28 — 29 19
5. SV Hamborn 18 7 4 7 31 — 34 18
6. SSV Wuppertal 18 7 1 10 37 — 49 15
7. TuRU Dusseldorf 18 6 2 10 29 — 38 14
8. TuS Duisburg 18 5 4 9 26 — 39 14
9. VfL Benrath 18 5 3 10 21 — 34 13
10. Union Hamborn 18 3 3 12 19 — 42 9

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfL Osnabruck 18 12 4 2 46 — 11 28
2. SV Hannover 18 13 2 3 67 — 19 28
3. Eintracht Braunschweig 18 11 3 4 35 — 19 25
4. Werder Bremen 18 10 5 3 32 — 20 25
5. Jager Buckeburg 18 7 5 6 41 — 30 19
6. VfB Peine 18 6 4 8 30 — 49 16
7. ASV Blumenthal 18 6 1 11 20 — 31 13
8. MSV Luneburg 18 4 4 10 26 — 42 12
9. Arminia Hannover 18 5 2 11 21 — 39 12
10. SV Algermissen 18 0 2 16 9 — 67 2

Nordmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg 20 16 3 1 87 — 20 35
2. TV Eimsbuttel 20 15 1 4 72 — 28 31
3. Holstein Kiel 20 9 7 4 69 — 49 25
4. Victoria Hamburg 20 9 5 6 52 — 43 23
5. Sankt Pauli Hamburg 20 8 3 9 45 — 43 19
6. Komet Hamburg 20 7 4 9 33 — 66 18
7. Polizei Lubeck 20 6 4 10 36 — 55 16
8. FC Altona 20 6 2 12 42 — 56 14
9. VfR Harburg 20 4 6 10 27 — 50 14
10. Borussia Harburg 20 3 7 10 27 — 50 13
11. SV Schwerin 20 5 2 13 34 — 64 12

Ostmark

Ostpreußen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hindenburg Allenstein 18 15 3 0 68 — 21 33
2. Masovia Lyck 18 10 2 6 49 — 32 22
3. BuEV Danzig 18 9 3 6 36 — 26 21
4. Polizei Danzig 18 7 3 8 36 — 47 17
5. Gedania Danzig 18 6 4 8 39 — 57 16
6. VfB Konigsberg 18 6 3 9 41 — 45 15
7. Goltz Tilsit 18 7 1 10 31 — 50 15
8. Prussia-Samland Konigsberg 18 6 2 10 31 — 39 14 8–9
9. Yorck-Boyen Insterburg 18 4 6 8 31 — 39 14 8–9
10. Preussen Konigsberg 18 6 1 11 45 — 51 13
Dėl 8-osios vietos Prussia-Samland Konigsberg Yorck-Boyen Insterburg 4-1

Pommern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Viktoria Stolp 18 13 2 3 58 — 27 28
2. MTV Pommerensdorf 18 12 2 4 43 — 24 26
3. Germania Stolp 18 12 2 4 44 — 25 26
4. SC Stettin 18 8 8 2 50 — 30 24
5. Nordring Stettin 18 5 5 8 30 — 41 15
6. PSV Stettin 18 6 2 10 42 — 42 14
7. Luftwaffen Putnitz 18 6 2 10 32 — 40 14
8. Pfeil Lauenburg 18 5 3 10 39 — 53 13
9. SC Greifswald 18 4 4 10 33 — 60 12
10. Preussen-Borussia Stettin 18 4 0 14 30 — 59 8

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SC Dresden 18 12 2 4 41 — 19 26
2. VfB Leipzig 18 12 1 5 46 — 20 25
3. BC Hartha 18 12 0 6 63 — 38 24
4. SC Planitz 18 10 3 5 48 — 37 23
5. Polizei Chemnitz 18 10 1 7 50 — 41 21
6. Fortuna Leipzig 18 8 1 9 39 — 43 17
7. Sportfreunde Dresden 18 5 6 7 29 — 49 16
8. Guts Muts Dresden 18 6 2 10 23 — 35 14
9. Konkordia Plauen 18 3 2 13 30 — 44 8
10. TuRa Leipzig 18 2 2 14 27 — 70 6

Schlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 18 15 2 1 65 — 18 32
2. Preussen Hindenburg 18 15 2 1 69 — 24 32
3. Hertha Breslau 18 8 3 7 31 — 40 19
4. SpVgg Breslau 18 6 4 8 33 — 40 16
5. Reichsbahn Gleiwitz 18 6 3 9 39 — 42 15
6. SV Ratibor 18 7 1 10 37 — 40 15
7. Sportfreunde Klausberg 18 5 5 8 28 — 38 15
8. FV Breslau 18 6 3 9 27 — 48 15
9. SV Klettendorf 18 6 2 10 31 — 41 14
10. FC Breslau 1934 18 2 3 13 21 — 50 7

Sudetenland

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Nord)
V
1. BSK Gablonz 10 9 0 1 49 — 10 18
2. FK Warnsdorf 9 7 1 1 60 — 11 15
3. DSV Bohmisch Leipa 10 7 1 2 41 — 21 15
4. FK Reichenberg 8 4 2 2 20 — 23 10
5. DSK Gablonz 10 4 2 4 29 — 30 10
6. DFK Reichenberg 9 2 3 4 28 — 42 7
7. Amateure Rosenthal 9 3 1 5 19 — 36 7
8. SV Rochlitz-Iser 9 2 2 5 22 — 41 6
9. DFK Niemes 10 2 2 6 18 — 37 6
10. DSV Trautenau 4 0 2 2 8 — 10 2
11. DSC Haida 8 0 0 8 11 — 45 0
12. Fortuna Gablonz pasitraukė
13. SK Grottau pasitraukė
14. SK Rumburg pasitraukė

Nordost

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Nordost 1)
V
1. SV Jagerndorf 6 6 0 0 52 — 11 12
2. DFK Freudenthal 4 3 0 1 15 — 15 6
3. DFC Romerstadt 4 2 0 2 6 — 12 4
4. DSV Sternberg 4 2 0 2 8 — 19 4
5. DFK Wurbenthal 4 2 0 2 2 — 16 4
6. DSK Freiwaldau 5 2 0 3 7 — 12 4
7. SK Mahrisch Schonberg 4 0 0 4 8 — 13 0
8. DSV Troppau 3 0 0 3 0 — 9 0
9. DSK Troppau pasitraukė

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Nordost 2)
V
1. Huckel Neu Titschein 4 4 0 0 18 — 1 8
2. DSV Witkowitz 5 3 2 0 23 — 10 8
3. DSK Teschen 5 3 0 2 24 — 11 6
4. SK Oderberg 3 2 1 0 8 — 5 5
5. SV Mahrisch Ostrau 6 1 1 4 9 — 28 3
6. DTV Krawarn 4 0 1 3 6 — 16 1
7. DSV Trzynietz 4 0 0 4 4 — 21 0

Nordwest

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Nordwest 1)
V
4. DSK Schmiedeberg 9 8 0 1 41 — 17 16 1
1. FK Teplitz 8 7 0 1 22 — 9 14 2
7. DSK Weipert 9 6 0 3 37 — 21 12 3
5. DSV Saaz 7 4 0 3 23 — 20 8 4
3. DFK Bilin 8 4 0 4 23 — 27 8 5
2. DFK Komotau 6 3 1 2 16 — 10 7 6
6. DSK Dux 9 3 1 5 21 — 31 7 7
8. DSV Oberleutensdorf 7 3 0 4 28 — 24 6
9. VfB Teplitz 10 3 0 7 20 — 29 6
10. Schwalbe Brux 8 2 0 6 24 — 47 4
11. DSB Settenz 8 2 0 6 17 — 32 4
12. DSB Brux 5 1 0 4 10 — 17 2
Finalas
Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
DFK Bilin 2              
DSK Dux 3          
          DFK Bilin 2  
        FK Teplitz 3  
FK Teplitz 1              
DSK Schmiedeberg 0              
                   
                 
DFK Komotau 4              
DSV Saaz 0          
          DFK Komotau +  
           
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    FK Teplitz DFK Komotau  
   
Generic football.png
3
Generic football.png
0
 
     


Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / Nordwest 2)
V
3. DSV Pihanken 8 5 1 2 24 — 9 11 1
2. DSV Leitmeritz 8 4 3 1 24 — 14 11 2
7. DSV Mariaschein-Rosenthal 8 5 1 2 24 — 21 11 3
8. SK Turn 7 4 1 2 17 — 14 9 4
1. DFK Aussig-Elbe 8 4 1 3 34 — 16 9 5
5. SV Bodenbach 7 4 0 3 27 — 14 8 6
6. DSB Schonpriesen 6 3 1 2 13 — 19 7 7
4. DSB Schreckenstein 7 2 3 2 17 — 18 7 8
9. Wacker Bunauburg 7 2 2 3 18 — 20 6
10. SK Soborten 8 2 0 6 12 — 26 4
11. DSB Bensen 7 1 1 5 13 — 26 3
12. FK Lobositz 6 0 1 5 12 — 25 1
Finalas
Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
DFK Aussig-Elbe 2              
SV Bodenbach 1          
          DFK Aussig-Elbe 4  
        DSB Schreckenstein 0  
DSB Schreckenstein +              
DSB Schonpriesen              
                   
                 
               
           
          DSV Leitmeritz 7  
        DSV Pihanken 1  
               
               
                   
    Finalas  
                   
     
    DFK Aussig-Elbe DSV Leitmeritz  
   
Generic football.png
5
Generic football.png
1
 
     


West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland / West)
V
1. DSV Eger 7 6 0 1 30 — 4 12
2. DSV Asch 7 6 0 1 35 — 12 12
3. Sparta Karlsbad 7 6 0 1 36 — 15 12
4. DSK Neudek 6 4 0 2 20 — 17 8
5. DFC Graslitz 6 3 0 3 25 — 14 6
6. DSB Eger 6 2 2 2 12 — 18 6
7. DSB Alt Rohlau 6 2 1 3 10 — 24 5
8. DSK Falkenau 6 2 0 4 18 — 23 4
9. DFK Tachau 7 2 0 5 18 — 36 4
10. DSC Zwodau 7 1 0 6 15 — 23 2
11. DSB Asch 7 0 1 6 10 — 43 1

Finalas

Ketvirtfinalis       Pusfinalis    
                   
                 
FK Warnsdorf 5              
FK Reichenberg 0          
          FK Warnsdorf 8  
        DFK Aussig 1  
DFK Aussig 5              
DSV Leitmeritz 1              
                   
                 
DFK Komotau 0              
FK Teplitz 3          
          FK Teplitz 5  
        DFC Graslitz 3  
DSV Asch 2              
DFC Graslitz 5              
                   
    Finalas  
                   
     
    FK Warnsdorf FK Teplitz  
   
Generic football.png
4
Generic football.png
0
 
     


Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Sudetenland)
V
1. FK Warnsdorf
2. FK Teplitz
3. DFK Aussig
3. DFC Graslitz
5. FK Reichenberg
5. DSV Leitmeritz
5. DFK Komotau
5. DSV Asch

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Reichsbahn Wormatia Worms 18 11 4 3 34 — 20 26
2. FSV Frankfurt 18 9 5 4 38 — 27 23
3. Eintracht Frankfurt 18 11 0 7 49 — 34 22
4. Kickers Offenbach 18 9 1 8 40 — 30 19
5. SV Wiesbaden 18 8 2 8 23 — 26 18
6. Borussia Neunkirchen 18 7 1 10 30 — 27 15
7. TSG Ludwigshafen 18 7 1 10 30 — 40 15
8. Reichsbahn Rot-Weiss Frankfurt 18 6 2 10 24 — 35 14 8–10
9. FK Pirmasens 18 6 2 10 23 — 38 14 8–10
10. FV Saarbrucken 18 6 2 10 31 — 45 14 8–10

Papildomas turnyras

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
8. Reichsbahn Rot-Weiss Frankfurt 2 1 1 0 4 — 2 3
9. FK Pirmasens 2 0 2 0 3 — 3 2
10. FV Saarbrucken 2 0 0 1 1 — 3 1

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 13 5 0 51 — 12 31
2. VfL Bochum 18 9 6 3 39 — 13 24
3. Borussia Dortmund 18 7 6 5 45 — 40 20
4. Westfalia Herne 18 8 3 7 24 — 22 19
5. SpVgg Rohlinghausen 18 7 4 7 22 — 32 18
6. Arminia Bielefeld 18 6 5 7 27 — 28 17
7. Preussen Munster 18 7 3 8 26 — 30 17
8. Arminia Marten 18 7 3 8 25 — 31 17
9. SpVgg Herten 18 6 2 10 27 — 43 14
10. SV Hontrop 18 1 1 16 15 — 50 3

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Kickers Stuttgart 18 15 1 2 67 — 23 31
2. VfB Stuttgart 18 10 4 4 38 — 30 24
3. SSV Ulm 1928 18 9 4 5 40 — 28 22
4. Union Bockingen 18 8 3 7 36 — 36 19
5. FV Ulm 18 7 4 7 34 — 33 18
6. SC Stuttgart 18 7 3 8 30 — 32 17
7. Sportfreunde Stuttgart 18 6 3 9 46 — 42 15
8. FV Zuffenhausen 18 6 2 10 29 — 47 14
9. SpVgg Bad Cannstatt 18 5 3 10 22 — 37 13
10. SpVgg Feuerbach 18 2 3 13 33 — 67 7

Finalas

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
4. SV Hamburg 6 4 1 1 22 — 11 9 1
5. VfL Osnabruck 6 2 2 2 10 — 12 6 2
9. Hindenburg Allenstein 6 2 1 3 10 — 12 5 3
14. Blau-Weiss Berlin 6 1 2 3 7 — 14 4 4

Gruppe 2

Gruppe 2A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
5. Fortuna Dusseldorf 4 3 0 1 7 — 4 6 1
9. Sulz Koln 4 2 0 2 10 — 6 4 2
17. Viktoria Stolp 4 1 0 3 1 — 8 2 3

Gruppe 2B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
3. SC Dresden 4 3 0 1 9 — 3 6 1
9. FC Schweinfurt 4 3 0 1 9 — 4 6 2
17. FK Warnsdorf 4 0 0 4 5 — 16 0 3

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
SC Dresden Fortuna Dusseldorf 4-1 3-3

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. Admira Wien 6 3 1 2 20 — 11 7 1
5. Kickers Stuttgart 6 3 1 2 13 — 13 7 2
9. VfR Mannheim 6 2 1 3 12 — 16 5 3
14. SV Dessau 6 2 1 3 6 — 11 5 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 6 5 0 1 17 — 5 10 1
5. Vorwarts-Rasensport Gleiwitz 6 4 0 2 12 — 11 8 2
9. Reichsbahn Wormatia Worms 6 3 0 3 12 — 10 6 3
14. CSC Kassel 6 0 0 6 4 — 19 0 4

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
  pap.            
Schalke Gelsenkirchen 3 2          
SC Dresden 3 0            
          1939-06-18 Olympiastadion, Berlynas
          Schalke Gelsenkirchen Admira Wien
         
Generic football.png
9
Generic football.png
0
         
               
Admira Wien 4            
SV Hamburg 1            
                 
Dėl 3-osios vietos SC Dresden SV Hamburg 3-2

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 95% (+12862-27=12835 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 5% (+713-0=713 wiki spaudos ženklai).