Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1936–1937 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1936–1937 m.
Varžybos Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga
Sezonas Vokietijos aukščiausioji futbolo lyga 1936–1937 m.,
Vokietijos I futbolo lyga 1936–1937 m.
http://www.claudionicoletti.eu/soccer-statistics/campionati-nazionali-in-europa/all-final-tables/f-r-germany-league-final-tables/frg-1930-31/frg-1936-37/
http://rsssf.com/tablesd/duithistpre45.html#37
http://foot.dk/Tysstilling.asp?SeasonID=29


Baden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Waldhof Mannheim 18 12 5 1 56 — 17 29
2. VfR Mannheim 18 10 5 3 44 — 26 25
3. FC Pforzheim 18 9 5 4 33 — 18 23
4. FC Freiburg 18 7 3 8 37 — 48 17
5. VfL Neckarau 18 6 5 7 21 — 33 17
6. VfB Muhlburg 18 8 1 9 24 — 36 17
7. Germania Brotzingen 18 5 6 7 33 — 33 16
8. SpVgg Sandhofen 18 5 5 8 19 — 28 15
9. FV Karlsruhe 18 5 3 10 25 — 22 13
10. FV Rastatt 18 3 2 13 16 — 47 8

Bayern

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. FC Nurnberg 18 13 1 4 47 — 16 27
2. FC Schweinfurt 18 11 2 5 44 — 29 24
3. Bayern Munchen 18 8 4 6 49 — 31 20
4. SpVgg Furth 18 8 2 8 29 — 35 18
5. BC Augsburg 18 6 4 8 26 — 31 16
6. VfB Ingolstadt-Ringsee 18 6 4 8 28 — 38 16
7. TSV Munchen 18 7 2 9 27 — 38 16
8. Wacker Munchen 18 4 7 7 21 — 24 15
9. ASV Nurnberg 18 6 3 9 31 — 39 15
10. VfB Coburg 18 4 5 9 26 — 47 13

Berlin-Brandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hertha Berlin 18 12 2 4 52 — 26 26
2. SV Berlin 18 9 5 4 40 — 24 23
3. Wacker Tegel 18 9 4 5 42 — 30 22
4. Union Oberschoneweide 18 8 3 7 29 — 33 19
5. Tennis Borussia Berlin 18 8 2 8 42 — 41 18
6. Bewag Berlin 18 5 6 7 33 — 31 16
7. Viktoria Berlin 18 7 2 9 29 — 39 16
8. SC Nowawes 18 7 1 10 31 — 36 15
9. Minerva Berlin 18 6 3 9 31 — 43 15
10. Blau-Weiss Berlin 18 5 0 13 21 — 47 10

Hessen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Kassel-Rothenditmold 18 13 5 0 46 — 23 31
2. Hessen Hersfeld 18 8 7 3 37 — 23 23
3. CSC Kassel 18 9 2 7 63 — 25 20
4. TuSpV Kesselstadt-Wachenbuchen 18 6 8 4 32 — 31 20
5. FC Hanau 18 8 3 7 41 — 26 19
6. VfB Friedberg 18 7 5 6 50 — 36 19
7. Germania Fulda 18 7 5 6 28 — 28 19
8. Borussia Fulda 18 8 0 10 28 — 37 16
9. Kurhessen Marburg 18 1 5 12 31 — 73 7
10. SpVgg Niederzwehren 18 1 4 13 20 — 74 6

Mitte

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Dessau 18 15 2 1 48 — 11 32
2. Thuringen Weida 18 8 8 2 39 — 27 24
3. SV Jena 18 9 4 5 28 — 20 22
4. Sportfreunde Halle 18 9 4 5 37 — 32 22
5. Cricket-Viktoria Magdeburg 18 9 2 7 42 — 26 20
6. FC Lauscha 18 6 3 9 31 — 36 15
7. SpVgg Erfurt 18 5 5 8 29 — 36 15
8. SV Merseburg 18 4 6 8 26 — 33 14
9. Wacker Halle 18 4 2 12 21 — 42 10
10. Viktoria Magdeburg 18 2 2 14 17 — 55 6

Mittelrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfR Koln 20 12 6 2 59 — 31 30
2. CfR Koln 20 11 4 5 50 — 33 26
3. SpVgg Sulz 20 8 5 7 30 — 27 21
4. Rhenania Wurselen 20 9 3 8 42 — 39 21
5. SV Beuel 20 7 7 6 29 — 30 21
6. SV Mulheim 20 8 3 9 35 — 34 19
7. FV Bonn 20 7 5 8 39 — 38 19
8. TuRa Bonn 20 8 3 9 24 — 32 19
9. SC Koln 20 5 8 7 37 — 43 18
10. TuS Neuendorf 20 5 5 10 35 — 45 15
11. SpVgg Andernach 20 4 3 13 36 — 64 11

Niederrhein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Fortuna Dusseldorf 18 12 2 4 40 — 21 26
2. TuS Duisburg 18 11 3 4 32 — 23 25
3. Rot-Weiss Oberhausen 18 10 3 5 30 — 22 23
4. SV Hamborn 18 8 4 6 35 — 33 20
5. TuRU Dusseldorf 18 7 3 8 35 — 29 17
6. Schwarz-Weiss Essen 18 6 4 8 22 — 28 16
7. SV Elberfeld 18 6 4 8 36 — 43 16
8. VfL Benrath 18 6 3 9 33 — 34 15
9. FV Duisburg 18 5 3 10 27 — 30 13
10. Preussen Krefeld 18 3 3 12 28 — 55 9

Niedersachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Werder Bremen 18 14 2 2 73 — 31 30
2. Arminia Hannover 18 13 0 5 42 — 29 26
3. SV Hannover 18 9 2 7 41 — 26 20
4. SV Algermissen 18 8 4 6 40 — 36 20
5. Borussia Harburg 18 7 4 7 33 — 32 18
6. Eintracht Braunschweig 18 6 5 7 51 — 42 17
7. VfB Peine 18 6 4 8 33 — 36 16
8. FV Wilhelmsburg 18 6 4 8 33 — 37 16
9. Rasensport Harburg 18 8 0 10 33 — 42 16
10. SC Gottingen 18 0 1 17 20 — 88 1

Nordmark

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SV Hamburg 18 15 1 2 71 — 22 31
2. Holstein Kiel 18 11 3 4 65 — 25 25
3. Victoria Hamburg 18 11 3 4 63 — 39 25
4. Sankt Pauli Hamburg 18 11 3 4 42 — 38 25
5. TV Eimsbuttel 18 11 1 6 74 — 36 23
6. Polizei Lubeck 18 7 1 10 40 — 46 15
7. Phonix Lubeck 18 6 3 9 32 — 57 15
8. FC Altona 18 5 3 10 42 — 62 13
9. FK Rothenburgsort 18 3 0 15 37 — 66 6
10. Sperber Hamburg 18 1 0 17 23 — 98 2

Ostpreußen

Allenstein

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Allenstein)
V
1. Hindenburg Allenstein 12 10 2 0 43 — 6 22
2. Masovia Lyck 12 6 1 5 24 — 26 13
3. SV Rastenburg 12 4 4 4 23 — 21 12
4. VfB Osterode 12 5 2 5 24 — 22 12
5. Viktoria Allenstein 12 4 2 6 25 — 40 10
6. SV Allenstein 12 4 0 8 21 — 32 8
7. RSV Ortelsburg 12 3 1 8 13 — 26 7

Danzig-Marienwerder

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Danzig-Marienwerder)
V
1. Preussen Danzig 12 9 3 0 37 — 8 21
2. Gedania Danzig 12 7 2 3 42 — 16 16
3. BuEV Danzig 12 6 4 2 30 — 13 16
4. Viktoria Elbing 12 5 2 5 26 — 26 12
5. Neufahrwasser Danzig 12 4 1 7 12 — 31 9
6. PSV Danzig 12 2 2 8 15 — 33 6
7. Hansa Elbing 12 1 0 11 12 — 47 2

Gumbinnen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Gumbinnen)
V
1. Yorck-Boyen Insterburg 12 10 2 0 56 — 10 22
2. SV Goldap 12 8 2 2 28 — 22 18
3. Goltz Tilsit 12 6 3 3 33 — 26 15
4. Preussen Gumbinnen 12 5 2 5 37 — 28 12
5. SC Tilsit 12 2 3 7 20 — 31 7
6. VfB Tilsit 12 2 3 7 23 — 40 7
7. Preussen Insterburg 12 1 1 10 21 — 61 3

Königsberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen / Königsberg)
V
1. Preussen Konigsberg 12 11 0 1 54 — 15 22
2. VfB Konigsberg 12 10 0 2 34 — 16 20
3. Prussia-Samland Konigsberg 12 7 0 5 34 — 23 14
4. Concordia Konigsberg 12 5 2 5 23 — 24 12
5. ASCO Konigsberg 12 2 3 7 15 — 34 7
6. STV Konigsberg 12 2 2 8 19 — 32 6
7. RSV Heiligenbeil 12 1 1 10 17 — 52 3

Finalas

Abteilung A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
2. Yorck-Boyen Insterburg 6 5 0 1 29 — 10 10 1
3. VfB Konigsberg 6 3 1 2 15 — 12 7 2
5. Masovia Lyck 6 3 1 2 17 — 20 7 3
7. Preussen Danzig 6 0 0 6 7 — 26 0 4

Abteilung B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Ostpreußen)
V
1. Hindenburg Allenstein 6 5 0 1 29 — 5 10 1
3. Preussen Konigsberg 6 4 0 2 15 — 13 8 2
5. Gedania Danzig 6 3 0 3 14 — 18 6 3
7. SV Goldap 6 0 0 6 8 — 30 0 4

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
YB Insterburg Hindenburg Allenstein 0-0 0-7

Pommern

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / Ost)
V
1. Viktoria Stolp 12 9 1 2 34 — 11 19
2. Mackensen Neustettin 12 7 2 3 24 — 22 16
3. Germania Stolp 12 7 2 3 26 — 25 16
4. Pfeil Lauenburg 12 5 3 4 24 — 23 13
5. Hubertus Kolberg 12 5 1 6 19 — 20 11
6. Sturm Lauenburg 12 1 3 8 24 — 29 5
7. Hertha Schneidemuhl 12 2 0 10 10 — 31 4

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern / West)
V
1. PSV Stettin 12 10 0 2 31 — 15 20
2. SC Stettin 12 9 0 3 26 — 14 18
3. SC Greifswald 12 6 2 4 33 — 19 14
4. Preussen Stettin 12 6 0 6 19 — 23 12
5. Blucher Gollnow 12 4 1 7 26 — 25 9
6. MTV Pommerensdorf 12 4 1 7 16 — 30 9
7. VfB Stettin 12 1 0 11 21 — 46 2

Finalas

Pirmoji komanda Antroji komanda I rungt. II rungt.
Viktoria Stolp PSV Stettin 0-1 5-3
Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Pommern)
V
1. Viktoria Stolp
2. PSV Stettin

Sachsen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. BC Hartha 18 8 8 2 45 — 23 24
2. PSV Chemnitz 18 9 3 6 40 — 31 21
3. SC Planitz 18 9 3 6 43 — 35 21
4. SC Dresden 18 8 4 6 31 — 27 20
5. VfB Leipzig 18 8 3 7 42 — 29 19
6. TuRa Leipzig 18 7 4 7 34 — 34 18
7. Fortuna Leipzig 18 6 4 8 22 — 28 16
8. Guts Muts Dresden 18 6 4 8 30 — 43 16
9. SV Riesa 18 6 3 9 32 — 43 15
10. Wacker Leipzig 18 1 8 9 27 — 53 10

Schlesien

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SuSV Beuthen 18 10 4 4 46 — 24 24
2. Vorwarts Rasensport Gleiwitz 18 9 4 5 47 — 27 22
3. SpVgg Breslau 18 9 4 5 43 — 27 22
4. FV Breslau 18 10 1 7 46 — 45 21
5. Reichsbahn Gleiwitz 18 8 4 6 35 — 46 20
6. Preussen Hindenburg 18 6 4 8 27 — 29 16
7. Vorwarts Breslau 18 6 3 9 39 — 51 15
8. Hertha Breslau 18 5 5 8 32 — 42 15
9. VfB Gleiwitz 18 5 3 10 35 — 49 13
10. SV Ratibor 18 5 2 11 39 — 49 12

Südwest

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wormatia Worms 18 10 6 2 48 — 23 26
2. Eintracht Frankfurt 18 12 2 4 48 — 31 26
3. Kickers Offenbach 18 9 3 6 37 — 31 21
4. Borussia Neunkirchen 18 7 5 6 37 — 32 19
5. FSV Frankfurt 18 6 6 6 37 — 31 18
6. FV Saarbrucken 18 6 5 7 30 — 37 17
7. FK Pirmasens 18 5 5 8 26 — 36 15
8. SV Wiesbaden 18 6 2 10 24 — 37 14
9. Union Niederrad 18 5 3 10 32 — 45 13
10. Sportfreunde Saarbrucken 18 4 3 11 28 — 44 11

Westfalen

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 18 17 1 0 103 — 14 35
2. Westfalia Herne 18 10 1 7 42 — 33 21
3. Borussia Dortmund 18 9 1 8 39 — 36 19
4. SpVgg Herten 18 8 3 7 39 — 37 19
5. SuS Husten 18 6 5 7 32 — 33 17
6. SV Rotthausen 18 7 3 8 32 — 44 17
7. SV Hontrop 18 6 4 8 32 — 37 16
8. Germania Bochum 18 7 2 9 26 — 33 16
9. SV Erle 18 4 3 11 28 — 63 11
10. TuS Bochum 18 3 3 12 20 — 63 9

Württemberg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. VfB Stuttgart 18 12 3 3 50 — 27 27
2. SSV Ulm 1928 18 9 2 7 50 — 34 20
3. Sportfreunde Stuttgart 18 8 4 6 28 — 28 20
4. Union Bockingen 18 8 4 6 31 — 34 20
5. Kickers Stuttgart 18 8 3 7 44 — 32 19
6. SC Stuttgart 18 7 5 6 41 — 38 19
7. FV Zuffenhausen 18 6 3 9 21 — 34 15
8. Sportfreunde Esslingen 18 5 5 8 22 — 29 15
9. SpVgg Bad Cannstatt 18 5 4 9 25 — 36 14
10. SV Goppingen 18 3 5 10 25 — 45 11

Finalas

Gruppe 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
4. SV Hamburg 6 6 0 0 27 — 4 12 1
5. BC Hartha 6 2 1 3 13 — 17 5 2
9. Hindenburg Allenstein 6 1 2 3 10 — 21 4 3
13. SuSV Beuthen 6 1 1 4 12 — 20 3 4

Gruppe 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schalke Gelsenkirchen 6 5 1 0 31 — 5 11 1
5. Werder Bremen 6 4 1 1 20 — 10 9 2
9. Hertha Berlin 6 2 0 4 12 — 13 4 3
13. Viktoria Stolp 6 0 0 6 1 — 36 0 4

Gruppe 3

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
3. VfB Stuttgart 6 4 1 1 12 — 3 9 1
5. Wormatia Worms 6 4 1 1 11 — 3 9 2
9. SV Dessau 6 2 0 4 6 — 12 4 3
13. SV Kassel-Rothenditmold 6 1 0 5 7 — 18 2 4

Gruppe 4

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
2. FC Nurnberg 6 5 1 0 18 — 4 11 1
5. Fortuna Dusseldorf 6 2 2 2 9 — 8 6 2
9. Waldhof Mannheim 6 2 1 3 6 — 14 5 3
13. VfR Koln 6 1 0 5 4 — 11 2 4

Finalas

Pusfinalis       Finalas
     
                 
               
Schalke Gelsenkirchen 4          
VfB Stuttgart 2            
          1937-06-20 Olympiastadion, Berlynas
          Schalke Gelsenkirchen FC Nurnberg
         
Generic football.png
2
Generic football.png
0
         
               
FC Nurnberg 3            
SV Hamburg 2            
                 
Dėl 3-osios vietos VfB Stuttgart SV Hamburg 1-0

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • Vitas Povilaitis – autorius ir redaktorius – 96% (+10402-26=10376 wiki spaudos ženklai).
  • – redaktorius – 4% (+445-0=445 wiki spaudos ženklai).