VDR I futbolo lyga 1980–1981 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1980–1981 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1980–1981 m.,
VDR II futbolo lyga 1980–1981 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#81


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 15 5 2 48 — 20 35
2. Vorwarts Stralsund 22 15 4 3 51 — 13 34
3. Dynamo Schwerin 22 12 5 5 43 — 28 29
4. TSG Wismar 22 8 6 8 36 — 43 22
5. Post Neubrandenburg 22 8 5 9 35 — 30 21
6. ISG Schwerin-Sud 22 9 3 10 32 — 36 21
7. Vorwarts Neubrandenburg 22 8 4 10 29 — 32 20
8. Lokomotive Anklam 22 6 6 10 28 — 52 18
9. Bau Rostock 22 6 5 11 28 — 34 17
10. Motor Wolgast 22 5 7 10 28 — 39 17
11. Veritas Wittenberge 22 5 7 10 24 — 38 17
12. KKW Greifswald 22 3 7 12 23 — 40 13

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Union Berlin 22 16 3 3 54 — 19 35
2. Kabelwerk Oberspree 22 12 4 6 37 — 28 28
3. Dynamo Furstenwalde 22 10 7 5 43 — 25 27
4. Chemie PCK Schwedt 22 9 9 4 34 — 19 27
5. Stahl Brandenburg 22 12 2 8 48 — 32 26
6. Stahl Eisenhuttenstadt 22 9 6 7 29 — 21 24
7. Stahl Hennigsdorf 22 9 4 9 35 — 36 22
8. Bergmann-Borsig Berlin 22 7 7 8 32 — 39 21
9. Motor Hennigsdorf 22 7 5 10 42 — 56 19
10. Halbleiterwerk Frankfurt 22 6 4 12 23 — 43 16
11. Motor Eberswalde 22 5 3 14 20 — 41 13
12. Motor Sud Brandenburg 22 1 4 17 10 — 48 6

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Buna Schkopau 22 13 6 3 43 — 29 32
2. Stahl Blankenburg 22 11 7 4 34 — 14 29
3. Chemie Leipzig 22 10 9 3 37 — 26 29
4. Dynamo Eisleben 22 10 7 5 45 — 24 27
5. Lokomotive Stendal 22 10 7 5 27 — 23 27
6. Stahl Thale 22 10 6 6 33 — 24 26
7. Vorwarts Dessau 22 8 7 7 34 — 26 23
8. Stahl Nordwest Leipzig 22 7 5 10 32 — 38 19
9. Chemie Zeitz 22 7 5 10 29 — 42 19
10. Chemie Wolfen 22 4 7 11 30 — 36 15
11. MK Sangerhausen 22 3 4 15 21 — 51 10
12. Chemie Schonebeck 22 2 4 16 20 — 52 8

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Energie Cottbus 22 15 6 1 47 — 18 36
2. TSG Groditz 22 10 7 5 33 — 30 27
3. Motor Werdau 22 10 5 7 52 — 37 25
4. Aktivist Schwarze Pumpe 22 8 8 6 33 — 25 24
5. Aufbau Krumhermersdorf 22 8 6 8 36 — 40 22
6. Vorwarts Kamenz 22 6 8 8 33 — 30 20
7. Motor FH Karl-Marx-Stadt 22 7 6 9 31 — 37 20
8. Fortschritt Bischofswerda 22 7 6 9 22 — 32 20
9. Lokomotive Dresden 22 7 5 10 31 — 30 19
10. Vorwarts Plauen 22 5 9 8 29 — 31 19
11. Aktivist Espenhain 22 4 10 8 25 — 33 18
12. TSG Lubbenau 22 5 4 13 25 — 54 14

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Suhl 22 12 5 5 36 — 20 29
2. Wismut Gera 22 10 8 4 42 — 24 28
3. Motor Nordhausen 22 9 10 3 41 — 25 28
4. Aktivist KW Tiefenort 22 7 9 6 40 — 35 23
5. Motor Weimar 22 7 9 6 34 — 33 23
6. Gluckauf Sondershausen 22 7 8 7 44 — 41 22
7. Chemie IW Ilmenau 22 6 10 6 34 — 31 22
8. Motor Rudisleben 22 7 7 8 34 — 42 21
9. Fortschritt Weida 22 6 8 8 47 — 39 20
10. Motor Hermsdorf 22 5 10 7 23 — 27 20
11. Landbau Bad Langensalza 22 7 4 11 31 — 43 18
12. Motor Steinach 22 4 2 16 32 — 78 10

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Energie Cottbus 8 5 2 1 15 — 7 12
2. Chemie Buna Schkopau 8 4 2 2 16 — 12 10
3. Union Berlin 8 3 2 3 17 — 11 8
4. Schiffahrt-Hafen Rostock 8 3 1 4 15 — 18 7
5. Motor Suhl 8 0 3 5 9 — 24 3

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3239-0=3239 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).