VDR I futbolo lyga 1983–1984 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1983–1984 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1983–1984 m.,
VDR II futbolo lyga 1983–1984 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#84


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Neubrandenburg 22 14 4 4 39 — 18 32
2. Dynamo Schwerin 22 11 6 5 51 — 26 28
3. Post Neubrandenburg 22 12 4 6 41 — 23 28
4. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 10 6 6 40 — 32 26
5. Vorwarts Stralsund 22 9 7 6 40 — 29 25
6. Bau Rostock 22 10 5 7 37 — 31 25
7. ISG Schwerin-Sud 22 8 7 7 42 — 36 23
8. Motor Stralsund 22 8 6 8 41 — 42 22
9. Lokomotive-Armaturen Prenzlau 22 9 3 10 41 — 42 21
10. TSG Wismar 22 7 5 10 27 — 35 19
11. Baumechanik Neubrandenburg 22 2 6 14 33 — 63 10
12. Motor Schwerin 22 1 3 18 20 — 75 5

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Brandenburg 22 15 4 3 62 — 29 34
2. Motor Babelsberg 22 12 7 3 40 — 24 31
3. Stahl Eisenhuttenstadt 22 13 5 4 34 — 22 31
4. Energie Cottbus 22 12 6 4 57 — 26 30
5. Dynamo Furstenwalde 22 12 5 5 44 — 32 29
6. Rotation Berlin 22 10 7 5 41 — 24 27
7. Chemie PCK Schwedt 22 10 4 8 47 — 31 24
8. Chemie Premnitz 22 7 4 11 20 — 36 18
9. Stahl Hennigsdorf 22 4 4 14 36 — 55 12
10. EAB Berlin 22 4 4 14 24 — 53 12
11. Motor Eberswalde 22 4 2 16 24 — 60 10
12. Motor Sud Brandenburg 22 2 2 18 22 — 59 6

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Vorwarts Dessau 22 13 6 3 56 — 24 32
2. Chemie Bohlen 22 10 8 4 48 — 30 28
3. Chemie Wolfen 22 9 8 5 44 — 28 26
4. Dynamo Eisleben 22 10 6 6 37 — 27 26
5. Chemie Markkleeberg 22 7 11 4 36 — 22 25
6. Chemie Buna Schkopau 22 9 7 6 39 — 30 25
7. Stahl Nordwest Leipzig 22 6 10 6 41 — 41 22
8. Einheit Wernigerode 22 9 4 9 32 — 33 22
9. Fortschritt Weissenfels 22 7 2 13 42 — 47 16
10. Stahl Thale 22 4 8 10 23 — 33 16
11. Motor Schonebeck 22 5 6 11 33 — 58 16
12. Empor Tangermunde 22 4 2 16 18 — 76 10

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Sachsenring Zwickau 22 15 4 3 63 — 21 34
2. Aktivist Schwarze Pumpe 22 11 6 5 42 — 23 28
3. Aufbau Krumhermersdorf 22 10 8 4 40 — 26 28
4. Fortschritt Bischofswerda 22 11 4 7 47 — 39 26
5. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 11 4 7 34 — 30 26
6. Motor FH Karl-Marx-Stadt 22 8 9 5 37 — 23 25
7. TSG Groditz 22 10 5 7 37 — 28 25
8. Lokomotive Dresden 22 10 3 9 40 — 37 23
9. Empor Tabak Dresden 22 5 5 12 24 — 36 15
10. Vorwarts Kamenz 22 5 5 12 29 — 44 15
11. Motor Werdau 22 4 4 14 16 — 49 12
12. Chemie Dobern 22 1 5 16 13 — 66 7

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Suhl 22 14 3 5 36 — 21 31
2. Motor Nordhausen 22 11 8 3 30 — 15 30
3. Gluckauf Sondershausen 22 12 5 5 34 — 18 29
4. Robotron Sommerda 22 11 5 6 32 — 22 27
5. Aktivist KW Tiefenort 22 10 7 5 25 — 19 27
6. Wismut Gera 22 10 6 6 31 — 26 26
7. Motor Rudisleben 22 8 4 10 25 — 28 20
8. Motor Weimar 22 6 7 9 24 — 25 19
9. Chemie IW Ilmenau 22 6 6 10 18 — 26 18
10. TSG Ruhla 22 5 7 10 17 — 27 17
11. Fortschritt Weida 22 5 4 13 18 — 33 14
12. WK Schmalkalden 22 1 4 17 12 — 42 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Brandenburg 8 6 1 1 21 — 7 13
2. Motor Suhl 8 3 4 1 13 — 9 10
3. Vorwarts Dessau 8 3 1 4 18 — 17 7
4. Sachsenring Zwickau 8 2 1 5 11 — 16 5
5. Dynamo Schwerin 8 2 1 5 10 — 24 5

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3262-0=3262 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).