VDR I futbolo lyga 1979–1980 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
Wikipedia  
1979–1980 m.
'
Varžybos VDR I futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1979–1980 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#80


Staffel A

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hansa Rostock 22 21 1 0 77 — 8 43
2. Vorwarts Stralsund 22 12 5 5 56 — 27 29
3. Bau Rostock 22 13 3 6 60 — 35 29
4. ISG Schwerin-Sud 22 10 7 5 47 — 27 27
5. Schiffahrt-Hafen Rostock 22 10 4 8 40 — 28 24
6. Post Neubrandenburg 22 9 6 7 42 — 35 24
7. Dynamo Schwerin 22 9 3 10 39 — 34 21
8. TSG Wismar 22 7 6 9 31 — 44 20
9. KKW Greifswald 22 8 1 13 29 — 47 17
10. Motor WW Warnemunde 22 5 5 12 24 — 66 15
11. Hydraulik Parchim 22 4 3 15 20 — 56 11
12. Nord MM Torgelow 22 1 2 19 14 — 72 4

Staffel B

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Dynamo Furstenwalde 22 12 7 3 40 — 16 31
2. Chemie PCK Schwedt 22 12 7 3 30 — 13 31
3. Vorwarts Neubrandenburg 22 7 10 5 35 — 28 24
4. Stahl Brandenburg 22 8 7 7 29 — 29 23
5. Halbleiterwerk Frankfurt 22 7 8 7 32 — 26 22
6. Stahl Hennigsdorf 22 9 4 9 32 — 34 22
7. Stahl Eisenhuttenstadt 22 7 8 7 24 — 29 22
8. Motor Hennigsdorf 22 6 8 8 34 — 47 20
9. Kabelwerk Oberspree 22 7 4 11 28 — 33 18
10. Motor Babelsberg 22 6 6 10 21 — 27 18
11. Rotation Berlin 22 8 2 12 24 — 34 18
12. TSG Neustrelitz 22 4 7 11 16 — 29 15

Staffel C

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Chemie Bohlen 22 17 4 1 67 — 23 38
2. Vorwarts Dessau 22 13 5 4 47 — 30 31
3. Stahl Blankenburg 22 8 11 3 30 — 20 27
4. Chemie Buna Schkopau 22 9 6 7 41 — 25 24
5. Stahl Thale 22 7 9 6 31 — 27 23
6. Chemie Zeitz 22 8 5 9 31 — 41 21
7. Lokomotive Stendal 22 7 6 9 29 — 32 20
8. Dynamo Eisleben 22 7 4 11 40 — 42 18
9. Chemie Wolfen 22 6 6 10 28 — 30 18
10. Einheit Wernigerode 22 6 6 10 31 — 45 18
11. Chemie Premnitz 22 6 4 12 25 — 38 16
12. Lokomotive Halberstadt 22 4 2 16 26 — 73 10

Staffel D

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Energie Cottbus 22 15 4 3 49 — 19 34
2. Vorwarts Kamenz 22 12 8 2 39 — 20 32
3. Motor Werdau 22 12 4 6 42 — 25 28
4. Fortschritt Bischofswerda 22 11 4 7 44 — 27 26
5. Aktivist Espenhain 22 5 13 4 27 — 26 23
6. Motor FH Karl-Marx-Stadt 22 10 3 9 28 — 30 23
7. Aktivist Schwarze Pumpe 22 6 8 8 23 — 27 20
8. Lokomotive Dresden 22 6 7 9 29 — 35 19
9. Vorwarts Plauen 22 5 8 9 29 — 35 18
10. Dynamo Lubben 22 5 6 11 21 — 40 16
11. Aktivist Brieske-Senftenberg 22 5 5 12 31 — 37 15
12. SG Sosa 22 3 4 15 22 — 63 10

Staffel E

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Wismut Gera 22 13 6 3 55 — 25 32
2. Motor Weimar 22 12 7 3 56 — 30 31
3. Aktivist KW Tiefenort 22 11 7 4 34 — 23 29
4. Motor Rudisleben 22 9 8 5 26 — 22 26
5. Fortschritt Weida 22 7 8 7 30 — 28 22
6. Landbau Bad Langensalza 22 7 8 7 29 — 34 22
7. Motor Nordhausen 22 8 5 9 37 — 31 21
8. Motor Suhl 22 9 3 10 38 — 45 21
9. Chemie IW Ilmenau 22 7 6 9 29 — 21 20
10. Motor Altenburg 22 7 5 10 30 — 32 19
11. Motor Zeulenroda 22 6 3 13 28 — 55 15
12. Motor WK Schmalkalden 22 1 4 17 13 — 59 6

Finalas

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hansa Rostock 8 7 0 1 20 — 6 14
2. Chemie Bohlen 8 3 3 2 13 — 12 9
3. Energie Cottbus 8 3 3 2 10 — 12 9
4. Wismut Gera 8 1 2 5 7 — 11 4
5. Dynamo Furstenwalde 8 1 2 5 6 — 15 4

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 97% (+3221-0=3221 wiki spaudos ženklai).
  • Vitas Povilaitis – redaktorius – 3% (+87-0=87 wiki spaudos ženklai).