VDR II futbolo lyga 1980–1981 m.

(Europos futbolo duomenų bazė)
Jump to navigation Jump to search
 
1980–1981 m.
Varžybos VDR II futbolo lyga
Sezonas VDR aukščiausioji futbolo lyga 1980–1981 m.,
VDR II futbolo lyga 1980–1981 m.
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#81
http://www.f-archiv.de/ddr/bezirksligen/xddrbl.htm


Berlin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. EAB Lichtenberg

Cottbus

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Aktivist Brieske-Senftenberg

Dresden

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Robur Zittau

Erfurt

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Eisenach

Frankfurt

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Frankfurt / Nord)
V
1. Stahl Finow

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Frankfurt / Süd)
V
1. Plattenwerk Beeskow

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Finow

Gera

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Stahl Silbitz

Halle

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Empor Halle

Karl-Marx-Stadt

Karl-Marx-Stadt 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. SG Sosa

Karl-Marx-Stadt 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Ascota Karl-Marx-Stadt

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Ascota Karl-Marx-Stadt

Leipzig

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Altenburg

Magdeburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Einheit Wernigerode

Neubrandenburg

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. TSG Neustrelitz

Potsdam

Nord

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Potsdam / Nord)
V
1. Chemie Premnitz

Süd

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Potsdam / Süd)
V
1. Motor Babelsberg

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor Babelsberg

Rostock

Ost

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rostock / Ost)
V
1. Lokomotive Bergen

West

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos
(zona Rostock / West)
V
1. Motor WW Warnemunde

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Motor WW Warnemunde

Schwerin

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. Hydraulik Parchim

Suhl

Suhl 1

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. ESKA Hildburghausen

Suhl 2

Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. WK Schmalkalden

Finalas

Suminė rikiuotė
Vieta Komanda R + = Įvarčiai Tšk. Pastabos V
1. WK Schmalkalden

Autoriai ir redaktoriai

Kitur naudojant ar cituojant šį straipsnį, būtina nurodyti jo autorius bei redaktorius.

Autorius
  • – autorius – 100% (+1648-0=1648 wiki spaudos ženklai).